Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 56, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 177
statystyki szczegółowe
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
PUCHAR LIGI 2010
Gr. A (Orlik przy SP 4 w Sokołowie Podlaskim)
AMT Błonie - Chądzyń 3:0
Błoński Sylwester 2, Marczuk Kamil
Kamianka - Nieciecz II 4:1
Jarosław Sulawiak-3, Adam Ignaciuk # Tomasz Ruciński
AMT Błonie - Kamianka 0:0
Nieciecz II - Chądzyń 5:0
Grzegorz Jaroszewski-4, Dawid Olszewski
AMT Błonie - Nieciecz II 5:3
Błoński Sylwester 3, Nasiłowski Marek, Marczuk Kamil # Rafał Świnarski-2, Grzegorz Jaroszewski
Kamianka - Chądzyń 3:1
Krzysztof Ignaciuk-3 # Grzegorz Kierył
1. AMT Błonie 3, 7, 8-3- awans
2. Kamianka 3, 7, 7-2 – awans
3. Nieciecz II 3, 3, 9-6
4. Chądzyń 3, 0, 1-11
AMT Błonie: Sylwester Błoński, Przemysław Suchożebrski, Marek Nasiłowski, Dominik Paczuski, Dominik Chojecki, Piotr Nasiłowski, Rafał Wasilewski, Marcin Krasnodębski, Kamil Marczuk, Sebastian Jagiełło, .... Bednarczyk
Kamianka: Jarosław Sulawiak, Zbigniew Sulawiak, Adam Ignaciuk, Krzysztof Ignaciuk, Artur Ambroziak, Paweł Dziewulski, Adrian Chmielewski, Tomasz Wrzosek, Tomasz Olszewski
Nieciecz II: Konrad Łada, Dawid Olszewski, Tomasz Ruciński, Patryk Pogorzelski, Paweł Supiński, Rafał Świnarski, Grzegorz Jaroszewski, Adrian Siłojańczuk, Karol Mieczkowski
Chądzyń: Krzysztof Goyski, Piotr Siedlecki, Grzegorz Kieył, Grzegorz Goyski, Maciej Tatarczuk, Robert Boruta, Paweł Stolarczuk, Adam Kazimierczuk, Paweł Krysiak, Konrad Tymiński, Artur Wojewódzki, Maciej Zawadzki
Gr. B (Stadion ul. Okrężna w Sokołowie Podlaskim)
Ulkar Karolew - WKS Wojewódki 2:2
Tomasz Brzezik, Karol Mikołajewski # Konrad Sobolewski, Marcin Księżopolski
Skrzeszew - WKS Wojewódki 1:0
Rejmuza Kamil
Jawor Sokołów - Ulkar Karolew 1:0
Adam Gargul
Jawor Sokołów - WKS Wojewódki 2:0
Marcin Chromiński, Adam Gargul
Skrzeszew - Ulkar Karolew 1:3
Dariusz Kozaczuk # Tomasz Brzezik-2, Karol Mikołajewski
Skrzeszew - Jawor Sokołów 1:2
Głogowski Kamil # Marcin Chromiński-2
1. Jawor 3. 9, 5:1 – awans
2. Karolew 3. 6, 5:4 – awans
3. Skrzeszew 3, 3, 3:5
4. Wojewódki 3, 0, 2:5
Jawor Sokołów: Sawicki R., Jastrzębski H., Zaranek D., Chromiński M., Pankiewicz J., Gargul A., Brzezik M., Dobrzyński T., Witowski T., Al.- Halabi A.
Ulkar Karolew:Karol Mikołajewski, Wojciech Małko, Adam Rostek, Damian Ostrowski, Maciej Turowski, Tomasz Brzezik, P. Ruszkowski, Ernest Wasażnik
Skrzeszew: Cezary Krukowski, Andrzej świderski, Daniel Głogowski, Kamil Głogowski, Tomasz Czerkas, Marcin Malinowski, Dariusz Kozaczuk, Jacek Kowalski, Kamil Rejmuza, Piotr Rusianiak, Cezary Małczuk, Cezary Czerniakowski, Marek Choma, Kamil Daniluk
WKS Wojewódki: Rafał Joński, Konrad Sobolewski, Marcin Księżopolski, Patryk Sobolewski, Andrzej Świnarski, Adrian Mielańczuk, Rafał Jaworowski
Gr. C (Repki)
Sokołów I - Lech Nowomodna 1:2
Sławomir Radawiec # RobertŁachecki , Jarosław Łachecki
Białobrzegi - DG Wyrozęby 3:0
Łukasz Zieliński- 2, Michał Steć
Białobrzegi - Sokołów I 0:1
Jacek Wasiluk
DG Wyrozęby - Lech Nowomodna 2:2
Marcin Ornowski, Kamil Olszewski # Mariusz Wasilewski, Jarosław Łachecki
Sokołów I – DG Wyrozęby 0:8
Adrian Waszczuk-3, Marcin Harasim-2, Filip Jaszczuk, Jakub Wierzbicki, bramka samobójcza
Białobrzegi - Lech Nowomodna 2:1
Łukasz Leśniczuk, Michał Steć # Artur Jaczewski
1. Białobrzegi 3, 6, 5:2 - awans
2. DG Wyrozęby 3, 4, 10:5 - awans
3. Nowomodna 3, 4, 5:5
4. Sokołów I 3, 3, 2:10
Białobrzegi:Mariusz Steć, Maciej Steć, Michał Steć, Norbert Kur, Łukasz Zieliński, Konrad Zieliński, Kamil Kamiński, Rafał Kotowski, Łukasz Leśniczuk, Sylwester Szczeć
DG Wyrozęby:Ernest Wierzbicki, Jakub Wierzbicki, Łukasz Rybiński, Marcin Ornowski, Mateusz Puzan, Marcin Harasim, Kamil Olszewski, Adrian Waszczuk, Rafał Kondraciuk, Łukasz Borys, Grzegorz Bartosiak, Jacek Perczak, Filip Jaszczuk
Lech Nowomodna:Dariusz Ściechowski, Mariusz Wasilewski, Cezary Zdunek, Rafał Krasnodębski, Artur Jaczewski, Robert Łachecki, Jarosław Łachecki, Krzysztof Grądzki, Jarosław Ściechowski
Sokołów I: Jacek Wasiluk, Michał Wasiluk, Grzegorz Fajkowski, Sławomir Radawiec, Sławomir Replin, Grzegorz Chomać, Krzysztof Dmowski, Tomasz Jurczak, Daniel Rutkowski, Radosław Jaszczuk
Gr. D (Skibniew)
Skibniew - Czekanów 1:0
Kamil Miszczuk
Kurowice - KS Patrykozy 1:1
DamianBogucki # Mariusz Burdach
Skibniew - KS Patrykozy 2:0
Kamil Miszczuk, Artur Zegadło
Kurowice - Czekanów 0:0
Skibniew - Kurowice 0:3
Damian Bogucki 2, Grzegorz Dąbkowski
Czekanów - KS Patrykozy 2:0
Mateusz Zawadzki -2
1. Skibniew 3, 6 3:3 - awans
2. Kurowice 3, 5 4:1 - awans
3. Czekanów 3, 4 1:1
4. Patrykozy 3, 1 1:4
Skibniew:Kamil Miszczuk, Mateusz Miszczuk, Bartosz Zaranek, Artur Zegadło, Paweł Skonieczny, Łukasz Maliszewski, Damian Skorupka, Marcin Goworek, Sylwester Ołdakowski, Przemysław Supeł, Sebastian Pogorzelski, Sylwester Wyszomirski, Radosław Zawadzki
Kurowice:Marcin Kucharek, Piotr Sójka, Ignacy Rozbicki, Damian Bogucki, Grzegorz Dąbkowski, Paweł Skibniewski, Hubert Goworek
Czekanów:Jarosław Grzelak, Patryk Głogowski, Marcin Borys, Paweł Sidorzak, Łuaksz Zawadzki, Mateusz Zawadzki, Krzysztof Kowalewski
KS Patrykozy :Mariusz Burdach, Paweł Burfach, Leszek Karwowski, Mateusz Skorupka, Michał Kozak, Daniel Podgórzak, Konrad Stański, Damian Goluch, Janusz Cholewka, Jarosław Wasilewski,
Gr. E (Kowiesy)
Morszków - Sokołów United 3:0
Sebastian Sidorzak- 2, Piotr Grądzki
Rozbity Kamień -BTS Kobylany 1:1
Piotr Żuk # Daniel Chmielewski
Rozbity Kamień - Sokołów United 3:0
Damian Dmowski - 2, Jacek Dmowski
BTS Kobylany- Morszków 0:0
Morszków - Rozbity Kamień 0:3
Piotr Żuk- 3
BTS Kobylany - Sokołów United 5-0
Kamil Iliński - 3, Sebastian Trębicki, Krzysztof Mosiej
1. Rozbity Kamień 3, 7, 7-1 – awans
2. BTS Kobylany 3, 5, 6-1 – awans
3. Morszków 3, 4, 3-3
4. Sokołów United 3, 0, 0-11
Rozbity Kamień:Sylwester Romanowski, Jarosław Misiak, Wojciech Sikorski, Damian Dmowski, Jacek Dmowski, Łukasz Bareja, Marcin Ławecki, Piotr Zuk, Adam Kisieliński, Jacek Sikorski
BTS Kobylany: JanMieczkowski, Marcin Sawicki, Łukasz Nasiłowski, Daniel Chmielewski, Sebastian Trębicki, Krzysztof Mosiej, Jacek Kalicki, Kamil Iliński
Morszków:
Sokołów United:
Gr. F (Nieciecz)
Nieciecz I – Kurowice II 2:0
HubertAbramczuk -2
Sawice – Turbo Ptysie Sokołów 0:2
RadosławWrzosek- 2
Kurowice II – Sawice 1:2
Patryk Jakubiak # Krzysztof Wiecha- 2
Sabnie – Nieciecz I 1:2
Jarosław Kobus # Rafał Rutkowski , Maciej Skupiewski
Sawice – Sabnie 1:2
ŁukaszKobyliński # Jarosław Kobus , Dawid Nowakowski
Turbo Ptysie – Kurowice II 3:2
Radosław Wrzosek , MateuszCzerkas , Jakub Lemieszek # bramka samobójcza, Mateusz Leszcz
Sabnie – Turbo Ptysie 2:0
Emil Kosiorek , Mariusz Parzonka
Nieciecz I – Sawice 6:1
HubertAbramczuk- 4, Piotr Iwański, Pzemysław Odowski # Piotr Jurczak
Turbo Ptysie - Nieciecz I 1:5
Robert Księżak # Maciej Skupiewski -2, Rafał Rutkowski, Piotr Iwański, Patryk Bolesta
Kurowice II – Sabnie 2:4
SylwesterEwiak, Piotr Małkiński # Dawid Nowakowski-2, Jarosław Kobus-2
1. Nieciecz I 4, 12, 15-3 – awans
2. Sabnie 4, 9, 9-5 – awans
3. Turbo Ptysie 4, 6, 6-9
4. Sawice 4, 3, 4-11
5. Kurowice II 4, 0, 5-9
Nieciecz I: Nasiłowski Rafał, Grzymała Jakub, Pieniak Paweł, Abramczuk Hubert, Rutkowski Rafał, Skupiewski Maciej, Bolesta Patryk, Bolesta Łukasz, Rosocha Maciej, Odowski Przemysław
Sabnie: Ładziak Krzysztof, Nowakowski Dawid, Korczewski Robert, Parzonka Mariusz, Kosiorek Emil, Hardejewicz Krzysztof, Kobus Jarosław, Świnarski Łukasz
Turbo Ptysie Sokołów: Czerkas Mateusz, Wrzosek Radosław, Księżak Robert, Przybyszewski Grzegorz, Krasodębski Kamil, Lemieszek Jakub, Borkowski Karol, Śniarowski Artur
Sawice: Strupiechowski Michał, Omielańczuk Jakub, Głozak Mateusz, Jurczak Piotr, Wiecha Krzysztof, Kobyliński Łukasz, Czarnocki Robert
Kurowice II: Mielańczuk Piotr, Osipiak Piotr, Błoński Dawid, Małkiński Piotr, Ewiak Sylwester, Kuć Łukasz, Jakubiak Patryk, Leszcz Mateusz
Grupa X (SP 4 Sokołów)
Mecze z zaliczenia:
AMT Błonie – Kamianka 0:0
Nieciecz I – Sabnie 2:1
AMT Błonie – Sabnie 3:4 (2:1)
Sylwester Błoński-2, Marcin Wojtczuk #
AMT Błonie: Błoński S., Błoński D., Chojecki D., Suchożebrski Ł., Krasnodębski M., Mieczkowski K., Nasiłowski M., Paczuski D., Sikorski R., Lipka- Kozanka M., Wojtczuk M.
Sabnie:
Kamianka – Nieciecz I 1:0
Maciej Krasnodębski
Kamianka: Dziewulski P., Sulawiak J., Sulawiak Z., Ignaciuk W., Ignaciuk A.,
Krystosiak Ł., Krasnodębski M., Kołodziejczuk H., Korczewski A.
Sabnie – Kamianka 2:1
# Adam Ignaciuk
Sabnie:
Kamianka: Dziewulski P., Sulawiak J., Sulawiak Z., Ignaciuk W., Ignaciuk A.,
Krystosiak Ł., Krasnodębski M., Kołodziejczuk H., Korczewski A.
Nieciecz I – AMT Błonie 1:3 (1:1)
# Sylwester Błoński-2, Karol Mieczkowski
Nieciecz I:
AMT Błonie: Błoński S., Błoński D., Chojecki D., Suchożebrski Ł., Krasnodębski M., Mieczkowski K., Nasiłowski M., Paczuski D., Sikorski R., Gołębiewski B., Wojtczuk M.,
Awans do turnieju finałowego: Sabnie i AMT Błonie
Grupa Y (Kowiesy)
Mecze z zaliczenia:
Jawor Sokołów – Ulkar Karolew 1:0
BTS Kobylany – Rozbity Kamień 1:1
Jawor Sokołów – Rozbity Kamień 1:3
Paweł Noszczak # Piotr Żuk-2, Damian Dmowski
Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Zaranek D., Chromiński M., Pankiewicz J., Gargul A., Jaroszewski G., Dobrzyński T., Brzezik M., Noszczak P., Domagała P., Al.-Halabi A.
Rozbity Kamień: Sikorski M., Sikorski W., Sikorski J., Dmowski D., Dmowski J.,
Klewek K., Romanowski S., Ławecki M., Rymuza k., Wierzbicki P., Bareja Ł., Żuk P.
BTS Kobylany – Ulkar Karolew 3:1
Łukasz Nasiłowski, Jacek Kalicki, bramka samobójcza # Karol Góral
BTS Kobylany: Iliński K, Trębicki S, Mosiej K, Kalicki J, Nasiłowski Ł, Mieczkowski J, Chmielewski D, Jasiński A, Jaczewski P, Mosiej R
Ulkar Karolew:Mikołajewski K., Ostrowski D., Markowski K., Góral K., Małko W.,
Pajka M., Żurawiński T.
Jawor Sokołów – BTS Kobylany 1:2
Adam Gargul # Łukasz Nasiłowski, Daniel Chmielewski
Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Zaranek D., Chromiński M., Pankiewicz J., Gargul A., Jaroszewski G., Dobrzyński T., Brzezik M., Noszczak P., Domagała P., Al.-Halabi A.
BTS Kobylany: Iliński K, Trębicki S, Mosiej K, Kalicki J, Nasiłowski Ł, Mieczkowski J, Chmielewski D, Jasiński A, Jaczewski P, Mosiej R
Ulkar Karolew – Rozbity Kamień 0:1
Kamil Rymuza
Ulkar Karolew:Mikołajewski K., Ostrowski D., Markowski K., Góral K., Małko W.,
Pajka M., Żurawiński T.
Rozbity Kamień: Sikorski M., Sikorski W., Sikorski J., Dmowski D., Dmowski J.,
Klewek K., Romanowski S., Ławecki M., Rymuza k., Wierzbicki P., Bareja Ł., Żuk P.
Awans do turnieju finałowego: BTS Kobylany i Rozbity Kamień
Grupa Z (Skibniew)
Mecze z zaliczenia:
Skibniew – Kurowice 0:3
Białobrzegi – DG Wyrozęby 3:0
Skibniew – DG Wyrozęby 2:0
Mateusz Miszczuk, Paweł Skonieczny
Skibniew: Zaranek B., Supeł Paweł, Supeł Przemysław, Miszczuk K., Miszczuk M., Skonieczny P., Bujalski W.
DG Wyrozeby: Wierzbicki E., Gałecki L., Bartosiak G., Rytel B., Rytel C., Jaszczuk F., Siemieniak J., Borys Ł., Ornowski M.
Białobrzegi – Kurowice 1:2
Łukasz Leśniczuk # Tomasz Kryszczuk, Damian Bogucki
Białobrzegi: Kamiński K., Wilk Ł., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł., Steć Michał, Steć Mateusz, Steć Mariusz I, Steć P., Kamiński J., Szczeć S., Kur N.
Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Benedykciuk J., Kryszczuk T., Jurczak M.,
Goworek H., Dąbkowski G., Rozbicki I., Bogucki D.
Kamil Miszczuk # Mateusz Steć, Jakub Ryciak
Skibniew: Zaranek B., Supeł Paweł, Supeł Przemysław, Miszczuk K., Miszczuk M., Skonieczny P., Bujalski W.
Białobrzegi: Kamiński K., Wilk Ł., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł., Steć Michał, Steć Mateusz, Steć Mariusz I, Steć P., Kamiński J., Szczeć S., Kur N.
Kurowice – DG Wyrozęby 0:1
Adrian Waszczuk
Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Benedykciuk J., Kryszczuk T., Jurczak M.,
Goworek H., Dąbkowski G., Rozbicki I., Bogucki D.
DG Wyrozeby: Wierzbicki E., Gałecki L., Bartosiak G., Rytel B., Rytel C., Jaszczuk F., Siemieniak J., Borys Ł., Ornowski M.
Awans do turnieju finałowego Kurowice i Białobrzegi
Grupa A: (SP4 Sokołów)
Sabnie – Białobrzegi 1:2
# Łukasz Wilk, Łukasz Zieliński
Sabnie:
Białobrzegi: Kamiński K., Wilk Ł., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł., Steć Michał, Steć Mateusz, Steć Mariusz I, Steć P., Kamiński J., Szczeć S., Kur N.
Sabnie – BTS Kobylany 1:0 (0:0)
Sabnie:
BTS Kobylany: Iliński K, Trębicki S, Mosiej K, Kalicki J, Nasiłowski Ł, Mieczkowski J, Chmielewski D, Jasiński A, Jaczewski P, Mosiej R
Białobrzegi – BTS Kobylany 2:2 (2:1)
Łukasz Wilk, Mateusz Steć # Przemysław Jaczewski-2
Białobrzegi: Kamiński K., Wilk Ł., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł., Steć Michał, Steć Mateusz, Steć Mariusz I, Steć P., Kamiński J., Szczeć S., Kur N.
BTS Kobylany: Iliński K, Trębicki S, Mosiej K, Kalicki J, Nasiłowski Ł, Mieczkowski J, Chmielewski D, Jasiński A, Jaczewski P, Mosiej R
Grupa B: (Kowiesy)
Rozbity Kamień – AMT Błonie 2:1 (1:1)
Piotr Żuk, Paweł Wierzbicki # Marcin Wojtczuk
Rozbity Kamień: Sikorski M., Sikorski W., Sikorski J., Dmowski D., Dmowski J.,
Klewek K., Romanowski S., Ławecki M., Rymuza k., Wierzbicki P., Bareja Ł., Żuk P.
AMT Błonie: Błoński S., Błoński D., Chojecki D., Suchożebrski Ł., Krasnodębski M., Mieczkowski K., Nasiłowski M., Paczuski D., Sikorski R., Litwińczuk J., Wojtczuk M.
Rozbity Kamień – Kurowice 1:1
Damian Dmowski # Hubert Goworek
Rozbity Kamień: Sikorski M., Sikorski W., Sikorski J., Dmowski D., Dmowski J.,
Klewek K., Romanowski S., Ławecki M., Rymuza k., Wierzbicki P., Bareja Ł., Żuk P.
Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Benedykciuk J., Kryszczuk T., Jurczak M.,
Goworek H., Dąbkowski G., Rozbicki I., Bogucki D.
AMT Błonie – Kurowice 0:0
AMT Błonie: Błoński S., Błoński D., Chojecki D., Suchożebrski Ł., Krasnodębski M., Mieczkowski K., Nasiłowski M., Paczuski D., Sikorski R., Gołębiewski B., Litwińczuk J.
Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Benedykciuk J., Kryszczuk T., Jurczak M.,
Goworek H., Dąbkowski G., Rozbicki I., Bogucki D.
Mecz o 3 miejsce
Kurowice – Sabnie 3:1
Ignacy Rozbicki, Damian Bogucki, Tomasz Kyszczuk #
Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Benedykciuk J., Kryszczuk T., Jurczak M.,
Goworek H., Dąbkowski G., Rozbicki I., Bogucki D.
Sabnie:
Finał
Rozbity Kamień – Białobrzegi 5:0
Paweł Wierzbicki-2, Damian Dmowski-2, Piotr Żuk
Rozbity Kamień: Sikorski M., Sikorski W., Sikorski J., Dmowski D., Dmowski J.,
Klewek K., Romanowski S., Ławecki M., Rymuza k., Wierzbicki P., Bareja Ł., Żuk P.
Białobrzegi: Kamiński K., Wilk Ł., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł., Steć Michał, Steć Mateusz, Steć Mariusz I, Steć P., Kamiński J., Szczeć S., Kur N.
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|