Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 160, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 281
statystyki szczegółowe
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK I LIGA I kolejka, 4.09.2010 Kurowice – Sabnie 5:5 (2:1) (boisko- Sabnie) Tomasz Sójka-2, Patryk Jakubiak, Damian Deoniziak, Grzegorz Dąbkowski# Dawid Nowakowski-3, Jarosław Kobus, bramka samobójcza Sędziował: Sławomir Ołtarzewski Kurowice: Sójka T., Bogucki D., Bińkowski D., Bocian M., Kołodziejczuk Ł., Fąk P., Dąbkowski G., Jakubiak P., Goworek H., Miściorak J., Deoniziak D., Błoński D., Sabnie: Ładziak K., Nowakowski D., Kobus J., Kobus H., Kryszczuk T., Omieciuch M., Omieciuch K., Kulwicki D., Benedykciuk J., Jurczak M., Hardejewicz K. Topaz Old Boys Sokołów – Skrzeszew 5:2 (2:1) (boisko SLO Sokołów) Robert Maksymiak-3, Piotr Krysiński, Adam Rozbicki # Kamil Olszewski, Robert Księżak Sędziował: Robert Mosiej Topaz Old Boys Sokołów: Dziewulski P., Dobrowolski R., Chomać G., Rozbicki A., Chadaj S., Maksymiak R., Jagiełło C., Dziewulski A., Wyrozębski M., Krysiński P., Oziębło W., Marcyniuk R., Krakowski K., Kowalski J. Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Kozaczuk D., Głogowski D., Głogowski K., Olszewski K., Księżak R., Łachecki J., Czerkas T., Rejmuza K., Wasilewski M., Rusiniak P. Ulkar Karolew – AMT Sokołów 6:3 (4:1) (boisko Orlik Węgrów) Rafał Komosa-3, Piotr Panufnik, Tomasz Żurawiński, Artur Mazurek # Patryk Błoński, Bartosz Mróz, Karol Borkowski Sędziował: Wiesław Soliński Ulkar Karolew: Świnarski D., Świnarski A., Małko W., Ostrowski D., Kąkol K., Panufnik P., Komosa R., Mazurek A., Gromek S., Żurawiński T., Filipiak D., Boguszewski L., Kupisz M. AMT Sokołów: Rozpara M., Mikołajczyk D., Błoński P, Kamiński M., Mróz B., Jurczak K., Jaszczuk F., Borkowski K. Kamianka – NKS Białobrzegi 5:3 (2:1) (boisko Kamianka) Jacek Jóźwiak-2, Mateusz Zawadzki, Wojciech Grądzki, Jarosław Sulawiak # Tomasz Szczeć-2, Norbert Bisior Sędziował: Sławomir Ołtarzewski Kamianka: Łukasiewicz G., Sulawiak J., Jóźwiak J., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Korczewski A., Koc S., Grądzki W., Sidorzak M. NKS Białobrzegi: Wawer D., Steć Mariusz I, Steć Mariusz II, Steć J., Szczeć S., Szczeć T., Bisior N., Leśniczuk Ł., Kur N., Kur K., Hudon B. Nieciecz – BTS Kobylany 6:0 (4:0) (boisko Nieciecz) Andrzej Pniewski-3, Przemysław Odowski, Konrad Krochmal, Patryk Bolesta Sędziował: Krzysztof Woźniak Nieciecz: Nasiłowski R., Tosiński P., Bielarski M., Pniewski R., Pniewski P., Pniewski A., Bolesta P., Bolesta Ł., Krochmal K., Odowski P. BTS Kobylany: Błoński S., Jaczewski P., Wierzbicki J., Iliński K., Nasiłowski Ł., Mieczkowski D., Mieczkowski J., Trębicki S., Chmielewski D. Axan Kowiesy – Topaz Jawor Sokołów 5:4 (4:2) (boisko Kowiesy) Piotr Żukowski-3, Rafał Rutkowski-2 # Tomasz Chromiński, Mateusz Czerkas, Mariusz Murasicki, Rafał Świnarski Sędziował: Robert Mosiej Axan Kowiesy: Alaba R., Klewek K., Romanowski S., Sikorski J., Sikorski W., Żukowski P., Rutkowski R., Dmowski D., Gawryś D. Topaz Jawor Sokołów: Murasicki M., Pankiewicz J., Chromiński T., Chromiński J., Czerkas M., Świnarski R., Tarapata M., Kurełek A., Jastrzębski H., Zaranek D., Brzezik M., Rykała T. II kolejka, 11.09.2010 Topaz Jawor Sokołów – Kamianka 6:2 (3:0) (SLO Sokołów) Marcin Brzezik, Mariusz Murasicki, Hubert Jastrzębski, Jakub Paderewski, Tomasz Rykała, bramka samobójcza # Hubert Kołodziejczuk-2 Sędziował: Krzysztof Woźniak Topaz Jawor Sokołów: Kamianka: Łukaszewicz G., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Kulawiak J., Jóźwiak J., Sidorzak M., Krasnodębski M., Kołodziejczuk H. Ulkar Karolew –Topaz Old Boys Sokołów 3:6 (1:4) (Orlik w Węgrowie) Rafał Komosa-2, Łukasz Boguszewski # Sędziował: Wiesław Soliński Ulkar Karolew: Świnarski D., Małko W., Świnarski A., Ostrowski D., Kąkol K., Komosa R., Mazurek A., Filipiak D., Orłowski P., Boguszewski Ł., Jagodziński P., Kupisz M. Topaz Old Boys Sokołów: NKS Białobrzegi – Kurowice 4:2 (2:1) (Białobrzegi) Mateusz Trusiak-2, Mateusz Steć, Łukasz Zieliński # Damian Bogucki, Łukasz Kołodziejczuk Sędziował: Sławomir Ołtarzewski NKS Białobrzegi: Steć Patryk, Steć Mariusz I, Zieliński Ł., Kur N., Szczeć S., Kur K., Wilk Ł., Steć Mateusz, Bisior N., Wawer D., Trusiak M. Kurowice: Bogucki D., Bińkowski D., Rozbicki I., Deoniziak D., Sójka T., Bocian M., Goworek H., Jakubiak P., Miściorak J., Kołodziejczuk Ł., Dąbkowski G. Sabnie – AMT Sokołów 7:3 (Sabnie) Krzysztof Omieciuch-3, Hubert Kobus, Dawid Nowakowski, Jarosław Kobus, Kamil Jagiełło # Piotr Domagała, Filip Jaszczuk, Damian Mikołajczyk Sędziował: Robert Mosiej Sabnie: Ładziak K., Kulwicki D., Jagiełło K., Przewoźnik D., Kryszczuk T., Kobus J., Kobus H., Kobus D., Korczewski R., Nowakowski D., Benedykciuk J., Omieciuch K., Omieciuch M., Hardejewicz K., AMT Sokołów: Rozpara M., Mikołajczyk D., Jurczak K., Domagała P., Jaszczuk F., Maliszewski H., Mróz B., Korczewski R., Błoński A., Jaszczuk D. Skrzeszew – Nieciecz 2:4 (Skrzeszew) Marek Choma, Kamil Olszewski # Andrzej Pniewski-4 Sędziował: Andrzej Kuć Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski K., Głogowski D., Małczuk C., Malinowski M., Choma M., Łachecki R., Łachecki J., Olszewski K., Rusiniak P., Kozaczuk D., Czerkas T., Zdunek C., Księżak R., Bartosiak G., Rejmuza K. Nieciecz: Tosiński P., Bielarski M., Pniewski P., Pniewski R., Krochmal K., Odowski P., Abramczuk H., Bolesta P., Pniewski A. Axan Kowiesy – BTS Kobylany 3:4 (1:3) (Kowiesy) Rafał Rutkowski-2, Damian Dmowski # Sylwester Błoński-2, Krzysztof Mosiej, Przemysław Jaczewski Sędziował: Krzysztof Woźniak Axan Kowiesy: Alaba R., Rutkowski R., Żukowski P., Dmowski D., Sikorski W., Sikorski J., Gawryś D., Miszczuk P., Misiak J., Romanowski S. BTS Kobylany: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Fedorczyk Marcin, Iliński K., Błoński S., Nasiłowski Ł., Mieczkowski D., Mieczkowski J., Trębicki S., Chmielewski D., Mosiej K., Jaczewski P. Tabela I ligi (Stan na 11.09.2011) l.p Drużyna Mecze Punkty Bramki Wygrane Remisy Porażki 1. Nieciecz 2 6 10 2 2 0 0 2. Topaz Old Boys Sokołów 2 6 11 5 2 0 0 3. Sabnie 2 4 11 8 1 1 0 4. Topaz Jawor Sokołów 2 3 10 7 1 0 1 5. Ulkar Karolew 2 3 9 9 1 0 1 6. Axan Kowiesy 2 3 8 8 1 0 1 7. NKS Białobrzegi 2 3 7 7 1 0 1 8. Kamianka 2 3 7 9 1 0 1 9. BTS Kobylany 2 3 4 9 1 0 1 10. Kurowice 2 1 7 9 0 1 1 11. Skrzeszew 2 0 4 9 0 0 2 12. AMT Sokołów 2 0 6 12 0 0 2
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|