Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 98, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 219
statystyki szczegółowe
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
SEZON 2004/2005
II LIGA
Sabnie – Wirów 4:4
(Dawid Nowakowski-2, Jarosław Kobus-1, Marcin Romaniuk-1# Jacek Perczak-2, Artur Jaczewski-1, Robert Łachecki-1)
Sabnie: Nowakowski D., Korczewski R., Kobus J., Romaniuk M., Kobus K., Jagiełło K., Romaniuk M., Steć Ł., Benedykciuk Sz., Hardejewicz K., Ładziak K., Kobus K., Steć D., Marcjaniuk Ł., Iwaniuk K.
Wirów: Krakowski K., Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K.
(Piotr Iwański -2, Łukasz Buczyński-1, Remigiusz Krzymowski-1, Tomasz Kryszczuk–1
# Sójka Tomasz-2, Sójka Piotr-1, Grudziński Łukasz-1)
Stasin: Kryszczuk T., Kruza K., Krzymowski R., Buczyński Ł., Kościuszko D., Graw P., Onyśk K., Bolesta P., Kościuszko G., Iwański P., Fink S.
Kurowice: Sójka T., Sójka P., Grudziński Ł., Wojtkowski J., Rozbicki I., Kościuszko A., Mikołajczuk M., Mikołajczuk K.
(Tomasz Rybiński-3, Łukasz Rybiński-1, Piotr Pankiewicz-1# Andrzej Iwański-3, Jarosław Sulawiak-1, Mariusz Wicenciak-1)
Repki: Andrzejewski B., Danilczuk D., Gawroński D., Mazur A., Pankiewicz P., Plewa P., Rybiński Ł., Rybiński T., Stasiuk G.
Kamianka: Borys K., Wicenciak M., Ignaciuk J., Sulawiak J., Sulawiak Z., Wicenciak K., Ignaciuk W., Czerkas Z., Jóźwiak R., Iwański A., Ignaciuk A.
(Marek Mazurczak-2, Daniel Małczuk-2, Mateusz Górski-1# Zenon Rytel- Kuc-1, Krzysztof Kowalewski-1, Ibrzykowski Piotr-1)
Wyrozęby: Jaszczołt A., Paczuski M., Hardej Ł., Mazurczak M., Dziewulski P., Górski M., Czarnocki B., Zalewski K., Remiszewski M., Czarnocki B., Wojtczuk K., Stański P., Bazylczuk P., Małczuk D., Małczuk M.
Rytele Św.: Żebrowski A., Rytel M., Kowalewski M., Rytel-Kuc Z., Kowalewski K., Skorek S., Rytel-Andrianik M., Ibrzykowski M., Ibrzykowski P.
Sabnie – Kamianka 9:9
(Dawid Nowakowski-5, Jarosław Kobus-3, Konrad Kobus-1# Mariusz Wicenciak-6, Hubert Kołodziejczuk-2, Andrzej Iwański-1)
Sabnie: Nowakowski D., Kobus J., Romaniuk M., Kobus K., Jagiełło K., Romaniuk M., Benedykciuk Sz., Hardejewicz K., Ładziak K.
Kamianka: Borys K., Wicenciak M., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Sulawiak Z., Wicenciak K., Ignaciuk W., Iwański A., Ignaciuk A.
(Karol Godlewski-4, Krzysztof Kowalewski-2, # Tomasz Kryszczuk-2)
Rytele Św.: Rytel M., Kowalewski M., Kowalewski K., Godlewski K., Skorek S., Żebrowski G., Samulak A., Zembrowski M., Kołodziej T., Rytel-Andrianik P., Grądzki S., Ibrzykowski M.
Stasin: Kryszczuk T., Kruza K., Krzymowski R., Kościuszko D., Onyśk K., Kościuszko G., Szymański P., Łach E., Wyszomierski K.
(Artur Jaczewski-1 # Tomasz Rybiński-1, Marek Adamczyk-1)
Wirów: Krakowski K., Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K.
Repki: Adamczyk M., Andrzejewski B., Bartosiak T., Gawroński D., Matysiak P., Mazur A., Pankiewicz P., Plewa P., Rybiński Ł., Rybiński T., Stasiuk G.
