Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 44, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 371
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam wyniki GP Gminy Bielany, niestatety podaje tylko wyniki i strzelców bez opisu, gdyż z powodu braku czasu wrzucam tylko wyniki przesłane przez Krzysztofa Woźniaka.
Letni Turniej Piłkarskich Siódemek
Puchar Gminy Bielany
Gr. A
Sabnie - Patrykozy 2:0
Krzymowski Remigiusz, Kobus Hubert
Patrykozy – Kurowice 2:1
Kozak Andrzej, Burdek Paweł – Dąbkowski Grzegorz
Sabnie – Kurowice 2:1
Kobus Dawid, Kobus Jarosław – Bogucki Damian
Tabela
1.Sabnie 2 6 4:1
2.Patrykozy 2 3 2:3
3.Kurowice 2 0 2:4
Gr. B
BTS Kobylany – Lech Nowomodna4:0
Jaczewski Przemysław, Iliński Kamil, Mosiej Krzysztof, Błoński Sylwester
AMT Sokołów – Chądzyń 5:0
Skupiewski Maciej-2, Jurczak Kamil, Kamiński Tomasz, Mróz Bartosz
BTS Kobylany – Chądzyń 1:0
Jaczewski Przemysław
AMT Sokołów – Lech Nowomodna2:0
Kamiński Tomasz, Jurczak Kamil
BTS Kobylany – AMT Sokołów 1:0
Mosiej Krzysztof
Lech Nowomodna – Chądzyń 3:1
Płachetko Konrad-2, Zdunek Cezary – Tatarczuk Maciej
Tabela
1.BTS Kobylany 3 9 6:0
2.AMT Sokołów 3 6 7:1
3.Lech Nowomodna 3 3 3:7
4.Chądzyń 3 0 1:9
Gr. C
Skibniew – Liszki 3:1
Miszczuk Kamil – 2, Zegadło Artur - Borkowski Mariusz
Nieciecz – AXAN Kowiesy 2:0
Bolesta Patryk, Abramczyk Hubert
Nieciecz – Liszki 3:0
Bolesta Patryk -2, Pniewski Robert
KS Sokołów – Skibniew 2:0
Kisieliński Patryk, Jędrys Damian
Nieciecz – KS Sokołów 3:1
Abramczyk Hubert- 2, Krochmal Konrad – Iwański Mateusz
AXAN Kowiesy – Liszki 7:0
Żukowski Piotr- 3, Rutkowski Rafał-2, Paczóski Daniel, Sikorski Wojciech
AXAN Kowiesy – KS Sokołów 4:0
Żukowski Piotr – 3, Rutkowski Rafał
Skibniew – Nieciecz 1:1
Miszczuk Mateusz – Abramczyk Hubert
AXAN Kowiesy – Skibniew 2:0
Żukowski Piotr- 2
KS Sokołów – Liszki 3:0 vo
Tabela
1.Nieciecz 4 10 9:2
2.AXAN Kowiesy 4 9 13:2
3.KS Sokołów 4 6 6:7
4.Skibniew 4 4 4:6
5.Liszki 4 0 1:16
Gr. D
Białobrzegi – AXAN II Kowiesy 7:0
Bisior Norbert- 3, Szczeć Sylwester- 3, Zieliński Łukasz,
Kamianka – KWK Sokołów 2:1
Zawadzki Mateusz, Jóźwiak Jacek – Domagała Piotr
Kamianka – AXAN II Kowiesy 2:1
Jóźwiak Jacek, Sulawiak Jarosław – Pałka Marcin
Białobrzegi – KWK Sokołów 4:1
Bisior Norbert, Zieliński Łukasz, Stec Patryk, Ostrowski Damian – Omieciuch Mateusz
KWK Sokołów – AXAN II Kowiesy 6:0
Nowotniak Jakub -2, Wyrobek Kamil -2, Domagała Piotr, Flaga Jakub
Białobrzegi – Kamianka 3:1
Bisior Norbert- 2, Szczeć Piotr – Zawadzki Mateusz
Tabela
1.Białobrzegi 3 9 14:2
2.Kamianka 3 6 5:5
3.KWK Sokołów 3 3 8:6
4.AXAN II Kowiesy 3 0 1:15
Ćwierćfinały
Sabnie – AMT Sokołów 2:0
Kobus Jarosław – 2
BTS Kobylany – Patrykozy 3: 0 vo
Nieciecz – Kamianka 0:0 (k. 4:3)
Białobrzegi – AXAN Kowiesy 3:1
Zieliński Łukasz - 3 – Żukowski Piotr
Półfinały
Nieciecz – Sabnie 3:1
Bolesta Patryk, Abramczyk Hubert, Krochmal Konrad – Kobus Dawid
BTS Kobylany – Białobrzegi 3:1
Mosiej Krzysztof – 2, Iliński Kamil, -Zieliński Łukasz
Mecz o III miejsce
Sabnie – Białobrzegi (k. 2:0)
Mecz o I miejsce
BTS Kobylany – Nieciecz 1:1 ( k. 3:1)
Mosiej Krzysztof – Abramczyk Hubert
Kolejność końcowa
1.BTS Kobylany
2.Nieciecz
3.Sabnie
4.Białobrzegi
5.AMT Sokołów
Patrykozy
Kamianka
AXAN Kowiesy
9.Kurowice
Lech Nowomodna
KS Sokołów
KWK Sokołów
13.Chądzyń
Skibniew
AXAN II Kowiesy
16.Liszki
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|