Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 148, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 269
statystyki szczegółowe
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
Grupa A
I kolejka 7.09.2003
Grodzisk – Jabłonna Lacka 8:4
(Siemieniuk Jacek-4, Korczewski Robert-2, Ignaciuk Adam-1, Buczyński Maciej-1# Komar Paweł-2, Ratyński Piotr-2)
Dzierzby I – Skrzeszew 9:1
(Pniewski Andrzej-4, Hanusz Jacek-2, Pniewski Robert-2, Danielczuk Marcin-1 # Dropia Łukasz-1)
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski K., Maliszewski M., Przewoźnik K.
Skrzeszew: Krukowski C., Tomczuk G., Siemion G., Koprowski Ł., Dropia Ł., Socha T., Kwasik R., Połog P.
II kolejka 14.09.2003
Bujały – Grodzisk 6:3
(Zawadzki Kamil-4, Strzała Maciej-1, Strzała Rafał-1 # Siemieniuk Jacek-2, Buczyński Maciej-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Kur M.,
Zawadzki K., Jurczak A., Moczulski T., Bujalski G.
Grodzisk: Siemieniuk J., Rogoziński K., Matwiejczuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Ślepowroński P., Korczewski R., Kobus J.
Jabłonna Lacka – Wirów 3:1
(Maciejec Grzegorz-1, Komar Paweł-1, Koc Krzysztof-1 # Perczak Jacek-1)
Jabłonna Lacka – Nieciecz 2:2
(Stankiewicz Paweł-1, Wojtkowski Paweł-1 # Buczyński Robert-1, Smolik Bogdan-1)
Wirów – Nieciecz 5:2
(Perczak Jacek-2, Lachecki Robert-2, Byszewski Wojciech-1# Robert Buczyński-1, Smolik Bogdan -1)
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Domański J., Byszewski W.
Nieciecz: Buczyński R., Ignaciuk A., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Smolik B., Krochmal K., Iwański M.
Dzierzby I – Sokołów 2:3
(Hanusz Jacek-2 # Wasiluk Michał-2, Wasiluk Jacek-1)
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski K., Maliszewski M., Przewoźnik K., Sawicki D.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J., Kunowski R.
Skrzeszew – Dzierzby II 2:3
(Malinowski Marcin-1, bramka samobójcza-1 # Hanusz Grzegorz-1, Wrzosek Tomasz-1, Maliszewski Tomasz-1)
Skrzeszew: Krukowski C., Malinowski M., Tomczuk G., Koprowski Ł., Socha T., Połog P., Kozaczuk G., Pieńkos M., Hardejewicz A., Kwasik R., Gotowicki T.
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik P., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Gałaguz M., Maliszewski T., Zembrowski A., Grzyb D., Grądzki K.
III kolejka 21.09.2003
Nieciecz – Skrzeszew 4:2
(Strzała Mariusz-2, Ignaciuk Adam-1, Ruciński Jarosław-1 # Malinowski Marcin-2)
Nieciecz: Buczyński R., Ignaciuk A., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Ruciński J., Strzała M., Krochmal K.
Skrzeszew: Malinowski M., Tomczuk G., Koprowski Ł., Socha T., Pieńkos M., Połog P., Hardejewicz A., Kozaczuk D., Kwasik R., Gotowicki T.
Dzierzby I – Dzierzby II 9:1
(Pniewski Andrzej-5, Sawicki Daniel-2, Pniewski Robert-1, Hanusz Jacek-1 # Pietranik Kamil-1)
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski K., Maliszewski M., Przewoźnik K., Sawicki D.
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik P., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Gałaguz M., Maliszewski T., Zembrowski A.
Grodzisk – Sokołów 2:5
(Mucha Maciej-1, Kobus Jarosław-1 # Jackowski Jacek-2, Tkaczyk Sebastian-1, Bogaj Mieczysław-1, Wasiluk Michał-1)
Grodzisk: Siemieniuk J., Rogoziński S., Rogoziński K., Przesmycki W., Buczyński M., Ślepowroński P., Kobus J., Mucha M.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski J., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Tkaczyk S., Kunowski R.
Bujały – Jabłonna Lacka 3:2
(Zawadzki Łukasz-2, Zawadzki Kamil-1 # Borys Kamil-1, Grądzki Krzysztof-1)
Wirów – Dzierzby I 2:11
(Telakowski Robert-1, Lachecki Robert-1 # Pniewski Andrzej-6, Hanusz Jacek-3, Pniewski Robert-1, Sawicki Daniel-1)
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Domański J., Zdunek K., Lubik P., Byszewski W.
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski K., Maliszewski M., Przewoźnik K., Sawicki D.
IV kolejka 28.09.2003
Dzierzby II – Wirów 2:0
(Pietranik Kamil-1, Wrzosek Tomasz-1)
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik P., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Gałaguz M., Zembrowski A., Grzyb D., Grądzki K.
Wirów: Krakowski K., Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Domański J., Zdunek K., Byszewski W.
Nieciecz – Dzierzby I 2:5
(Strzała Mariusz-1, Smolik Bogdan-1# Hanusz Jacek-3, Pniewski Andrzej-1,
Ratyński Marek-1)
Nieciecz: Graw P., Buczyński R., Bielarski K., Wrzosek Ł., Iwański P., Ruciński J.,
Smolik B., Strzała M., Borys K., Buczyński A., Szewczyk P.
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski K., Maliszewski M., Przewoźnik K., Sawicki D., Ratyński M.
Skrzeszew – Bujały 0:9
(Strzała Maciej-3, Zawadzki Kamil-2, Zawadzki Łukasz-2, Strzała Paweł-1, Czarnocki Janusz-1)
Skrzeszew: Krukowski C., Malinowski M., Tomczuk G., Koprowski Ł., Socha T., Hardejewicz A., Kwasik R., Połog P., Gotowicki T.
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Czarnocki J., Kur M., Zawadzki K.,
Bujalski G., Zawadzki Ł., Moczulski T., Bujalski K.
Jabłonna Lacka – Sokołów 2:6
(Woźniak Damian-2 # Wasiluk Michał-4, Jackowski Jacek-1, Tkaczyk Sebastian-1)
V kolejka 5.10.2003
Dzierzby I – Bujały 4:2
(Pniewski Andrzej-2, Hanusz Jacek-2 # Zawadzki Kamil-1, Zawadzki Łukasz-1)
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski K., Maliszewski M., Przewoźnik K., Sawicki D.
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Czarnocki J., Kur M., Zawadzki K., Kur W., Zawadzki Ł., Jurczak A., Moczulski T., Bujalski G.,
Grodzisk – Skrzeszew 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz.
Nieciecz – Sokołów 5:1
(Strzała Mariusz-3, Iwański Piotr-1, Kaczor Tadeusz-1# Wasiluk Michał-1)
Nieciecz: Buczyński R., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Ruciński J., Strzała M., Kaczor T., Graw P., Rybiński T., Strzała T.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski J., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J., Jurczak R.
Jabłonna Lacka – Dzierzby II 1:4
(Grądzki Krzysztof-1# Hanusz Grzegorz-3, Wrzosek Tomasz-1)
Wirów – Bujały 1:5
(Jaczewski Artur-1# Zawadzki Łukasz-2, Bujalski Kamil-1, Strzała Paweł-1, Strzała Maciej-1)
Wirów: Krakowski K., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Domański J., Lubik P., Kudelski Z.
Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Czarnocki J., Kur M., Zawadzki K., Kur W., Zawadzki Ł., Moczulski T., Bujalski G., Bujalski K.
VI kolejka 12.10.2003
Grodzisk – Dzierzby I 4:6
(Siemieniuk Jacek-2, Kobus Jarosław-2 # Hanusz Jacek-3, Pniewski Robert-1, Pniewski Andrzej-1, Danielczuk Marcin-1)
Grodzisk: Siemieniuk J., Rogoziński S., Rogoziński K., Matwiejczuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Ślepowroński P., Kobus J.
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski K., Maliszewski M., Przewoźnik K., Sawicki D.
Skrzeszew – Jabłonna Lacka 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Bujały – Sokołów 6:4
(Zawadzki Łukasz-3, Zawadzki Kamil-1, Strzała Paweł-1, Strzała Maciej-1
# Wasiluk Jacek-3, Wasiluk Michał-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Kur M., Kur W.,
Zawadzki K., Zawadzki Ł., Jurczak A., Moczulski T., Bujalski G., Bujalski K.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski J., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk J., Kunowski R.
Dzierzby II – Nieciecz 0:3
(Iwański Piotr-1, Strzała Mariusz-1, Rybiński Tomasz-1)
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik P., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Gałaguz M., Zembrowski A.
Nieciecz: Graw P., Buczyński R., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P.,
Smolik B., Strzała M., Borys K., Kaczor T., Rybiński T.
Nieciecz – Bujały 3:5
(Smolik Bogdan-2, Kaczor Tadeusz-1# Zawadzki Łukasz-2, Zawadzki Kamil-2, Strzała Paweł-1)
Nieciecz: Buczyński R., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Ruciński J., Smolik B., Strzała M., Borys K., Kaczor T., Graw P., Rybiński T.
Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Kur M., Zawadzki K., Bujalski K.,
Zawadzki Ł., Moczulski T., Bujalski G.
Wirów – Sokołów 2:3
(Byszewski Włodzimierz-2 # Jarosz Tomasz-2, Wasiluk Michał-1)
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Jaczewski A., Krakowski L., Domański J., Byszewski W., Kudelski Z.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J., Kunowski R.
VII kolejka 19.10.2003
Skrzeszew – Sokołów 0:4
(Wasiluk Jacek-1, Bogaj Mieczysław-1, Tkaczyk Sebastian-1, Jarosz Tomasz-1)
Skrzeszew: Krukowski C., Malinowski M., Tomczuk G., Siemion G., Połog P., Socha T., Koprowski Ł., Pieńkos M., Hardejewicz A., Gotowicki T.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J., Tkaczyk S., Kunowski R.
Nieciecz – Grodzisk 1:2
(Buczyński Robert-1 # Siemieniuk Jacek-1, Kobus Jarosław-1)
Nieciecz: Buczyński R., Ignaciuk A., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Ruciński J., Strzała M., Kaczor T., Graw P., Skolimowski T.
Grodzisk: Siemieniuk J., Rogoziński S., Rogoziński K., Przesmycki W., Buczyński M., Ślepowroński P., Korczewski R., Kobus J., Nowakowski D.
Bujały – Dzierzby II 3:1
(Zawadzki Łukasz-2, Strzała Maciej-1# Hanusz Grzegorz-1)
Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Kur M., Zawadzki K., Jurczak A., Zawadzki Ł., Bujalski M., Moczulski T., Bujalski G., Bujalski K.
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Maliszewski T., Grzyb D.
Wirów – Grodzisk 1:5
(Krakowski Leszek-1 # Kobus Jarosław-2, Nowakowski Dawid-1, Siemieniuk Jacek-1, Ślepowroński Paweł-1)
Wirów: Telakowski R., Perczak J., Jaczewski A., Krakowski L., Domański J., Zdunek K., Lubik P., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T.
VIII kolejka 26.10.2003
Sokołów – Dzierzby II 2:1
(Krawczuk Grzegorz-2 # Grzyb Dominik-1)
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski J., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J., Tkaczyk S., Kunowski R.
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik P., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Gałaguz M., Maliszewski T., Zembrowski A., Grzyb D.
Bujały – Nieciecz 5:1
(Zawadzki Kamil-2, Zawadzki Łukasz-1, Strzała Rafał-1, Bujalski Marek-1# Iwański Piotr-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Kur M.,
Zawadzki K., Zawadzki Ł., Bujalski M., Moczulski T., Bujalski G., Bujalski K.
Nieciecz: Buczyński R., Ignaciuk A., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Ruciński J., Kaczor T., Graw P.
Jabłonna L. – Grodzisk 0:3 walkower
* drużyna gospodarzy nie stawiła się na zawody
Wirów – Jabłonna L. 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
IX kolejka 2.11.2003
Skrzeszew – Dzierzby I 1:3
(Kozaczuk Dariusz-1 # Hanusz Jacek-3 )
Skrzeszew: Malinowski M., Choma M., Tomczuk G., Siemion G., Koprowski Ł., Socha T., Pieńkos M., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Kwasik R., Połog P., Gotowicki T.
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski K., Maliszewski M., Przewoźnik K.
Dzierzby I – Sokołów 3:2
(Pniewski Andrzej-1, Hanusz Jacek-1, Danielczuk Marcin-1# Wasiluk Jacek-2)
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski K., Maliszewski M., Przewoźnik K.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J., Tkaczyk S., Kunowski R.
Dzierzby II – Skrzeszew 1:4
(Hanusz Grzegorz-1 # Kozaczuk Dariusz-1, Kozaczuk Grzegorz-1, Połog Paweł-1, Tomczuk Grzegorz-1)
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik P., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Gałaguz M., Maliszewski T., Zembrowski A.
Skrzeszew: Malinowski M., Choma M., Tomczuk G., Siemion G., Koprowski Ł., Socha T., Pieńkos M., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Kwasik R., Połog P., Gotowicki T.
Grodzisk – Bujały 5:5
(Siemieniuk Jacek-2, Korczewski Robert-1, Kobus Jarosław-1, Przesmycki Wojciech-1
# Zawadzki Kamil-2, Czarnocki Janusz-2, Strzała Maciej-1)
Grodzisk: Siemieniuk J., Rogoziński S., Rogoziński K., Matwiejczuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Ślepowroński P., Korczewski R., Kobus J.
Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Czarnocki J., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Moczulski T., Bujalski G., Kur M., Bujalski K.
Nieciecz – Wirów 10:2
(Strzała Mariusz-5, Skolimowski Tomasz-3, Kaczor Tadeusz-2 # Perczak Jacek-1, Lachecki Robert-1)
Nieciecz: Graw P., Buczyński R., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Strzała M.,
Kaczor T., Skolimowski T.
Wirów: Krakowski K., Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T.
X kolejka 9.11.2003
Dzierzby I – Dzierzby II 9:2
(Pniewski Andrzej-5, Pniewski Robert-2, Hanusz Jacek-2 # Hanusz Grzegorz-1, Olszewski Maciej-1)
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski K., Maliszewski M., Przewoźnik K.
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik P., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Gałaguz M., Maliszewski T., Zembrowski A.
Dzierzby I – Wirów 6:1
(Pniewski Andrzej-3, Hanusz Jacek-2, Przewoźnik Krzysztof-1 # Byszewski Włodzimierz-1)
Dzierzby I: Pniewski R., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P.,
Maliszewski K., Maliszewski M., Przewoźnik K.
Wirów: Krakowski K., Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T.
Grodzisk – Sokołów 0:3
(Wasiluk Michał-1, Tkaczyk Sebastian-1, Jarosz Tomasz-1)
Grodzisk: Siemieniuk J., Rogoziński K., Matwiejczuk J., Przesmycki W., Kobus J., Andrzejczuk J., Tomczuk I.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski J., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J., Tkaczyk S., Kunowski R.
Runda wiosenna
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Bujały – Wirów 6:2
(Jurczak Artur-3, Zawadzki Kamil-1, Zawadzki Łukasz-1, Strzała Paweł-1 # Perczak Jacek-1, Byszewski Włodzimierz-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Kur M.,
Zawadzki K., Zawadzki Ł., Jurczak A., Moczulski T., Bujalski G., Bujalski K.
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Maciejec G.
(Siemieniuk Jacek-1, Kobus Jarosław-1 # Skolimowski Tomasz-3, Pawelec Artur-1)
Nieciecz: Buczyński R., Ignaciuk A., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Strzała M., Krochmal K., Kaczor T., Graw P., Skolimowski T., Pawelec A., Rybiński T.
(Kwasik Rafał-1, Kozaczuk Grzegorz-1 # Wasiluk Michał-3, Wasiluk Jacek-2)
Skrzeszew: Krukowski C., Tomczuk G., Koprowski Ł., Socha T., Hardejewicz A., Połog P., Kozaczuk D., Kwasik R., Gotowicki T.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski J., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J., Tkaczyk S., Kunowski R.
XI kolejka 4.04.2004
Dzierzby I – Nieciecz 2:2
(Hanusz Jacek-1, Woźniak Damian-1 # Kryszczuk Tomasz-1,Graw Piotr-1)
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski M., Przewoźnik K., Sawicki D., Woźniak D., Kwiek P.
Nieciecz: Buczyński R., Ignaciuk A., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Strzała M., Krochmal K., Kaczor T., Graw P., Skolimowski T., Pawelec A., Kryszczuk T.
(Tomczuk Ireneusz-1 # Grzyb Dominik-1)
Grodzisk: Siemieniuk J., Rogoziński S., Rogoziński K., Matwiejczuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Ślepowroński P., Kobus J., Andrzejczuk J., Ignaciuk A., Tomczuk I.
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Maliszewski T., Zembrowski A., Grzyb D., Grądzki K.
(Zawadzki Kamil-2, Zawadzki Łukasz-1, Czarnocki Janusz-1# Hardejewicz Adam-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Kur M.,
Zawadzki K., Zawadzki Ł., Moczulski T., Bujalski G., Bujalski K.
Skrzeszew: Krukowski C., Tomczuk G., Koprowski Ł., Socha T., Hardejewicz A., Połog P., Kozaczuk D., Kwasik R., Gotowicki T.
(Perczak Jacek-1 # Wasiluk Michał-4, Wasiluk Jacek-3, Jarosz Tomasz-2)
Wirów: Kudelski Z., Łachecki R., Domański J., Telakowski R., Grochocki J., Krakowski L., Perczak J., Jaczewski A., Zdunek K., Telakowski T., Michalski K., Maciejec G. Krakowski K.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J., Kunowski R.
Nieciecz – Sokołów 4:0
(Iwański Piotr-2, Pawelec Artur-1, Buczyński Robert-1)
Nieciecz: Buczyński R., Ignaciuk A., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Ruciński J., Smolik B., Strzała M., Krochmal K., Kaczor T., Pawelec A., Kryszczuk T.,
Graw P., Szymański P.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski J., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk J., Kunowski R.
(Pniewski Andrzej-3, Woźniak Damian-1)
Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Moczulski T., Bujalski G., Kur M., Bujalski K.,
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Pniewski P., Woźniak D., Maliszewski M., Przewoźnik K., Kwiek P.
(Koprowski Łukasz-1, Choma Marek-1, Połog Paweł-1 # Siemieniuk Jacek-1, Korczewski Robert-1)
Skrzeszew: Krukowski C., Malinowski M., Choma M., Tomczuk G., Siemion G., Socha T.,
Koprowski Ł., Dropia Ł., Hardejewicz A., Kozaczuk G., Połog P.
(Michalski Krzysztof-1)
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K., Maciejec G.
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Grzyb D., Grądzki K.
(Kryszczuk Tomasz-2, Pawelec Artur-1 # Grzyb Dominik-3, Olszewski Maciej-1,
Wrzosek Tomasz-1)
Nieciecz: Buczyński R., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Krochmal K., Graw P., Skolimowski T., Pawelec A., Kryszczuk T.
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Zembrowski A., Grzyb D., Grądzki K.
Dzierzby I – Grodzisk 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Wirów – Skrzeszew 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
(Zawadzki Łukasz-3, Strzała Paweł-2, Kur Mariusz-1, Czarnocki Janusz-1# Wasiluk Jacek-1, Wasiluk Michał-1, Jarosz Tomasz-1)
Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Kur M., Zawadzki Ł., Bujalski M., Bujalski G., Bujalski K., Kur W.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J.
Mecz powtórzony: 1.05.2004
Skrzeszew – Wirów 5:5
(Dropia Łukasz-2, Koprowski Łukasz-1, Kwasik Rafał-1, Kozaczuk Dariusz-1 # Michalski Krzysztof-3, Maciejec Grzegorz-1, Łachecki Robert-1)
Skrzeszew: Malinowski M., Choma M., Tomczuk G., Siemion G., Koprowski Ł., Dropia Ł., Socha T., Pieńkos M., Hardejewicz A., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Kwasik R., Połog P., Gotowicki T., Rymuza P.
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K., Maciejec G.
XIV kolejka 2.05.2004
Dzierzby II – Bujały 0:4
(Strzała Paweł-2, Strzała Rafał-1, Kur Mariusz-1)
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik P., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Gałaguz M., Zembrowski A., Grzyb D., Grądzki K.
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Kur M., Kur W., Zawadzki K., Bujalski M., Moczulski T., Bujalski K.,
Skrzeszew – Nieciecz 5:1
(Koprowski Łukasz-2, Rymuza Piotr-1, Choma Marek-1, Dropia Łukasz-1# Szymański Paweł-1)
Skrzeszew: Krukowski C., Malinowski M., Choma M., Tomczuk G., Siemion G., Dropia Ł., Koprowski Ł., Socha T., Hardejewicz A., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Kwasik R., Połog P., Gotowicki T., Rymuza P.
Nieciecz: Bielarski K., Bielarski M., Iwański P., Strzała M., Graw P., Pawelec A.,
Kryszczuk T., Szymański P.
(Siemieniuk Jacek-1, Korczewski Robert-1)
Grodzisk: Siemieniuk J., Rogoziński S., Matwiejczuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Ślepowroński P., Korczewski R., Kobus J., Nowakowski D., Andrzejczuk J., Mucha M.
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K., Maciejec G.
Tabela Grupa A
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki | |
1. |
Dzierzby I |
14 |
37 |
76 |
23 |
2. |
Bujały |
14 |
34 |
67 |
32 |
3. |
Sokołów |
14 |
24 |
44 |
38 |
4. |
Nieciecz |
14 |
19 |
45 |
41 |
5. |
Dzierzby II |
14 |
16 |
23 |
41 |
6. |
Grodzisk |
14 |
14 |
31 |
41 |
7. |
Skrzeszew |
14 |
10 |
26 |
56 |
8. |
Wirów |
14 |
10 |
26 |
66 |
|
|
|
|
338 |
338 |
* tabela została zweryfikowana w związku z trzecim walkowerem drużyny z Jabłonny Lackiej, została ona wykluczona z rozgrywek, ze względu iż rozegrała mniej niż 50 % spotkań rezultaty przez nią uzyskane zostały anulowane.
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
Grupa B
I kolejka 7.09.2003
Rytele Święckie- Białobrzegi 1:8
(Skorek Sławomir-1# Zieliński Jarosław-5, Steć Michał-2, Łojko Justyn-1)
Rytele Św.: Rytel Andrianik A., Żebrowski, Sk orek, Rytel Andrianik R., Grądzki S., Kowalewski K., Kruk, Kowalewski M., Godlewski
Białobrzegi: Steć Maciej, Steć Michał, Steć Mariusz, Steć J., Wilk R., Zieliński J., Łojko J.
Ceranów – Kosów Lacki 3:1
(Jawoszek Grzegorz-2, Plas Łukasz-1 # Wesołowski Tomasz-1)
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A., Sołtys G., Rawiński Ł.
Kosów L.: Zieliński J., Zieliński M., Wesołowski T., Augustyniak R., Maleszewski T., Owsianka A., Dymek A.
Skibniew – Seroczyn 2:3
(Matusik Wojciech-2 # Boruta Robert-2, Szymański Mariusz-1)
Skibniew: Matusik W., Skwierczyński P., Wilamowski R., Wyszomierski T., Grzymała A., Matusik P., Grzymała K., Wyszomierski M., Sobotka P., Skibniewski P., Wyszomierski S., Zawadzki T., Michałowski D.
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Szymański M., Mastalerczuk Ł., Boruta R., Romańczuk A., Ceglarz J.
Topaz Węże – Golanki 4:0
(Replin Sławomir-1, Fajkowski Grzegorz-1, Kaczor Tadeusz-1, Ksionek Tomasz-1)
Topaz Węże: Replin S., Wierzbicki M., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Oziębło W., Ksionek T., Sęk I., Fajkowski G., Filipek P., Kaczor T.
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski R., Mosiej M., Bocian M., Maliszewski A., Rozbicki I., Steć M., Malinowski P., Nicpan S.
II kolejka 14.09.2003
Seroczyn – Rytele Święckie 3:1
(Szymański Mariusz-2, Boruta Robert-1 # Kowalewski Krzysztof-1)
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Deniziak D., Boruta R., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Piwko H., Ceglarz J., Stolarczuk P.
Rytele Św.: Kruk J., Rytel M., Samulak A., Skorek S., Kryciński D., Kowalewski K., Samulak G., Rytel Andrianik M.
Golanki – Ceranów 6:2
(Bocian Marcin-4, Nowak Piotr-1, Mosiej Mariusz-1# Rawiński Łukasz-2)
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Mosiej M., Bocian M., Maliszewski A., Rozbicki I., Malinowski P., Nicpan S.
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Cieślak T., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A.,
Rawiński Ł., Lipka C., Zembrowski P.
Kosów Lacki – Topaz Węże 1:5
(Augustyniak Rafał-1# Replin Sławomir-4, Zwoliński Marcin-1)
Kosów L.: Godlewski P., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Wesołowski T., Wojtczuk T., Augustyniak S., Augustyniak R., Maleszewski T., Budziński P.
Topaz Węże: Replin S., Wierzbicki M., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Oziębło W., Ksionek T., Sęk I., Fajkowski G.
Białobrzegi – Skibniew 8:1
(Kur Jarosław-3, Steć Krzysztof-2, Zieliński Artur-1, Zieliński Jarosław-1, Steć Maciej-1# Wilamowski Rafał-1)
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Zieliński J., Kur J., Steć K., Zieliński A.
Skibniew: Skwierczyński P., Wilamowski R., Grzymała A., Grzymała K., Wyszomierski M., Goworek M., Skibniewski P., Niepiekło M., Wyszomierski S.
III kolejka 21.09.2003
Skibniew – Rytele Święckie 5:1
(Wilamowski Rafał-3, Matusik Wojciech-2 # Żebrowski Grzegorz-1)
Skibniew: Matusik W., Skwierczyński P., Wilamowski R., Wyszomierski T., Grzymała A., Matusik P., Grzymała K., Wyszomierski M., Grzymała M., Goworek M., Pogorzelski M., Skibniewski P., Wyszomierski S., Olichwierczuk T., Pieniak A., Pieniak K.
Rytele Św.: Rytel Andrianik A., Żebrowski G., Kruk J., Samulak A., Skorek S., Kryciński D., Kowalewski K., Samulak G., Rytel Andrianik M., Byszewski Sz.
