SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 87, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 504

statystyki szczegółowe

terminarz II liga-

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

SEZON 2011/2012

 

 

Rozstawienie

Drużyny

Miejsce rozgrywania spotkań jako gospodarz

8

Rudniki/ Skrzeszew II

Skrzeszew

3

Chądzyń

Dzięcioły Dalsze Kolonie

2

Grodzisk

Grodzisk

4

Sokołów I

Repki- Orlik

10

Skibniew

Skibniew

9

Bujały

Bujały

7

Morszków

Morszków

1

KS Patrykozy

Patrykozy

5

Jabłonna Lacka

Jabłonna Lacka- Orlik

 

 

Terminarz rozgrywek

Runda jesienna

 

I kolejka

4.09.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

KS Patrykozy

Skibniew

Patrykozy

2:4

Grodzisk

Bujały

Grodzisk

5:2

Sokołów I

Morszków

Repki- Orlik

4:5

II kolejka

11.09.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Rudniki/ Skrzeszew II

Sokołów I

Skrzeszew

 

Morszków

Jabłonna Lacka

Morszków

 

Skibniew

-termin wolny

 

 

KS Patrykozy

Grodzisk

Patrykozy

 

Bujały

Chądzyń

Bujały

 

III kolejka

18.09.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Grodzisk

Skibniew

Grodzisk

 

Chądzyń

KS Patrykozy

Dzięcioły Dalsze Kolonie

 

Sokołów I

Bujały

Repki- Orlik

 

Morszków

- termin wolny

 

 

Jabłonna Lacka

Rudniki/ Skrzeszew II

Jabłonna Lacka- Orlik

 

IV kolejka

25.09.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Skibniew

Morszków

Skibniew

 

Bujały

Jabłonna Lacka

Bujały

 

KS Patrykozy

Sokołów I

Patrykozy

 

Rudniki/ Skrzeszew II

Chadzyń

Skrzeszew

 

Rudniki /Skrzeszew II

Grodzisk

przełożony

 

V kolejka

2.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Chądzyń

Skibniew

Dzięcioły Dalsze Kolonie

 

Sokołów I

Grodzisk

Repki- Orlik

 

Jabłonna Lacka

KS Patrykozy

Jabłonna Lacka- Orlik

 

Morszków

Rudniki/ Skrzeszew II

Morszków

 

Bujały

- termin wolny

 

 

VI kolejka

9.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Skibniew

Rudniki/ Skrzeszew II

Skibniew

 

Bujały

Morszków

Bujały

 

Grodzisk

Jabłonna Lacka

Grodzisk

 

Chądzyń

Sokołów I

Dzięcioły Dalsze Kolonie

 

KS Patrykozy

- termin wolny

 

 

VII kolejka

16.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Sokołów I

Skibniew

Repki- Orlik

 

Jabłonna Lacka

Chądzyń

Jabłonna Lacka - Orlik

 

Rudniki/ Skrzeszew II

Bujały

Skrzeszew

 

Morszków

KS Patrykozy

Morszków

 

Grodzisk

- termin wolny

 

 

VIII kolejka

23.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Skibniew

Bujały

Skibniew

 

KS Patrykozy

Rudniki/ Skrzeszew II

Patrykozy

 

Grodzisk

Morszków

Grodzisk

 

Chadzyń

- termin wolny

 

 

Sokołów I

Jabłonna Lacka

Repki - Orlik

 

IX kolejka

30.10.2011

Jabłonna Lacka

Skibniew

Jabłonna Lacka - Orlik

Wynik

Sokołów I

- termin wolny

 

 

Morszków

Chądzyń

Morszków

 

Rudniki/Skrzeszew II

Grodzisk

Skrzeszew

 

Bujały

KS Patrykozy

Bujały

 

6.11.2011

Chądzyń

Grodzisk

Kolonie Dzięcioły Dalsze

zaległy

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz