Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 150, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 271
statystyki szczegółowe
XIII POWIATOWY LETNI TURNIEJ PI?KARSKICH SIÓDEMEK
I turniej
06.07.2008 Skibniew
GRUPA A
Podgrupa 1 (Skibniew I, Morszków, Nieciecz)
Skibniew I - Morszków 2:0
Bramki: Kamil Miszczuk, Damian Skorupka
Skibniew I - Nieciecz 0:0
Nieciecz - Morszków 1:0
Bramka: Hubert Abramczuk
TABELA
Podgrupa A |
l.p. |
Dru?yna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Skibniew I |
2 |
4 |
2-0 |
* | |
2. |
Nieciecz |
2 |
4 |
1-0 |
* | |
3. |
Morszków |
2 |
0 |
0-3 |
|
Podgrupa 2 (Ch?dzy?, Wojewódki Dolne, Jawor Soko?ów, Brzozów)
Ch?dzy? – Wojewódki Dolne 1:0
Bramka: Micha? Budzi?ski
Ch?dzy? - Brzozów 0:0
Ch?dzy? - Jawor Soko?ów 1:1
Bramki: Krzysztof Goyski # Marcin Brzezik
Wojewódki Dolne – Jawor Soko?ów 1:1
Bramki: Wojciech Ma?ko # Robert Chaci?ski
Jawor Soko?ów - Brzozów 1:1
Bramki: Robert Chaci?ski # Przemys?aw G?owacz
Wojewódki Dolne - Brzozów 1:2
Bramki: Wojciech Ma?ko # Przemys?aw G?owacz- 2
TABELA
Podgrupa B |
l.p. |
Dru?yna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Brzozów |
3 |
5 |
3-2 |
* | |
2. |
Ch?dzy? |
3 |
5 |
2-1 |
* | |
3. |
Jawor Soko?ów |
3 |
3 |
3-3 |
| |
4. |
Wojewódki Dolne |
3 |
1 |
2-4 |
|
½ grupy A
Skibniew I– Ch?dzy? 0:0 karne3-2
Brzozów – Nieciecz
Fina? grupy A
Brzozów - Sibniew 3:1
Bramki: Marcin Goworek # Bartosz Siedlecki- 2, Piotr Domaga?a
GRUPA B
Podgrupa 1 (Kamianka, Kurowice, Skibniew II)
Kamianka – Kurowice 0:0
Skibniew II – Kurowice 1:0
Bramka: Sylwester O?dakowski
Kamianka - Skibniew II 1:0
Bramka: Patryk Sobieszczak
Podgrupa A |
l.p. |
Dru?yna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Kamianka |
2 |
4 |
1-0 |
* | |
2. |
Skibniew II |
2 |
3 |
1-1 |
* | |
3. |
Kurowice |
2 |
1 |
0-1 |
|
Podgrupa 2 (Soko?ów I, Repki, Kamie?czyk)
Soko?ów I - Repki 1:1
Bramki: Cezary Horowicz # Dariusz Gawro?ski
Soko?ów I - Kamie?czyk 2:2
Bramki: Micha? Wasiluk, bramka samobójcza # Robert Boruta- 2
Kamie?czyk - Repki 2:1
Bramki: Robert Boruta, Marcin Kalicki # ?ukasz Rybi?ski
Podgrupa B |
l.p. |
Dru?yna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Kamie?czyk |
2 |
4 |
4-3 |
* | |
2. |
Soko?ów I |
2 |
2 |
3-3 |
* | |
3. |
Repki |
2 |
1 |
2-3 |
|
½ fina?u grupy B
Kamianka – Soko?ów I 2:0
Bramki: Jacek Jó?wiak, Patryk Sobieszczak
Kamie?czyk – Skibniew II 2:0
Bramki: Pawe? Stolarczuk- 2
Fina? grupy B
Kamianka – Kamie?czyk 0:0 karne: 0-2
GRUPA C (Tchórznica, Golanki, Sabnie, Skrzeszew)
Tchórznica - Skrzeszew 5:0
Bramki: Kamil Strza?a- 2, Wojciech Gr?dzki- 2, Daniel Przewo?nik
Golanki - Tchórznica 0:0
Golanki - Sabnie 0:0
Tchórznica - Sabnie 1:0
Bramka: Tomasz Kryszczuk
Golanki - Skrzeszew 6:0
Bramki: Piotr Wyszy?ski- 2, Arkadiusz Kami?ski, Piotr Wojdalski, ?ukasz Buczy?ski
Sabnie - Skrzeszew 2:0
Bramki: Hubert Kobus, Mieszko Romaniuk
Grupa C |
l.p. |
Dru?yna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Tchórznica |
3 |
7 |
6-0 |
* | |
2. |
Golanki |
3 |
5 |
6-0 |
* | |
3. |
Sabnie |
3 |
4 |
2-1 |
| |
4. |
Skrzeszew |
3 |
0 |
0-13 |
|
Fina? grupy C
Golanki – Tchórznica 0:0 karne: 2-1
Fina?
Kamie?czyk – Brzozów 4:0
Bramki: Konrad Tymi?ski- 2, Robert Boruta, Marcin Kalicki
Golanki – Brzozów 3:4
Bramki: Piotr Wyszy?ski-3 # Przemys?aw G?owacz- 4
Golanki – Kamie?czyk 0:1
Bramka: Robert Boruta
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|