SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 69, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 486

statystyki szczegółowe

LIGA SIÓDEMEK VII EDYCJA 2004/2005

 

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

SEZON 2004/2005

 

I LIGA

Runda jesienna

I kolejka – 29.08.2004

 

Seroczyn – Sokołów          5:2                                                  

(Robert Boruta-3, Mariusz Szymański-1, Adam Romańczuk-1
# Jarosław Krawczuk-1, Jacek Wasiluk-1)

Seroczyn: Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Maliszewski A., Chendoszko Ł., Szymański M., Romańczuk A., Boruta R.

Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Księżopolski P., Jarosz T., Krawczuk J., Bogaj M., Zawadzki T., Chomać G., Kanowski R.

 

Kosów Lacki – Dzierzby                 2:2

(Sebastian Augustyniak-1, Jacek Zieliński-1 # Paweł Pniewski-1, Maciej Olszewski-1)

Kosów Lacki: Zieliński J., Owsianka A., Augustyniak S., Augustyniak R., Kozanka M., Wesołowski T., Wilgos W.

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski P., Pniewski A., Pniewski R., Danielczuk M., Maliszewski M., Pietranik K., Pogorzelski K., Olszewski M., Wrzosek T.,

Kwiek P.

 

II kolejka – 5.08.2004

 

Ceranów – Bujały                           2:0

(Maciej Mateusiak-2)

Ceranów: Świderski T., Jawoszek A., Pogorzelski M., Tomczuk Ł., Kamiński M., Plas Ł., Parzonka M., Sołtys G., Mateusiak M., Pietrzykowski P., Michalczuk P., Rawiński A.

Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Zawadzki Ł., Kur M.,

Bujalski K., Zawadzki K., Moczulski T.

 

Kosów Lacki – Seroczyn                5:5

(Rafał Augustyniak-4, Adam Jakubik-1 # Adam Romańczuk-2, Andrzej Maliszewski-1, Mariusz Szymański-1, Artur Wojewódzki-1)

Kosów Lacki: Godlewski P., Zieliński J., Zieliński M., Owsianka A., Jakubik A.,
Wojtczuk T., Augustyniak S., Augustyniak R., Kozanka M.

Seroczyn: Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Mastalerczuk Ł., Maliszewski A., Andrzejewski M., Chendoszko Ł., Szymański M., Romańczuk A., Bień R., Mosiej M.

 

Grodzisk – Białobrzegi                            6:6

(Jacek Siemieniuk-5, Sylwester Rogoziński-1# Grzegorz Deoniziak-2, Leszek Mosiej-2, bramki samobójcze –2)

Grodzisk: Rogoziński K., Rogoziński S., Buczyński M., Siemieniuk J., Przesmycki W.,  Andrzejczuk J., Ślepowroński P., Tomczuk I., Skowron A.

Białobrzegi: Steć Michał, Steć Ł., Steć Maciej, Wilk R., Deoniziak G., Kur N., Mosiej L.

 

Dzierzby – Sokołów                        2:3

(Andrzej Pniewski-2  # Jacek Wasiluk-1, Michał Wasiluk-1, Grzegorz
Fajkowski-1)

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski P., Pniewski A., Pniewski R., Danielczuk M.,
Pietranik K., Olszewski M., Przewoźnik K., Wrzosek B., Kwiek P.

Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Księżopolski P., Jarosz T., Krawczuk J., Zawadzki T., Kanowski R.

 

III kolejka – 12.09.2004

 

Seroczyn – Bujały                           7:2

(Robert Boruta-3, Mariusz Szymański-2, Mariusz Andrzejewski-1, Robert Bień-1
# Łukasz Zawadzki-1, Paweł Strzała-1)

Seroczyn: Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Boruta R., Szymański M., Bień R., Mastalerczuk Ł., Maliszewski A., Andrzejewski M., Chendoszko Ł.

Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Zawadzki Ł.,
Bujalski K., Kur M., Zawadzki K., Moczulski T.

 

Sokołów - Kosów Lacki                           4:2

(Jacek Wasiluk-1, Sławomir Radawiec-1, Tomasz Jarosz-1, Michał Wasiluk-1 # Sebastian Augustyniak-1, Adam Jakubik-1)

Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Radawiec S., Księżopolski P., Jarosz T., Krawczuk J.,  Zawadzki T., Chomać G., Jurczak R.

Kosów Lacki: Zieliński J., Zieliński M., Owsianka A., Jakubik A., Kozanka M., Augustyniak S., Augustyniak R., Wesołowski T., Wilgos W.

 

Skrzeszew – Dzierzby                     0:7

(Kamil Pogorzelski-3, Andrzej Pniewski-3, Maciej Olszewski-1)

Skrzeszew: Krukowski C., Czerkas Ł., Socha T., Choma M., Kozaczuk D., Kozaczuk G., Małczuk T., Bazylczuk W., Gotowicki T., Tomczuk G., Dropia Ł., Malinowski M., Koprowski Ł.

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski P., Pniewski A., Pniewski R., Danielczuk M.,
Pietranik K., Pogorzelski K., Olszewski M., Przewoźnik K., Hanusz J.

 


Grodzisk – Ceranów                        4:4

Grodzisk: Rogoziński K., Rogoziński S., Siemieniuk J., Przesmycki W., Olichwierczuk H., Andrzejczuk J., Ślepowroński P., Tomczuk I., Kucharek M., Mielańczuk K., Skowron A.

Ceranów: Świderski T., Jawoszek A., Jawoszek G., Pogorzelski M., Tomczuk Ł., Golatowski R., Kamiński M., Parzonka M., Sołtys G., Plas Ł., Mateusiak M., Michalczuk P., Pietrzykowski P., Rawiński A. 

* mecz został zweryfikowany 0:3 dla Ceranowa ze względu na grę w drużynie gospodarzy zawodnika nie uprawnionego do gry w tej drużynie.

 

Topaz Węże – Białobrzegi                3:2

(Marcin Zwoliński-2, Piotr Zwoliński-1 # Jarosław Zieliński-2)

 

 

 


 

IV kolejka – 19.09.2004

 

Białobrzegi- Seroczyn                     4:3

(Jarosław Zieliński-2, Rafał Wilk-1, Maciej Steć-1#  Mariusz Szymański-2, Robert

Boruta-1)

Białobrzegi: Steć Michał, Steć J., Steć Ł., Steć Maciej, Darda J., Zieliński J., Wilk R.,
Kur N.

Seroczyn: Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Mastalerczuk Ł., Maliszewski A.,  Chendoszko Ł., Szymański M., Romańczuk A., Boruta R., Boruta K., Bień R., Mosiej M.

 

Sokołów - Grodzisk                        3:2

(Jacek Wasiluk-1, Michał Wasiluk-1, Tomasz Zawadzki-1 # Jacek Siemieniuk-2)

Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Księżopolski P., Jarosz T., Krawczuk J., Zawadzki T., Kanowski R.

Grodzisk: Rogoziński K., Rogoziński S., Siemieniuk J., Przesmycki W., Olichwierczuk H.,  Ślepowroński P., Tomczuk I., Kucharek M., Mielańczuk K., Przesmycki J.

 

Bujały – Dzierzby                            1:3

(Tomasz Moczulski-1# Andrzej Pniewski-3)

Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała Piotr, Strzała R., Czarnocki J., Zawadzki Ł., Bujalski K., Kur M., Zawadzki K., Moczulski T.

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski P., Pniewski A., Pniewski R., Danielczuk M.,
Pietranik K., Olszewski M., Wrzosek T., Wrzosek S.

 

Topaz Węże – Ceranów          2:2

(Marcin Zwoliński-1, Ireneusz Sęki-1 # Mariusz Parzonka-1, Łukasz Rawiński-1)

 

V kolejka – 26.09.2004

 

Dzierzby- Białobrzegi                     3:6

(Tomasz Wrzosek-2, Kamil Pietranik-1# Jarosław Zieliński-4, Michał Steć-1, bramka samobójcza-1)

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski P., Pniewski A., Pniewski R., Danielczuk M.,
Pietranik K., Pogorzelski K., Olszewski M., Wrzosek T., Przewoźnik K., Hanusz J.

Białobrzegi: Steć Michał, Steć J., Steć Ł., Steć Maciej, Darda J., Zieliński J., Wilk R.

 

Grodzisk- Seroczyn                        4:4

(Jacek Siemieniuk-1, Ireneusz Tomczuk-1, Wojciech Przesmycki-1, Hubert Olichwierczuk-1 # Robert Boruta-1, Krzysztof Boruta-1, Mariusz Andrzejewski-1, Mariusz Szymański-1)

Grodzisk: Rogoziński K., Buczyński M., Siemieniuk J., Przesmycki W., Olichwierczuk H., Andrzejczuk J., Tomczuk I., Kucharek M.

Seroczyn: Ceglarz J., Wojewódzki A., Maliszewski A., Andrzejewski M., Chendoszko Ł., Szymański M., Romańczuk A., Boruta R., Boruta K., Mosiej M.

 

Bujały – Kosów                               3:5

(Janusz Czarnocki-1, Kamil Bujalski-1, Artur Jurczak-1# Rafał Augustyniak-4, Sebastian Augustyniak-1)

Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała Piotr, Czarnocki J., Zawadzki Ł., Bujalski K.,
Kur M., Zawadzki K., Jurczak A., Moczulski T.

Kosów Lacki: Zieliński J., Zieliński M., Owsianka A., Augustyniak S., Augustyniak R., Kozanka M., Wujek A.

 

Ceranów- Skrzeszew                      2:3

(Mariusz Parzonka-1, Łukasz Rawiński-1# Grzegorz Tomczuk-1, Marek Choma-1, Łukasz Koprowski-1)

Ceranów: Świderski T., Jawoszek A., Jawoszek G., Pogorzelski M., Tomczuk Ł., Plas Ł., Golatowski R., Parzonka M., Sołtys G., Rawiński Ł., Mateusiak M., Pietrzykowski P. 

Skrzeszew: Krukowski C., Czerkas Ł., Socha T., Choma M., Kozaczuk D., Kozaczuk G., Małczuk T., Bazylczuk W., Gotowicki T., Tomczuk G., Dropia Ł., Koprowski Ł.

 

Mecz zaległy:

Kosów Lacki – Skrzeszew    9:1

(Rafał Augustyniak-6, Adam Owsianka-1, Marek Kozanka-1, Sebastian Augustyniak-1
# Tomasz Gotowicki-1)

Kosów Lacki: Godlewski P., Zieliński J., Owsianka A., Jakubik A., Augustyniak S., Augustyniak R., Kozanka M., Wilgos W.

Skrzeszew: Krukowski C., Czerkas Ł., Socha T., Choma M., Kozaczuk D., Koprowski Ł., Kozaczuk G., Małczuk T., Bazylczuk W., Gotowicki T., Tomczuk G., Dropia Ł.,          Pieńkos M.

 

VI kolejka – 3.10.2004

 

Dzierzby- Grodzisk                         4:1

(Andrzej Pniewski-2, Kamil Pietranik-1, Maciej Olszewski-1# Jacek Siemieniuk-1)

Dzierzby: Pniewski P., Pniewski A., Pniewski R., Danielczuk M., Pietranik K., Wrzosek T., Pogorzelski K., Olszewski M., Przewoźnik K.

Grodzisk: Rogoziński K., Rogoziński S., Siemieniuk J., Olichwierczuk H., Andrzejczuk J., Ślepowroński P., Kucharek M.

 

Seroczyn- Topaz Węże                      5:3

(Mariusz Szymański-1, Robert Boruta-1, Adam Romańczuk-1, Krzysztof Boruta-1, Mariusz Andrzejewski-1# Sławomir Replin-2, Piotr Zwoliński-1)

 

Skrzeszew – Bujały                         2:1

(Dariusz Kozaczuk-1, Grzegorz Tomczuk-1 # Paweł Strzała-1)

Skrzeszew: Krukowski C., Czerkas Ł., Socha T., Choma M., Kozaczuk D., Kozaczuk G., Małczuk T., Bazylczuk W., Gotowicki T., Tomczuk G., Dropia Ł., Malinowski M., Koprowski Ł.

Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Zawadzki Ł., Bujalski K.,        Kur M., Zawadzki K.

 

Ceranów- Sokołów                         0:5

(Jacek Wasiluk-3, Sławomir Radawiec-1, Paweł Księżopolski-1)

Ceranów: Świderski T., Jawoszek A., Pogorzelski M., Tomczuk Ł., Parzonka M., Sołtys G., Rawiński Ł., Plas Ł., Mateusiak M., Pietrzykowski P., Bereza M., Michalczuk P. 

Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Księżopolski P., Jarosz T., Krawczuk J., Zawadzki T., Chomać G., Kanowski R.

 


Białobrzegi – Kosów Lacki            5:4

(Michał Steć-2, Jarosław Zieliński-2, Norbert Kur-1# Tomasz Wojtczuk-2, Sebastian Augustyniak-1, Jacek Zieliński-1)

Białobrzegi: Steć Michał, Steć J., Steć Ł., Steć Maciej, Darda J., Zieliński J., Wilk R., Deoniziak G., Kur N.

Kosów Lacki: Godlewski P., Zieliński J., Owsianka A., Jakubik A., Wojtczuk T., Augustyniak S., Augustyniak R., Wilgos W., Mróz Ł.

 

VII kolejka – 10.10.2004

 

Kosów Lacki – Grodzisk                9:5

(Marek Kozanka-3, Rafał Augustyniak-3, Jacek Zieliński-2, Tomasz Wojtczuk-1
# Jacek Siemieniuk-4, Wojciech Przesmycki-1)

Kosów Lacki: Zieliński J., Zieliński M., Owsianka A., Jakubik A., Wojtczuk T., Mróz Ł., Augustyniak S., Augustyniak R., Kozanka M.

Grodzisk: Rogoziński K., Buczyński M., Siemieniuk J., Przesmycki W., Andrzejczuk J., Kucharek M., Mielańczuk K.

 

Topaz Węże- Dzierzby                      0:3 vo

* drużyna gospodarzy nie stawiła się na boisku

 

Ceranów – Seroczyn                       1:4

(Łukasz Rawiński-1 # Robert Boruta-3, Mariusz Mosiej-1)

Ceranów: Jawoszek A., Pogorzelski M., Tomczuk Ł., Kamiński M., Sołtys G., Rawiński Ł.,  Pietrzykowski P., Bereza M., Rawiński A. 

Seroczyn: Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Maliszewski A., Szymański M.,  Boruta R., Boruta K., Mosiej M.

 

Bujały- Sokołów                             3:3

(Paweł Strzała-2, Mariusz Kur-1 # Michał Wasiluk-3)

Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Zawadzki Ł., Bujalski K.,
Kur M., Zawadzki K., Moczulski T.

Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Księżopolski P., Jarosz T., Krawczuk J., Zawadzki T., Chomać G., Kanowski R.

 

Skrzeszew- Białobrzegi                            1:4   

(Łukasz Koprowski-1 # Jarosław Zieliński-2, Łukasz Steć-1, bramka samobójcza-1)

Skrzeszew: Krukowski C., Czerkas Ł., Socha T., Choma M., Kozaczuk D., Kozaczuk G., Małczuk T., Bazylczuk W., Gotowicki T., Tomczuk G., Koprowski Ł.

Białobrzegi: Steć Michał, Steć Ł., Steć Maciej, Darda J., Zieliński J., Wilk R.,
Deoniziak G., Kur N.,

 

VIII kolejka – 17.10.2004

 

Seroczyn– Skrzeszew                               3:3

(Robert Boruta-2, Adam Romańczuk-1 #  Grzegorz Tomczuk-1, Wojciech Bazylczuk-1, Łukasz Czerkas-1)

Seroczyn: Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Mastalerczuk Ł., Maliszewski A., Andrzejewski M., Szymański M., Romańczuk A., Boruta R., Boruta K., Bień R.

Skrzeszew: Krukowski C., Czerkas Ł., Socha T., Choma M., Małczuk T., Bazylczuk W., Gotowicki T., Tomczuk G., Koprowski Ł.

 

Topaz Węże- Kosów Lacki                        0:3 vo

* drużyna gospodarzy nie stawiła się na boisku

 

Dzierzby - Ceranów                                 5:1

(Andrzej Pniewski-2, Kamil Pietranik-1, Kamil Pogorzelski-1,Marcin Danielczuk-1# Grzegorz Sołtys-1)

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski P., Pniewski A., Pniewski R., Danielczuk M.,
Pietranik K., Pogorzelski K., Olszewski M., Wrzosek T., Milik G.

Ceranów: Jawoszek A., Jawoszek G., Kamiński M., Sołtys G., Rawiński Ł., Plas Ł., Mateusiak M., Bereza M., Michalczuk P., Rawiński A. 

 

Białobrzegi- Sokołów                               5:1

(Jarosław Steć-2, Grzegorz Deoniziak-2, Łukasz Steć-1# Paweł Księżopolski-1)

Białobrzegi: Steć Michał, Steć J., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Mariusz, Darda J., Wilk R., Deoniziak G., Kur N.

Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Księżopolski P., Jarosz T., Krawczuk J., Zawadzki T.,  Jurczak R.

 

Grodzisk – Bujały                                    2:6   

(Wojciech Przesmycki-1, Hubert Olichwierczuk-1 # Kamil Zawadzki-3, Paweł Strzała-2, Adam Bujalski-1)

Grodzisk: Rogoziński K., Rogoziński S., Buczyński M., Siemieniuk J., Przesmycki W., Olichwierczuk H., Andrzejczuk J., Ślepowroński P., Mielańczuk K., Przesmycki J.

Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Bujalski K., Bujalski A.,        Kur M., Zawadzki K., Moczulski T.

 

IX kolejka – 24.10.2004

 

Skrzeszew- Sokołów                                3:3

(Marek Choma-1, Marcin Malinowski-1, Łukasz Dropia-1 #  Tomasz Jarosz-2, Michał Wasiluk-1)

Skrzeszew: Krukowski C., Czerkas Ł., Socha T., Choma M., Kozaczuk D., Kozaczuk G., Małczuk T., Bazylczuk W., Gotowicki T., Tomczuk G., Dropia Ł., Malinowski M., Koprowski Ł.

Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Księżopolski P., Jarosz T., Krawczuk J., Zawadzki T., Jurczak R.

 

Kosów Lacki - Ceranów                          6:1

(Rafał Augustyniak-3, Jacek Zieliński-3 # Maciej Mateusiak-1)

Kosów Lacki: Zieliński J., Zieliński M., Owsianka A., Augustyniak R., Kozanka M., Wilgos W., Wujek A., Mróz Ł.

Ceranów: Jawoszek A., Kamiński M., Sołtys G., Rawiński Ł., Plas Ł., Mateusiak M., Pietrzykowski P., Bereza M., Michalczuk P., Rawiński A. 

 


Seroczyn – Dzierzby                                 0:2

(Robert Pniewski-1, Jacek Hanusz-1)

Seroczyn: Wojewódzki D., Wojewódzki A., Mastalerczuk Ł., Chendoszko Ł., Boruta R., Szymański M., Romańczuk A., Boruta K., Bień R.

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski P., Pniewski A., Pniewski R., Danielczuk M., Milik G., Pietranik K., Pogorzelski K., Olszewski M., Wrzosek T., Przewoźnik K., Hanusz J., Wrzosek S.

 

Grodzisk – Topaz Węże                             8:4

(Jacek Siemieniuk-4, Wojciech Przesmycki-2, Hubert Olichwierczuk-1, Maciej Buczyński-1 # Marcin Zwoliński-2, Piotr Zwoliński-1, Ireneusz Sęk-1)

 

Bujały – Białobrzegi                                 1:4

(Kamil Zawadzki-1 # Jarosław Zieliński-4)

Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Zawadzki Ł., Bujalski K.,
Kur M., Zawadzki K., Moczulski T.

Białobrzegi: Steć Michał, Steć J., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Mariusz, Darda J., Zieliński J., Wilk R., Deoniziak G., Kur N.

 

Mecz zaległy: 31.10. 2004

 

Skrzeszew- Grodzisk             3:3

(Grzegorz Tomczuk-2, Marcin Malinowski-1 # Jacek Siemieniuk-1, Maciej Buczyński-1, Wojciech Przesmycki-1)

Skrzeszew: Krukowski C., Czerkas Ł., Socha T., Choma M., Kozaczuk D., Kozaczuk G., Małczuk T., Bazylczuk W., Gotowicki T., Tomczuk G., Dropia Ł., Malinowski M., Koprowski Ł.

Grodzisk: Rogoziński S., Buczyński M., Siemieniuk J., Przesmycki W., Andrzejczuk J.,  Tomczuk I., Kucharek M., Mielańczuk K.

 

Topaz Węże- Skrzeszew          0:3 vo

* drużyna gospodarzy nie zebrała składu na ten mecz.

 

* w związku z trzecim walkowerem drużyny Topaz Węże, została ona wycofana z rozgrywek. Zgodnie z regulaminem, iż nie rozegrała ona ponad 50% spotkań, rezultaty przez tę drużynę uzyskane zostały anulowane.

 


 

I LIGA

Runda wiosenna

X kolejka – 10.04.2005

 

Sokołów- Seroczyn                3:3 (2:0)

Bramki: Grzegorz Fajkowski-2 (26,38), Michał Wasiluk (30) # Robert Boruta (39), Mariusz Szymański (40), Adam Romańczuk (70)

Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)

Sokołów: Jurczak T., Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Zawadzki T., Krawczuk J., Jarosz T.  

Seroczyn: Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Chendoszko Ł., Stolarczuk P., Szymański M., Romańczuk A., Boruta R.

 

Białobrzegi- Ceranów           3:3 (1:0)

Bramki: Michał Steć-2 (13, 50), Łukasz Steć (65) # Grzegorz Sołtys (40), Mariusz Parzonka (44), Łukasz Rawiński (58)
Sędziował:
Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Michał, Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Ł., Steć J.,
Kur N., Deoniziak G.

Ceranów: Jawoszek A., Jawoszek G., Mateusiak M., Plas Ł., Sołtys G., Parzonka M., Kamiński M., Rawiński Ł., Pogorzelski M.  

 

Grodzisk – Skrzeszew           3:4 (2:1)

Bramki: Jacek Siemieniuk –2 (27, 59), Sylwester Rogoziński (11) # Grzegorz Kozaczuk-2, (29, 70);  Łukasz Czerkas (56); Łukasz Koprowski (65)

Sędziował: Marek Adamczyk (Repki)

Grodzisk: Tomczuk I, Nowakowski D., Ślepowroński P., Rogoziński S., Siemieniuk J., Przesmycki W., Przesmycki J., Olichwierczuk H., Kucharek P., Buczyński M.

Skrzeszew: Krukowski C., Kozaczuk G., Choma M., Malinowski M., Koprowski Ł., Czerkas Ł., Gotowicki T., Bazylczuk W., Rybka R., Kwasik R.

 

Dzierzby – Kosów Lacki       2:3 (1:0)

Bramki: Maciej Olszewski, Grzegorz Milik #  Łukasz Mróz –2 , Tomasz Wesołowski

Sędziował: Stanisław Gołocki (Kiełpiniec)

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski R., Przewoźnik K., Pogorzelski K., Wrzosek S., Wrzosek T., Olszewski M., Pietranik K., Milik G., Pniewski P., Danielczuk M.

Kosów Lacki: Wilgos W., Jakubik A., Augustyniak S., Wujek A., Zieliński J., Mróz Ł. Wesołowski T., Godlewski P.,

 

XI kolejka – 24.04.2005

 

Białobrzegi – Dzierzby                    7:2 (2:2)

Bramki: Jacek Wicenciak-2 (35+1, 40) Jarosław Zieliński-2 (15,47), Jarosław Steć (60), bramki samobójcze-2 (42,53) # Grzegorz Milik (16), Jacek Hanusz (24)

Sędziował: Robert Andrzejewski (Golanki)

Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Michał., Steć Maciej, Steć J., Wilk R., Deoniziak G., Wicenciak J., Zieliński J., Kur N.

Kary meczu: Jarosław Zieliński (Białobrzegi) i Paweł Pniewski (Dzierzby) –64 minuta

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pietranik K., Pniewski P., Milik G., Wrzosek T., Wrzosek S., Danielczuk M., Hanusz J.


Seroczyn – Grodzisk                       5:3 (3:1)

Bramki: Daniel Wojewódzki-2 (7,65), Adam Romańczuk (29), Robert Bień(18), Mariusz Szymański (55) # Jacek Siemieniuk-2 (19,42), Sylwester Rogoziński (39)

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Seroczyn: Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Mastalerczuk Ł., Chendoszko Ł., Romańczuk A., Szymański M., Bień R.

Grodzisk: Rogoziński K., Rogoziński S., Mielańczuk K., Olichwierczuk H., Andrzejczuk J., Skowron A., Tomczuk I., Siemieniuk J.

 

Kosów Lacki – Bujały                    6:2 (2:1)

Bramki: Rafał Augustynia-3 (19,45,65); Tomasz Wesołowski-3 (12,53,60)
# Rafał Strzała (6), Paweł Strzała (63)

Sędziował: Robert Andrzejewski (Golanki)

Kosów Lacki: Wujek A., Zieliński J., Wesołowski T., Szewczykowski Ł., Mróz Ł., Augustyniak R., Wojtczuk T., Owsianka A., Zieliński M., Lipka Kozanka M.

Bujały: Bujalski G., Czarnocki J., Kur M., Bujalski K., Milik R., Strzała Paweł., Strzała R.

 

Skrzeszew – Ceranów                    3:0 walkower

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

XII kolejka – 1.05.2005

 

Seroczyn - Białobrzegi                             1:1 (0:0)

Bramki: Robert Boruta (55) #  Łukasz Steć (58)

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Seroczyn: Stolarczuk P., Chendoszko Ł., Maliszewski A., Andrzejewski M., Boruta R., Romańczuk A., Romańczuk P., Wojewódzki A., Mastalerczuk Ł., Szymański M.

Białobrzegi: Darda J., Steć Michał, Steć Ł., Steć Maciej, Steć Mariusz, Wicenciak J.,        Kur N., Puchalski P., Deoniziak G.

 

Skrzeszew -Kosów Lacki               1:7 (1:5)

Bramki: Łukasz Dropia (33) #  Rafał Augustyniak- 5 (5,20,21, 65, 68), Jacek Zieliński (13), Marek Lipka-Kozanka (53)

Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)

Skrzeszew: Krukowski C., Malinowski M., Bazylczuk W., Gotowicki T., Lipka R., Kozaczuk D., Koprowski Ł., Socha T., Dropia Ł., Nowakowski D.

Kosów Lacki: Wujek A., Augustyniak R., Augustyniak S., Zieliński J., Zieliński M., Szewczykowski Ł., Jakubik A., Lipka-Kozanka M.