(Marek Mazurczak-2, Marek Remiszewski-1# Tomasz Olichwierczuk-2, Dominik Grzyb-1)
Wyrozęby: Jaszczołt A., Paczuski M., Hardej Ł., Mazurczak M., Czarnocki M., Górski M., Zalewski K., Remiszewski M., Czarnocki B., Bazylczuk G., Gałecki K., Wojtczuk K.
Kurowice: Sójka T., Sójka P., Grudziński Ł., Wojtkowski J., Kościuszko A., Grzyb D., Mikołajczuk M., Mikołajczuk K., Olichwierczuk T., Komar A.
Sabnie – Repki 4:6
(Jarosław Kobus-2, Dawid Nowakowski-2 # Tomasz Rybiński-2, Rafał Gawroński-2, Marek Adamczyk-1, Tomasz Bartosiak-1)
Sabnie: Nowakowski D., Kobus J., Romaniuk M., Kobus K., Jagiełło K., Romaniuk M., Benedykciuk Sz., Hardejewicz K., Ładziak K.
Repki: Adamczyk M., Andrzejewski B., Bartosiak T., Gawroński R., Gawroński D., Matysiak P., Mazur A., Pankiewicz P., Plewa P., Rybiński Ł., Rybiński T., Stasiuk G.
(Krzysztof Kowalewski-2, Sławomir Skorek-2, Radosław Andrianik-1 # Dominik Grzyb-2, Tomasz Olichwierczuk-1)
Rytele Św.: Żebrowski A., Rytel M., Kowalewski M., Rytel-Andrianik R., Kowalewski K., Skorek S., Żebrowski G., Rytel-Andrianik A., Samulak A., Zembrowski M.
Kurowice: Sójka P., Grudziński Ł., Wojtkowski J., Rozbicki I., Kościuszko A., Grzyb D., Mikołajczuk K., Olichwierczuk T., Wojtkowski T.
(Jacek Perczak-3, Robert Łachecki-1, Jakub Grochocki-1# Adam Ignaciuk-4, Hubert Kołodziejczuk-3)
Wirów: Krakowski K., Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K.
Kamianka: Wicenciak M., Ignaciuk J., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Iwański A., Sulawiak Z., Wicenciak K., Ignaciuk W., Borys K., Ołdakowski K., Jóźwiak R., Ignaciuk A.
(Dariusz Kościuszko-1, Łukasz Buczyński-1, Piotr Iwański-1)
Wyrozęby: Jaszczołt A., Paczuski M., Hardej Ł., Mazurczak M., Czarnocki M., Górski M., Zalewski K., Remiszewski M., Czarnocki B., Bazylczuk G., Gałecki K.
Stasin: Kryszczuk T., Kruza K., Krzymowski R., Buczyński Ł., Kościuszko D., Graw P., Onyśk K., Kościuszko G., Iwański P., Fink S.
Repki- Wyrozęby 2:3
(Tomasz Rybiński-1, Piotr Pankiewicz-1# Andrzej Jaszczołt-2, Mirosław Remiszewski-1)
Repki: Adamczyk M., Andrzejewski B., Danilczuk D., Gawroński D., Mazur A., Stasiuk G., Pankiewicz P., Rybiński Ł., Rybiński T.
Wyrozęby: Jaszczołt A., Paczuski M., Hardej Ł., Stański M., Mazurczak M., Dziewulski P., Czarnocki M., Górski M., Zalewski K., Remiszewski M., Bazylczuk G.
(Jarosław Sulawiak-4, Hubert Kołodziejczuk-4, , Robert Jóźwiak-2, Kamil Borys-1, Jacek Jóźwiak-1# Krzysztof Kowalewski-1, Sławomir Skorek-1)
Kamianka: Borys K., Wicenciak M., Wicenciak M., Ignaciuk J., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Sulawiak Z., Wicenciak K., Ignaciuk W., Czerkas Z., Ołdakowski K., Jóźwiak J., Jóźwiak R., Ignaciuk A.
Rytele Św.: Rytel M., Kowalewski M., Rytel-Kuc Z., Kruk J., Kowalewski K., Skorek S., Żebrowski G., Zembrowski M.
(Ignacy Rozbicki-2, Piotr Sójka-1# Jakub Grochocki-1, Robert Łachecki-1)
Kurowice: Sójka T., Sójka P., Grudziński Ł., Wojtkowski J., Rozbicki I., Kościuszko A., Mikołajczuk M., Mikołajczuk K., Grzyb D., Komar A.
Wirów: Krakowski K., Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K.
(Kamil Kruza-2, Piotr Iwański-2, Tomasz Kryszczuk-1, Remigiusz Krzymowski-1
# Jarosław Kobus-1, Konrad Kobus-1)
Stasin: Kryszczuk T., Kruza K., Krzymowski R., Buczyński Ł., Kościuszko D., Graw P., Onyśk K., Bolesta P., Kościuszko G., Iwański P.
Sabnie: Kobus J., Romaniuk M., Kobus K., Jagiełło K., Romaniuk M., Benedykciuk Sz., Ładziak K., Marcjaniuk Ł., Iwaniuk K.
Wyrozęby- Sabnie 8:1
(Łukaasz Harej-2,Marek Remiszewski-2, Marek Paczuski-2, M. Małczuk-1, Marek Mazurczak-1# Konrad Kobus-1)
Wyrozęby: Paczuski M., Hardej Ł., Mazurczak M., Bazylczuk G., Remiszewski M., Małczuk M., Jaszczołt A., Stański M., Czarnocki M., Zalewski K., Gałecki K., Wojtczuk K.
Sabnie: Kobus K., Jagiełło K., Benedykciuk Sz., Hardejewicz K., Kobus H., Marcjaniuk Ł., Iwaniuk K., Michałowski M.
(Mariusz Wicenciak-3, Kamil Borys-1, Hubert Kołodziejczuk-1, Jarosław Sulawiak-1 # Łukasz Grudziński-1, Tomasz Olichwierczuk-1, Tomasz Sójka-1)
Kamianka: Borys K., Wicenciak M., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Sulawiak Z., Wicenciak K., Ołdakowski K., Jóźwiak R., Ignaciuk A.
Kurowice: Sójka T., Sójka P., Grudziński Ł., Wojtkowski J., Rozbicki I., Kościuszko A., Olichwierczuk T.
(Karol Godlewski-4, Krzysztof Kowalewski-3, Sławomir Skorek-1, Sławomir Floryszczyk-1 # Jacek Perczak-2)
Rytele Św.: Kowalewski M., Kowalewski K., Rytel-Floryszczyk S., Godlewski K., Skorek S., Żebrowski G., Kołodziej T., Rytel-Andrianik M.
Wirów: Krakowski K., Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K.
(Tomasz Rybiński-3, Marek Adamczyk-1, Bartosz Andrzejewski-1# Piotr Iwański-1)
Repki: Adamczyk M., Andrzejewski B., Danilczuk D., Gawroński D., Matysiak M., Matysiak P., Mazur A., Pankiewicz P., Plewa P., Rybiński Ł., Rybiński T.
Stasin: Kryszczuk T., Kruza K., Krzymowski R., Graw P., Onyśk K., Iwański P., Nowoszek C.
Stasin- Kamianka 7:7
(Dariusz Kościuszko-2, Piotr Iwański-2, Łukasz Buczyński-1, Remigiusz Krzymowski-1, Tadeusz Kaczor-1# Mariusz Wicenciak-2, Adam Ignaciuk-2, Hubert Kołodziejczuk-1, Jacek Jóźwiak-1, Jarosław Sulawiak-1)
Stasin: Kryszczuk T., Kruza K., Krzymowski R., Buczyński Ł., Kościuszko D., Graw P., Kościuszko G., Iwański P., Kaczor T.
Kamianka: Wicenciak M., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Sulawiak Z., Wicenciak K., Jóźwiak J., Ignaciuk A.
(Dominik Grzyb-3, Tomasz Sójka-1, Piotr Sójka-1# Marek Adamczyk-1, Piotr Pankiewicz1)
Kurowice: Sójka T., Sójka P., Grudziński Ł., Wojtkowski J., Rozbicki I., Kościuszko A., Mikołajczuk M., Mikołajczuk K., Grzyb D., Olichwierczuk T.
Repki: Adamczyk M., Andrzejewski B., Bartosiak T., Danilczuk D., Gawroński D., Matysiak M., Matysiak P., Mazur A., Pankiewicz P., Plewa P., Rybiński Ł., Rybiński T.
(Kobus Jarosław-4, Dawid Nowakowski-2, Kamil Jagiełło-1, Konrad Kobus-1 # Krzysztof Kowalewski-2, Tomasz Kołodziej-1)
Sabnie: Ładziak K., Nowakowski D., Kobus J., Kobus K., Jagiełło K., Benedykciuk Sz., Hardejewicz K., Kobus K., Marcjaniuk Ł., Iwaniuk K., Steć D.
Rytele Św.: Żebrowski A., Rytel M., Kowalewski M., Kowalewski K., Skorek S., Żebrowski G., Samulak A., Zembrowski M., Kołodziej T., Rytel-Andrianik M.
(Łukasz Hardej-1, Andrzej Jaszczołt-1)
Wirów: Krakowski K., Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K.
Wyrozęby: Jaszczołt A., Paczuski M., Hardej Ł., Mazurczak M., Dziewulski P., Górski M., Czarnocki M., Zalewski K., Remiszewski M., Bazylczuk G., Wojtczuk K.
* drużyna gospodarzy nie zebrała składu.
(Jarosław Kobus-4, Szymon Benedykciuk-1# Tomasz Olichwierczuk-4, Dominik Grzyb-2, Łukasz Grudziński-1)
Sabnie: Ładziak K., Nowakowski D., Kobus J., Kobus K., Jagiełło K., Benedykciuk Sz., Hardejewicz K., Kobus H., Steć D.
Kurowice: Sójka T., Sójka P., Grudziński Ł., Wojtkowski J., Rozbicki I., Kościuszko A., Mikołajczuk M., Mikołajczuk K., Grzyb D., Olichwierczuk T.
(Hubert Kołodziejczuk-2, Kamil Borys-1 # Łukasz Hardej-1)
Kamianka: Borys K., Wicenciak M., Ignaciuk J., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Rus M., Sulawiak Z., Ignaciuk W., Ołdakowski K., Jóźwiak R., Ignaciuk A.
Wyrozęby: Jaszczołt A., Paczuski M., Hardej Ł., Mazurczak M., Dziewulski P., Górski M., Czarnocki M., Zalewski K., Remiszewski M., Czarnocki B., Małczuk D., Małczuk M.
(Artur Jaczewski-1)
Stasin: Kryszczuk T., Kruza K., Krzymowski R., Buczyński Ł., Kościuszko D., Graw P., Onyśk K., Kościuszko G., Iwański P., Kaczor T.
Wirów: Krakowski K., Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Telakowski T., Michalski K.
Bramki: Andrzej Jaszczołt, Mirosław Remiszewski, bramka samobójcza # Hubert Kołodziejczuk-2, Kamil Ołdakowski
Sędziował: Mirosław Kuć (Skrzeszew)
Wyrozęby: Jaszczołt A., Paczuski M., Chudek P., Wyrozębski M., Hardej Ł., Stański M., Wojewódzki A., Mazurczak M., Dziewulski P., Czarnocki M., Górski M., Zalewski K.
Kamianka: Wicenciak K., Wicenciak M., Sulawiak J., Sulawiak Z., Ignaciuk W., Kołodziejczuk H., Jóźwiak R., Jóźwiak J., Borys K., Ołdakowski K., Czerkas Z.
Bramka: Paweł Matysiak
Sędziował: Mirosław Kuć (Skrzeszew)
Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Gawroński D., Rybiński Ł., Stasiuk G., Matysiak M., Matysiak P., Adamczyk M., Sobieszczak P., Korzeniowski K.
Kurowice: Wojtkowski J., Sójka T., Sójka P., Grzyb D., Grudziński Ł., Piwko P., Dąbkowski G., Rozbicki I., Kamiński K., Olichwierczuk T., Szczypa R., Goworek H.
Bramki: Kamil Jagiełło (20), Robert Korczewski (25), Konrad Kobus (22) # Łukasz Buczyński-3 (10,45,58); Tomasz Kryszczuk (47), Piotr Iwański (70)
Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)
Sabnie: Ładziak K., Bolesta P., Kobus K., Benedykciuk Sz, Hardejewicz K., Jagiełło K., Kobus H., Szymański P., Korczewski R.
Stasin: Krzymowski R., Kościuszko D., Kościuszko A., Kościuszko G., Iwański P., Kryszczuk T., Onyśk K., Buczyński Ł., Bednarczyk Sz., Rudziński G.
Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)
Wirów: Grochocki J., Zdunek K., Perczak J., Łachecki R., Jaczewski A., Michalski K., Maciejec G., Wałachowski P., Telakowski R., Leśniczuk Ł., Telakowski T., Grabusiński P.
Rytele Święckie: Rytel Andrianik A., Floryszczyk S., Skorek S., Żebrowski G., Kowalewski M., Kowalewski K., Żebrowski M., Pałka R.
Bramki: Rafał Gawroński-3 (32, 46, 68); Konrad Korzeniowski –2 (36, 42); Tomasz Rybiński (57) # Jarosław Kobus (38), Kamil Jagiełło (63)
Sędziował: Mirosław Kobyliński (Dzierzby)
Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Adamczyk M., Gawroński D., Gawroński R., Korzeniowski K., Rybiński Ł., Rybiński T., Matysiak M., Matysiak P., Stasiuk G., Sobieszczak P., Pankiewicz P.
Sabnie: Ładziak K., Kobus K., Kobus H., Jagiełło K., Benedykciuk Sz, Hardejewicz K., Bolesta P., Kobus J., Romaniuk M.
Bramki: Dominik Grzyb (37), Ignacy Rozbicki (57), Łukasz Grudziński (57) # Łukasz Buczyński-2 (21, 42); Szymon Bednarczyk (17), Piotr Graw (30), Remigiusz Krzymowski (45), Dariusz Kościuszko (68), Kamil Kruza (69)
Sędziował: Wojciech Krzykowski (Zembrów)
Kurowice: Wojtkowski J., Sójka T., Piwko P., Olichwierczuk T., Goworek H., Grzyb D., Dąbkowski G., Grudziński Ł., Kamiński K., Rozbicki I.
Stasin: Krzymowski R., Kościuszko A., Kościuszko D., Kościuszko G., Bednarczyk Sz., Kruza K., Graw P., Buczyński Ł., Rudziński G., Fink S., Iwański P., Kryszczuk T., Onyśk K.
Bramki: Łukasz Hardej (12) # Robert Telakowski (70)
Sędziował: Mirosław Kobyliński (Dzierzby)
Wyrozęby: Gałecki K., Remiszewski M., Hardej Ł., Czarnocki M., Jaszczołt A., Górski M., Zalewski K., Chudek P., Stański M., Paczuski M.
Wirów: Grochocki J., Zdunek K., Michalski K., Perczak J., Jaczewski A., Łachecki R., Małko H., Telakowski T., Telakowski R., Leśniczuk Ł., Garbusiński P. Maciejec G.
Bramki: Sebastian Grądzki (17), Krzysztof Kowalewski (20), Karol Godlewski (27)
# Hubert Kołodziejczuk –2 (5, 30)
Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)
Rytele Święckie: Rytel Andrianik A., Rytel Andrianik P., Kowalewski M., Godlewski K.,
Pałka R., Kowalewski K., Kruk J., Rytel Floryszczyk S., Skorek S., Żebrowski G., Grądzki S.
Kamianka: Wicenciak K., Sulawiak J., Sulawiak Z., Ignaciuk A., Ignaciuk M., Jóźwiak J., Ignaciuk W., Jóźwiak R., Kołodziejczuk H., Ołdakowski K., Borys K.
Bramki: Jacek Jóźwiak-3 (45, 50, 60); Hubert Kołodziejczuk-2 (39, 62); Jarosław Sulawiak-2 (67,68), bramka samobójcza (52) # Jarosław Kobus (70)
Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)
Kamianka: Wicenciak K., Wicenciak M., Sulawiak J., Jóźwiak J., Jóźwiak R., Czerkas Z., Ołdakowski K., Borys K., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Sulawiak Z., Kołodziejczuk H.
Sabnie: Jagiełło K., Kobus J., Korczewski R., Romaniuk M., Kobus K., Bolesta P., Benedykciuk Sz., Szymański P., Kobus H.
Bramki: Rafał Gawroński-2 (28, 60), Tomasz Rybiński (5) # Krzysztof Michalski (26)
Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)
Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Bartosiak T., Gawroński D., Gawroński R., Rybiński T., Matysiak M., Matysiak P., Pankiewicz P., Sobieszczak P., Stasiuk G., Korzeniowski K., Adamczyk M.
Wirów: Garbusiński P., Zdunek K., Michalski K., Telakowski T., Telakowski R., Małko H., Łachecki R., Perczak J., Jaczewski A., Wałachowski P., Maciejec G., Leśniczuk Ł.,
Bramki: Łukasz Hardej-2 (30, 69), Mateusz Górski (6) # Dominik Grzyb-2 (35,46)
Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)
Wyrozęby: Remiszewski M., Hardej Ł., Jaszczołt A., Czarnocki M., Górski M., Hudek P., Mazurczak M., Dziewulski P., Zdun Mariusz, Czarnocki B., Paczuski M., Dmowski S.
Kurowice: Wojtkowski J., Mamaj P., Sójka T., Goworek H., Kamiński K., Grzyb D.,
Piwko P., Dąbkowski G., Rozbicki I., Olichwierczuk T., Szczypa R.
Sędziował: Wojciech Krzykowski (Zembrów)
Bramki: Łukasz Buczyński-4 (18,33,55,70); Remigiusz Krzymowski (15);
# Karol Godlewski-2 (5,13)
Stasin: Graw P., Krzymowski R., Buczyński Ł., Bednarczyk Sz., Kościuszko A., Kościuszko D., Kryszczuk T., Kruza K., Onyśk K.
Rytele Święckie: Rytel Andrianik A., Rytel Andrianik P., Skorek S., Rytel Floryszczyk S., Kowalewski M., Kowalewski K., Pałka R., Żebrowski G., Godlewski K., Grądzki S.
Bramki: Piotr Graw (23), Artur Kościuszko (50), Dariusz Kościuszko (70), bramka samobójcza (31) # Łukasz Hardej (22)
Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)
Stasin: Krzymowski R., Kosciuszko A., Kościuszko D., Kruza K., Buczyński Ł., Bednarczyk Sz., Kryszczuk T., Graw P., Onyśk K., Rudziński G., Kościuszko G., Skolimowski T.
Wyrozęby: Mazurczak M., Górski M., Wojtczuk K., Zalewski K., Czarnocki M., Hardej Ł., Stański M., Czarnocki B., Piekart W., Dziewulski P., Jaszczołt A., Chudek P.
Bramki: Jacek Perczak-3, Robert Telakowski-3, Robert Łachecki-1 # Jarosław Kobus-2, Konrad Kobus-1
Sędziował: Mirosław Kuć (Skrzeszew)
Wirów: Grabusiński P., Telakowski T., Telakowski R., Zdunek K., Jaczewski A., Małko H., Maciejec G., Perczak J., Michalski K., Łachecki R., Perczak P.,
Sabnie: Ładziak K., Kobus K., Kobus H., Kobus J., Bolesta P., Benedykciuk Sz., Hardejewicz K., Szymański P.
Bramki: Grzegorz Dąbkowski (30), Tomasz Olichwierczuk (50) # Jacek Jóźwiak-4 (17,45,46,58), Adam Ignaciuk-2 26,62), Hubert Kołodziejczuk (57)
Sędziował: Wojciech Krzykowski (Zembrów)
Kurowice: Goworek H., Sójka P., Sójka T., Grzyb D., Grudziński Ł., Rozbicki I., Szczypa R., Dąbkowski G., Kamiński K., Mamaj P.
Kamianka: Wicenciak K., Wicenciak M., Jóźwiak R., Jóźwiak J., Sulawiak J., Sulawiak Z., Ołdakowski K., Borys K., Kołodziejczuk H., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Ołdakowski A.
Bramki: Sławomir Skorek, Marek Kowalewski # Marek Paczuski-2, Łukasz Hardej, Mateusz Górski, Andrzej Jaszczołt, Marek Mazurczak
Sędziował: ........................................
Rytele Święckie: Kowalewski M., Kowalewski K., Żebrowski, Godlewski K., Skorek S., Rytel Andrianik A., Rytel
Wyrozęby: Jaszczołt A., Paczuski M., Hardej Ł., Mazurczak M., Dziewulski P., Górski M., Czarnocki M., Zalewski K., Remiszewski M., Bazylczuk G., Gałecki K., Bazylczuk P.
Bramki: Kamil Onyśk-2 (12, 50); Tomasz Kryszczuk (17), Artur Kosciuszko (24), Piotr Iwański (60) # Tomasz Rybiński (65)
Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)
Stasin: Krzymowski R., Kościuszko D., Kościuszko A., Kryszczuk T., Kruza K., Bednarczyk Sz., Onyśk K., Buczyński Ł., Iwański P., Graw P., Fink S.
Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Adamczyk M., Gawroński D., Rybiński T., Stasiuk G., Rybiński Ł., Korzeniowski K., Pankiewicz P., Matysiak P.
Bramki: Jarosław Sulawiak-3(9,3167); Hubert Kołodziejczuk-3 (35,39, 60); Robert Jóźwiak-2 (33,55), Wojciech Ignaciuk (27), Jacek Jóźwiak (49), Mariusz Wicenciak (16), bramka samobójcza (18) # Robert Telakowski (14), Grzegorz Maciejec (21), Artur Jaczewski (48), Łukasz Leśniczuk (70)
Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)
Kamianka: Wicenciak M., Sulawiak J., Sulawiak Z., Jóźwiak J., Jóźwiak R., Borys K., Ołdakowski K., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Kołodziejczuk H., Czerkas Z.
Wirów: Zdunek K., Łachecki R., Telakowski R., Telakowski T., Michalski K., Perczak J., Jaczewski A., Wałachowski P., Leśniczuk Ł., Maciejec G., Grabusiński P.
Bramki: Roman Szczypa (20), Dominik Grzyb (27) # Jarosław Kobus-3 (33, 35, 45)
Sędziował: Wojciech Krzykowski (Zembrów)
Kurowice: Wojtkowski J., Grzyb D., Dąbkowski G., Sójka T., Sójka P., Grudziński Ł., Kamiński K., Goworek H., Mamaj P., Szczypa R.
Sabnie: Jurczak M., Benedykciuk Sz., Kobus H., Kobus J., Bolesta P., Jagiełło K., Kobus K., Hardejewicz K., Korczewski R., Steć D., Romaniuk M.
Bramki: Jarosław Sulawiak-2(60,68); Adam Ignaciuk (26), Hubert Kołodziejczuk (33), Robert Jóźwiak (36), Jacek Jóźwiak (52) # Łukasz Buczyński-3(15,28,30); Tomasz Kryszczuk (3), Remigiusz Krzymowski (22), Dariusz Kościuszko (23), Szymon Bednarczyk (66)
Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)
Kamianka: Wicenciak M., Sulawiak J., Sulawiak Z., Jóźwiak J., Jóźwiak R., Borys K., Ołdakowski K., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Kołodziejczuk H., Czerkas Z.
Stasin: Krzymowski R., Buczyński Ł., Kruza K., Kościuszko D., Onyśk K., Graw P., Kryszczuk T., Fink S., Kościuszko G., Bednarczyk Sz.
Bramki: Karol Krakowski, Grzegorz Maciejec, Krzysztof Zdunek # Grzegorz Dąbkowski-2, Tomasz Sójka-2, Tomasz Olichwierczuk
Sędziował: Mirosław Kuć (Skrzeszew)
Wirów: Grabusiński P, Grabusiński G., Zdunek K., Perczak J., Jaczewski A., Maciejec G., Telakowski R., Telakowski T., Wałachowski P., Leśniczuk Ł., Michalski K., Perczak P., Łachecki J., Krakowski K., Domański H., Nowakowski A.
Bramki: Konrad Korzeniowski (20), Tomasz Rybiński (63)
Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)
Wyrozęby: Dziewulski P., Gałecki K., Mazurczak M., Jaszczołt A., Górski M., Zalewski K., Czarnocki M., Chudek P., Bazylczuk P., Błoński J., Paczuski M., Remiszewski M., Brzeźnicki G., Piekart W.
Repki: Solczak G., Adamczyk M., Bartosiak T., Gawroński R., Gawroński D., Stasiuk G., Korzeniowski K., Mazur A., Matysiak P., Pankiewicz P., Sobieszczak P., Rybiński T., Rybiński Ł.
Bramki: Dominik Grzyb (35), Piotr Sójka (50), Grzegorz Dąbkowski (55) # Krzysztof Kowalewski (15), Robert Pałka (30), Radosław Rytel Andrianik (40)
Sędziował: Stanisław Gołocki (Kiełpiniec)
Kurowice: Mamaj P., Wojtkowski J., Sójka T., Sójka P., Grzyb D., Olichwierczuk T., Kamiński K., Grudziński Ł., Dąbkowski G., Rozbicki I., Jakubiak G., Jakubiak M.
Rytele Święckie: Kowalewski M., Rytel-Andrianik R., Kowalewski K., Żebrowski G., Rytel-Floryszczyk S., Skorek S., Rytel-Andrianik P., Pałka R., Rytel-Andrianik J.
Bramki: Hubert Kołodziejczuk-3 (30,32, 70), Jacek Jóźwiak (34), Robert Jóźwiak-2 (45, 54); Mariusz Wicenciak (57) # Rafał Gawroński (48)
Sędziował: Mirosław Kobyliński (Dzierzby)
Kamianka: Sulawiak J., Sulawiak Z., Borys K., Jóźwiak R., Jóźwiak J., Wicenciak K., Wicenciak M., Kołodziejczuk H., Czerkas Z., Ołdakowski K., Ignaciuk W., Ignaciuk A.
Repki: Andrzejewski B., Adamczyk B., Gawroński R., Rybiński T., Rybiński Ł., Mazur A., Niwiński T., Pankiewicz P., Stasiuk G., Korzeniowski K., Matysiak P.
Bramki: Krzysztof Michalski (38) # Piotr Iwański-2 (25,44); Łukasz Buczyński (46); Dariusz Kościuszko (16), Remigiusz Krzymowski (40), Szymon Bednarczyk (50)
Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)
Wirów: Zdunek K., Łachecki R., Telakowski T., Telakowski R., Michalski K., Perczak J., Perczak P., Leśniczuk Ł., Grabusiński P., Jaczewski A.
Bramki: Jarosław Kobus (30) # Grzegorz Brzeźnicki –2 (8,9); Wiesław Piekart (31), Mateusz Górski (42)
Sędziował: Marek Adamczyk (Repki)
Sabnie: Ładziak K., Kobus H., Kobus K., Kobus J., Korczewski R., Benedykciuk Sz., Jagiełło K., Jurczak M., Bolesta P., Hardejewicz K., Marcjaniuk Ł.
Wyrozęby: Dziewulski P., Czarnocki B., Górski M., Mazurczak M., Hardej Ł., Bazylczuk P., Brzeźnicki G., Chudek P., Piekart W., Czarcnocki M., Jaszczołt A., Stański M.
Bramki: Marek Adamczyk-3 (6, 30, 62); Konrad Korzeniowski (4) # Jacek Kruk (22)
Sędziował: Mirosław Kuć (Skrzeszew)
Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Rybiński Ł., Pankiewicz P., Adamczyk M., Stasiuk G., Sobieszczak P., Korzeniowski K., Tarkowski M.
Rytele Święckie: Żebrowski A., Rytel- Andrianik P., Rytel- Andrianik A., Kowalewski K., Skorek S., Kruk J., Rytel- Floryszczyk S., Kołodziej M., Kołodziej T., Żebrowski G.
Mecze zaległy – 26.06.2005
Bramki: Jacek Kruk (17), Krzysztof Kowalewski (34), Karol Godlewski (60) # Jarosław Kobus-2 (45. 67)
Sędziował: Stanisław Gołocki (Kiełpiniec)
Rytele Święckie: Rytel Andrianik A., Rytel Andrianik P., Kowalewski M., Kowalewski K., Rytel Andrianik R., Godlewski K., Skorek S., Kruk J., Żebrowski G., Pałka R.
Sabnie: Hardejewicz K., Kobus J., Kobus K., Kobus H., Jagiełło K., Benedykciuk Sz., Ładziak K., Bolesta P.
Tabela końcowa II liga
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Stasin |
14 |
31 |
63 |
42 |
10 |
1 |
3 |
2. |
Kamianka |
14 |
28 |
94 |
53 |
8 |
4 |
2 |
3. |
Repki |
14 |
28 |
43 |
35 |
9 |
1 |
4 |
4. |
Wyrozęby |
14 |
24 |
40 |
29 |
7 |
3 |
4 |
5. |
Rytele Święckie |
14 |
17 |
41 |
57 |
5 |
2 |
7 |
6. |
Kurowice |
14 |
14 |
45 |
55 |
4 |
2 |
8 |
7. |
Wirów |
14 |
9 |
32 |
57 |
2 |
3 |
9 |
8. |
Sabnie |
14 |
8 |
48 |
78 |
2 |
2 |
10 |
|
|
112 |
159 |
406 |
406 |
47 |
18 |
47 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|