SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 123, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 540

statystyki szczegółowe

VII turniej

  

XIII POWIATOWY LETNI TURNIEJ PI?KARSKICH SIÓDEMEK

 

24.08.2008 Sterdy?, Bia?obrzegi

 

 

 

Grupa A (Kamie?czyk, Morszków, Skrzeszew) – Sterdy?

Kamie?czyk- Morszków                              2:0

Bramki: Piotr Gradzki, Artur Kur     

Kamie?czyk – Skrzeszew                              3:0

Bramki: Robert Bie?, Marcin Kalicki, Rafa? Kotowski

Morszków – Skrzeszew                              3:0

Bramki: Piotr Gr?dzki, ?ukasz Zawadzki, bramka samobójcza

TABELA

GRUPA  A

l.p.

Dru?yna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Morszków

2

6

5-0

*

2.

Kamie?czyk

2

3

3-2

*

3.

Skrzeszew

2

0

0-6

 

·         dru?yna z Jab?onny Lackiej nie dojecha?a na turniej

 

Grupa B (Sabnie, Soko?ów I, Nieciecz I, Dzierzby) – Sterdy?

Sabnie – Soko?ow I                                           3:2

Bramki: Marcin Romaniuk, Robert Korczewski,  Jaros?aw Kobus # Jacek Wasiluk, S?awomir Replin

Nieciecz I – Dzierzby                                 0:1

Bramka: Maciej Olszewski

Sabnie – Nieciecz I                                           1:0

Bramka: Mariusz Parzonka

Soko?ów I – Dzierzby                                 2:0

Bramki: S?awomir Replin-2

Sabnie – Dzierzby                                             2:2

Bramki: Jaros?aw Kobus, Mariusz Parzonka # Tomasz Olszewski, Maciej Olszewski

Soko?ów I – Nieciecz                                              0:5

Bramki: Rafa? Ruci?ski-2, Hubert Abramczuk-2, Piotr Iwa?ski

TABELA

GRUPA  B

l.p.

Dru?yna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Sabnie

3

7

6-4

*

2.

Dzierzby

3

4

3-4

*

3.

Nieciecz I

3

3

5-2

*

4.

Soko?ów I

3

3

4-8

 

 

Grupa C (Ch?dzy?, Buja?y, Wojewódki Dolne, Golanki)- Sterdy?

Ch?dzy? – Buja?y                                     0:0

Wojewódki Dolne – Golanki                      0:3

Bramki: Marcin Bocian, Piotr Wyszy?ski, Arkadiusz Kami?ski

Ch?dzy? – Wojewódki Dolne              0:3

Bramki: Wojciech Ma?ko-3

Buja?y – Golanki                                              0:0

Ch?dzy? – Golanki                                              0:4

Bramki:

Buja?y – Wojewódki Dolne                          1:1

Kamil Zawadzki # Wojciech Malko

TABELA

GRUPA  C

l.p.

Dru?yna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Golanki

3

7

7-0

*

2.

Wojewódki Dolne

3

4

4-4

*

3.

Buja?y

3

3

1-1

*

4.

Ch?dzy?

3

1

0-7

 

 

Grupa D (Skibniew , AMT Soko?ów, Repki)- Sterdy?

Skibniew – AMT Soko?ów                                  3:1

Bramki: Damian Skorupka-2, Marcin Goworek # Rafa? Czerkas

Skibniew – Repki                                     4:2

Bramki: Damian Skorupka-2, Marcin Goworek, Sylwester Wyszomirski # Kamil Olszewski-2

AMT Soko?ów – Repki                         0:1

Bramka: Adrian Borowski

TABELA

GRUPA  D

l.p.

Dru?yna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Skibniew

2

6

7-3

*

2.

Repki

2

3

3-4

*

3.

AMT Soko?ów

2

0

1-4

 

 

Grupa E (Kamianka, Kurowice, Rozbity Kamie?)- Sterdy?

Kamianka – Kurowice                                1:2

Bramki: Andrzej Korczewski # Tomasz Sójka, Damian Bogucki

Kamianka – Rozbity Kamie?                       1:5

Bramki: Marek Borys # Damian Dmowski-3, Wies?aw Wrzosek-2

Kurowice – Rozbity Kamie?                       1:0

Bramka:?ukasz Ko?odziejczuk

TABELA

GRUPA  E

l.p.

Dru?yna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Kurowice

2

 

 

*

2.

Rozbity Kamie?

2

 

 

*

3.

Kamianka

2

 

 

 

 

Grupa F (Bia?obrzegi, Jawor Soko?ów)- Bia?obrzegi

Bia?obrzegi – Jawor Soko?ów                      1:0

Bramka: Mariusz Ste?

Jawor Soko?ów – Bia?obrzegi                 2:0

Bramki: Adam Banasiuk-2

TABELA

GRUPA  F

l.p.

Dru?yna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Jawor Soko?ów

2

3

2-1

*

2.

Bia?obrzegi

2

3

1-2

*

 

 

 

 

 

 

·         dru?yna Nieciecz II nie dojecha?a na turniej

 

1/ 8 fina?u

Morszków – Repki                                     3:0

Bramki: Piotr Gr?dzki-2, Emil Kaczorowski

Skibniew – Kamie?czyk                           1:0

Bramka: Damian Skorupka

Jawor Soko?ów – Rozbity Kamie?                       1:0

Bramka: Pawe? Noszczak

Kurowice – Buja?y                                     1:1 karne: 2-3

Bramki: Tomasz Sójka # Kamil Zawadzki

Wojewódki Dolne – Dzierzby                     3:0 vo

* dru?yna z Dzierzb odda?a mecz walkowerem

Nieciecz I- Bia?obrzegi                             0:0 karne: 3-2

Sabnie – wolny los

Golanki – wolny los

 

1/ 4 fina?u

Skibniew – Sabnie                                    0:0 karne: 1-2

Morszków – Wojewódki Dolne              0:2

Bramki: Wojciech Ma?ko

Golanki – Jawor Soko?ów                                  0:1

Bramka: Pawe? Noszczak

Nieciecz – Buja?y                                     0:0 karne: 2-3

 

½ fina?u

Sabnie – Wojewódki Dolne                          1:1 karne: 1-2

Bramki: Jaros?aw Kobus # Wojciech Ma?ko

Jawor Soko?ów – Buja?y                         1:0

Bramka: Piotr Domaga?a

 

Fina?

Wojewódki Dolne – Jawor Soko?ów            2:3

Bramki: Tomasz ?urawi?ski, Pawe? ?urawi?ski # Krzysztof Mosiej, Piotr Domaga?a, Pawe? Noszczak

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz