Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 37, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 158
statystyki szczegółowe
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
Sezon 2006/2007
II liga
Grupa B
# Leszek Mosiej
Sędziował:
Bujały:
Chądzyń: Siedlecki P., Wilk K., Kierył G., Pędzich P., Mosiej L., Goyski K., Deoniziak G., Mastalerczuk R., Mastalerczuk M., Budziński M., Kamont S.
Sabnie – Dzięcioły 8:7
Jarosław Kobus-3, Jacek Siemieniuk –2, Marcin Romaniuk, Robert Korczewski, Konrad Kobus # Marcin Kalicki-4, Piotr Mastalerczuk, Damian Prokopczuk, Mariusz Pałka
Sędziował:
Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Siemieniuk J., Romaniuk M., Kobus K., Kobus J., Andrzejczuk J.,
Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Wrzosek R., Pałka M., Kalicki M., Pytlak P., Mastalerczuk P., Mastalerczuk Ł., Prokopczuk D., Prokopczuk M., Steć K.
Tchórznica – termin wolny
Bujały – Sabnie 1:4 (0:2)
Sędziował: Piotr Bolesta
Bujały: Kur M., Czarnocki J., Wierzbicki M., Zawadzki Karol, Zawadzki Ł., Grądzki P., Sidorzak S., Kur W.
Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Romaniuk Marcin, Korczewski R., Siemieniuk J., Kosiorek E., Kobus K., Łachecki R., Kobus H.
Chądzyń – Dzięcioły 4:3 (2:2)
Grzegorz Deoniziak-2 (21,41); Piotr Pędzich (43), bramka samobójcza (34)
# Marcin Kalicki (10), Damian Prokopczuk (16), Mariusz Pałka (45)
Sędziował: Robert Andrzejewski
Chądzyń: Goyski K., Kobus K., Siedlecki P., Wilk K., Kierył G., Pedzich P., Mosiej L., Deoniziak G., Mastalerczuk M., Kamont S., Miszczuk K.
Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Mastalerczuk Ł., Pytlak P., Prokopczuk D.,
Kalicki M., Pałka M., Rusiniak T., Steć K., Mastalerczuk P., Prokopczuk M.
Kurowice – Tchórznica 3:2 (1:1)
Sędziował: Jarosław Kobus
Kurowice: Wojtkowski J., Sójka T., Sójka P., Dąbkowski G., Goworek H., Bogucki D., Deoniziak Ł.
Tchórznica: Benedykciuk Sz., Szymański P., Jurczak M., Kryszczuk T., Przewoźnik D., Tymosiak Ł., Jagiełło K., Hardejewicz K., Bolesta P.
Arkadiusz Kamiński # Kamil Jagiełło-2, Michał Spiczyński
Sędziował: brak sędziego
Rytele Św.: Mleczko J., Rytel-Andrianik R., Rytel-Andrianik P., Kruk J., Rytel- Kuc M., Zalewski Z., Lenarczuk A., Kamiński A., Skorek S., Żebrowski G.
Tchórznica: Szymański P., Jurczak M., Kryszczuk T., Bolesta P., Jagiełło K. Przewoźnik D., Tymosiak Ł., Benedykciuk Sz., Hardejewicz K., Spiczyński M.
Sędziował: Piotr Siedlecki
Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Bernaś R., Bień R., Stolarczuk P., Kotowski R., Tymiński K., Szymański M., Stolarczuk G., Chendoszka A.
Kurowice: Wojtkowski J., Sójka P., Sójka T., Dąbkowski G., Bogucki D., Kamiński K., Goworek H., Rudziński G., Olichwierczuk T.
Dzięcioły – Bujały 2:3
Sędziował: Piotr Siedlecki
Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Mastalerczuk Ł., Pałka M., Pytlak P., Rusiniak A., Steć K., Prokopczuk D., Wrzosek R., Kur R., Prokopczuk M., Mastalerczuk P.
Bujały:
Kamil Wilk, Krzysztof Goyski, Kamil Miszczuk # Jarosław Kobus-4, Konrad Kobus, Robert Korczewski
Sędziował: Antoni Bakoński
Chądzyń:
Sabnie: Kobus K., Kobus J., Kobus H., Romaniuk Mieszko, Łachecki R., Ładziak K., Parzonka M., Korczewski R.
Sędziował: Kamil Miszczuk
Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Pytlak P., Mastalerczuk Ł., Pałka M., Kur R.,
Steć K., Prokopczuk D., Prokopczuk M., Wrzosek R., Mastalerczuk P.
Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Wojewódzki A., Wojewódzki D., Tymiński K., Bernaś A., Bernaś R., Bień R., Stolarczuk P., Danielewicz M.
Chądzyń – Rytele Święckie 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Bujały – Kurowice 0:1 (0:0)
Sedziował: Jarosław Kobus
Bujały: Strzała M., Zawadzki K., Strzała R., Milik R., Strzała P., Sidorzak S., Kur W., Kur M., Czarnocki J., Strzała K., Bujalski K.
Kurowice: Wojtkowski J., Sójka P., Sójka T., Dąbkowski G., Bogucki D., Kamiński K., Goworek H., Deoniziak Ł., Grudziński Ł., Kuć Ł., Bińkowski D.
Sabnie – Tchórznica 1:5 (1:4)
Sabnie: Ładziak K., Kobus K., Romaniuk Marcin, Romaniuk Mieszko, Parzonka M., Kobus J., Korczewski R., Kosiorek E.,
Tchórznica: Benedykciuk Sz., Bolesta P., Przewoźnik D., Jurczak M., Stpiczyński M., Kryszczuk T., Szymański P., Jagiełło K., Hardejewicz K.
Sędziował: Piotr Pędzich
Rytele Św. : Kowalewski K., Rytel-Andrianik K., Zalewski Z., Rytel- Andrianik P., Lenarczuk A., Godlewski K., Borowy D., Mleczko J., Kamiński A., Kruk J., Grądzki S.
Bujały:
Kurowice- Chądzyń 6:0 (3:0)
Damian Bogucki-2 (7, 53); Łukasz Kołodziejczuk (13), Hubert Goworek (28), Grzegorz Dabkowski (44), Tomasz Olichwierczuk (47)
Sedziował: Piotr Bolesta
Kurowice: Wojtkowski J., Bogucki D., Goworek H., Dąbkowski G.,
Kobryń M., Bińkowski D., Kołodziejczuk Ł., Olichwierczuk T.
Chądzyń: Miszczuk K., Kierył G., Siedlecki P., Wilk K., Pedzich P.,
Miszczuk K., Mastalerczuk R., Mastalerczuk M., Oracz P., Budziński M., Kobus K.
Tchórznica – Dzięcioły 4:1
Sędziował:
Dzięcioły:
Rytele Św.:
Chadzyń – Kamieńczyk 2:8
# Robert Boruta-5, Paweł Krysiak-2, Robert Bień
Chądzyń:
Kamieńczyk:
Sedziował:
Bujały:
Tchórznica:
Sabnie –Kurowice 4:2 (1:2)
Jarosław Kobus-4(35, 45,53,62) # Hubert Goworek (12), Damian Bogucki (21)
Sabnie: Ładziak K., Kobus D., Kobus K., Kobus H., Kobus J., Korczewski R., Romaniuk M., Nowoszek C.
Kurowice: Wojtkowski J., Sójka T., Goworek H., Dąbkowski G., Bogucki D., Piwko P., Waszewski M., Kołodziejczuk Ł., Sójka P.
Sędziował:
Kamieńczyk: Stolarczuk G. Krysiak P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Szymański M., Bień R., Boruta R., Tymiński K., Stolarczuk P., Chedzoszka A.
Bujały:
Tomasz Sójka-3, Tomasz Olichwierczuk, Hubert Goworek, Grzegorz Dąbkowski # Damian Prokopczuk-3, Mariusz Pałka
Sędziował:
Kurowice:
Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Mastalerczuk R., Pałka M., Pytlak P., Wrzosek R., Mastalerczuk P., Prokoczuk D., Prokopczuk M.,
Kamil Jagiełło-2, Tomasz Kryszczuk-2, Paweł Szymański, Daniel Przewoźnik
# Piotr Siedlecki, Dawid Tenderenda
Sędziował:
Tchórznica:
Chądzyń: Siedlecki P., Wilk K., Kierył G., Pędzich P., Goyski K., Mastalerczuk M., Budziński M., Radomski P., Tenderenda D.
Rytele Św.
Sabnie:
Jarosław Kobus-4 # Robert Boruta-4, Artur Wojewódzki, Konrad Tymiński, Robert Bernaś
Sędziował:
Sabnie:
Kamieńczyk: Krysiak R., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Boruta R., Stolarczuk P., Bień R., Bernaś A., Bernaś R., Krysiak P., Tymiński K.
Kamil Jagiełło-3, Daniel Przewoźnik, Tomasz Kryszczuk, Paweł Szymański
# Robert Bernaś
Sędziował:
Tchórznica:
Kamieńczyk: Krysiak R., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Boruta R., Stolarczuk P., Bień R., Bernaś A., Bernaś R., Krysiak P., Tymiński K.
Karol Kołodziej, Łukasz Danaj, Adam Lenarczuk, Zbigniew Zalewski # Robert Boruta, Paweł Krysiak, Konrad Tymiński
Sędziował:
Rytele Świeckie: Skorek S., Zębrowski G., Zębrowski Ł., Mleczko J., Rytel-Andrianik P., Kołodziej K., Lenarczuk A., Danaj Ł., Zalewski Z.
Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Wojewódzki D., Wojewódzki A.,
Bień R., Boruta R., Bernaś R., Stolarczuk P., Tymiński K.
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Tchórznica |
7 |
18 |
27 |
9 |
6 |
0 |
1 |
2. |
Kamieńczyk |
7 |
15 |
29 |
23 |
5 |
0 |
2 |
3. |
Sabnie |
7 |
15 |
34 |
28 |
5 |
0 |
2 |
4. |
Kurowice |
7 |
15 |
22 |
12 |
5 |
0 |
2 |
5. |
Chądzyń |
7 |
7 |
15 |
30 |
2 |
1 |
4 |
6. |
Bujały |
7 |
5 |
12 |
17 |
1 |
2 |
4 |
7. |
Rytele Św. |
7 |
4 |
13 |
26 |
1 |
1 |
5 |
8. |
Dzięcioły |
7 |
3 |
23 |
30 |
1 |
0 |
6 |
Krzysztof Goyski-2 # Sebastian Sidorzak-3
Sędziował: Mariusz Andrzejewski
Chądzyń: Kazimierczuk A., Siedlecki P., Wilk K., Goyski K., Mastalerczuk M., Kierył G., Budziński M., Tenderenda D., Oracz P., Szczeć S.
Bujały: Kur M., Wierzbicki M., Czarnocki J., Kur W., Sidorzak S., Grądzki P., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Strzała M.
Mariusz Pałka-2 (10, 68); Damian Prokopczuk (65) # Jarosław Kobus–3 (6, 12, 42); Konrad Kobus (38), Robert Korczewski (50), Dawid Kobus (60)
Sędziował: Arkadiusz Chędoszka
Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Pałka M., Pędzich P., Mastalerczuk P., Wujek A., Prokopczuk D., Pytlak P.
Sabnie: Sawicki R., Ładziak K., Romaniuk Mieszko, Korczewski R., Kobus J., Kobus D., Kobus H., Kobus K., Nowoszek C., Parzonka M., Kosiorek E., Iwaniuk P.
Rytele Święckie – Kurowice 7:1
Krzysztof Kowalewski-2, Daniel Borowy-2, Arkadiusz Kamiński, Adam Lenarczuk, Zbigniew Zalewski # Grzegorz Dąbkowski
Rytele Święckie: Mleczko J., Danaj Ł., Kamiński K., Rytel-Andrianik P., Kowalewski K., Borowy D., Rytel- Andrianik R., Kamiński A., Lenarczuk A., Zalewski Z.
Kurowice: Łach E., Goworek H., Sójka P., Bogucki D., Goworek H., Dąbkowski G., Kołodziejczuk Ł., Olichwierczuk T., Bińkowski D.
Kamieńczyk – Tchórznica 0:0 (0:0)
Sędziował: Maciej Steć
Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Boruta R., Wojewódzki A., Tymiński K., Bernaś R., Bień R., Pankiewicz J., Kalicki M., Stolarczuk P., Kotowski R.
Tchórznica: Hardejewicz K., Benedykciuk Sz., Jagiełło K., Kryszczuk T., Jurczak M., Benedykciuk J., Spiczyński M., Tymosiak Ł., Przewoźnik D. Szymański P.
Kamieńczyk – Rytele Święckie 4:5
Robert Boruta-2, Artur Wojewódzki, Jacek Pankiewicz
# Radosław Rytel-Andrianik-3, Łukasz Danaj, Arkadiusz Kamiński
Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Boruta R., Pankiewicz J., Stolarczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień R., Tymiński K., Bernaś A., Kalicki M. Rytele Święckie: Rytel-Andrianik A., Danaj Ł., Żebrowski G., Zalewski Z., Ryte-Andrianik R., Kamiński K., Kamiński A., Lenarczuk A., Borowy D., Godlewski K.
Mariusz Prokopczuk-2, Damian Prokopczuk, Mariusz Pałka
# Krzysztof Goyski-2
Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Mastalerczuk Ł., Pytlak P., Prokopczuk M., Prokopczuk D., Pałka M., Steć K., Mastalerczuk P., Pytlak P., Wrzosek R., Pędzich P.
Chądzyń: Kazimierczuk A., Siedlecki P., Kierył G., Wilk K., Goyski K., Tenderenda D., Budziński M., Mastalerczuk M., Szczeć S., Kamont S.
Jarosław Kobus-3 (7, 15, 62); Emil Kosiorek-3 (25, 26, 63); Robert Korczewski-2 (45, 46), Marcin Romaniuk (22), Hubert Kobus (49) # Piotr Grądzki-2 (33, 61); Mariusz Kur (66), Łukasz Zawadzki (67), bramka samobójcza (20)
Sędziował: Piotr Bolesta
Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Kobus J., Kobus K., Kobus H., Kobus D., Romaniuk Marcin, Romaniuk Mieszko, Parzonka M., Kosiorek E., Iwaniuk P.
Bujały: Kur M., Kur W., Grądzki P., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Sidorzak S., Czarnocki J., Wierzbicki M.
Kurowice: Wojtkowski J., Sójka P., Dąbkowski G., Kołodziejczuk Ł.,
Bogucki D., Goworek H., Wasilewski R., Borzecki K., Deoniziak Ł.,
Tchórznica: Kryszczuk T., Bolesta P., Bolesta M., Szymański P., Jurczak M., Stpiczyński M., Benedykciuk Sz., Jagiełło K., Tymosiak Ł., Hardejewicz K.
Łukasz Zawadzki-2 # Kamil Steć-2, Damian Prokopczuk
Bujały: Kur M., Kur W., Grądzki P., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Sidorzak S., Czarnocki J., Wierzbicki M., Strzała M.
Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Mastalerczuk Ł., Mastalerczuk P., Prokopczuk D., Prokopczuk M., Wrzosek R., Steć K.
Sabnie – Chądzyń 6:2 (2:1)
Marcin Romaniuk-2 (37,53); Emil Kosiorek (30), Konrad Kobus (56), Jarosław Kobus (66), bramka samobójcza (35) # Michał Budziński (43), bramka samobójcza (7)
Sabnie: Ładziak K., Kobus H. Kobus K., Kobus J., Romaniuk Marcin, Romaniuk Mieszko, Parzonka M., Nowoszek C., Kosiorek E., Iwaniuk P., Korczewski R.
Chądzyń: Goyski K., Tenderenda D., Budziński M., Kierył G., Siedlecki Ł., Oracz P., Mastalerczuk M., Kamont S., Szczeć S.
Tchórznica – Rytele Święckie 2:3 (1:1)
Kamil Jagiełło (12), Tomasz Kryszczuk (56) # Radosław Rytel-Andrianik (11), Zbigniew Zalewski (36), Daniel Borowy (65)
Sędziował: Jarosław Wojtkowski
Tchórznica: Bolesta P., Ktyszczuk T., Jurczak M., Stpiczyński M., Benedykciuk J., Przewoźnik D., Jagiełlo K., Benedykciuk S., Hardejewicz K.
Rytele Święckie: Mleczko J., Rytel- Andrianik P., Rytel-Andrianik R.,
Borowy D., Zalewski Z., Lenarczuk A., Kamiński K., Rytel K., Zembrowski S.
Kurowice – Kamieńczyk 6:5
Kurowice: Wojtkowski J., Sójka T., Bogucki D., Goworek H., Bińkowski D., Sójka P., Kołodziejczuk Ł., Borzęcki K., Dabkowski G.
Kamieńczyk: Krysiak R., Wojewódzki D., Boruta R., Bień R., Wojewódzki A., Bernaś R., Tymiński K., Stolarczuk P., Krysiak P.
Grzegorz Dąbkowski-2, Hubert Goworek-2, bramki samobójcze-2 # Łukasz Zawadzki-2
Sędziował: Jarosław Kobus
Kurowice: Wojtkowski J., Sójka P., Sójka T., Bogucki D., Goworek H., Grudziński Ł., Kucharek M., Kołodziejczuk Ł., Dąbkowski G., Bińkowski D., Kobryń M., Kuć Ł.,
Bujały: Wierzbicki M., Grądzki P., Zawadzki Ł., Kur M., Kur W., Sidorzak S., Mroczkowski R.
Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Pankiewicz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Tymiński K., Bień R., Bernaś A., Stolarczuk P.
Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Pytlak P., Mastalerczuk P., Mastalerczuk Ł.,
Wujek A., Prokopczuk M., Prokopczuk D., Pałka M., Steć K.
Tchórznica: Bolesta P., Szymański P., Jurczak M., Hardejewicz K., Benedykciuk S., Benedykciuk J., Bolesta M., Przewoźnik D., Tymosiak Ł., Jagiełło K., Kryszczuk T.
Sabnie: Ładziak K., Kobus K., Kobus J., Kobus H., Korczewski R., Romaniuk Marcin, Iwaniuk P., Steć D., Nowakowski D.
Daniel Borowy-3, Radosłąw Ryte-Andrianik-2, Adam Lenarczuk-2, Zbigniew Zalewski # Dawid Tenderenda-2, Michał Budziński, Sylwester Szczeć
Sędziował: Grzegorz Żebrowski
Rytele Święckie: Mleczko J., Rytel-Andrianik P., Rytel-Andrianik R., Żebrowski Ł., Kamiński K., Zalewski Z., Borowy D., Lenarczuk A., Rytel K.
Chądzyń: Kazimierczuk A., Siedlecki P., Goyski K., Kierył G., Tenderenda D., Mastalerczuk M., Budziński M., Kamont S., Szczeć S., Oracz P.
Bujały: Kur M., Kur W., Grądzki P., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Sidorzak S., Czarnocki J., Wierzbicki M., Strzała M.
Rytele Święckie: Mleczko J., Żebrowski G., Żebrowski Ł., Kamiński K., Borowy D., Zalewski Z., Lenarczuk A., Rytel K., Rytel-Andrianik P., Rytel-Andrianik R..,
Chądzyń: Siedlecki P., Kierył G., Mastalerczuk M., Budziński M., Oracz P., Tenderenda D., Szczeć S., Kamont S., Zieliński K., Wierzbicki R.
Kurowice: Wojtkowski J., Sójka P., Dabkowski G., Bogucki D., Goworek H., Kobryń M., Kucharek M., Kołodziejczuk Ł., Kuć Ł., Bińkowski D.
Dzięcioły – Tchórznica 2:7
Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Prokopczuk M., Prokopczuk D., Pytlak P., Mastalerczuk P., Pędzich P., Wujek A., Steć K., Mastalerczuk Ł.
· po spotkaniu drużyna z Sabni zgłosiła protest przeciwko zachowaniu się zawodników gospodarzy, sędziego oraz kibiców, protest zostanie rozpatrzony w najbliższych dniach
Kamieńczyk – Chądzyń 5:4 (3:1)
Paweł Krysiak –2, Robert Boruta-2, Artur Woewódzki # Dawid Tenderenda, Krzysztof Żochowski, bramka samobójcza
Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Boruta R., Bernaś R., Wojewódzki A., Tymiński K., Kotowski R., Kalicki M., Bień R., Stolarczuk P.
Chądzyń: Kazimierczuk A., Siedlecki P., Kierył G., Szczeć S., Żochowski K., Kamont S., Tenderenda D., Goyski K., Zieliński K., Oracz P., Mastalerczuk M.
Sabnie – Kurowice 2:2
Jarosław Kobus, Konrad Kobus # Marcin Kucharek, Damian Bogucki
Sabnie: Ładziak K.,Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Kobus J.,
Kobus K., Kobus H., Korczewski R., Parzonka M., Iwaniuk P., Kosiorek E.
Kurowice: Wojtkowski J., Sójka T., Sójka P., Kucharek M., Bogucki D., Goworek H., Kołodziejczuk Ł., Dąbkowski G.
Tchórznica – Bujały 3:9 (0:3)
Kamil Jagiełło (58), Krzysztof Hardejewicz (68), bramka samobójcza (56)
# Piotr Grądzki-3 (48, 54, 66), Kamil Zawadzki-2 (20, 68), Łukasz Zawadzki (13) , Mariusz Kur (68), bramki samobójcze-2 (10, 70)
Sędziował: Jarosław Kobus
Tchórznica: Benedykciuk Sz., Bolesta P., Bolesta Michał, Bolesta Maciej, Kryszczuk T., Hardejewicz K., Jagiełło K., Przewoźnik D.
Bujały: Wierzbicki M., Zawadzki K., Grądzki P., Kur M., Kur W., Strzała K., Zawadzki Ł., Sidorzak S.,
Rytele Święckie – Dzięcioły 7:2
Radosław Rytel Andrianik-3, Kamil Kamiński-2, Daniel Borowy, Adam Lenarczuk # Damian Prokopczuk-2
Sędziował: Piotr Kucharek
Rytele Święckie: Kamiński A., Lipka C., Zalewski Z., Rytel-Andrianik P., Kamiński Ł., Ratyński M., Żebrowski Ł., Rytel- Andrianik R., Kamiński K., Lenarczuk A., Borowy D.
Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Pytlak P., Mastalerczuk P., Mastalerczuk L., Prokopczuk D., Prokopczuk M., Wujek A., Pałka M.
XIV kolejka 17.06.2007
Sabnie – Rytele Święckie 3:0 vo
· drużyna gości nie dojechała na mecz
Chądzyń – Tchórznica 2:7
# Piotr Bolesta-2, Daniel Przewoźnik-2, Michał Stpiczyński-2, Jarosław Benedykciuk
Tchórznica: Bolesta P., Bolesta Michał, Bolesta Maciej, Przewoźnik D., Stpiczyński M., Benedykciuk J., Jurczak M., Kurowicki P., Szymański P., Jagiełło K., Hardejewicz K., Benedykciuk S.
Dzięcioły – Kurowice 3:5
Damian Prokopczuk, Mariusz Prokopczuk, Piotr Pędzich # Marcin Kucharek-2, Hubert Goworek-2, Piotr Sójka
Dzięcioły: Kaczmarczyk D., Prokopczuk D., Prokopczuk M., Pedzich P.,
Pytlak P., Pałka M., Mastalerczuk P, Mastalerczuk Ł.
Kurowice:
Bujały – Kamieńczyk 1:0
Kamil Zawadzki
Sędziował: Michał Steć
Bujały: Kur W., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Czarnocki J., Wierzbicki M., Sidorzak S., Kur M.
Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Boruta R., Tymiński K., Wojewódzki A., Stolarczuk P., Kotowski R., Bień R.
24.06.2007 Mecz powtórzony
Kamieńczyk – Sabnie 3:3
Arkadiusz Bernaś-3 # Jarosław Kobus-3
Sędziował:
Kamieńczyk: Krysiak R., Krysiak P., Boruta R., Wojewódzki A., Bernaś R., Bernaś A., Tymiński K.
Sabnie: Ładziak K., Parzonka M., Kobyliński M., Kobus H., Korczewski R., Kobus J., Kosiorek E., Romaniuk Marcin, Romaniuk Mieszko, Nowoszek C.
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Kurowice |
14 |
29 |
48 |
33 |
9 |
2 |
3 |
2. |
Tchórznica |
14 |
29 |
51 |
27 |
9 |
2 |
3 |
3. |
Sabnie |
14 |
29 |
65 |
47 |
9 |
2 |
3 |
4. |
Kamieńczyk |
14 |
20 |
46 |
43 |
6 |
2 |
6 |
5. |
Rytele Św.*1 |
14 |
18 |
44 |
43 |
6 |
2 |
6 |
6. |
Bujały |
14 |
15 |
35 |
42 |
4 |
3 |
7 |
7. |
Dzięcioły* 2 |
14 |
8 |
41 |
59 |
4 |
0 |
10 |
8. |
Chądzyń |
14 |
7 |
32 |
68 |
2 |
1 |
11 |
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Tchórznica |
4 |
7 |
12 |
6 |
2 |
1 |
1 |
2. |
Kurowice |
4 |
5 |
8 |
9 |
1 |
2 |
1 |
3. |
Sabnie |
4 |
4 |
8 |
13 |
1 |
1 |
2 |
* 1 drużyna z Rytel Święckich została ukarana – 2 pkt za brak obsady sędziowskiej na jednym spotkaniu
* 2 drużyna z Dzięcioł została ukarana – 4 pkt za brak obsady sędziowskiej w dwóch spotkaniach.
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|