SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 139, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 556

statystyki szczegółowe

LIGA SIÓDEMEK VIII EDYCJA 2005/2006 I LIGA

 

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

I LIGA

 

4.09.2005

Bujały – Ceranów                1:1

Bramki: Łukasz Zawadzki # Łukasz Rawiński

Sędziował:

Bujały:

Ceranów:

Seroczyn – Kamianka           2:0 (0:0)

Bramki: Artur Wojewódzki (48), Paweł Romańczuk (67)

Sędziował: Jacek Siemieniuk (Grodzisk)

Seroczyn: Krysiak R., Boruta R., Chendoszko Ł., Wojewódzki D., Krysiak P., Wojewódzki A., Szymański M., Romańczuk P., Romańczuk A, Stolarczuk P.,

Kamianka: Winceńciak K., Winceńciak M., Adamczyk M., Sulawiak Z., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Jóźwiak J., Jóźwiak R., Borys K., Kobus J., Ignaciuk W., Ignaciuk A..

Repki – Wyrozęby                 1:1 (1:1)

Bramki: Konrad Korzeniowski # Marek Paczuski

Sędziował: Jacek Siemieniuk (Grodzisk)

Repki:

Wyrozęby:

 

II kolejka 11.09.2005

Seroczyn – Repki                            2:1 (1:1)

Artur Wojewódzki-2 (30, 42) # Tomasz Rybiński (31)

Seroczyn: Krysiak R., Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Krysiak P., Mastalerczuk Ł., Chendoszko Ł., Romańczuk P., Romańczuk A., Stolarczuk P. 

Wyrozęby – Kamianka                   0:6

Jarosław Kobus-3, Adam Ignaciuk, Hubert Kołodziejczuk, Jacek Jóźwiak

Kosów Lacki – Białobrzegi    2:5

Marek Kozanka, Grzegorz Kądziela # Łukasz Steć-2, Jarosław Zieliński-2, Michał Steć

Stasin- Bujały                        9:3 (2:1)

Łukasz Buczyński-4, Kamil Kruza-2, Piotr Iwański, Remigiusz Krzymowski, , Grzegorz Kościuszko # Kamil Zawadzki-2, Łukasz Zawadzki

Grodzisk – Dzierzby                4:19

Jacek Siemieniuk-2, Krzysztof Mielańczuk, Wojciech Przesmycki # Andrzej Pniewski-8, Tomasz Wrzosek-5, Kamil Pogorzelski-3, Robert Pniewski, Grzegorz Milik, Maciej Olszewski

Ceranów – Sokołów              3:3 (2:3)

Bramka samobójcza (8), Michał Pogorzelski (12), Łukasz Rawiński (60) # Jacek Wasiluk (25), bramka samobójcza (29), Radosław Jaszczuk (32)

III kolejka 18.09.2005

Repki – Kamianka                2:1 (2:1)

Rafał Gawroński-2 # Marek Adamczyk

Skrzeszew – Seroczyn           2:5 (2:1)

Marek Choma (11), Piotr Bogucki (14) # Robert Boruta –2 (1,41), Artur Wojewódzki –2 (44,61), Mariusz Szymański (65)

Seroczyn: Krysiak R., Wojewódzki A., Wojewódzki D., Krysiak P., Bień R.  Mastalerczuk Ł., Chendoszko Ł., Boruta R., Szymański M., Romańczuk P., Romańczuk A.

Bujały – Białobrzegi              0:1 (0:1)

Norbert Kur (17)

Sokołów I – Stasin                2:6 (0:2)

Jarosław Krawczuk, Jacek Wasiluk # Łukasz Buczyński-3, Piotr Iwański-2, Mariusz Strzała

Dzierzby – Ceranów              7:0 (2:0)

Kamil Pogorzelski-3, Andrzej Pniewski-2, Maciej Olszewski-2

Grodzisk – Kosów Lacki        3:0 vo

Wyrozęby – termin wolny

IV kolejka 25.09.2005

Kamianka – Ceranów           3:0 vo

Stasin – Dzierzby                            3:1

Artur Kościuszko-2, Wojciech Załoga # Kamil Pogorzelski

Wyrozęby – Bujały                1:0 (0:0)    

Andrzej Jaszczołt (55)

Repki – Skrzeszew                1:1

Konrad Korzeniowski # Grzegorz Siemion

Seroczyn – Kosów Lacki                  3:0 vo

Grodzisk – Sokołów I             3:13

Jacek Siemieniuk-2, Adrian Skowron-1# Jacek Wasiluk-5, Paweł Księżopolski-3, Michał Wasiluk-2, Tomasz Jarosz-1, Jarosław Radawiec-1, Radosław Jaszczuk-1

 

Białobrzegi- termin wolny

 

 

 

V kolejka 2.10.2005

Bujały – Seroczyn                  3:5 (1:0)

Tomasz Moczulski, Sebastian Sidorzak, bramka samobójcza # Paweł Romańczuk-2, Robert Boruta, Mariusz Szymański, Paweł Krysiak

Seroczyn: Krysiak R., Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Krysiak P., Mastalerczuk Ł., Bień R., Chendoszko Ł., Szymański M., Romańczuk P., Stolarczuk P. 

Dzierzby – Białobrzegi          8:3 (3:0)

Andrzej Pniewski-6, Robert Pniewski, Maciej Olszewski # Michał Steć, Łukasz Steć, Damian Prokopczuk

Sokołów I – Wyrozęby          4:1

Grzegorz Fajkowski-2, Sławomir Replin, Paweł Księżopolski # Marek Paczuski

Kamianka – Skrzeszew                  7:1 (4:0)

Hubert Kołodziejczuk-2, Mariusz Wicenciak-2, Zbigniew Czerakas-2, Kamil Borys # Łukasz Czerkas

Ceranów – Grodzisk               3:0 vo

 

Kosów Lacki – Repki             1:6

Daniel Borowy # Tomasz Rybiński-3, Konrad Korzeniowski, Piotr Pankiewicz, Tomasz Bartosiak

Mecz zaległy:
Kosów Lacki – Stasin            0:4

Mariusz Strzała-3, Kamil Kruza

 

VI kolejka 9.10.2005

Wyrozęby – Dzierzby            1:5

Sławomir Dmowski-1 # Andrzej Pniewski-4, Robert Pniewski-1

Kamianka – Stasin                4:4 (4:1)

Jacek Jóźwiak-3, Robert Jóźwiak # Łukasz Buczyński-2, Remigiusz Krzymowski, Piotr Iwański

Grodzisk – Białobrzegi           0:3 vo

Seroczyn – Sokołów I    - mecz przełożony

Repki – Bujały – mecz przełożony

Skrzeszew – Kosów Lacki – mecz przełożony

Ceranów – termin wolny

 

VII kolejka 16.10.2005

Stasin – Białobrzegi                        3:2 (1:1)

Remigiusz Krzymowski-3 # Michał Steć-2

Repki- Sokołów I                                     3:3 (1:2)

Tomasz Rybiński, Konrad Korzeniowski, Piotr Pankiewicz # Jacek Wasiluk-1, Grzegorz Chomać-1, Sławomir Replin-1

Ceranów – Wyrozęby                     12:0

Marcin Kucharek-4, Marcin Marcinkowski-2, Cezary Lipka-2, Łukasz Rawiński-2, Mariusz Parzonka-1, Łukasz Plas-1

Bujały – Skrzeszew                         1:1

Łukasz Zawadzki-1 # Jacek Kowalski-1

Mecze zaległe:

Sokołów I – Dzierzby                      4:9

Grzegorz Chomać-2, Paweł Księżopolski, Sławomir Replin # Andrzej Pniewski-4, Robert Pniewski-2, Maciej Olszewski-2, Tomasz Wrzosek-1

Repki – Bujały                                4:3 (3:0)

Bartosz Andrzejewski-2, Konrad Korzeniowski, Paweł Matysiak # Łukasz Zawadzki-2, Maciej Strzała

Kosów Lacki – Kamianka               3:6

Daniel Borowy-1, Paweł Godlewski-1, Marcin Zieliński-1 # Jacek Jóźwiak-2, Mariusz Wiceńciak-2, Hubert Kołodziejczuk-1, Jarosław Kobus-1

 

VIII kolejka 23.10.2005

Seroczyn – Ceranów                       2:5

Daniel Wojewódzki, Mariusz Szymański # Marcin Kucharek-2, Łukasz Rawiński, Paweł Niemira, Kamil Kamiński

Seroczyn: Krysiak R., Wojewódzki A., Wojewódzki D., Mastalerczuk Ł.,
Krysiak P., Szymański M., Romańczuk P., Romańczuk A., Stolarczuk P. 

Kamianka – Białobrzegi                 7:1

Hubert Kołodziejczuk-5, Jarosław Sulawiak, Jacek Jóźwiak # Michał Steć

Wyrozęby – Stasin                          1:5

Andrzej Jaszczołt # Łukasz Buczyński-3 Tomasz Kryszczuk, Kamil Kruza

Repki – Dzierzby                            1:9

Konrad Korzeniowski # Andrzej Pniewski-6, Kamil Pogorzelski, Tomasz Wrzosek, Sylwester Wrzosek

Skrzeszew – Sokołów I                            1:3 (1:0)

Rafał Kwasik # Sławomir Radawiec-2, Sławomir Replin

Kosów Lacki – Bujały                     0:3 vo

 

IX kolejka 30.10.2005

Stasin – Seroczyn                            5:2 (2:0)

Łukasz Buczyński-2, Artur Kościuszko, Remigiusz Krzymowski, Piotr Iwański # Robert Boruta-2

Seroczyn: Krysiak R., Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Krysiak P., Mastalerczuk Ł.,  Szymański M., Romańczuk P., Romańczuk A., Stolarczuk P. 

Bujały – Kamianka                         3:4

Łukasz Zawadzki, Kamil Zawadzki, bramka samobójcza # Hubert Kołodziejczuk-2, Jarosław Kobus, bramka samobójcza

Skrzeszew – Dzierzby                     1:9 (1:5)

Rafał Kwasik # Andrzej Pniewski-3, Robert Pniewski-2, Tomasz Wrzosek-2, Paweł Pniewski, Maciej Olszewski

Wyrozęby – Białobrzegi                 0:4

Jarosław Zieliński-2, Michał Steć, Tomasz Kur

Ceranów – Repki                                     6:1 (3:1)

Łukasz Rawiński-3, Marcin Kucharek-2, Kamil Kamiński # Tomasz Rybiński

Mecz zaległy:

Seroczyn – Sokołów I                     3:2 (1:1)

Paweł Krysiak-2, Artur Wojewódzki # Paweł Księżopolski , Michał Wasiluk

 
IX kolejka 6.11.2005

Seroczyn – Białobrzegi                   1:6

Paweł Krysiak # Michał Steć-2, Mariusz Steć-2, Damian Prokopczuk, Maciej Steć

Seroczyn: Krysiak R., Wojewódzki A., Mastalerczuk Ł., Boruta R., Krysiak P., Szymański M., Romańczuk P.  

Skrzeszew – Ceranów           0:1

Łukasz Rawiński

Kamianka – Dzierzby -mecz przerwany (66 minucie goście zeszli z boiska, przy stanie 5:5) zweryfikowany jako 3:0 walkower dla Kamianki)

Bujały – Sokołów I                4:1

Paweł Strzała-3, Sebastian Sidorzak # Jacek Wasiluk

11.11.2005

Seroczyn – Dzierzby              1:5 (1:1)

Paweł Romańczuk (15) # Wojciech Grądzki –2 (3, 65); Andrzej Pniewski-2 (68,69); Robert Pniewski (45)

Seroczyn: Krysiak R., Wojewódzki A., Wojewódzki D., Mastalerczuk Ł.,
Boruta R., Krysiak P., Szymański M., Romańczuk P., Romańczuk A.  

Wyrozęby – Skrzeszew                   1:2

Andrzej Jaszczołt # Rafał Kwasik, Łukasz Czerkas

Stasin – Repki                       2:0 (1:0)

Remigiusz Krzymowski, Piotr Iwański

13.11.2005

Bujały – Dzierzby                  1:8

Mariusz Kur # Andrzej Pniewski-4, Wojciech Grądzki-3, Robert Pniewski

Kamianka – Sokołów I                   6:5

Jarosław Sulawiak-3, Jarosław Kobus-2, Hubert Kołodziejczuk # Jarosław Krawczuk-2, Jacek Wasiluk, Sławomir Radawiec, Grzegorz Chomać

Ceranów – Stasin                           2:1

Arkadiusz Budnicki, Arkadiusz Kamiński # Remigiusz Krzymowski

Seroczyn – Wyrozęby            0:3 walkower

* drużyna gospodarzy oddała mecz walkowerem

Repki – Białobrzegi – mecz przełożony

 
Tabela po X kolejkach

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Dzierzby

10

24

61

18

2.

Kamianka

10

22

41

18

3.

Stasin

9

22

37

17

4.

Ceranów

9

17

30

18

5.

Seroczyn

10

15

23

32

6.

Repki

9

9

14

28

7.

Białobrzegi

6

9

17

19

8.

Sokołów I

9

8

27

36

9.

Wyrozęby

10

7

9

39

10.

Bujały

10

5

19

34

11.

Skrzeszew

8

5

9

28

 

Mecze do rozegrania: Białobrzegi- Sokołów I, Skrzeszew – Białobrzegi, Repki- Białobrzegi, Ceranów- Białobrzegi, Stasin- Skrzeszew

 

 

Runda wiosenna

XI kolejka 9.04.2006

Repki – Seroczyn                                     1:0 (0:0)

Tomasz Rybiński (54)

Sędziował: Bogdan Czarnocki (Wyrozęby)

Repki: Solczak G., Andrzejewski B., Rybiński T., Korzeniowski K., Rybiński Ł., Gawroński D., Gawroński R., Danilczuk D., Tarkowski M., Sosna G., Stasiuk G., Pankiewicz P.

Seroczyn: Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Mastalerczuk Ł.,
Krysiak P., Boruta R., Bień R., Romańczuk A., Romańczuk P.

 

Kamianka – Sokołów I                            5:6 (1:3)

Hubert Kołodziejczuk-2(35, 55); Jarosław Kobus-2 (47, 65), Jarosław Sulawiak (59) # Jacek Wasiluk-3(27, 33, 70); Michał Wasiluk-2(39, 60), Sławomir Replin (15)

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Kamianka: Wincenciak K., Sulawiak Z., Sulawiak J., Jóźwiak J., Jóźwiak R., Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Wincenciak M., Kobus J., Borys K., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Ołdakowski K.

Sokołów I: Sawicki R., Wasiluk M., Wasiluk J., Replin S., Jarosz T., Krawczuk J., Jurczak T.

 

Białobrzegi – Wyrozęby                 11:1 (8:1)

Mariusz Steć-4 (5, 6, 27, 65); Łukasz Steć-2 (20, 43); Norbert Kur-2 (4, 55); Rafał Wilk (15), Damian Prokopczuk (8), Michał Steć (30) # Adam Zalewski (24)

Sędziował: Robert Andrzejewski (Golanki)

Białobrzegi: Steć Michał, Steć Maciej, Stec Mariusz, Wilk R., Prokopczuk D., Steć Ł., Stec D., Kur N.

Wyrozeby: Wierzbicki E., Zalewski A., Mazurczak M., Czarnocki D., Gałecki L., Czarnocki R., Trzciński G., Chudek P., Fedorczyk Marek, Fedorczyk Marcin

 

Stasin – Ceranów                                     1:4

# Łukasz Rawiński-3, Arkadiusz Kamiński

Skrzeszew – Bujały                         2:3

Piotr Bogucki, Rafał Kwasik # Paweł Strzała, Maciej Strzała, Kamil Zawadzki

 

XII kolejka 15.04.2006

Seroczyn – Stasin                                     5:2

Robert Boruta, Paweł Krysiak, Mariusz Szymański, Paweł Romańczuk, Adam Romańczuk #

Seroczyn: Ceglarz J., Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Krysiak P., Mastalerczuk Ł., Bień R.,   Chendoszko Ł., Szymański M., Romańczuk P., Romańczuk A.,

Dzierzby – Repki                                      3:2

Tomasz Wrzosek-2, Paweł Pniewski # Dariusz Danilczuk, Tomasz Rybiński

Bujały – Sokołów I                         3:3

Tomasz Moczulski-2, Kamil Zawadzki # Jacek Wasiluk-2, Jarosław Krawczuk

Sędziował: Grzegorz Chomać

Ceranów – Białobrzegi

Kamianka – Wyrozęby

 

XIII kolejka 23.04.2006

Ceranów- Kamianka                                2:3

Łukasz Rawiński, Mariusz Parzonka # Jarosław Kobus-2, Adam Ignaciuk
Skrzeszew- Repki                                              1:3

Paweł Klepacki # Konrad Korzeniowski-2, Piotr Pankiewicz

Seroczyn- Sokołów I – mecz przełożony

Dzierzby – Bujały – mecz przełożony

Białobrzegi – Stasin – mecz przełożony

 

XIV kolejka 3.05.2006

Seroczyn – Bujały                                    3:0 (2:0)

Mariusz Szymański-2 (28, 48); Marcin Kalicki (15)

Seroczyn: Krysiak R., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Boruta R., Szymański M., Chendoszko Ł., Romańczuk A., Krysiak P., Bień R., Pałka M., Kalicki M., Mazurczak S.

Bujały: Kur W., Kur M., Strzała Paweł, Strzała M.,  Czarnocki J., Zawadzki Ł., Bujalski K., Moczulski T.

Repki – Sokołów I                                   5:5 (2:1)

Tomasz Rybiński-3, Dariusz Gawroński, Andrzej Mazur # ......................................

Dzierzby – Skrzeszew- mecz przełożony

Wyrozęby – Ceranów                              0:6

Łukasz Rawiński-2, Marcin Kucharek-2, Maciej Mateusiak, Łukasz Kamiński                                   

Stasin – Kamianka                                   4:5

Piotr Graw-2, Łukasz Sawicki, Łukasz Buczyński # Hubert Kołodziejczuk-2, Robert Jóźwiak-2, Mariusz Wicenciak

 

XV kolejka 7.05.2006

Dzierzby- Seroczyn                                   3:0

Tomasz Wrzosek, Maciej Olszewski, Wojciech Grądzki

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Seroczyn: Krysiak R., Krysiak P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień R., Kalicki M., Pałka M., Szymański M.

Bujały – Repki                                         2:3 (0:2)

Łukasz Zawadzki-2 # Tomasz Rybiński, Rafał Gawroński, Konrad Korzeniowski

Skrzeszew – Sokołów I                                     1:2

Tomasz Grzelak # Sławomir Replin, Grzegorz Fajkowski

Stasin – Wyrozęby                                   4:0

Łukasz Buczyński-2, Artur Kościuszko, Krzysztof Mielańczuk

Białobrzegi – Kamianka                          3:2

Michał Steć-3 # Jacek Jóźwiak-2

Mecz zaległy: 7.05.2006

Białobrzegi – Ceranów                                      5:2

Marcin Steć-3, Jarosław Steć, Damian Prokopczuk # ......................................

 

XVI kolejka 14.05.2006

Ceranów – Seroczyn                                3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała w komplecie na mecz

Repki – Stasin                                          0:3 vo

* gospodarze oddali mecz walkowerem

Bujały – Wyrozęby                                   3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała na mecz

Białobrzegi – Skrzeszew                          6:1

Michał Steć-2, Mariusz Steć-2, Łukasz Steć, Damian Prokopczuk # Tomasz Grzelak

Sokołów I – Dzierzby                               2:8

...........................# Andrzej Pniewski-6, Robert Pniewski, Paweł Pniewski

 

XVII kolejka 21.05.2006

Repki – Ceranów                                              3:0 vo

*drużyna gości nie dojechała na mecz

Białobrzegi – Bujały                                 5:2

Damian Prokopczuk-2, Jarosław Steć, Michał Steć, Łukasz Steć #

Dzierzby – Kamianka                               4:4

Andrzej Pniewski-2, Wojciech Grądzki, Tomasz Wrzosek #  Hubert Kołodziejczuk-2, Robert Jóźwiak-2

Białobrzegi – Sokołów I                           3:0

Norbert Kur, Michał Steć, Łukasz Steć

Skrzeszew – Wyrozęby                                      2:3

Łukasz Koprowski-2 # Mateusz Górski-2, Patryk Sobieszczak

Mecz zaległy:

21.05.2006 Dzierzby – Skrzeszew           3:0 vo

·        drużyna gości nie dojechała na mecz

XVIII kolejka

Białobrzegi – Seroczyn                                      5:1 (2:1)

Marcin Steć-2 , Piotr Wyszyński, Łukasz Steć # Robert Boruta

Sędziował: Robert Andrzejewski

Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Michał, Steć Maciej, Steć Mariusz,
Kur N., Steć J., Steć Ł., Prokopczuk D., Wyszyński P.

Seroczyn: Krysiak R., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Mastalerczuk Ł., Bień R., Boruta R., Romańczuk A., Krysiak P.

 

Dzierzby – Stasin                                               3:0  walkower

* drużyna gości nie dojechała na mecz

Ceranów – Sokołów I                              5:2

Łukasz Rawiński-2, Marcin Kucharek, Arkadiusz Budnicki, Krzysztof Sierota # Jacek Wasiluk, Sławomir Replin

Repki – Wyrozęby – mecz przełożony

Skrzeszew – Kamianka – mecz przełożony

XVIII kolejka 4.06.2006

Wyrozęby – Seroczyn                     4:2

Marcin Stański, Adam Zalewski, Mateusz Górski, ...# Mariusz Szymański, Adam Romańczuk

Sędziował:        Górski

Wyrozęby:

Seroczyn: Bień R., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Krysiak P., Boruta R., Romańczuk A., Szymański M.

Repki – Białobrzegi                        3:6

Tomasz Rybiński-2, Tomasz Bartosiak # Łukasz Steć-3, Michał Steć-2, Jarosław Zieliński 

Kamianka – Bujały- mecz przełożony              

Sokołów I – Stasin                          11:2

Damian Zaranek-3, Radosław Jaszczuk-2, Sławomir Repli-2, Michał Wasiluk-2, Jacek Wasiluk-2 # Łukasz Buczyński, Tomasz Iwański

Ceranów – Dzierzby                       1:3

# Andrzej Pniewski-3

Skrzeszew – Białobrzegi                 1:10

.................# Jarosław Zieliński-4, Łukasz Steć-3, Marcin Steć, Mariusz Steć, Damian Prokopczuk

Mecz zaległy:

Kaminka- Skrzeszew             5:1

Jacek Jóźwiak-2, Jarosław Sulawiak-2, Hubert Kołodziejczuk #......................

XIX kolejka 11.06.2006

Ceranów – Skrzeszew           3:0 walkower

* drużyna gości oddała mecz walkowerem                                                 

Kamianka – Seroczyn – mecz przełożony

Bujały – Stasin                      5:3

# Łukasz Buczyński-3

Sokołów I – Białobrzegi        0:1

Norbert Kur

Dzierzby – Wyrozęby            10:0

Andrzej Pniewski-4, Tomasz Wrzosek-2, Maciej Olszewski-2, Robert Pniewski, Sylwester Wrzosek

Białobrzegi – Repki- mecz przełożony

Mecz zaległy:
Seroczyn –Skrzeszew                     3:0 walkower

·        drużyna gości oddała mecz walkowerem
Kamianka – Bujały                         5:7   
 
XX kolejka 15.06.2006

Kamianka – Repki                          7:2

Jarosław Sulawiak-2, Jacek Jóźwiak-2, Mariusz Wicenciak-2, Adam Ignaciuk
# Konrad Korzeniowski, Tomasz Rybiński

Skrzeszew – Stasin                         0:3 walkower

* drużyna gospodarzy została wycofana z rozgrywek

Ceranów – Bujały                           5:1

Maciej Mateusiak-2, Mariusz Kamiński-2, Arkadiusz Budnicki # Włodzimierz Kur

Sokołów I – Wyrozęby                   1:1

Bramka samobójcza #

Białobrzegi – Dzierzby                    3:1

Michał Steć, Łukasz Steć, Marcin Steć # Wojciech Grądzki

 

Mecze zaległe: 18.06.2006

Dzierzby- Bujały                             1:0

 

Kamianka – Seroczyn                     10:5 (6:4)

Robert Jóźwiak-3 (3, 23, 38); Jarosław Sulawiak-2 (22, 57); Hubert  Kołodziejczuk-2 (4,18); Mariusz Wicenciak-2 (20, 49); Jarosław Kobus (59)
# Robert Bień (7), Artur Wojewódzki (11), Robert Boruta (15),
Rafał Kotowski (25), Paweł Krysiak (61)

Sędziował: Zbigniew Czerkas

Kamianka: Ignaciuk W., Jóźwiak R., Sulawiak Z., Ołdakowski K., Jóźwiak J., Kołodziejczuk H., Wojtkowski A., Wicenciak M., Ignaciuk K., Kobus J.

Seroczyn: Kotowski R., Wojewódzki A., Boruta R., Stolarczuk P., Bień R., Mastalerczuk Ł., Romańczuk A., Krysiak P., Tymiński K.

 

Seroczyn – Sokołów I                     2:3 (2:0)

1:0 Robert Boruta (4), 2:0 Robert Boruta (26), 2:1 Sławomir Replin (36), 2:2 Damian Zaranek (45), 2:3 Jacek Wasiluk (49)

Sędziował: Zbigniew Czerkas

Seroczyn: Kotowski R., Wojewódzki A., Boruta R., Stolarczuk P., Bień R., Mastalerczuk Ł., Romańczuk A., Krysiak P., Tymiński K.

Sokołów I: Sawicki R., Fajkowski G., Jarosz T., Wasiluk J., Krawczuk G.,
Replin S., Paderewski M., Zaranek D

 

Białobrzegi – Stasin                        3:0 walkower

* drużyna gości oddała mecz walkowerem

Białobrzegi – Repki                        2:0

Łukasz Steć-2

Wyrozęby – Repki                          2:10 (2:5)

# Tomasz Rybiński-6, Marek Tarkowski-2, Konrad Korzeniowski, Piotr Pankiewicz

Tabela końcowa

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Dzierzby

20

49

100

30

16

1

3

2.

Białobrzegi

20

48

80

36

16

0

4

3.

Kamianka

20

41

90

52

13

2

5

4.

Ceranów

20

38

64

36

12

2

6

5.

Stasin

20

34

64

54

11

1

8

6.

Repki

20

25

46

59

7

4

9

7.

Seroczyn

20

24

44

63

8

0

12

8.

Sokołów I

20

23

62

72

6

5

9

9.

Bujały

20

18

45

64

5

3

12

10.

Wyrozęby

20

14

20

91

4

2

14

11.

Skrzeszew

20

5

17

75

1

2

17

 

 

220

319

632

632

99

22

99

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz