SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 70, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 487

statystyki szczegółowe

III turniej

  

XIII POWIATOWY LETNI TURNIEJ PI?KARSKICH SIÓDEMEK

 III turniej

27.07.2008 Buja?y, Morszków, Wirów, Dzierzby

Grupa A (Buja?y, Soko?ów I, Nieciecz, Jab?onna Lacka I) - Buja?y

Soko?ów I – Jab?onna L. I            0:3

Bramki: Pawe? Komar, Krzysztof Koc, Dariusz MIlik

Buja?y – Nieciecz                      4:2

Bramki: Mateusz Zawadzki-2, ?ukasz Zawadzki, Janusz Czarnocki # Hubert Abramczuk-2

Soko?ów I – Nieciecz             0:1

Bramka: Rafa? Ruci?ski

Buja?y – Jab?onna I                  1:0

Bramka: Kamil Zawadzki

Jab?onna L. I – Nieciecz            0:2

Bramki: Hubert Abramczuk, Konrad Krochmal

Soko?ów I – Buja?y             0:0

TABELA

GRUPA  A

l.p.

Dru?yna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Buja?y

3

7

5-2

*

2.

Nieciecz

3

6

5-4

 

3.

Jab?onna Lacka I

3

3

3-3

 

4.

Soko?ów I

3

1

0-4

 

·        dru?yna z Brzozowa nie dojecha?a na turniej

 

Grupa B (Morszków, Sabnie, Kurowice, Skibniew)- Morszków

Morszków – Sabnie                        0:2

Bramki: Jaros?aw Kobus, Dawid Nowakowski

Kurowice – Skibniew                     1:0

Bramka: Hubert Goworek

Morszków – Skibniew                     1:2

Bramki: Piotr Gr?dzki # Kamil Miszczuk, Marcin Goworek

Kurowice – Sabnie                        0:0 karne: 3-1

Sabnie – Skibniew                                 1:0

Bramka: Jaros?aw Kobus

Kurowice – Morszków                  2:0

Bramki: Damian Bogucki, Piotr Sójka

TABELA

GRUPA  B

l.p.

Dru?yna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Kurowice

3

7

3-0

*

2.

Sabnie

3

7

3-0

 

3.

Skibniew

3

3

2-3

 

4.

Morszków

3

0

1-6

 

·        o pierwszym miejscu zadecydowa?y rzuty karne

·        dru?yna z Tchórznicy nie dojecha?a na turniej

 

Grupa C (Jawor Soko?ów, Kamianka, Repki, Skrzeszew)- Wirów

Jawor Soko?ów – Repki              1:1

Bramki: Adam Banasiuk # Adrian Borowski

Kamianka – Skrzeszew                 

Jawor Soko?ów – Skrzeszew           2:0

Bramki: Adam Banasiuk-2

Repki – Kamianka                              2:0

Bramki: Kamil Olszewski-2

Jawor Soko?ów – Kamianka            4:2

Bramki: Adam Banasiuk-3, Piotr Domaga?a           

Repki – Skrzeszew                              1:1

Bramki: Adrian Borowski #

TABELA

GRUPA  C

l.p.

Dru?yna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Jawor Soko?ów

3

7

7-3

*

2.

Repki

3

5

4-2

 

3.

 

3

 

 

 

4.

 

3

 

 

 

·        dru?yna z Wirowa nie przyst?pi?a do rozgrywek

 

Grupa D (Dzierzby, Ch?dzy?, Kamie?czyk, Bia?obrzegi,  AMT Soko?ów, Wojewódki Dolne)- Dzierzby

Podgrupa 1

Dzierzby – Kamie?czyk                           0:2

Bramki: Robert Boruta, Konrad Tymi?ski

Dzierzby – Ch?dzy?                                             3:2

Bramki: # Marcin Wojtczuk-2

Kamie?czyk – Ch?dzy?                                 2:0

Bramki: Robert Boruta, Konrad Tymi?ski

 

TABELA

Podgrupa 1

l.p.

Dru?yna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Kamie?czyk

2

6

4-0

*

2.

Dzierzby

2

3

3-4

*

3.

Ch?dzy?

2

0

2-5

 

 

Podgrupa 2

AMT Soko?ów – Bia?obrzegi                 2:0

Bramki: Tomasz Kami?ski, Konrad Kukiel

AMT Soko?ów – Wojewódki Dolne  0:1

Bramka: Wojciech Ma?ko

Wojewódki Dolne - Bia?obrzegi                 3:0 vo

* dru?yna z Bia?obrzegów odda?a mecz walkowerem

 

TABELA

Podgrupa 2

l.p.

Dru?yna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Wojewódki Dolne

2

6

4-0

*

2.

AMT Soko?ów

2

3

2-1

*

3.

Bia?obrzegi

2

0

0-5

 

 

½ fina?u grupy D

Kamie?czyk – AMT Soko?ów                      3:2

Bramki: Robert Boruta-2, Konrad Tymi?ski # Robert Ksi??ak, Marcin Brzezik

Wojewódki Dolne – Dzierzby                     1:1 karne 3-2

Wojciech Ma?ko # Adrian Toczyski

 

Fina? grupy D
Kamie?czyk – Wjewódki Dolne              2:1

Bramki: Pawe? Krysiak, Rafa? Kotowski # Wojciech Ma?ko

 


 

Pó?fina? (Buja?y)

Jawor Soko?ów – Buja?y                         4:2

Bramki: Adam Banasiuk-4 # ...

Kamie?czyk – Kurowice                                0:0 karne: 2-3

 

Fina? (Buja?y)

Jawor Soko?ów – Kamie?czyk               3:0

Bramki: Adam Banasiuk-2, Pawe? Noszczak

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz