SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 99, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 516

statystyki szczegółowe

II turniej

  II turniej

13.07.2008 Wyroz?by

Grupa A (Wyroz?by, Morszków, Skrzeszew)

Wyroz?by – Morszków 0:1

M.Kur

Skrzeszew – Skibniew 1:2 A.Jaczewski – D.Skorupka, A.Zegad?o

Wyroz?by – Skrzeszew 0:0

Morszków – Skibniew 0:1 A.Zegad?o

Wyrozb?by – Skibniew 0:0

Morszków – Skrzeszew 0:1 A.Jaczewski

Awans: Skibniew, Skrzeszew, Morszków

Grupa B

Ch?dzy? – Kurowice 1:0 M.Wojtczuk

Jab?onna II – Soko?ów I 0:1 J.Wasiluk

Ch?dzy? – Jab?onna II 3:0 M.Wojtczuk, K.Goyski, D.Borowy

Kurowice – Soko?ów I 1:1 I.Rozbicki – M.Wasiluk

Ch?dzy? – Soko?ów I 1:0 K.Goyski

Kurowice – Jab?onna II 2:0 ?.Ko?odziejczuk, D.Bi?kowski

Awans: Ch?dzy?, Kurowice, Soko?ów I

Grupa C

Kamianka – Brzozów 2:4 J.Jó?wiak, M.Ornowski – B.Siedlecki 3, M.Borkowski

Kamianka – AMT Soko?ów 4:0 H.Ko?odziejczuk 2, M.Ornowski 2

Brzozów – AMT Soko?ów 2:1 B.Siedlecki 2 – M.Brzezik

Awans: Brzozów, Kamianka

Grupa D

Bia?obrzegi – Kamie?czyk 0:0

Nieciecz – Jab?onna III 0:0

Bia?obrzegi – Nieciecz 0:0

Kamie?czyk – Jab?onna III 0:0

Bia?obrzegi – Jab?onna III 0:2 ?.Rudzi?ski, W.Gr?dzki

Kamie?czyk – Nieciecz 0:2 ?.Rudzi?ski, A.Ignaciuk

O pierwsze miejsce karne Jab?onna III – Nieciecz 2-1

O trzecie miejsce karne Bia?obrzegi – Kamie?czyk 3-2

Awans: Jab?onna III, Nieciecz, Bia?obrzegi

Grupa E

Jawor Soko?ów – Jab?onna I 1:1 P.Noszczak – P.Komar

Jawor Soko?ów – Dzierzby 0:0

Jab?onna I – Dzierzby 1:0 D.Milik

Awans: Jab?onna I, Jawor Soko?ów

Grupa F

Sabnie – Repki 0:0

Sabnie – Wojewódki 1:2 P.Iwaniuk – W.Ma?ko, P.?urawi?ski

Repki – Wojewódki 0:0

Awans: Wojewódki Dolne, Repki

 

1/8 fina?u

Skibniew – Soko?ów I 3:1 D.Skorupka 3, M.Wasiluk

Ch?dzy? – Morszków 0:1 K.Kaczorowski

Skrzeszew – Kurowice 1:0 G.Bartosiak

Brzozów – Bia?obrzegi 3:2 P.B?o?ski, B.Siedlecki, P.Domaga?a – ?.Le?niczuk 2

Kamianka – Nieciecz 1:0 H.Ko?odziejczuk

Jab?onna I – Repki 3:0 D.Milik, P.Koc, D.Kanabrodzki

Wojewódki – Jawor Soko?ów 0:0 k.3-2

Jab?onna III – wolny los

 

1/4 fina?u

Jab?onna I – Skibniew 0:0 k.0-2

Jab?onna III – Morszków 3:0 W.Gr?dzki 2, T.Plichta

Kamianka – Skrzeszew 2:0 J.Jó?wiak, H.Ko?odziejczuk

Wojewódki – Brzozów 3:2 W. Ma?ko 2, K.Miko?ajewski – B.Siedlecki 2

1/2 fina?u

Skibniew – Jab?onna III 3:0 vo

-dru?yna z Jab?onny odda?a mecz walkowerem gdy? dwóch zawodników dozna?o kontuzji

Wojewódki – Kamianka 3:0 P.?urawi?ski, K.Miko?ajewski, W.Ma?ko

Fina?

Skibniew – Wojewódki 2:1 D.Skorupka 2 - K.Markowski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz