Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 166, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 287
statystyki szczegółowe
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
PUCHAR LIGI 2011
I RUNDA 27.03.2011
Grupa A (boisko Orlik SP4 Sokołów)
Sabnie – WKS Wojewódzki 13:0
Jarosław Kobus-3, Tomasz Kryszczuk-2, Dawid Nowakowski-2, Jarosław Benedykciuk-2, Mateusz Omieciuch-2, Krzysztof Omieciuch, Marcin Jurczak
Al- Drób Old Boys Sokołów – WKS Wojewódzki 7:1
Al. – Drób Old Boys Sokołów – Sabnie 1:1
# Dawid Nowakowski
Składy:
Al.- Drób Old Boys Sokołów:
Sabnie: Krzysztof Ładziak, Jarosław Kobus, Robert Korczewski, Marcin Jurczak, Tomasz Kryszczuk, Dawid Nowakowski, Jarosław Benedykciuk, Krzysztof Omieciuch, Mateusz Omieciuch, Mariusz Parzonka, Krzysztof Hardejewicz,
WKS Wojewódzki:
* drużyna z Grodziska nie dojechała na turniej
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Sabnie |
2 |
4 |
14-1 |
* |
2 |
Al.- Drób Old Boys Sokołów |
2 |
4 |
8-2 |
* |
3 |
WKS Wojewódki |
2 |
0 |
1-20 |
|
Grupa B (boisko Orlik Repki)
Axan Kowiesy – Gałki Sokołów 5:1
Damian Dmowski-3, Piotr Żukowski-2 #
Kamianka – Sokołów I
Axan Kowiesy – Sokołów I 4:1
Piotr Żukowski-4 #
Kamianka – Gałki Sokołów
Axan Kowiesy – Kamianka 1:1
Karol Rymuza #
Gałki Sokołów – Sokołów I
Składy:
Axan Kowiesy: Jarosław Misiak, Damian Dmowski, Jacek Dmowski, Kamil Paczóski, Karol Rymuza, Piotr Żukowski, Jacek Sikorski, Sylwester Romanowski
Kamianka:
Sokołów I:
Gałki Sokołów:
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Axan Kowiesy |
3 |
7 |
10-3 |
* |
2 |
Sokołów I |
3 |
|
|
* |
3 |
Kamianka |
3 |
|
|
|
4 |
Gałki Sokołów |
3 |
|
|
|
Grupa C (boisko Wyrozęby)
DG Wyrozęby – Morszków 0:2
Włodzimierz Kur, Jacek Tomczuk
Ulkar Karolew - Bujały 3:0
Wojciech Małko, Konrad Markowski, Krzysztof Kąkol
DG Wyrozęby – Bujały 5:3
Dawid Pietrzyk-2, Cezary Rytel-2, Patryk Andrzejczuk #
Ulkar Karolew – Morszków 3:1
Wojciech Małko-2, Krzysztof Kąkol # Włodzimierz Kur
DG Wyrozęby – Ulkar Karolew 1:10
Patryk Andrzejczuk # Damian Ostrowski-2, Wojciech Małko-2, Konrad Markowski-2, Krzysztof Kąkol, Karol Góral, Piotr Panufnik, Paweł Żurawiński
Bujały – Morszków 0:3
Jacek Tomczuk, Włodzimierz Kur, Piotr Grądzki
Składy:
Ulkar Karolew: Wojciech Małko, Paweł Żurawiński, Piotr Panufnik, Konrad Markowski, Karol Góral, Damian Ostrowski, Dariusz Świnarski, Krzysztof Kąkol
DG Wyrozęby: Ernest Wierzbicki, Jakub Wierzbicki, Patryk Andrzejczuk, Przemysław Tomczak, Cezary Rytel, Dawid Pietrzyk, Maciej Mazurczak, Hubert Czarnocki, Łukasz Czarnocki
Morszków: Jacek Tomczuk, Artur Kur, Włodzimierz Kur, Kamil Kaczorowski, Marcin Klimczuk, Piotr Grądzki, Przemysław Karpiński
Bujały:
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Ulkar Karolew |
3 |
9 |
16-2 |
* |
2 |
Morszków |
3 |
6 |
6-3 |
* |
3 |
DG Wyrozęby |
3 |
3 |
6-15 |
|
4 |
Bujały |
3 |
0 |
3-11 |
|
Grupa D (boisko Skibniew)
Skrzeszew – Skibniew 4:1
Daniel Głogowski-2, Marcin Malinowski, Piotr Rusiniak #
Kurowice – KS Patrykozy 1:1
Skrzeszew – Kurowice 1:0
Daniel Głogowski
Skibniew – KS Patrykozy 0:1
Skrzeszew – KS Patrykozy 0:0
Kurowice – Skibniew 0:2
Składy:
Skrzeszew: Cezary Krukowski, Kamil Głogowski, Daniel Głogowski, Marcin Malinowski, Piotr Rusiniak, Jacek Kowalski, Tomasz Czerkas, Grzegorz Bartosiak
KS Patrykozy:
Skibniew:
Kurowice:
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Skrzeszew |
3 |
7 |
5-1 |
* |
2 |
KS Patrykozy |
3 |
5 |
2-1 |
* |
3 |
Skibniew |
3 |
3 |
3-5 |
|
4 |
Kurowice |
3 |
1 |
1-4 |
|
Grupa E (boisko Orlik Jabłonna Lacka)
Nieciecz – Junior Jabłonna Lacka 3:0
Maciej Rosocha-2, Patryk Bolesta
BTS I Kobylany – NKS II Białobrzegi 2:1
Kamil Iliński, Dominik Mieczkowski # Konrad Tymiński
Lech Nowomodna – Nieciecz 1:1
Damian Woźniak # Patryk Bolesta
Junior Jabłonna Lacka – BTS Kobylany 1:4
Konrad Płachetko # Sylwester Błoński-2, Dominik Mieczkowski, Krzysztof Mosiej
NKS II Białobrzegi – Lech Nowomodna 1:1
Konrad Tymiński # Robert Księżak
Nieciecz - BTS Kobylany 2:2
Paweł Pniewski, Patryk Bolesta # Kamil Iliński, Sylwester Błoński
Junior Jabłonna Lacka – NKS II Białobrzegi 2:2
Konrad Płachetko, ……Zieniewski # Konrad Tymiński-2
Lech Nowomodna – BTS Kobylany 0:0
Nieciecz – NKS II Białobrzegi 5:1
Marcin Bielarski-2, Patryk Bolesta-2, Łukasz Bolesta # Tomasz Steć
Junior Jabłonna Lacka – Lech Nowomodna 0:2
Cezary Zdunek, Artur Jaczewski
Składy:
Nieciecz:
BTS I Kobylany: Jan Mieczkowski, Dominik Mieczkowski, Kamil Iliński, Łukasz Nasiłowski, Daniel Chmielewski, Krzysztof Mosiej, Sebastian Pogorzelski, Bartosz Kisieliński, Sylwester Błoński
Lech Nowomodna:
NKS II Białobrzegi: Mateusz Hudon, Patryk Steć, Mariusz Steć II, Tomasz Steć, Sylwester Szczeć, Tomasz Szczeć, Konrad Tymiński, Kamil Tymiński
Junior Jabłonna Lacka:
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Nieciecz |
4 |
8 |
11-4 |
* |
2 |
BTS I Kobylany |
4 |
8 |
8-4 |
* |
3 |
Lech Nowomodna |
4 |
6 |
4-2 |
|
4 |
NKS II Białobrzegi |
4 |
2 |
5-10 |
|
5 |
Junior Jabłonna Lacka |
4 |
1 |
3-11 |
|
Grupa F (boisko Orlik SLO)
Topaz Jawor Sokołów – AMT Sokołów
NKS I Białobrzegi – Chądzyń 3:1
# Robert Boruta
Topaz Jawor Sokołów – Chadzyń 1:1
# Krzysztof Goyski
NKS I Białobrzegi - AMT Sokołów
Topaz Jawor Sokołów – NKS I Białobrzegi
AMT Sokołów – Chądzyń 4:0
Składy:
Topaz Jawor Sokołów
NKS I Białobrzegi
AMT Sokołów
Chadzyń: Piotr Siedlecki, Krzysztof Goyski, Grzegorz Goyski, Grzegorz Kierył, Marcin Kur, Maciej Tatarczuk, Artur Wojewódzki, Robert Boruta, Paweł Krysiak
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Topaz Jawor Sokołów |
3 |
|
|
* |
2 |
NKS I Białobrzegi |
3 |
|
|
* |
3 |
AMT Sokołów |
3 |
|
|
|
4 |
Chadzyń |
3 |
1 |
2-8 |
|
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
PUCHAR LIGI 2011
II RUNDA 03.05.2011
Grupa X
Mecze z zaliczenia:
Sabnie – Al. Drób Old Boys Sokołów 1:1
Topaz Jawor Sokołów – NKS I Białobrzegi 2:0
Sabnie – NKS I Białobrzegi 3:2
Tomasz Kryszczuk-2, Piotr Graw # Łukasz Zieliński-2
Old Boys Sokołów – NKS I Białobrzegi 6:2
Karol Krakowski-2, Paweł Maksymiak-2, Piotr Rozbicki, Robert Maksymiak # Łukasz Zieliński, Jakub Krysiak
Al. Drób Old Boys Sokołów – Topaz Jawor Sokołów 2:1
Adam Rozbicki-2 # Rafał Świnarski
Sabnie – Topaz Jawor Sokołów 3:0
Jarosław Kobus-2, Kamil Jagiełło
Al. Drób Old Boys Sokolów: Mirosław Bołbotowski, Paweł Maksymiak, Robert Maksymiak, Wojciech Oziębło, Robert Dobrowolski, Karol Krakowski, Sławomir Chadaj, Adam Rozbicki, Piotr Rozbicki, Andrzej Kaczmarek, Piotr Nowakowski
Sabnie: Krzysztof Ładziak, Robert Korczewski, Piotr Graw, Tomasz Kryszczuk, Marcin Jurczak, Jarosław Kobus, Kamil Jagiełło, Dawid Nowakowski, Jarosław Benedykciuk
Topaz Jawor Sokołów: Jacek Pankiewicz, Marcin Brzezik, Artur Kurełek, Mariusz Murasicki, Hubert Jastrzębski, Damian Zaranek, Rafał Świnarski, Tomasz Dobrzyński, Grzegorz Jaroszewski, Amir Al.- Halabi
NKS I Białobrzegi: Mariusz Steć I, Łukasz Wilk, Jarosław Zieliński, Łukasz Zieliński, Norbert Kur, Rafał Kotowski, Łukasz Leśniczuk, Jakub Krysiak
Awans: Al. Drób Old Boys Sokołów oraz Sabnie
Grupa Y
Mecze z zaliczenia:
Axan Kowiesy – Sokołów I 4:1
Nieciecz – BTS I Kobylany 2:2
Axan Kowiesy – BTS Kobylany 6:0 (4:0)
Piotr Żukowski-3, Rafał Rutkowski-2, Damian Dmowski
Nieciecz – Sokołów I 0:3 vo
* w drużynie z Niecieczy wystąpił nie uprawniony zawodnik, mecz przerwany przy stanie 4:1 dla Niecieczy
BTS Kobylany – Sokołów I 4:4 (2:3)
Daniel Chmielewski-2, Przemysław Jaczewski, Krzysztof Mosiej # Sławomir Replin-3, Sławomir Radawiec
Axan Kowiesy – Nieciecz 5:1 (0:1)
Piotr Żukowski-3, Karol Klewek, Rafał Rutkowski # Patryk Bolesta
Axan Kowiesy: Rafał Alaba, Piotr Żukowski, Kamil Paczuski, Jacek Sikorski, Wojciech Sikorski, Sylwester Romanowski, Karol Klewek, Rafał Rutkowski, Damian Dmowski
Sokołów I: Piotr Jaszczuk, Sławomir Radawiec, Grzegorz Fajkowski, Jacek Wasiluk, Sławomir Replin, Grzegorz Szybka, Zdzisław Maliszewski, Michał Wasiluk, Maciej Skupiewski, Marek Skupiewski
BTS I Kobylany: Kamil Iliński, Krzysztof Mosiej, Łukasz Nasiłowski, Daniel Chmielewski, Sylwester Błoński, Dominik Mieczkowski, Jan Mieczkowski, Przemysław Jaczewski, Marek Fedorczyk
Nieciecz: Konrad Krochmal, Jakub Grzymała, Patryk Bolesta, Łukasz Bolesta, Andrzej Pniewski, Robert Pniewski, Paweł Pniewski, Przemysław Odowski, Rafał Nasiłowski*
* zawodnik ten wystąpił już wcześniej w Pucharze Ligi w drużynie z Jabłonny Lackiej
Awans: Axan Kowiesy oraz Sokołów I
Grupa Z
Mecze z zaliczenia
Ulkar Karolew – Morszków 3:1
Skrzeszew – KS Patrykozy 0:0
Ulkar Karolew – KS Patrykozy 3:2
Skrzeszew – Morszków 1:0
Daniel Głogowski
KS Patrykozy – Morszków 1:0
Ulkar Karolew – Skrzeszew 1:1
# Kamil Rejmuza
Ulkar Karolew:
Skrzeszew: Cezary Krukowski, Kamil Głogowski, Daniel Głogowski, Kamil Rejmuza, Adrian Borowski, Tomasz Czerkas, Piotr Rusiniak, Kamil Daniluk
KS Patrykozy:
Morszków:
Awans: Ulkar Karolew i Skrzeszew
RUNDA FINAŁOWA - 26 CZERWCA!
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|