Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 75, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 196
statystyki szczegółowe
GP GMINY SABNIE
XVI POWIATOWY LETNI TURNIEJ PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
GP GMINY SABNIE
26.06.2011
Grupa A (Sabnie):
Sabnie – Lech Nowomodna 1:0
Dawid Kobus
NKS Białobrzegi – Sokołów I 1:0
Jarosław Zieliński
Sabnie – Sokołów I 3:0 vo
Lech Nowomodna – NKS Białobrzegi 3:1
Łukasz Zieliński, Patryk Steć, Sylwester Szczeć # Remigiusz Krzymowski
Sabnie – NKS Białobrzegi 5:0
Dawid Kobus-2, Piotr Graw-2, Jarosław Kobus
Lech Nowomodna – Sokołów I 3:0 vo
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Sabnie |
3 |
9 |
9-0 |
* |
2 |
NKS Białobrzegi |
3 |
6 |
4-6 |
* |
3 |
Lech Nowomodna |
3 |
3 |
4-4 |
|
4 |
Sokołów I |
3 |
0 |
0-7 |
|
Grupa B (Tchórznica):
Kurowice – KS Patrykozy 5:0
Łukasz Kuć-2, Damian Bogucki-2, Patryk Jakubiak
KWK Sokołów – AMT Sokołów 2:1
Mateusz Omieciuch, Jakub Flaga # Karol Borkowski
BTS Kobylany – Kurowice 1:1
Hubert Fabisiak # Łukasz Kuć
KS Patrykozy – KWK Sokołów 0:1
Mateusz Omieciuch
AMT Sokołów – BTS Kobylany 0:3
Przemysław Jaczewski-2, Krzysztof Mosiej
Kurowice – KWK Sokołów 0:1
Krzysztof Omieciuch
KS Patrykozy – AMT Sokołów 0:0
BTS Kobylany – KWK Sokołów 3:1
Przemysław Jaczewski-2, Dominik Mieczkowski # Jakub Flaga
Kurowice – AMT Sokołów 2:0
Damian Bogucki, Hubert Goworek
BTS Kobylany – KS Patrykozy 1:1
Hubert Fabisiak # Kamil Kozak
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
KWK Sokołów |
4 |
9 |
5-4 |
* |
2 |
BTS Kobylany |
4 |
8 |
8-3 |
* |
3 |
Kurowice |
4 |
7 |
8-2 |
|
4 |
KS Patrykozy |
4 |
2 |
1-7 |
|
5 |
AMT Sokołów |
4 |
1 |
1-7 |
|
Grupa C (Grodzisk):
Grodzisk – Axan Kowiesy 1:5
Bartosz Osipiak # Rafał Rutkowski-2, Piotr Żukowski-2, Michał Guzek
Skibniew – Chadzyń 1:2
Artur Zegadło # Maciej Tatarczuk, Krzysztof Żochowski
Grodzisk – Skibniew 1:3
Bartosz Osipiak # Kamil Miszczuk-3
Axan Kowiesy – Chadzyń 4:1
Rafał Rutkowski-4 # Jakub Siedlecki
Grodzisk – Chądzyń 2:2
Piotr Judasz, Bartosz Osipiak # Marcin Kur, Grzegorz Goyski
Axan Kowiesy – Skibniew 5:1
Damian Dmowski-2, Piotr Żukowski-2, Rafał Rutkowski # Artur Zegadło
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Axan Kowiesy |
3 |
9 |
14-3 |
* |
2 |
Chadzyń |
3 |
4 |
5-7 |
* |
3 |
Skibniew |
3 |
3 |
5-8 |
|
4 |
Grodzisk |
3 |
1 |
4-10 |
|
Grupa D (Nieciecz):
Nieciecz – Topaz Jawor Sokołów 0:0
Skrzeszew – Liszki 3:0
Mateusz Puzan-3
Nieciecz – Skrzeszew 1:2
Andrzej Pniewski # Mateusz Puzan, Kamil Głogowski
Topaz Jawor Sokołów – Liszki 7:0
#
Nieciecz – Liszki 8:1
#
Topaz Jawor Sokołów – Skrzeszew 2:1
# Daniel Głogowski
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Topaz Jawor Sokołów |
3 |
7 |
9-1 |
* |
2 |
Skrzeszew |
3 |
6 |
6-3 |
* |
3 |
Nieciecz |
3 |
4 |
9-3 |
|
4 |
Liszki |
3 |
0 |
1-18 |
|
¼ finału
Boisko w Sabniach
Sabnie – BTS Kobylany 1:4
Jarosław Kobus # Przemysław Jaczewski-3, Daniel Chmielewski
KWK Sokołów – NKS Białobrzegi
Boisko w Niecieczy
Topaz Jawor Sokołów – Chądzyń
Axan Kowiesy – Skrzeszew
½ finału (boisko w Sabniach)
BTS Kobylany – Topaz Jawor Sokołów 0:0 karne: 2-1
KWK Sokołów – Axan Kowiesy 2:4
Jakub Flaga, bramka samobójcza # Piotr Żukowski-3, Wojciech Sikorski
Mecz o 3 miejsce (boisko w Sabniach)
KWK Sokołów – Topaz Jawor Sokołów 0:0 karne: 4:3
Finał (boisko w Sabniach)
BTS Kobylany – Axan Kowiesy 3:0
Daniel Chmielewski, Sylwester Błoński, Przemysław Jaczewski
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|