Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 114, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 235
statystyki szczegółowe
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
SEZON 2008/2009
II LIGA
Paweł Supiński # Marcin Wojtczuk-2, Dariusz Sarna
Nieciecz II: Nasiłowski R., Czajkowski T., Kopa T., Tosiński P., Grzymała J., Buczyński K., Bielarski K., Supiński P., Kaczor T., Nasiłowski T., Ruciński J.
Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Kamont S., Budziński M., Wojtczuk M., Owsianka A., Tenderenda D., Mastalerczuk M., Sarna D.
AMT Sokołów – Skrzeszew 4:2
Robert Księżak, Kamil Jurczak, Jakub Kołos, Radosław Wrzosek # Artur Jaczewski, Daniel Głogowski
AMT Sokołów: Kukiel K., Księżak R., Rozpara M., Jurczak K., Wrzosek R., Kołos J., Kamiński T., Czerkas R., Nieskórski M.
Skrzeszew: Świderski A., Bartosiak G., Kuć K., Głogowski K., Głogowski D., Jaczewski A., Małczuk C., Lipka R.
Karolew –Nieciecz I 4:6
Wojciech Małko-4 # Hubert Abramczuk-3, Piotr Iwański, Mariusz Iwański, Konrad Krochmal
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Pencak H., Jaworowski R., Tymiński M., Kąkol K., Małko W., Mikołajewski K.
Nieciecz I: Zalewski M., Zalewski R., Krochmal K., Pieniak P., Iwański M., Bolesta K., Bielarski M., Kożuchowski J., Bolesta Ł., Ruciński R., Iwański P., Abramczuk H.
Jawor Sokołów i Morszków termin wolny
Konrad Krochmal # Krzysztof Mosiej, Paweł Noszczak
Nieciecz I: Zalewski R., Zalewski M., Ruciński R., Krochmal K., Abramczuk H., Kożuchowski J.,
Iwański M., Bolesta Ł., Bolesta K., Pieniak P.
Jawor Sokołów: Wilk D., Witowski T., Noszczak P., Brzezik M., Mróz B., Dobrzyński T., Paderewski J., Minarczuk K., Pankiewicz J., Mosiej K., Kożuchowski G.,
Nieciecz II – Karolew 3:8
Paweł Supiński –2, Jakub Grzymała # Wojciech Małko-3, Tomasz Żurawiński-2, Karol Mikołajewski-2, Andrzej Świniarski
Nieciecz II: Nasiłowski R., Supiński P., Nasiłowski P., Buczyński K., Grzymała J., Czajkowski T.,
Kaczor T., Ruciński J., Tosiński P.
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Małko W., Mikołajewski K., Markowski K., Żurawiński T.,
Kakol K., Jaworowski R.
Daniel Głogowski`15; Grzegorz Bartosiak`29; Robert Łachecki `45; Kamil Rejmuza`53
# Piotr Grądzki-3 (7`60`63)
Sędziował: Bartosz Andrzejewski
Skrzeszew: Świderski A., Bartosiak G., Rejmuza K., Łachecki R., Głogowski D., Głogowski K.,
Czerkas T., Gałecki L., Czarnocki R.
Morszków: Kaczorowski E., Kaczorowski K., Grądzki P., Kur W., Balicki M., Tomczuk J., Zawadzki Ł.
Chądzyń i AMT Sokołów termin wolny
Wojciech Małko-2, Andrzej Świniarski, bramka samobójcza # Dariusz Sarna, Dawid Tenderenda
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Kąkol K., Jaworowski R., Małko W., Żurawiński P., Turowski M., Mikołajewski K.
Chądzyń: Kierył G., Sarna D., Tenderenda D., Siedlecki P., Kamont S., Mastalerczuk M., Goyski K., Goyski G.
Jawor Sokołów – Nieciecz II 13:2
Marcin Brzezik-5, Paweł Noszczak-4, Hubert Jastrzębski-3, Krzysztof Mosiej # Paweł Supiński, bramka samobójcza
Jawor: Kożuchowski G., Mróz B., Paderewski J., Noszczak P., Brzezik M., Jastrzębski H., Mosiej K., Pankiewicz J., Dobrzyński T., Wilk D., Minarczuk K.
Nieciecz II: Nasiłowski R., Kopa T., Czajkowski T., Tosiński P., Supiński P., Buczyński K., Kaczor T.
AMT Sokołów – Nieciecz I 3:4
Mariusz Nieskórski, Kamil Jurczak, Robert Księżak # Konrad Krochmal-3, Piotr Iwański
AMT Sokołów: Kukiel K., Rozpara M., Nieskórski M., Jurczak K., Kołos J., Kamiński T., Sielicki K., Wrzosek R., Borkowski M., Mikołajczuk, Księżak R.
Nieciecz I: Zalewski M., Zalewski R., Iwański P., Iwański M., Krochmal K., Abramczuk H., Bolesta K., Kożuchowski J., Bielarski M.