Ceranów – Seroczyn 4:7
(Rawiński Łukasz-3, Kamiński Mariusz-1 # Boruta Robert-4, Szymański Mariusz-1, Romańczuk Adam-1, Bień Tomasz-1)
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Cieślak T., Golatowski R., Jawoszek A., Sołtys G.,
Rawiński Ł., Bereza M.
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Deniziak D., Boruta R., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Ceglarz J., Bień R., Stolarczuk P.
Topaz Węże – Białobrzegi 1:0
(Wierzbicki Marek-1)
Topaz Węże: Replin S., Wierzbicki M., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Oziębło W., Ksionek T., Sęk I., Fajkowski G.
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć J., Wilk R., Zieliński J., Steć K., Wicenciak J.
Kosów Lacki – Golanki 1:2
(Augustyniak Rafał-1 # Mosiej Mariusz-1, Andrzejewski Robert-1)
Kosów L.: Godlewski P., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Zieliński M., Augustyniak S., Augustyniak R., Wujek A., Maleszewski T., Budziński P., Wojtczuk T.
Golanki: Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Mosiej M., Bocian M., Steć M., Maliszewski A., Rozbicki I., Stańczyk Ł., Malinowski P., Nicpan S., Szymański W.
IV kolejka 28.09.2003
Golanki – Białobrzegi 1:3
(Mosiej Mariusz-1# Wyszyński Piotr-2, Zieliński Jarosław-1)
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Mosiej M., Bocian M., Maliszewski A., Rozbicki I., Stańczyk Ł., Steć M., Steć T.
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć D., Zieliński J., Wyszyński P., Wicenciak J.
Ceranów – Skibniew 2:4
(Plas Łukasz-1, Jawoszek Grzegorz-1# Wilamowski Rafał-2, Wyszomirski Tomasz-2
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A., Sołtys G., Rawiński Ł., Mateusiak M.
Skibniew: Skwierczyński P., Wilamowski R., Wyszomierski T., Grzymała K., Sobotka P., Wyszomierski M., Skibniewski P., Zawadzki R., Wyszomierski S., Olichwierczuk T.
Seroczyn – Kosów Lacki 3:6
(Romańczuk Adam-2, Szymański Mariusz-1# Augustyniak Rafał-2, Zieliński Jacek-2, Wojtczuk Tomasz-1, Augustyniak Sebastian-1)
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Deniziak D., Boruta R., Szymański M., Romańczuk A., Ceglarz J., Bień R., Stolarczuk P.
Kosów L.: Godlewski P., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Augustyniak S., Wojtczuk T., Augustyniak R., Wujek A., Budziński P.
Rytele Święckie – Topaz Węże 1:10
(Skorek Sławomir-1# Sęk Ireneusz-4, Fajkowski Grzegorz-3, Replin Sławomir-3)
Rytele Św.: Rytel Andrianik A., Floryszczyk S., Żebrowski G., Kruk J., Rytel M., Skorek S., Rytel Andrianik P.
Topaz Węże: Replin S., Wierzbicki M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Sęk I., Oziębło W., Fajkowski G.
V kolejka 5.10.2003
Skibniew – Kosów Lacki 3:2
(Grzymała Andrzej-1, Matusik Wojciech-1, Wilamowski Rafał-1 # Wesołowski Tomasz-1, Wojtczuk Tomasz-1)
Skibniew: Matusik W., Skwierczyński P., Wilamowski R., Wyszomierski T., Grzymała A., Skibniewski P., Wyszomierski S., Olichwierczuk T.
Kosów L.: Godlewski P., Zieliński J., Wesołowski T., Augustyniak S., Augustyniak R., Wujek A., Maleszewski T., Budziński P., Wojtczuk T.
Golanki – Rytele Święckie 6:1
(Bocian Marcin-5, Nowak Krzysztof-1 # Kruk Jacek-1)
Golanki: Nowak K., Andrzejewski R., Bocian M., Maliszewski A., Rozbicki I., Stańczyk Ł., Steć M., Malinowski P., Nicpan S.
Rytele Św.: Rytel Andrianik A., Żebrowski G., Kruk J., Skorek S., Kryciński D., Samulak G., Byszewski Sz.
Białobrzegi – Ceranów 4:1
(Steć Jarosław-2, Wyszyński Piotr-1, Steć Maciej-1# Golatowski Robert-1)
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć W., Zieliński J., Wyszyński P.,
Steć J.
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Cieślak T., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A.,
Sołtys G., Rawiński Ł.
VI kolejka 12.10.2003
Seroczyn – Golanki 3:3
(Szymański Mariusz-1, Boruta Robert-1, Piwko Henryk-1# Bocian Marcin-1, Steć Tomasz-1, Andrzejewski Robert-1)
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki A., Boruta R., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Ceglarz J., Piwko H., Stolarczuk P.
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski R., Bocian M., Maliszewski A., Rozbicki I., Stańczyk Ł., Boruta K., Steć M., Steć T., Nicpan S.
Topaz Węże – Skibniew 8:2
(Replin Sławomir-4, Sęk Ireneusz-2, Fajkowski Grzegorz-1, Zwoliński Piotr-1 # Matusik Wojciech-1, Wyszomirski Tomasz-1)
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński P., Bednarczyk P., Oziębło W., Ksionek T., Sęk I., Fajkowski G.
Skibniew: Matusik W., Skwierczyński P., Wilamowski R., Wyszomierski T., Grzymała A., Grzymała K., Sobotka P., Skibniewski P., Kaniuk K., Wyszomierski S., Zawadzki R.
Kosów Lacki – Białobrzegi 0:5
(Zieliński Jarosław-2, Łojko Justyn-2, Steć Michał-1)
Kosów L.: Godlewski P., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Zieliński M., Augustyniak S., Augustyniak R., Owsianka A., Wojtczuk T.
Białobrzegi: Darda J., Steć Maciej, Steć Michał, Steć D., Steć J., Zieliński J., Wyszyński P., Łojko J., Zieliński A.,
Rytele Święckie – Ceranów 1:2
(Kruk Jacek-1 # Rawiński Łukasz-1, Sołtys Grzegorz-1)
Rytele Św.: Rytel Andrianik A., Floryszczyk S., Żebrowski G., Kruk J., Rytel M.,
Samulak A., Rytel Andrianik R., Kowalewski K., Kowalewski M., Rytel Andrianik P.
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Cieślak T., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A.,
Sołtys G., Rawiński Ł., Żochowski K.
VII kolejka 19.10.2004
Białobrzegi – Seroczyn 5:4
(Wyszyński Piotr-2, Steć Michał-1, Wicenciak Jacek-1, Zieliński Jarosław-1 # Romańczuk Adam-2, Wojewódzki Daniel-1, Mastalerczuk Łukasz-1)
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć D., Zieliński J., Łojko J., Wyszyński P., Wicenciak J.,
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Mastalerczuk Ł., Deniziak D., Romańczuk A.
Skibniew- Golanki 3:8
(Wilamowski Rafał-1, Matusik Piotr-1, bramka samobójcza-1 # Boruta Krzysztof-3, Steć Marcin-2, Andrzejewski Robert-1, Maliszewski Andrzej-1, Steć Tomasz-1)
Skibniew: Matusik W., Skwierczyński P., Wilamowski R., Wyszomierski T., Grzymała A., Matusik P., Grzymała K., Wyszomierski M., Skibniewski P.
Golanki: Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Mosiej M., Maliszewski A.,
Steć M., Boruta K., Steć T., Malinowski P., Nicpan S.
Ceranów – Topaz Węże 1:4
(Sołtys Grzegorz-1 # Replin Sławomir-2, Fajkowski Grzegorz-1, Sęk Ireneusz-1)
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Jawoszek G., Jawoszek A., Sołtys G., Rawiński Ł., Mateusiak M., Pietrzykowski P., Lipka C., Bereza M.
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P., Oziębło W., Ksionek T., Sęk I., Fajkowski G., Filipek P.
Kosów Lacki – Rytele Święckie 5:2
(Jakubik Adam-2, Augustyniak Rafał-2, Zieliński Jacek-1 # Kowalewski Krzysztof-2)
Kosów L.: Wilgos W., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Augustyniak S., Augustyniak R., Wujek A., Owsianka A., Wojtczuk T.
Rytele Św.: Żebrowski G., Kruk J., Skorek S., Kryciński D., Kowalewski K., Samulak G., Kowalewski M.
VIII kolejka 26.10.2003
Golanki – Topaz Węże 3:4
(Steć Tomasz-3 # Replin Sławomir-2, Fajkowski Grzegorz-1, Sęk Ireneusz-1)
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Mosiej M., Boruta K., Maliszewski A., Rozbicki I., Steć M., Steć T., Nicpan S.
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński P., Bednarczyk P., Oziębło W., Ksionek T., Sęk I., Fajkowski G., Filipek P.
Seroczyn – Topaz Węże 1:4
(Wojewódzki Daniel-1 # Fajkowski Grzegorz-1, Replin Sławomir-1, Sęk Ireneusz-1, Zwoliński Piotr-1)
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Deniziak D., Ceglarz J., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Stolarczuk P.
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński P., Bednarczyk P., Oziębło W., Ksionek T., Sęk I., Fajkowski G., Filipek P.
Kosów Lacki - Ceranów 4:2
(Wojtczuk Tomasz-2, Jakubik Adam-1, Zieliński Jacek-1 # Jawoszek Grzegorz-2)
Kosów L.: Wilgos W., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Augustyniak S., Augustyniak R., Wujek A., Owsianka A., Wojtczuk T.
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A., Sołtys G., Rawiński Ł., Żochowski K.
IX kolejka 2.11.2003
Ceranów – Golanki 0:7
(Steć Tomasz-3, Steć Marcin-2, Mosiej Mariusz-1,Paweł Malinowski-1)
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Cieślak T., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A.,
Sołtys G., Rawiński Ł., Pietrzykowski P., Żochowski K.
Golanki: Nowak K., Andrzejewski R., Mosiej M., Bocian M., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Boruta K., Steć M., Steć T., Malinowski P.
Skibniew – Białobrzegi 2:3
(Matusik Wojciech-2 # Wyszyński Piotr-2, Zieliński Jarosław-1)
Skibniew: Matusik W., Skwierczyński P., Wilamowski R., Wyszomierski T., Grzymała A., Grzymała K., Wyszomierski M., Grzymała M., Sobotka P., Skibniewski P., Wyszomierski S.
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Zieliński J., Wyszyński P., Wicenciak J., Steć J.
Rytele Święckie – Seroczyn 7:8
(Kowalewski Krzysztof-4, Skorek Sławomir-2, Kruk Jacek-1 # Boruta Robert-6, Romańczuk Adam-1, Wojewódzki Artur-1)
Rytele Św.: Rytel Andrianik A., Floryszczyk S., Żebrowski G., Kruk J., Samulak A.,
Skorek S., Rytel Andrianik R., Kowalewski K., Rytel Andrianik P.
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Boruta R., Ceglarz J., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Stolarczuk P.
X kolejka 9.11.2003
Białobrzegi- Topaz Węże 6:2
(Zieliński Jarosław-3, Kur Jarosław-2, Steć Jarosław-1 # Fajkowski Grzegorz-1, Replin Sławomir-1
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć J., Zieliński J., Kur J.
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P., Oziębło W., Sęk I., Fajkowski G., Filipek P.
Seroczyn – Ceranów 3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Golanki – Kosów Lacki 4:4
(Andrzejewski Robert-1, Maliszewski Andrzej-1, Mosiej Mariusz-1, bramka samobójcza-1 # Augustyniak Rafał-1, Wojtczuk Tomasz-1, Kozanka Marek-1, Jakubik Adam-1)
Golanki: Andrzejewski M., Andrzejewski R., Mosiej M., Bocian M., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Boruta K., Steć M., Steć T.
Kosów L.: Wilgos W., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Augustyniak S., Augustyniak R., Wujek A., Owsianka A., Wojtczuk T.
Mecz zaległy:
Białobrzegi – Rytele Święckie 8:1
(Zieliński Jarosław-4, Steć Maciej-1, Steć Michał-1, Kur Jarosław-1, Zieliński Jarosław-1 # Andrianik Radosław-1)
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć J., Zieliński J., Kur J., Wicenciak J., Zieliński A.
Rytele Św.: Żebrowski G., Kruk J., Samulak A., Skorek S., Rytel Andrianik R., Rytel Andrianik M., Kowalewski M.
Runda wiosenna
Mecz zaległy: 21.03.2004
Seroczyn – Skibniew 10:0
(Mariusz Szymański -5, Robert Boruta -3, Artur Wojewódzki -1, Robert Bień -1)
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Deniziak D., Boruta R., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Ceglarz J., Bień R., Stolarczuk P.
Skibniew: Skwierczyński P., Wyszomierski M., Grzymała M., Sobotka P., Kaniuk K., Skibniewski P., Niepiekło R., Modzelewski A., Wyszomierski S., Wilamowski P., Ratyński A.
Mecze zaległe 28.03.2004
Topaz Węże – Kosów Lacki 5:4
(Sławomir Replin -2, Ireneusz Sęk -2, Marcin Zwoliński -1 # Rafał Augustyniak -3, Sebastian Augustyniak -1)
Topaz Węże: Replin S., Wierzbicki M., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Oziębło W., Ksionek T., Sęk I., Fajkowski G.
Kosów L.: Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Augustyniak S., Augustyniak R., Wujek A., Owsianka A.
(Jacek Kruk -2, Radosław Rytel-Andrianik -2)
Rytele Św.: Rytel Andrianik A., Kruk J., Skorek S., Rytel Andrianik R., Kowalewski K., Kowalewski M., Grądzki S., Godlewski K., Rytel Andrianik K., Floryszczyk R., Jakubiak Z., Grądzki H.
Skibniew: Skwierczyński P., Wyszomierski T., Grzymała M., Sobotka P., Skibniewski P., Niepiekło M., Zawadzki R., Wyszomierski S., Kaniuk J.
Topaz Weże – Rytele Święckie 3:0 vo
*drużyna gości nie dojechała na mecz
(Jarosław Zieliński -1 # Mariusz Andrzejewski -2)
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć J., Wilk R., Zieliński J., Wyszyński P.
(Sylwester Wyszomierski -1, Adam Pieniak -1, Tomasz Olichwierczuk -1 #
Grzegorz Sołtys -1 )
Skibniew: Matusik W., Skwierczyński P., Wyszomierski T., Grzymała A., Skibniewski P., Wyszomierski S., Olichwierczuk T., Pieniak A.
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A., Sołtys G., Rawiński Ł., Mateusiak M.
Kosów Lacki – Seroczyn 3:4
(Rafał Augustyniak -1, Tomasz Wesołowski -1, Tomasz Wojtczuk -1 # Mariusz Szymański -2, Robert Boruta –1, Artur Wojewódzki –1)
Kosów L.: Godlewski P., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Wesołowski T., Owsianka A., Augustyniak S., Augustyniak R., Wujek A., Wojtczuk T.
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Deniziak D., Boruta R., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Ceglarz J., Stolarczuk P.
Topaz Węże – Seroczyn 7:2
(Zwoliński Piotr-2, Replin Sławomir-2, Fajkowski Grzegorz-2, Zwoliński Marcin-1 # Boruta Robert-2)
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P.,
Oziębło W., Ksionek T., Fajkowski G., Filipek P.
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Deniziak D., Boruta R., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Ceglarz J., Bień R., Stolarczuk P.
(Andrianik Radosław-2, Kruk Jacek-1, Godlewski Karol-1 # Maliszewski Andrzej-1, Bocian Marcin-1)
Rytele Św.: Rytel Andrianik A., Żebrowski G., Kruk J., Skorek S., Rytel Andrianik R., Kowalewski K., Kowalewski M., Grądzki S., Godlewski K.
(Rawiński Łukasz-2, Sołtys Grzegorz-1 # Steć Maciej-1)
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Cieślak T., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A.,
Sołtys G., Rawiński Ł.
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Mariusz, Steć J., Wilk R.,
Zieliński J.
(Wesołowski Tomasz-3, Wujek Artur-1# Olichwierczuk Tomasz-1,
Wyszomierski Sylwester-1)
Kosów L.: Wilgos W., Zieliński J., Kozanka M., Wesołowski T., Augustyniak R., Wujek A., Owsianka A.
Skibniew: Skwierczyński P., Grzymała K., Wyszomierski M., Grzymała M., Sobotka P., Skibniewski P., Niepiekło M., Wyszomierski S., Olichwierczuk T.
Golanki – Seroczyn 3:3
(Andrzejewski Robert-1, Andrzejewski Mariusz-1, Bocian Marcin-1# Boruta Robert-3)
Golanki: Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Mosiej M., Bocian M., Boruta K., Maliszewski A., Rozbicki I., Stańczyk Ł., Nicpan S. Domański A.
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki A., Bień T., Deniziak D., Boruta R., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Stolarczuk P.
(Rawiński Łukasz-1 # Kruk Jacek-1)
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Cieślak T., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A.,
Sołtys G., Rawiński Ł.
Rytele Św.: Rytel Andrianik A., Kruk J., Skorek S., Rytel Andrianik R., Kowalewski K., Kowalewski M., Grądzki S., Godlewski K.
(Wyszomierski Sylwester-2, Matusik Wojciech-1 # Replin Sławomir-3,
Fajkowski Grzegorz-2, Ciepliński Paweł-1)
Skibniew: Matusik W., Skwierczyński P., Wilamowski R., Wyszomierski T., Grzymała A., Wyszomierski M., Pogorzelski M., Skibniewski P., Wyszomierski S., Grzymała K.,
Matusik P., Modzelewski A.
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Sęk I., Oziębło W., Ksionek T., Fajkowski G., Filipek P.
Białobrzegi – Kosów L. 0:3 walkower
Seroczyn – Białobrzegi 0:5
(Zieliński Jarosław-2, Steć Łukasz-1, Steć Jarosław-1, Wyszyński Piotr-1)
Seroczyn: Romańczuk P., Wojewódzki A., Bień T., Deniziak D., Boruta R., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Ceglarz J., Stolarczuk P.
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Steć Mariusz, Steć D., Steć J., Wilk R., Zieliński J., Wyszyński P.
(Replin Sławomir-1, Fajkowski Grzegorz-1, Zwoliński Marcin-1 # Rawiński Łukasz-2, Sołtys Grzegorz-1, Mateusiak Maciej-1)
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Sęk I., Oziębło W., Ksionek T., Fajkowski G., Filipek P.
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Cieślak T., Jawoszek G., Jawoszek A.,
Sołtys G., Rawiński Ł., Mateusiak M.
(Godlewski Karol-2, Kowalewski Krzysztof-1 # Wesołowski Tomasz-2, Jakubik Adam –2, Augustyniak Sebastian-1)
Rytele Św.: Floryszczyk S., Żebrowski G, Kruk J., Samulak A., Skorek S., Kowalewski K., Rytel Andrianik M., Grądzki S., Godlewski K.
Kosów L.: Godlewski P., Jakubik A., Wesołowski T., Augustyniak R., Augustyniak S., Wojtczuk T., Zieliński J., Owsianka A.
* drużyna gości nie dojechała na mecz
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki | |
1. |
Topaz Węże |
14 |
36 |
66 |
28 |
2. |
Białobrzegi |
14 |
30 |
57 |
22 |
3. |
Golanki |
14 |
24 |
50 |
33 |
4. |
Seroczyn |
14 |
23 |
54 |
50 |
5. |
Kosów Lacki |
14 |
19 |
43 |
43 |
6. |
Ceranów |
14 |
13 |
26 |
49 |
7. |
Skibniew |
14 |
12 |
30 |
63 |
8. |
Rytele Święckie |
14 |
7 |
28 |
66 |
|
|
|
|
354 |
354 |
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
Grupa X (o miejsca1-8)
(Zieliński Jarosław-2, Steć Łukasz-2, Steć Michał-1, Steć Maciej-1 # Wasiluk Michał-1)
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Steć Mariusz,
Steć J., Wilk R., Zieliński J., Wyszyński P., Deoniziak G.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk J., Jurczak R.
(Strzała Paweł-3, Strzała Rafał-2, Zawadzki Łukasz-2 # Boruta Krzysztof-2)
Bujały: Strzał Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Kur M., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Moczulski T., Bujalski G., Bujalski K., Kur W.
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski R., Mosiej M., Bocian M., Maliszewski A., Rozbicki I., Stańczyk Ł., Boruta K., Steć M. Nicpan S.
(Mariusz Szymański-1 # Paweł Strzała-1, Maciej Strzała-1, Mariusz Kur-1)
Seroczyn: Deniziak D., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Boruta R., Ceglarz J., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Bień R., Stolarczuk P.
Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Czarnocki J., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Moczulski T., Kur M., Strzała R., Bujalski G.
* drużyna gospodarzy nie stawiła się o wyznaczonej godzinie
(Grzegorz Fajkowski-1, Marcin Zwoliński-1 # Michał Wasiluk-1, Tomasz Jarosz-1)
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Sęk I., Oziębło W., Ksionek T., Fajkowski G., Filipek P.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Kunowski R.
(Grzegorz Deoniziak-1 # Piotr Graw-2, Artur Pawelec-2, Robert Buczyński-1)
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Steć W., Wilk R., Deoniziak G.
Nieciecz: Buczyński R., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Ruciński J., Buczyński A., Krochmal K., Kaczor T., Graw P., Skolimowski T., Pawelec A.
IX kolejka 23.05.2004
(Michał Wasiluk-2 # Robert Boruta-1)
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J.
Seroczyn: Wojewódzki A., Bień T., Boruta R., Ceglarz J., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Bień R., Stolarczuk P.
(Jacek Hanusz-1 # Jarosław Zieliński-2, Grzegorz Deoniziak-1)
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski M., Przewoźnik K., Sawicki D., Woźniak D., Kwiek P.
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Mariusz, Wilk R., Zieliński J., Deoniziak G.
(Łukasz Zawadzki-2, Paweł Strzała-1, Janusz Czarnocki-1 # Marcin Zwoliński-1, Grzegorz Fajkowski-1)
Bujały: Bujalski G., Strzała Paweł, Strzała M., Czarnocki J., Zawadzki K., Bujalski K., Bujalski M., Kur M., Zawadzki Ł., Moczulski T.
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Sęk I., Oziębło W., Ksionek T., Fajkowski G.
* drużyna gości nie stawiła się na tym spotkaniu.
Seroczyn – Nieciecz 8:0
(Robert Boruta –3, Adam Romańczuk-2, Mariusz Szymański –1, Robert Bień –1, Tomasz Bień-1)
Seroczyn: Deniziak D., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Boruta R., Stolarczuk P., Ceglarz J., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Bień R., Piekarski M., Ceglarz T.
Nieciecz: Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Buczyński A., Krochmal K., Graw P., Skolimowski T., Pawelec A., Kryszczuk T., Szymański P.
(Grzegorz Fajkowski-1# Andrzej Pniewski-4, Jacek Hanusz-1, Damian Woźniak-1)
Topaz Węże: Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Oziębło W.,
Ksionek T., Fajkowski G., Filipek P.
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Pniewski P., Maliszewski M., Przewoźnik K., Sawicki D., Woźniak D., Kwiek P.
Golanki – Sokołów 4:3
(Mariusz Andrzejewski-1, Marcin Bocian-1, Adam Domański-1, Adam Karędys-1 # Michał Wasiluk –2, Jarosław Krawczuk -1)
Golanki: Andrzejewski M., Bocian M., Rozbicki I., Boruta K., Domański A., Karędys A., Stefankowski J., Sidorzak W.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski J., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J.
Białobrzegi – Bujały 4:3
(Jarosław Zieliński -4 # Łukasz Zawadzki-1, Maciej Strzała-1, Kamil Bujalski-1)
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Steć Mariusz, Steć W., Steć J., Wilk R., Zieliński J., Wyszyński P., Deoniziak G.
Bujały: Bujalski G., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Kur M., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Moczulski T., Bujalski K., Kur W.
Białobrzegi – Sokołów 4:3
(Jarosław Zieliński-2, Rafał Wilk-1, Łukasz Steć-1# Michał Wasiluk –3)
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Steć Mariusz, Steć W., Wilk R., Zieliński J., Wyszyński P., Wicenciak J., Deoniziak G., Steć K.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J., Kunowski R.
Golanki – Bujały 7:5
(Robert Andrzejewski-3, Marcin Bocian-2, Jacek Stefankowski-1, Andrzej Maliszewski-1
# Łukasz Zawadzki-2, Paweł Strzała-2, Janusz Czarnocki-1)
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski R., Mosiej M., Bocian M., Maliszewski A., Rozbicki I., Stańczyk Ł., Boruta K., Steć M., Nicpan S.
Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Bujalski M., Kur M., Moczulski T., Bujalski G.
Topaz Węże – Nieciecz 9:1
(Sławomir Replin-3, Grzegorz Fajkowski-3, Marcin Zwoliński-1, Piotr Zwoliński-1, Paweł Ciepliński-1 # Artur Pawelec-1)
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P.,
Oziębło W., Ksionek T., Fajkowski G., Filipek P.
Nieciecz: Buczyński R., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Krochmal K., Kaczor T., Graw P., Pawelec A., Kryszczuk T., Szymański P.
Dzierzby I – Golanki 1:3
(Robert Pniewski-1# Marcin Bocian-2, Andrzej Maliszewski-1 )
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski M., Przewoźnik K., Woźniak D., Kwiek P., Grądzki W.
Golanki: Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Mosiej M., Bocian M., Boruta K., Maliszewski A., Rozbicki I., Wyszyński P., Malinowski P.
(Janusz Czarnocki-2 # Robert Boruta-1)
Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Zawadzki Ł., Moczulski T., Bujalski G., Kur M.
Seroczyn: Deniziak D., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Boruta R., Ceglarz J., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Bień R., Stolarczuk P.
Bujały: Bujalski G., Strzała Paweł, Strzała Piotr, Czarnocki J., Kur M., Strzała R., Strzała M., Bujalski K.
(Jacek Wasiluk –1# Marcin Zwoliński-1)
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J., Kunowski R.
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Sęk I., Oziębło W., Ksionek T., Fajkowski G., Filipek P.
(Tadeusz Kaczor-1# Jarosław Zieliński-2, Piotr Wyszyński-1, Grzegorz Deoniziak-1 )
Nieciecz: Buczyński R., Ignaciuk A., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Ruciński J., Smolik B., Krochmal K., Kaczor T., Graw P., Pawelec A., Kryszczuk T., Szymański P., Maksymiak P.
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Steć J., Wilk R., Zieliński J., Wyszyński P., Deoniziak G.
