Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 186, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 307
statystyki szczegółowe
XIII POWIATOWY LETNI TURNIEJ PI?KARSKICH SIÓDEMEK
24.08.2008 Sterdy?, Bia?obrzegi
Grupa A (Kamie?czyk, Morszków, Skrzeszew) – Sterdy?
Kamie?czyk- Morszków 2:0
Bramki: Piotr Gradzki, Artur Kur
Kamie?czyk – Skrzeszew 3:0
Bramki: Robert Bie?, Marcin Kalicki, Rafa? Kotowski
Morszków – Skrzeszew 3:0
Bramki: Piotr Gr?dzki, ?ukasz Zawadzki, bramka samobójcza
TABELA
GRUPA A |
l.p. |
Dru?yna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Morszków |
2 |
6 |
5-0 |
* | |
2. |
Kamie?czyk |
2 |
3 |
3-2 |
* | |
3. |
Skrzeszew |
2 |
0 |
0-6 |
|
· dru?yna z Jab?onny Lackiej nie dojecha?a na turniej
Grupa B (Sabnie, Soko?ów I, Nieciecz I, Dzierzby) – Sterdy?
Sabnie – Soko?ow I 3:2
Bramki: Marcin Romaniuk, Robert Korczewski, Jaros?aw Kobus # Jacek Wasiluk, S?awomir Replin
Nieciecz I – Dzierzby 0:1
Bramka: Maciej Olszewski
Bramka: Mariusz Parzonka
Soko?ów I – Dzierzby 2:0
Bramki: S?awomir Replin-2
Sabnie – Dzierzby 2:2
Bramki: Jaros?aw Kobus, Mariusz Parzonka # Tomasz Olszewski, Maciej Olszewski
Soko?ów I – Nieciecz 0:5
Bramki: Rafa? Ruci?ski-2, Hubert Abramczuk-2, Piotr Iwa?ski
TABELA
GRUPA B |
l.p. |
Dru?yna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Sabnie |
3 |
7 |
6-4 |
* | |
2. |
Dzierzby |
3 |
4 |
3-4 |
* | |
3. |
Nieciecz I |
3 |
3 |
5-2 |
* | |
4. |
Soko?ów I |
3 |
3 |
4-8 |
|
Grupa C (Ch?dzy?, Buja?y, Wojewódki Dolne, Golanki)- Sterdy?
Wojewódki Dolne – Golanki 0:3
Bramki: Marcin Bocian, Piotr Wyszy?ski, Arkadiusz Kami?ski
Ch?dzy? – Wojewódki Dolne 0:3
Bramki: Wojciech Ma?ko-3
Buja?y – Golanki 0:0
Ch?dzy? – Golanki 0:4
Bramki:
Buja?y – Wojewódki Dolne 1:1
Kamil Zawadzki # Wojciech Malko
TABELA
GRUPA C |
l.p. |
Dru?yna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Golanki |
3 |
7 |
7-0 |
* | |
2. |
Wojewódki Dolne |
3 |
4 |
4-4 |
* | |
3. |
Buja?y |
3 |
3 |
1-1 |
* | |
4. |
Ch?dzy? |
3 |
1 |
0-7 |
|
Grupa D (Skibniew , AMT Soko?ów, Repki)- Sterdy?
Skibniew – AMT Soko?ów 3:1
Bramki: Damian Skorupka-2, Marcin Goworek # Rafa? Czerkas
Skibniew – Repki 4:2
Bramki: Damian Skorupka-2, Marcin Goworek, Sylwester Wyszomirski # Kamil Olszewski-2
AMT Soko?ów – Repki 0:1
Bramka: Adrian Borowski
TABELA
GRUPA D |
l.p. |
Dru?yna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Skibniew |
2 |
6 |
7-3 |
* | |
2. |
Repki |
2 |
3 |
3-4 |
* | |
3. |
AMT Soko?ów |
2 |
0 |
1-4 |
|
Grupa E (Kamianka, Kurowice, Rozbity Kamie?)- Sterdy?
Kamianka – Kurowice 1:2
Bramki: Andrzej Korczewski # Tomasz Sójka, Damian Bogucki
Kamianka – Rozbity Kamie? 1:5
Bramki: Marek Borys # Damian Dmowski-3, Wies?aw Wrzosek-2
Kurowice – Rozbity Kamie? 1:0
Bramka:?ukasz Ko?odziejczuk
TABELA
GRUPA E |
l.p. |
Dru?yna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Kurowice |
2 |
|
|
* | |
2. |
Rozbity Kamie? |
2 |
|
|
* | |
3. |
Kamianka |
2 |
|
|
|
Grupa F (Bia?obrzegi, Jawor Soko?ów)- Bia?obrzegi
Bia?obrzegi – Jawor Soko?ów 1:0
Bramka: Mariusz Ste?
Jawor Soko?ów – Bia?obrzegi 2:0
Bramki: Adam Banasiuk-2
TABELA
GRUPA F |
l.p. |
Dru?yna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Jawor Soko?ów |
2 |
3 |
2-1 |
* | |
2. |
Bia?obrzegi |
2 |
3 |
1-2 |
* | |
|
|
|
|
|
|
· dru?yna Nieciecz II nie dojecha?a na turniej
1/ 8 fina?u
Morszków – Repki 3:0
Bramki: Piotr Gr?dzki-2, Emil Kaczorowski
Skibniew – Kamie?czyk 1:0
Bramka: Damian Skorupka
Jawor Soko?ów – Rozbity Kamie? 1:0
Bramka: Pawe? Noszczak
Kurowice – Buja?y 1:1 karne: 2-3
Bramki: Tomasz Sójka # Kamil Zawadzki
Wojewódki Dolne – Dzierzby 3:0 vo
* dru?yna z Dzierzb odda?a mecz walkowerem
Nieciecz I- Bia?obrzegi 0:0 karne: 3-2
Sabnie – wolny los
Golanki – wolny los
1/ 4 fina?u
Skibniew – Sabnie 0:0 karne: 1-2
Morszków – Wojewódki Dolne 0:2
Bramki: Wojciech Ma?ko
Golanki – Jawor Soko?ów 0:1
Bramka: Pawe? Noszczak
Nieciecz – Buja?y 0:0 karne: 2-3
½ fina?u
Sabnie – Wojewódki Dolne 1:1 karne: 1-2
Bramki: Jaros?aw Kobus # Wojciech Ma?ko
Jawor Soko?ów – Buja?y 1:0
Bramka: Piotr Domaga?a
Fina?
Wojewódki Dolne – Jawor Soko?ów 2:3
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|