Morszków – termin wolny
Hubert Abramczuk-4, Konrad Krochmal-2, Piotr Iwański-2 # Piotr Grądzki-2, Włodzimierz Kur, Łukasz Zawadzki
Nieciecz I: Zalewski R., Krochmal K., Pieniak P., Iwański M., Bolesta K., Bielarski M., Bolesta Ł., Zalewski M., Abramczuk H., Iwański P.
Karol Bielarski, Paweł Supiński # Kamil Jurczak-3
Nieciecz II: Nasiłowski R., Ruciński J., Buczyński K., Bielarski K., Grzymał J., Bolesta P., Supiński P., Kaczor T., Wierzbicki S., Załoga W.
AMT Sokołów: Kukiel K., Rozpara M., Nieskórski M., Księżak R., Kamiński T., Kołos J., Jurczak K., Sielicki K., Borkowski M., Mikołajczuk
Piotr Grądzki-4, Jacek Tomczuk-2, Włodzimierz Kur, Kamil Kaczorowski # Mariusz Gołębiewski
Morszków: Kaczorowski K., Kaczorowski E., Kur W., Grądzki P., Tomczuk J., Pietrzak R., Zawadzki Ł., Skorupka Sz., Balicki M.
Nieciecz II: Nasiłowski R., Tosiński P., Ruciński J., Supiński P., Kopa T., Kaczor T., Buczyński K., Czajkowski T., Gołębiewski M.
AMT Sokołów – Karolew 1:3
Karol Sielicki # Wojciech Małko, Karol Mikołajewski, bramka samobójcza
AMT Sokołów: Kukiel K., Rozpara M., Księżak R., Kamiński T., Sielicki K., Kołos J., Jurczak K., Borkowski M., Mikołajczuk R.
Paweł Noszczak-3, Marcin Chromiński-3 # Dariusz Sarna, Krzysztof Goyski, Dawid Tenderenda
Jawor Sokołów: Witowski T., Paderewski J., Pankiewicz J., Jastrzębski H., Dobrzyński T., Noszczak P., Chromiński M., Minarczuk K., Mróz B., Wilk D., Brzezik M., Kożuchowski G.
Chądzyń: Kazimierczuk A., Kierył G., Goyski K., Siedlecki P., Sarna D., Kamont S., Mastalerczuk M., Tenderenda D., Owsianka A.
Nieciecz I – termin wolny
Hubert Abramczuk-6, Piotr Iwański-2, Konrad Krochmal # Kamil Rejmuza, Grzegorz Bartosiak, Daniel Głogowski
Nieciecz I: Zalewski M., Zalewski R., Krochmal K., Iwański P., Iwański M., Kożuchowski J., Bielarski M., Pieniak P., Bolesta K., Abramczuk H.
Skrzeszew: Świderski A., Bartosiak G., Rejmuza K., Gałecki L., Czarnocki R., Zalewski A., Głogowski K., Głogowski D., Małczuk C.
Jawor Sokołów – AMT Sokołów 3:1
Marcin Chromiński-2, Paweł Noszczak # Robert Księżak
Jawor Sokołów: Witowski T., Paderewski J., Jastrzębski H., Pankiewicz J., Dobrzyński T., Noszczak P., Chromiński M., Mróz B., Brzezik M., Domagała P.
AMT Sokołów: Kukiel K., Rozpara M., Nieskórski M., Mikołajczuk R., Kołos J., Jurczak K., Kamiński T., Wrzosek R., Borkowski M.
Kamil Jurczak-2, Tomasz Kamiński # Krzysztof Goyski
AMT Sokołów: Rozpara M., Księżak M., Mikołajczuk R., Kamiński T., Kołos J., Sielicki K., Kamiński M., Borkowski M., Jurczak K.
Chądzyń: Kazimierczuk A., Kierył G., Siedlecki P., Goyski K., Mastalerczuk M., Sarna D., Tenderenda D., Siedlecki J., Jawoszek A.
Morszków – Jawor Sokołów 6:5
Piotr Grądzki-4, Włodzimierz Kur, Kamil Kaczorowski # Marcin Chromiński-3, Tomasz Witowski, Paweł Noszczak
Morszków: Małczuk P., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Kur W., Grądzki P., Zawadzki Ł., Balicki M., Tomczuk J.
Grzegorz Bartosiak-2, Kamil Rejmuza-2, Adam Zalewski, bramka samobójcza # Wojciech Załoga-2
Skrzeszew: Świderski A., Głogowski D., Głogowski K., Bartosiak G., Gałecki L., Czarnocki R.,
Zalewski A., Łachecki R., Małczuk C., Rejmuza K.
Nieciecz II: Nasiłowski R., Tosiński P., Bojar M., Supiński P., Załoga W., Buczyński K., Kaczor T.
Michał Budziński # Hubert Abramczuk-2, Jarosław Kożuchowski, Rafał Ruciński, Michał Zalewski, Mariusz Iwański
Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Goyski K., Tenderenda D., Sarna D., Budziński M., Siedlecki J.,
Janoszka A., Ceglarz P.
Nieciecz: Zalewski R., Krochmal K., Pieniak P., Iwański M., Bolesta K., Bielarski M., Kożuchowski J., Zalewski M., Abramczuk H., Ruciński R., Iwański P.
Wojciech Małko-5, Karol Mikołajewski # Daniel Głogowski
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Baran K., Kąkol K., Góral K., Mikołajewski K., Małko W., Wyszogrodzki J., Żurawiński P., Żurawiński T., Niedziałkowski B., Turowski M.,
Skrzeszew: Świderski A., Bartosiak G., Głogowski K., Głogowski D., Małczuk C., Zalewski A.,
Czarnocki R., Łachecki R.
Mariusz Borkowski, Tomasz Kamiński, Robert Księżak # Rafał Pietrzak
AMT Sokołów: Rozpara M., Księżak M., Mikołajczuk R., Kamiński T., Kołos J., Sielicki K., Kamiński M., Borkowski M., Jurczak K., Wrzosek R.
Morszków: Kaczorowski E., Kaczorowski K., Kur W., Skorupka S., Zawadzki Ł., Balicki M., Tomczuk J., Pietrzak R.
Rafał Kotowski-2 # Dawid Tenderenda-2, Michał Budziński
Morszków: Balicki M., Kur W., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Kotowski R., Tomczuk J., Pietrzak R., Zawadzki Ł., Grądzki P.
Chądzyń: Kierył G., Kazimierczuk A., Siedlecki P., Siedlecki J., Mastalerczuk M., Sarna D., Ceglarz P., Tenderenda D., Budziński M., Jawoszek A., Stolarczuk G.
Hubert Abramczuk-4, Konrad Krochmal, Piotr Iwański, Kamil Bolesta # Paweł Supiński
Nieciecz I: Zalewski R., Krochmal K., Pieniak P., Iwański M., Iwański P., Bolesta K., Bielarski M., Kożuchowski J., Bolesta Ł., Zalewski M., Abramczuk H., Ruciński R.
Nieciecz II: Nasiłowski R., Ruciński J., Grzymała J., Bielarski K., Bojar M., Kopa T., Kaczor T., Buczyński K., Supiński P.
Skrzeszew – Jawor Sokołów 2:6
Robert Łachecki, bramka samobójcza # Paweł Noszczak-3, Marcin Chromiński, Marcin Osiejewicz, Krzysztof Mosiej
Skrzeszew: Świderski A., Skupiewski M., Bartosiak G., Rejmuza K., Małczuk C., Głogowski D., Głogowski K., Łachecki R., Czerkas T.
Jawor Sokołów: Witowski T., Chromiński M., Noszczak P., Paderewski J., Jastrzębski H., Pankiewicz J., Dobrzyński T., Mróz B., Brzezik M., Osiejewicz M.
Mecz zaległy:
Karolew – Morszków 5:3
Wojciech Małko-2, Karol Mikołajewski, Paweł Żurawiński, Tomasz Żurawiński # Piotr Grądzki, 2 bramki samobójcze
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Kąkol K., Kąkol A., Małko W., Mikołajewski K., Góral K., Turowski M., Niedziałkowski B., Żurawiński P., Żurawiński T., Jaguda P., Wyszogrodzki J., Markowski K.
Morszków: Balicki M., Kur W., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Kotowski R., Tomczuk J., Pietrzak R., Zawadzki Ł., Grądzki P.
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Nieciecz I |
7 |
18 |
41 |
18 |
6 |
0 |
1 |
2. |
Karolew |
7 |
18 |
32 |
17 |
6 |
0 |
1 |
3. |
Jawor Sokołów |
7 |
15 |
36 |
17 |
5 |
0 |
2 |
4. |
AMT Sokołów |
7 |
12 |
18 |
16 |
4 |
0 |
3 |
5. |
Chądzyń |
7 |
9 |
17 |
24 |
3 |
0 |
4 |
6. |
Skrzeszew |
7 |
6 |
20 |
34 |
2 |
0 |
5 |
7. |
Morszków |
7 |
6 |
27 |
29 |
2 |
0 |
5 |
8. |
Nieciecz II |
7 |
0 |
12 |
48 |
0 |
0 |
7 |
· w przypadku równej liczby punktów, o wyższym miejscu decyduje mecz bezpośredni
RUNDA WIOSENNA
MECZE ZALEGŁE 22.03.2009
Karol Borkowski-5, Robert Księżak-4, Konrad Kukiel, Bartosz Mróz, Tomasz Kamiński, Kamil Jurzcak
Wojewódki: Mielańczuk A., Jaworowski R., Skorupka A., Mlonek K., Sobolewski P., Chmielewski D., Jaczewski P.
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Nieskórski M., Jurczak K., Borkowski K.
Hubert Abramczuk-6, Konrad Krochmal-2, Piotr Iwański-2, Rafał Ruciński, bramka samobójcza
Wojewódki: Mielańczuk A., Jaworowski R., Skorupka A., Mlonek K., Sobolewski P., Chmielewski D., Jaczewski P.
Nieciecz I: Zalewski M., Zalewski K., Iwański M., Iwański P., Bolesta Ł., Pieniak P., Ruciński R., Krochmal K., Abramczuk H., Bolesta P., Wierzbicki A.
Kamil Olszewski-3, Jacek Jóźwiak # Krzysztof Góra-3, Wojciech Małko-2, Tomasz Żurawiński-2
Wyrozęby: Wierzbicki E., Jóźwiak J., Gąsowski K., Rybiński Ł., Zalewski A., Gałecki L., Waszczuk A., Olszewski K., Ornowski M., Gąsak K.
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Kąkol K., Małko W., Mikołajewski K., Żurawiński T.,
Żurawiński P., Góra K., Wyszogrodzki J., Żurawinjewski T.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Jóźwiak J., Gąsowski K., Rybiński Ł., Zalewski A., Gałecki L., Waszczuk A., Olszewski K., Ornowski M.
Skrzeszew: Świderski A., Skupiewski M., Stańczuk M., Bartosiak G., Małczuk C., Łachecki R., Lipka R., Czarnocki R., Czerkas T., Głogowski K., Głogowski D., Rusiniak P.
Hubert Abramczuk-2 # Karol Góral-2, Wojciech Malko-2
Nieciecz I: Zalewski M., Zalewski R., Iwański P., Iwański M., Abramczuk H., Odowski P., Bolesta P., Bolesta Ł., Ruciński R.
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Żurawiński P., Żurawiński T., Wyszogrodzki A., Wyszogrodzki J., Mikołajewski K., Małko W., Turowski M., Markowski K., Jagodziński P., Góral K.
Wojewódki – Jawor Sokołów 1:9
Jan Mieczkowski # Marcin Chromiński –5, Paweł Noszczak –2, Jakub Paderewski, Dawid Wilk
Wojewódki: Mielańczuk A., Sobolewski P., Mielańczuk D., Tymiński M., Chmielewski D., Jaczewski P., Mieczkowski D., Mieczkowski J.
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M.,
Pankiewicz J., Wikliński P., Chromiński M.
Skrzeszew – AMT Sokołów 2:3
Kamil Głogowski –2 # Karol Borkowski-2, Damian Zaranek
Skrzeszew: Świderski A., Skupiewski M. Bartosiak G., Małczuk C., Łachecki R., Głogowski D., Głogowski K., Rejmuza K., Lipka R., Czerkas T.,
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Nieskórski M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D.
Wyrozęby – Morszków 5:6
Kamil Gąsowski-3, Maciej Mazurczak, Marek Borys # Włodzimierz Kur-2, Rafał Kotowski-2, Piotr Grądzki, Maciej Balicki
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Zalewski A., Gałecki L., Mazurczak M. , Jóźwiak J. Borys M., Olszewski K., Waszczuk A., Gąsowski K., Ornowski M.
Morszków: Steć B., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Kur W., Grądzki P., Zawadzki Ł., Balicki M., Pietrzak R., Klimczuk M., Kotowski R.
Chądzyń – Nieciecz II 3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Chądzyń – Wyrozęby 2:3
Robert Boruta, Paweł Stolarczuk # Marek Borys-3
Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Boruta R., Stolarczuk P., Goyski K., Sarna D., Siedleki J., Kur R.,
Kur M., Krysiak P., Wojewódzki A.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Borys Marek, Borys Marcin, Gałecki L., Mazurczak M., Ornowski M., Olszewski K., Waszczuk A.
AMT Sokołów – Wojewódki 2:1
Karol Borkowski, Konrad Kukiel # Daniel Chmielewski
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Nieskórski M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D.
Wojewódki: Suchożebrski Ł., Mielańczuk D., Chmielewski D., Suchożebrski P., Jaczewski P., Mieczkowski J., Mieczkowski M., Tymiński M., Jaworowski R., Mlonek K., Chojecki D., Chojecki M.
Jawor Sokołów – Nieciecz I 4:3
Paweł Noszczak-2, Marcin Chromiński, Marcin Brzezik # Andrzej Pniewski-2, Hubert Abramczuk
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M.,
Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Chromiński M.
Nieciecz I: Zalewski M., Zalewski R., Abramczuk H., Iwański P., Iwański M., Krochmal K., Ruciński R., Kożuchowski J., Pieniak P., Pniewski A., Odowski P.
* drużyna z Niecieczy nie dojechała na mecz
Morszków – Skrzeszew 5:1
Rafał Kotowski-3, Łukasz Zawadzki, Włodzimierz Kur # Andrzej Świderski
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Morszków: Steć B., Kur W., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Tomczuk J., Zawadzki Ł., Balicki M., Skorupka Sz., Klimczuk M., Kotowski R.
Skrzeszew: Świderski A., Bartosiak G., Skupiewski M., Stańczuk M., Małczuk C., Rejmuza K., Czerkas T., Głogowski K., Głogowski D., Łachecki R., Rusiniak P.
Marek Borys-2, Mateusz Górski # Marcin Brzezik-2, Tomasz Witowski, Marcin Chromiński
Wyrozęby: Wierzbicki E., Mazurczak M., Ornowski M., Rybiński Ł., Mazurczak R., Czarnocki D., Olszewski K., Borys Marek, Borys Marcin, Zalewski A., Górski M.
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M.,
Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Chromiński M.
Wyrozeby – AMT Sokołów 1:7
Kamil Olszewski # Konrad Kukiel-3, Karol Borkowski-2, Robert Księżak, Damian Zaranek
Wyrozęby: Wierzbicki E., Mazurczak M., Ornowski M., Rybiński Ł., Mazurczak R., Czarnocki D., Olszewski K., Borys Marek, Borys Marcin, Zalewski A., Górski M.
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Nieskórski M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Kołos J.
Maciej Skupiewski-2, Daniel Głogowski, Kamil Głogowski, Robert Lipka # Daniel Chmielewski, Kmail Iliński, bramka samobójcza
Skrzeszew: Świderski A., Bartosiak G., Rejmuza K., Skupiewski M., Piech K., Głogowski K., Lipka R., Głogowski D., Łachecki R., Czerkas T., Rusiniak P.
Wojewódki: Mielańczuk A., Mielańczuk D., Sobolewski P., Księżopolski M., Jaworowski R., Filipczuk D., Pakuła B., Mlonek K., Romanowski K., Kobyliński Ł., Chmielewski D., Jaczewski P.,Nasiłowski Ł., Iliński K.
Nieciecz II – Wojewódki 0:3 vo
* drużyna gospodarzy nie zebrała składu
Maciej Skupiewski-2, Robert Łachecki, Grzegorz Bartosiak # Kamil Gasowski-3, Kamil Olszewski-3
Skrzeszew: Batosiak G., Skupiewski M., Wasilewski M., Głogowski K., Głogowski D., Lipka R.,
Rejmuza K., Stańczuk M., Małczuk C., Łachecki R.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Gąsowski K., Olszewski K., Rybiński Ł., Zalewski A.,
Mazurczak M., Ornowski M.
Chądzyń – Karolew 3:4
Krzysztof Goyski-2, bramka samobójcza # Wojciech Małko-4
Chądzyń: Kierył G., Goyski K., Siedlecki P., Stolarczuk P., Sarna D., Kur M., Kur R., Krysiak P., Wojewódzki A., Kamont S., Goyski G.
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Mikołajewski K., Małko W., Wyszogrodzki A., Wyszogrodzki J., Góral K., Turowski M., Markowski K., Niedziałkowski B.
Nieciecz I – AMT Sokołów 5:2
Hubert Abramczuk-2, Andrzej Pniewski-2, Michał Zalewski # Konrad Kukiel, Kamil Jurczak
Nieciecz I: Zalewski R., Zalewski M., Krochmal K., Iwański P., Iwański M., Kożuchowski J., Pniewski A., Abramczuk H., Ruciński R., Grzymała K., Bielarski M.
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Kołos J.
Włodzimierz Kur, Jacek Tomczuk, Piotr Grądzki # Daniel Chmielewski, Krystian Mlonek, Przemysław Jaczewski
Morszków: Skorupka Sz., Klimczuk M., Kotowski R., Karpiński P., Tomczuk J., Kur W., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Grądzki P., Zawadzki Ł., Balicki M.
Wojewódki: Mielańczuk A., Tymiński M., Sobolewski P., Księżopolski M., Jaworowski R., Mlonek K., Chmielewski D., Jaczewski P., Romanowski K.
Mecze zaległe: 1.05.2009
Jawor Sokołów – Wojewódki 13:1
Paweł Wikliński-5, Jakub Paderewski-2, Marcin Chromiński-2, Hubert Jastrzębski-2, Adam Gargul-2
# Bartosz Pakuła
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Chromiński M., Gargul A.
Wojewódki: Mielańczuk D., Mielańczuk A., Filipczuk D., Chmielewski D., Romanowski K., Chojecki D., Tymiński M., Pakuła B.
Chądzyń – Wojewódki 3:0 vo
* drużyna z Wojewódek oddała mecz walkowerem
Morszków – Wyrozęby 0:6
Kamil Olszewski-3, Marek Borys, Jacek Jóźwiak, Jakub Wierzbicki
Morszków: Kaczorowski E., Kaczorowski K., Skorupka Sz., Zawadzki Ł., Grądzki P., Balicki M., Tomczuk J., Kotowski R.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Borys Marek, Borys Marcin, Rybiński Ł., Ornowski M.,
Zalewski A., Gąsowski K., Jóźwiak J., Olszewski K., Mazurczak M.
Skrzeszew – Chądzyń 1:4
Piotr Rusiniak # Krzysztof Goyski-3, Robert Boruta
Skrzeszew: Krukowski C., Lipka R., Malinowski M., Głogowski K., Głogowski D., Łachecki R., Łachecki J., Rusiniak P., Czerkas T.
Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Siedlecki J., Goyski K., Boruta R., Kamont S., Ceglarz P., Stolarczuk P., Krysiak P., Wojewódzki A., Andrzejewski M.
Jawor Sokołów – Karolew 5:1
Marcin Chromiński-2, Adam Gargul-2, Jakub Paderewski # Konrad Markowski
Jawor Sokołów:
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M.,
Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Chromiński M., Gargul A.
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Jagodziński P., Jagodziński T., Turowski M., Mikołajewski K., Wyszogrodzki J., Wyszogrodzki A., Kakol K., Niedziałkowski B., Markowski K.
Morszków – Nieciecz I 3:3
Włodzimierz Kur, Rafał Kotowski, Piotr Grądzki # Konrad Krochmal, Hubert Abramczuk, Andrzej Pniewski
Morszków: Steć B., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Skorupka Sz., Zawadzki Ł., Grądzki P., Balicki M., Tomczuk J., Kotowski R., Kur W., Klimczuk M., Karpiński P.
Nieciecz I: Iwański P., Bielarski M., Korzuchowski J., Grzymała J., Zalewski M., Ruciński R., Krochmal K., Abramczuk H., Pniewski A., Tosiński P.
Wojewódki – Wyrozęby 2:9
Daniel Chmielewski, Przemysław Jaczewski # Kamil Olszewski-5, Jacek Jóźwiak-4
Wojewódki: Mielańczuk D., Mielańczuk A., Filipczuk D., Chmielewski D., Jaczewski P., Romanowski K., Kobyliński Ł., Chojecki D.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Rybiński Ł., Ornowski M., Zalewski A., Gąsowski K., Jóźwiak J., Olszewski K., Waszczuk A., Mazurczak M.
Chądzyń – Jawor Sokołów 0:2
Marcin Chromiński, Paweł Noszczak
Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Kamont S., Mastalerczuk M., Goyski K., Boruta R., Stolarczuk P., Krysiak P., Wojewódzki A., Ceglarz P., Bednarczyk Sz.
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M.,
Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Chromiński M., Gargul A.
Karolew – AMT Sokołów 0:2 (0:0)
Kamil Jurczak, Tomasz Kamiński
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Jagodziński P., Jagodziński T., Turowski M., Mikołajewski K., Wyszogrodzki J., Wyszogrodzki A., Kakol K., Niedziałkowski B., Żurawiński T., Zurawiński P., Góra K., Małko W.
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Kołos J.
Wojewódki – Skrzeszew 4:10
Jacek Kalicki-2, Daniel Chmielewski, Rafał Joński # Maciej Skupiewski-5, Marcin Malinowski-2 Kamil Głogowski-2, Daniel Głogowski
Wojewódki: Mielańczuk D., Skorupka A., Sobolewski P., Jaworowski R., Joński R., Rozbicki M.,
Kalicki J., Mielańczuk A., Chmielewski D.
Skrzeszew: Rusiniak P., Głogowski K., Głogowski D., Skupiewski M., Bartosiak G., Malinowski M., Czerkas T., Lipka R., Małczuk C., Stańczuk M.
Hubert Abramczuk-4, Andrzej Pniewski-4, bramka samobójcza # Jacek Jóźwiak-2
Nieciecz I: Zalewski M., Zalewski R., Iwański P., Iwański M., Grzymała J., Bielarski M., Tosiński P., Krochmal K., Pniewski A., Abramczuk H., Ruciński R.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Borys Marek, Borys Marcin, Ornowski M., Olszewski K., Gasowski K., Mazurczak M., Mazurczak R., Jóźwiak J.
Przemysław Jaczewski, Daniel Chmielewski # Krzysztof Goyski-4, Artur Wojewódzki
Wojewódki: Mielańczuk D., Sobolewski P., Chojecki D., Jaworowski R., Księżopolski M., Kalicki J., Chmielewski D., Jaczewski P., Pakuła W., Przywózki W., Jasiński A., Nasiłowski Ł.
Chądzyń: Goyski G., Goyski K., Siedlecki P., Kamont S., Andrzejewski M., Stolarczuk G., Stolarczuk P., Wojewódzki A., Krysiak P., Tymiński K., Chmiel M.
Kamil Olszewski-2, Marcin Borys # Daniel Chmielewski-2, Przemysław Jaczewski, Marcin Księżopolski, Wojciech Przywózki
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Ornowski M., Rybiński Ł., Borys Marcin, Fedorczyk Marcin, Olszewski K.
Wojewódki: Mielańczuk D., Sobolewski P., Chojecki D., Jaworowski R., Księżopolski M., Kalicki J., Chmielewski D., Jaczewski P., Pakuła W., Przywózki W., Jasiński A., Nasiłowski Ł.
Włodzimierz Kur, Jacek Tomczuk, Piotr Grądzki, Rafał Kotowski # Andrzej Świniarski
Morszków: Zawadzki Ł., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Kur W., Grądzki P., Tomczuk J., Balicki M., Skorupka Sz., Klimczuk M., Kotowski R., Karpiński P.
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Jagodziński T., Turowski M., Mikołajewski K., Wyszogrodzki J., Wyszogrodzki A., Kakol K., Góral K., Małko W.
Kamil Głogowski, Robert Łachecki # Andrzej Pniewski-2, Piotr Iwański
Skrzeszew: Krukowski C., Łachecki R., Głogowski D., Glogowski K., Skupiewski M., Bartosiak G., Rejmuza K., Małczuk C., Malinowski M., Lipka R., Stańczuk M.
Nieciecz: Zalewski M., Zalewski R., Iwański M., Iwański P., Pniewski A., Pieniak P., Abramczuk H., Kożuchowski J., Bielarski M.
Damian Zaranek, Robert Księżak # Marcin Brzezik-2, Adam Gargul
AMT Sokołów: Ositek M., Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Kołos J.
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M.,
Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Chromiński M., Gargul A.
Nieciecz – Wojewódki 2:2
Hubert Abramczuk-2 # Rafał Joński, Przemysław Jaczewski
Nieciecz: Zalewski M., Zalewski R., Krochmal K., Iwański P., Ruciński J., Ruciński R., Abramczuk H., Bielarski M., Bolesta Ł., Bolesta P.
Wojewódki: Mielańczuk D., Sobolewski P., Tymiński M., Jaworowski R., Księżopolski M., Jaczewski P., Chmielewski D., Joński R., Kalicki J., Nasiłowski Ł., Mlonek K.
Krzysztof Kąkol-2, Karol Góral, Karol Mikołajewski # Jacek Jóźwiak-2, Jakub Wierzbicki
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Mikołajewski K., Wyszogrodzki J., Kakol K., Góral K., Małko W., Markowski K., Baran K.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Rybiński Ł., Ornowski M., Bory Marcin, Borys Marek,
Jóźwiak J., Olszewski K., Gałecki L.
Jawor Sokołów – Morszków 5:1
Jakub Paderewski-2, Jacek Pankiewicz, Paweł Noszczak, Marcin Brzezik # Włodzimierz Kur
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M.,
Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Gargul A.
Morszków: Skorupka Sz., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Grądzki P., Zawadzki Ł., Balicki M., Karpiński P., Kur W.
Chądzyń – AMT Sokołów 2:3
Robert Boruta, Artur Wojewódzki # Bartosz Mróz, Karol Borkowski, Kamil Jurczak
Chądzyń: Kierył G., Wojewódzki A., Boruta R., Krysiak P., Andrzejewski M., Goyski K., Siedlecki P., Kamont S., Mastalerczuk M., Stolarczuk P., Ceglarz P.
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Kołos J.
Jawor Sokołów –Wyrozęby 15:8
Marcin Chromiński-13, Jakub Paderewski, Marcin Brzezik # Kamil Olszewski-3, Marek Borys-2, Jacek Jóźwiak-2, Marcin Ornowski
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M.,
Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Gargul A., Chromiński M.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Gałecki L., Jóźwiak J., Zalewski A., Rybiński Ł., Olszewski K., Ornowski M., Borys Marek, Borys Marcin
Morszków – AMT Sokołów 7:2
Rafał Kotowski-3, Piotr Grądzki, Włodzimierz Kur, Łukasz Zawadzki, bramka samobójcza # Tomasz Kamiński, Kamil Jurczak
Morszków: Klimczuk M., Kur W., Grądzki P., Kaczorowski K., Kaczorowski E., Zawadzki Ł., Balicki M., Kotowski R., Tomczuk J.
AMT Sokołów: Kamiński M., Kamiński T., Rozpara M., Ksieżak R., Jurczak K., Kołos D., Wrzosek R., Mróz B., Mikołajczuk D., Borkowski K.
Skrzeszew – Karolew 2:2
Maciej Skupiewski, Kamil Głogowski # Karol Mikołajewski-2
Skrzeszew: Świderski A., Bartosiak G., Głogowski D., Głogowski K., Skupiewski M., Rejmuza K., Czerkas T., Łachecki R., Lipka R.
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Kąkol K., Jagodziński P., Małko W., Mikołajewski K.,
Turowski M., Niedziałkowski B., Góral B.
Nieciecz - Chądzyń 4:4
Andrzej Pniewski-2, Hubert Abramczuk, Piotr Iwański # Krzysztof Goyski-3, Mariusz Andrzejewski
Nieciecz: Ruciński R., Pniewski A., Abramczuk H., Odowski P., Iwański P., Iwański M., Grzymała J., Tosiński P.
Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Andrzejewski M., Goyski K., Goyski G., Stolarczuk P., Krysiak P., Wojewódzki A., Kamont S., Stolarczuk G., Tymiński K.
Wyrozęby – Chądzyń 0:5
Krzysztof Goyski-4, Michał Budziński
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Ornowski M., Gąsowski K., Borys Marcin, Borys Marek, Rybiński Ł., Olszewski K., Waszczuk A., Stański M., Jóźwiak J., Hudek P.
Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Goyski K., Budziński M., Kamont S., Andrzejewski M., Wojewódzki A., Krysiak P., Ceglarz P., Tymiński K., Goyski G.
Wyrozęby – Nieciecz I 2:4
Marcin Harasim-2 # Andrzej Pniewski-3, Hubert Abramczuk
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Ornowski M., Gąsowski K., Borys Marcin, Borys Marek, Rybiński Ł., Olszewski K., Stański M., Hudek P., Harasim M.
Rafał Joński, Daniel Chmielewski # Rafał Kotowski-3, Piotr Grądzki, Łukasz Zawadzki
Wojewódki: Mielańczuk D., Joński R., Chmielewski D., Filipczuk D., Sobolewski P., Tymiński M., Jaworowski R., Jaczewski P., Pakuła B.
Morszków: Balicki M., Kur W., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Grądzki P., Zawadzki Ł., Klimczuk M., Kotowski R., Tomczuk J.
Chądzyń – Morszków 4:2
Krzysztof Goyski-3, Mariusz Andrzejewski # Rafał Kotowski-2
Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Andzrejewski M., Goyski K., Kamont S., Wojewódzki A., Mastalerczuk M., Goyski G., Tenderenda D., Ceglarz P.
Morszków: Balicki M., Kur W., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Zawadzki Ł., Klimczuk M.,
Kotowski R., Tomczuk J.
Jawor Sokołów – Skrzeszew 16:1
Marcin Chromiński-9, Adam Gargul-2, Marcin Brzezik-2, Tomasz Dobrzyński, Paweł Noszczak, Hubert Jastrzębski # Grzegorz Bartosiak
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M.,
Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Gargul A., Chromiński M.
Skrzeszew: Świderski A., Bartosiak G., Głogowski D., Głogowski K., Malinowski M., Czerkas T., Stańczuk M., Lipka R., Małczuk C.
AMT Sokołów – Wyrozęby 8:0
Kamil Jurczak-2, Mariusz Rozpara, Damian Mikołajczuk, Karol Borkowski, Bartosz Mróz, Radosław Wrzosek, bramka samobójcza
AMT Sokołów: Kamiński M., Kamiński T., Rozpara M., Mikołajczuk D., Nieskórski M., Księżak R., Zaranek D., Wrzosek R., Jurczak K., Borkowski K., Mróz B.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Zalewski A., Gałecki L., Jóźwiak J., Rybiński Ł., Olszewski K., Borys Marcin, Borys Marek, Harasim M., Puzan M., Rytel C., Ornowski M.
Wojciech Małko-14, Karol Mikołajewski, Karol Góral
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Kąkol K., Kąkol A., Skup M., Mikołajewski K., Góral K.,
Małko W., Karpiński J., Turowski M.
Wojewódki: Mielańczuk A., Sobolewski P., Pakuła B., Księżopolski M., Jaczewski P., Joński R., Chmielewski D., Kalicki J.
Mecz zaległy: 14.06.2009
Wojewódki – Karolew 5:8
Przemysław Jaczewski-5 # Wojciech Małko-5, Andrzej Świniarski, Jakub Karpiński, Krzysztof Kąkol
Wojewódki: Mielańczuk D., Sobolewski P., Pakuła B., Księżopolski M., Jaczewski P., Joński R., Chmielewski D., Jaworowski R., Tymiński M., Filipczuk D.
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Kąkol K., Kąkol A., Skup M., Mikołajewski K., Góral K.,
Małko W., Karpiński J., Turowski M.
Tabela końcowa II ligi sezon 2008/2009
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Jawor Sokołów |
16 |
42 |
99 |
36 |
14 |
0 |
2 |
2. |
Karolew |
16 |
34 |
71 |
44 |
11 |
1 |
4 |
3. |
Nieciecz I |
16 |
33 |
81 |
42 |
10 |
3 |
3 |
4. |
AMT Sokołów |
16 |
30 |
59 |
35 |
10 |
0 |
6 |
5. |
Chądzyń |
16 |
22 |
46 |
44 |
7 |
1 |
8 |
6. |
Morszków |
16 |
20 |
55 |
60 |
6 |
2 |
8 |
7. |
Skrzeszew |
16 |
13 |
50 |
81 |
4 |
1 |
11 |
8. |
Wyrozęby |
16 |
12 |
58 |
90 |
4 |
0 |
11 |
9. |
Wojewódki |
16 |
5 |
31 |
113 |
1 |
2 |
13 |
· drużyna Niecieczy II została wykluczona z rozgrywek (3 walkowery). Wyniki uzyskane przez tą drużynę zostały anulowane
· Kamieńczyk nie przystąpił do rozgrywek
· Dzięcioły nie przystąpiły do rozgrywek
· Wirów nie przystąpił do rozgrywek
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|