Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 152, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 273
statystyki szczegółowe
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
PUCHAR LIGI
I RUNDA 26.04.2009
Grupa A:
Karolew - Nieciecz I 2:3
(Tomasz Jagodziński, bramka samobójcza # Andrzej Pniewski-2, Hubert Abramczuk )
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Kakol K., Jagodziński T., Żurawiński P., Żurawiński T., Niedziałkowski B., Mikołajewski K., Turowski M., Góral K., Wyszogrodzki J.
Nieciecz I: Zalewski R., Krochmal K., Iwański M. Bielarski M., Pniewski A., Kożuchowski J., Abramczuk H., Ruciński R.
Karloew - Sabnie 3:0 vo
Nieciecz - Sabnie 3:0 vo
Awans: Nieciecz I i Karolew
Grupa B:
Jawor Sokołów - Kurowice 3:2
(Paweł Noszczak-3 # Damian Bogucki, Grzegorz Dąbkowski)
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastzrębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M., Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Chromiński M., Garguła A.
Kurowice: Kucharek M., Rozbicki I., Goworek H., Bazylczuk J., Bińkowski D., Kuć Ł., Leszcz M., Dąbkowski G., Bogucki D.
Jawor Sokołów - Rytele Święckie 3:0 vo
Kurowice - Rytele Święckie 3:0 vo
Awans: Jawor Sokołów i Kurowice
Grupa C:
Tchórznica - Sokołów I 5:2
(Marcin Jurczak-2, Kamil Jagiełło-2, Bartosz Osipiak # Michał Wasiluk, Sławomir Replin
Tchórznica: Michalczuk M., Jurczak M., Jagiełło K., Kryszczuk T., Przewoźnik D., Osipiak D., Osipiak B., Bolesta Maciej, Bolesta Michał, Ołtarzewski M.
Sokołów I: Kunowski R., Replin Ł., Replin S., Fajkowski G., Chomać G., Jaszczuk P., Jaszczuk R., Wasiluk M., Jackowski J., Dmowski K.
AMT Sokołów – Kobylany 5:0
Karol Borkowski-2, Damian Zaranek, Tomasz Kamiński, Robert Księżak
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Kołos J., Trębicki
Kobylany: Czrnocki M., Iliński S., Nasiłowski Ł., Kozak M., Mieczkowski J., Mieczkowski D., Iliński K., Sawicki P., Fedorczyk Marek, Fedorczyk Marcin, Gębicki J., Jasiński A.
Tchórznica - AMT Sokołów 1:0
Daniel Przewoźnik
Tchórznica: Michalczuk M., Jurczak M., Jagiełło K., Kryszczuk T., Przewoźnik D., Osipiak D., Osipiak B., Bolesta Maciej, Bolesta Michał , Ołtarzewski M.
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Kołos J., Trębicki
Sokołów I – Kobylany 0:3 vo
* drużyna z Sokołowa oddała mecz walkowerem
Tchórznica - Kobylany 9:1
Kamil Jagiełlo-3, Tomasz Kryszczuk-2, Michał Bolesta, Bartosz Osipiak, Maciej Ołtarzewski, Marcin Jurczak# Michał Kozak,
Tchórznica: Michalczuk M., Jurczak M., Jagiełło K., Kryszczuk T., Przewoźnik D., Osipiak D., Osipiak B., Bolesta Maciej, Bolesta Michał Ołtarzewski M.
Kobylany: Czrnocki M., Iliński S., Nasiłowski Ł., Kozak M., Mieczkowski J., Mieczkowski D., Iliński K., Sawicki P., Fedorczyk Marek, Fedorczyk Marcin, Gębicki J., Jasiński A.
AMT Sokołów - Sokołów I 4:0
Konrad Kukiel-2, Kamil Jurczak-2
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Kołos J., Trębicki
Sokołów I: Kunowski R., Replin Ł., Replin S., Fajkowski G., Chomać G., Jaszczuk P., Jaszczuk R., Wasiluk M., Jackowski J., Dmowski K.
Grupa D:
Kamianka - Repki 3:0 vo
Chądzyń - Wojewódki 2:1
(Robert Boruta-2 # Krystian Mlonek
Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Siedlecki J., Kur M., Kur R., Krysiak P., Boruta R., Kamont S., Wojewódzki A., Stolarczuk P., Ceglarz P.
Wojewódki: Mielańczuk A., Mielańczuk D., Sobolewski P., Romanowski K., Chmielewski D., Jaczewski P., Księżopolski B., Pakuła R., Jaworowski R., Mlonek K.
Kamianka - Wojewódki 6:0
Hubert Kołodziejczuk-3, Wojciech Ignaciuk, Adam Ignaciuk, Kamil Ołdakowski
Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk A., Ignaciuk K., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ołdakowski K., Rutkowski D., Rutkowski R., Czerkas Z., Korczewski A.
Wojewódki: Mielańczuk A., Mielańczuk D., Sobolewski P., Romanowski K., Chmielewski D., Jaczewski P., Księżopolski B., Pakuła R., Jaworowski R., Mlonek K.
Chądzyń - Repki 3:0 vo
Kamianka - Chądzyń 2:0
Jarosław Sulawiak, Hubert Kołodziejczuk
Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk A., Ignaciuk K., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ołdakowski K., Rutkowski D., Rutkowski R., Czerkas Z., Korczewski A.
Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Siedlecki J., Kur M., Kur R., Krysiak P., Boruta R., Kamont S., Wojewódzki A., Stolarczuk P., Ceglarz P.
Wojewódki - Repki 3:0 vo
Grupa E:
Bujały - Rozbity Kamień 1:2
Mariusz Kur# Damian Dmowski, Wiesław Wrzosek
Bujały: Strzała P., Strzała K., Strzała M., Sidorzak S., Bujalski K., Zawadzki M., Czarnocki J., Kur M.
Rozbity Kamień: Romanowski S., Kisieliński A., Dmowski D., Wrzosek W., Mlonek T., Chmielewski Ł., Klewek K., Sikorski W., Sikorski J.
Wyrozęby - Skrzeszew 1:0
(Marek Borys)
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Mazurczak M., Borys Marek,
Jóźwiak J., Zalewski A., Ornowski M., Gąsowski K., Borys Marcin,
Olszewski K, Mazurczak R.,
Skrzeszew: Świderski A., Bartosiak G., Głogowski K., Głogowski D., Lipka R., Czerkas T., Stańczuk M., Małczuk C., Skupiewski M.,., Lachecki R., Malinowski M.
Bujały - Wyrozęby 1:1
(Kamil Bujalski # Marek Borys)
Bujały: Strzała P., Strzała K., Strzała M., Sidorzak S., Bujalski K., Zawadzki M., Czarnocki J., Kur M.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Mazurczak M., Zalewski A.,
Ornowski M., Gąsowski K., Borys Marek, Borys Marcin, Jóźwiak J.,
Mazurczak R., Olszewski K.
Rozbity Kamień - Skrzeszew 4:1
Damian Dmowski, Wiesław Wrzosek, Karol Klewek, Łukasz Chmielewski
# Robert Lipka
Rozbity Kamień: Romanowski S., Kisieliński A., Dmowski D., Wrzosek W., Mlonek T., Chmielewski Ł., Klewek K., Sikorski W., Sikorski J.
Skrzeszew: Świderski A., Bartosiak G., Głogowski K., Głogowski D., Małczuk C., Lipka R., Skupiewski M., Stańczuk M., Czerkas T., Lachecki R., Malinowski M.
Bujały - Skrzeszew 1:0
Janusz Czarnocki
Bujały: Strzała P., Strzała K., Strzała M., Sidorzak S., Bujalski K., Zawadzki M., Czarnocki J., Kur M.
Skrzeszew: Świderski A., Bartosiak G., Głogowski K., Głogowski D., Małczuk C., Lipka R., Skupiewski M., Stańczuk M., Czerkas T., Lachecki R., Malinowski M.
Rozbity Kamień - Wyrozęby 1:3
Wiesław Wrzosek # Marek Borys, Adam Zalewski, Kamil Olszewski
Rozbity Kamień: Romanowski S., Kisieliński A., Dmowski D., Wrzosek W., Mlonek T., Chmielewski Ł., Klewek K., Sikorski W., Sikorski J.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Mazurczak M., Zalewski A., Ornowski M., Gąsowski K., Borys Marek, Borys Marcin, Jóźwiak J.,
Mazurczak R., Olszewski K.
Awans: Wyrozęby i Rozbity Kamień
Grupa F:
Białobrzegi - Morszków 6:0
Michał Steć-2, Patryk Steć-2, Łukasz Zieliński, bramka samobójcza
Białobrzegi: Wawer D., Steć Michał, Steć Maciej, Steć Mariusz, Steć J., Steć Patryk, Zieliński Ł., Zieliński K., Kamiński K., Kur N., Leśniczuk Ł. Morszków: Kaczorowski E., Kaczorowski K., Balicki M., Skorupka Sz., Tomczuk J., Mosakowski I., Kotowski R., Karpiński P., Zawadzki Ł.
Skibniew - Nieciecz II 4:0
Kamil Miszczuk-2, Artur Zegadło, Marcin Goworek
Skibniew: Skonieczny P., Ołdakowski S., Mieteń P., Zegadło A., Goworek M., Pogorzelski M., Sobotka P., Miszczuk K., Bujalski W.
Nieciecz II: Nasiłowski R., Bolesta K., Bolesta P., Bolesta Ł., Pieniak P., Gołębiewski M., Czajkowski T., Supiński P., Świniarski R., Siłojańczuk A.
Białobrzegi - Skibniew 0:2
Artur Zegadło, Marcin Goworek
Białobrzegi: Wawer D., Steć Michał, Steć Maciej, Steć Mariusz, Steć J., Steć Patryk, Zieliński Ł., Zieliński K., Kamiński K., Kur N., Leśniczuk Ł. Skibniew: Skonieczny P., Ołdakowski S., Mieteń P., Zegadło A., Goworek M., Pogorzelski M., Sobotka P., Miszczuk K., Bujalski W.
Morszków - Nieciecz II 1:2
Kamil Kaczorowski # Rafał Świniarski, Mariusz Gołębiewski
Morszków: Kaczorowski E., Kaczorowski K., Balicki M., Skorupka Sz., Tomczuk J., Mosakowski I., Kotowski R., Karpiński P., Zawadzki Ł.
Nieciecz II: Nasiłowski R., Bolesta K., Bolesta P., Bolesta Ł., Pieniak P., Gołębiewski M., Czajkowski T., Supiński P., Świniarski R., Siłojańczuk A.
Białobrzegi - Nieciecz II 1:1
Patryk Steć # Paweł Pieniak
Białobrzegi: Wawer D., Steć Michał, Steć Maciej, Steć Mariusz, Steć J., Steć Patryk, Zieliński Ł., Zieliński K., Kamiński K., Kur N., Leśniczuk Ł.
Nieciecz II: Nasiłowski R., Bolesta K., Bolesta P., Bolesta Ł., Pieniak P., Gołębiewski M., Czajkowski T., Supiński P., Świniarski R., Siłojańczuk A.
Morszków – Skibniew 1:1
Marcin Goworek # Rafał Kotowski
Morszków: Kaczorowski E., Kaczorowski K., Balicki M., Skorupka Sz., Tomczuk J., Mosakowski I., Kotowski R., Karpiński P., Zawadzki Ł.
Skibniew: Skonieczny P., Ołdakowski S., Mieteń P., Zegadło A., Goworek M., Pogorzelski M., Sobotka P., Miszczuk K., Bujalski W.
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
PUCHAR LIGI
II RUNDA 17.05.2009
GRUPA X (Skibniew)
Mecze zaliczone:
Skibniew – Białobrzegi 2:0
Nieciecz I – Karolew 3:2
Skibniew – Karolew 3:2
Skibniew: Zegadło A., Pogorzelski M., Goworek M., Bujalski W., Bocian M., Miszczuk K., Ołdakowski S.
Nieciecz: Tosiński P., Grzymała J., Abramczuk H., Ruciński R., Odowski P., Bolesta P., Kożuchowski J.
Białobrzegi: Kamiński K., Steć Michał, Steć Mariusz, Steć Patryk, Kur N., Leśniczuk Ł., Zieliński Ł., Zieliński K., Szczeć S., Wilk Ł.
Karolew – Białobrzegi 2:5
Jakub Wyszogrodzki, Wojciech Małko # Łukasz Zieliński-2, Michał Steć, Łukasz Wilk, Norbert Kur
Białobrzegi: Kamiński K., Steć Michał, Steć Mariusz, Steć Patryk, Kur N., Leśniczuk Ł., Zieliński Ł., Zieliński K., Szczeć S., Wilk Ł.
Kamil Miszczuk-4, Marcin Goworek-3, Marcin Bocian, Wojciech Bujalski, Artur Zegadło, Sylwester Ołdakowski
Nieciecz: Tosiński P., Grzymała J., Abramczuk H., Ruciński R., Odowski P., Bolesta P., Kożuchowski J.
Skibniew: Zegadło A., Pogorzelski M., Goworek M., Bujalski W., Bocian M., Miszczuk K., Ołdakowski S.
Grupa Y (Sabnie)
Mecze zaliczone:
Jawor Sokołów – Kurowice 3:2
Wyrozęby – Rozbity Kamień 3:1
Jakub Paderewski # Łukasz Bareja-2, Damian Dmowski, Jacek Sikorski
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M., Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Chromiński M., Garguła A.
Rozbity Kamień: Romanowski S., Kisieliński A., Dmowski D., Wrzosek W., Klewek K., Sikorski W., Sikorski J., Bareja Ł.
Wyrozęby – Kurowice 0:2
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Zalewski A., Jóźwiak J., Borys Marcin, Olszewski K., Gąsowski K., Ornowski M.
Kurowice: Kucharek M., Dąbkowski G., Goworek H., Rozbicki I., Bogucki D., Bińkowski D., Fąk P., Kuć Ł.
Rozbity Kamień – Kurowice 2:4
Rozbity Kamień: Romanowski S., Kisieliński A., Dmowski D., Wrzosek W., Klewek K., Sikorski W., Sikorski J., Bareja Ł.
Kurowice: Kucharek M., Dąbkowski G., Goworek H., Rozbicki I., Bogucki D., Bińkowski D., Fąk P., Kuć Ł.
Wyrozęby – Jawor Sokołów 1:1
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Zalewski A., Jóźwiak J., Borys Marcin, Olszewski K., Gąsowski K., Ornowski M.
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M., Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Chromiński M., Garguła A.
Grupa Z (Kamianka)
Mecze zaliczone:
Hubert Kołodziejczuk # Kamil Jurczak-2, Robert Księżak-2, Karol Borkowski
Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk K., Sulawiak J., Sulawiak Z., Rutkowski R., Czerkas Z., Ołdakowski K., Rutkowski D., Kołodziejczuk H., Krasnodębski R.
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Kołos J.
Krzysztof Goyski, Robert Boruta, Paweł Krysiak # Tomasz Kryszczuk-2, Kamil Jagiełło
Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Kamont S., Goyski K., Bednarczyk Sz., Ceglarz P., Stolarczuk P., Boruta R., Krysiak P., Wojewódzki A.
Tchórznica: Skibniewski P., Jurczak M., Szymański P., Bolesta M., Bolesta P., Przewoźnik D., Jagiełlo K., Benedykciuk J., Kryszczuk T.
Robert Boruta # Konrad Kukiel, Damian Zaranek
Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Kamont S., Goyski K., Bednarczyk Sz., Ceglarz P., Stolarczuk P., Boruta R., Krysiak P., Wojewódzki A.
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Kołos J.
Jarosław Sulawiak # Kamil Jagiełło-2, Jarosław Benedykciuk-2, Tomasz Kryszczuk, Daniel Przewoźnik
Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk K., Sulawiak J., Sulawiak Z., Rutkowski R., Czerkas Z., Ołdakowski K., Rutkowski D., Kołodziejczuk H., Krasnodębski R.
Tchórznica: Skibniewski P., Jurczak M., Szymański P., Bolesta M., Bolesta P., Przewoźnik D., Jagiełlo K., Benedykciuk J., Kryszczuk T.
PUCHAR LIGI – TURNIEJ FINAŁOWY
Sokołów Podl.21.06.2009
Grupa A :
Białobrzegi – Kurowice 1:0
(Michał Steć )
Białobrzegi: Wawer D., Steć Mariusz, Steć Michał, Steć Patryk, Leśniczuk Ł., Kur N., Wilk Ł., Szczeć S., Zielinski Ł., Zieliński K., Kamiński K., Steć J., Ryciak J.
Kurowice: Kucharek M., Sójka P., Goworek H., Bogucki D., Rozbicki I.,
Fąk P., Kuć Ł., Bińkowski D., Dąbkowski G.
AMT Sokołów – Kurowice 3:0
(Tomasz Kamiński, Robert Księżak, Karol Borkowski)
AMT Sokołów: Rospara M., Księżak R., Mikołajczyk D., Kamiński M., Kamiński T., Mróz B., Fabisiak H., Ositek M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Nasiłowski D.
Kurowice: Kucharek M., Sójka P., Goworek H., Bogucki D., Rozbicki I.,
Fąk P., Kuć Ł., Bińkowski D., Dąbkowski G.
AMT Sokołów – Białobrzegi 0:0
AMT Sokołów: Rospara M., Księżak R., Mikołajczyk D., Kamiński M., Kamiński T., Mróz B., Fabisiak H., Ositek M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Nasiłowski D.
Białobrzegi: Wawer D., Steć Mariusz, Steć Michał, Steć Patryk, Leśniczuk Ł., Kur N., Wilk Ł., Szczeć S., Zielinski Ł., Zieliński K., Kamiński K., Steć J., Ryciak J.
Tabela
1.AMT Sokołów 2 4 3:0
2.Białobrzegi 2 4 1:0
3.Kurowice 2 0 0:4
Grupa B
Tchórznica – Wyrozęby 2:1
(Kamil Jagiełło, bramka samobójcza # Łukasz Rybiński )
Tchórznica: Przewoźnik D., Jurczak M., Jagiełło K., Kryszczuk T., Osipiak D., Adamczuk T., Benedykciuk J., Osipiak B., Mielańczuk P., Bolesta Maciej., Kobus J.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Górski M., Rybiński Ł., Rytel C., Harasim M., Wyrozębski J., Puzan M., Gałecki L., Wierzbicki J., Borys Marek, Gąsowski K.,
Borys Marcin
Tchórznica –Skibniew 0:0
Tchórznica: Przewoźnik D., .Jurczak M., Jagiełło K., Kryszczuk T., Osipiak D., Adamczuk T., Benedykciuk J., Osipiak B., Mielańczuk P., Bolesta Maciej., Kobus J.
Skibniew: Zegadło A., Miszczuk K., Sobotka K., Zawadzki R., Bocian M., Bujalski W., Skonieczny P., Pogorzelski T., Ołdakowski S., Goworek M.
Wyrozęby – Skibniew 4:2
(Jakub Wyrozębski, Mateusz Górski, Marek Borys, bramka samobójcza # Artur Zegadło, bramka samobójcza)
Wyrozęby: Wierzbicki E., Górski M., Rybiński Ł., Rytel C., Harasim M., Wyrozębski J., Puzan M., Gałecki L., Wierzbicki J., Borys Marek, Gąsowski K.,
Borys Skibniew: Zegadło A., Miszczuk K., Sobotka K., Zawadzki R., Bocian M., Bujalski W., Skonieczny P., Pogorzelski T., Ołdakowski S., Goworek M.
Tabela
1.Tchórznica 2 4 2:1
2.Wyrozęby 2 3 5:4
3.Skibniew 2 1 2:4
Mecz o III miejsce
Wyrozęby – Białobrzegi 5:1
(Mateusz Puzan-3, Marek Borys-2 # Łukasz Leśniczuk)
Wyrozęby: Wierzbicki E., Górski M., Rybiński Ł., Rytel C., Harasim M., Wyrozębski J., Puzan M., Gałecki L., Wierzbicki J., Borys Marek, Gąsowski K.,
Borys Marcin
Białobrzegi: Wawer D., Steć Mariusz, Steć Michał, Steć Patryk, Leśniczuk Ł., Kur N., Wilk Ł., Szczeć S., Zielinski Ł., Zieliński K., Kamiński K., Steć J., Ryciak J.
Finał
Tchórznica – AMT Sokołów 1:1 k. 2:1
(Kamil Jagiełło # Kamil Jurczak)
Tchórznica: Przewoźnik D., .Jurczak M., Jagiełło K., Kryszczuk T., Osipiak D., Adamczuk T., Benedykciuk J., Osipiak B., Mielańczuk P., Bolesta Maciej., Kobus J.
AMT Sokołów: Rospara M., Księżak R., Mikołajczyk D., Kamiński M., Kamiński T., Mróz B., Fabisiak H., Ositek M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Nasiłowski R.
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|