SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 160, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 577

statystyki szczegółowe

VI turniej

   

Gr. A - Kamianka
Skrzeszew – Kamianka 1:0
Robert P?achecki
AMT Soko?ów – Kamianka 2:0
Jakub Ko?os, Robert Ksi??ak
AMT Soko?ów – Skrzeszew 2:0
Tomasz Kami?ski, Karol Przesmycki
Skrzeszew – Repki 1:1
Daniel G?ogowski - Kamil Olszewski
Repki - AMT Soko?ów 3:2
Kamil Olszewski, Adrian Borowski, Adrian Waszczuk - Marcin Brzezik, Jakub Ko?os
Repki – Kamianka 2:2
Rafa? Gawro?ski 2 - Patryk Sobieszczak, Marcin Ornowski

Tabela
1.AMT Soko?ów 6 6:3
2.Repki 5 6:5
3.Skrzeszew 4 2:3
4.Kamianka 1 2:5


Gr. B - Nieciecz
Nieciecz - Nieciecz II 1:0
Adam Ignaciuk
Kurowice - Nieciecz II 2:0
Tomasz Sójka, samobójcza
Kurowice – Nieciecz 1:0
Bia?obrzegi – Nieciecz 2:1
Patryk Ste?, samobójcza - Adam Ignaciuk
Bia?obrzegi - Nieciecz II 1:0
?ukasz Le?niczuk
Kurowice – Bia?obrzegi 2:1
Grzegorz D?bkowski 2 - Mariusz Ste?

Tabela
1.Kurowice 9 5:1
2.Bia?obrzegi 6 4:3
3.Nieciecz 3 2:3
4.Nieciecz II 0 0:4


Gr. C - Sabnie
Sabnie – Morszków 4:1
Hubert Kobus, Robert Korczerwski, Jaros?aw Kobus 2 - Kamil Kaczorowski
Jawor Soko?ów – Sabnie 1:0
Adam Banasiuk
Jawor Soko?ów – Morszków 3:0
Adam Banasiuk 2 , Krzysztof Mosiej

Tabela
1.Jawor Soko?ów 6 4:0
2.Sabnie 3 4:2
3.Morszków 0 1:7

Gr. D - Skibniew
Skibniew – Wojewódki 2:0
Marek Pogorzelski, Marcin Niepiek?o
Soko?ów – Skibniew 1:0
Grzegorz Fajkowski
Wojewódki – Soko?ów 2:1
Wojciech Ma?ko 2 - Grzegorz Fajkowski


 Tabela
1.Skibniew 3 2:1
2.Soko?ów 3 2:2
3.Wojewódki 32:3


?wier?fina?y
Bia?obrzegi - AMT Soko?ów 6:1
?ukasz Le?niczuk 3, ?ukasz Wilk, Sylwester Szcze?, Piotr Mastelerczuk - Jakub Ko?os
Kurowice – Repki 4:1
Damian Bogucki 2, Grzegorz D?bkowski 2 - Adrian Waszczuk
Jawor Soko?ów – Soko?ów 3:0
Krzysztof Mosiej 3
Skibniew – Sabnie 2:2 k.4:3
Hubert Kobus, Jaros?aw Kobus

Pó?fina?y
Jawor Soko?ów – Kurowice 3:1
Adam Banasiuk 2, Krzysztof Mosiej - Piotr Sójka
Bia?obrzegi - Skibniew 1:1 k.3:2
?ukasz Le?niczuk - Marek Pogorzelski

Mecz o III miejsce
Skibniew – Kurowice 2:0
Damian Skorupka 2

Mecz o I miejsce
Jawor Soko?ów - Bia?obrzegi 1:1 k.3:2
Krzysztof Mosiej - Konrad Zieli?ski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz