Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 94, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 215
statystyki szczegółowe
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
I LIGA
I KOLEJKA 02.09.2007
Jacek Perczak-2, Konrad Małko, Łukasz Leśniczuk, Kamil Kruza, Grzegorz Maciejec # Bartosz Andrzejewski-2, Marek Tarkowski, Tomasz Rybiński
Sędziował: Andrzej Pietranik
Wirów: Woźniak P., Małko H., Małko K., Telakowski R., Perczak J., Kruza K., Maciejec G., Turkowski K.
Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Tarkowski M., Rybiński T., Rybiński Ł., Borowski A., Korzeniowski K., Gawroński D., Danilczuk D., Pankiewicz P., Olszewski K., Stasiuk G.
Jarosław Kobus-4, Emil Kosiorek, Mariusz Parzonka # Paweł Steć2, Maciej Steć, Sylwester Szczeć
Sędziował: Zbigniew Czerkas
Sabnie: Ładziak K., Parzonka M., Kobus J., Kobus H., Kobus K., Kosiorek E., Romaniuk Mieszko, Nowoszek C., Iwaniuk P.
Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Maciej, Steć Paweł, Steć Patryk, Kur N., Kamiński K., Szczeć S., Puchalski P., Wilk R.
Rozbity Kamień – Skibniew 0:3
Damian Skorupka, Sylwester Ołdakowski, Marcin Goworek
Sędziował: Adam Sikorski
Rozbity Kamień: Sikorski M., Kisieliński A., Romanowski S., Misiak J., Korman A., Wrzosek W., Mlonek T., Trusiak M., Sikorski W., Błoński P., Jeżowski A., Dmowski J.
Skibniew: Zawadzki R., Goworek M., Zegadło A., Skorupka D., Miszczuk K., Wrzosek P., Ołdakowski S.
Topaz Węże – Sokołów I 8:3
Robert Maksymiak-3, Paweł Maksymiak –2, Krzysztof Dmowski, Damian Dmowski, Łukasz Gawryś # Grzegorz Fajkowski-2, Michał Wasiluk
Sędziował: Paweł Dmowski
Topaz Węże: Odowski Adrian, Odowski Albert, Dmowski D., Dmowski K., Maksymiak R., Maksymiak P., Dziewulski A., Replin Ł., Gawryś Ł., Replin P.
Sokołów I: Kunowski R., Fajkowski G., Wasiluk M., Wasiluk J., Żurawlewski, Jaszczuk T., Jarosz T.
Tchórznica – Dzierzby 1:2
Tomasz Kryszczuk # Tomasz Olszewski-2
Tchórznica: Benedykciuk J., Benedukciuk Sz., Kryszczuk T., Jagiełlo K., Stpiczyński M., Bolesta Michał, Jurczak M., Wróbewski Sz., Jabłoński P., Przewoźnik D., Hardejewicz K.
Dzierzby: Borys K., Pniewski A., Pniewski R., Pniewski P., Olszewski T., Danielczuk M., Danielczuk D., Kwiek D., Milik G.
Kurowice – Kamianka 4:4
Damian Bogucki-2, Tomasz Sójka, Ignacy Rozbicki # Jacek Jóźwiak-2, Hubert Kołodziejczuk, Robert Jóźwiak
Kurowice: Wojtkowski J., Sójka T., Sójka P., Kucharek M., Kołodziejczuk Ł., Rozbicki I., Dąbkowski G., Bogucki D., Bińkowski D., Kobryń M.
II KOLEJKA 09.09.2007
Sabnie – Repki 6:4 (1:2)
Jarosław Kobus-2, Robert Korczewski, Mieszko Romaniuk, Emil Kosiorek, Mariusz Parzonka # Łukasz Rybiński-2, Tomasz Rybiński, Bartosz Andrzejewski
Sędziował: Konrad Krochmal
Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Kobus J., Kobus H., Kobus D., Romaniuk Marcin, Romaniuk Mieszko, Parzonka M., Kosiorek E.
Repki: Korzeniowski K., Andrzejewski B., Rybiński T., Rybinski Ł., Tarkowski M., Gawroński D., Pankiewicz P., Niewiński J.
Wirów – Skibniew 5:0
Kamil Kruza-3, Jacek Perczak, Łukasz Leśniczuk
Wirów: Wozniak P., Malko H., Malko K., Telakowski R., Perczak J., Leśniczuk Ł., Turkowski K. Kruza K.
Skibniew: Zawadzki R., Wyszomierski S., Miszczuk K., Ołdakowski S., Wrzosek P., Skorupka D., Kotowski Ł., Mąka K., Sobotka P.
Rozbity Kamień – Sokołów I 3:2
Sylwester Romanowski, Jacek Dmowski, Piotr Błoński # Michał Wasiluk, Jacek Wasiluk
Rozbity Kamień: Sikorski M., Kisieliński A., Romanowski S., Misiak J., Dmowski J., Wrzosek W., Mlonek T., Trusiak M., Sikorski W., Błoński P., Jeżowski A.
Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk J., Wasiluk M., Jarosz T., Jaszczuk T., Jaszczuk R., Chomać G., Fajkowski G., Krawczuk J.
Topaz Węże – Kamianka 2:5
Zbigniew Wierzbicki, Damian Dmowski # Jacek Jóźwiak-3, Patryk Sobieszczak, Daniel Rutkowski
Sędziował: Wiesław Wrzosek
Topaz Węże: Replin Ł., Dmowski K., Dmowski D., Odowski Albert, Odowski Adrian, Replin P., Wierzbicki Z., Gawryś Ł.
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak J., Sulawiak Z., Kołodziejczuk H., Jóźwiak J.,
Jóźwiak R., Rutkowski D., Sobieszczak P., Iwański P., Ignaciuk W., Czerkas Z.
Kurowice – Tchórznica 5:3
Dominik Grzyb-2, Grzegorz Dąbkowski, Łukasz Kołodziejczuk, Damian Bogucki
# Krzysztof Hardejewicz, Kamil Jagiełło, Jarosław Benedykciuk
Sędziował: Konrad Korzeniowski
Kurowice: Kucharek M., Sójka T., Sójka P., Dąbkowski G., Bogucki D., Kołodziejczuk Ł., Bińkowski D., Goworek H., Grzyb D.
Tchórznica: Hardejewicz K., Jagiełło K., Benedykciuk J., Benedykciuk Sz., Bolesta Michał, Przewoźnik D., Jurczak M., Wróblewski Sz., Jabłoński P., Stpiczyński M.
Dzierzby – Białobrzegi 7:2
Andrzej Pniewski-3, Grzegorz Milik, Tomasz Wrzosek, Damian Kwiek, bramka samobójcza # Mariusz Steć-2
Dzierzby: Borys K., Pniewski A., Pniewski R., Pniewski P., Danielczuk M., Danielczuk D., Kwiek D., Milik G., Nowakowski A., Wrzosek T.
Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć P., Steć J., Prokurat P., Kur N., Szczeć S., Kamiński K.
III KOLEJKA 16.09.2007
Skibniew – Repki 3:4
Kamil Miszczuk-3 # Konrad Korzeniowski-2, Dariusz Gawroński-2
Skibniew: Wrzosek P., Zawadzki R., Wyszomirski S., Niepiekło M., Goworek M., Mąka K., Skorupka D., Miszczuk K., Ołdakowski S.
Repki: Mazur A., Stasiuk G., Korzeniowski K., Niewiński J., Olszewski K., Danilczuk D., Gawroński D., Rybiński Ł., Rybiński T.
Rozbity Kamień – Kamianka 2:1
Jacek Dmowski, Karol Klewek # Maciej Krasnodębski
Rozbity Kamień: Romanowski S., Misiak J., Dmowski J., Wrzosek W., Mlonek T.,
Trusiak M., Sikorski A.. Jeżowski A., Klewek K., Korman A.
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak J., Sulawiak Z., Kołodziejczuk H., Jóźwiak J.,
Jóźwiak R., Krasnodębski M., Sobieszczak P., Iwański P., Ignaciuk W., Czerkas Z.
Tchórznica – Topaz Węże 3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Białobrzegi – Kurowice 3:1
Mariusz Steć –2, Paweł Steć # Grzegorz Dąbkowski
Białobrzegi: Stec D., Steć Mariusz, Steć P., Steć Michał, Kur N., Kamiński K., Prokurat P., Szczeć S., Puchalski P., Wicenciak J.
Kurowice: Kucharek M., Sójka T., Sójka P., Dąbkowski G., Bogucki D., Kołodziejczuk Ł., Bińkowski D., Goworek H.
Wirów – Sokołów I- przełożony
IV KOLEJKA 23.09.2007
Skibniew – Sabnie 4:7
Marcin Goworek-2, Kamil Miszczuk, Marek Pogorzelski # Jarosław Kobus-2, Robert Korczewski-2, Konrad Kobus, Emil Kosiorek, Mariusz Parzonka
Skibniew: Goworek M., Miszczuk K., Zawadzki R., Zegadło A., Kotowski Ł., Sobotka P., Pogorzelski Marek, Pogorzelski Marcin, Ołdakowski S.,
Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Korczewski R., Parzonka M., Kosiorek E., Kobus K., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin
Wirów – Kamianka 4:5
Grzegorz Maciejec-3, Jacek Perczak # Maciej Krasnodębski, Piotr Iwański, Robert Jóźwiak, Hubert Kołodziejczuk, bramka samobójcza
Wirów: Woźniak P., Turkowski K., Malko K., Małko H., Perczak P., Perczak J., Kruza K., Maciejec G., Telakowski R., Leśniczuk Ł.
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak J., Sulawiak Z., Jóźwiak R., Jóźwiak J., Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Rutkowski D., Krasnodębski M., Iwański P., Sobieszczak P.
Bartosz Andrzejewski-3, Konrad Korzeniowski-2, Tomasz Rybiński, Łukasz Rybiński, Adrian Borowski # Michał Wasiluk-2, Tomasz Jurczak, Grzegorz Chomać
Repki: Olszewski K., Gawroński D., Danilczuk D., Tarkowski M., Stasiuk G., Pankiewicz P., Niewiński J., Borowski A., Andrzejewski B., Korzeniowski K., Rybiński T., Rybiński Ł.
Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk M., Wasiluk J., Chomać G., Jurczak T., Krawczuk J., Jaszczuk R.
Rozbity Kamień – Tchórznica 2:1
Wojciech Sikorski, Piotr Błoński # Marcin Jurczak
Rozbity Kamień: Sikorski M., Kisieliński A., Romanowski S., Dmowski J., Wrzosek W., Mlonek T., Trusiak M., Sikorski W., Błoński P., Jeżowski A.
Tchórznica: Bolesta P., Jurczak M., Bolesta Michał, Bolesta Maciej, Benedykciuk J., Michalczuk M., Kryszczuk T., Kurowicki P., Jagiełło K., Przewoźnik D.
Kurowice – Dzierzby 7:3
Tomasz Sójka-2, Grzegorz Dąbkowski-2, Hubert Goworek-2, Łukasz Kołodziejczuk # Tomasz Wrzosek-2, Marcin Danielczuk
Kurowice: Turkowski G., Sójka T., Sójka P., Dabkowski G., Goworek H., Kołodziejczuk Ł., Bogucki D., Rozbicki I., Kur M.
Dzierzby: Pniewski A., Pniewski P., Pniewski R., Olszewski T., Olszewski M., Kwiek D., Danielczuk D., Danielczuk M., Wrzosek T., Kobyliński D.,
Topaz Węże – Białobrzegi 2:5
Damian Dmowski, Łukasz Mlonek # Paweł Steć-2, Marcin Bocian-2, Mariusz Steć
Topaz Węże: Replin Ł., Odowski Adrian, Replin P., Mlonek Ł., Czyżewski P., Dmowski K., Dmowski D., Gawryś Ł.
Białobrzegi: Steć D., Steć Mariusz, Steć P., Kur N., Kamiński K., Prokurat P., Szczeć S., Bocian M.
V KOLEJKA 30.09.2007
Dzierzby – Topaz Węże 3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Jarosław Kobus-2, Robert Korczewski, Hubert Kobus # Ignacy Rozbicki
Sabnie: Ładziak K., Kobus K., Kobus D., Kobus J., Kobus H., Korczewski R., Parzonka M., Nowoszek C., Romaniuk Marcin, Romaniuk Mieszko
Kurowice: Kołodziejczuk Ł., Sójka T., Sójka P., Goworek H., Bogucki D., DąbkowskiG., Rozbicki I.
Białobrzegi – Rozbity Kamień 4:3
Mariusz Steć, Maciej Steć, Sylwester Szczeć, bramka samobójcza # Wiesław Wrzosek-3
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Mariusz, Steć Maciej, Steć D., Steć J., Kamiński K.,
Szczeć S., Kur M.
Rozbity Kamień: Chmielewski Ł., Wrzosek W., Klewek K., Trusiak M., Sikorski W., Sikorski A., Misiak J., Romanowski S., Mlonek T., Kisieliński A.
Jarosław Benedykciuk, Kamil Jagiełło # Paweł Perczak –4, Łukasz Buczyński, Hubert Małko
Tchórznica: Hardejewicz K., Bolesta P., Bolesta Michał, Bolesta Maciej, Benedykciuk Sz., Benedykciuk J., Jagiełło K., Jurczak M.
Wirów: Woźniak P., Turkowski K., Kruza K., Grądzki K., Perczak P., Buczyński Ł.,
Małko H.
Repki – Kamianka 4:4
Bartosz Andrzejewski, Konrad Korzeniowski, Tomasz Rybiński, Kamil Olszewski # Artur Ambroziak-2, Ernest Wierzbicki, Hubert Kołodziejczuk
Repki: Mazur A., Gawroński D., Danilczuk D., Borowski A., Niewiński J., Rybiński Ł., Rybiński T., Andrzejewski B., Korzeniowski K., Olszewski K., Tarkowski M.
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak J., Czerkas Z., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Jóźwiak R., Jóźwiak J., Iwański P., Rutkowski D., Sobieszczak P., Ambroziak A., Kołodziejczuk H.
Sokołów I – Skibniew 3:7
Grzegorz Fajkowski, Grzegorz Chomać, bramka samobójcza # Kamil Miszczuk-2, Damian Skorupka-2, Marek Pogorzelski, Adam Filipczyński, Marcin Goworek,
Sokołów: Kunowski R., Wasiluk J., Wasiluk M., Chomać G., Fajkowski G., Jaszczuk K., Kondraciuk T., Jurczak T.
Skibniew: Niepiekło M., Kotowski Ł., Pogorzelski M., Goworek M., Miszczuk K., Wyszomirski S., Filipczyński A., Ołdakowski S., Mąka K., Skorupka D.
VI KOLEJKA 07.10.2007
Wojciech Sikorski, Karol Klewek, Tobiasz Mlonek # Damian Kwiek
Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Misiak J., Kisieliński A., Sikorski W., Chmielewski Ł., Klewek K., Sikorski A., Korman A., Mlonek T., Błoński P.
Dzierzby: Borys K., Pniewski R., Pniewski P., Pniewski A., Milik G., Olszewski T., Danielczuk M., Danielczuk D., Kwiek D.
* drużyna gospodarzy oddała trzeci mecz walkowerem, w związku z tym została wycofana z rozgrywek Wyniki uzyskane przez tą drużynę zostały anulowane
Emil Kosiorek-5, Jarosław Kobus-2, Patryk Iwaniuk-2 # Grzegorz Chomać, Jarosław Krawczuk
Sabnie: Ładziak K., Romaniuk Marcin, Romaniuk Mieszko, Kobus J., Kosiorek E.,
Iwaniuk P., Iwaniuk K., Kobus H.,
Damian Skorupka-2, Marcin Goworek-2, Kamil Miszczuk # Jacek Jóźwiak-3, Hubert Kołodziejczuk-2, Maciej Krasnodębski
Skibniew: Zaranek B., Wyszomirski S., Niepiekło M., Goworek M., Skorupka D., Mąka K., Miszczuk K., Pogorzelski M., Zegadło A., Filipczyński A.
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak J., Sulawiak Z., Jóźwiak J., Krasnodębski M., Kołodziejczuk H., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Sobieszczak P., Borys M., Rutkowski D.
Repki – Tchórznica 2:8
Bartosz Andrzejewski, bramka samobójcza # Daniel Przewoźnik-3, Piotr Bolesta-2, Marcin Jurczak, Maciej Ołtarzewski, Krzysztof Hardejewicz
Repki: Korzeniowski K., Andzrejewski B., Rybiński T., Rybiński Ł., Danilczuk D., Tarkowski M., Borowski A., Stasiuk G., Niewiński J.
Tchórznica: Bolesta P., Jurczak M., Ołtarzewski M., Michalczuk M., Przewoźnik D.,
Jagiełło K., Hardejewicz K., Bolesta Michał, Benedykciuk J., Benedykciuk Sz., Kurowicki P., Jabłoński P.
Kamil Kruza-2, Łukasz Leśniczuk, Paweł Perczak, Hubert Małko, Jacek Perczak, Przemysław Woźniak # Mariusz Steć-2, Norbert Kur
Wirów: Małko K., Małko H, Perczak P., Perczak J., Telakowski R., Turkowski K.,
Woźniak P., Leśniczuk Ł., Kruza K.
Białobrzegi: Steć J., Stec Maciej, Steć Mariusz, Zieliński Ł., Zieliński K., Kur N., Szczeć S., Prokurat P., Kamiński K.
VII KOLEJKA 14.10.2007
Kurowice – Rozbity Kamień 1:3
Łukasz Kołodziejczuk # Damian Dmowski-2, Karol Klewek
Kurowice: Bogucki D., Rozbicki I., Kucharek M., Goworek H., Dąbkowski G.,
Grudziński Ł., Bińkowski D., Kołodziejczuk Ł., Kuć Ł.
Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Misiak J., Kisieliński A., Sikorski W., Chmielewski Ł., Klewek K., Sikorski A., Mlonek T., Dmowski D., Przywózki P.,
Przywózki M., Wrzosek W., Trusiak M., Jeżowski A.
Dzierzby – Wirów 2:5
Tomasz Wrzosek, Maciej Olszewski # Jacek Perczak-3, Paweł Perczak, Łukasz Buczyński
Dzierzby: Borys K., Pniewski P., Pniewski R., Milik G., Olszewski M., Olszewski T., Wrzosek T., Wrzosek S., Danielczuk M., Danielczuk D., Kwiek D.,
Wirów: Woźniak P., Leśniczuk Ł., Małko K., Małko H., Perczak P., Turkowski K.,
Toczyski A., Nazarczuk D., Perczak J., Buczyński Ł.
Piotr Bolesta, Daniel Przewoźnik, Jarosław Benedykciuk # Marek Pogorzelski-2
Tchórznica: Hardejewicz K., Bolesta P., Jurczak M., Jagiełło K., Przewoźnik D., Benedykciuk J., Benedykciuk Sz., Bolesta Michał, Bolesta Maciej, Kurowicki P.
Skibniew: Wrzosek P., Miszczuk K., Pogorzelski M., Goworek M., Zawadzki R., Ołdakowski S., Zegadło A.
Sokołów I – Kamianka 1:6
Paweł Księżopolski # Jacek Jóźwiak-3, Maciej Krasnodębski, Patryk Sobieszczak, Jarosław Sulawiak
Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk J., Wasiluk M., Chomać G., Księżopolski P., Jarosz T., Krawczuk J., Jurczak T.
Kamianka: Wierzbicki E., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Sulawiak J., Krasnodębski M., Sobieszczak P., Jóźwiak J, Korczewski A., Czerkas Z.
Białobrzegi – Repki – mecz przełożony na 4.11
Sabnie – termin wolny
Sabnie – Kamianka 7:4
Jarosław Kobus-3, Emil Kosiorek-2, Robert Korczewski, Marcin Romaniuk
# Jarosław Sulawiak-2, Andrzej Korczewski, Adam Ignaciuk
Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Kobus J., Romaniuk Marcin, Kosiorek E., Iwaniuk P., Kobus H., Parzonka M., Nowoszek C.
Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk A., Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Sulawiak J.,
Sulawiak Z., Rutkowski D., Ołdakowski K., Korczewski A., Jóźwiak R.
Sokołów I – Tchórznica 4:5
Michał Wasiluk-2, Grzegorz Fajkowski, bramka samobójcza # Daniel Przewoźnik-3, Tomasz Kryszczuk-2
Sokołów I: Kunowski R., Jarosz T., Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Jurczak T., Księżopolski P., Chomać G.
Tchórznica: Hardejewicz K., Jagiełło K., Przewoźnik D., Kryszczuk T., Benedykciuk Sz., Benedykciuk J., Bolesta Michał, Ołtarzewski M., Jabłoński P.
Skibniew – Białobrzegi 4:0
Marcin Goworek-4
Skibniew: Zawadzki R., Goworek M., Zegadło A., Pogorzelski M., Wyszomirski S.,
Sobotka P., Wrzosek P., Ołdakowski S.
Białobrzegi: Steć D., Steć Mariusz, Steć Maciej, Steć J., Kur N., Szczeć S., Kamiński K., Zieliński K.
Repki – Dzierzby 1:3
Konrad Korzeniowski # Andrzej Pniewski, Sylwester Wrzosek, Daniel Danielczuk
Repki: Niewiński J., Andrzejewski B., Rybiński T., Danilczuk D., Tarkowski M., Korzeniowski K., Gawroński D., Olszewski K., Stasiuk G.,
Dzierzby: Borys K., Pniewski A., Pniewski P., Pniewski R., Wrzosek S., Danielczuk D., Milik G., Nowakowski A., Olszewski T.
Kamil Kruza-2, Jacek Perczak
Wirów: Woźniak P., Małko K., Małko H., Perczak J., Telakowski R., Leśniczuk Ł.,
Kruza K., Buczyński Ł.,
Kurowice: Bogucki D., Goworek H., Kołodziejczuk Ł., Dąbkowski G., Bińkowski D.,
Kuć Ł., Rozbicki I.
Rozbity Kamień – termin wolny
Jarosław Kobus –2, Emil Kosiorek-2 # Robert Pniewski, Tomasz Olszewski, Marcin Danielczuk
Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Kobus J., Romaniuk Mieszko, Kosiorek E., Iwaniuk P., Kobus H., Parzonka M., Nowoszek C.
Dzierzby: Borys K., Pniewski A., Pniewski P., Pniewski R., Wrzosek S., Danielczuk D., Milik G., Nowakowski A. , Wrzosek T., Danielczuk M., Kwiek D.
Piotr Kurowicki, Jarosław Benedykciuk # Jarosław Sulawiak
Tchórznica: Michalczuk M., Ołtarzewski M., Bolesta P., Bolesta Maciej, Przewoźnik D., Kryszczuk T., Jurcza M., Benedykciuk J., Kurowicki P.
Kamianka: Wierzbicki E., Czerkas Z., Krasnodębski M., Rutkowski D., Iwański P., Korczewski A., Sulawiak J., Sulawiak Z., Ignaciuk A., Ignaciuk W.
Białobrzegi – Sokołów I 2:2
Maciej Steć, Kamil Kamiński # Michał Wasiluk-2
Białobrzegi: Steć D., Stec Maciej, Steć Mariusz, Steć J., Zieliński K., Zieliński Ł., Kur N., Kamiński K., Szczeć S.
Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Księżopolski P.,
Jaszczuk P., Krawczuk J.
Wojciech Grądzi-2, Tomasz Wrzosek, Maciej Olszewski # Marek Pogorzelski-2, Damian Skorupka
Dzierzby: Milik G., Pniewski P., Pniewski R., Olszewski M., Olszewski T., Wrzosek T., Grądzki W., Danielczuk M., Dannielczuk D., Kwiek D., Wrzosek S., Demianiuk M.
Skibniew: Miszczuk K. Pogorzelski M., Goworek M., Skorupka D., Zegadło A.,
Zawadzki R., Sobotka P., Ołdakowski S., Zaranek B.
Kurowice – Repki 3:2
Damian Bogucki-2, Łukasz Kuć # Tomasz Rybiński, Kamil Olszewski
Kurowice: Kucharek M., Goworek H., Kuć Ł., Bogucki D., Bińkowski D., Dąbkowski G., Kołodziejczuk Ł.
Repki: Mazur A., Korzeniowski K., Andrzejewski B., Rybiński T., Olszewski K., Stasiuk G.,
Rybiński Ł., Tarkowski M., Gawroński D., Danilczuk D., Borowski A., Waszczuk A.
Sabnie – Rozbity Kamień mecz przełożony
Wirów – termin wolny
Białobrzegi – Kamianka 5:1
Mariusz Steć-2, Maciej Steć, Łukasz Zieliński, Kamil Kamiński # Jacek Jóźwiak
Białobrzegi: Darda J., Steć D., Stec Maciej, Stec Mariusz, Stec J., Zieliński Ł., Zieliński K., Kur N., Kamiński K., Szczeć S., Prokourat P.
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ignaciuk W., Iwański P., Czerkas Z., Korczewski A., Sobieszczak P., Rutkowski D.
Sokołów I - Dzierzby 0:5
Andrzej Pniewski-3, Jacek Kobyliński, Robert Pniewski
Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk M., Wasiluk J., Fajkowski G., Chomać G., Jarosz T., Jurczak T., Jaszczuk P., Krawczuk J., Księżopolski P.
Dzierzby: Borys K., Pniewski A., Pniewski P., Pniewski R., Olszewski T., Danielczuk D., Kobyliński J., Nowakowski A., Milik G., Kwiek D., Wrzosek T.
Sylwester Wyszomirski, Marcin Goworek # Damian Bogucki-2, Marcin Kucharek
Skibniew: Miszczuk K.Goworek M., Wyszomirski S., Pogorzelski M., Zegadło A.,
Sobotka P., Zawadzki R., Wrzosek P., Niepiekło M.
Kurowice: Sójka P., Kucharek M., Goworek H., Dabkowski G., Kołodziejczuk Ł., Kuć Ł., Bogucki D., Rozbicki I., Bińkowski D.
Kamil Kruza-2, Łukasz Leśniczuk, Łukasz Buczyński # Damian Dmowski-2, K. Rymuza
Wirów: Woźniak P., Małko K., Małko H., Telakowski R., Toczyski A., Leśniczuk Ł., Buczyński Ł., Kruza K.
Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Sikorski W., Chmielewski Ł., Klewek K., Sikorski A., Dmowski D., Wrzosek W., Trusiak M., Błoński P., Rymuza K.
Sabnie – Tchórznica mecz przełożony na wiosnę
Mecz zaległy:
Białobrzegi – Repki 2:3
Norbert Kur-2 # Tomasz Rybiński, Kamil Olszewski., Konrad Korzeniowski
Białobrzegi: Darda J., Steć D., Stec Maciej, Stec Mariusz, Stec J., Zieliński Ł., Zieliński K., Kur N., Kamiński K., Szczeć S., Prokourat P.
Repki: Mazur A., Niewiński J., Andrzejewski B., Rybiński T., Korzeniowski K., Rybiński Ł., Tarkowski M., Gawroński D., Danilczuk D., Stasiuk G., Borowski A.
Artur Nowakowski, Jacek Kobyliński, Daniel Danielczuk # Maciej Krasnodębski-2, Adam Ignaciuk-2
Dzierzby: Borys K., Pniewski P., Pniewski R., Milik G., Danielczuk D., Kwiek D.,
Wrzosek S., Kobyliński J., Nowakowski A., Demianiuk M.
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Korczewski A., Krasnodębski M., Sobieszczak P.
Damian Bogucki-4, Ignacy Rozbicki-3, Grzegorz Dąbkowski # Michał Wasiluk-2, Grzegorz Fajkowski-2, Jacek Wasiluk
Kurowice: Kucharek M., Kołodziejczuk Ł., Kuć Ł., Bińkowski D., Goworek H., Rozbicki I., Dąbkowski G., Bogucki D.
Sokołów I: Kunowski R., Księżopolski P., Jurczak T., Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Chomać G., Krawczuk J., Jaszczuk P.
Łukasz Leśniczuk-4, Paweł Perczak-2, Jacek Perczak # Grzegorz Chomać-2,
Michał Wasiluk-2, Grzegorz Fajkowski
Wirów: Woźniak P., Małko H., Małko W., Perczak J., Perczak P., Leśniczuk Ł.,
Buczyński Ł., Maciejec G., Grądzki K.
Sokołów I: Kunowski R., Fajkowski G., Wasiluk J., Wasiluk M., Chomać G., Jaszczuk R., Jaszczuk P.
Białobrzegi – Sabnie 1:5
Konrad Zieliński # Jarosław Kobus-3, Emil Kosiorek-2
Sędziował: Piotr Siedlecki
Białobrzegi: Steć Maciej, Steć Mariusz, Steć J., Zieliński K., Zieliński Ł., Kur N.,
Kamiński K., Szczeć S., Prokurat P.
Sabnie: Ładziak K., Kobus H., Kobus D., Kobus J., Korczewski R., Parzonka M., Romaniuk Marcin, Romaniuk Mieszko, Kosiorek E.
Hubert Kołodziejczuk –3, Marcin Ornowski-2, Adam Ignaciuk, Kamil Ołdakowski # Tomasz Sójka-2, Damian Bińkowski, Damian Bogucki
Sędziował: Tomasz Rybiński
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak J., Sulawiak Z., Jóźwiak J., Czerkas Z., Korczewski A., Kołodziejczuk H., Ornowski M., Ignaciuk A., Ołdakowski K.
Kurowice: Kucharek M., Goworek H., Bogucki D., Dabkowski G., Sójka T., Bińkowski D., Kołodziejczuk Ł., Kuć Ł.
Damian Skorupka-4, Marcin Goworek, Kamil Miszczuk, Radosław Zawadzki# Karol Klewek, Damian Dmowski, Piotr Błoński
Sędziował: Adam Filipczyński
Skibniew: Bujalski W., Zegadło A., Goworek M., Skorupka D., Zawadzki R., Sobotka P., Miszczuk K., Wrzosek P.
Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Sikorski W., Chmielewski S., Klewek K., Dmowski J., Wrzosek W., Trusiak M., Dmowski D., Błoński P., Kisieliński D.
Dzierzby – Tchórznica 2:3
Andrzej Pniewski-2 # Daniel Przewoxnik-2, Maciej Ołtarzewski
Sędziował: Bogdan Wrzosek
Dzierzby: Milik G., Pniewski A., Pniewski R., Olszewski T., Danielczuk M., Danielczuk D., Borys K., Kwiek D., Demianiuk M., Wrzosek S.
Tchórznica: Michalczuk M., Benedykciuk Sz., Bolesta P., Jurczak M., Szymański P., Ołtarzewski M., Hardejewicz K., Koc S.
05.04.2008 Mecz zaległy:
Sabnie – Tchórznica 2:4
Jarosław Kobus, Robert Korczewski # Maciej Ołtarzewski-2, Tomasz Kryszczuk-2
Sędziował:
Sabnie: Ładziak K., Kobus H., Kobus J., Kobus D., Kosiorek E., Korczewski R., Parzonka M., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Iwaniuk P.
Tchórznica: Michalczuk M., Bolesta P., Szymański P., Ołtarzewski M., Przewoźnik D., Jagiełło K., Kryszczuk T., Koc S., Benedykciuk J., Bolesta Michał
Tomasz Rybiński-3, Mateusz Puzan, bramka samobójcza # Jarosław Kobus-3, Robert Korczewski, Mieszko Romaniuk
Sędziował: Tomasz Dobrzyński (Sokołów)
Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Korzeniowski K., Tarkowski M., Stasiuk G., Puzan M., Danilczuk D., Rybiński Ł., Waszczuk A., Rybiński T., Gawroński D., Gawroński R., Niewiński J., Borowski A., Olszewski K.
Sabnie: Ładziak K., Kobus H., Romaniuk Marcin, Romaniuk Mieszko, Parzonka M., Korczewski R., Kobus J., Iwaniuk P.
* drużyna ze Skibniewa nie zebrała składu
Sokołów I – Rozbity Kamień 1:8
Grzegorz Chomać # Damian Dmowski-3, Jarosław Misiak, Jacek Dmowski, Wiesław Wrzosek, Marek Trusiak, Wojciech Sikorski
Sędziował:
Sokołów I: Jaszczuk P., Jaszczuk R., Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Replin S., Księżopolski P., Chomać G.
Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Sikorski W., Chmielewski Ł., Klewek K., Dmowski J., Wrzosek W., Trusiak M., Dmowski D., Misiak J.
Tchórznica – Kurowice 6:4
Maciej Ołtarzewski-4, Marcin Jurczak, Daniel Przewoźnik # Grzegorz Dąbkowski-2, Damian Bogucki, Łukasz Kołodziejczuk
Sędziował:
Tchórznica: Michalczuk M., Jurczak M., Ołtarzewski M., Szymański P., Jagiełło K., Przewoźnik D., Kryszczuk T., Benedykciuk J., Bolesta Michał, Hardejewicz K., Koc S.
Kurowice: Kucharek M., Kuć Ł., Sójka P., Kołodziejczuk Ł., Dąbkowski G., Bogucki D., Rozbicki I., Bińkowski D., Goworek H.
Białobrzegi – Dzierzby 3:3
Norbert Kur-2, Patryk Steć # Tomasz Wrzosek-2 Robert Pniewski
Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Patryk, Steć J., Zieliński K., Kur N., Kamiński K.,
Prokurat P., Szczeć S.
Dzierzby: Milik G., Pniewski A., Pniewski R., Wrzosek T., Wrzosek S., Kwiek D., Olszewski T.
Dzierzby – Sabnie 9:1
Andrzej Pniewski-5, Tomasz Wrzosek, Tomasz Olszewski, Jacek Kobyliński, Grzegorz Milik # Jarosław Kobus
Dzierzby: Borys K., Milik G., Pniewski A., Pniewski P., Pniewski R., Wrzosek S., Kwiek D., Olszewski T., Wrzosek T, . Danielczuk D., Danielczuk M., Kobyliński J.
Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Kobus H., Korczewski R., Romaniuk Marcin, Romaniuk Mieszko, Parzonka M.
Jacek Jóźwiak-4, Marcin Ornowski, Piotr Iwański, Maciej Krasnodębski
# Damian Dmowski-3, Łukasz Chmielewski,
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Czerkas Z., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Rutkowski D., Jóźwiak J., Ornowski M., Iwański P., Krasnodębski M.
Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Chmielewski Ł., Sikorski W., Dmowski J., Wrzosek W., Dmowski D., Misiak J.
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Kurowice – Białobrzegi – mecz przełożony
Wirów – Sokołów I 0:3 vo
01.05.2008 mecze zaległe
Rozbity Kamień – Sabnie 7:1
Damian Dmowski-3, Wiesław Wrzosek-3, Karol Klewek # Hubert Kobus
Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Klewek K., Dmowski J.,
Wrzosek W., Dmowski D., Sikorski A.
Sabnie: Ładziak K., Parzonka M., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Kobus J., Kobus H., Kobus D., Kosiorek E., Korczewski R.
Kurowice – Białobrzegi 5:2
Damian Bogucki-2, Hubert Goworek, Tomasz Sójka, Grzegorz Dąbkowski# Michał Steć, Sylwester Szczeć
Kurowice: Kucharek M., Dąbkowski G., Sójka T., Goworek H., Bogucki D., Rozbicki I., Kołodziejczuk Ł.,
Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Michał, Steć J., Steć Patryk, Steć Paweł, Zieliński J., Kur N., Prokurat P., Kamiński K., Wyszyński P., Szczeć S.
Sabnie – Skibniew 4:3
Mieszko Romaniuk-3, Mariusz Parzonka # Damian Skorupka-2, Marek Pogorzelski
Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Kosiorek E., Parzonka M., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Kobus J., Kobus H., Nowakowski D.
Skibniew: Zegadło A., Goworek M., Skorupka D., Wrzosek P., Wyszomierski R., Pogorzelski M., Bujalski W., Miszczuk K., Mąka K.
Sokołów I – Repki 8:6
Jacek Wasiluk-2, Sławomir Replin-2, Jarosław Krawczuk-2, Michał Wasiluk, Radosław Jaszczuk # Adrian Waszczuk-3, Tomasz Rybiński-2, Bartosz Andrzejewski
Sokołow I: Kunowski R., Fajkowski G., Wasiluk J., Wasiluk M., Krawczuk J., Replin S., Księżopolski P., Jaszczuk R.
Repki: Mazur A., Tarkowski M., Andrzejewski B., Rybiński T., Waszczuk A., Danilczuk D., Gawroński D., Gawroński R., Stasiuk G., Borowski A., Pankiewicz P.
Kamianka – Wirów 3:0 vo
* drużyna z Wirowa nie dojechała na mecz
Tchórznica – Rozbity Kamień 2:0
Tomasz Kryszczuk, Kamil Jagiełło
Tchórznica: Bolesta P., Kurowicki P., Jurczak M., Skibniewski P., Kryszczuk T., Jagiełlo K., Przewoźnik D., Hardejewicz K., Benedykciuk Sz.
Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Klewek K., Dmowski J., Dmowski D., Misiaj J., Chmielewski Ł.
Dzierzby – Kurowice 5:2
Robert Pniewski, Paweł Pniewski, Sylwester Wrzosek, Damian Kwiek, Tomasz Olszewski
# Hubert Goworek, Damian Bogucki
Dzierzby: Milik G., Pniewski R., Pniewski P., Wrzosek S., Wrzosek T., Olszewski M., Olszewski T., Danielczuk D., Danielczuk M., Kwiek D.
Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Dąbkowski G., Kołodziejczuk Ł., Sójka T.,
Goworek H., Bogucki D., Kobryń M.
Kurowice – Sabnie 2:4
Tomasz Sójka, Hubert Goworek # Jarosław Kobus, Hubert Kobus, Dawid Nowakowski, Mieszko Romaniuk
Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Dąbkowski G., Kołodziejczuk Ł., Sójka T.,
Goworek H., Bogucki D.
Sabnie: Ładziak K., Parzonka M., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Kobus J., Kobus H., Kobus K., Kobus D., Iwaniuk P., Nowakowski D.
Rozbity Kamień – Białobrzegi 4:5
Damian Dmowski-4 # Michał Steć –2, Mariusz Steć-2, Kamil Kamiński
Rozbity K.: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Klewek K., Dmowski J.,
Dmowski D., Misiak J., Chmielewski Ł., Trusiak M.
Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Michał, Steć Maciej, Steć Patryk, Steć J., Zieliński Ł., Zieliński K., Kur N., Kamiński K., Szczeć S., Wilk Ł., Prokurat P.
Wirów – Tchórznica 0:3 vo
Piotr Iwański-2, Adam Ignaciuk # Konrad Korzeniowski-3, Tomasz Rybiński-2, Adrian Waszczuk
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Czerkas Z., Jóźwiak J, Ignaciuk W., Ignaciuk A., Kołodziejczuk H., Ołdakowski K., Sobieszczak P., Ornowski M., Iwański P.
Repki: Mazur A., Korzeniowski K., Rybiński T., Puzan M., Waszczuk A., Danilczuk D., Niewiński J., Stasiuk G., Tarkowski M.,
Skibniew – Sokołów I 5:7
Artur Zegadło-2, Marek Pogorzelski-2, Kamil Miszczuk # Jacek Wasiluk-3, Grzegorz Fajkowski-2, Michał Wasiluk-2
Skibniew: Zegadło A., Goworek M., Pogorzelski M., Wrzosek P., Miszczuk K., Mąka K., Mieteń P.
Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk M., Wasiluk J., Jaszczuk R., Księżopolski P., Replin S., Fajkowski G., Chorowicz C.
Hubert Kołodziejczuk –3, Adam Ignaciuk # Dawid Nowakowski-2
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Czerkas Z., Kołodziejczuk H.,
Ignaciuk A., Ignaciuk W., Ornowski M., Korczewski A., Sobieszczak P., Ołdakowski K.
Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Kobus H., Kobus D., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Korczewski R., Parzonka M., Kosiorek E., Nowakowski D.
Dzierzby – Rozbity Kamień 5:1
Andrzej Pniewski-3, Marcin Danielczuk, Daniel Danielczuk # Damian Dmowski
Dzierzby: Borys K., Pniewski A., Pniewski R., Wrzosek S., Wrzosek T., Danielczuk D., Danielczuk M., Kwiek D., Milik G., Olszewski T.
Rozbity K.: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Klewek K., Dmowski J.,
Dmowski D., Misiak J., Trusiak M., Wrzosek W., Sikorski W.
Tomasz Kryszczuk-2, Kamil Jagiełło, Daniel Przewoźnik, Marcin Jurczak
# Tomasz Rybiński-2, Maciej Skupiewski
Tchórznica: Michalczuk M., Bolesta P., Bolesta Michał, Jurczak M., Skibniewski P., Koc S., Hardejewicz K., Benedykciuk Sz., Jagiełło K., Kryszczuk T., Przewoźnik D., Jabłoński P.
Repki: Andrzejewski B., Danilczuk D., Tarkowski M., Stasiuk G., Korzeniowski K., Skupiewski M., Puzan M., Borowski A., Rybiński T.
Sabnie – Sokołów I 11:3
Mieszko Romaniuk-5, Jarosław Kobus-3, Dawid Nowakowski, Hubert Kobus, Konrad Kobus # Jacek Wasiluk, Grzegorz Fajkowski, Sławomir Replin
Sabnie: Ładziak K., Kobus K., Kobus J., Kobus H., Nowakowski D., Kobus D., Parzonka M., Iwaniuk P., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Korczewski R.
Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk M., Wasiluk J., Replin S., Fajkowski G., Chomać G., Księżopolski P.
Białobrzegi – Wirów 3:0 vo
* drużyna z Wirowa została wycofana z rozgrywek
Kamianka – Skibniew mecz przełożony
Mecz rozegrany awansem: 22.05.2008
Dzierzby – Repki 10:1
Andrzej Pniewski-5, Tomasz Wrzosek-2, Sylwester Wrzosek-2, Robert Pniewski # Tomasz Rybiński
Dzierzby: Borys K., Pniewski A., Pniewski R., Danielczuk D., Danielczuk M., Wrzosek S., Wrzosek T., Milik G., Olszewski T.
Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Rybiński Ł., Rybiński T., Tarkowski M., Stasiuk G., Puzan M., Niewiński J., Danilczuk D., Gawroński R., Korzeniowski K., Borowski A.
Rozbity Kamień – Kurowice 2:1
Jacek Dmowski, Łukasz Chmielewski # Łukasz Kołodziejczuk
Rozbity K.: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Klewek K., Misiak J., Dmowski J.,
Dmowski D., Chmielewski Ł., Trusiak M., Wrzosek W.
Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Rozbicki I., Goworek H., Dąbkowski G., Sójka P., Bocian M., Kołodziejczuk Ł., Bogucki D.
Skibniew – Tchórznica 2:1
Marcin Goworek, Paweł Sobotka # Tomasz Kryszczuk
Skibniew: Wrzosek P., Bujalski W., Zegadło A., Goworek M., Pogorzelski M., Miszczuk K., Wyszomierski S., Sobotka P.
Tchórznica: Kurowicki P., Jurczak M., Szymański P., Ołtarzewski M., Jagiełło K., Hardejewicz K., Przewoźnik D., Kryszczuk T., Benedykciuk J., Benedykciuk Sz., Koc S., Bolesta Michał
Tomasz Rybiński-2, Konrad Korzeniowski-2, Rafał Gawroński # Jarosław Steć-2, Kamil Kamiński-2, Konrad Zieliński-2, Maciej Steć, Sylwester Szczeć
Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Rybiński Ł., Rybiński T., Tarkowski M., Stasiuk G., Puzan M., Niewiński J., Danilczuk D., Gawroński R., Korzeniowski K., Borowski A.
Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Maciej, Steć J., Zieliński Ł., Zieliński K., Prokurat P., Kamiński K., Leśniczuk Ł., Szczeć S.
Wirów – Dzierzby 0:3 vo
* drużyna z Wirowa została wycofana z rozgrywek
Sokołów – Kamianka – mecz przełożony
Białobrzegi- Skibniew 4:4
Norbert Kur-2, Maciej Steć, Kamil Kamiński # Kamil Miszczuk-3, Radosław Zawadzki
Białobrzegi: Steć W., Steć Maciej, Steć Mariusz, Steć J., Zieliński K., Kamiński K., Kur N., Leśniczuk Ł., Szczeć S.
Skibniew: Wrzosek P., Zegadło A., Pogorzelski M., Zawadzki R., Miszczuk K., Mąka K., Mieteń P., Sobotka P.
Tchórznica – Sokołów I mecz przełożony
Kurowice – Wirów 3:0 vo
* drużyna z Wirowa została wycofana z rozgrywek
Jarosław Kobus-2 # Damian Dmowski-2
Sabnie: Kobus H., Kobus J., Korczewski R., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Parzonka M., Iwaniuk P., Kulwicki D.
Rozbity K.: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Klewek K., Dmowski J.,
Dmowski D., Chmielewski Ł., Wrzosek W.
Repki – Kurowice 5:7
Rafał Gawroński-3, Bartosz Andrzejewski, Konrad Korzeniowski # Łukasz Kołodziejczuk-3, Hubert Goworek-2, Damian Bińkowski, Grzegorz Dąbkowski
Repki: Rybiński Ł., Tarkowski M., Andrzejewski B., Gawroński R., Korzeniowski K.,
Puzan M., Borowski A., Gawroński D., Olszewski K.
Kurowice: Kucharek M., Dąbkowski G., Bińkowski D., Rozbicki I., Kołodziejczuk Ł., Goworek H., Turkowski G.
Damian Skorupka-2, Artur Zegadło # Andrzej Pniewski-5, Marcin Danielczuk, Jacek Kobyliński
Skibniew: Zegadło A., Goworek M., Pogorzelski M., Sobotka P., Skorupka D., Bujalski W., Zawadzki R., Wrzosek P., Niepiekło M., Maka K.
Dzierzby: Milik G., Pniewski A., Pniewski P., Pniewski R., Danielczuk D., Danielczuk M., Wrzosek S., Olszewski T., Kwiek D., Kobyliński J.
Tomasz Kryszczuk-2, Jarosław Benedykciuk-2, Kamil Jagiełło, Patryk Jabłoński # Hubert Kołodziejczuk-2, Adam Ignaciuk
Tchórznica: Bolesta P., Jurczak M., Szymański P., Michalczuk M., Jagiełło K.,
Kryszczuk T., Jabłoński P., Benedykciuk Sz., Benedykciuk J., Bolesta Michał
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Czerkas Z., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Kołodziejczuk H., Ołdakowski K., Sobieszczak P., Ornowski M., Iwański P.
Jarosław Kobus-2 # Kamil Jagiełło-2, Daniel Przewoźnik, Michał Bolesta
Tchórznica: Michalczuk M., Bolesta P., Jurczak M., Szymański P., Kryszczuk T., Jagiełło K., Bolesta Michał, Ołtarzewski M., Hardejewicz K., Benedykciuk J., Benedykciuk S.
Sabnie: Ładziak K., Kobus H., Kobus J., Korczewski R., Kosirek E., Parzonka M., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Iwaniuk P.
Kamianka – Białobrzegi 2:6
Adam Ignaciuk, Marcin Ornowski # Łukasz Leśniczuk-3, Norbert Kur, Konrad Zieliński, Jarosław Steć
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ignaciuk A., Sobieszczak P., Ołdakowski K., Ornowski M., Korczewski A.
Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Michał, Steć J., Kur N., Kamiński K., Prokurat P., Szczeć S., Wilk Ł., Leśniczuk Ł., Zieliński K.
Kurowice – Skibniew 2:5
Damian Bogucki-2 #ArturZegadło-2, Kamil Miszczuk-2, Marek Pogorzelski
Kurowice: Bińkowski D., Kołodziejczuk Ł., Grudziński Ł., Kucharek M., Osipiak B., Rozbicki I., Dabkowski G., Goworek H., Bogucki D.
Skibniew: Mieteń P., Goworek M., Zegadło A., Miszczuk K., Pogorzelski M., Sobotka P., Zawadzki R., Bujalski W., Filipczyński A.,
Dzierzby – Sokołów 11:5
Andrzej Pniewski-4, Damian Kwiek-2, Tomasz Wrzosek, Sylwester Wrzosek, Jacek Kobyliński, Robert Pniewski, bramka samobójcza # Michał Wasiluk –2, Grzegorz Chomać, Grzegorz Fajkowski, Paweł Księżopolski
Dzierzby: Milik G., Pniewski A., Pniewski P., Pniewski R., Wrzosek S., Wrzosek T., Danielczuk M., Kwiek D., Kobyliński D., Danielczuk D.
Sokołów I: Jaszczuk P., Jaszczuk R., Wasiluk M., Wasiluk J., Fajkowski G., Chomać G., Replin S., Księżopolski P.
Rozbity Kamień – Wirów 3:0 vo
Tchórznica – Białobrzegi 6:4
Daniel Przewoźnik-2, Paweł Szymański, Tomasz Kryszczuk, Marcin Jurczak, Kamil Jagiełlo # Michał Steć-2, Łukasz Leśniczuk, Łukasz Zieliński
Tchórznica: Kurowicki P., Szymański P., Kryszczuk T., Jagiełło K., Przewoźnik D., Benedykciuk S., Benedykciuk J., Bolesta Michał, Hardejewicz K., Jurczak M., Jabłoński P.
Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Maciej, Steć Michał, Kur N., Kamiński K., Leśniczuk Ł., Prokurat P., Zieliński Ł., Szczeć S.
Sabnie – Wirów 3:0 vo
* drużyna z Wirowa została wycofana z rozgrywek
Repki – Rozbity Kamień 2:6
Rafał Gawroński, Adrian Borowski # Damian Dmowski-4, Wiesław Wrzosek-2
Repki: Mazur A., Danilczuk D., Puzan M., Andrzejewski B., Rybiński T., Waszczuk A., Olszewski K., Korzeniowski K., Gawroński D., Gawroński R., Borowski A.,
Rozbity K.: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Klewek K., Dmowski D.,
Wrzosek W., Chmielewski Ł.
Sokołów I – Kurowice 3:4
Sławomir Replin-2, Jacek Wasiluk # Damian Bogucki-3, Tomasz Sójka
Sokołów I: Kunowski R., Chomać G., Fajkowski G., Wasiluk M., Wasiluk J., Replin S., Księżopolski P., Jaszczuk P., Jaszczuk R.
Kurowice: Kucharek M., Sójka P., Sójka T., Kołodziejczuk Ł., Bińkowski D., Dąbkowski G., Rozbicki I., Goworek H., Bogucki D.
Zaległy: Kamianka – Skibniew 8:4
Hubert Kołodziejczuk-4, Piotr Iwański, Jarosław Sulawiak, Marcin Ornowski, Adam Ignaciuk # Kamil Miszczuk-2, Marcin Goworek, Damian Skorupka
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Iwański P., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Ornowski M., Rutkowski D., Korczewski A., Ołdakowski K., Sobieszczak P.
Skibniew: Miszczuk K., Sobotka P., Zawadzki R., Wyszomierski S., Wrzosek P.,
Goworek M., Skorupka D., Filipczyński F., Bujalski W., Niepiekło M.
22.06.2008 mecze zaległe:
Kamianka – Sokołów I 10:2
Hubert Kołodziejczuk-3, Jarosław Sulawiak-3, Kamil Ołdakowski-2, Marcin Ornowski, Andrzej Korczewski # Michał Wasiluk-2
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ornowski M., Ołdakowski K., Kołodziejczuk H., Korczewski A., Ignaciuk A., Ignaciuk W.
Sokołów I: Kunowski R., Chomać G., Księżopolski P., Jaszczuk R., Wasiluk M., Wasiluk J., Horowicz C., Jaszczuk P.
Kamianka – Dzierzby 3:3
Kamil Ołdakowski, Wojciech Ignaciuk, Hubert Kołodziejczuk # Andrzej Pniewski, Robert Pniewski, Tomasz Wrzosek
Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ornowski M., Ołdakowski K., Kołodziejczuk H., Korczewski A., Ignaciuk A., Ignaciuk W.
Dzierzby: Borys K., Pniewski A., Pniewski R., Pniewski P., Wrzosek T., Wrzosek S., Olszewski M., Olszewski T., Danielczuk D., Danieleczuk M., Milik G.
Tchórznica – Sokołów I 3:0 vo
* drużyna z Sokołowa odała mecz walkowerem
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Tchórznica |
20 |
45 |
70 |
47 |
15 |
0 |
5 |
2. |
Sabnie |
20 |
43 |
88 |
65 |
14 |
1 |
5 |
3. |
Dzierzby |
20 |
38 |
91 |
54 |
12 |
2 |
6 |
4. |
Rozbity Kamień |
20 |
34 |
64 |
52 |
11 |
1 |
8 |
5. |
Kamianka |
20 |
33 |
86 |
74 |
10 |
3 |
7 |
6. |
Kurowice |
20 |
28 |
67 |
71 |
9 |
1 |
10 |
7. |
Białobrzegi |
20 |
27 |
67 |
70 |
8 |
3 |
9 |
8. |
Repki |
20 |
19 |
72 |
96 |
6 |
1 |
13 |
9. |
Skibniew |
20 |
19 |
66 |
75 |
6 |
1 |
13 |
10. |
Sokołów I |
20 |
10 |
60 |
123 |
3 |
1 |
16 |
11. |
Wirów |
20 |
27 |
50 |
54 |
9 |
0 |
11 |
* drużyna z Wirowa została wykluczona z rozgrywek wskutek trzech walkowerów
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|