SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 52, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 469

statystyki szczegółowe

LIGA SIÓDEMEK X EDYCJA 2007/2008 II LIGA

 

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

II LIGA

I KOLEJKA 02.09.2007

Kamieńczyk – Dzięcioły                               3:0

Robert Boruta, Robert Bień, Paweł Krysiak

Sędziował: Arkadiusz Chędoszko

Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Stolarczuk P., Bień R., Wojewódzki A., Tymiński K., Boruta R.

Dziecioły: Prokopczuk M., Pytlak P., Pędzich P. Mastalerczuk Ł., Wujek A., Pałka M., Mastalerczuk P.

 

Gama Sokołów – Morszków            6:0 (3:0)

Dawid Wilk-2 Robert Księżak-2, Mariusz Rozpara, Marcin Brzezik

Sędziował: Albert Odowski

Gama Sokołów: Kowalczyk M., Brzezik M., Wilk D., Rozpara M., Osiejewicz M., Mróz B., Jastrzębski H., Rutkowski P., Księżak R.

Morszków: Kaczorowski K., Kaczorowski E., Grądzki P., Czarniecki D., Kur W., Kur Adam, Kur Artur, Balicki M., Mosakowski I., Zawadzki Ł.,

 

Bujały – Nieciecz                                          10:5

Tomasz Moczulski-4, Kamil Strzała-3, Mariusz Kur, Rafał Strzała, Kamil Bujalski
# Hubert Abramczuk-3, Michał Zalewski, Marcin Ornowski

Bujały: Kur M., Sidorzak S., Strzała M., Strzała P., Strzała K., Strzała R., Zawadzki K., Bujalski K., Moczulski T.

Nieciecz: Krochmal K., Zalewski R., Zalewski M., Abramczuk H., Ornowski M., Bolesta Ł., Wierzbicki S., Kobyliński Ł., Bolesta P., Pieiak P.

 

Wojewódki Dolne – Chądzyń                       2:4

Jacek Osiński, Paweł Dmowski # Krzysztof Goyski-2, Mariusz Fiałkowski-2

Sędziował:

Wojewódki Dolne: Dmowski P., Dmowski L., Świniarski Andrzej., Osiński J., Świniarski Adam, Świniarski L., Świniarski D., Jaworowski R., Osiński L., Bieliński S., Krasnodebski A.

Chądzyń: Kazimierczuk A., Siedlecki P., Kierył G., Mastalerczuk M., Kamont S., Goyski K., Fiałkowski M., Zyśk D., Zyśk M., Potęga D., Wyszyński P.

Termin wolny: Rytele Święckie

 

II KOLEJKA 09.09.2007

Wojewódki Dolne- Rytele Święckie mecz 16.09.2007

Nieciecz – Chądzyń                                      7:4

Hubert Abramczuk-4, Korad Krochmal-2, Mariusz Iwański # Krzysztof Goyski-2, Marek Fijałkowski, Andrzej Szydlik

Nieciecz: Krochmal K., Iwanski M., Zalewski M., Zalewski R., Ornowski M., Bielarski M., Pieniak P., Abramczuk H.

Chądzyń: Siedlecki P., Kazimierczuk A., Kierył G., Kamont S., Goyski K., Budzinski M., Mastalerczuk M., Wyszyński P., Potega D., Zyśk D., Fijałkowski Mariusz, Fijałkowski Marek, Szydlik A.

 

Morszków – Bujały                                      2:1

Piotr Grądzki, Adam Kur # Kamil Strzała

Sędziował:

Morszków: Kaczorowski K., Kaczorowski E., Grądzki P., Kur Adam., Kur Artur, Kur W., Czarniecki D., Zawadzki Ł., Balicki M., Mosakowski I., Kanabrodzki A.

Bujały: Czarnocki J., Kur M., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Strzała M., Strzała P., Strzała K., Strzała R., Sidorzak S., Bujalski K.

 

Kamieńczyk – Gama Sokołów                     6:2

Robert Boruta-3, Paweł Krysiak, Jacek Pankiewicz, Artur Wojewódzki # Dawid Wilk, Hubert Jastrzębski

Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Boruta R., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień R., Tymiński K., Pankiewicz J., Stolarczuk P.

Gama Sokołów: Kowalczyk M., Rozpara M., Dobrzyński T., Witowski T., Brzezik M., Osiejewicz M., Mróz B., Księżak R., Wilk D., Jastrzębski H.

 

 

III KOLEJKA 16.09.2007

Bujały – Kamieńczyk                                   1:1

Kamil Bujalski # Paweł Krysiak

Bujały: Kur M., Czarnocki J., Bujalski K., Strzała K., Strzała P., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Zawadzki M., Sidorzak S.

Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Boruta R., Bień R., Tymiński K., Stolarczuk P., Pankiewicz J., Wojewódzki A.

 

Chądzyń – Morszków                                   1:1

Andrzej Szydlik # Damian Czarniecki

Chadzyń: Siedlecki P., Mastalerczuk M., Kamont S., Goyski K., Szydlik A., Potega D., Wyszynski P., Fijałkowski Marek, Fijałkowski Mariusz, Zysk M., Poreda M.

Morszków: Kaczorowski K., Kaczorowski E., Grądzki P., Czarniecki D., Kur W., Kur Adam, Kur Artur, Balicki M., Mosakowski I., Zawadzki Ł., Bojar S., Myszka B.

 

Rytele  Święckie – Nieciecz mecz 4.11.2007

 

Gama Sokołów – Dzięcioły – mecz przełożony

Mecz zaległy:

Wojewódki Dolne- Rytele Święckie            2:6

Wojciech Małko, Karol Mikołajewski # Radosław Rytel-Andrianik-4, Zbigniew Zalewski, M. Żebrowski

Wojewódki Dolne: Dmowski P., Świniarski Andrzej., Świniarski D., Jaworowski R., Jaworowski W., Małko W., Mikołajewski K.

Rytele Św.: Mleczko J., Żebrowski G., Skorek D., Żebrowski M., Żebrowski L., Żebrowski S., Rytel-Andrianik R., Zalewski Z., Lenarczuk A., Samulak G.

 

IV KOLEJKA 23.09.2007

Dzięcioły – Wojewódki Dolne                      4:4

Piotr Mastalerczuk-2, Damian Prokopczuk, Michał  Szajko # B. Małko-2, Karol Mikołajewski, Jakub Flaga

Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Prokopczuk M., Prokopczuk D., Pytlak P., Mastalerczuk P., Szajko M., Steć K.

Wojewódki D.: Dmowski P., Świniarski A., Świniarski D., Flaga J., Mikołajewski K.,
Małko W., Osiński J., Jaworowski R., Malko B.

 

Morszków – Rytele Święckie                      5:3

Włodzimierz Kur-2, Piotr Grądzki, Łukasz Zawadzki, Kamil Kaczorowski
# Zbigniew Zalewski-2, Adam Lenarczuk

Morszków: Kaczorowski K., Kaczorowski E., Grądzki P., Czarniecki D., Kur W., Kur Artur, Balicki M., Zawadzki Ł., Myszka B.

Rytele Św.: Kamiński A., Żebrowski G., Rytel-Andrianik P., Rytel-Andrianik R., Skorek D., Kamiński Ł., Samulak G., Zębrowski S., Bereza M, .Zalewski Z., Lenarczuk A.

 



Gama Sokołów – Bujały                               4:8

Dawid Wilk-2, Hubert Jastrzębski-2 # Kamil Zawadzki-3, Paweł Strzała-2, Mariusz Kur, Łukasz Zawadzki, Mateusz Zawadzki

Gama Sokołów: Kowalczyk M., Wilk D., Jastrzębski H., Witowski T., Brzezik P., Mróz B., Osiejewicz M., Król P., Księżak R., Kosiorek Ł.

Bujały: Kur M., Czarnocki J., Bujalski G., Sidorzak S., Strzała P., Strzała M., Strzała R., Strzała K., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Zawadzki M.

 

Kamieńczyk – Chądzyń – mecz 7.10.2007

 

V KOLEJKA 30.09.2007

Bujały – Dzięcioły                                         6:1

Mariusz Kur-2, Łukasz Zawadzki-2, Mateusz Zawadzki, Paweł Strzała # Damian Prokopczuk

Bujały: Kur M., Czarnocki J., Sidorzak S., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Strzała K., Strzała P., Strzała R.

Dzięcioły: Prokopczuk M., Prokopczuk D., Pytlak P., Pałka M., Kalicki M., Mastalerczuk P., Mastalerczuk M., Mastalerczuk Ł.

 

Chądzyń – Gama Sokołów                           3:1

Piotr Siedlecki, Krzysztof Goyski, Dariusz Potęga # bramka samobójcza

Chądzyń: Kazimierczuk A., Siedlecki P., Goyski K., Kierył G., Mastalerczuk M., Kamont S., Zyśk D., Potęga D., Wyszyński P., Szydlik A., Brzostek P.

Gama Sokołów: Brzezik M., Wilk D., Osiejewicz Marcin, Mróz B., Jastzrebski H.,
Rutkowski P., Dobrzyński T., Witowski T., Chromiński M.

 

Rytele Święckie – Kamieńczyk                   6:2

Zbigniew Zalewski-2, Krzysztof Kowalewski, Adam Lenarczuk, Radosław Rytel-Andrianik, Arkadiusz Kamiński # Robert Boruta, bramka samobójcza

Rytele Św.: Mleczko J., Bereza M., Kamiński K., Skorek D., Żebrowski M., Żebrowski A.,  Zalewski Z., Kowalewski K., Lenarczuk A., Ryte-Andrianik R., Kamiński A.

Kamieńczyk: Stolarczuk G., Stolarczuk P., Wojewódzki A., Bień R., Boruta R., Krysiak P., Tymiński K.

 

Wojewódki Dolne – Nieciecz                       2:2

Wojciech Małko, Karol Mikołajewski # Konrad Krochmal, Hubert Abramczuk

Wojewódki Dolne: Dmowski P., Świniarski D., Świniarski A., Jaworowski R., Kąkol K., Osiński J., Malko W., Mikołajewski K.

Nieciecz: Krochmal K., Iwanski M., Zalewski M., Zalewski R., Ornowski M., Bielarski M., Pieniak P., Abramczuk H.

 

VI KOLEJKA 07.10.2007

Dzięcioły – Nieciecz                                     11:3

Marcin Kalicki-5, Mariusz Pałka-2, Damian Prokopczuk-2, Mariusz Prokopczuk, Piotr Pędzich # Hubert Abramczuk-2, Konrad Krochmal

Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Pytlak P., Mastalerczuk P., Prokopczuk M., Prokopczuk D., Kalicki M., Pałka M., Steć K., Pędzich P.

Nieciecz: Krochmal K., Abramczuk H., Zalewski M., Bielarski M., Pieniak P., Kobyliński Ł.

 

Gama Sokołów – Rytele Święckie               2:3

Tomasz Witowski-2 # Radosław Rytel Andrianik-2, Zbigniew Zalewski

Gama Sokołów: Osiejewicz Mateusz, Osiejewicz Marcin, Kiężak R., Brzezik M., Wilk D., Rozpara M., Mróz B., Jastrzębski H., Witowski T., Król P.

Rytele Św.: Mleczko J., Samulak G., Skorek D., Żebrowski M., Lenarczuk A., Żebrowski Ł., Danaj Ł., Spaltbaka M., Zalewski Z., Rytel-Andrianik R.

 

Bujały – Chądzyń                                          1:0

Paweł Strzała

Bujały: Kur M., Czarnocki J., Sidorzak S., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Strzała K., Strzała P., Strzała R.

Chądzyń: Kazimierczuk A., Siedlecki P., Mastalerczuk M., Kamont S., Potega D.,
Wyszyński P., Zysk M., Szydlik A., Fijałkowski Mariusz, Goyski K., Kierył G.

 

Wojewódki Dolne – Morszków                    3:3

Wojciech Małko, A. Świniarski, Karol Mikołajewski # Szymon Mlonek, Sławomir Bojar, Piotr Grądzki

Wojewódki Dolne: Świniarski A., Świniarski D., Małko W., Mikołajewski K., Turowski M., Jaworowski R., Osiński J.,  Flaga J., Kakol K., Niedziałkowski B.

Morszków: Kaczorowski E., Kaczorowski K., Grądzki P., Bojar S., Mlonek Sz., Kur Ada., Kur Artur, Kur W., Zawadzki Ł., Balicki M., Czarnecki D., Mosakowski I.

 

Grodzisk – Kamieńczyk                               4:7

Bartosz Osipiak-2, Jacek Siemieniuk-2 # Robert Boruta-4, Paweł Krysiak –2, Paweł Stolarczuk

Grodzisk: Tymiński K., Osipiak B., Siemieniuk J., Ślepowroński P., Osipiak D.,
Mikołajczuk R., Mielańczuk P., Kotowski K., Rogoziński A., Judasz P., Chrostowski P.

Kamieńczyk: Stolarczuk G., Stolarczuk P., Wojewódzki A., Bernaś R., Bień R., Boruta R., Krysiak P., Zieliński K.

 

Mecz zaległy

Kamieńczyk – Chądzyń                                5:1

Robert Bernaś-3, Artur Wojewódzki, Robert Boruta # Krzysztof Goyski

Kamieńczyk: Stolarczuk G., Stolarczuk P., Wojewódzki A., Bernaś R., Bień R., Boruta R., Krysiak P., Zieliński K.

Chądzyń: Kazimierczuk A., Siedlecki P., Mastalerczuk M., Kamont S., Potega D., Goyski K., Wyszyński P., Zysk M., Szydlik A., Fijałkowski Mariusz, Kierył G.

 

VII KOLEJKA 14.10.2007

Chądzyń – Dzięcioły                                     1:2

Mariusz Fijałkowski # Marcn Kalicki, Mariusz Pałka

Chądzyń: Kazimierczuk A., Siedlecki P., Mastalerczuk M., Kierył G., Fijalkowski M.,

Potęga M., Zyśk P., Wyszyński P., Goyski K., Budziński M., Żochowski K., Brzostek P.

Dzięcioły: Mastalerczuk M., Pytlak P., Prokopczuk D., Prokopczuk M., Kalicki M., Pałka M., Mastalerczuk P., Mastalerczuk Ł.

 

Rytele Święckie – Bujały                             3:1

Radosław Rytel –Andrianik-2, Adam Lenarczuk # Janusz Czarnocki

Rytele Św.: Mleczko J., Zalewski Z., Kamiński A., Rytel-Andrianik R., Spaltabaka M.,
Danaj Ł., Skorek D., Zębrowski M., Lenarczuk A.

Bujały: Kur M., Czarnocki J., Sidorzak S., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Strzała K., Strzała P., Bujalski K.

 

Wojewódki Dolne – Kamieńczyk                 2:5

Wojciech Malko-2 # Robert Boruta-4, Paweł Krysiak

Wojewódki D.: Świniarski A., Świniarski D., Małko W., Mikołajewski K., Jaworowski R., Bieliński S., Flaga J., Kąkol K., Osiński J., Turowski M.

Kamieńczyk: Stolarczuk G., Stolarczuk P., Wojewódzki A., Bień R., Bernaś A., Bernaś R., Zieliński K., Boruta R., Krysiak P.

 

Nieciecz – Morszków                                   4:4

Hubert Abramczuk, Mariusz Iwański, Michał Zalewski, bramka samobójcza
# Łukasz Zawadzki, Emil Kaczorowski, Włodzimierz Kur, bramka samobójcza

Nieciecz: Krochmal K., Pieniak P., Bielarski M., Zalewski R., Zalewski M., Abramczuk H., Iwański M.,  Kobyliński Ł., Ruciński J.

Morszków: Kaczorowski E., Kaczorowski K., Kur Artur, Kur W., Zawadzki Ł., Balicki M., Czarniecki D., Mosakowski I., Myszka B., Tomczuk J.

 

Gama Sokołów – Grodzisk                           4:2

Robert Księżak-2, Dawid Wilk, Tomasz Witowski # Jacek Siemieniuk-2

Gama Sokołów: Juszkiewicz R., Jastrzębski H., Wilk D., Brzezik M., Mróz B., Rozpara M., Witowski T., Osiejewicz M., Księżak R.

Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Rogoziński A., Siemieniuk J., Osipiak D.,
Osipiak B., Ślepowroński P., Tymiński K., Mikołajczuk R.

 

VIII KOLEJKA 21.10.2007

Dzięcioły – Morszków                                  2:2

Damian Prokopczuk, Piotr Mastalerczuk # Łukasz Zawadzki, Kamil Kaczorowski

Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Prokopczuk D., Prokopczuk M., Mastalerczuk P., Pytlak P., Pędzich P., Steć K.

Morszków: Kaczorowski E., Kaczorowski K., Grądzki P., Kur Artur, Kur W., Zawadzki Ł., Balicki M., Czarniecki D., Mosakowski I., Myszka B., Tomczuk J.

 

 

Kamieńczyk – Nieciecz                                2:1

Robert Boruta, Arkadiusz Bernaś # Sebastian Tokarski

Kamieńczyk: Chendoszko A., Stolarczuk P., Bień R., Boruta R., Bernaś A., Bernaś R., Wojewódzki A., Krysiak P., Zieliński K.

Nieciecz: Zalewski M., Zalewski R., Ruciński J., Bielarski M., Pieniak P., Iwański M.., Abramczuk H., Kobyliński Ł., Krochmal K., Tokarski S.

 

Gama Sokołów – Wojewódki Dolne            4:0

Robert Księżak-2, Tomasz Dobrzyński, Dawid Wilk

Gama Sokołów: Juszkiewicz R., Dobrzyński T., Brzezik M., Rozpara M., Mróz B., Osiejewicz M., Jastrzębski H., Kowalczyk M., Wilk D., Księżak R.

Wojewódki Dolne: Dmowski P., Swiniarski D., Świniarski A., Jaworowski R., Małko W., Mikołajewski K., Kietliński K., Turowski M.

 

Chądzyń – Rytele Święckie                         0:3 vo

* drużyna gospodarzy nie zebrała składu

 

Grodzisk – Bujały                                         1:6

Bartosz Osipiak # Rafał Strzała-2, Łukasz Zawadzki-2, Mateusz Zawadzki, Janusz Czarnocki

Grodzisk: Rogoziński K., Rogoziński S., Rogoziński A., Siemieniuk J., Osipiak D.,
Osipiak B., Tymiński K., Mikołajczuk R., Kotowski K., Ślepowroński P.

Bujały: Bujalski K., Kur M., Czarnocki J., Strzała P., Strzała R., Sidorzak S., Strzała K., Zawadzki Ł., Zawadzki M. 

 

IX KOLEJKA 28.10.2007

Rytele Święckie – Dzięcioły                        5:1

Radosław Rytel-Andrianik-3, Karol Kołodziej-2 # Mariusz Prokopczuk

Rytele Św.: Mleczko J., Żebrowski G., Kamiński Ł., Kamiński A., Bereza M., Zalewski Z., Danaj P., Lenarczuk A., Rytel-Andrianik R., Kołodziej K.

Dzięcioły: Steć K., Prokopczuk M., Prokopczuk D., Mastalerczuk P., Mastalerczuk Ł.,
Pytlak P., Kalicki M.

 

Grodzisk – Chądzyń                                     3:2

Jacek Siemieniuk, Bartosz Osipiak # Piotr Siedlecki, Piotr Wyszyński

Grodzisk: Osipiak D., Osipiak B., Rogoziński A., Siemieniuk J., Mikołajczuk R.,
Tymiński K., Slepowroński P.

Chądzyń: Kazimierczuk A., Mastalerczuk M., Kierył G., Wyszyński P., Siedlecki P.,
Zyśk M., Kamont S., Fijałkowski Mariusz,

 

Morszków – Kamieńczyk                             1:3

Kamil Kaczorowski # Robert Boruta, Paweł Krysiak, Robert Bernaś

Morszków: Kaczorowski E., Kaczorowski K., Kur W., Zawadzki Ł., Balicki M., Mosakowski I., Czarniecki D., Tomczuk J., Pietrzak R., Myszka B., Parzonka P.

Kamieńczyk: Stolarczuk G., Stolarczuk P., Wojewódzki A., Boruta R., Bień R., Krysiak P., Bernaś R., Bernaś A., Tymiński K., Zieliński K.

 

Nieciecz – Gama Sokołów                            2:6

Sebastian Tokarski, Hubert Abramczuk # Marcin Brzezik-4, Dawid Wilk, Robert Księżak

Nieciecz: Zalewski M., Zalewski R., Ruciński J., Bielarski M., Pieniak P., Iwański M.., Abramczuk H., Kobyliński Ł., Krochmal K., Tokarski S.

Gama Sokołów: Kowalczyk M., Brzezik M., Dobrzyński T., Rozpara M., Jastrzębski H.,
Wilk D., Osiejewicz M., Księżak R.

 

Wojewódki Dolne – Bujały                          2:7

Wojciech Małko-2 # Paweł Strzała-2, Kamil Zawadzki-2, Januszcz Czarnocki, Łukasz Zawadzki, Mateusz Zawadzki

Wojewódki Dolne: Dmowski P., Turowski M., Małko W., Jaworowski R., Mikołajewski K., Świniarski A., Świniarski D., Góral K.

Bujały: Bujalski K., Kur M., Czarnocki J., Sidorzak S., Strzała P., Zawadzki K.,
Zawadzki Ł., Zawadzki M.

 

Mecze zaległe 4.11.2007

Rytele Święckie – Nieciecz                          11:2

Radosław Rytel-Andrianik-5, Karol Kołodziej-4, Adam Lenarczuk-2 # Hubert Abramczuk-2

Rytele Święckie: Mleczko J., Żebrowski G., Żebrowski Ł., Kamiński A., Zalewski Z., Spaltabaka M., Danaj P., Rytel-Andrainik P., Rytel-Andrianik R., Kołodziej K., Lenarczuk A.

Nieciecz: Zalewski M., Zalewski R., Ruciński J., Bielarski M., Pieniak P., Iwański M.., Abramczuk H., Kobyliński Ł., Krochmal K., Tokarski S.

 

Rytele Święckie – Grodzisk                         3:0 vo

* drużyna z Grodziska nie dojechała na mecz

 

Dzięcioły – Gama Sokołów                          3:2

Piotr Pytlak, Marcin Kalicki, Damian Prokopczuk # Robert Księżak, Hubert Jastrzębski

Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Prokopczuk M., Prokopczuk D., Pytlak P., Mastalerczuk P., Kalicki M., Steć K., Pędzich P., Pytlak S., Mastalerczuk G.

Gama Sokołów: Juszkiewicz R., Kowalczyk M., Rozpara M., Wilk D., Osiejewicz M., Brzezik M., Księżak R., Czerkas R., Jastrzębski H. 

 

Dzięcioły – Grodzisk                                    3:2

Mariusz Prokopczuk-2, Piotr Pytlak # Krzysztof Tymiński, Adrian Rogoziński

Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Prokopczuk M., Prokopczuk D., Pytlak P., Mastalerczuk P., Kalicki M., Steć K., Pędzich P., Pytlak S., Mastalerczuk G.

Grodzisk: Rogoziński A., Osipiak B., Osipiak P., Osipiak D., Tymiński K., Mikołajczuk S., Rogoziński S., Ślepowroński P.


11.11.2007

Mecze zaległe:

Grodzisk – Morszków                                  4:3

Sylwester Rogoziński-2, Rafał Mikołajczuk, Jacek Siemieniuk # Piotr Grądzki-2, Jacek Tomczuk

Grodzisk: Osipiak B., Osipiak D., Rogoziński S., Rogoziński A., Mikołajczuk R., Siemieniuk J., Ślepowroński P., Tymiński K.

Morszków: Balicki M., Kaczorowski K., Zawadzki Ł., Grądzki P., Kur Adam, Pietrzak R., Tomczuk J., Kur W., Myszka B.,

 

Nieciecz – Grodzisk                                      8:2

Mariusz Iwański-4, Hubert Abramczuk-2, Konrad Krochmal, Marcin Wierzbicki
# Jacek Siemieniuk, Bartosz Osipiak

Nieciecz: Pieniak P., Krochmal K., Iwański M., Abramczuk H., Wierzbicki M., Ruciński J., Kobyliński Ł., Wierzbicki S., Zalewski R.

Grodzisk: Osipiak B., Osipiak D., Rogoziński S., Rogoziński A., Mikołajczuk R.,
Siemieniuk J., Ślepowroński P., Tymiński K.

 

 

RUNDA WIOSENNA

X KOLEJKA 29.03.2008

Dzięcioły – Kamieńczyk                               0:10

Paweł Krysiak-2, Artur Wojewódzki-2, Paweł Stolarczuk-2, Daniel Wojewódzki, Robert Bień, Robert Bernaś, Konrad Tymiński

Sędziował: Sylwester Szczeć

Dzięcioły: Mastalerczuk M., Mastalerczuk P., Prokopczuk M., Pytlak P., Pytlak S., Pytlak J., Steć K.

Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Stolarczuk P., Stolarczuk G., Bień R., Tymiński K., Bernaś R., Wojewódzki A., Wojewódzki D., Zieliński K.

 

Morszków – Gama Sokołów            2:4

Kamil Kaczorowski-2 # Marcin Chromiński-2, Mariusz Rozpara, Marcin Brzezik

Sędziował: Andrzej Pniewski

Morszków: Steć B., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Kur Artur, Pietrzak R., Grądzki P.,

Kur W.

Gama Sokołów: Jastrzębski H., Noszczak P., Witowski T., Chromiński M., Wilk D.,
Brzezik M., Rozpara M., Osiejewicz Mateusz, Osiejewicz Marcin, Mróz B.

 

Nieciecz – Bujały                                          2:3

Konrad Krochmal, bramka samobójcza # Łukasz Zawadzki, Janusz Czarnocki, bramka samobójcza

Nieciecz: Zalewski R., Ruciński J., Pieniak P., Iwański M., Abramczuk H., Zalewski M., Krochmal K.

Bujały: Bujalski K., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Strzała R., Strzała K., Kur M., Strzała M., Czarnocki J., Sidorzak S.

 

Chądzyń – Wojewódki Dolne                       6:1

Paweł Brzostek –2, Daniel Zyśk, Potr Siedlecki, Krzysztof Goyski, bramka samobójcza # Andrzej Świniarski

Sędziował: Piotr Pytlak

Chądzyń: Kierył G., Fijałkowski Mariusz, Fijałkowski Mirosław, Brzostek P., Kamont S., Zyśk D., Budziński M., Tenderenda D., Siedlecki P., Goyski K., Mastalerczuk M., Sarna D.

Wojewódki D.: Świniarski Andrzej, Świniarski Adam, Świniarski D., Dmowski P., Pęcak H., Mikołajewski K., Jaworowski R., 

 

Grodzisk – Rytele Świeckie                         2:3

Jacek Siemieniuk, Rafał Mikołajczuk #  Radosław Rytel Andrianik-2, Daniel Borowy

Sędziował: Grzegorz Dąbkowski

Grodzisk: Rogoziński S., Rogoziński A., Osipiak D., Tymiński K., Mikołajczuk R., Slepowroński P., Osipiak B., Mielańczuk P., 

Rytele Święckie: Mleczko J., Rytel-Andrianik R., Borowy D., Zalewski Z., Danaj Ł., Żebrowski Ł., Żebrowski G.

 

XI KOLEJKA 06.04.2008

Gama Sokołów – Kamieńczyk                     3:1

Marcin Brzezik, Paweł Noszczak, Dawid Wilk # Grzegorz Jaroszewski

Sędziował: Grzegorz Chomać

Gama: Jastrzębski H., Noszczak P., Witowski T., Chromiński M., Wilk D., Brzezik M., Rozpara M., Osiejewicz Mateusz, Osiejewicz Marcin, Dobrzyński T.

Kamieńczyk: Krysiak R., Wojewódzki D., Wojewódzki D., Jaroszewski G., Zieliński K., Pankiewicz J., Tymiński K., Boruta R., Stolarczuk P.

 

Rytele Święckie – Wojewódki Dolne mecz przełożony

 

Chądzyń – Nieciecz                                      3:2

Daniel Zyśk-2, Paweł Brzostek # Hubert Abramczuk, Mariusz Iwański

Sędziował: Grzegorz Deoniziak

Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Brzostek P., Zyśk D., Goyski K., Mastalerczuk M., Budziński M., Kamont S., Tenderenda D., Wyszyński P., Fijałkowski Mariusz, Fijalkowski Mirosław, Sarna D.

Nieciecz: Krochmal K., Abramczuk H., Iwański M., Pieniak K., Zalewski M., Zalewski R., Kobyliński Ł., Bielarski M., Kopa T.

 

Bujały – Morszków                                      4:1

Mateusz Zawadzki-3, Łukasz Zawadzki # Piotr Grądzki

Sędziował: Andrzej Pietranik

Bujały: Bujalski K., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Zawadzki M., Strzała R., Strzała M., Kur M., Strzała K., Czarnocki J., Sidorzak S.

Morszków: Steć B.,Kaczorowski K., Kaczorowski E., Kur W., Kur A., Zawadzki Ł.,
Mlonek Sz., Balicki M., Grądzki P.

 

Grodzisk – Dzięcioły                                    3:6

Bartosz Osipiak, Piotr Osipiak, Jacek Siemieniuk # Rafał Kur-2, Marcin Kalicki-2, Piotr Pytlak, Tomasz Juźwiak

Sędziował: Konrad Krochmal
Grodzisk: Rogoziński S., Rogoziński A., Siemieniuk J., Osipiak B., Osipiak P., Tymiński K., Mikołajczuk R., Mielańczuk P.

Dzięcioły: Mastalerczuk M., Mastalerczuk P., Mastalerczuk Ł., Kur R., Kalicki M., Pytlak P., Juźwiak T., Walczuk A.

 

XII KOLEJKA 20.04.2008

Morszków – Chądzyń                                   4:3

Rafał Pietrzak-2, Piotr Grądzki-2 # Krzysztof Goyski, Mirosław Fijałkowski, bramka samobójcza

Morszków: Steć B., Kur Artur, Kur W., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Mlonek Sz., Pietrzak R., Grądzki P., Balicki M., Zawadzki Ł.

Chądzyń: Kierył G., Mastalerczuk M., Kamont S., Budziński M., Tenderenda D., Goyski K., Siedlecki P., Fijałkowski Mirosław, Fijałkowski M., Zysk D., Zyśk M., Brzostek P., Wyszyński P.

Gama Sokołów – Dzięcioły                          3:0 walkower

* drużyna z Dzięcioł nie dojechała na mecz

Kamieńczyk – Bujały                                   1:2

Paweł Stolarczuk # Łukasz Zawadzki, Kamil Strzała

Kamieńczyk: Krysiak R., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Stolarczuk P., Stolarczuk G., Boruta R., Bernaś R., Bień R., Tymiński K., Jaroszewski G., Pankiewicz J.

Bujały: Bujalski K., Kur M., Czarnocki J., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Sidorzak S.,
Strzała K., Strzała M.

 

Grodzisk – Wojewódki Dolne –mecz przełożony

 

Nieciecz – Rytele Święckie                          2:7 (0:3)

Sedziował: Bartosz Andrzejewski

Konrad Krochmal, Rafał Ruciński # Radosław Rytel-Andrianik-4,  Arkadiusz Kamiński, Zbigniew Zalewski, bramka samobójcza

Nieciecz: Błoński D., Krochmal K., Ruciński R., Zalewski M., Zalewski R., Abramczuk H., Pieniak P., Iwański M., Bielarski M.

Rytele Św.: Mleczko J., Kamiński Ł., Rytel-Andrianik M., Żebrowski G., Żebrowski Ł., Zębrowski S., Kamiński A., Rytel-Andrianik R., Zalewski Z.,

 

Mecz zaległy 03.05.2008

Wojewódki Dolne- Grodzisk                        3:0 vo

* drużyna z Grodziska nie dojechała na mecz

 

XIII KOLEJKA 04.05.2008

Wojewódki Dolne – Dzięcioły                      3:1

Wojciech Małko-2, Rafał Joński # Mariusz Prokopczuk

Wojewódki D.: Małko W., Kąkol K., Świniarski A., Wyszogrodzki A. Świniarski D.,
Mikołajewski K., Joński R.

Dzięcioły: Mastalerczuk M., Mastalerczuk P., Mastalerczuk Ł., Kalicki M., Juźwiak T., Prokopczuk M., Pytlak P.

 

Rytele Święckie – Morszków                      6:1

Radosław Rytel-Andrianik-4, Arkadiusz Kamiński-2 # Łukasz Zawadzki

Rytele Święckie: Mleczko J., Zalewski Z., Kołodziej K., Danaj Ł., Kamiński Ł., Borowy D.,
Kamiński K., Żebrowski G., Zębrowski Ł., Rytel-Andrianik R., Kamiński A.

Morszków: Balicki M., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Zawadzki Ł., Tomczuk J.,
Pietrzak R., Kur W., Kur Artur

 

Chądzyń – Kamieńczyk                                6:2

Krzysztof Goyski-3, Mirosław Fijałkowski, Piotr Wyszyński, Dariusz Sarna
# Konrad Tymiński, Paweł Krysiak

Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Goyski K., Kamont S., Sarna D., Brzostek P.,
Wyszyński P., Fijałkowski Mirosław, Fijałkowski Mariusz,

Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Stolarczuk G., Stolarczuk P., Tymiński K., Zieliński K., Boruta R., Kotowski R.

 

Bujały – Gama Sokołów – mecz przełożony

Grodzisk – Nieciecz – mecz przełożony na 11.05

 

Mecz zaległy: 11.05.2008

 

Grodzisk – Nieciecz                          4:7

Bartosz Osipiak-2, Piotr Judasz, Piotr Osipiak # Hubert Abramczuk-2, Michał Zalewski-2, Łukasz Kobyliński, Rafał Ruciński, Konrad Krochmal

Grodzisk: Osipiak B., Osipiak P., Tymiński K., Mikołajczuk R., Judasz P., Barbachowski D., Mielańczuk P., Chrostowski P., Kozłowski P.

Nieciecz: Krochmal K., Abramczuk H., Zalewski M., Kobyliński Ł., Zalewski R., Pieniak P., Iwański M., Bielarski M., Ruciński R., Bolesta K., Błoński D.

 

XIV KOLEJKA 18.05.2008

Morszków – Grodzisk                                   13:0

Kamil Kaczorowski-4, Włodzimierz Kur-4, Jacek Tomczuk-2, Karol Wecławek, Łukasz Zawadzki, Maciej Balicki

Morszków: Steć B., Kaczorowski K., Kaczorowski E., Kur W., Kur Artur, Pietrzak R., Tomczuk J., Balicki M., Zawadzki Ł., Stankiewicz Ł., Wecławek K.

Grodzisk: Osipiak D., Osipiak B., Osipiak P.,Tymiński K., Kozłowski, Rogoziński A., 

Kotowski M., Judasz P., Chrostowski P.

Dzięcioły – Bujały                                         4:6

Piotr Pytlak-2, Piotr Pędzich, Piotr Mastalerczuk # Mateusz Zawadzki-3, Łukasz Zawadzki, Paweł Strzała, Mariusz Kur

Dzięcioły: Mastalerczuk M., Mastalerczuk P., Pytlak P., Kur R., Pędzich P., Kalicki M., Prokopczuk M.

Bujały: Strzała M., Strzała R., Strzała P., Strzała K., Czarnocki J., Kur M., Zawadzki Ł., Zawadzki M.

 

Nieciecz - Wojewódki Dolne                        3:7

Hubert Abramczuk-3 # Wojciech Małko-4, Karol Mikołajewski, Paweł Żurawiński, Rafał Joński

Nieciecz: Krochmal K., Abramczuk H., Zalewski M., Kobyliński Ł., Zalewski R., Pieniak P., Iwański M., Bielarski M., Ruciński R., Bolesta K., Błoński D.

Wojewódki D.: Świniarski D., Świniarski Andrzej, Małko W., Mikołajewski K., Pencak H., Turowski M., Joński R., Kakol K., Żurawiński  P., Świniarski Adam, Dmowski P.                  

 

Kamieńczyk – Rytele Święckie                   0:3 vo

  • drużyna gospodarzy nie zebrała składu

 

Gama Sokołów – Chądzyń                           3:2

Marcin Chromiński-2, Paweł Noszczak # Dawid Tenderenda, Mariusz Fijałkowski

Gama: Jastrzębski H., Noszczak P., Witowski T., Chromiński M., Wilk D., Brzezik M., Rozpara M., Osiejewicz  Mateusz, Osiejewicz Marcin, Dobrzyński T., Mróz B.

Chądzyń: Zyśk M., Siedlecki P., Goyski K., Mastalerczuk M., Kamont S., Sarna D., Owsianka A., Fijałkowski Mirosław, Fijałkowski Mariusz, Brzostek P., Wyszyński P.,

 

 

Mecze zaległe: 22.05.2008

Bujały – Gama Sokołów                               2:4

Janusz Czarnocki, Łukasz Zawadzki # Paweł Noszczak-3, Bartosz Mróz

Bujały: Bujalski K., Strzała P., Strzała M., Strzała K., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Kur M., Moczulski T., Czarnocki J.

Gama Sokołów: Jastrzębski H., Noszczak P., Witowski T., Wilk D., Brzezik M., Rozpara M., Osiejewicz Mateusz, Osiejewicz Marcin, Mróz B., Dobrzyński T.

 

Rytele Święckie – Wojewódki Dolne          6:3

Radosław Ryte-Andrjanik-2, Daniel Borowy-2, Karol Kołodziej, Zbigniew Zalewski
# Andrzej Swiniarski, Wojciech Małko, Karol Mikołajewski

Rytele Św.: Mleczko J., Danaj Ł., Kamiński A., Kamiński K., Lenarczuk A., Zębrowski Ł., Żebrowski G., Rytel-Andrjanik R., Borowy D., Kołodziej K., Zalewski Z.

Wojewódki Dolne: Świniarski D., Świniarski Andrzej, Turowski M., Kostrzewa B.,
Kakol K., Świniarski Adam, Pencak H., Małko W., Mikołajewski K.

 

Grodzisk – Wojewódki Dolne                      0:3 vo

* drużyna z Grodzisk oddała mecz walkowerem

 

XV KOLEJKA 24.05.2008

Rytele Święckie – Gama Sokołów               2:1

Sylwester Zębrowski, Arkadiusz Kamiński # Tomasz Witowski

Rytele Święckie: Mleczko J., Rytel-Andrjanik R., Borowy D., Żebrowski G., Kamiński A., Zebrowski S., Kamiński Ł., Skorek D.,

Gama Sokołów: Jastrzębski H., Noszczak P., Witowski T., Wilk D., Brzezik M., Rozpara M., Osiejewicz Mateusz, Osiejewicz Marcin, Mróz B.               

 

Nieciecz – Dzięcioły                                     9:5

Hubert Abramczuki-4, Michał Zalewski-2, Rafał Ruciński-2, Konrad Krochmal # Piotr Mastalerczuk-2, Rafał Kur-2, Kamil Gąsowski

Nieciecz: Krochmal K., Abramczuk H., Zalewski M., Kobyliński Ł., Zalewski R., Pieniak P., Iwański M., Bielarski M., Ruciński R., Bolesta K., Błoński D.

Dzięcioły: Steć K., Pytlak P., Mastalerczuk P., Kur R., Gasowski K., Prokopczuk M., Mastalerczuk Ł., Walczuk A., Juźwiak T.

 

Kamieńczyk – Grodzisk                               3:0 vo

* drużyna z Grodziska nie dojechała na mecz

 

Wojewódki Dolne – Morszków                    2:2

Andrzej Świniarski, Karol Mikołajewski # Piotr Grądzki, Jacek Tomczuk

Wojewódki Dolne: Świniarski D., Świniarski Andrzej, Świniarski Adam, Kąkol K., Tymiński M., Mikołajewski K., Małko W., Dmowski P., Pencak H.

Morszków: Skorupka Sz., Tomczuk J., Pietrzak R., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Grądzki P., Kur Artur, Kur W., Zawadzki Ł., Balicki M.

 

Chądzyń – Bujały                                          0:6

Tomasz Moczulski-2, Łukasz Zawadzki, Kamil Strzała, Paweł Strzała, Maciej Strzała

Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Goyski K., Tenderenda D., Owsianka A.,
Fijałkowski Mirosław, Fijałkowski Mariusz, Ajdys K.

Bujały: Bujalski K., Strzała P., Strzała K., Strzała M., Strzała R., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Zawadzki K., Czarnocki J., Moczulski T.

 

XVI KOLEJKA 01.06.2008

Kamieńczyk – Wojewódki Dolne                 4:0

Paweł Stolarczuk-2, Arkadiusz Bernaś, Konrad Tymiński

Kamieńczyk: Stolarczuk G., Stolarczuk P., Tymiński K., Boruta R., Bień R., Bernaś R., Bernaś A., Krysiak P.,

Wojewódki Dolne: Świniarski Andrzej, Świniarski D., Dmowski P., Małko W.,
Jaworowski R., Kakol W., Joński R., Tymiński M.

 

Grodzisk – Gama Sokołów                           0:3 vo

  • drużyna z Grodzisk została wykluczona z rozgrywek

Bujały – Rytele Święckie                             2:2

Mateusz Zawadzki, Tomasz Moczulski # Radosław Rytel-Andrjanik, bramka samobojcza

Bujały: Bujalski K., Strzała P., Strzała M., Strzała R., Strzała K., Zawadzki M., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Sidorzak S., Czarnocki J., Moczulski T.

Rytele Święckie: Mleczko J., Żebrowski G., Rytel-Andrjanik R., Kamiński K., Danaj P., Lenarczuk A., Zębrowski S., Borowy D., Zalewski Z.

 

Morszków – Nieciecz                                   4:2

Jacek Tomczuk, Rafał Pietrzak, Włodzimierz Kur, Kamil Kaczorowski # Paweł Pieniak, Rafał Ruciński

Morszków: Steć B., Tomczuk J., Balicki M., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Pietrzak R., Zawadzki Ł., Kur Artur, Kur W., 

Nieciecz: Krochmal K., Abramczuk H., Zalewski M., Kobyliński Ł., Zalewski R., Pieniak P., Iwański M., Bielarski M., Ruciński R., Bolesta K., Błoński D.

 

Dzięcioły – Chądzyń                                     0:3 vo

* drużyna z Dzięcioł nie zebrała składu

 

XVII KOLEJKA 08.06.2008

Rytele Święckie – Chądzyń                         4:6

Radosław Rytel-Andrjanik-2, 2 bramki samobójcze# Mariusz Fijałkowski-3, Krzysztof Goyski-2, Dariusz Sarna

Rytele Św.: Mleczko J., Danaj Ł., Zębrowski S., Rytel-Andrjank R., Zalewski Z.,
Lenarczuk A., Kamiński A., Kamiński K., Borowy D.

Chądzyń: Kierył G., Siedlecki P., Goyski K., Sarna D., Fijałkowski Mariusz, Mastalerczuk M., Budziński M., Tenderenda D., Fijałkowski Mirosław, Wyszyński P., Gołębiewski B.,

Wojtczuk M.,

 

Morszków – Dzięcioły                                  3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Nieciecz – Kamieńczyk                                3:2

Konrad Krochmal, Rafał Ruciński, Hubert Abramczuk # Arkadiusz Bernaś, Robert Bień

Nieciecz: Krochmal K., Abramczuk H., Zalewski M., Kobyliński Ł., Zalewski R., Pieniak P., Iwański M., Bielarski M., Ruciński R., Bolesta K., Błoński D.

Kamieńczyk: Krysiak R., Boruta R., Bernaś A., Bień R., Stolarczuk P., Bernaś R.,

Kotowski R., Zieliński K., Tymiński K.

 

Wojewódki Dolne – Gama Sokołów            1:0

Paweł Żurawiński

Wojewódki Dolne: Świniarski D., Świnairski Andrzej, Świniarski Adam, Małko W., Mikołajewski K., Kakol K., Joński R., Żurawiński P., Pencak H., Turowski M.

Gama Sokołów: Jastrzębski H., Noszczak P., Wilk D., Brzezik M., Rozpara M., Mróz B., Dobrzyński T., Król P.

 

Bujały – Grodzisk                                         3:0 vo                        

·        drużyna z Grodziska została wykluczona z rozgrywek

 

XVIII KOLEJKA 15.06.2008

 

Kamieńczyk – Morszków                             2:1

Robert Boruta, Paweł Stolarczuk # Damian Czarniecki

Kamieńczyk: Krysiak R., Boruta R., Bernaś A., Bień R., Stolarczuk P., Bernaś R.,

Kotowski R., Zieliński K., Tymiński K.

Morszków: Steć B., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Tomczuk J., Pietrzak R., Balicki M., Kur W., Kur Artur, Zawadzki Ł., Czarniecki D.

 

Bujały – Wojewódki Dolne                          0:2

Paweł Żurawiński, Andrzej Świniarski

Bujały: Bujalski K. Strzała P., Strzała K., Strzała M., Strzała R., Moczulski T., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Sidorzak S.

Wojewódki D.: Swiniarski Andrzej, Świniarski Adam, Świniarski D., Kakol K.,

Jaworowski R., Tymiński M., Sobolewski P., Żurawiński P., Mikołajewski K.,

 

Dzięcioły – Rytele Święckie                        0:3 vo

* drużyna z Dzięcioł została wykluczona z rozgrywek

Chądzyń – Grodzisk                                     3:0 vo

* drużyna z Grodziska została wykluczona z rozgrywek

 

Gama Sokołów – Nieciecz                            4:3

Marcin Brzezik-4 # Przemysław Odowski-2, Paweł Pieniak

Gama Sokołów: Jastzrębski H., Wilk D., Brzezik M., Rozpara M., Osiejewicz Mateusz, Mróz B., Kukiel K., Dobrzyński T.

Nieciecz: Zalewski M., Zalewski R., Kożuchowski J., Bielarski M., Odowski P.,

Abramczuk H., Bolesta K., Krochmal K., Pieniak P.

 

Tabela końcowa

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Rytele Święckie

18

46

79

32

15

1

2

2.

Bujały

18

38

69

35

12

2

4

3.

Kamieńczyk

18

34

59

36

11

1

6

4.

Gama Sokołów

18

33

56

40

11

0

7

5.

Chadzyń

18

25

48

47

8

1

9

6.

Morszków

18

23

52

50

6

5

7

7.

Wojewódki Dolne

18

22

42

57

6

4

8

8.

Nieciecz

18

17

67

91

5

2

11

9.

Dzięcioły

18

17

43

71

5

2

11

10.

Grodzisk

18

6

27

83

2

0

16

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz