Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 315, wczoraj: 330
ogółem: 1 816 331
statystyki szczegółowe
Drużyna NKS I Białobrzegi oraz Kurowice utrzymały się w I lidze. NKS I Białobrzegi 26.06.2011 pokonał w Sterdyni Sokołów I pewnie 5:1, natomiast Kurowice zagrały 3.07.2011 w Skibniewie, gdyż w Sabniach boisko było zalane z drużyną Skibniewa. Po bardzo dobrym i wyrównanym pojedynku Kuroice pokonały Skibniew 2:1.
Mecze barażowe:
NKS I Białobrzegi – Sokołów I 5:1
Rafał Kotowski-2, Jarosław Zieliński, Łukasz Wilk, Łukasz Zieliński # Michał Wasiluk
Sędziował: Krzysztof Woźniak
NKS I Białobrzegi:Darda J., Steć Mateusz, Stec Mariusz I, Steć J., Wilk Ł., Zieliński Ł., Zieliński J., Kotowski R.
Sokołów I:Replin Ł., Bogaj M., Szybka G., Maliszewski Z., Radawiec S., Skupiewski Maciej, Wasiluk J., Wasiluk M., Jaszczuk R.
Kurowice - Skibniew 2:1 (0:0)
Damian Bogucki, Tomasz Sójka # Kamil Miszczuk
Sędziował: Robert Mosiej
Kurowice: Sójka T., Deoniziak D., Bogucki D., Rozbicki I., Goworek H., Dąbkowski G., Bogucki D., Bocian M., Jakubiak P., Bińkowski D., Skorupka D.
Skibiew:Miszczuk K., Pogorzelski M., Pogorzelski S., Supeł P., Skonieczny K., Goworek M., Sobotka P., Zaranek B.
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|