SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 133, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 550

statystyki szczegółowe

LIGA SIÓDEMEK VII EDYCJA 2005/2006 II LIGA

 

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

II LIGA

4.09.2005

 
Golanki – Kurowice              6:1 (1:0)

Bramki: Tomasz Steć-4, Mariusz Andrzejewski-2 # Tomasz Sójka

Sędziował: Marek Adamczyk (Repki)

Golanki:

Kurowice:

Wirów – Rozbity Kamień      7:0 (5:0)

Bramki: Hubert Małko –2 (11,35); Łukasz Leśniczuk-2 (25,32); Paweł Perczak –2 (44,58); Jacek Perczak (16)

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Wirów:

Rozbity Kamień:

Chądzyń – Topaz Węże                  4:1

Bramki: Piotr Siedlecki –2, Leszek Mosiej-2 # Łukasz Mlonek

Sędziował: Mariusz Szymański (Seroczyn)

Chądzyń:

Topaz Węże:

Rytele Święckie – Sokołów II        - mecz przełożony

 

II kolejka 11.09.2005

Sokołów – Chądzyń                        1:8

..........................# Leszek Mosiej-4, Piotr Pędzich-3, Kamil Miszczuk

Rytele Święckie- Golanki               2:4 (1:4)

Sławomir Skorek, Hubert Grądzki# Marcin Bocian-2, Szymon Bednarczyk-2

Sabnie – Wirów                              3:5 (2:3)

Kamil Jagiełło, Krzysztof Hardejewicz, Krzysztof Ładziak # Grzegorz Maciejec-2, Łukasz Leśniczuk, Artur Jaczewski, Robert Telakowski

Topaz Węże – Kurowice                1:6 (0:4)      

Paweł Czyżewski # Łukasz Grudziński-2, Grzegorz Dąbkowski-2, Tomasz Sójka-2

III kolejka 18.09.2005

Chądzyń – Rozbity Kamień            3:3 (1:1)

Piotr Siedlecki, Leszek Mosiej, Piotr Pędzich # Sylwester Romanowski-2, Sławomir Sikorski

Kurowice – Sabnie                          2:4 (0:0)

Tomasz Sójka, bramka samobójcza # Kamil Jagiełło-3, Konrad Kobus

Rytele Św. – Topaz Węże               4:4

Krzysztof Kowalewski-2, Sławomir Skorek, Grzegorz Żebrowski # Damian Dmowski-3, Łukasz Mlonek

Golanki – Sokołów II                     6:0

Tomasz Steć-2, Marcin Bocian, Krzysztof Nowak, Michał Zduniak, Łukasz Stańczyk

Wirów – termin wolny

IV kolejka 25.09.2005

Wirów – Chądzyń                           6:2 (6:0)

Jacek Perczak-2, Hubert Małko-2, Artur Jaczewski, Grzegorz Maciejec # Mariusz Parzonka, Piotr Siedlecki

Rozbity Kamień – Kurowice           3:2 (2:1)

Tobiasz Mlonek, Wiesław Wrzosek, Andrzej Jeżowski # Hubert Goworek, Albert Stankiewicz

Sabnie – Rytele Święckie               3:3 (0:0)

Konrad Kobus-2, Kamil Jagiełło # Krzysztof Kowalewski-2, Grzegorz Żebrowski

Topaz Węże – Golanki                            1:4 (1:0)

Damian Dmowski # Marcin Bocian-2, Ignacy Rozbicki, Ireneusz Mieteń

Sokołów II – termin wolny

 

V kolejka 2.10.2005

Topaz Węże – Skibniew                 2:4 (0:2)

Adrian Odowski, Norbert Mazurczak #  Damian Skorupka-2, Marcin Goworek-1, Rafał Wilimowski-1

Rytele Święckie – Rozbity Kamień 8:2 (2:0)

Krzysztof Kowalewski—5 (16, 50,55, 65,70), Sławomir Skorek (23), bramka samobójcza (45), Radosław Rytel-Andrianik (61) # Wiesław Wrzosek (42), Adam Kisieliński (60)

Sokołów II – Sabnie                       0:2 (0:1)

Piotr Bolesta (15), Konrad Kobus (43)

 

Kurowice – Wirów                         3:9 (1:4)

Wojciech Krajewski, Tomasz Olichwierczuk, Grzegorz Dąbkowski # Łukasz Leśniczuk-3, Jacek Perczak-3, Artur Jaczewski-2, Grzegorz Maciejec

Chądzyń - Golanki                          1:8 (1:2)

Piotr Siedlecki # Piotr Wojdalski-3, Mariusz Andrzejewski, Łukasz Stańczyk, Marcin Bocian, Szymon Bednarczyk, Andrzej Maliszewski

 

VI kolejka 9.10.2005

Golanki – Skibniew                        6:2 (2:0)

Szymon Bednarczyk-3, Mariusz Andrzejewski, Michał Zduniak, Marcin Steć # Marcin Goworek-2

Rozbity Kamień – Sokołów II                  2:0 (1:0)

Tomasz Dmowski (29), Krystian Klewek (58)

Sabnie – Topaz Węże                     4:4 (0:1)

Damian Dmowski-2, Paweł Czyżewski-2 # Piotr Bolesta-2, Krzysztof Ładziak, Krzysztof Hardejewicz

Chądzyń – Kurowice                      3:8 (1:2)

Piotr Pędzich-2, Piotr Siedlecki # Stankiewicz –3, Grzegorz Dąbkowski-2, Hubert Goworek-1, Krajewski-1, Tomasz Sójka-1

Wirów – Rytele Święckie               5:2 (4:0)

Jacek Perczak-2 (3, 37), Łukasz Leśniczuk-2 (23, 35), Grzegorz Maciejec (11) # Krzysztof Kowalewski (40), Jacek Kruk (45)

 

VII kolejka 16.10.2005

Sabnie – Golanki                                      2:4 (0:1)

Krzysztof Ładziak-1, Krzysztof Hardejewicz-1 # Mariusz Andrzejewski-2, Marcin Bocian-1, bramka samobójcza-1

Skibniew – Kurowice                      7:5

Marcin Goworek-3, Grzegorz Jasiński-2, Damian Skorupka-2 # Grzegorz Dąbkowski-2, Tomasz Sójka-1, Tomasz Olichwierczuk-1, Damian Bogucki-1

Rytele Święckie- Chądzyń              3:2 (0:0)

Krzysztof Kowalewski-2, Jacek Kruk# Piotr Pędzich-1, Leszek Mosiej-1              

Sokołów II – Wirów                       3:7

Jacek Patejko-2, Maciej Wierzbicki-1 # Artur Jaczewski-3, Hubert Małko-3, Jacek Perczak-1

Topaz Węże – Rozbity Kamień      3:6 (0:3)

Damian Dmowski-1, Krzysztof Dmowski-1, Norbert Mazurczak-1# Andrzej Jeżowski-2, Albert Korman-2, Tomasz Dmowski-1, bramka samobójcza-1

VIII kolejka 23.10.2005

Golanki – Rozbity Kamień             2:1 (0:1)

Marcin Bocian (50), Piotr Wojdalski (70) # Albert Korman (12)

Topaz Węże – Wirów                     4:1 (2:0)

Damian Dmowski-2, Paweł Czyżewski, Norbert Mazurczak #  Grzegorz Maciejec

Sabnie – Chądzyń                           8:2 (0:0)

Kamil Jagiełło-3, Konrad Kobus-3, Piotr Bolesta, Krzysztof Hardejewicz # Piotr Siedlecki, Piotr Pędzich

Skibniew – Rytele Święckie           7:3 (4:2)

Marcin Goworek-4 (16, 23, 41, 68); Damian Skorupka-2(9, 64); Marek Pogorzelski (15) # Sławomir Skorek (3), Krzysztof Kowalewski (25), Adam Lenarczuk (63)

Kurowice - Sokołów II                   3:0 (1:0)

Tomasz Sójka, Grzegorz Dąbkowski, Dominik Grzyb

IX kolejka  30.10.2005   
Wirów – Golanki                                     2:1 (1:0)

Artur Jaczewski (32), Grzegorz Maciejec (58) # Mariusz Andrzejewski (45)

Rozbity Kamień – Sabnie               3:1 (1:0)

Albert Korman, Marek Wierzbicki, Tomasz Dmowski # Piotr Bolesta

Sokołów II – Topaz Węże              2:4 (1:1)

Karol Borzęcki, Oleg Wierzbicki # Damian Dmowski-4

Chądzyń – Skibniew                       2:6

Piotr Pędzich-2 # Marcin Goworek-5, Grzegorz Jasiński

Kurowice – Rytele Święckie           6:2
Dominik Grzyb-4, Grzegorz Dąbkowski, Tomasz Sójka # Krzysztof Kowalewski, Grzegorz Żebrowski        
6.11.2005 Mecze zaległe:

Skibniew – Sabnie                          14:1 (6:0)

Marcin Goworek-6, Grzegorz Jasiński-6, Damian Skorupka-2 # Kamil Jagiełło

Skibniew – Wirów                          3:1

Grzegorz Jasiński-2, Marcin Goworek # Artur Jaczewski

Rytele Święckie – Sokołów II                  2:1 (1:0)

Damian Skorek (21), Jacek Kruk (60) # Konrad Kukiel (38)

Kara meczu: Marek Zembrowski (Rytele Święckie)

13.11.2005 Mecze zaległe:

Rozbity Kamień – Skibniew           4:4

Albert Korman-2, Trusiak, Łukasz Chmielewski # Grzegorz Jasiński-3, Marek Pogorzelski

Sokołów II – Skibniew                   1:4

Hubert Jastrzębski # Grzegorz Jasiński-3, Marek Pogorzelski

Tabela po rundzie jesiennej

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Skibniew

9

22

51

25

7

1

1

2.

Wirów

9

21

43

21

7

0

2

3.

Golanki

9

21

35

14

7

0

2

4.

Kurowice

9

15

38

29

5

0

4

5.

Rozbity Kamień

9

14

24

30

4

2

3

6.

Rytele Święckie

9

11

29

34

3

2

4

7.

Sabnie

9

11

28

37

3

2

4

8.

Topaz Węże

9

8

24

35

2

2

5

9.

Chądzyń

9

7

27

44

2

1

6

10.

Sokołów II

9

0

8

38

0

0

9

 

 

 

 

307

307

 

 

 

 

 

Runda wiosenna

X kolejka 9.04.2006

Rozbity Kamień- Wirów                          0:1

 

Sabnie – Skibniew                                    2:6

Dawid Nowakowski-2 #  Marcin Goworek-3, Grzegorz Jasiński-2, Radosław Zawadzki

Topaz Węże- Chadzyń                             7:1

Sokołów II- Rytele Święckie                    2:0 (1:0)

Tomasz Witowski (5), Karol Borzęcki (50)

Kurowice – Golanki                                 6:1

Dominik Grzyb-3, Paweł Piwko, Tomasz Sójka, Grzegorz Dąbkowski #

 

XI kolejka 23.04.2006

Wirów – Sabnie                                        3:2 (1:0)

Łukasz Leśniczuk (5), Jacek Perczak (47), Artur Jaczewski (65) # Piotr Bolesta (38), Kamil Jagiełło (43)

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Wirów: Komar P., Perczak J., Perczak P., Małko H., Telakowski R., Leśniczuk Ł.,
Małko K., Jaczewski A., Wałachowski P.

Sabnie: Hardejewicz K., Benedykciuk Sz., Kobus K., Bolesta P., Nowakowski D.,
Jagiełło K., Nowoszek C., Jurczak M.

Skibniew – Rozbity Kamień                     3:2   

Damian Skorupka, Marcin Goworek, Grzegorz Jasiński

Chądzyń – Sokołów II                              4:3

Piotr Pędzich-3, Kamil Miszczuk # Wasilewski-2, Jerzy Gancarz

Kurowice – Topaz Węże                          3:8

Łukasz Grudziński-2, Tomasz Olichwierczuk # Damian Dmowski-5, Zbigniew Wierzbicki, Robert Maksymiak, Marcin Przywózki

Golanki- Rytele Święckie                        1:1 (1:1)

Łukasz Stańczyk # Krzysztof Kowalewski

 

 
XII kolejka 7.05.2006

Wirów – Skibniew                                    3:2

# Marcin Goworek, Grzegorz Jasiński

Rozbity Kamień – Chądzyń – mecz przełożony

Sabnie – Kurowice                                   3:4

# Dominik Grzyb-3, Tomasz Sójka

Topaz Węże – Rytele Święckie                9:0

Damian Dmowski-4, Norbert Mazurczak-3, Zbigniew Wierzbicki, Paweł Wierzbicki

Sokołów II – Golanki- mecz przełożony

 
XIII kolejka 14.05.2006

Golanki – Topaz Węże                                      5:5

Adam Chruścicki, Tomasz Steć, Piotr Wojdalski, Michał Zduniak, Mariusz Andrzejewski

# Robert Maksymiak-3, Damian Dmowski, Paweł Maksymiak

Skibniew – Sokołów II                             7:1

Marcin Goworek-5, Grzegorz Jasiński-2 #

Chądzyń – Wirów                                    1:9 (1:3)

Piotr Mastalerczuk (6) # Przemysław Głowacz-4 (11,30, 52,60); Jacek Perczak –2 (16,62); Grzegorz Maciejec (35), Paweł Komar (39), Paweł Perczak (65)

Sedziował: Robert Andrzejewski

Chądzyń: Retka M., Pytlak P., Kierył G., Siedlecki P., Wilk K.,  Mastalerczuk P.,
Kobus K., Iwaniuk K., Mastalerczuk R., Radomski J.

Wirów: Perczak J., Perczak P., Małko H., Małko K., Nazarczuk D., Głowacz P., Telakowski R., Kudelski Z., Grądzki K., Maciejec G., Komar P.

 

Kurowice – Rozbity Kamień                    5:2

Dominik Grzyb-2, Tomasz Sójka-2, Łukasz Grudziński # Przemysław Kobyliński, Marek Trusiak

Rytele Święckie – Sabnie                         3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

XIV kolejka 21.05.2006

Golanki – Chądzyń                                  6:0

Ireneusz Mieteń-2, Ignacy Rozbicki-2, Marcin Bocian, Piotr Wojdalski

Skibniew – Topaz Węże                           5:5

Damian Skorupka-2, Grzegorz Jasiński, Marcin Grelik, Paweł Sobotka #  Norbert Mazurczak-2, Robert Maksymiak-2, Damian Dmowski

Rozbity Kamień- Rytele Święckie            3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała na mecz

Wirów – Kurowice                                   14:4 (6:0)

Przemysław Głowacz-7 (17,19,35,38,48,57,64); Jacek Perczak-2 (57,63); Krzysztof Grądzki (5), Artur Jaczewski (25), Łukasz Leśniczuk (31); Paweł Perczak (46); Hubert Małko (69) # Tomasz Sójka-3 (44, 50,52); Dominik Grzyb (59)

Sędziował: Robert Andrzejewski

Wirów: Perczak J., Perczak P., Małko H., Małko K., Nazarczuk D., Głowacz P., Telakowski R., Kudelski Z., Grądzki K., Leśniczuk Ł., Jaczewski A., Maciejec G.

Kurowice: Wojtkowski J., Sójka T., Goworek H., Sitko A., Kamiński K., Grzyb D., Grudziński Ł., Dabkowski G.

Sabnie – Sokołów II- mecz przełożony

XV kolejka 28.05.2006

Skibniew – Golanki                                  3:6 (2:5)

Grzegorz Jasiński-3 # Piotr Wojdalski-4, Marcin Bocian, Ignacy Rozbicki

Rytele Święcie- Wirów                             3:9

Jacek Kruk-3 #

Kurowice – Chądzyń                                8:3

Grzegorz Dąbkowski-4, Tomasz Sójka-2, Łukasz Grudziński, Paweł Piwko # Krzysztof Goyski, Piotr Pytlak, Kamil Wilk

Sokołów II - Rozbity Kamień                            5:6

Tomasz Witowski-3, Hubert Jastrzębski, Konrad Kukiel #

Topaz Węże – Sabnie                               8:3

Norbert Mazurczak-2, Robert Maksymiak-2, Paweł Maksymiak-2, Damian Dmowski-2 # Dawid Nowakowski-2, Kobus Konrad

Mecz zaległy: Rozbity Kamień - Chądzyń 4:0

Albert Korman-2, Jarosław Misiak,

 

XVI kolejka 4.06.2006

Wirów – Sokołów II                                 4:5

# Konrad Kukiel-2, Jerzy Gancarz, Roman Szczypa, Krzysztof Protazy

Rozbity Kamień – Topaz Węże                2:2

Tobiasz Mlonek, Tomasz Nowak # Damian Dmowski, Robert Maksymiak

Kurowice – Skibniew                               3:6

Tomasz Sójka, Grzegorz Dabkowski, Łukasz Grudziński # Grzegorz Jasiński-4, Marcin Goworek, Damian Skorupka

Chądzyń – Rytele Święckie                      3:0 vo

Golanki- Sabnie                     - mecz przełożony

 

Mecz zaległy: 10.06.2006

Sokołów II – Golanki                               3:7 (1:4)

Konrad Kukiel-2, bramka samobójcza # Mariusz Andrzejewski-2, Robert Andrzejewski-2, Marcin Bocian, Ireneusz Mieteń, bramka samobójcza

Sędziował:

Sokołów II:

Golanki:

XVII kolejka 11.06.2006

Wirów – Topaz Węże                              14:2

# Damian Dmowski-2

Chądzyń – Sabnie                                     3:7

Grzegorz Kierył-2, Krzysztof Goyski #

Rytele Święckie- Skibniew                       1:2

Jarosław Mleczko # Grzegorz Jasiński-2

Sokołów II – Kurowice                                     1:2

# Tomasz Sójka-2

Rozbity Kamień - Golanki                       0:0

XVIII kolejka 15.06.2006

Sabnie – Rozbity Kamień                         6:2

Kamil Jagiełło-3, Konrad Kobus-2, Krzysztof Ładziak # Łukasz Chmielewski, Tomasz Nowak

Skibniew – Chądzyń                                 9:0

Marcin Goworek- 3, Grzegorz Jasiński-3, Sylwester Wyszomierski-2, Radosław Zawadzki

Rytele Świeckie- Kurowice                      3:2

Kamiński, Floryszczyk, Zalewski #

Topaz Węże – Sokołów II                        3:0 wakower

* drużyna gości nie dojechała na mecz

Golanki – Wirów                                               1:1 (0:0)

Robert Andrzejewski # Przemysław Głowacz

 

Mecz zaległy: 18.06.2006

Golanki – Sabnie                                               7:4 (3:2)

Mariusz Andrzejewski-4, Ireneusz Mieteń, Robert Andrzejewski, Krzysztof Nowak
# Kamil Iwaniuk-2, Marcin Jurczak, Krzysztof Hardejewicz

Golanki: Malinowski P., Nowak K., Maliszewski A., Mieteń I., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Rozbicki I., Stańczyk Ł.

 

Mecz zaległy: 25.06.2006
Sabnie – Sokołów II                       3:0 walkower

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 
Tabela końcowa

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Wirów

18

43

101

41

14

1

3

2.

Skibniew

18

41

94

47

13

2

3

3.

Golanki

18

40

75

35

12

4

2

4.

Kurowice

18

27

73

76

9

0

9

5.

Topaz Węże

18

26

73

68

7

5

6

6.

Rozbity Kamień

18

25

45

52

7

4

7

7.

Sabnie

18

20

58

70

6

2

10

8.

Rytele Święckie

18

18

40

65

5

3

10

9.

Chądzyń

18

13

42

97

4

1

13

10.

Sokołów II

18

6

24

74

2

0

16

 

 

180

259

625

625

79

22

79

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz