Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 139, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 260
statystyki szczegółowe
POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
SEZON 2011/2012
Wylosowany numer |
Drużyny |
Miejsce rozgrywania spotkań jako gospodarz |
2 |
Topaz Old Boys Sokołów (b) |
SLO Sokołów |
12 |
AMT Sokołów (b) |
SLO Sokołów |
4 |
Axan Kowiesy |
Kowiesy |
10 |
BTS Kobylany |
Repki- Orlik |
5 |
Kamianka |
Kamianka |
6 |
Kurowice |
Sabnie |
3 |
Nieciecz |
Nieciecz |
8 |
NKS Białobrzegi |
Białobrzegi |
7 |
Sabnie (m) |
Sabnie |
11 |
Skrzeszew |
Skrzeszew |
9 |
Topaz Jawor Sokołów |
SLO Sokołów |
1 |
Ulkar Karolew |
Węgrów- Orlik lub Karolew |
Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
I kolejka 4.09.2011 |
Gospodarze |
Goście |
Miejsce |
Wynik |
Ulkar Karolew |
AMT Sokołów |
Węgrów, Orlik |
|
|
Topaz Old Boys Sokołów |
Skrzeszew |
SLO, Sokołów |
|
|
Nieciecz |
BTS Kobylany |
Nieciecz |
|
|
Axan Kowiesy |
Topaz Jawor Sokołów |
Kowiesy |
|
|
Kamianka |
NKS Białobrzegi |
Kamianka |
|
|
Kurowice |
Sabnie |
Sabnie |
|
|
II kolejka 11.09.2011 |
Gospodarze |
Goście |
Miejsce |
Wynik |
AMT Sokołów |
Sabnie |
SLO, Sokołów |
|
|
NKS Białobrzegi |
Kurowice |
Białobrzegi |
|
|
Topaz Jawor Sokołów |
Kamianka |
SLO, Sokołów |
|
|
BTS Kobylany |
Axan Kowiesy |
Repki, Orlik |
|
|
Skrzeszew |
Nieciecz |
Skrzeszew |
|
|
Ulkar Karolew |
Topaz Old Boys Sokołów |
Węgrów, Orlik |
|
|
III kolejka 18.09.2011 |
Gospodarze |
Goście |
Miejsce |
Wynik |
Topaz Old Boys Sokołów |
AMT Sokołów |
SLO, Sokołów |
|
|
Nieciecz |
Ulkar Karolew |
Nieciecz |
|
|
Axan Kowiesy |
Skrzeszew |
Kowiesy |
|
|
Kamianka |
BTS Kobylany |
Kamianka |
|
|
Kurowice |
Topaz Jawor Sokołów |
Sabnie |
|
|
Sabnie |
NKS Białobrzegi |
Sabnie |
|
|
IV kolejka 25.09.2011 |
Gospodarze |
Goście |
Miejsce |
Wynik |
AMT Sokołów |
NKS Białobrzegi |
SLO, Sokołów |
|
|
Topaz Jawor Sokołów |
Sabnie |
SLO, Sokołów |
|
|
BTS Kobylany |
Kurowice |
Repki, Orlik |
|
|
Skrzeszew |
Kamianka |
Skrzeszew |
|
|
Ulkar Karolew |
Axan Kowiesy |
Węgrów, Orlik |
|
|
Topaz Old Boys Sokołów |
Nieciecz |
SLO, Sokołów |
|
|
V kolejka 2.10.2011 |
Gospodarze |
Goście |
Miejsce |
Wynik |
Nieciecz |
AMT Sokołów |
Nieciecz |
|
|
Axan Kowiesy |
Topaz Old Boys Sokołów |
Kowiesy |
|
|
Kamianka |
Ulkar Karolew |
Kamianka |
|
|
Kurowice |
Skrzeszew |
Sabnie |
|
|
Sabnie |
BTS Kobylany |
Sabnie |
|
|
NKS Białobrzegi |
Topaz Jawor Sokołów |
Białobrzegi |
|
|
VI kolejka 9.10.2011 |
Gospodarze |
Goście |
Miejsce |
Wynik |
AMT Sokołów |
Topaz Jawor Sokołów |
SLO, Sokołów |
|
|
BTS Kobylany |
NKS Białobrzegi |
Repki, Orlik |
|
|
Skrzeszew |
Sabnie |
Skrzeszew |
|
|
Ulkar Karolew |
Kurowice |
Węgrów, Orlik |
|
|
Topaz Old Boys Sokołów |
Kamianka |
SLO, Sokołów |
|
|
Nieciecz |
Axan Kowiesy |
Nieciecz |
|
|
VII kolejka 16.10.2011 |
Gospodarze |
Goście |
Miejsce |
Wynik |
Axan Kowiesy |
AMT Sokołów |
Kowiesy |
|
|
Kamianka |
Nieciecz |
Kamianka |
|
|
Kurowice |
Topaz Old Boys Sokołów |
Sabnie |
|
|
Sabnie |
Ulkar Karolew |
Sabnie |
|
|
NKS Białobrzegi |
Skrzeszew |
Białobrzegi |
|
|
Topaz Jawor Sokołów |
BTS Kobylany |
SLO, Sokołów |
|
|
VIII kolejka 23.10.2011 |
Gospodarze |
Goście |
Miejsce |
Wynik |
AMT Sokołów |
BTS Kobylany |
SLO, Sokołów |
|
|
Skrzeszew |
Topaz Jawor Sokołów |
Skrzeszew |
|
|
Ulkar Karolew |
NKS Białobrzegi |
Węgrów, Orlik |
|
|
Topaz Old Boys Sokołów |
Sabnie |
SLO, Sokołów |
|
|
Nieciecz |
Kurowice |
Nieciecz |
|
|
Axan Kowiesy |
Kamianka |
Kowiesy |
|
|
IX kolejka 30.10.2011 |
Gospodarze |
Goście |
Miejsce |
Wynik |
Kamianka |
AMT Sokołów |
Kamianka |
|
|
Kurowice |
Axan Kowiesy |
Sabnie |
|
|
Sabnie |
Nieciecz |
Sabnie |
|
|
NKS Białobrzegi |
Topaz Old Boys Sokołów |
Białobrzegi |
|
|
Topaz Jawor Sokołów |
Ulkar Karolew |
SLO, Sokołów |
|
|
BTS Kobylany |
Skrzeszew |
Repki, Orlik |
|
|
X kolejka 6.11.2011 |
Gospodarze |
Goście |
Miejsce |
Wynik |
AMT Sokołów |
Skrzeszew |
SLO, Sokołów |
|
|
Ulkar Karolew |
BTS Kobylany |
Węgrów, Orlik |
|
|
Topaz Old Boys Sokołów |
Topaz Jawor Sokołów |
SLO, Sokołów |
|
|
Nieciecz |
NKS Białobrzegi |
Nieciecz |
|
|
Axan Kowiesy |
Sabnie |
Kowiesy |
|
|
Kamianka |
Kurowice |
Kamianka |
|
|
XI kolejka 11.11.2011 (piątek) |
Gospodarze |
Goście |
Miejsce |
Wynik |
Kurowice |
AMT Sokołów |
Sabnie |
|
|
Sabnie |
Kamianka |
Sabnie |
|
|
NKS Białobrzegi |
Axan Kowiesy |
Białobrzegi |
|
|
Topaz Jawor Sokołów |
Nieciecz |
SLO, Sokołów |
|
|
BTS Kobylany |
Topaz Old Boys Sokołów |
Repki, Orlik |
|
|
Skrzeszew |
Ulkar Karolew |
Skrzeszew |
|
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|