SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 484

statystyki szczegółowe

LIGA SIÓDEMEK IX EDYCJA 2006/2007 II LIGA GR. A

 

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

Sezon 2006/2007

II liga

Grupa A

 

I kolejka 3.09.2006

 

Wyrozeby – Rozbity Kamień          1:2

Adam Zalewski # Tobiasz Mlonek, Albert Korman

Sędziował: Bogdan Czarnocki

Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Chudek P., Zalewski A., Zalewski K., Sobieszczak P., Gałecki L., Mazurczak D., Gałecki R., Fedorczyk Marcin

Rozbity Kamień: Sikorski M., Mlonek T., Korman A., Wrzosek W., Romanowski S., Chmielewski Ł., Zemło A.

 

Skrzeszew – Brzozów                     8:5

Grzegorz Tomczuk-4, Paweł Połog, Daniel Głogowski, Karol Piech, bramka samobójcza # Bartosz Siedlecki-3, Marcin Siedlecki, Mariusz Borkowski

Sędziował: Marek Adamczyk

Skrzeszew:

Brzozów: Siedlecki M., Siedlecki B., Błoński P., Paderewski J., Ciołek J., Olędzki M., Borkowski M.

 

Topaz Węże – Sokołów II              9:1

Zbigniew Wierzbicki –3 (16, 25, 38), P. Przywózki –2 (4,41); Norbert Mazurczak-2 (13, 21); Damian Dmowski (19), Wojciech Oziębło (52) # Jerzy Gancarz (60)

Sędziował:

Topaz Węże:

Sokołów II: Witowski Ł., Witowski T., Gancarz J., Szczypa R., Osiejewicz R., Osiejewicz M., Przesmycki K., Dobrzyński T., Kucharek P.

 

II kolejka 10.09.2006

Wyrozęby – Skrzeszew                            1:0

Adam Zalewski

Wyrozęby: Wierzbicki E., Zalewski A., Zalewski K., Chudek P., Gałecki R., Górski M., Hardej Ł., Małczuk D., Mazurczak Michał, Mazurczak Maciej, Sobieszczak P., Fedorczyk Marek

Skrzeszew: 

 

Rozbity Kamień – Topaz Węże      0:1

Piotr Przywózki

 

Brzozów – Sokołów II                    4:8

Patryk Błoński-3, Marcin Siedlecki #Tomasz Witowski-3, Konrad Kukiel-2, Roman Szczypa, Tomasz Dobrzyński, Hubert Jastrzębski

 
III kolejka 17.09.2006
Brzozów – Wyrozęby                      0:3 walkower

 

Sokołów II – Rozbity Kamień                  1:2

Krzysztof Protazy # Jacek Dmowski, Tobiasz Mlonek

 

Skrzeszew – Topaz Węże               1:7

Piotr Bogucki # Marcin Przywózki-3, Paweł Wierzbicki-2, Piotr Przywózki, Damian Dmowski

Węże: Replin Ł., Dmowski K., Dmowski D., Wierzbicki P., Przywózki P., Przywózki M., Gałecki P., Replin P., Oziębło W., Wierzbicki Z., Maksymiak R.

 

IV kolejka 24.09.2006

Topaz Węże – Wyrozęby                7:2

Piotr Przywózki-5, Zbigniew Wierzbicki, Paweł Wierzbicki # Daniel Małczuk, Łukasz Hardej

Wyrozęby: Wierzbicki E., Małczuk D., Hardej Ł., Zalewski A., Gałecki R., Zalewski K., Sobieszczak P., Chudek P.

 

Rozbity Kamień – Brzozów            3:1

Tobiasz Mlonek-2, Wojciech Sikorski #  Mariusz Borkowski

 

Sokołów II – Skrzeszew                           3:0 walkower

 

V kolejka 1.10.2006

Brzozów – Topaz Węże                           6:12

Mariusz Borkowski-2, Patryk Błoński-2, Bartosz Siedlecki, Jakub Paderewski # Zbigniew Wierzbicki-4, Krzysztof Dmowski-3, Piotr Przywózki-2, Norbert Mazurczak-2, Paweł Wierzbicki

Brzozów: Sawicki R., Borkowski M., Ciołek J., Paderewski J., Siedlecki B., Siedlecki M., Błoński P.

Skrzeszew – Rozbity Kamień                   1:4

......................... # Albert Korman-2, Tobiasz Mlonek, Wiesław Wrzosek

Wyrozeby- Sokołów II mecz przełożony

 

Mecz zaległy: 15.10.2006

Wyrozęby – Sokołów II                           1:2

Adam Zalewski # Dawid Wilk , bramka samobójcza

 

Tabela

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Topaz Węże

5

15

36

10

5

0

0

2.

Rozbity Kamień

5

12

11

5

4

0

1

3.

Wyrozęby

5

6

8

11

2

0

3

4.

Brzozów

5

3

16

34

0

0

5

5.

Sokołów II*

5

9

15

16

3

0

2

6.

Skrzeszew*

5

3

10

20

1

0

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* drużyny ze Skrzeszewa i Sokołowa II wycofały się z rozgrywek

 

Runda wiosenna

VI kolejka 15.04.2007

 

Rozbity Kamień – Wyrozęby                   3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała na mecz

Sokołów II – Topaz Węże                        0:3 vo

* drużyna z Sokołowa wycofała się z rozgrywek

Brzozów – Skrzeszew                              obustronny walkower

* drużyna ze Skrzeszewa  i Brzozowa wycofały się z rozgrywek

 

VII kolejka  22.04.2007

Topaz Węże – Rozbity Kamień                1:1 (0:1)

Paweł Wierzbicki (53) # Wiesław Wrzosek (34)

Sędziował: Paweł Skibniewski

Topaz Węże: Replin Ł., Oziębło W., Mazurczak N., Replin P., Wierzbicki Z., Wierzbicki P., Dmowski D., Przywózki P., Przywózki M., Odowski Adrian

Rozbity Kamień: Wrzosek W., Sikorski A., Sikorski W., Mlonek T., Misiak J., Sikorski M., Trusiak M., Romanowski S., Chmielewski Ł., Dmowski J., Kisieliński A., Dmowski T., Jeżowski A.

 

Skrzeszew – Wyrozęby                                      0:3 vo

* drużyna ze Skrzeszewa wycofała się z rozgrywek

Sokołów II – Brzozów                              obustronny walkower

* drużyna z Sokołowa wycofała się z rozgrywek

 

 

 

VIII kolejka  06.05.2007

Wyrozęby – Brzozów                      3:0 vo

Rozbity Kamień – Sokołów II                  3:0 vo

Topaz Węże – Skrzeszew               3:0 vo

 

IX kolejka  13.05.2007

Wyrozęby – Topaz Węże                3:4 (3:2)

Maciej Krasnodębski, Adam Zalewski, Daniel Małczuk
# Zbigniew Wierzbicki-2, Paweł Wierzbicki, Łukasz Gawryś   

Wyrozęby: Zalewski A., Chdek P., Gałecki R., Stański M., Małczuk D.,
Górski M., Żelazowski D., Krasnodębski M.

Topaz Węże: Odowski A., Replin Ł., Replin P., Wierzbicki Z., Wierzbicki P., Gawryś Ł., Oziębło W., Dmowski D., Mazurczak N.

 

Brzozów – Rozbity Kamień            0:3 vo

 

Skrzeszew – Sokołów II                 obustronny walkower 

 

X kolejka  20.05.2007

Sokołow II – Wyrozęby                           0:3 vo

Rozbity Kamień – Skrzeszew                   0:3 vo

Topaz Węże - Brzozów                            0:3 vo

 

 

Tabela

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Topaz Węże

10

28

50

14

9

1

0

2.

Rozbity Kamień

10

25

24

6

8

1

1

3.

Wyrozęby

10

13

20

18

5

0

5

4.

Sokołów II

10

9

15

31

3

0

7

5.

Skrzeszew

10

3

10

35

1

0

9

6.

Brzozów

10

0

16

49

0

0

10

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz