Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 8, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 129
statystyki szczegółowe
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK SEZON 2008/2009 I LIGA Rozbity Kamień – Repki 5:1 Damian Dmowski-4, Łukasz Gawryś # Adrian Waszczuk Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Klewek K., Dmowski D., Misiak J., Trusiak M., Sikorski J., Gawryś Ł., Korman A., Wrzosek W. Repki: Mazur A., Gawroński D., Stasiuk G., Tarkowski M., Borowski A., Olszewski K., Waszczuk A., Korzeniowski K., Rybiński T. Łukasz Zieliński-2, Kamil Kamiński, Łukasz Leśniczuk # Radosław Rytel-Andrjanik, Marek Bereza, Arkadiusz Kamiński Białobrzegi: Steć Patryk, Steć Michał, Steć J., Steć Mariusz II, Steć D., Kamiński K., Kur N., Leśniczuk Ł., Zieliński Ł., Szczeć S. Rytele Święckie: Mleczko J., Andrzejewski M., Rytel-Andrjanik R., Zalewski Z., Sabnie – Skibniew 5:2 Mieszko Romaniuk-2, Jarsław Kobus, Dawid Kobus, Mariusz Parzonka # Marek Pogorzelski, Damian Skorupka Sabnie: Ładziak K, Parzonka M., Romaniuk Mieszko, Roamaniuk Marcin, Korczewski R., Kulwicki D., Kobus J., Kobus D., Kobus H., Skibniew: Skibniewski P., Zegadło A., Goworek M., Pogorzelski M., Skorupka D., Kamianka – Kurowice 3:4 Hubert Kołodziejczuk, Marcin Ornowski, Adam Ignaciuk # Hubert Goworek, Grzegorz Dąbkowski, Dominik Grzyb, Damian Bogucki Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ornowski M., Kołodziejczuk H., Ignaciuk A., Rutkowski D., Ołdakowski K., Jóźwiak J., Wincenciak M. Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Dąbkowski G., Goworek H., Grzyb D., Sójka T., Sójka P., Rozbicki I., Kołodziejczuk Ł., Deoniziak Ł., Bogucki D. Tchórznica - Bujały 0:3 vo * drużyna gospodarzy nie zebrała składu Michał Steć, Norbert Kur, Jarosław Steć, bramka samobójcza # Tomasz Molski-2 Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć D., Steć Michał, Steć J., Kamiński K., Kur N., Leśniczuk Ł., Szczeć S., Wilk R., Wicenciak J., Sokołów I: Odowski A., Dmowski K., Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Replin S., Replin Ł., Chomać G., Molski T., Jaszczuk R., Jaszczuk P. Kurowice – Sabnie 2:3 Damian Bogucki, Tomasz Sójka # Mieszko Romaniuk, Mariusz Parzonka, bramka samobójcza Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Dąbkowski G., Goworek H., Sójka T., Sójka P., Kołodziejczuk Ł., Deoniziak Ł., Bogucki D. Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Kobus H., Korczewski R., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Kulwicki D., Parzonka M. Tomasz Kryszczuk-2 # Artur Ambroziak-3, Hubert Kołodziejczuk Tchórznica: Michalczuk M., Bolesta Michał, Bolesta Maciej, Kryszczuk T., Szymańśki P., Jurczak M., Przewoźnik D., Benedykciuk J. Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak J., Sulawiak Z., Ignaciuk A., Ornowski M., Ambroziak A., Kołodziejczuk H., Korczewski A., Ołdakowski K., Ignaciuk K. Mateusz Puzan, Tomasz Rybiński, Adrian Waszczuk, Rafał Gawroński # Radosław Rytel-Andrjanik-2, Zbigniew Zalewski Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Tarkowski M., Borowski A., Stasiuk G., Gawroński R., Gawroński D., Olszewski K., Rybiński T., Rybiński Ł., Bartosiak K., Puzan M., Waszczuk A., Rytele Sw.: Zębrowski S., Zalewski Z., Żebrowski G., Rytel-Andrjanik R., Kucharek P., Skorek D., Kamiński K., Borowy D., Lenarczuk A. Sylwester Wyszomirski-3, Marcin Niepiekło, Artur Zegadło, Marcin Goworek # Damian Dmowski-3, Albert Korman Skibniew: Wyszomirski S., Niepiekło M., Zegadło A., Goworek M., Pogorzelski M., Ołdakowski S., Sobotka P., Zawadzki R. Rozbity Kamień: Mlonek T., Romanowski S., Gawryś Ł., Kisieliński A., Korman A., Arkadiusz Kamiński-2 # Marek Pogorzelski-3, Artur Zegadło Rytele Święckie: Mleczko J., Żebrowski G., Lenarczuk A., Danaj Ł., Rytel-Andrjanik R., Zalewski Z., Kamiński A. Skibniew: Mieteń P., Pogorzelski M., Sobotka P., Zegadło A., Miszczuk K., Bujalski W., Ołdakowski S., Mieszko Romaniuk, Hubert Kobus, bramka samobójcza # Maciej Ołtarzewski-2, Piotr Bolesta, Tomasz Kryszczuk, Daniel Przewoźnik, Marcin Jurczak, Michał Bolesta, bramka samobójcza Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Kobus H., Romaniuk Marcin, Romaniuk Mieszko., Kobus D., Parzonka M., Kulwicki D. Tchórznica: Michalczuk M., Tokarski S., Osipiak B., Osipiak D., Jabłoński P., Szymański P., Bolesta P., Kryszczuk T., Ołtarzewski M., Przewoźnik D., Jurczak M., Bolesta Michał Kamianka – Bujały 15:5 Hubert Kołodziejczuk-7, Marek Borys-4, Krzysztof Ignaciuk-2, Adam Ignaciuk, Ernest Wierzbicki # Kamil Strzała-3, Łukasz Zawadzki, Mateusz Zawadzki Sędziował: Zbigniew Czerkas Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Ołdakowski K., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Korczewski A., Krasnodębski M., Borys M., Ignaciuk K. Bujały: Wierzbicki M., Kur M., Czarnocki J., Strzała P., Bujalski K., Strzała K., Zawadzki Ł., Zawadzki M. Rozbity Kamień – Kurowice 1:4 Karol Klewek # Damian Bogucki-2, Tomasz Sójka, Hubert Goworek Sędziował: Krzysztof Woźniak Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Klewek K., Dmowski J., Dmowski D., Misiak J., Trusiak M., Wrzosek W., Gawryś Ł., Korman A., Sikorski J. Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Kołodziejczuk Ł., Dąbkowski G., Sójka T., Sójka P., Rozbicki I., Goworek H., Bogucki D. Sokołów I - Repki 3:7 Jacek Wasilk, Michał Wasiluk, Krzysztof Dmowski # Rafał Gawroński-2, Mateusz Puzan-2, Tomasz Rybiński, bramki samobójcze-2 Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk M., Wasiluk J., Dmowski K., Replin Ł., Replin S., Odowski A., Chorowicz C., Jaszczuk P. Repki: Andrzejewski B., Tarkowski M., Rybiński Ł., Rybiński T., Waszczuk A., Olszewski K., Borowski A., Korzeniowski K., Gawroński R., Puzan M. Bujały – Białobrzegi 4:2 Mateusz Zawadzki-2, Kamil Zawadzki, Kamil Strzała # Michał Steć, Łukasz Leśniczuk Bujały: Wierzbicki M., Strzała K., Strzała M., Strzała P., Strzała R., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Czarnocki J., Bujalski K., Kur M. Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Michał., Steć J., Zieliński K., Zieliński Ł., Kamiński K., Leśniczuk Ł., Szczeć S., Kur N. Skibniew – Sokołów I 8:6 Kamil Miszczuk-6, Wojciech Bujalski, Artur Zegadło # Michał Wasiluk-2, Grzegorz Fajkowski-2, Grzegorz Chomać, Radosław Jaszczuk Skibniew: Ołdakowski S., Zegadło A., Pogorzelski M., Goworek M., Bujalski W., Miszczuk K., Zawadzki R. Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk M., Wasiluk J., Fajkowski G., Chomać G., Jaszczuk R., Dmowski K., Replin S. Kurowice – Rytele Święckie 11:3 Tomasz Sójka-4, Damian Bogucki-3, Grzegorz Dąbkowski, Damian Bińkowski, Ignacy Rozbicki, Łukasz Kołodziejczuk # Dariusz Charasim, Zbigniew Zalewski, Sylwester Zębrowski Kurowice: Kucharek M., Sójka T., Rozbicki I., Kołodziejczuk Ł., Bińkowski D., Kuć Ł., Goworek H., Dąbkowski G., Bogucki D. Rytele Św.: Charasim D., Kamiński Ł., Kamiński A., Zalewski Z., Zębrowski S., Mikołajczuk R., Bereza M., Tchórznica – Rozbity Kamień 10:2 Bartosz Osipiak-4, M. Jagiełło-3, Daniel Przewoźnik-2, Kamil Jagiełło # Damian Dmowski, Karol Klewek Tchórznica: Michalczuk M., Osipiak D., Ołtarzewski M., Jurczak M., Jagiełło K., Jagiełło M., Przewoźnik D., Osipiak B. Rozbity Kamień: Sikorski M., Kisieliński A., Klewek K., Dmowski J., Dmowski D., Sikorski J., Wrzosek W. Kamianka – Sabnie 7:10 Marek Borys-4, Artur Ambroziak-2, bramka samobójcza # Mieszko Romaniuk-5, Jarosław Kobus, Mariusz Parzonka, Hubert Kobus, Marcin Romaniuk, Emil Kosiorek Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Ambroziak A., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Korczewski A., Krasnodębski M., Borys M., Ignaciuk K. Sabnie: Ładziak K., Kulwicki D., Kobus D., Kobus J., Kobus H., Parzonka M., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Kosiorek E. Damian Dmowski-2 # Marcin Ornowski-2, Marek Borys-2, Hubert Kołodziejczuk, Krzysztof Ignaciuk Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Dmowski J., Dmowski D., Misiak J., Chmielewski Ł., Trusiak M., Wrzosek W., Gawryś Ł. Zbigniew Zalewski # Piotr Bolesta, Kamil Jagiełło, Paweł Szymański, Jarosław Benedykciuk, Daniel Przewoźnik Rytele Święckie: Kamiński Ł., Rytel K., Lenarczuk A., Rytel-Andrjanik R., Zalewski Z., Kamiński A., Bereza M., Zębrowski S. Tchórznica: Jurczak M., Kryszczuk T., Bolesta P., Ołtarzewski M., Jagiełło M., Jagiełło K., Szymański P., Benedykciuk J., Przewoźnik D. Dawid Kobus-2, Mieszko Romaniuk-2, Dawid Nowakowski, Mariusz Parzonka, Hubert Kobus, Marcin Romaniuk # Tomasz Moczulski-2, Łukasz Zawadzki Sabnie: Ładziak K., Romaniuk Marcin, Romaniuk Mieszko, Nowakowski D., Parzonka M., Kulwicki D., Iwaniuk P., Kobus H., Kobus J., Kobus D., Korczewski R. Sokołów I: Kunowski R., Chomać G., Wasiluk M., Wasiluk J., Dmowski K., Replin S., Jaszczuk P. Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Kołodziejczuk Ł., Goworek H., Rozbicki I., Sójka P., Dąbkowski G., Bogucki D. Skibniew – Białobrzegi 3:2 Kamil Miszczuk, Sylwester Wyszomirski, Kamil Ołdakowski # Łukasz Leśniczuk-2 Skibniew: Mieteń P., Zegadło A., Pogorzelski M., Goworek M., Sobotka P., Miszczuk K., Bujalski W., Ołdakowski S., Wyszomirski S., Zawadzki R. Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Michał, Steć J., Steć Patryk, Kamiński K., Mastalerczuk P., Wilk R., Zieliński Ł., Zieliński K., Leśniczuk Ł. Kamianka – Rytele Święckie 3:0 vo * drużyna gości nie dojechała na mecz Sabnie – Rozbity Kamień 6:0 Jarosław Kobus-4, Mariusz Parzonka, Dawid Nowakowski Sabnie: Ładziak K., Parzonka M., Nowakowski D., Kobus J., Kobus H., Kulwicki D., Romaniuk Mieszko, Hardejewicz K. Rozbity Kamień: Mlonek T., Romanowski S., Kisieliński A., Klewek K., Dmowski D., Dmowski J., Trusiak M., Wrzosek W., Gawryś Ł., Kisieliński D. Bujały – Repki 6:2 Łukasz Zawadzki-2, Kamil Strzała-2, Mateusz Zawadzki, Kamil Bujalski # Konrad Korzeniowski-2 Bujały: Czarnocki J., Strzała P., Strzała R., Strzała K., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Kur M., Bujalski K. Repki: Olszewski K., Puzan M., Rybiński Ł., Korzeniowski K., Borowski A., Andrzejewski B., Stasiuk G., Rybiński T., Pankiewicz P., Danilczuk D. Kamil Jagiełło-4, Marcin Jurczak-2, Patryk Jabłoński, Maciej Ołtarzewski # Jacek Wasiluk, Krzysztof Dmowski Tchórznica: Przewoźnik D., Koc S., Bolesta Michał, Osipiak D., Jurczak K., Jagiełło K., Jabłoński P., Ołtarzewski M. Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk J., Wasiluk M., Chomać G., Replin S., Replin Ł., Łukasz Leśniczuk-3 # Tomasz Sójka, Łukasz Kołodziejczuk, Marcin Kucharek, Damian Bogucki Białobrzegi: Steć Mariusz II, Steć J., Steć Patryk., Wilk R., Zieliński Ł., Kamiński K., Kurowice: Kucharek P., Sójka T., Sójka P., Kołodziejczuk Ł., Goworek H., Dąbkowski G., Bińkowski D., Rozbicki I., Bogucki D. Sylwester Zębrowski # Jarosław Kobus-5, Konrad Kobus-2, Dawid Kobus-2, Hubert Kobus Rytele Święckie: Mleczko J., Zębrowski S., Rytel-Andrjanik R., Zębrowski Ł., Bereza M., Zalewski Z., Rytel K. Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Kobus H., Kobus K., Kobus D., Kulwicki D., Kozłowski K., Korczewski R., Parzonka M. Repki – Skibniew – mecz przełożony Rozbity Kamień – Bujały 5:2 Paweł Wierzbicki-3, Damian Dmowski, Łukasz Chmielewski # Łukasz Zawadzki, Maciej Strzała Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Dmowski D., Sikorski W., Chmielewski Ł., Mlonek T., Gawryś Ł., Sikorski J., Wierzbicki P. Bujały: Czarnocki J., Strzała P., Strzała M., Strzała R., Strzała K., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Kur M., Bujalski K. Sokołów I – Kamianka 4:5 Jacek Wasiluk-2, Michał Wasiluk, Sławomir Replin # Hubert Kołodziejczuk-3, Artur Ambroziak, Marcin Ornowski Sokołów I: Bogaj M., Wasiluk J., Wasiluk M., Replin S., Replin Ł., Dmowski K., Jaszczuk R., Jaszczuk P. Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Ornowski M., Ambroziak A., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Ignaciuk K., Korczewski A., Ołdakowski K., Awansem: Tchórznica – Skibniew 7:2 Kamil Jagiełło-4, Daniel Przewoźnik, Piotr Bolesta, Bartosz Osipiak # Artur Zegadło, Wojciech Bujalski Tchórznica: Jurczak M., Kryszczuk T., Szymański P., Osipiak D., Jagiełło K., Przewoźnik D., Bolesta P., Osipiak B., Benedykciuk J., Bolesta Michał Skibniew: Mieteń P., Pogorzelski M., Zegadło A., Goworek M., Sobotka P., Bujalski W., Miszczuk K., Ołdakowski S., Skorupka D., Zawadzki R. Mateusz Zawadzki-2 # Marcin Goworek Bujały: Strzała R., Strzała P., Strzała M., Strzała K., Bujalski K., Kur M., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Zawadzki K Skibniew: Skibniewski P., Zegadło A., Pogorzelski M., Goworek M., Sobotka P., Bujalski W., Pogorzelski T., Ołdakowski S., Wyszomirski S., Miszczuk K. Jarosław Kobus-6, Dawid Kobus-2, Hubert Kobus, Mieszko Romaniuk # Michał Wasiluk, Grzegorz Fajkowski, Sławomir Replin Sabnie: Ładziak K., Parzonka M., Kulwicki D., Korczewski R., Kobus H., Kobus J., Kobus D., Romaniuk Mieszko Sokołów I: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Chomać G., Jaszczuk P., Jaszczuk R., Dmowski K., Replin S., Replin Ł., Zaranek D. Maciej Ołtarzewski-5, Kamil Jagiełło-3, Marcin Jurczak-2, Bartosz Osipiak # Michał Steć-2, Kamil Kamiński, Łukasz Leśniczuk Tchórznica: Przewoźnik D., Koc S., Osipiak D., Osipiak B., Ołtarzewski M., Jagiełło K., Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Michał, Steć Patryk, Szczeć S., Kamiński K., Kur N., Kurowice – Repki 10:3 Damian Bogucki-4, Tomasz Sójka-2, Ignacy Rozbicki-2, Grzegorz Dąbkowski, bramka samobójcza # Konrad Korzeniowski, Rafał Gawroński, Bartosz Andrzejewski Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Kuć Ł., Dąbkowski G., Sójka P., Sójka T., Bogucki D., Rozbicki I., Kołodziejczuk Ł., Goworek H., Bazylczuk J., Repki: Mazur A., Tarkowski M., Korzeniowski K., Andrzejewski B., Gawroński R., Stasiuk G., Rybiński T. * drużyna z Rytel Święckich nie dojechała na mecz Arkadiusz Kamiński-2, Daniel Borowy, Adam Lenarczuk # Paweł Strzała-3, Tomasz Moczulski-2 Rytele Święckie: Kruk M., Borowy D., Kamiński A., Kamiński K., Bereza M., Zębrowski Ł., Zębrowski S., Żebrowski G., Lenarczuk A., Rytel K. Bujały: Strzała R., Strzała M., Strzała P., Zawadzki K., Czarnocki J., Bujalski K., Kur M., Moczulski T. Paweł Wierzbicki, Damian Dmowski-2, Wiesław Wrzosek-2, Marek Trusiak, Tobiasz Mlonek Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk M., Replin Ł., Replin S., Chomać G., Dmowski K., Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Dmowski D., Misiak J., Łukasz Leśniczuk, Sylwester Szczeć, Jarosław Steć # Andrzej Korczewski, Hubert Kołodziejczuk, Krzysztof Ignaciuk Białobrzegi: Prokurat P., Steć T., Steć J., Kamiński K., Leśniczuk Ł., Szczeć S., Wilk R. Kaminaka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ignaciuk A., Kołodziejczuk H., Korczewski A., Ignaciuk K., Ornowski M., Borys M. Skibniew – Kurowice – mecz przełożony Łukasz Rybiński, Tomasz Rybiński, Rafał Gawroński # Hubert Kołodziejczuk-3, Marek Borys-2, Marcin Ornowski Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Rybiński Ł., Rybiński T., Gawroński R., Korzeniowski K., Puzan M., Borowski A., Olszewski K., Gawroński D., Waszczuk A., Danilczuk D., Tarkowski M. Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak J., Sulawiak A., Kołodziejczuk H., Borys M., Sabnie – Białobrzegi 1:2 Jarosław Kobus # Michał Steć, Łukasz Leśniczuk Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Kobus J., Kobus H., Parzonka M., Kulwicki D. Arkadiusz Kamiński, Łukasz Zębrowski # Jacek Wasiluk, Radosław Jaszczuk Rytele Święckie: Mleczko J., Bereza M., Lipka C., Kamiński Ł., Kamiński A., Kamiński K., Lenarczuk A., Rytel-Andrjanik R., Żebrowski G., Zębrowski Ł., Zębrowski S. Sokołów I: Replin Ł., Dmowski K., Wasiluk J., Wasiluk M., Chomać G., Fajkowski G., Łukasz Zawadzki, Mateusz Zawadzki # Hubert Goworek Bujały: Borys K., Bujalski K., Czarnocki J., Strzała P., Strzała M., Strzała K., Kur M., Moczulski T., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Zawadzki M. Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Kuć Ł., Dąbkowski G., Rozbicki I., Goworek H., Kołodziejczuk Ł., Bazylczuk J., Bogucki D. Sokołów I – Bujały 4:1 Michał Wasiluk-3, Grzegorz Fajkowski # Mateusz Zawadzki Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk J., Wasiluk M., Chomać G., Fajkowski G., Jaszczuk P., Matusik T. Bujały: Bujalski G., Czarnocki J., Kur M., Strzała M., Strzała K., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Zawadzki K. Białobrzegi – Rozbity Kamień 4:2 Łukasz Wilk-2, Łukasz Leśniczuk, bramka samobójcza # Paweł Wierzbicki, Karol Klewek Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć J., Steć Patryk, Zieliński Ł., Zieliński K., Kur N., Kamiński K., Wilk Ł., Leśniczuk Ł. Rozbity Kamień: Sikorski M., Kisieliński A., Trusiak M., Wrzosek W., Mlonek T., Klewek K., Wierzbicki P., Wierzbicki Z., Oziębło W. Kamil Miszczuk-2, Marcin Goworek-2, Marek Pogorzelski, Wojciech Bujalski Skibniew: Pogorzelski T., Pogorzelski M., Zegadło A., Goworek M., Sobotka P., Bujalski W., Ołdakowski S., Miszczuk K. Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Sulawiak A., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Ignaciuk K., Borys M., Kołodziejczuk H., Ornowski M., Korczewski A., Rutkowski D. Kurowice - Tchórznica 5:3 Grzegorz Dąbkowski, Przemysław Fąk, Damian Bogucki, Hubert Goworek, bramka samobójcza # Kamil Jagiełło-3 Kurowice: Kucharek M., Kołodziejczuk Ł., Bińkowski D., Bogucki D., Sójka T., Fąk P., Dąbkowski G., Rozbicki I., Bazylczuk J., Goworek H. Tchórznica: Przewoźnik D., Jurczak M., Osipiak B., Osipiak D., Bolesta Michał, Jagiełło K., Benedykciuk J., Koc S. Repki- Sabnie – przełożony na 11.11.2008 09.11.2008 mecz zaległy: Repki – Skibniew 0:5 Kamil Miszczuk-2, Artur Zegadło, Sylwester Ołdakowski, Marcin Goworek Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Rybiński T., Gawroński D., Danilczuk D., Tarkowski M., Pankiewicz P. Skibniew: Pogorzelski T., Pogorzelski M., Zegadło A., Goworek M., Sobotka P., Bujalski W., Ołdakowski S., Miszczuk K. 11.11.2008 mecz zaległy Repki – Sabnie 4:13 Adrian Borowski-2, Tomasz Rybiński, Bartosz Andrzejewski # Hubert Kobus-4, Mieszko Romaniuk-4, Jarosław Kobus-3, Mariusz Parzonka, Robert Korczewski Repki: Olszewski K., Andrzejewski B., Danilczuk D., Rybiński T., Borowski A., Stasiuk G., Gawroński D., Pankiewicz P. Sabnie: Ładziak K., Kobus H., Kobus J., Kobus D., Kulwicki D., Korczewski R., Parzonka M., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin 11.11.2008 mecz zaległy Skibniew – Kurowice 1:3 Radosław Zawadzki # Tomasz Sójka-2, Damian Bogucki Skibniew: Pogorzelski T., Pogorzelski M., Zegadło A., Goworek M., Bujalski W., Ołdakowski S., Zawadzki R., Supeł P. Kurowice: Bińkowski D., Kołodziejczuk Ł., Sójka P., Sójka T., Goworek H., Rozbicki I., Rafał Gawroński # Kamil Jagiełło-2, Daniel Przewoźnik-2, Tomasz Kryszczuk-2, Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Korzeniowski K., Borowski A., Gawroński R., Puzan M., Gawroński D., Pankiewicz P. Tchórznica: Benedykciuk J., Osipiak D., Osipiak B., Kryszczuk T., Jagiełło K., Przewoźnk D., Ołtarzewski M., Tokarski S., Szymański P., Jurczak M., Mielańczuk P. l.p. Drużyna Mecze Punkty Bramki Wygrane Remisy Porażki 1. Sabnie 10 24 69 32 8 0 2 2. Kurowice 10 24 52 26 8 0 2 3. Tchórznica 10 21 63 28 7 0 3 4. Kamianka 10 20 59 39 6 2 2 5. Bujały 10 18 33 42 6 0 4 6. Skibniew 10 16 38 37 5 1 4 7. Białobrzegi 10 14 29 34 4 2 4 8. Rozbity Kamień 10 12 32 39 4 0 6 9. Repki 10 7 26 61 2 1 7 10. Sokołów I 10 4 30 61 1 1 8 11. Rytele Święckie 10 1 19 51 0 1 9 Repki – Rozbity Kamień 1:3 Jacek Siemieniak # Damian Dmowski-2, Karol Klewek Sędziował: Ernest Wierzbicki (Wyrozęby) Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Rybiński T., Danilczuk D., Gawroński D., Pankiewicz P., Borys Ł., Daniluk K., Siemieniak J. Rozbity Kamień: Romanowski S., Kisieliński A., Dmowski D., Trusiak M., Wrzosek W., Gawryś Ł., Mlonek T., Chmielewski Ł., Klewek K., Sikorski W., Sikorski J. Tomasz Sójka-2, Hubert Goworek # Hubert Kołodziejczuk-2, Krzysztof Ignaciuk Sędziował: Krzyszof Woźniak (Sokołów) Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Kołodziejczuk Ł., Goworek H., Bazylczuk J., Sójka T., Dąbkowski G., Bogucki D. Kamianka: Czerkas Z., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Ignaciuk K., Korczewski A., Rutkowski D., Kołodziejczuk H., Ołdakowski K., Krasnodębski R. Rytele Święckie – Białobrzegi 2:5 Zbigniew Zalewski, Sebastian Grądzki # Piotr Wyszyński-3, Michał Steć, bramka samobójcza Rytele Święckie: Zębrowski S., Bereza M., Kamiński A., Rytel-Andrjanik R., Zębrowski Ł., Danaj Ł., Zalewski Z., Grądzki S. Białobrzegi: Wawer D., Steć Michał, Steć Mariusz I, Steć Patryk, Zieliński J., Zieliński K., Skibniew – Sabnie i Bujały – Tchórznica mecze przełożone Mariusz Steć, Maciej Steć Sędziował: Krzysztof Woźniak Sokołów I: Kunowski R., Chomać G., Wasiluk M., Wasiluk J., Fajkowski G., Jaszczuk P., Radawiec S., Replin S., Dmowski K. Białobrzegi: Wawer D., Steć Maciej, Steć Michał, Steć Mariusz, Steć Patryk, Steć J., Wilk