SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 76, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 493

statystyki szczegółowe

terminarz I liga 20011/12

      

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

SEZON 2011/2012

 

Wylosowany numer

Drużyny

Miejsce rozgrywania spotkań jako gospodarz

2

Topaz Old Boys Sokołów (b)

SLO Sokołów

12

AMT Sokołów (b)

SLO Sokołów

4

Axan Kowiesy

Kowiesy

10

BTS Kobylany

Repki- Orlik

5

Kamianka

Kamianka

6

Kurowice

Sabnie

3

Nieciecz

Nieciecz

8

NKS Białobrzegi

Białobrzegi

7

Sabnie (m)

Sabnie

11

Skrzeszew

Skrzeszew

9

Topaz Jawor Sokołów

SLO Sokołów

1

Ulkar Karolew

Węgrów- Orlik lub Karolew

	 

 

Terminarz rozgrywek

Runda jesienna

I kolejka

4.09.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Ulkar Karolew

AMT Sokołów

Węgrów, Orlik

 

Topaz Old Boys Sokołów

Skrzeszew

SLO, Sokołów

 

Nieciecz

BTS Kobylany

Nieciecz

 

Axan Kowiesy

Topaz Jawor Sokołów

Kowiesy

 

Kamianka

NKS Białobrzegi

Kamianka

 

Kurowice

Sabnie

Sabnie

 

II kolejka

11.09.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Sabnie

SLO, Sokołów

 

NKS Białobrzegi

Kurowice

Białobrzegi

 

Topaz Jawor Sokołów

Kamianka

SLO, Sokołów

 

BTS Kobylany

Axan Kowiesy

Repki, Orlik

 

Skrzeszew

Nieciecz

Skrzeszew

 

Ulkar Karolew

Topaz Old Boys Sokołów

Węgrów, Orlik

 

III kolejka

18.09.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Topaz Old Boys Sokołów

AMT Sokołów

SLO, Sokołów

 

Nieciecz

Ulkar Karolew

Nieciecz

 

Axan Kowiesy

Skrzeszew

Kowiesy

 

Kamianka

BTS Kobylany

Kamianka

 

Kurowice

Topaz Jawor Sokołów

Sabnie

 

Sabnie

NKS Białobrzegi

Sabnie

 

IV kolejka

25.09.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

NKS Białobrzegi

SLO, Sokołów

 

Topaz Jawor Sokołów

Sabnie

SLO, Sokołów

 

BTS Kobylany

Kurowice

Repki, Orlik

 

Skrzeszew

Kamianka

Skrzeszew

 

Ulkar Karolew

Axan Kowiesy

Węgrów, Orlik

 

Topaz Old Boys Sokołów

Nieciecz

SLO, Sokołów

 

V kolejka

2.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Nieciecz

AMT Sokołów

Nieciecz

 

Axan Kowiesy

Topaz Old Boys Sokołów

Kowiesy

 

Kamianka

Ulkar Karolew

Kamianka

 

Kurowice

Skrzeszew

Sabnie

 

Sabnie

BTS Kobylany

Sabnie

 

NKS Białobrzegi

Topaz Jawor Sokołów

Białobrzegi

 

VI kolejka

9.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Topaz Jawor Sokołów

SLO, Sokołów

 

BTS Kobylany

NKS Białobrzegi

Repki, Orlik

 

Skrzeszew

Sabnie

Skrzeszew

 

Ulkar Karolew

Kurowice

Węgrów, Orlik

 

Topaz Old Boys Sokołów

Kamianka

SLO, Sokołów

 

Nieciecz

Axan Kowiesy

Nieciecz

 

VII kolejka

16.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Axan Kowiesy

AMT Sokołów

Kowiesy

 

Kamianka

Nieciecz

Kamianka

 

Kurowice

Topaz Old Boys Sokołów

Sabnie

 

Sabnie

Ulkar Karolew

Sabnie

 

NKS Białobrzegi

Skrzeszew

Białobrzegi

 

Topaz Jawor Sokołów

BTS Kobylany

SLO, Sokołów

 

VIII kolejka

23.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

BTS Kobylany

SLO, Sokołów

 

Skrzeszew

Topaz Jawor Sokołów

Skrzeszew

 

Ulkar Karolew

NKS Białobrzegi

Węgrów, Orlik

 

Topaz Old Boys Sokołów

Sabnie

SLO, Sokołów

 

Nieciecz

Kurowice

Nieciecz

 

Axan Kowiesy

Kamianka

Kowiesy

 

IX kolejka

30.10.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Kamianka

AMT Sokołów

Kamianka

 

Kurowice

Axan Kowiesy

Sabnie

 

Sabnie

Nieciecz

Sabnie

 

NKS Białobrzegi

Topaz Old Boys Sokołów

Białobrzegi

 

Topaz Jawor Sokołów

Ulkar Karolew

SLO, Sokołów

 

BTS Kobylany

Skrzeszew

Repki, Orlik

 

X kolejka

6.11.2011

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

AMT Sokołów

Skrzeszew

SLO, Sokołów

 

Ulkar Karolew

BTS Kobylany

Węgrów, Orlik

 

Topaz Old Boys Sokołów

Topaz Jawor Sokołów

SLO, Sokołów

 

Nieciecz

NKS Białobrzegi

Nieciecz

 

Axan Kowiesy

Sabnie

Kowiesy

 

Kamianka

Kurowice

Kamianka

 

XI kolejka

11.11.2011

(piątek)

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Kurowice

AMT Sokołów

Sabnie

 

Sabnie

Kamianka

Sabnie

 

NKS Białobrzegi

Axan Kowiesy

Białobrzegi

 

Topaz Jawor Sokołów

Nieciecz

SLO, Sokołów

 

BTS Kobylany

Topaz Old Boys Sokołów

Repki, Orlik

 

Skrzeszew

Ulkar Karolew

Skrzeszew

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz