SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 128, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 545

statystyki szczegółowe

LIGA SIÓDEMEK IX EDYCJA 2006/2007 I LIGA

 

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

Sezon 2006/2007

I liga

 

I kolejka 3.09.2006

 

Repki – Golanki                                           5:6

Rafał Gawroński, Łukasz Rybiński, Marek Tarkowski, Konrad Korzeniowski, Bartosz Andrzejewski # Mariusz Andrzejewski-2, Łukasz Stańczyk-2, Adam Chruścicki-2

Sędziował: Marek Adamczyk

Repki: Mazur A., Rybiński Ł., Andrzejewski B., Korzeniowski K., Stasiuk G.,  Gawroński R., Tarkowski M., Pankiewicz P.

Golanki: Wrzosek M., Andrzejewski M., Chruścicki A., Stańczyk Ł.,
Nowak K., Rozbicki I.

 

Skibniew – Białobrzegi                                 1:3

Marcin Goworek # Piotr Wyszyński-2, Artur Wojewódzki

Sędziował: Kamil Miszczuk

Skibniew: Skibniewski P., Mąka M., Goworek M., Niepiekło M., Zegadło A., Sylwestrzak M., Pogorzelski M., Sobotka P.

Białobrzegi: Darda J., Steć Mariusz, Steć Maciej, Steć J., Kur N., Wawer D., Wyszyński P., Wojewódzki A.

 

Kamianka – Sokołów I                                 9:6

Hubert Kołodziejczuk-5, Jacek Jóźwiak-2, Robert Jóźwiak, Mariusz Wiceńciak # Jacek Wasiluk-2, Michał Wasiluk-2, Grzegorz Fajkowski-2

Sędziował: Paweł Pniewski

Kamianka: Brethone A., Kołodziejczuk H., Jóźwiak J., Jóźwiak R., Czerkas Z., Ignaciuk A., Wiceńciak M., Sulawiak Z., Ignaciuk W., Ołdakowski K.,

Sokołów I: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Chomać G., Krawczuk J., Jaszczuk P., Jurczak T., Jarosz T., Replin S.

 

Wirów – Dzierzby                              4:4

Łukasz Leśniczuk-2, Paweł Perczak, Jacek Perczak #  Andrzej Pniewski-3, Paweł Pniewski

Sędziował:

Wirów: Komar P., Małko H., Małko K., Leśniczuk Ł., Perczak P., Perczak J., Telakowski R., Jaczewski A., Nazarczuk D., Głowacz P.

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski A., Pniewski P., Pniewski R., Olszewski T., Danielczuk M., Pietranik K., Milik G., Wrzosek S., Danielczuk D.  

 


II kolejka 10.09.2006
Kamianka – Skibniew                                  9:5

Hubert Kołodziejczuk-3, Jarosław Sulawiak-3, Robert Jóźwiak-2, Daniel Rutkowski # Grzegorz Jasiński-3, Radosław Zawadzki, Artur Zegadło

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Kamianka: Ignaciuk W., Sulawiak Z., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Rutkowski D., Jóźwiak J., Jóźwiak R., Borys K., Ołdakowski K., Czerkas Z.

Skibniew: Skibniewski, Zegadło A, Zawadzki R., Jasiński G., Maka M., Goworek M., Sylwestrzak M., Pogorzelski M., Skorupka D.

 

Sokołów I – Białobrzegi                    2:3

Michał Wasiluk, Jarosław Krawczuk # Piotr Wyszyński-2, Robert Boruta

Sokołów I: Jurczak R., Jurczak T., Chomać G., Replin S., Jaszczuk P., Fajkowski G., Wasiluk J., Wasiluk M., Krawczuk J.

Białobrzegi: Wawer D., Steć Michał, Stec Mariusz, Steć Maciej, Boruta R., Wojewódzki A., Wyszyński P., Kur N.

 

Dzierzby – Repki                              7:2

Andrzej Pniewski-3, Maciej Olszewski-2, Robert Pniewski, Tomasz Wrzosek
# Konrad Korzeniowski, Tomasz Rybiński

Dzierzby: Pniewski R., Pniewski P., Pniewski A., Wrzosek T., Wrzosek S., Olszewski M., Olszewski T., Danielak D., Danielczuk M., Danielczuk D.  

Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Korzeniowski K., Rybiński T., Rybiński Ł., Danilczuk D., Tarkowski M., Pankiewicz P., Gawroński D., Stasiuk G.

 
III kolejka 17.09.2006

Golanki – Dzierzby                           4:2

Mariusz Andrzejewski, Michał Zduniak, Piotr Wojdalski, Adam Chruścicki # Paweł Pniewski, Tomasz Wrzosek

Golanki: Stańczyk Ł., Wojdalski P., Chruścicki A., Rutkowski M., Zduniak M., Bednarczyk Sz., Andrzejewski M., Nicpan S.

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski R., Pniewski P., Pniewski A., Wrzosek T., Wrzosek S.,  Olszewski T., Danielak D., Danielczuk D.  

 

Białobrzegi – Kamianka                   1:5 (1:1)

Piotr Wyszyński (14) # Jacek Jóźwiak-3 (9,42, 52), Adam Ignaciuk –2 (45,69)

Sędziował: Mariusz Andrzejewski

Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Mariusz, Steć Michał, Steć Maciej, Kur N., Wyszyński P., Wojewódzki A., Boruta R.

Kamianka: Brethone A., Sulawiak J., Sulawiak Z., Jóźwiak R., Jóźwiak J., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Rutkowski D., Kołodziejczuk H., Iwański P.

 


Skibniew – Wirów                             2:8 (1:6)

Marcin Sylwestrzak (32), Marcin Goworek (68) # Przemysław Głowacz-7 (15,17,26,30,33,34,45); Jacek Perczak (37)

Sędziował: Piotr Wyszyński

Skibniew: Skibniewski P., Goworek M., Sylwestrzak M., Zegadło A.,
Niepiekło R., Wrzosek P., Pieniak K., Skorupka D., Pogorzelski M.

Wirów: Kudelski Z., Maciejec G., Telakowski R., Małko H., Małko K.,
Perczak P., Perczak J., Komar P., Nazarczuk D., Leśniczuk Ł., Głowacz P.

 

IV kolejka 24.09.2006

Wirów – Sokołów I                            8:6

Jacek Perczak-3, Łukasz Leśniczuk-2, Paweł Perczak, Przemysław Głowacz, Robert Telakowski # Michał Wasiluk-2, Tomasz Jarosz-2, Grzegorz Fajkowski, Sławomir Replin

Wirów: Kudelski Z., Małko K., Małko H., Perczak J., Perczak P., Leśniczuk Ł., Głowacz P., Telakowski R., Nazarczuk D.

Sokołów I: Chomać G., Fajkowski G., Wasiluk M., Wasiluk J., Jarosz T., Replin S., Jurczak T., Jaszczuk P.

 

Skibniew – Repki                                         2:6

Damian Skorupka, Marcin Goworek # Rafał Gawroński-3, Tomasz Rybiński-2, Bartosz Andrzejewski

Sędziował: Marek Pogorzelski

Skibniew: Skibniewski P., Sobotka, Goworek M., Skorupka D., Zegadło, Wrzosek P., Niepiekło

Repki: Mazur A., Gawroński D., Gawroński R., Rybiński T., Andrzejewski B., Danilczuk D., Stasiuk G., Tarkowski M., Pankiewicz P., Korzeniowski K.

 

Białobrzegi – Golanki                                   0:0

Sędziował: Andrzej Pietranik

Białobrzegi: Steć Michał, Steć Maciej, Steć Mariusz, Steć J., Stec Marcin,
Wilk Ł., Kur N., Wyszyński P.,

Golanki: Malinowski P., Andrzejewski M., Stańczyk Ł., Bednarczyk Sz., Bocian M., Rozbicki I., Wojdalski P., Mosiej M., Rutkowski M.

 

V kolejka 1.10.2006

Wirów – Kamianka                           3:0 walkower

* w drużynie gości grał nie uprawniony zawodnik

 

Repki – Sokołów I                            12:0

Tomasz Rybiński-3, Rafał Gawroński-3, Konrad Korzeniowski-2, Piotr Pankiewicz-2, Adrian Bres, Bartosz Andrzejewski

Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Korzeniowski K., Rybiński T., Sosna G., Gawroński R., Pankiewicz P., Gawroński D., Rybiński Ł., Danilczuk D., Tarkowski M., Bres A.

Sokołów: Krasnodębski N., Fajkowski G., Jurczak T., Jaszczuk P., Chomać G., Jarosz T., Wasiluk J.

 

Ceranów – Białobrzegi                                 3:4

Łukasz Rawiński-245,70), Marek Kozanka (20) # Jarosław Steć-2 (25,57), Mariusz Turos-2 (31,52)

 

Ceranów – Dzierzby                          2:1

Łukasz Rawiński, Patryk Łach # Maciej Olszewski

 

Golanki – Skibniew                           4:1 (3:1)

Marcin Bocian-2 (34,43); Mariusz Andrzejewski (14), Paweł Wyszyński (23)
# Marcin Goworek (3)

Sędziował: Marek Pogorzelski

Golanki: Malinowski P., Chruścicki A., Andrzejewski M., Bocian M., Wyszyński P., Stańczyk Ł., Bednarczyk Sz., Andrzejewski R., Rozbicki I., Rutkowski M., Nicpan S.

Skibniew: Skibniewski P., Goworek M., Zegadło A., Skorupka D., Matusik W., Grzymała K., Gołębiewski K.

 

VI kolejka 8.10.2006

Repki – Kamianka                           5:5

Tomasz Rybiński-3, Konrad Korzeniowski-2 # Piotr Iwański-2, Jacek Jóźwiak-2, Hubert Kołodziejczuk (Sulawiak-2, Iwański-1, Joźwiak I-1, Kołodziejczuk-1)

Sędziował: Andrzej Pietranik

Repki: Mazur A., Rybiński T., Andrzejewski B., Korzeniowski K., Stasiuk G., Danilczuk D., Tarkowski M.

Kamianka:

 

Golanki – Sokołów I                         6:4 (4:2)

Marcin Bocian-4 (19,21,22,45); Mariusz Andrzejewski (35), Piotr Wojdalski (29) # Artur Śniarowski-2 (14, 57), Michał Wasiluk (8), Jacek Wasiluk (43)

Sędziował: Jarosław Wojtkowski

Golanki: Andrzejewski R., Andrzejewski M., Stańczyk Ł., Bednarczyk Sz., Chruścicki A., Bocian M., Wojdalski P., Rutkowski M.

Sokołów I: Wiśniewski M., Noszczak P., Chomać G., Jurczak T., Wasiluk M., Śniarowski A., Śniarowski Ł., Wasiluk J.

 

Skibniew – Ceranów                        12:3 

Marcin Goworek-6, Damian Skorupka-2, Artur Zegadło-2, Marcin Niepiekło, Paweł Sobotka # Patryk Łach, Krzysztof Żochowski, Marek Kozanka

 

Białobrzegi – Dzierzby                                 3:0 walkower

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

VII kolejka 15.10.2006

Białobrzegi – Wirów                         1:3 (1:1)

Mariusz Steć (30) #  Przemysław Głowacz-3 (15, 45, 53)

Sędziował: Artur Wojewódzki

Białobrzegi: Wawer D., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć J., Stec Mariusz, Wyszyński P., Wilk Ł., Prokurat P.

Wirów:  Jurczak J., Głowacz P., Telakowski T., Małko H., Leśniczuk Ł., Maciejec G., Perczak J., Komar P.

 

Kamianka – Golanki                        2:3 (0:0)

Adam Ignaciuk, Jacek Jóźwiak # Mariusz Andrzejewski, Łukasz Stańczyk, Mariusz Rutkowski

Kamianka:

Golanki: Malinowski P., Andrzejewski M., Stańczyk Ł., Rutkowski M., Bednarczyk Sz., Maliszewski A., Bocian M., Andrzejewski R., Nicpan S.

 

Dzierzby – Skibniew                         5:2

Maciej Olszewski-2, Kamil Pietranik, Robert Pniewski, Tomasz Wrzosek # Artur Zegadło-2

Dzierzby:

Skibniew: Skibniewski P., Goworek M., Skorupka D., Grzymała R., Wyszomierski R., Zegadło A., Gołębiewski K. 

 

Ceranów – Repki                                          2:5

Jacek Zieliński, Krzysztof Żochowski # Tomasz Rybiński-2, Rafał Gawroński, Konrad Korzeniowski, Bartosz Andrzejewski

 

Ceranów – Sokołów I                                   1:1

Krzysztof Żochowski # Michał Wasiluk

 


VIII kolejka 22.10.2006

 

Golanki- Wirów                                            2:2 (1:2)

Adam Chruścicki-2 (5, 39) # Przemysław Głowacz –2 (6, 26)

Sędziował: Jarosław Wojtkowski

Golanki: Nowak K., Chruścicki A., Kolanek T., Bocian M., Rutkowski M., Andrzejewski M., Stańczyk Ł., Rozbicki I.

Wirów: Komar P., Głowacz P., Perczak P., Perczak J., Małko K., Małko H., Telakowski R., Turkowski K., Nazarczuk D.

 

Kamianka – Ceranów                                  3:5

# Daniel Borowy-2, Łukasz Rawiński, Jacek Zieliński, Grzegorz Jawoszek

 

Dzierzby – Sokołów I                                    4:2

Tomasz Wrzosek, Maciej Olszewski, Kamil Pietranik, Andrzej Pniewski # Michał Wasiluk –2

Sędziował: Bogdan Wrzosek

Dzierzby:

Sokołów I: Jurczak R., Wasiluk M., Fajkowski G., Chomać G., Wasiluk J., Jarosz T., Krawczuk J.

 

Repki – Białobrzegi                          2:6

Adrian Borowski-1, Tomasz Rybiński # Jarosław Zieliński-3,
Piotr Wyszyński-2, Łukasz Wilk

Sędziował:

Repki: Mazur A., Stasiuk G., Pankiewicz P., Andrzejewski B., Borowski A., Korzeniowski K., Rybiński T.

Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Maciej, Steć J., Kamiński P., Kur N., Wyszyński P., Zieliński J., Wilk R., Wilk Ł.

 

IX kolejka 29.10.2006

Dzierzby – Kamianka                                               8:2

Andrzej Pniewski-3, Robert Pniewski, Paweł Pniewski, Kamil Pietranik, Tomasz Wrzosek, Kamil Pogorzelski # Hubert Kołodziejczuk-2

Sędziował: Jerzy Demianiuk

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski A., Pniewski R., Pniewski P., Pietranik K., Pogorzelski K., Wrzosek T., Olszewski M., Olszewski T.

Kamianka:

 

Sokołów I – Skibniew                                               6:7 (3:3)

Jarosław Krawczuk-3, Damian Zaranek, Tomasz Jarosz, Tomasz Jaszczuk
# Damian Skorupka-4, Marcin Goworek-2, Kamil Gołębiewski

Sędziował: Jarosław Kobus

Sokołów: Chomać G., Zaranek D., Jarosz T., Krawczuk J., Śniarowski A., Jaszczuk T., Chaciński R., Jurczak T.

Skibniew: Skibniewski P., Goworek M., Skorupka D., Zegadło A., Wyszomierski R., Maka M., Gołębiewski K., Niepiekło M.

 

Repki – Wirów                                                         12:3

Konrad Korzeniowski-4, Rafał Gawroński-3, Marek Tarkowski, Łukasz Rybiński, Piotr Pankiewicz, Karol Bartosiak, Bartosz Andrzejewski # Jacek Perczak-2, Przemysław Głowacz

Repki: Gawroński D., Gawroński R., Danilczuk D., Sosna G., Korzeniowski K., Tarkowski M., Rybiński Ł., Pankiewicz P., Bartosiak K., Andrzejewski B.

Wirów: Domański H., Małko K., Małko H., Perczak J., Perczak P., Głowacz P., Toczyski A., Leśniczuk Ł., Turkowski K., Nazarczuk D. 

 

Golanki- Ceranów                                        10:3 (7:2)

Robert Andzrejewski-3, Mariusz Andrzejewski-3, Adam Chruścicki-3, Mariusz Rutkowski #  Jacek Zieliński, Daniel Borowy, Łukasz Rawiński

 

Tabela runda jesienna

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Golanki

8

20

35

19

6

2

0

2.

Białobrzegi

8

16

21

16

5

1

2

3.

Wirów

7

14

31

27

4

2

1

4.

Dzierzby

8

13

31

21

4

1

3

5.

Repki

8

13

51

31

4

1

3

6.

Kamianka

8

10

35

37

3

1

4

7.

Ceranów

7

7

18

36

2

1

4

8.

Skibniew

8

6

32

44

2

0

6

9.