R. Kamiński K., Szczeć S., Szczeć Ł., Leśniczuk Ł., Zieliński K., Kur N. Jarosław Kobus-2, Emil Kosiorek, Robert Korczewski # Przemysław Fąk, Grzegorz Dąbkowski, Hubert Goworek Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Parzonka M., Kobus J., Kobus H., Kobus K., Kulwicki D., Kosiorek E., Iwaniuk P., Romaniuk Mieszko Kurowice: Kucharek M., Dąbkowski G., Rozbicki I., Sójka P., Kołodziejczuk Ł., Goworek H., Fąk P., Bińkowski D., Bogucki D. Hubert Kołodziejczuk-2, Robert Maksymiak-2, Kamil Ołdakowski, Andrzej Korczewski # Marcin Jurczak-2, Tomasz Kryszczuk, Daniel Przewoźnik Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk K. Ignaciuk A., Sulawiak J., Sulawiak Z., Kołodziejczuk H., Rutkowski D., Rutkowski R., Krasnodębski R., Czerkas Z., Ołdakowski K., Maksymiak R., Korczewski A., ................... P. Tchórznica: Benedykciuk J., Mielańczuk P., Osipiak D., Kryszczuk T., Przewoźnik D., Repki – Białobrzegi 2:12 Bartosz Andrzejewski-2 # Łukasz Leśniczuk-4, Konrad Zieliński-3, Patryk Steć, Mariusz Steć, Norbert Kur, Kamil Kamiński, Sylwester Szczeć Repki: Mazur A., Rybiński T., Danilczuk D., Borys Ł., Siemieniak J., Daniluk K., Teluk J., Andrzejewski B. Białobrzegi: Prokurat P., Steć Maciej, Steć Mariusz, Steć Patryk, Kur N., Kamiński K., Szczeć S., Leśniczuk Ł., Zieliński K. Kamianka – Rozbity Kamień 4:3 Krzysztof Ignaciuk-2, Robert Maksymiak, Hubert Kołodziejczuk # Damian Dmowski, Wiesław Wrzosek, Jacek Dmowski Kamianka: Ignaciuk W., Sulawiak Z., Sulawiak J., Maksymiak R., Kołodziejczuk H., Rozbity Kamień: Sikorski W.Romanowski S., Kisieliński A., Dmowski D., Wrzosek W., Mlonek T., Dmowski J., Klewek K., Sikorski J., Odowski A. Bujały – Sabnie 3:2 Tomasz Moczulski-2, Mateusz Zawadzki # Jarosław Kobus-2 Bujały: Borys K., Moczulski T., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Strzała K., Strzała P., Kur M., Czarnocki J., Sidorzak S., Bujalski K. Sabnie: Ładziak K., Romaniuk Mieszko, Kobus H., Kobus J., Kulwicki D., Parzona M., Hardejewicz K., Kosiorek E. Tchórznica – Rytele Święckie 3:0 vo * drużyna z Rytel Święckich nie dojechała na mecz Kurowice – Sokołów I 13:1 Damian Bogucki-7, Przemysław Fąk-3, Grzegorz Dąbkowski-3 # Michał Wasiluk Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Rozbicki I., Dąbkowski G., Bazylczuk J., Fąk P., Goworek H., Kuć Ł., Leszcz M., Bogucki D. Sokołów I: Kunowski R., Fajkowski G., Wasiluk M., Chomać G., Jaszczuk R., Jaszczuk P., Radawiec S., Replin S. Rozbity Kamień – Tchórznica 4:4 Wiesław Wrzosek-2, Karol Klewek-2 # Daniel Przewoźnik-2, Kamil Jagiełło, Maciej Jagiełlo Rozbity Kamień: Romanowski S., Kisieliński A., Wrzosek W., Mlonek T., Chmielewski Ł., Klewek K., Odowski A., Dmowski J. Hubert Kobus-4, Dawid Kobus # Robert Maksymiak-2, Paweł Maksymiak, Hubert Kołodziejczuk, Daniel Rutkowski Sabnie: Sawicki R., Korczewski R., Kobus J., Kobus H., Kobus D., Kulwicki D., Kosiorek E., Parzonka M. Kamianka: Ignaciuk W., Sulawiak J., Sulawiak Z., Maksymiak P., Maksymiak R., Czerkas Z., Rutkowski D., Rutkowski R., Korczewski A., Ołdakowski K., Kołodziejczuk H., Ignaciuk K. Jacek Wasiluk # Wojciech Bujalski Sokołów I: Kunowski R., Fajkowski G., Chomać G., Jaszczuk R., Dmowski K., Jaszczuk P., Radawiec S., Wasiluk M., Wasiluk J., Replin S. Skibniew: Ołdakowski S., Zegadło A., Pogorzelski M., Goworek M., Zawadzki R., Sobotka P., Wyszomirski S., Bujalski W., Miszczuk K. Łukasz Zieliński-4, Michał Steć, Jarosław Steć Sędziował: Krzysztof Woźniak Białobrzegi: Wawer D., Steć Mariusz I, Steć Maciej, Steć Michał, Steć J., Kamiński K., Bujały – Kamianka 4:0 Łukasz Zawadzki-2, Mateusz Zawadzki, Maciej Strzała Bujały: Borys K., Czarnocki J., Kur M., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Strzała K., Strzała M., Moczulski T. Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk A., Ignaciuk K., Sulawiak Z., Sulawiak J., Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Maksymiak P., Maksymiak R., Rutkowski D., Ołdakowski K. Kamil Jagiełło-2, Tomasz Kryszczuk-2 # Jarosław Kobus, Hubert Kobus Sędziował: Krzysztof Woźniak Tchórznica: Osipiak B., Osipiak D., Jurczak M., Kryszczuk T., Bolesta P., Przewoźnik D., Jagiełło K., Bolesta Maciej., Tokarski S., Mielańczuk P., Benedykciuk J., Bolesta Michał, Jabłoński P., Skibniewski P. Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Kobus H., Kulwicki D., Romaniuk Mieszko, Parzonka M., Sawicki R., Iwaniuk P., Kosiorek E., Kobus D., Korczewski R. Tomasz Sójka-5, Damian Bogucki, Piotr Sójka, bramka samobójcza # bramka samobójcza Sędziował: Krzysztof Woźniak Kurowice: Kucharek M., Sójka P., Sójka T., Bińkowski D., Dąbkowski G., Goworek H., Rozbicki I., Bogucki D. Rozbity Kamień: Romanowski S., Kisieliński A., Dmowski D., Wrzosek W., Mlonek T., Klewek K., Sikorski W., Sikorski J., Dmowski J., Chmielewski Ł. Tomasz Rybiński-4, Rafał Kondraciuk # Jacek Wasiluk-5, Michał Wasiluk-4, Sławomir Radawiec Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Rybiński T., Kondraciuk R., Gawroński D., Danilczuk D., Borys Ł., Daniluk K., Siemieniak J. Sokołów I: Kunowski R., Jaszczuk R., Jaszczuk P., Horowicz C., Dmowski K., Replin S., Wasiluk J., Wasiluk M., Radawiec S. Bartosz Andrzejewski, Rafał Gawroński # Mateusz Zawadzki-5, Janusz Czarnocki-3, Łukasz Zawadzki, Kamil Bujalski Sędziował: Krzysztof Woźniak Repki: Danilczuk D., Gawroński D., Gawroński R., Andrzejewski B., Pankiewicz P., Bujały: Borys K., Czarnocki J., Kur W., Bujalski K., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Moczulski M. Damian Dmowski, Wiesław Wrzosek, Karol Klewek, Jacek Sikorski # Jarosław Kobus-6, Hubert Kobus-2, Dawid Kobus, Emil Kosiorek, Patryk Kisieliński Rozbity Kamień: Romanowski S., Kisieliński A., Dmowski D., Wrzosek W., Mlonek T., Klewek K., Sikorski A., Sikorski J. Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Parzonka M., Kobus J., Kobus H., Kobus D., Kosiorek E., Kulwicki D., Kisieliński P. Sokołów I – Tchórznica 4:7 Grzegorz Chomać2, Krzysztof Dmwski, Michał Wasiluk # Daniel Przewoźnik-2, Marcin Jurczak-2, Kamil Jagiełło, Daniel Osipiak, Tomasz Kryszczuk Sokołów I: Kunowski R., Jaszczuk R., Jaszczuk P., Dmowski K., Chomać G., Radawiec S., Replin S., Wasiluk M. Tchórznica: Benedykciuk J., Osipiak B., Osipiak D., Kryszczuk T., Przewoźnik D., Jurczak M., Jagiełlo K., Mielańczuk P., Bolesta M., Tokarski S. Białobrzegi – Skibniew 0:3 Kamil Miszczuk-2, Marek Pogorzelski Białobrzegi: Wawer D., Steć Marcin, Steć Michał, Steć Mariusz, Steć Patryk, Szczeć S., Leśniczuk Ł., Zieliński Ł., Zieliński K., Kamiński K., Ryciak J. Skibniew: Skonieczny P., Zegadło A., Pogorzelski M., Goworek M., Sobotka P., Bujalski W., Miszczuk K., Mieteń P., Ołdakowski S., Bocian M. Repki – Skibniew 4:6 Tomasz Rybiński-2, Kamil Daniluk, bramka samobójcza # Marcin Goworek-2, Kamil Miszczuk-2, Wojciech Bujalski, Marek Pogorzelski Repki: Mazur A., Danilczuk D., Kondraciuk R., Pankiewicz P., Ignaciuk T., Rybiński T., Daniluk K. Skibniew: Ołdakowski S., Pogorzelski M., Zegadło A., Goworek M., Miszczuk K., Bujalski W., Bocian M. Bujały – Rozbity Kamień 4:1 Mateusz Zawadzki –2, Paweł Strzała, Mariusz Kur # Damian Dmowski Bujały: Borys K., Czarnocki J., Kur M., Bujalski K., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Strzała P., Strzała M. Rozbity Kamień: Romanowski S., Kisieliński A., Dmowski D., Wrzosek W., Mlonek T., Klewek K., Sikorski W., Sikorski J., Bareja Ł. Kurowice – Białobrzegi 6:4 Grzegorz Dąbkowski-2, Damian Bogucki-2, Tomasz Sójka, Przemysław Fąk # Michał Steć, Norbert Kur, Łukasz Leśniczuk, bramka samobójcza Kurowice: Dąbkowski G., Bogucki D., Sójka T., Fąk P., Kuć Ł., Rozbicki I., Goworek H., Bińkowski D. Białobrzegi: Wawer D., Steć Michał, Steć Mariusz, Steć Patryk, Steć J., Kur N., Wilk R., Zieliński Ł., Zielińśki K., Ryciak J., Leśniczuk Ł., Kamiński K., Szczeć S. Kamianka – Sokołów I 13:2 Hubert Kołodziejczuk-6, Robert Maksymiak-3, Paweł Maksymiak-2, Wojciech Ignaciuk, Adam Ignaciuk # Jacek Wasiluk, Grzegorz Chomać Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk A., Ignaciuk K., Sulawiak J., Sulawiak Z., Czerkas Z., Rutkowski D., Rutkowski R., Maksymiak P., Maksymiak R., Ołdakowski K., Kołodziejczuk H. Sokołów I: Kunowski R., Dmowski K., Chomać G., Wasiluk J., Wasiluk M., Replin S., Kamil Miszczuk-3, Marek Pogorzelski, Marcin Goworek # Mateusz Zawadzki-5, Paweł Strzała-4, Łukasz Zawadzki Skibniew: Skonieczny P., Sobotka P., Zegadło A., Pogorzelski M., Goworek M., Bujalski W., Ołdakowski S., Miszczuk K., Bocian M., Zawadzki R., Mieteń P. Bujały: Borys K., Czarnocki J., Kur M., Strzała P., Strzała M., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Bujalski K. Michał Wasiluk-3, Grzegorz Fajkowski-2, Krzysztof Dmowski # Jarosław Kobus-6, Robert Korczewski Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Dmowski K., Replin Ł., Replin S., Jaszczuk R., Jaszczuk P., Radawiec S. Sabnie: Ładziak K., Kobus H., Kobus J., Kosiorek E., Parzonka M., Korczewski R., Kulwicki D., Romaniuk Mieszko, Kisieliński P. Białobrzegi – Tchórznica 1:7 Sylwester Szczeć # Kamil Jagiełło-4, Tomasz Kryszczuk, Marcin Jurczak, Maciej Bolesta Białobrzegi: Steć D., Kur N., Steć Mariusz I, Steć Mariusz II, Kamiński K., Steć Marcin, Tchórznica: Osipiak D., Przewoźnik D., Kryszczuk T., Bolesta Maciej, Jurczak M., Jagiełło K., Tokarski S., Mielańczuk P., Benedykciuk J. Tchórznica – Repki 12:1 Daniel Przewoźnik-5, Marcin Jurczak-3, Maciej Ołtarzewski-2, Tomasz Kryszczuk, Bartosz Osipiak # Tomasz Rybiński Tchórznica: Benedykciuk J., Bolesta Maciej, Osipiak D., Osipiak B., Mielańczuk P., Damian Bogucki-2, Przemysław Fąk # Artur Zegadło-2, Kamil Miszczuk-2 Kurowice: Kucharek M., Sójka T., Bogucki D., Dąbkowski G., Fąk P., Rozbicki I., Kołodziejczuk Ł., Goworek H. Skibniew: Pogorzelski T., Pogorzelski M., Zegadło A., Sobotka P., Miszczuk K., Bujalski W., Wyszomirski S., Żochowski Ł. Kamianka – Białobrzegi 10:7 Hubert Kołodziejczuk-7, Adam Ignaciuk-2, Paweł Maksymiak # Łukasz Leśniczuk-3, Łukasz Wilk-2, Maciej Steć, Sylwester Szczeć Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk A., Ignaciuk K., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ołdakowski K., Maksymiak P., Maksymiak R., Rutkowski D., Rutkowski R. Białobrzegi: Kamiński K., Steć Maciej, Steć Michał, Steć Mariusz I, Wilk Ł., Kur N., Szczeć S., Zieliński J., Leśniczuk Ł. Rozbity Kamień – Sokołów I 4:1 Karol Klewek-2, Wiesław Wrzosek, Łukasz Bareja # bramka samobójcza Rozbity Kamień: Misiak J., Romanowski S., Kisieliński A., Wrzosek W., Mlonek T., Sokołów I: Dmowski K., Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Replin Ł., Replin S., Damian Bogucki-2, Grzegorz Dąbkowski-2, Tomasz Sójka, Przemysław Fąk, Hubert Goworek # Mateusz Zawadzki, Mariusz Kur Kurowice: Kucharek M., Sójka T., Sójka P., Goworek H., Dąbkowski G., Bogucki D., Kuć Ł., Rozbicki I., Bińkowski D., Fąk P. Bujały: Sidorzak S., Bujalski K., Czarnocki J., Kur M., Strzała M., Strzała P., Strzała K., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Moczulski T. Skibniew – Tchórznica 4:2 Paweł Sobotka, Kamil Miszczuk, Marek Pogorzelski, Marcin Goworek # Maciej Ołtarzewski, Tomasz Kryszczuk Skibniew: Pogorzelski T, Pogorzelski M., Zegadło A., Miszczuk K, Bujalski W., Goworek M., Sobotka P., Skonieczny P., Ołdakowski S., Wyszomirski S., Bocian M. Tchórznica: Skibniewski P., Przewoźnik D., Osipiak D., Jurczak M., Kryszczuk T., Tokarski S., Kurowicki P., Ołtarzewski M., Szymański P., Jagiełło K., Mielańczuk P., Osipiak B., Benedykciuk J., Bolesta Maciej, Bolesta Michał Kamianka – Repki 14:3 Hubert Kołodziejczuk-6, Daniel Rutkowski-3, Paweł Maksymiak-2, Jarosław Sulawiak-2, Adam Ignaciuk # Rafał Kondraciuk, Dariusz Danilczuk, Tomasz Rybiński Kamianka: Dobrowolski R., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Sulawiak J., Sulawiak Z., Maksymiak R., Maksymiak P., Kołodziejczuk H., Czerkas Z., Ołdakowski K., Rutkowski D. Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Rybiński T., Rusiniak K., Gawroński R., Kondraciuk R., Ignaciuk T., Borys Ł., Danilczuk D., Daniluk K., Jóźwiak R., Gawroński D Łukasz Wilk, Łukasz Zieliński # Jarosław Kobus-2, Hubert Kobus Białobrzegi: Wawer D., Steć J., Steć Mariusz, Kur N., Kamiński K., Ryciak J., Leśniczuk Ł., Zieliński Ł., Wilk Ł., Zieliński K., Wyszyński P. Sabnie: Ładziak K., Kulwicki D., Korczewski R., Parzonka M., Nowakowski D., Kobus J., Kobus H., Kosiorek E., Kisieliński P., Hardejewicz K. Mecze zaległe: 11.06.2009 Repki- Kurowice 5:13 Bartosz Andrzejewski, Rafał Gawroński, Kamil Rusiniak, Tomasz Rybiński, Andrzej Mazur Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Rybiński T., Rusiniak K., Gawroński R., Kondraciuk R., Ignaciuk T., Borys Ł., Danilczuk D., Daniluk K., Jóźwiak R., Gawroński D Kurowice: Kucharek M., Sójka T., Sójka P., Goworek H., Dąbkowski G., Bogucki D., Kuć Ł., Rozbicki I., Bińkowski D., Fąk P. Mateusz Zawadzki, Tomasz Moczulski # Kamil Jagiełło, Paweł Szymański, Daniel Osipiak Bujały: Sidorzak S., Bujalski K., Czarnocki J., Kur M., Strzała M., Strzała P., Strzała K., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Moczulski T. Tchórznica: Skibniewski P., Przewoźnik D., Osipiak D., Jurczak M., Kryszczuk T., Tokarski S., Kurowicki P., Ołtarzewski M., Szymański P., Jagiełło K., Mielańczuk P., Osipiak B., Benedykciuk J., Bolesta Maciej, Bolesta Michał Mecz zaległy: 12.06.2009 Skibniew – Sabnie 8:4 Kamil Miszczuk-3, Artur Zegadło-2, Marcin Goworek-2, Łukasz Kotowski # Jarosław Kobus-2, Dawid Nowakowski, Mariusz Parzonka Skibniew: Pogorzelski T, Pogorzelski M., Zegadło A., Miszczuk K, Bujalski W., Goworek M., Sobotka P., Skonieczny P., Kotowski Ł. Sabnie: Ładziak K., Kulwicki D., Parzonka M., Nowakowski D., Kobus J., Kobus H., Rozbity Kamień – Białobrzegi 2:3 Łukasz Bareja, Jacek Dmowski # Patryk Steć-2, Jarosław Steć Rozbity Kamień: Romanowski S., Kisieliński A., Chmielewski Ł., Dmowski J., Sikorski W., Sikorski J., Bareja Ł. Białobrzegi: Kamiński K., Steć J., Steć Michał, Steć Mariusz, Steć Patryk, Szczeć S., Kur N., Leśniczuk Ł. Bujały – Sokołów I 2:5 Paweł Strzała, Mateusz Zawadzki # Michał Wasiluk-2, Sławomir Replin-2, Jacek Wasiluk Bujały: Bujalski K., Kur M., Czarnocki J., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Strzała K., Strzała M., Strzała P. Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk M., Wasiluk J., Replin S., Replin Ł., Dmowski K., Kamianka – Skibniew 7:4 Hubert Kołodziejczuk-3, Paweł Maksymiak-2, Daniel Rutkowski, Adam Ignaciuk Kamianka: Dobrowolski R., Sulawiak Z., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Rutkowski D., Czerkas Z., Maksymiak P., Maksymiak R., Ołdakowski K., Skibniew: Pogorzelski T, Pogorzelski M., Zegadło A., Miszczuk K, Bujalski W., Goworek M., Sobotka P., Skonieczny P., Bocian M. Tchórznica – Kurowice 3:4 Tomasz Kryszczuk-3 # Damian Bogucki-2, Przemysław Fąk, Grzegorz Dąbkowski Tchórznica: Skibniewski P., Przewoźnik D., Bolesta P., Osipiak D., Jurczak M., Kryszczuk T., Szymański P., Jagiełło K., Benedykciuk J., Bolesta Maciej, Bolesta Michał Kurowice: Kucharek M., Kołodziejczuk Ł., Goworek H., Dąbkowski G., Bogucki D., Kuć Ł., Bińkowski D., Fąk P. Sabnie – Repki 3:0 vo * drużyna z Repek oddała mecz walkowerem l.p. Drużyna Mecze Punkty Bramki Wygrane Remisy Porażki 1. Kurowice 18 40 101 50 13 1 4 2. Sabnie 18 37 100 66 12 1 5 3. Kamianka 18 37 118 74 11 4 3 4. Tchórznica 18 34 104 55 11 1 6 5. Bujały 18 30 65 69 10 0 8 6. Skibniew 18 30 72 69 9 3 6 7. Białobrzegi 18 23 62 64 7 2 9 8. Rozbity Kamień 18 17 54 78 5 2 11 9. Sokołów I 18 10 58 113 3 1 14 10. Repki 18 4 45 141 1 1 16 * drużyna z Rytel Święckich została wycofana z rozgrywek (trzy walkowery), wyniki uzyskane przez tą drużynę zostały anulowane I kolejka 31.08.2008
Białobrzegi – Rytele Święckie 4:3
Kamiński A., Danaj Ł., Zębrowski S., Lenarczuk A., Bereza M., Kołodziej K.
Sobotka P., Pogorzelski T., Bujalski W., Niepiekło M., Zawadzki R. II kolejka 07.09.2008
Białobrzegi – Sokołów I 4:2
Tchórznica – Kamianka 2:5
Repki – Rytele Święckie 4:3
Skibniew – Rozbity Kamień 6:4
Dmowski D., Dmowski J., Trusiak M., Wrzosek W., Misiak J., Klewek K.,
III kolejka 14.09.2008
Rytele Święckie- Skibniew 2:4
Sabnie – Tchórznica 3:8
IV kolejka 21.09.2008
Repki – termin wolny
V kolejka 28.09.2008
Rozbity Kamień – Kamianka 2:6
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak J., Sulawiak Z., Korczewski A., Ignaciuk A., Ignaciuk K., Ołdakowski K., Ornowski M., Kołodziejczuk H., Borys M
Rytele Święckie – Tchórznica 1:5
Sabnie – Bujały 8:3
Bujały: Wierzbicki M., Czarnocki J., Kur M., Bujalski K., Zawadzki K., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Strzała R., Strzała M., Strzała P., Moczulski T., Strzała K.
Sokołów I – Kurowice 4:8
Krzysztof Dmowski-2, Sławomir Replin-2 # Ignacy Rozbicki-4, Damian Bogucki-2, Grzegorz Dąbkowski, bramka samobójcza
Białobrzegi – Repki 1:1
Łukasz Leśniczuk # Dariusz Danilczuk
Białobrzegi: Wawer D., Steć Mariusz, Steć Maciej, Wicenciak J., Szczeć S., Kamiński K., Wilk R., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł.
Repki: Mazur A., Gawroński D., Tarkowski M., Borowski A., Waszczuk A., Rybiński T., Danilczuk D., Korzeniowski K., Olszewski K.
VI kolejka 05.10.2008
Tchórznica – Sokołów I 8:2
Dmowski K., Jaszczuk P., Jaszczuk R.
VII kolejka 12.10.2008
Białobrzegi – Kurowice 3:4
Szczeć S., Kur T., Leśniczuk Ł.Rytele Święckie – Sabnie 1:10
Czerkas Z.
VIII kolejka 19.10.2008
Bujały – Skibniew 2:1
Sabnie – Sokołów I 10:3
Tchórznica – Białobrzegi 11:4
Jagiełło M., Jabłoński P., Jurczak M.
Leśniczuk Ł. Rozbity Kamień- Rytele Święckie 3:0 vo
IX kolejka 26.10.2008
Rytele Święckie – Bujały 4:5
Sokołów I - Rozbity Kamień 0:8
Jaszczuk P.
Trusiak M., Wrzosek W., Gawryś Ł., Mlonek T., Chmielewski D., Wierzbicki P.
Białobrzegi – Kamianka 3:3
Tchórznica – Repki – mecz przełożony
X kolejka 02.11.2008
Repki – Kamianka 3:6
Ornowski M., Ignaciuk A., Ignaciuk K., Korczewski A., Rutkowski D. Białobrzegi: Steć Patryk, Steć Michał, Steć Maciej, Steć Mariusz, Zieliński K., Zieliński Ł., Wilk R., Kur N., Prokurat P., Szczeć S., Kamiński K., Leśniczuk Ł.
Rytele Święckie – Sokołów I 2:2
Zaranek D., Jaszczuk P., Jaszczuk R.
Bujały – Kurowice 2:1
XI kolejka 09.11.2008
Skibniew – Kamianka 6:6
# Hubert Kołodziejczuk-2, Krzysztof Ignaciuk-2, Adam Ignaciuk, Marek Borys
Fąk P., Dąbkowski G., Bogucki D.
Mecz zaległy: 16.11.2008
Repki – Tchórznica 1:9
Maciej Ołtarzewski-2, Sebastian Tokarski
Tabela I LIGA (po rundzie jesiennej)
RUNDA WIOSENNA
XII kolejka 22.03.2009
Kurowice – Kamianka 3:3
Wilk Ł., Wilk R., Kamiński K., Wyszyński P., Szczeć S., Kur N., Leśniczuk Ł.XIII kolejka 29.03.2009
Sokołów I – Białobrzegi 0:2
Sabnie – Kurowice 4:3
Rozbity Kamień – Skibniew 3:3
Damian Dmowski-3 # Kamil Miszczuk-2, Sylwester Wyszomirski
Rozbity Kamień: Romanowski S., Misiak J., Kisieliński A., Dmowski D., Trusiak M.,
Wrzosek W., Gawryś Ł., Mlonek T., Chmielewski Ł., Klewek K., Sikorski J. Skibniew: Pogorzelski T., Pogorzelski M., Zegadło A., Bujalski W., Miszczuk K., Mąka K., Skonieczny P., Wyszomirski S., Zawadzki R., Ołdakowski S.
Kamianka – Tchórznica 6:4
Jagiełło K., Bolesta M., Jurczak M. Rytele Święckie – Repki – mecz przełożony
XIV kolejka 5.04.2009
Ignaciuk A., Ignaciuk K., Czerkas Z., Rutkowski D., Korczewski A., Wicenciak M. XV kolejka 19.04.2009
Tchórznica: Jurczak M., Kryszczuk T., Jagiełło K., Jagiełło M., Przewoźnik D., Jabłoński P., Bolesta M.
Sabnie – Kamianka 5:5
Sokołów I – Skibniew 1:1
Białobrzegi – Bujały 6:0
Szczeć S., Kur N., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł.Bujały: Wierzbicki M., Sidorzak S., Czarnocki J., Kur M., Zawadzki M., Zawadzki Ł.,
Strzała K., Strzała P.
XVI kolejka 03.05.2009
Tchórznica – Sabnie 4:2
Kurowice – Rozbity Kamień 8:1
Repki – Sokołów I 5:10
XVII kolejka 10.05.2009
Repki – Bujały 2:10
Daniluk K., Kondraciuk R., Borys Ł., Teluk J., Siemieniak J., Ignaciuk T.
Rozbity Kamień – Sabnie 4:11
XVIII kolejka 24.05.2009
Jaszczuk R., Jaszczuk P., Radawiec S.XIX kolejka 31.05.2009
Skibniew – Bujały 5:10
Repki – Kurowice – mecz przełożony
Sokołów I – Sabnie 6:7
Leśniczuk Ł., Szczeć S.XX kolejka 07.06.2009
Jurczak M., Kryszczuk T., Ołtarzewski M., Przewoźnik D., Tokarski S. Repki: Kondraciuk R., Rybiński T., Danilczuk D., Ignaciuk T., Borys Ł., Gawroński D., Rusiniak K.
Kurowice – Skibniew 3:4
Klewek K., Sikorski W., Sikorski J., Bareja Ł., Dmowski J.
Jaszczuk P., Jaszczuk R., Radawiec S.
XXI kolejka 11.06.2009
Kurowice – Bujały 7:2
Białobrzegi – Sabnie 2:3
# Tomasz Sójka-5, Ignacy Rozbicki-3, Przemysław Fąk-2, Hubert Goworek-2, Damian Bogucki Bujały – Tchórznica 2:3
Kosiorek E., Kisieliński P., Hardejewicz K.XXII kolejka 14.06.2009
Radawiec S., Jaszczuk P., Jaszczuk R.
# Artur Zegadło-2, Kamil Miszczuk, Wojciech BujalskiTabela końcowa I LIGA
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|