Białobrzegi – Dzierzby I 6:1
(Jarosław Zieliński-4, Piotr Wyszyński-1, Grzegorz Deoniziak-1 # Jacek Hanusz-1)
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Steć Mariusz, Steć J., Wilk R., Zieliński J., Wyszyński P., Deoniziak G., Steć K.
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski M., Przewoźnik K., Sawicki D., Woźniak D., Kwiek P.
(Marcin Zwoliński-2, Piotr Zwoliński-2, Sławomir Replin-1, Grzegorz Fajkowski-1 # Łukasz Zawadzki-2, Janusz Czarnocki-1, Paweł Strzała-1)
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Sęk I., Oziębło W., Ksionek T., Fajkowski G., Filipek P.
Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Zawadzki K., Zawadzki Ł.,
Kur M., Moczulski T., Bujalski G.
(Adam Romańczuk-2, Robert Bień-1 # Michał Wasiluk –1)
Seroczyn: Deniziak D., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Boruta R., Ceglarz J., Romańczuk A., Bień R., Stolarczuk P.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk G., Krawczuk J., Kunowski R.
(Paweł Wyszyński-3, Krzysztof Boruta-1 # Tomasz Kryszczuk-2)
Golanki: Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Mosiej M., Bocian M., Boruta K., Wyszyński P., Malinowski P., Nicpan S., Stefankowski J.
Nieciecz: Buczyński R., Ignaciuk A., Bielarski K., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Krochmal K., Graw P. Pawelec A., Kryszczuk T., Szymański P., Maksymiak P.
Dzierzby I – Topaz Węże 3:3
(Andrzej Pniewski-3 # Marcin Zwoliński-2, Ireneusz Sęk-1)
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski M., Przewoźnik K., Sawicki D., Woźniak D., Kwiek P.
Topaz Węże: Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Sęk I., Ksionek T., Filipek P.
(Łukasz Steć-1, Grzegorz Deoniziak-1, Piotr Wyszyński-1)
Bujały: Strzała Paweł, Strzała M., Strzała R., Czarnocki J., Kur M., Zawadzki K., Bujalski G., Moczulski T.
Białobrzegi: Darda J., Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Wilk R., Zieliński J., Wyszyński P., Deoniziak G.
(Jacek Wasiluk-1, Michał Wasiluk-1 # Mariusz Andrzejewski-2, Robert Andrzejewski-2, Marcin Steć-2, Marcin Bocian-1, Andrzej Maliszewski-1, Krzysztof Boruta-1, Paweł Wyszyński-1
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Bogaj M., Radawiec S., Jarosz T., Księżopolski P., Krawczuk J., Kunowski R.
Golanki: Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian M., Maliszewski A., Rozbicki I., Boruta K., Wyszyński P., Steć M., Nicpan S.
* drużyna gospodarzy nie zebrała składu.
(Andrzej Pniewski-2 # Robert Boruta-2, Robert Bień-1, Mariusz Szymański-1)
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Pniewski P., Maliszewski M., Przewoźnik K., Woźniak D., Kwiek P.
Seroczyn: Deniziak D., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Boruta R., Szymański M., Romańczuk A., Bień R., Stolarczuk P.
Mecze zaległe: 27.06.2004
Nieciecz- Topaz Węże 4:5
(Paweł Maksymiak-1, Tomasz Kryszczuk-1, Artur Pawelec-1, Piotr Iwański-1# Marcin Zwoliński-3, Sławomir Replin-2)
Nieciecz: Buczyński R., Ignaciuk A., Wrzosek Ł., Bielarski M., Iwański P., Ruciński J., Smolik B., Krochmal K., Graw P., Pawelec A., Kryszczuk T., Szymański P., Maksymiak P.
Topaz Węże: Replin S., Zwoliński M., Zwoliński P., Ciepliński P., Bednarczyk P., Sęk I., Oziębło W., Ksionek T.
(Adam Romańczuk-2, Mariusz Szymański-1, Robert Boruta-1 # Krzysztof Przewoźnik-1)
Seroczyn: Chendoszko Ł., Wojewódzki A., Bień T., Boruta R., Ceglarz J., Mastalerczuk Ł., Szymański M., Romańczuk A., Bień R., Stolarczuk P.
Dzierzby I: Pniewski R., Danielczuk M., Hanusz J., Pniewski A., Gawrysiuk G., Pniewski P., Maliszewski M., Przewoźnik K., Woźniak D., Kwiek P.
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki | |
1. |
Białobrzegi |
14 |
33 |
47 |
23 |
2. |
Topaz Węże |
14 |
27 |
51 |
37 |
3. |
Bujały |
14 |
24 |
51 |
41 |
4. |
Dzierzby I |
14 |
20 |
38 |
35 |
5. |
Golanki |
14 |
20 |
42 |
45 |
6. |
Seroczyn |
14 |
17 |
38 |
38 |
7. |
Nieciecz |
14 |
13 |
33 |
52 |
8. |
Sokołów |
14 |
8 |
29 |
58 |
|
|
|
|
329 |
329 |
Grupa Y (o miejsca 9-16)
(Wesołowski Tomasz-3, Jakubik Adam-1, Augustyniak Rafał-1, Kozanka Marek-1)
Kosów L.: Wilgos W., Godlewski P., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Wesołowski T., Augustyniak S., Augustyniak R., Owsianka A., Wojtczuk T.
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K., Maciejec G.
(Rawiński Łukasz-4, Mateusiak Maciej-2, Saczuk Michał-2, Jawoszek Grzegorz-1, Plas Łukasz-1 # Skowron Adrian-1, Osipiak Piotr-1)
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Cieślak T., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A.,
Sołtys G., Rawiński Ł., Mateusiak M., Saczuk M., Pogorzelski M., Pietrzykowski P.
Grodzisk: Siemieniuk J., Matwiejczuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Andrzejczuk J., Osipiak P., Skowron A.
(Olichwierczuk Tomasz-3, Grzymała Andrzej-2, Grzymała Krzysztof-1, Klukowski A-1 # Tomczuk Grzegorz-1)
Skibniew: Skwierczyński P., Wyszomierski T., Grzymała A., Grzymała K., Sobotka P., Wyszomierski M., Skibniewski P., Wyszomierski S., Olichwierczuk T., Klukowski A.
Skrzeszew: Tomczuk G., Koprowski Ł., Socha T., Pieńkos M., Hardejewicz A., Połog P., Gotowicki T.
Wirów – Skibniew 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
(Grzegorz Tomczuk-1, Dariusz Kozaczuk-1, Marcin Malinowski-1, Marek Choma-1 # Tomasz Wojtczuk-1, Marek Kozanka-1, Sebastian Augustyniak-1)
Skrzeszew: Malinowski M., Choma M., Tomczuk G., Siemion G., Koprowski Ł., Dropia Ł., Socha T., Pieńkos M., Hardejewicz A., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Kwasik R., Połog P., Gotowicki T.
Kosów L.: Wilgos W., Godlewski P., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Augustyniak S., Augustyniak R., Wujek A., Owsianka A., Dymek A., Wojtczuk T.
(Jacek Siemieniuk-4, Jarosław Kobus-3, Paweł Ślepowroński-1 # Krzysztof Kowalewski-2, Karol Godlewski-1, Sebastian Grądzki-1)
Grodzisk: Siemieniuk J., Rogoziński S., Rogoziński K., Matwiejczuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Ślepowroński P., Korczewski R., Kobus J., Ignaciuk A.
Rytele Św.: Żebrowski G., Skorek S., Kowalewski K., Kowalewski M., Godlewski K., Rytel Andrianik J., Żebrowski A, Grądzki S.
(Łukasz Rawiński-3)
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Jawoszek G., Jawoszek A., Sołtys G., Rawiński Ł., Pietrzykowski P., Lipka C., Bereza M.
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Maliszewski T., Zembrowski A., Grzyb D., Grądzki K.
(Karol Godlewski-3, Krzysztof Kowalewski-3, Sebastian Grądzki-1, Hubert Grądzki-1# Grzegotz Tomczuk-2, Paweł Połog-2)
Rytele Św.: Żebrowski G., Skorek S., Kowalewski K., Kowalewski M., Grądzki S., Godlewski K., Grądzki H., Żebrowski A.
Skrzeszew: Tomczuk G., Siemion G., Koprowski Ł., Socha T., Pieńkos M., Hardejewicz A., Kwasik R., Połog P., Gotowicki T., Rymuza P
Ceranów – Wirów 2:1
(Łukasz Rawiński-1, Tomasz Cieślak-1 # Grzegorz Maciejec-1)
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Cieślak T., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A.,
Sołtys G., Rawiński Ł.
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K., Maciejec G.
Kosów Lacki – Grodzisk 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
X kolejka 30.05.2004
(Krzysztof Grądzki -2 # Rafał Augustyniak-1, Tomasz Wojtczuk-1, Adam Jakubik-1, Wojciech Wilgos-1)
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik P., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Gałaguz M., Maliszewski T., Zembrowski A., Grzyb D., Grądzki K.
Kosów L.: Wilgos W., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Wesołowski T., Augustyniak S., Augustyniak R., Owsianka A., Wojtczuk T.
Wirów – Rytele Święckie 0:4
(Karol Godlewski-1, Sebastian Grądzki-1, Krzysztof Kowalewski-1, Radosław Rytel Andrianik-1)
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K., Maciejec G.
Rytele Św.: Żebrowski G., Rytel Andrianik R., Kowalewski K., Kowalewski M., Grądzki S., Godlewski K., Żebrowski A, Rytel Andrianik J.
Grodzisk – Skibniew 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Mecz zaległy: 30.05.2004
Skibniew- Dzierzby II 1:3
(Bramka samobójcza-1 # Dominik Grzyb-1, Kamil Pietranik-1,Krzysztof Grądzki-1)
Skibniew: Skwierczyński P., Wyszomierski T., Grzymała A., Grzymała K., Niepiekło M., Wyszomierski M., Grzymała M., Modzelewski A., Skibniewski P., Wyszomierski S., Olichwierczuk T., Pieniak A.
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik P., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Maliszewski T., Zembrowski A., Grzyb D., Grądzki K.
Wirów – Kosów Lacki 5:8
(Leszek Krakowski-2, Robert Lachecki-2, Jacek Perczak-1 # Rafał Augustyniak-3, Adam Jakubik-2, Jacek Zieliński-2, Tomasz Wesołowski-1)
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K., Maciejec G.
Kosów L.: Godlewski P., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Wesołowski T., Owsianka A., Augustyniak S., Augustyniak R.
(Sebastian Grądzki-1, Krzysztof Kowalewski-1, Sławomir Floryszczyk-1 # Dominik Grzyb-2, Krzysztof Grądzki-2)
Rytele Św.: Floryszczyk S., Kruk J., Skorek S., Kowalewski K., Kowalewski M., Grądzki S., Godlewski K., Żebrowski A.
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Gałaguz M., Maliszewski T., Zembrowski A., Grzyb D., Grądzki K.
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Grodzisk – Ceranów 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Rytele Swięckie – Grodzisk 4:4
(Sebastian Grądzki-3, Krzysztof Kowalewski-1# Jacek Siemieniuk –2, Jarosław Kobus-1, Robert Korczewski-1)
Rytele Św.: Floryszczyk S., Żebrowski G., Kowalewski K., Kowalewski M., Grądzki S., Godlewski K., Żebrowski A, Rytel Andrianik J.
Grodzisk: Siemieniuk J., Rogoziński S., Matwiejczuk J., Przesmycki W., Korczewski R., Kobus J., Andrzejczuk J., Tomczuk I., Skowron A.
(Adam Jakubik-2, Rafał Augustyniak-2, Jacek Zieliński-1, Tomasz Wesołowski-1, Adam Owsianka-1, Tomasz Wojtczuk # Łukasz Dropia-1)
Kosów L.: Wilgos W., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Wesołowski T., Augustyniak S., Augustyniak R., Wujek A., Owsianka A., Dymek A., Wojtczuk T
Skrzeszew: Choma M., Tomczuk G., Dropia Ł., Socha T., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Kwasik R., Połog P., Gotowicki T.
* drużyna gospodarzy została wykluczona z rozgrywek
Dzierzby II – Ceranów 0:0
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik P., Milik G., Hanusz G.,
Gałaguz M., Maliszewski T., Zembrowski A., Olszewski M.
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A., Sołtys G., Rawiński Ł., Bereza M.
Dzierzby II – Skibniew 3:0 walkower
* drużyna gości została wykluczona z rozgrywek
Grodzisk – Kosów Lacki 9:7
(Jarosław Kobus-3, Dawid Nowakowski-2, Jacek Siemieniuk-2, Robert Korczewski-1, Sylwester Rogoziński-1# Rafał Augustyniak-4, Adam Jakubik-3 )
Grodzisk: Siemieniuk J., Rogoziński S., Rogoziński K., Matwiejczuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Ślepowroński P., Korczewski R., Kobus J., Nowakowski D., Andrzejczuk J.,
Kosów L.: Wujek A., Jakubik A., Kozanka M., Wesołowski T., Augustyniak S., Owsianka A., Augustyniak R., Wojtczuk T.
(Krzysztof Michalski-1)
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K., Maciejec G.
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Cieślak T., Golatowski R., Jawoszek G., Jawoszek A.,
Sołtys G., Rawiński Ł., Pogorzelski M.
* drużyna gości nie dojechała na mecz
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Dzierzby II – Rytele Święckie 1:2
(Krzysztof Grądzki-1# Sebastian Grądzki-2)
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik P., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Gałaguz M., Maliszewski T., Zembrowski A., Grzyb D., Grądzki K.
Rytele Św.: Floryszczyk S., Skorek S., Kowalewski K., Kowalewski M., Grądzki S., Godlewski K., Żebrowski A.
Kosów Lacki- Dzierzby II 5:1
(Rafał Augustyniak-3, Adam Jakubik-2 # Maciej Olszewski-1)
Kosów L.: Wilgos W., Godlewski P., Jakubik A., Zieliński J., Kozanka M., Wesołowski T., Augustyniak S., Augustyniak R., Wujek A., Owsianka A., Wojtczuk T.
Dzierzby II: Gawrysiuk M., Wrzosek T., Pietranik K., Milik G., Olszewski M., Hanusz G., Maliszewski T., Zembrowski A., Grzyb D., Grądzki K.
* drużyna gospodarzy została wykluczona z rozgrywek
Ceranów – Skrzeszew 3:3
(Łukasz Rawiński-2, Michał Pogorzelski-1# Marek Choma-2, Grzegorz Tomczuk-1)
Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Jawoszek G., Jawoszek A., Sołtys G., Rawiński Ł., Mateusiak M., Pogorzelski M.
Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Tomczuk G., Dropia Ł., Socha T., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Kwasik R., Połog P., Gotowicki T.
(Sławomir Skorek-1, Krzysztof Kowalewski-1# Krzysztof Michalski-1, Leszek Krakowski-1, Jacek Perczak-1)
Rytele Św.: Floryszczyk S., Żebrowski G., Skorek S., Kowalewski K., Kowalewski M., Grądzki S., Godlewski K., Żebrowski A.
Wirów: Łachecki R., Telakowski R., Perczak J., Grochocki J., Jaczewski A., Krakowski L., Zdunek K., Byszewski W., Kudelski Z., Telakowski T., Michalski K., Maciejec G.
Skrzeszew – Ceranów 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała ne mecz
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
9. |
Kosów Lacki |
22 |
37 |
87 |
65 |
12 |
1 |
9 |
10. |
Grodzisk |
22 |
30 |
63 |
69 |
9 |
3 |
10 |
11. |
Dzierzby II |
22 |
26 |
35 |
61 |
8 |
2 |
12 |
12. |
Ceranów |
21 |
24 |
44 |
62 |
7 |
3 |
12 |
13. |
Skrzeszew |
22 |
22 |
42 |
88 |
7 |
2 |
13 |
14. |
Wirów |
21 |
20 |
48 |
85 |
7 |
1 |
14 |
15. |
Rytele Święckie |
22 |
17 |
55 |
93 |
5 |
2 |
15 |
16. |
Skibniew* |
22 |
15 |
40 |
83 |
5 |
0 |
17 |
|
|
|
|
414 |
606 |
|
|
|
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Białobrzegi |
22 |
51 |
88 |
38 |
17 |
0 |
5 |
2. |
Topaz Węże |
22 |
48 |
95 |
53 |
15 |
3 |
4 |
3. |
Bujały |
22 |
46 |
95 |
58 |
15 |
1 |
6 |
4. |
Dzierzby I |
22 |
44 |
94 |
47 |
14 |
2 |
6 |
5. |
Golanki |
22 |
39 |
80 |
59 |
12 |
3 |
7 |
6. |
Seroczyn |
22 |
38 |
79 |
61 |
12 |
2 |
8 |
7. |
Nieciecz |
22 |
25 |
61 |
75 |
8 |
1 |
13 |
8. |
Sokołów |
22 |
29 |
60 |
69 |
9 |
2 |
11 |
9. |
Kosów Lacki |
22 |
37 |
87 |
65 |
12 |
1 |
9 |
10. |
Grodzisk |
22 |
30 |
63 |
69 |
9 |
3 |
10 |
11. |
Dzierzby II |
22 |
26 |
37 |
59 |
8 |
2 |
12 |
12. |
Ceranów |
22 |
24 |
44 |
62 |
7 |
3 |
12 |
13. |
Skrzeszew |
22 |
23 |
48 |
85 |
7 |
2 |
13 |
14. |
Wirów |
22 |
22 |
42 |
88 |
7 |
1 |
14 |
15. |
Rytele Święckie |
22 |
17 |
55 |
93 |
5 |
2 |
15 |
16. |
Skibniew |
22 |
15 |
38 |
85 |
5 |
0 |
17 |
|
|
352 |
512 |
1066 |
1066 |
162 |
28 |
162 |
.
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|