Sokołów I

8

1

27

50

0

1

7

* po rozegraniu siedmiu spotkań wycofała się z rozgrywek drużyna z Ceranowa


POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

Runda wiosenna

 

X kolejka 25.03.2007

Białobrzegi – Skibniew                     5:0 (2:0)

Mariusz Steć-2, Piotr Wyszyński-2, Paweł Steć

Sędziował: Piotr Siedlecki

Białobrzegi: Wawer D., Steć Mariusz, Steć Maciej, Steć J. Steć P., Wilk R., Kur N., Wyszyński P., Zieliński J., Prokurat P., Kamiński K.

Skibniew: Skibniewski P., Zawadzki R., Goworek M., Skorupka D., Mąka M., Zegadło A., Wyszomirski R., Sobotka P., Miszczuk K., Gołębiewski K

 

Dzierzby – Wirów                  2:4

Paweł Pniewski, Tomasz Wrzosek # Przemysław Głowacz-3, Grzegorz Maciejec

Sędziował: Artur Wojewódzki

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski P., Pniewski R., Pietranik K., Wrzosek T., Danielczuk M., Olszewski M., Olszewski T.

Wirów: Woźniak P., Małko H., Małko K., Perczak P., Perczak J., Maciejec G., Turkowski K., Nazarczuk D., Telakowski R., Toczyski A., Leśniczuk Ł., Głowacz P.

 

Golanki – Repki                               3:2

Marcin Bocian –2, Mariusz Andrzejewski # Piotr Pankiewicz, Adrian Bres

Sędziował: Łukasz Mastalerczuk

Golanki: Andrzejewski R., Andrzejewski M., Maliszewski A., Bocian M., Stańczyk Ł., Rozbicki I., Rutkowski M., Chruścicki P., Zduniak M.

Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Rybiński T., Rybiński Ł., Gawroński R., Danilczuk D., Tarkowski M., Borowski A., Stasiuk G., Pankiewicz P., Bres A., Sosna G.

 

Kamianka – Sokołów I                     2:3

Robert Jóźwiak-2 # Jacek Wasiluk, Michał Wasiluk, Jarosław Krawczuk

Sędziował: Mariusz Kur

Kamianka:Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Iwański P.,Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Ignaciuk W., Rutkowski D., Ołdakowski K., Jóźwiak J., Jóźwiak R.

Sokołów I: Kunowski R., Wasiluk J., Wasiluk M., Krawczuk J., Fajkowski G., Chomać G., Jurczak T., Jarosz T., Jaszczuk P.

 


XI kolejka 01.04.2007

Skibniew – Kamianka                                  9:2 (3:0)

Damian Skorupka-4 (3, 17, 41, 57);  Marcin Goworek-3 (32, 62, 64);
Sylwester Wyszomirski (47), Kamil Miszczuk (51) #  Jarosław Sulawiak (37), Robert Jóźwiak (60)

Sędziował: Jarosław Wojtkowski

Skibniew: Skibniewski P., Wyszomirski S., Zawadzki R., Lipka-Kozanka M., Sylwestrzak M., Miszczuk K., Gołębiewski B., Gołębiewski K., Skorupka D., Wrzosek P., Goworek M., Zegadło A., Wyszomierski R., Pogorzelski M.

Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak J., Sulawiak Z., Jóźwiak R., Iwański P., Kołodziejczuk H., Rutkowski D., Rutkowski P., Ignaciuk W., Krochmal K., Giziński S., Czerkas Z.,          

 

Białobrzegi – Sokołów I                    1:3 (0:0)

Piotr Wyszyński (63) # Grzegorz Fajkowski-2 (45), 60), Grzegorz Chomać (60)

Sędziował:

Białobrzegi: Steć D., Prokurat P., Steć Mariusz, Steć Maciej, Steć P., Steć J., Wilk Ł., Wilk R., Wyszyński P.

Sokołów I: Kunowski R., Fajkowski G., Chomać G., Jarosz T., Księżopolski P., Jurczak T., Krawczuk J., Jaszczuk P., Wasiluk J., Wasiluk M.

 

Repki – Dzierzby                                          4:5 (3:1)

Konrad Korzeniowski-2, Piotr Pankiewicz, Marek Tarkowski
# Paweł Pniewski-3, Krzysztof Przewoźnik, Robert Pniewski

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Repki: Mazur A., Danielczuk D., Rybiński Ł., Matysiak M., Gawroński D., Borowski A., Bartosiak Tomasz I, Bartosiak Tomasz II, Tarkowski M.,
Carare S., Korzeniowski K., Pankiewicz P.

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski P., Pniewski R., Milik G., Przewoźnik K., Danielczuk M., Olszewski T., Wrzosek T.

 

XII kolejka 15.04.2007

Kamianka – Białobrzegi       6:4

Adam Ignaciuk-3, Piotr Iwański, Robert Jóźwiak, Jacek Jóźwiak
# Piotr Wyszyński –3, Mariusz Steć

Sędziował: Andrzej Pietranik

Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Rutkowski D., Czerkas Z., Ołdakowski K., Iwański P., Jóźwiak J., Jóźwiak R.

Białobrzegi: Wawer D., Steć Maciej, Steć Mariusz, Kur N., Steć P., Wilk R., Prokurat P., Wyszyński P., Zieliński J.

 


Dzierzby – Golanki               5:1

Marcin Danielczuk-2, Tomasz Olszewski, Tomasz Wrzosek, Grzegorz Milik
# Łukasz Stańczyk

Sędziował: Bogdan Wrzosek

Dzierzby: Gawrysiuk M. Pniewski P., Pniewski R., Kwiek D., Danielczuk D., Kobyliński J., Danielczuk M., Olszewski T., Wrzosek T., Milik G.

Golanki: Bednarczyk M., Rozbicki I., Bocian M., Andrzejewski R., Andrzejewski M., Bednarczyk Sz., Stańczyk Ł.

 

Wirów – Skibniew                 8:2 (2:0)

Paweł Komar –4 (2, 30, 38, 67); Łukasz Leśniczuk-2 (52, 61); Paweł Perczak (39),  Jacek Perczak (57) # Kamil Miszczuk (43), Bartłomiej Gołębiewski (62)

Sędziował: Andrzej Pietranik

Wirów: Kudelski Z., Małko K., Małko H., Telakowski R., Perczak P.,
Perczak J., Toczyski A., Nazarczuk D., Leśniczuk Ł., Komar P.

Skibniew: Skibniewski P., Niepiekło M., Zawadzki R., Gołębiewski B., Skorupka D., Zegadło A., Miszczuk K., Sylwestrzak M., Wyszomirski R.,

 

 

XIII kolejka 22.04.2007

Repki – Skibniew                              4:3

Konrad Korzeniowski-2, Rafał Gawroński-2 # Damian Skorupka, Marcin Goworek, Sylwester Wyszomirski

Sędziował: Andrzej Pietranik

Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Borowski A., Danilczuk D., Matysiak M., Pankiewicz P., Korzeniowski K., Gawroński R., Rybiński T., Stasiuk G.

Skibniew: Skibniewski P., Zawadzki R., Niepiekło M., Goworek M., Wyszomirski S., Skorupka D., Miszczuk K., Zegadło A., Wyszomierski R.

 

Kamianka – Dzierzby                       5:4

Hubert Kołodziejczuk-2, Jarosław Sulawiak –2, bramka samobójcza # Maciej Olszewski-3, Paweł Pniewski

Sędziował: Zbigniew Czerkas

Kamianka: Wierzbicki E., Jóźwiak R., Jóźwiak J., Sulawiak J., Sulawiak Z., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Rutkowski D., Iwański P., Wicenciak M.

Dzierzby: Danielczuk D., Danielczuk M., Pniewski P., Pniewski R., Milik G., Olszewski M., Kwiek D., Wrzosek T., Kobyliński J.

 

Mecze zaległe:

Wirów – Sokołów I                            5:5

Przemysław Głowacz-2, Łukasz Leśniczuk, Paweł Perczak, Jacek Perczak
# Tomasz Jarosz-2, Paweł Księżopolski, Grzegorz Fajkowski, Jacek Wasiluk

Sędziował: Andrzej Pietranik

Wirów: Kudelski Z., Małko H., Małko K., Perczak P., Perczak J., Leśniczuk Ł., Głowacz P., Telakowski R., Nazarczuk D., Toczyski A.

Sokołow I: Kunowski R., Chomać G., Wasiluk M., Jarosz T., Fajkowski G., Księżopolski P., Wasiluk J.

 

Golanki – Białobrzegi                                   3:6 (2:2)

Mariusz Andrzejewski-2, Michał Zduniak # Piotr Wyszyński-3, Mariusz Steć, Michał Steć, Łukasz Steć

Golanki: Malinowski P., Rozbicki I., Andrzejewski M., Steć T., Bocian M., Bednarczyk Sz., Rutkowski M., Maliszewski A., Mosiej M., Zduniak M.

Białobrzegi: Wawer D., Steć Mariusz, Steć Michał, Steć Maciej, Steć Ł.,
Wilk R., Kur N., Wyszyński P., Zieliński J., Prokourat P.

 

XIV kolejka 06.05.2007

Kamianka – Wirów                           9:2

Jacek Jóźwiak-3, Piotr Iwański-3, Robert Jóźwiak, Hubert Kołodziejczuk, Sylwester Giziński # Łukasz Leśniczuk, Łukasz Buczyński

Kamianka: Wierzbicki E., Sulawiak J., Sulawiak Z., Czerkas Z., Giziński D., Kołodziejczuk H., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Rutkowski D., Ołdakowski K., Wicenciak M.

Wirów: Kudelski Z., Woźniak P., Małko K., Małko H., Kruza K., Leśniczuk Ł., Turkowski K., Buczyński Ł., Krakowski L., Krakowski K., Toczyski A.

 

Repki – Sokołów I                            3:3

Rafał Gawroński-2, Tomasz Rybiński # Michał Wasiluk-2, Grzegorz Fajkowski

Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Danilczuk D., Matysiak M., Borowski A., Pankiewicz P., Bartosiak K., Stasiuk G., Gawroński R., Rybiński T.

Sokołów I: Kunowski R., Fajkowski G., Wasiluk M., Wasiluk J., Chomać G., Jarosz T., Jurczak T.

 

XV kolejka 13.05.2007

Kamianka – Repki                           4:3

Hubert Kołodziejczuk-2, Jacek Jóźwiak, Robert Jóźwiak # Tomasz Rybiński-2, Konrad Korzeniowski

Kamianka: Wicenciak M., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Sulawiak Z., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Rutkowski D., Iwański P., Jóźwiak J., Jóźwiak R., Ołdakowski K., Giziński D.

Repki: Gawroński D., Pankiewicz P., Rybiński T., Danilczuk D., Tarkowski M., Andrzejewski B, Korzeniowski K.

 

Golanki – Sokołów I                         4:3 (1:1)

Marcin Bocian-2, Mariusz Rutkowski, Szymon Bednarczyk # Grzegorz Fajkowski-2, Paweł Księżopolski

Golanki: Andrzejewski R., Andrzejewski M., Rutkowski M., Stańczyk Ł.  Bednarczyk S., Zieliński J., Rozbicki I., Bocian M.

Sokołów: Kunowski R., Chomać G., Fajkowski G., Księżopolski P., Jarosz T., Wasiluk J., Wasiluk M.

 

Dzierzby - Białobrzegi                                  3:1

Maciej Olszewski, Tomasz Olszewski, Andrzej Pniewski # Michał Steć

Dzierzby: Milik G., Pniewski A., Pniewski P., Pniewski R., Olszewski T., Olszewski M., Wrzosek T., Danielczuk M., Danielczuk D., Kobyliński J.

Białobrzegi: Wawer D., Steć Michał, Steć Maciej, Steć Mariusz, Kur N., Prokurat P.,  Wyszyński P., Wilk Ł., Wilk R.

 

XVI kolejka 20.05.2007

Golanki – Kamianka             4:0

Robert Andrzejewski-2, Mariusz Andrzejewski, Marcin Bocian

Golanki: Malinowski P., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian M., Rutkowski M., Bednarczyk S., Stańczyk Ł.

Kamianka: Wierzbicki E., Jóźwiak J., Jóźwiak R., Sulawiak Z., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Rutkowski D., Giziński S.

 

Skibniew – Dzierzby              2:4

Grzegorz Jasiński-2 # Kamil Pogorzelski-2, Tomasz Olszewski, Daniel Danielczuk

Skibniew: Skibniewski P., Zawadzki R., Wyszomirski S., Skorupka D., Pogorzelski M., Zegadło A., Miszczuk K., Sylwestrzak M., Gołębiewski B., Niepiekło M.

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski R., Pniewski P., Milik G., Danielczuk D., Olszewski T., Kobyliński J., Pogorzelski K., Danielak D.

 

Wirów – Białobrzegi              4:11

Jacek Perczak, Łukasz Buczyński, Paweł Perczak, Kamil Kruza
# Piotr Wyszyński-6, Michał Steć-2, Jarosław Zieliński, Rafał Wilk, Norber Kur

Wirów: Kudelski Z., Małko H., Kruza K., Leśniczuk Ł., Perczak P., Perczak J., Turkowski K., Buczyński Ł., Turkowski K., Nazarczuk D.

Białobrzegi: Kamiński K., Steć Maciej, Steć Michał, Steć Mariusz, Steć P., Wilk R., Kur N., Wyszyński P., Zieliński J., Prokurat P.

 

 

 

Mecz zaległy 27.05.2007
Skibniew – Golanki               3:10

Marcin Goworek, Damian Skorupka, Artur Zegadło # Marcin Bocian-6, Marcin Pogorzelski-2, Szymon Bednarczyk, Ignacy Rozbicki

Skibniew: Skibniewski P.Zawadzki R., Filipczyński, Maliszewski, Zegadło A., Goworek M., Skorupka D.,

Golanki: Bednarczyk M., Andrzejewski M., Maliszewski A., Rutkowski M., Bocian M., Bednarczyk S., Rozbicki I., Pogorzelski M.

 

XVI kolejka 03.06.2007

Białobrzegi – Repki              2:1 (2:1)

Norbert Kur (5), Piotr Wyszyński (45) # Dariusz Danilczuk (10)

Sędziował: Łukasz Steć

Białobrzegi: Prokurat P., Steć Michał, Steć Mariusz, Steć Maciej, Stec P.,
Wilk R., Kur N., Wyszyński P., Zieliński J., Kamiński K.,

Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Danilczuk D., Rybiński T., Rybiński Ł., Tarkowski M., Korzeniowski K., Stasiuk G., Pankiewicz P., Borowski A. 

 

Dzierzby – Sokołów I                        11:1

Andrzej Pniewski-5, Maciej Olszewski-4, Paweł Pniewski, Marcin Danielczuk
# Michał Wasiluk

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski R., Pniewski P., Pniewski A., Wrzosek T., Olszewski M., Olszewski T., Danielczuk M., Kobyliński J.

Sokołów: Kunowski R., Chomać G., Wasiluk M., Wasiluk J., Fajkowski G., Jarosz T., Krawczuk G., Jurczak T.

 

Wirów – Golanki                               3:0 vo

  • drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Mecz zaległy: 17.06.2007

Skibniew – Sokołów I                       9:3

Grzegorz Jasiński-2, Damian Skorupka-2, Marcin Goworek-2, Marcin Maka, Artur Zegadło, Kamil Miszczuk # Jacek Wasiluk-2, Michał Wasiluk

Skibniew: Skibniewski P., Wyszomirski R., Zawadzki R., Goworek M., Jasiński G., Skorupka D., Zegadło A., Mąka M., Miszczuk K., Grzymała K., Wrzosek P.

Sokołów I: Kunowski R., Chomać G., Jurczak P., Jaszczuk P., Noszczak P., Wasiluk J., Wasiluk M.

 

Mecz zaległy: 24.06.2007

Wirów – Repki                                  9:6

Przemysław Głowacz-4, Paweł Komar-2, Paweł Perczak-2, Jacek Perczak
# Konrad Korzeniowski-4, Bartosz Andzrejewski-2

Wirów: Kudelski Z., Komar P., Woźniak P., Małko H., Małko K., Perczak P., Perczak J., Kruza K., Buczyński Ł., Turkowski K., Głowacz P., Maciejec G., Grądzki K., Nazarczuk D.

Repki: Olszewski K., Borowski A., Rybiński T., Danilczuk D., Tarkowski M., Andrzejewski B., Korzeniowski K.

 

Tabela

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Wirów

14

27

66

62

8

3

3

2.

Golanki

14

25*

49

38

9

2

3

3.

Dzierzby

14

24*

64

37

9

1

4

4.

Kamianka

14

22

60

60

7

1

6

5.

Białobrzegi

14

21*

47

33

8

1

5

6.

Repki

14

12*

67

58

4

2

8

7.

Skibniew

14

9

48

76

3

0

11

8.

Sokołów I

14

8

47

84

2

2

10

 

  • tabela uwzględnia odjęte punkty za nie sędziowanie meczów (minus dwa punkty za każdy mecz nie sędziowany przez daną drużynę)
  • Golanki (-4 pkt), Dzierzby (-4pkt.), Repki (- 2 pkt.), Białobrzegi (- 4 pkt.)
 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz