Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 35, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 156
statystyki szczegółowe
II turniej
13.07.2008 Wyroz?by
Wyroz?by – Morszków 0:1
M.Kur
Skrzeszew – Skibniew 1:2 A.Jaczewski – D.Skorupka, A.Zegad?o
Wyroz?by – Skrzeszew 0:0
Morszków – Skibniew 0:1 A.Zegad?o
Wyrozb?by – Skibniew 0:0
Morszków – Skrzeszew 0:1 A.Jaczewski
Awans: Skibniew, Skrzeszew, Morszków
Ch?dzy? – Kurowice 1:0 M.Wojtczuk
Jab?onna II – Soko?ów I 0:1 J.Wasiluk
Ch?dzy? – Jab?onna II 3:0 M.Wojtczuk, K.Goyski, D.Borowy
Kurowice – Soko?ów I 1:1 I.Rozbicki – M.Wasiluk
Ch?dzy? – Soko?ów I 1:0 K.Goyski
Kurowice – Jab?onna II 2:0 ?.Ko?odziejczuk, D.Bi?kowski
Awans: Ch?dzy?, Kurowice, Soko?ów I
Kamianka – Brzozów 2:4 J.Jó?wiak, M.Ornowski – B.Siedlecki 3, M.Borkowski
Kamianka – AMT Soko?ów 4:0 H.Ko?odziejczuk 2, M.Ornowski 2
Brzozów – AMT Soko?ów 2:1 B.Siedlecki 2 – M.Brzezik
Awans: Brzozów, Kamianka
Bia?obrzegi – Kamie?czyk 0:0
Nieciecz – Jab?onna III 0:0
Bia?obrzegi – Nieciecz 0:0
Kamie?czyk – Jab?onna III 0:0
Bia?obrzegi – Jab?onna III 0:2 ?.Rudzi?ski, W.Gr?dzki
Kamie?czyk – Nieciecz 0:2 ?.Rudzi?ski, A.Ignaciuk
O pierwsze miejsce karne Jab?onna III – Nieciecz 2-1
O trzecie miejsce karne Bia?obrzegi – Kamie?czyk 3-2
Awans: Jab?onna III, Nieciecz, Bia?obrzegi
Jawor Soko?ów – Jab?onna I 1:1 P.Noszczak – P.Komar
Jawor Soko?ów – Dzierzby 0:0
Jab?onna I – Dzierzby 1:0 D.Milik
Awans: Jab?onna I, Jawor Soko?ów
Sabnie – Repki 0:0
Sabnie – Wojewódki 1:2 P.Iwaniuk – W.Ma?ko, P.?urawi?ski
Repki – Wojewódki 0:0
Awans: Wojewódki Dolne, Repki
1/8 fina?u
Skibniew – Soko?ów I 3:1 D.Skorupka 3, M.Wasiluk
Ch?dzy? – Morszków 0:1 K.Kaczorowski
Skrzeszew – Kurowice 1:0 G.Bartosiak
Brzozów – Bia?obrzegi 3:2 P.B?o?ski, B.Siedlecki, P.Domaga?a – ?.Le?niczuk 2
Kamianka – Nieciecz 1:0 H.Ko?odziejczuk
Jab?onna I – Repki 3:0 D.Milik, P.Koc, D.Kanabrodzki
Wojewódki – Jawor Soko?ów 0:0 k.3-2
Jab?onna III – wolny los
1/4 fina?u
Jab?onna I – Skibniew 0:0 k.0-2
Jab?onna III – Morszków 3:0 W.Gr?dzki 2, T.Plichta
Kamianka – Skrzeszew 2:0 J.Jó?wiak, H.Ko?odziejczuk
Wojewódki – Brzozów 3:2 W. Ma?ko 2, K.Miko?ajewski – B.Siedlecki 2
1/2 fina?u
Skibniew – Jab?onna III 3:0 vo
-dru?yna z Jab?onny odda?a mecz walkowerem gdy? dwóch zawodników dozna?o kontuzji
Wojewódki – Kamianka 3:0 P.?urawi?ski, K.Miko?ajewski, W.Ma?ko
Skibniew – Wojewódki 2:1 D.Skorupka 2 - K.Markowski
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|