 

Dzierzby - Bujały                            6:3 (4:2)

Bramki: Jacek Hanusz-3 (34,35,40); Tomasz Wrzosek (10), Marcin Danielczuk (30), Sylwester Wrzosek (50) # Mariusz Kur (15), Janusz Czarnocki (28), Paweł Strzała (67)

Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)

Dzierzby: Gawrysiuk M., Hanusz J., Pietranik K., Milik G., Wrzosek T., Wrzosek S., Kwiek P., Danielczuk M., Olszewski M.

Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Czarnocki J., Strzała R., Zawadzki K., Czarnocki J., Kur M., Mroczkowski R.

XIII kolejka – 3.05.2005

 

Bujały - Seroczyn                                     7:3 (4:2)

Bramki: Paweł Strzała- (12,23,65), Tomasz Moczulski-2 (62,70), Łukasz Zawadzki (15),
Janusz Czarnocki (21) # Mariusz Szymański (10), Paweł Romańczuk (33), Robert Boruta (60)

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Bujały: Strzała R., Strzała Paweł, Kur M., Czarnocki J., Milik D., Zawadzki Ł., Moczulski T.

Seroczyn: Stolarczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Chendoszko Ł., Romańczuk A., Romańczuk P., Boruta R., Szymański M. Bień R.

 

Ceranów – Grodzisk                      2:1 (1:1)

Bramki: Łukasz Rawiński (15), Marek Bereza (46) # Dawid Nowakowski (10)

Sędziował: Robert Andrzejewski (Golanki)

Ceranów: Jawoszek A., Jawoszek G., Mateusiak M., Kamiński M., Parzonka M., Michalczuk P., Plas Ł., Rawiński Ł., Pogorzelski M., Sołtys G., Bereza M.

Grodzisk:  Ślepowroński P., Rogoziński S., Siemieniuk J., Tomczuk I., Andrzejczuk J., Nowakowski D., Kucharek M., Mielańczuk K.

 

Kosów Lacki – Sokołów                 5:2 (2:0)

Bramki: Tomasz Wojtczuk (1), Marcin Zieliński (35), Rafał Augustyniak (38), Adam Jakubik (56), Tomasz Wesołowski (61) # Michał Wasiluk-2 (39, 67)

Sędziował: Robert Andrzejewski (Golanki)

Kosów Lacki: Wujek J., Augustyniak S., Augustyniak R., Jakubik A., Wojtczuk T., Wesołowski T., Lipka-Kozanka M., Zieliński M., Mróz M., Wujek A.

Sokołów: Jurczak R., Fajkowski G., Chomać G., Jarosz T., Księżopolski P., Radawiec S., Wasiluk M.

 

XIV kolejka – 8.05.2005

 

Kosów Lacki – Białobrzegi                      1:1 (0:1)

Bramki: Jacek Zieliński (40) # Michał Steć (2)

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Kosów Lacki: Wilgos W., Zieliński J., Zieliński M., Kozanka- Lipka M., Augustyniak R., Augustyniak S., Mróz Ł., Godlewski P.
Białobrzegi:
Darda J., Steć Mariusz, Steć Michał., Steć Maciej, Wilk R., Zieliński J., Kur N.

 

Grodzisk – Dzierzby                                 2:2 (0:1)

Bramki: Jacek Siemieniuk (42), Hubert Olichwierczuk (55-karny) # Andrzej Pniewski (17), Jacek Hanusz (52)

Sędziował: Wojciech Krzykowski (Zembrów)

Grodzisk: Rogoziński K., Kucharek M., Olichwierczuk H., Mielańczuk K., Andrzejczuk J., Siemieniuk J., Tomczuk I.

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski A., Pniewski P., Pietranik K., Danielczuk M., Hanusz J., Milik G., Olszewski M., Wrzosek T., Wrzosek S. 

 

Ceranów – Sokołów                                 0:4 (0:0)

Bramki: Jacek Wasiluk-2 (37,48), Michał Wasiluk-2 (59, 65)

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Ceranów: Jawoszek A., Jawoszek G., Mateusiak M., Kamiński M., Parzonka M., Sołtys G., Bereza M., Pogorzelski M., Plas Ł., Rawiński Ł.

Sokołów: Jurczak R., Fajkowski G., Wasiluk j., Wasiluk M., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk J., Radawiec S.

 

Bujały -  Skrzeszew                                  4:0 (1:0)    

Bramki: Dariusz Milik (30), Łukasz Zawadzki (43), Kamil Zawadzki(48),
Janusz Czarnocki (67)

Sędziował: Marek Adamczyk (Repki)

Bujały: Strzała R., Kur M., Czarnock J., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Milik D., Bujalski K., Moczulski T.

Skrzeszew: Nowakowski D., Bazylczuk W., Czerkas Ł., Malinowski M., Rybka R.,
Kwasik R., Koprowski Ł., Gotowicki T., Krukowski C.

 

XV kolejka – 22.05.2005

Seroczyn – Ceranów                                2:4 (2:1)

Bramki: Artur Wojewódzki (15), Mariusz Andrzejewski (20) # Mariusz Parzonka –2 (21,60), Łukasz Rawiński-2 (49, 68)

Sędziował: Stanisław Gołocki (Kiełpiniec)

Seroczyn: Piwko B., Chendoszko Ł., Wojewódzki A., Wojewódzki D., Andrzejewski M., Mastalerczuk Ł., Romańczuk A., Romańczuk P., Bień R., Stolarczuk P.
Ceranów:
Golatowski R., Rawiński Ł., Plas Ł., Mateusiak M., Parzonka M., Sołtys G., Jawoszek G., Pogorzelski M., Michalczuk P.

 

Grodzisk – Kosów Lacki                         7:3 (3:0)

Bramki: Jacek Siemieniuk-5 (15,30,43,5865); Hubert Olichwierczuk (10), Dawid Nowakowski (70) # Tomasz Wesołowski (40), Artur Wujek (44), Sebastian Augustyniak (59),

Sędziował: Marek Adamczyk (Repki)

Grodzisk: Kuć M., Andrzejczuk J., Ślepowroński P., Siemieniuk J., Przesmycki W., Nowakowski D., Olichwierczuk H., Osipiak D.

Kosów Lacki:  Wilgos W., Wujek A., Zieliński J., Augustyniak S., Wesołowski T.,       Mróz Ł., Zielińśki M., Lipka-Kozanka M.

 

Bujały – Sokołów                                              6:4 (3:1)

Bramki: Dariusz Milik-2, Łukasz Zawadzki-2, Maciej Strzała, Paweł Strzała # Michał Wasiluk-3, Tomasz Jarosz

Sędziował: Mirosław Kuć (Skrzeszew)

Bujały: Strzała R., Strzała M., Strzała Paweł, Czarnocki J., Bujalski K., Kur M., Milik R., Moczulski T., Zawadzki Ł., Milik D.

Sokołów: Kanowski R., Księżopolski P., Wasiluk J, Wasiluk M., Krawczuk J., Jarosz T., Chomać G.

 

Białobrzegi -  Skrzeszew                          6:1 (4:1)    

Bramki: Jarosław Zieliński –3 (36,48,50); Mariusz Steć (30), Jarosław Steć (32), Grzegorz Deoniziak (35) # Tomasz Gotowicki (4)

Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)

Białobrzegi: Darda J.,  Steć J., Steć Ł., Wilk R., Deoniziak G., Kur N., Steć Maciej, Steć Michał, Steć Mariusz, Zieliński J.

Skrzeszew: Nowakowski D., Lipka R., Malinowski M., Bazylczuk W., Kwasik R., Koprowski Ł., Gotowicki T., Czerkas Ł.

 

XVI kolejka – 26.05.2005

Skrzeszew - Seroczyn                               3:8 (1:4)

Bramki: Jacek Kowalski-2 (14,49);Marek Choma (70)# Robert Bień–2 (22,62), Robert Boruta-2 (34,42), Artur Wojewódzki-2 (25,58), Adam Romańczuk (16), Mariusz Szymański (69)

Sędziował: Marek Adamczyk (Repki)

Skrzeszew: Nowakowski D., Kowalski J., Choma M., Lipka R., Czerkas Ł., Gotowicki T., Koprowski Ł., Bazylczuk T., Kraska W.

Seroczyn: Stolarczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Mastalerczuk Ł., Chendoszko Ł., Romańczuk P., Szymański M., Boruta R., Bień R.

Bujały - Grodzisk                                     0:4 (0:1)

Bramki: Hubert Olichwierczuk-2 (21,64);Jacek Przesmycki (40), Wojciech Przesmycki (70)

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Bujały: Strzała Paweł, Strzała R., Strzała M., Czarnocki J., Kur M., Bujalski K., Bujalski D., Zawadzki K.

Grodzisk: Rogoziński K., Rogoziński S., Andrzejczuk J., Siemieniuk J., Ślepowroński P., Przesmycki W., Przesmycki J., Tomczuk I., Kucharek M., Mielańczuk K., Olichwierczuk H.

 

Sokołów – Białobrzegi                             1:1 (1:1)

Bramki: Grzegorz Fajkowski (34) # Mariusz Steć (5)

Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)

Sokołów: Jurczak R., Fajkowski G., Księżopolski P., Jarosz T., Radawiec S., Chomać G., Wasiluk M., Wasiluk J., Replin S.

Biaobrzegi: Darda J., Steć Michał, Steć Mariusz, Steć Maciej, Steć Ł., Steć J., Wilk R., Deoniziak G.

 

Ceranów – Dzierzby                                 1:3 (1:2)    

Bramki:  Maciej Mateusiak (15) # Andrzej Pniewski (29), Jacek Hanusz (33), Kamil Pietranik (40),

Sędziował: Wojciech Krzykowski (Zembrów)

Ceranów: Marcinkowski M., Łach A., Świderski T., Kamiński A., Kamiński M.,  Plas Ł., Tomczuk Ł., Pogorzelski M., Jawoszek G., Sołtys G., Rawiński Ł., Mateusiak M.,         Parzonka M., Bereza M.

Dzierzby: Gawrysiuk M., Kwiek P., Olszewski M., Olszewski T., Danielczuk M,
Pietranik K., Hanusz J., Pniewski P., Pniewski A., Wrzosek T., Wrzosek S.

 

XVII kolejka – 29.05.2005

 

Dzierzby - Seroczyn                                  3:3 (0:1)

Bramki: Paweł Pniewski (39), Tomasz Wrzosek (42), Jacek Hanusz (45) # Robert Boruta-2 (37,43); Paweł Romańczuk (3)

Sędziował: Mirosław Kuć (Skrzeszew)

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pietranik K. Przewoźnik K., Hanusz J., Olszewski M., Olszewski T., Wrzosek T., Wrzosek S., Danielczuk M., Pniewski P., Pniewski A., Milik G.

Seroczyn: Bień R., Wojewódzki A., Wojewódzki D., Maliszewski A., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Boruta R., Romańczuk A., Romańczuk P., Piwko T.

Białobrzegi - Bujały                                 4:0 (3:0)

Bramki: Michał Steć-2 (10,34); Jarosław Steć (13), Grzegorz Deoniziak (67)

Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)

Białobrzegi: Darda J., Steć Ł., Steć Marcin, Steć Michał, Steć Maciej, Deoniziak G., Wilk R., Steć J.

Bujały: Strzała M., Strzała R., Strzała Paweł, Bujalski K., Moczulski T., Zawadzki K.,
Milik D., Kur M

 

Skrzeszew - Sokołów                               0:4 (0:1)

Bramki: Michał Wasiluk –3 (4,50,53); Jacek Wasiluk (57)

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Skrzeszew: Nowakowski D., Lipka R., Czerkas Ł., Socha T., Bazylczuk W., Koprowski Ł., Gotowicki T., Choma M., Kowalski J., Kowalczak P.

Sokołów: Jurczak R., Fajkowski G., Zawadzki T., Replin S., Księżopolski P., Radawiec S., Wasiluk M., Wasiluk J.

 

Ceranów – Kosów Lacki                         3:0 walkower

* drużyna gości nie dojechała na mecz 

 

Mecze zaległe – 5.06.2005

 

Dzierzby – Skrzeszew                              3:0 walkower

* drużyna gości nie dojechała na mecz

Ceranów - Białobrzegi                                      2:4 (0:2)

Bramki: Łukasz Rawiński-2 (40,63) # Jarosław Zieliński-4 (9,15, 51, 70)

Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)

Ceranów: Marcinkowski M., Rawiński Ł., Kamiński M., Kamiński A., Jawoszek G., Łach A., Bereza M., Tomczuk Ł., Pogorzelski M., Sołtys G., Matysiak M., Parzonka M., Kamiński Ł.

Białobrzegi: Steć Michał, Steć Maciej, Stec Ł., Stec Mariusz, Steć J., Wilk R., Zielinski J., Deoniziak G.

 

Grodzisk - Sokołów                                 6:1 (3:0)

Bramki: Wojciech Przesmycki-2 (5, 53); Hubert Olichwierczuk-2 (12, 70);  Ireneusz Tomczuk (50), Jacek Siemieniuk (25) # Grzegorz Chomać (40)

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Grodzisk: Rogoziński K., Rogoziński S., Siemieniuk J., Olichwierczuk H., Kucharek M., Przesmycki W., Ślepowroński P., Osipiak D.

Sokołów: Jurczak R., Jurczak T., Wasiluk J., Wasiluk M., Zawadzki T., Chomać G., Krawczuk J.

 

XVIII kolejka – 12.06- 26.06.2005

 

12.06 Seroczyn – Kosów Lacki                         3:0 walkower

* drużyna gości nie dojechała na mecz
12.06 Bujały - Ceranów                                    3:1 (1:0)

Bramki: Łukasz Zawadzki (10), Maciej Strzała (40), Kamil Zawadzki (65)
# Łukasz Rawiński (55)

Sędziował: Bogdan Wrzosek (Dzierzby)

Bujały: Smolik Ł. Strzała M., Strzała Paweł, Bujalski K., Bujalski D., Zawadzki K., Kur M., Zawadzki Ł., Czarnocki J.,

Ceranów: Jawoszek A., Golatowski R., Kamiński M., Pietrzykowski P., Łach A., Jawoszek G., Sołtys G., Michalczuk P., Rawiński Ł.

26.06 Białobrzegi - Grodzisk                                      5:3 (3:2)

Bramki: Jarosław Zieliński-2 (34, 70), Łukasz Steć-2 (4,28 k); Michał Steć (48)
# Dawid Nowakowski-2 (26,68); Wojciech Przesmycki (32)

Sędziował: Mirosław Kobyliński (Dzierzby)

Białobrzegi: Darda J., Steć Michał, Steć Mariusz, Steć Maciej, Steć J., Steć Ł., Deoniziak G., Wilk R., Kur N., Zieliński J.

Grodzisk: Rogoziński K., Siemieniuk J., Nowakowski D., Andrzejczuk J., Olichwierczuk H., Przesmycki W., Osipiak D., Grelik M., Przesmycki J., Niemirka P.

 

26.06 Sokołów – Dzierzby                                 2:2 (2:1)

Bramki: Sławomir Replin (19), Michał Wasiluk (26) # Tomasz Wrzosek (11), 
Jacek Hanusz (61)

Sędziował: Andrzej Pietranik (Dzierzby)

Sokołów: Jurczak R., Radawiec S., Księżopolski P., Krawczuk J., Chomać G., Replin S., Wasiluk M.

Dzierzby: Gawrysiuk M., Pniewski A., Pniewski P., Milik G., Olszewski M., Olszewski T., Wrzosek T., Wrzosek S., Danielczuk M., Hanusz J.

 

Tabela końcowa I ligi

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Białobrzegi

16

38

66

33

11

5

0

2.

Dzierzby

16

28

51

35

8

4

4

3.

Kosów Lacki

16

27

67

47

8

3

5

4.

Seroczyn

16

24

59

47

6

6

4

5.

Sokołów

16

23

45

45

6

5

5

6.

Ceranów

16

16

26

46

5

1

10

7.

Bujały

16

16

42

56

5

1

10

8.

Skrzeszew

16

15

28

67

4

3

9

9.

Grodzisk

16

13

52

60

3

4

9

 

 

144

200

436

436

56

32

56

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz