Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 132, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 253
statystyki szczegółowe
Gr. A - Kamianka
Skrzeszew – Kamianka 1:0
Robert P?achecki
AMT Soko?ów – Kamianka 2:0
Jakub Ko?os, Robert Ksi??ak
AMT Soko?ów – Skrzeszew 2:0
Tomasz Kami?ski, Karol Przesmycki
Skrzeszew – Repki 1:1
Daniel G?ogowski - Kamil Olszewski
Repki - AMT Soko?ów 3:2
Kamil Olszewski, Adrian Borowski, Adrian Waszczuk - Marcin Brzezik, Jakub Ko?os
Repki – Kamianka 2:2
Rafa? Gawro?ski 2 - Patryk Sobieszczak, Marcin Ornowski
Tabela
1.AMT Soko?ów 6 6:3
2.Repki 5 6:5
3.Skrzeszew 4 2:3
4.Kamianka 1 2:5
Gr. B - Nieciecz
Nieciecz - Nieciecz II 1:0
Adam Ignaciuk
Kurowice - Nieciecz II 2:0
Tomasz Sójka, samobójcza
Kurowice – Nieciecz 1:0
Bia?obrzegi – Nieciecz 2:1
Patryk Ste?, samobójcza - Adam Ignaciuk
Bia?obrzegi - Nieciecz II 1:0
?ukasz Le?niczuk
Kurowice – Bia?obrzegi 2:1
Grzegorz D?bkowski 2 - Mariusz Ste?
Tabela
1.Kurowice 9 5:1
2.Bia?obrzegi 6 4:3
3.Nieciecz 3 2:3
4.Nieciecz II 0 0:4
Gr. C - Sabnie
Sabnie – Morszków 4:1
Hubert Kobus, Robert Korczerwski, Jaros?aw Kobus 2 - Kamil Kaczorowski
Jawor Soko?ów – Sabnie 1:0
Adam Banasiuk
Jawor Soko?ów – Morszków 3:0
Adam Banasiuk 2 , Krzysztof Mosiej
Tabela
1.Jawor Soko?ów 6 4:0
2.Sabnie 3 4:2
3.Morszków 0 1:7
Gr. D - Skibniew
Skibniew – Wojewódki 2:0
Marek Pogorzelski, Marcin Niepiek?o
Soko?ów – Skibniew 1:0
Grzegorz Fajkowski
Wojewódki – Soko?ów 2:1
Wojciech Ma?ko 2 - Grzegorz Fajkowski
Tabela
1.Skibniew 3 2:1
2.Soko?ów 3 2:2
3.Wojewódki 32:3
?wier?fina?y
Bia?obrzegi - AMT Soko?ów 6:1
?ukasz Le?niczuk 3, ?ukasz Wilk, Sylwester Szcze?, Piotr Mastelerczuk - Jakub Ko?os
Kurowice – Repki 4:1
Damian Bogucki 2, Grzegorz D?bkowski 2 - Adrian Waszczuk
Jawor Soko?ów – Soko?ów 3:0
Krzysztof Mosiej 3
Skibniew – Sabnie 2:2 k.4:3
Hubert Kobus, Jaros?aw Kobus
Pó?fina?y
Jawor Soko?ów – Kurowice 3:1
Adam Banasiuk 2, Krzysztof Mosiej - Piotr Sójka
Bia?obrzegi - Skibniew 1:1 k.3:2
?ukasz Le?niczuk - Marek Pogorzelski
Mecz o III miejsce
Skibniew – Kurowice 2:0
Damian Skorupka 2
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|