Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 14, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 135
statystyki szczegółowe
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
Sezon 2006/2007
II liga
Grupa A
Wyrozeby – Rozbity Kamień 1:2
Adam Zalewski # Tobiasz Mlonek, Albert Korman
Rozbity Kamień: Sikorski M., Mlonek T., Korman A., Wrzosek W., Romanowski S., Chmielewski Ł., Zemło A.
Grzegorz Tomczuk-4, Paweł Połog, Daniel Głogowski, Karol Piech, bramka samobójcza # Bartosz Siedlecki-3, Marcin Siedlecki, Mariusz Borkowski
Sędziował: Marek Adamczyk
Skrzeszew:
Brzozów: Siedlecki M., Siedlecki B., Błoński P., Paderewski J., Ciołek J., Olędzki M., Borkowski M.
Topaz Węże – Sokołów II 9:1
Zbigniew Wierzbicki –3 (16, 25, 38), P. Przywózki –2 (4,41); Norbert Mazurczak-2 (13, 21); Damian Dmowski (19), Wojciech Oziębło (52) # Jerzy Gancarz (60)
Sędziował:
Topaz Węże:
Sokołów II: Witowski Ł., Witowski T., Gancarz J., Szczypa R., Osiejewicz R., Osiejewicz M., Przesmycki K., Dobrzyński T., Kucharek P.
Wyrozęby – Skrzeszew 1:0
Wyrozęby: Wierzbicki E., Zalewski A., Zalewski K., Chudek P., Gałecki R., Górski M., Hardej Ł., Małczuk D., Mazurczak Michał, Mazurczak Maciej, Sobieszczak P., Fedorczyk Marek
Skrzeszew:
Rozbity Kamień – Topaz Węże 0:1
Brzozów – Sokołów II 4:8
Patryk Błoński-3, Marcin Siedlecki #Tomasz Witowski-3, Konrad Kukiel-2, Roman Szczypa, Tomasz Dobrzyński, Hubert Jastrzębski
Sokołów II – Rozbity Kamień 1:2
Krzysztof Protazy # Jacek Dmowski, Tobiasz Mlonek
Skrzeszew – Topaz Węże 1:7
Piotr Bogucki # Marcin Przywózki-3, Paweł Wierzbicki-2, Piotr Przywózki, Damian Dmowski
Węże: Replin Ł., Dmowski K., Dmowski D., Wierzbicki P., Przywózki P., Przywózki M., Gałecki P., Replin P., Oziębło W., Wierzbicki Z., Maksymiak R.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Małczuk D., Hardej Ł., Zalewski A., Gałecki R., Zalewski K., Sobieszczak P., Chudek P.
Rozbity Kamień – Brzozów 3:1
Sokołów II – Skrzeszew 3:0 walkower
Brzozów: Sawicki R., Borkowski M., Ciołek J., Paderewski J., Siedlecki B., Siedlecki M., Błoński P.
Skrzeszew – Rozbity Kamień 1:4
Wyrozeby- Sokołów II mecz przełożony
Mecz zaległy: 15.10.2006
Wyrozęby – Sokołów II 1:2
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Topaz Węże |
5 |
15 |
36 |
10 |
5 |
0 |
0 |
2. |
Rozbity Kamień |
5 |
12 |
11 |
5 |
4 |
0 |
1 |
3. |
Wyrozęby |
5 |
6 |
8 |
11 |
2 |
0 |
3 |
4. |
Brzozów |
5 |
3 |
16 |
34 |
0 |
0 |
5 |
5. |
Sokołów II* |
5 |
9 |
15 |
16 |
3 |
0 |
2 |
6. |
Skrzeszew* |
5 |
3 |
10 |
20 |
1 |
0 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* drużyny ze Skrzeszewa i Sokołowa II wycofały się z rozgrywek
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Sokołów II – Topaz Węże 0:3 vo
* drużyna z Sokołowa wycofała się z rozgrywek
Brzozów – Skrzeszew obustronny walkower
* drużyna ze Skrzeszewa i Brzozowa wycofały się z rozgrywek
Topaz Węże – Rozbity Kamień 1:1 (0:1)
Paweł Wierzbicki (53) # Wiesław Wrzosek (34)
Topaz Węże: Replin Ł., Oziębło W., Mazurczak N., Replin P., Wierzbicki Z., Wierzbicki P., Dmowski D., Przywózki P., Przywózki M., Odowski Adrian
Rozbity Kamień: Wrzosek W., Sikorski A., Sikorski W., Mlonek T., Misiak J., Sikorski M., Trusiak M., Romanowski S., Chmielewski Ł., Dmowski J., Kisieliński A., Dmowski T., Jeżowski A.
* drużyna ze Skrzeszewa wycofała się z rozgrywek
* drużyna z Sokołowa wycofała się z rozgrywek
Rozbity Kamień – Sokołów II 3:0 vo
Wyrozęby – Topaz Węże 3:4 (3:2)
Maciej Krasnodębski, Adam Zalewski, Daniel Małczuk
# Zbigniew Wierzbicki-2, Paweł Wierzbicki, Łukasz Gawryś
Wyrozęby: Zalewski A., Chdek P., Gałecki R., Stański M., Małczuk D.,
Górski M., Żelazowski D., Krasnodębski M.
Topaz Węże: Odowski A., Replin Ł., Replin P., Wierzbicki Z., Wierzbicki P., Gawryś Ł., Oziębło W., Dmowski D., Mazurczak N.
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Topaz Węże |
10 |
28 |
50 |
14 |
9 |
1 |
0 |
2. |
Rozbity Kamień |
10 |
25 |
24 |
6 |
8 |
1 |
1 |
3. |
Wyrozęby |
10 |
13 |
20 |
18 |
5 |
0 |
5 |
4. |
Sokołów II |
10 |
9 |
15 |
31 |
3 |
0 |
7 |
5. |
Skrzeszew |
10 |
3 |
10 |
35 |
1 |
0 |
9 |
6. |
Brzozów |
10 |
0 |
16 |
49 |
0 |
0 |
10 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|