Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 104, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 225
statystyki szczegółowe
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
Sezon 2002/2003
Runda jesienna
(Robert Andrzejewski-2, Mariusz Andrzejewski-2, Mariusz Mosiej-2, Krzysztof Boruta-1# Henryk Piwko-1, Adam Romańczuk-1)
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Mosiej M., Stańczyk Ł., Maliszewski A., Steć M., Boruta K.
Seroczyn: Ceglarz T., Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Boruta R., Piwko H., Piwko M., Romańczuk A., Szymański M., Bień T., Wilk M.
(Wojciech Przesmycki-1, Maciej Buczyński-1, Maciej Strzała-1# Tomasz Skolimowski-1)
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Matwiejczuk J., Ślepowroński P., Niepiekło R., Siemieniuk J., Andrzejczuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Homan R., Strzała M.
Kupientyn: Buczyński A., Giżyński P., Kaczor T., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Skolimowski T., Stańczuk P., Załoga W.
(Michał Steć-2, Jacek Wicenciak-1, Jarosław Kur-1# Grzegorz Fajkowski-1)
Białobrzegi: Steć D., Kur J., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Michał, Steć W., Wicenciak J., Wilk R.
Sokołów: Wasiluk J., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M., Osiejewicz R., Tkaczyk S., Krakowski K.
(Marek Kozanka-4 # Łukasz Rawiński-2, Grzegorz Sołtys-2)
Kosów Lacki: Wilgos W., Mateusiak P., Wujek A., Wujek J., Jakubik A., Kozanka M., Wesołowski T., Owsianka A., Brodziński A., Zieliński J.
Ceranów: Plas Ł., Golatowski R., Rawiński Ł., Sołtys G., Jawoszek G.,
Jóźwiak K., Mikołajczyk A., Jawoszek A., Piekarski D
(Radosław Ratyński-1, Tomasz Skolimowski-1# Robert Andrzejewski-3, Krzysztof Nowak-1, Marcin Steć-1)
Kupientyn: Buczyński A., Wiewiórka, Giżyński P., Nowotniak W., Odowski M., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Skolimowski T., Stańczuk P., Załoga W., Buczyński R., Balcerek G.,
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Stańczyk Ł., Maliszewski A., Steć M.
(Mariusz Szymanski-1# Jacek Siemieniuk-2, Maciej Buczyński-1, Rafał Homan-1)
Seroczyn: Ceglarz T., Ceglarz J., Wojewódzki A., Mazurczak S., Piwko H., Romańczuk A., Jeliński W., Szymański M., Bień T., Wilk M.
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Matwiejczuk J., Ślepowroński P., Niepiekło R., Siemieniuk J., Andrzejczuk J., Buczyński M., Homan R., Strzała M.
Dzierzby – Białobrzegi 1:4
(Jacek Hanusz-1 # Łukasz Stec-3, Michał Steć-1)
Białobrzegi: Steć D., Mastalerczuk Ł., Steć J., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Wicenciak J., Wilk R.
Kosów Lacki – Sokołów 4:5
(Marek Kozanka-2, Tomasz Wesołowski-1, Marcin Zieliński-1
# Michał Wasiluk -3, Jacek Wasiluk -1, Grzegorz Fajkowski-1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Jakubik A., Kozanka M., Wesołowski T., Zieliński M., Poślada A., Brodziński A., Zieliński J.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M.,
Jarosz T., Jackowski J., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S., Krakowski K.
Ceranów – Rytele Święckie 2:3
(Grzegorz Jawoszek-2 # Sławomir Skorek-1, Sylwester Rytel Andrianik-1, Krzysztof Kowalewski-1)
Ceranów: Plas Ł., Golatowski R., Rzeszotek W., Rawiński Ł., Jawoszek G., Cieślak T., Zembrowski P., Jóźwiak K., Mikołajczyk A., Piekarski D.
Rytele Św.: Skorek S., Rytel Andrianik S., Kowalewski K., Samulak A., Rytel K.,
Rytel Floryszczyk S., Żebrowski G., Floryszczyk R., Rytel Andrianik R., Rytel M.
Topaz Węże- Skrzeszew 0:3
(Łukasz Dropia-1, Grzegorz Kozaczuk-1, Marek Choma-1)
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Filipek M., Ksionek T., Replin P.
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Kozaczuk G., Hardejewicz A., Kozaczuk D., Połog P., Malinowski M., Kwasik R., Bazylczuk W., Krukowski C., Siemion G., Koprowski Ł., Tomczuk G.
Seroczyn – Sabnie 5:3
(Mariusz Szymański-3, Mariusz Wilk-1, bramka samobójcza-1# Dawid Nowakowski-2, Ireneusz Tomczuk-1)
Seroczyn: Ceglarz T., Ceglarz J., Wojewódzki A., Mazurczak S., Piwko H., Romańczuk A., Jeliński W., Szymański M., Bień T., Wilk M.
Sabnie: Tomczuk I., Kobus J., Nowakowski D., Romaniuk M., Iwaniuk K.
(Mariusz Andrzejewski-2, Andrzej Maliszewski-2, Robert Andrzejewski-1, Marcin Steć-1, Krzysztof Boruta-1# Michał Wasiluk-1)
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Mosiej M., Steć M., Boruta K.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M., Jarosz T., Jackowski J., Osiejewicz R., Jurczak R., Tkaczyk S.
Seroczyn- Kupientyn 3:7
(Adam Romańczuk-3 # Radosław Ratyński-2, Artur Pawelec-2, Tomasz Skolimowski-1, Marcin Odowski-1, Paweł Giżyński-1)
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Ceglarz T., Wojewódzki D., Wojewódzki A.,
Boruta R., Romańczuk A., Szymański M., Bień T., Wilk M.
Kupientyn: Wiewiórka, Giżyński P., Odowski M., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Skolimowski T., Stańczuk P., Wilk W.
Grodzisk- Białobrzegi 3:4
(Jacek Siemieniuk-3 # Łukasz Stec-2, Jarosław Kur-2)
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Ślepowroński P., Niepiekło R., Siemieniuk J., Andrzejczuk J., Buczyński M., Matwiejczuk Z., Ignaciuk A.
Białobrzegi: Kur J., Steć D., Steć J., Steć Ł., Steć Marcin, Steć Michał, Wicenciak J., Steć W.
Rytele Święckie- Kosów Lacki 7:4
(Krzysztof Kowalewski-2, Zenon Zembrowski-2, Sylwester Rytel Andrianik-1, Radosław Floryszczyk-1, Karol Godlewski-1# Jacek Zieliński-2,
Marek Kozanka-1, Daniel Borowy-1)
Rytele Św.: Skorek S., Rytel Andrianik S., Kowalewski K., Żebrowski G., Kucharek P., Floryszczyk R., Zembrowski Z., Godlewski K., Rytel Andrianik M., Rytel Andrianik K., Rytel Z.,
Kosów Lacki: Wilgos W., Kozanka M., Owsianka A., Brodziński A., Dymek A., Zieliński J., Zieliński M., Borowy D.
Dzierzby – Topaz Węże 0:6
(Sławomir Replin-3, Marcin Zwoliński-2, Paweł Ciepliński-1)
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P., Filipek M., Filipek P., Ksionek T., Stefańczuk., Jeżowski., Replin P.
Skrzeszew – Ceranów 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Sabnie – Bujały 5:3
(Dawid Nowakowski-2, Ireneusz Tomczuk-1, Jarosław Kobus-1, Marcin Romaniuk-1 # Jacek Strzała-1, Paweł Strzała-1, Łukasz Zawadzki-1)
Sabnie: Tomczuk I., Kobus J., Nowakowski D., Romaniuk M., Iwaniuk K., Rozbicki I., Nowoszek C., Jeznach H.
Bujały: Strzała M., Strzała J., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała R., Kur M., Czarnocki J., Zawadzki Ł., Bujalski G.
(Jarosław Kur-2, Justyn Łojko-2, Łukasz Steć-1, Krzysztof Steć-1, Rafał Wilk-1
# Adam Romańczuk-1, bramka samobójcza-1)
Białobrzegi: Kur J., Łojko J., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Marcin, Steć Michał, Steć W., Wilk R.,
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Ceglarz T., Ceglarz J., Wojewódzki D., Bień T., Wojewódzki A., Boruta R., Piwko H., Romańczuk A., Piekarski M.
Kupientyn- Sokołów 3:5
(Tomasz Skolimowski-1, Artur Pawelec-1, Marcin Odowski-1# Jacek Wasiluk-2, Michał Wasiluk-1, Grzegorz Fajkowski-1, Tomasz Jarosz-1)
Kupientyn: Giżyński P., Kaczor T., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Skolimowski T., Załoga W., Graw P., Wilk W., Nasiłowski M.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Jarosz T., Osiejewicz R., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S., Krakowski K.
Bujały – Grodzisk 4:0
(Łukasz Zawadzki-2, Kamil Zawadzki-2)
Bujały: Strzała M., Strzała J., Strzała Paweł, Strzała R., Kur M., Czarnocki J.,
Zawadzki Ł., Bujalski G., Zawadzki K., Kur W., Pacelt M.
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Matwiejczuk J., Ślepowroński P., Niepiekło R., Przesmycki W., Matwiejczuk Z., Ignaciuk A.
Ceranów- Topaz Węże 1:3
(Artur Rzeszotek-1# Paweł Ciepliński-2, Paweł Bednarczyk-1)
Ceranów: Plas Ł., Golatowski R., Rzeszorek A., Rawiński Ł., Sołtys G.,
Jawoszek G., Cieślak T., Zembrowski P., Jóźwiak K., Mikołajczyk A.
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P., Filipek M., Filipek P., Ksionek T., Stefańczuk., Jeżowski., Replin P.
Skrzeszew- Kosów Lacki 11:3
(Grzegorz Kozaczuk-5, Marcin Malinowski-4, Adam Hardejewicz-1, Dariusz Kozaczuk-1# Marek Kozanka-1, Tomasz Wesołowski-1, Jacek Zieliński-1)
Skrzeszew: Kozaczuk G., Hardejewicz A., Kozaczuk D., Malinowski M., Koprowski Ł., Kwasik R., Połog P., Bazylczuk W., Krukowski C., Siemion G., Czerkas Ł., Gotowicki T.
Kosów Lacki: Wilgos W., Kozanka M., Wesołowski T, Owsianka A, Dymek A,
Zieliński M., Zieliński J.
Rytele Święckie- Dzierzby 1:4
(Radosław Floryszczyk-1 # Bogdan Wrzosek-2, Andrzej Pniewski-1,
Krzysztof Przewoźnik-1)
Rytele Św.: Skorek S., Kowalewski K., Żebrowski G., Floryszczyk R., Rytel Andrianik R., Zembrowski Z., Kucharek P., Rytel Andrianik M.
Sabnie- Golanki 2:4
(Jarosław Kobus-1, Ignacy Rozbicki-1# Mariusz Mosiej-2, Marcin Steć-1,
Krzysztof Boruta-1)
Sabnie: Tomczuk I., Kobus J., Nowakowski D., Romaniuk M., Iwaniuk K., Rozbicki I., Nowoszek C., Jeznach H., Korczewski R.
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski R., Stańczyk Ł., Mosiej M., Steć M. Boruta K.
(Grzegorz Deoniziak-1, Andrzej Maliszewski-1* # Michał Wasiluk-4)
Seroczyn: Ceglarz J., Boruta K.*, Piwko H., Romańczuk A., Szymański M., Piekarski M., Deoniziak G., Maliszewski A.*
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Radawiec S., Jarosz T., Osiejewicz R., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S.
* zawodnicy grali za zgodą drużyny przeciwnej
Golanki- Białobrzegi 1:1
(Andrzej Maliszewski-1 # Jacek Wicenciak)
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski R., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Mosiej M., Steć M., Boruta K., Wyszyński P.
Białobrzegi: Łojko J., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Marcin, Steć Michał, Steć W., Wilk R., Wicenciak J., Wojewódzki L.
Grodzisk- Topaz Węże 3:2
(Jacek Siemieniuk-2, Wojciech Przesmycki-1# Paweł Bednarczyk-1, Andrzej Jeżowski-1)
Grodzisk: Rogoziński K., Matwiejczuk J., Ślepowroński P., Siemieniuk J., Andrzejczuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Ignaciuk A.
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P.,
Filipek M., Filipek P., Jeżowski., Replin P., Oziębło W.
Kupientyn- Bujały 0:2
(Łukasz Zawadzki-2)
Kupientyn: Giżyński P., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Skolimowski T., Stańczuk P., Załoga W., Buczyński R., Graw P., Wilk W.
Bujały: Strzała M., Strzała J., Strzała Paweł, Strzała R., Kur M., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Pniewski P.
Skrzeszew- Rytele Święckie 2:0
(Łukasz Dropia-2)
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Kozaczuk G., Hardejewicz A., Malinowski M., Połog P., Krukowski C., Siemion G., Koprowski Ł., Tomczuk G., Czerkas Ł., Socha T., Gotowicki T.
Rytele Św.: Skorek S., Kowalewski K., Floryszczyk R., Samulak A., Rytel Floryszczyk S., Rytel Andrianik R., Żebrowski G., Zembrowski Z., Godlewski K., Rytel Andrianik M., Kucharek P.
Dzierzby- Kosów Lacki 1:3
(bramka samobójcza-1# Tomasz Wesołowski-2, Marek Kozanka-1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Kozanka M., Wesołowski T., Zieliński M., Dymek A., Brodziński A., Zieliński J., Godlewski P.
Sabnie – Ceranów 4:2
(Dawid Nowakowski-2, Jarosław Kobus-1, Robert Korczewski-1
# Grzegorz Jawoszek-1, bramka samobójcza-1)
Sabnie: Tomczuk I., Kobus J., Nowakowski D., Romaniuk M., Iwaniuk K., Rozbicki I., Nowoszek C., Jeznach H., Korczewski R.
Ceranów: Plas Ł., Golatowski R., Rawiński Ł., Sołtys G., Mikołajczyk A., Cieślak T., Jóźwiak K.,Jawoszek G., Jawoszek A.
(Jacek Wasiluk-2, Grzegorz Fajkowski-1 # Jacek Siemieniuk-3, Radosław Niepiekło-1, Wojciech Przesmycki-1, Adam Ignaciuk-1)
Sokołów: Jurczak R., Wasiluk J., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M., Jarosz T., Jackowski J., Krawczuk G., Tkaczyk S.
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Matwiejczuk J., Ślepowroński P., Niepiekło R., Siemieniuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Ignaciuk A.
Białobrzegi- Kupientyn 9:2
(Łukasz Steć-6, Krzysztof Steć-2, Jarosław Kur-1# Artur Pawelec-1)
Białobrzegi: Kur J., Steć K., Steć Ł., Steć Marcin, Steć Michał, Steć W., Wicenciak J., Wilk R.
Kupientyn: Wiewiórka, Giżyński P., Odowski M., Pawelec A., Stańczuk P., Załoga W., Wilk W.
Rytele Święckie- Seroczyn 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała w komplecie na mecz
Topaz Węże – Bujały 4:1
(Paweł Ciepliński-2, Andrzej Jeżowski-2 # Jacek Strzała-1)
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P.,
Filipek M., Filipek P., Ksionek T., Jeżowski., Replin P.
Bujały: Strzała M., Strzała J., Strzała Paweł, Kur M., Bujalski G., Zawadzki K., Strzała M.
Ceranów- Dzierzby 0:7
(Jacek Hanusz-5, Bogdan Wrzosek-2)
Ceranów: Plas Ł., Golatowski R., Rzeszotek A., Rawiński Ł., Cieślak T., Mikołajczyk A., Lipka C., Bereza M., Nowotniak P., Uczyński R.
Golanki- Skrzeszew 5:1
(Krzysztof Boruta-2, Krzysztof Nowak-1, Robert Andrzejewski-1, Mariusz Mosiej-1# Marek Choma-1)
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Mosiej M., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Steć M., Boruta K.
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Kozaczuk G., Hardejewicz A., Kozaczuk D., Połog P., Malinowski M., Krukowski C., Koprowski Ł., Gotowicki T.
Kosów Lacki- Sabnie 4:4
(Tomasz Maliszewski-4 # Ireneusz Tomczuk-1, Jarosław Kobus-1, Dawid Nowakowski-1, Marcin Romaniuk-1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Wujek A., Jakubik A., Kozanka M., Wesołowski T., Borowy D., Brodziński A., Zieliński J., Godlewski P., Maleszewski T.
Sabnie: Tomczuk I., Kobus J., Nowakowski D., Romaniuk M., Iwaniuk K., Rozbicki I., Nowoszek C., Jeznach H., Korczewski R.
Sokołów – Bujały 1:1
(Michał Wasiluk-1# Maciej Strzała-1)
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M.,
Jarosz T., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S.
Bujały: Strzała M., Strzała J., Strzała Paweł, Kur M., Czarnocki J., Bujalski G., Grądzki W.
Skrzeszew- Seroczyn 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Rytele Święckie- Golanki 1:3
(Radosław Floryszczyk-1 # Krzysztof Nowak-1, Mariusz Mosiej-1, bramka samobójcza-1)
Rytele Św.: Skorek S., Rytel Floryszczyk S., Żebrowski G., Rytel Andrianik K., Kruk J., Floryszczyk R., Rytel Andrianik R.
Golanki: Nowak K., Andrzejewski R., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Mosiej M., Steć M., Boruta K., Augustyniak R., Saczuk M.
Grodzisk– Ceranów 3:0
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Topaz Węże- Kupientyn 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Sabnie – Dzierzby 0:3 walkower
* drużyna gospodarzy nie zebrała składu
(Krzysztof Kowalewski-4, Sławomir Skorek-2, Jacek Kruk-1# Dawid Nowakowski-2, Marcin Romaniuk-1, Hubert Jeznach-1)
Rytele Św.: Skorek S., Kowalewski K., Żebrowski G., Floryszczyk R., Rytel Andrianik R., Kruk J., Andrianik A.
Sabnie: Tomczuk I., Nowakowski D., Romaniuk M., Iwaniuk K., Rozbicki I., Nowoszek C., Jeznach H., Korczewski R.
Skrzeszew – Sokołów 5:1
(Dariusz Kozaczuk-3, Grzegorz Kozaczuk-1, Rafał Kwasik-1 # Michał Wasiluk-1)
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Kozaczuk G., Hardejewicz A., Kozaczuk D., Siemion G., Połog P., Malinowski M., Kwasik R., Bazylczuk W., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M.,
Jarosz T., Osiejewicz R., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S.
Seroczyn- Ceranów 3:11
(Grzegorz Deoniziak-2, Mariusz Szymański-1# Łukasz Rawiński-5, Robert Golatowski-2, Grzegorz Sołtys-2, bramki samobójcze-2)
Seroczyn: Ceglarz J., Piwko H., Romańczuk A., Szymański M., Deoniziak G.
Ceranów: Plas Ł., Golatowski R., Rawiński Ł., Sołtys G., Mikołajczyk A., Jawoszek A., Lipka C., Uszyński R.
Golanki- Topaz Węże 7:2
(Marcin Steć-3, Mariusz Mosiej-1, Łukasz Stańczyk-1, Andrzej Maliszewski-1, Robert Andrzejewski-1# Paweł Ciepliński-1, Marcin Zwoliński-1)
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski R., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Mosiej M., Steć M., Boruta K.
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Stefańczuk., Jeżowski., Replin P., Oziębło W.
Grodzisk – Kosów Lacki 12:3
(Jacek Siemieniuk-6, Wojciech Przesmycki-2, Tomasz Strzała-2, Maciej Buczyński-1, Adam Ignaciuk-1# Jacek Zieliński-2, Marek Kozanka-1)
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Matwiejczuk J., Ślepowroński P., Siemieniuk J., Andrzejczuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Ignaciuk A.,
Strzała T.
Kosów Lacki: Wilgos W., Wujek A., Jakubik A., Kozanka M., Wesołowski T., Zieliński J., Brodziński A., Borowy D.
Kupientyn- Dzierzby 3:3
(Tomasz Skolimowski-2, Paweł Gizyński-1# Jacek Hanusz-3)
Kupientyn: Buczyński A., Giżyński P., Kaczor T., Odowski M., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Skolimowski T., Załoga W., Graw P., Nasiłowski M.
Bujały- Białobrzegi 2:3
(Maciej Strzała-1, Łukasz Zawadzki-1 # Łukasz Steć-2, Sławomir Zdunek-1)
Bujały: Strzała M., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Kur M., Czarnocki J.,
Zawadzki Ł., Bujalski G., Zawadzki K., Pniewski P.
Białobrzegi: Darda J., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Mastalerczuk Ł., Zdunek S.
(Dawid Nowakowski-2, Jarosław Kobus-1, Robert Korczewski-1
# Grzegorz Fajkowski-1, Tomasz Jarosz-1)
Sabnie: Tomczuk I., Kobus J., Nowakowski D., Romaniuk M., Iwaniuk K., Rozbicki I., Jeznach H., Korczewski R.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Jarosz T., Osiejewicz R.,
Jurczak R., Tkaczyk S.
(Krzysztof Steć-2 # Marek Choma-2, Dariusz Kozaczuk-2, Paweł Połog-1, Wojciech Bazylczuk-1)
Białobrzegi: Darda J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Steć W., Zdunek S.
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Kozaczuk G., Hardejewicz A., Kozaczuk D., Siemion G., Połog P., Malinowski M., Bazylczuk W., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G.
Topaz Węże – Seroczyn 5:0
(..........Stefańczuk-2, Piotr Replin-1, Sławomir Replin-1, Paweł Ciepliński-1)
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Stefańczuk., Jeżowski., Replin P., Oziębło W.
Seroczyn: Ceglarz T., Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Romańczuk A., Szymański M.
Ceranów – Golanki 0:5
(Mariusz Mosiej-2, Robert Andrzejewski-1, Marcin Steć-1, Krzysztof Boruta-1)
Ceranów: Plas Ł., Golatowski R., Rawiński Ł., Sołtys G., Jawoszek G.,
Cieślak T., Jawoszek A., Uszyński R.
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski R., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Mosiej M., Steć M., Boruta K.
Dzierzby – Grodzisk 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Kosów Lacki- Kupientyn 3:6
(Adam Jakubik-1, Marek Kozanka-1, Tomasz Wesołowski-1 # Radosław Ratyński-1, Wojciech Załoga-1, Tomasz Skolimowski-1, Tadeusz Kaczor-1, Artur Pawelec-1, Paweł Giżyński-1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Wesołowski T., Owsianka A., Zieliński M.,
Kozanka M., Jakubik A., Brodziński A., Zieliński J.
Kupientyn: Buczyński A., Giżyński P., Kaczor T., Odowski M., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Skolimowski T., Stańczuk P., Załoga W.
Bujały – Rytele Święckie 3:4
(Paweł Strzała-1, Maciej Strzała-1, Łukasz Zawadzki-1
# Krzysztof Kowalewski-4)
Bujały: Strzała M., Strzała Paweł, Kur M., Czarnocki J., Zawadzki Ł., Bujalski G., Kur W., Bujalski M., Moczulski T.
Rytele Św.: Skorek S., Rytel Andrianik S., Kowalewski K., Rytel Floryszczyk S.,
Żebrowski G., Rytel Andrianik R., Rytel Andrianik K., Kruk J., Andrianik A.
(Łukasz Steć-3, Krzysztof Stec-2, Justyn Łojko-1# Dawid Nowakowski-3,
Marcin Romaniuk-1)
Białobrzegi: Darda J., Łojko J., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Wilk R., Puchalski P.
Sabnie: Tomczuk I., Kobus J., Nowakowski D., Romaniuk M., Iwaniuk K., Rozbicki I., Korczewski R.
Sokołów – Topaz Węże 4:3
(Grzegorz Fajkowski-2, Michał Wasiluk-1, Jacek Wasiluk-1 # Sławomir Replin-2, Wojciech Oziębło-1)
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P., Filipek M., Filipek P., Ksionek T., Replin P., Oziębło W.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Jarosz T., Osiejewicz R., Krawczuk G., Jurczak R.
Seroczyn- Dzierzby 0:3 walkower
* drużyna gospodarzy nie zebrała składu
Golanki – Kosów Lacki 5:3
(Robert Andrzejewski-2, Krzysztof Boruta-2, Mariusz Mosiej-1
# Marek Kozanka-1, Tomasz Wesołowski-1, Daniel Borowy-1)
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski R., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Mosiej M., Boruta K., Augustyniak R.
Kosów Lacki: Wilgos W., Wujek A., Jakubik A., Kozanka M., Wesołowski T., Owsianka A., Zieliński J., Borowy D.
Grodzisk – Rytele Święckie 8:2
(Jacek Siemieniuk-3, Sylwester Rogoziński-2, Maciej Buczyński-2, Wojciech Przesmycki-1# Sylwester Rytel Andrianik-1, Krzysztof Kowalewski-1)
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Matwiejczuk J., Siemieniuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Ignaciuk A.
Rytele Św.: Skorek S., Rytel Andrianik S., Kowalewski K., Floryszczyk R.,
Rytel M., Rytel Andrianik M., Rytel Andrianik K., Kruk J., Andrianik A.
Kupientyn – Skrzeszew 3:2
(Artur Pawelec-2, Tomasz Skolimowski-1# Grzegorz Kozaczuk-1, Paweł Połog-1)
Kupientyn: Buczyński A., Giżyński P., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Nasiłowski M., Skolimowski T., Stańczuk P., Załoga W., Strzała M.
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Kozaczuk G., Hardejewicz A., Kozaczuk D., Siemion G., Połog P., Malinowski M., Kwasik R., Bazylczuk W., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G.
Runda wiosenna
(Krzysztof Steć -4, Łukasz Steć -2, Dariusz Steć -1# Marek Kozanka -1)
Białobrzegi: Darda J., Steć D., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Steć W., Wilk R.
Kosów Lacki: Wilgos W., Jakubik A., Kozanka M., Wesołowski T., Owsianka A., Zieliński J, Augustyniak S.
(Mariusz Szymański -1# Dariusz Kozaczuk -3, Łukasz Dropia -1)
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Ceglarz T., Ceglarz J., Wojewódzki D., Boruta R., Wojewódzki A., Deniziak D., Romańczuk A., Szymański M., Bień T.
Skrzeszew: Dropia Ł., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Siemion G., Połog P., Malinowski M., Kwasik R., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G., Czerkas Ł., Socha T.
(Sławomir Replin -1, Marek Wierzbicki -1, Marcin Zwoliński -1)
Rytele Św.: Skorek S., Żebrowski G., Floryszczyk R., Rytel Andrianik R.,
Rytel M., Rytel Andrianik K., Kruk J.
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P.,
Filipek M., Ksionek T., Oziębło W., Wierzbicki M.
(Jacek Siemieniuk -2, Ignacy Rozbicki -1, bramka samobójcza-1
# Mariusz Mosiej -2, Krzysztof Boruta -2, Robert Andrzejewski -1)
Grodzisk: Matwiejczuk J., Siemieniuk J., Andrzejczuk J., Przesmycki W., Rozbicki I., Tomczuk I., Nowakowski D.
Golanki: Nowak P., Malinowski P., Nowak K., Andrzejewski R., Maliszewski A., Steć M., Stańczyk Ł., Mosiej M., Boruta K.
(Wojciech Grądzki -1# Jacek Wasiluk -1)
Bujały: Strzała M., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Kur M., Bujalski G., Kur W., Pacelt M., Borys K., Moczulski T.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Jarosz T., Jackowski J., Osiejewicz R., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S.
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Sabnie – Skrzeszew 0:3 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Sabnie – Kupientyn 0:3 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XII kolejka 30.03.2003
Bujały: Strzała M., Strzała Paweł, Kur M., Czarnocki J., Bujalski G., Pniewski P., Zawadzki K., Bujalski M.
Golanki: Nowak P., Malinowski P., Nowak K., Andrzejewski R., Maliszewski A., Steć M., Stańczyk Ł., Boruta K., Szymański W., Nicpan S.
Dzierzby – Sokołów 2:4
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Jarosz T., Osiejewicz R., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S., Krakowski K., Chomać G.
,,Topaz” Węże – Kosów Lacki 6:0
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P.,
Filipek M., Ksionek T., Oziębło W., Wierzbicki M.
Kosów Lacki: Wilgos W., Wujek A., Jakubik A., Kozanka M., Wesołowski T., Zieliński M., Brodziński A., Zieliński J.
Białobrzegi – Rytele Święckie 7:0
(Jarosław Steć -2, Łukasz Steć -1, Michał Steć -1, Maciej Steć -1, Dariusz Steć -1,
Jarosław Kur -1)
Białobrzegi: Darda J., Kur J., Steć D., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Wilk R.
Rytele Św.: Skorek S., Żebrowski G., Floryszczyk R., Rytel Andrianik R.,
Rytel M., Rytel Andrianik K., Kruk J.
Kupientyn- Seroczyn 6:0
(Tomasz Skolimowski -2, Tadeusz Kaczor -1, Artur Pawelec -1, Radosław
Ratyński -1, Jarosław Ruciński -1)
Kupientyn: Giżyński P., Kaczor T., Odowski M., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Skolimowski T., Balcerek G., Graw P.
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Piwko H., Bień T., Deniziak D., Romańczuk A., Szymański M., Piekarski M., Deoniziak G.
(Ireneusz Tomczuk -1, Dawid Nowakowski -1, Sylwester Rogoziński –1
# Łukasz Dropia –1, Grzegorz Kozaczuk -1, Grzegorz Siemion -1)
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Ślepowroński P., Siemieniuk J., Przesmycki W., Tomczuk I., Nowakowski D.
Skrzeszew: Dropia Ł., Kozaczuk G., Hardejewicz A., Siemion G., Połog P.,
Kwasik R., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G., Czerkas Ł., Pieńkos M.,
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Sabnie – Seroczyn 0:3 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XIII kolejka 6.04.2003
* wszystkie mecze z tej kolejki zostały przełożone na termin późniejszym ze względu na złe warunki atmosferyczne.
XIV kolejka 13.04.2003
Białobrzegi – Bujały 1:0
(Łukasz Steć -1)
Białobrzegi: Darda J., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Steć W., Wilk R.
Bujały: Strzała M., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała R., Kur M., Czarnocki J.,
Zawadzki Ł., Bujalski G., Zawadzki K., Pniewski P., Moczulski T.
Seroczyn – Rytele Święckie 7:2
(Mariusz Szymański -4, Adam Romańczuk -3 # Andrzej Samulak -1, Jacek Kruk -1)
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Ceglarz J., Wojewódzki A., Piwko H., Romańczuk A., Bień T., Szymański M., Piekarski M., Romańczuk P.
Rytele Św.: Samulak A., Żebrowski G., Rytel Andrianik R., Rytel M., Kruk J., Andrianik A., Kowalewski M.
Kupientyn – ,,Topaz” Węże 1:2
(Jarosław Ruciński -1 # Sławomir Replin -1, Marcin Zwoliński -1)
Kupientyn: Giżyński P., Kaczor T., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Skolimowski T., Graw P., Wilk W., Nasiłowski M., Odowski P.
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P.,
Ksionek T., Oziębło W., Wierzbicki M.
Grodzisk – Dzierzby 1:5
(Ireneusz Tomczuk -1 # Jacek Hanusz -3, Krzysztof Przewoźnik -1,
Bogdan Wrzosek -1)
Grodzisk: Rogoziński K., Matwiejczuk J., Andrzejczuk J., Siemieniuk J., Przesmycki W., Tomczuk I., Nowakowski D., Strzła T., Wierzbicki T.
Skrzeszew- Golanki 2:4
(Dariusz Kozaczuk -2 # Mariusz Andrzejewski -2, Robert Andrzejewski -1,
Piotr Nowak -1)
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Kozaczuk G., Hardejewicz A., Kozaczuk D., Siemion G., Połog P., Malinowski M., Kwasik R., Bazylczuk W., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G.
Golanki: Nowak P., Malinowski P., Nowak K., Andrzejewski M., Mosiej M., Andrzejewski R., Steć M., Maliszewski A., Szymański W.
Kosów L. – Sokołów 5:6
(Marek Kozanka -2, Tomasz Wesołowski -1, Adam Jakubik -1, Daniel Borowy –1 # Michał Wasiluk -5, Tomasz Jarosz -1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Wujek A., Jakubik A., Kozanka M., Wesołowski T., Owsianka A., Zieliński M., Zieliński J., Borowy D.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M.,
Jarosz T., Jackowski J., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S.
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Bujały - Sabnie 3:0 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XV kolejka 19.04.2003 (sobota)
Rytele Święckie – Sokołów 4:5
(Sławomir Skorek -3, Radosław Andrianik -1 # Michał Wasiluk -3,
Grzegorz Fajkowski -2)
Rytele Św.: Skorek S., Kowalewski K., Żebrowski G., Floryszczyk R., Rytel Andrianik R., Rytel M., Andrianik A., Kruk J.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M.,
Jarosz T., Jackowski J., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S.
,,Topaz” Węże – Białobrzegi 2:0
(Sławomir Replin -1, Paweł Ciepliński -1)
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P.,
Ksionek T., Oziębło W., Wierzbicki M.
Białobrzegi: Darda J., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Wicenciak J., Wilk R., Zieliński J.
Kosów Lacki – Seroczyn 1:11
(Radosław Żochowski-1 # Robert Boruta-4, Adam Romańczuk-3, Mariusz
Szymański-2, Daniel Wojewódzki-1, Dariusz Deniziak-1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Wujek J., Brodziński A., Dymek A., Zieliński J., Maleszewski T, Godlewski P., Żochowski R.
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Wojewódzki D., Wojewódzki A., Boruta R., Mazurczak S., Deniziak D., Romańczuk A., Szymański M., Bień T., Stolarczuk P.
Dzierzby – Golanki 2:3
(Krzysztof Przewoźnik-1, Andrzej Pniewski-1 # Andrzej Maliszewski-3)
Golanki: Nowak P., Malinowski P., Nowak K., Andrzejewski R., Maliszewski A., Mosiej M., Stańczyk Ł., Szymański W., Wojdalski P.
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Sabnie – Grodzisk 0:3 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XVI kolejka 27.04.2003
Bujały – Dzierzby 1:1
(Mariusz Strzała -1 # Jacek Hanusz -1)
Bujały: Strzała Maciej., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Czarnocki J., Zawadzki Ł., Bujalski G., Zawadzki K., Pniewski P., Strzała Mariusz
Białobrzegi - ,, Topaz” Węże 4:5
(Krzysztof Steć -2, Łukasz-Steć 2 # Piotr Zwoliński -2, Sławomir Replin -2, Wierzbicki
Marek-1)
Białobrzegi: Darda J., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Steć W., Wilk R., Zieliński J.
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P.,
Ksionek T., Oziębło W., Wierzbicki M., Dębski
Grodzisk – Seroczyn 7:4
(Jacek Siemieniuk -5, Wojciech Przesmycki -1, Tomasz Wierzbicki -1
# Mariusz Szymański -3, Henryk Piwko -1)
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Matwiejczuk J., Siemieniuk J., Przesmycki W., Tomczuk I., Kobus J., Wierzbicki T.
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Piwko H., Bień T., Romańczuk A., Szymański M., Stolarczuk P.
Kosów Lacki – Golanki 0:5
(Marcin Steć -2, Andrzej Maliszewski -1, Piotr Nowak -1, Krzysztof Boruta -1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Jakubik A., Kozanka M., Owsianka A., Zieliński M., Zieliński J., Wesołowski T., Borowy D.
Golanki: Nowak P., Malinowski P., Nowak K., Andrzejewski M., Boruta K., Andrzejewski R., Steć M., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Szymański W.
Rytele Święckie – Skrzeszew 3:6
(Sławomir Skorek -2, Radosław Andrianik -1 # Łukasz Dropia -2, Rafał
Kwasik -2, Paweł Połog -2)
Rytele Św.: Skorek S., Żebrowski G., Rytel Andrianik R., Rytel M., Rytel Andrianik M., Kruk J., Andrianik A., Kowalewski M.
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Hardejewicz A., Siemion G., Połog P., Kwasik R., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G., Socha T., Gotowicki T.
Kupientyn – Sokołów 4:4
(Artur Pawelec -2, Tadeusz Kaczor -1, Radosław-Ratyński 1# Michał Wasiluk -2, Jacek Wasiluk -1, Sławomir Radawiec -1)
Kupientyn: Giżyński P., Kaczor T., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Skolimowski T., Załoga W., Graw P., Wilk W., Nasiłowski M.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Jarosz T., Osiejewicz R., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S.
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Golanki -Sabnie 3:0 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XVII kolejka 1.05.2003
Białobrzegi – Dzierzby 4:3
(Krzysztof Steć -2, Jarosław Steć -1, Łukasz Steć -1 # Marcin Danielczuk -2, Tomasz
Wrzosek -1)
Białobrzegi: Darda J., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Steć W., Wilk R.
Golanki – Bujały 6:1
(Piotr Wojdalski -3, Krzysztof Boruta -1, Piotr Nowak -1, Marcin Steć -1
# Kami Zawadzki-1)
Golanki: Nowak P., Malinowski P., Nowak K., Andrzejewski M, Boruta K, Andrzejewski R., Steć M., Maliszewski A, Stańczyk Ł., Mosiej M., Szymański W, Wojdalski P., Wyszyński P.
Bujały: Strzała M., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała R., Kur M., Czarnocki J.,
Zawadzki Ł., Bujalski G., Zawadzki K., Kur W., Moczulski T.
Seroczyn – Sokołów 2:3
(Adam Romańczuk -2 # Grzegorz Fajkowski -1, Sławomir Radawiec -1,
Jacek Jackowski -1)
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Wojewódzki D., Wojewódzki A., Boruta R., Mazurczak S., Piwko H., Deniziak D., Romańczuk A., Szymański M., Bień T.
Sokołów: Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Jackowski J., Osiejewicz R.,
Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S., Dobrowolski R
Skrzeszew - ,,Topaz” Węże 4:2
(Marek Choma -2, Łukasz Dropia -1, Paweł Połog -1 # Sławomir Replin -1,
Piotr Zwoliński -1)
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Hardejewicz A., Siemion G., Połog P., Malinowski M., Krukowski C., Tomczuk G., Czerkas Ł.
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński P., Bednarczyk P., Filipek M., Oziębło W., Wierzbicki M.
Kosów Lacki – Rytele Święckie 12:3
(Tomasz Wojtczuk -4, Marek Kozanka -3, Daniel Borowy -2, Jacek Zieliński -1, Marcin Zieliński -1, Adam Jakubik -1 # Jacek Kruk -2, Andrzej Samulak -1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Jakubik A., Kozanka M., Zieliński M., Brodziński A., Zieliński J., Borowy D., Wojtczuk T.
Rytele Św.: Skorek S., Samulak A., Rytel Floryszczyk S., Rytel M., Kruk J., Andrianik A., Kowalewski M.
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Topaz Węże- Sabnie 3:0 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XVIII kolejka 3.05.2003
Białobrzegi – Grodzisk 4:2
(Krzysztof Steć -2, Jarosław Steć -1, Łukasz Steć -1 # Jarosław Kobus -1,
Marcin Romaniuk -1)
Białobrzegi: Darda J., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Steć W., Wilk R.
Grodzisk: Rozgoziński S., Matwiejczuk J., Siemieniuk J., Przesmycki W., Kobus J., Tomczuk I., Wierzbicki T., Romaniuk M., Korczewski R.
Skrzeszew – Sokołów 5:0
(Marek Choma -2, Łukasz Koprowski -2, Łukasz Dropia -1)
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Hardejewicz A., Siemion G., Połog P., Malinowski M., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G., Czerkas Ł., Pieńkos M.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M.,
Jarosz T., Osiejewicz R., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S.
Seroczyn – ,,Topaz” Węże 1:3
(Henryk Piwko -1 # Marcin Zwoliński -3)
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Ceglarz T., Wojewódzki D., Wojewódzki A.,
Piwko H., Bień T, Deniziak D., Romańczuk A., Szymański M.
Topaz Węże: Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P.,
Filipek M., Ksionek T., Oziębło W., Wierzbicki M., Dębski
Golanki – Kupientyn 6:3
(Piotr Wojdalski -3, Mariusz Mosiej -1, Mariusz Andrzejewski -1, Krzysztof Boruta -1 # Wojciech Załoga -1, Radosław Ratyński -1, Piotr Odowski -1)
Golanki: Malinowski P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Mosiej M., Steć M., Boruta K., Wojdalski P. Wyszyński P.
Kupientyn: Kaczor T., Odowski M., Ratyński R., Skolimowski T., Załoga W., Balcerek G., Odowski P.
Bujały – Kosów Lacki 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
* drużyna z Ceranowa i drużyna z Sabni wycofały się z rozgrywek
XIX kolejka 4.05.2003
Dzierzby – Rytele Święckie 5:1
(Tomasz Wrzosek -2, Kamil Pietranik -1, Andrzej Pniewski -1, Grzegorz Gawrysiuk -1 # Sławomir Skorek -1)
Rytele Św.: Skorek S., Rytel Floryszczyk S., Żebrowski G., Rytel Andrianik R., Rytel M., Rytel Andrianik K., Kruk J., Kowalewski M.
Seroczyn – Golanki 1:0
(Adam Romańczuk -1)
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Wojewódzki D., Wojewódzki A., Boruta R., Piwko H., Bień T., Deniziak D., Romańczuk A., Szymański M.
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski R., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Mosiej M., Steć M., Boruta K., Szymański W.
Grodzisk – Bujały 7:1
(Jacek Siemieniuk -3, Jarosław Kobus -2, Dawid Nowakowski -1, Tomasz Wierzbicki -1 # Mariusz Pacelt-1)
Grodzisk: Rogoziński K., Matwiejczuk J., Ślepowroński P., Siemieniuk J., Przesmycki W., Tomczuk I., Nowakowski D., Kobus J., Wierzbicki T.
Bujały: Strzała M., Strzała Paweł, Kur M., Czarnocki J., Bujalski G., Borys K., Zawadzki K., Moczulski T.
Bujały – Kupientyn 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Kosów Lacki – Białobrzegi 2:2
(Marek Kozanka -2 # Maciej Steć -1, Krzysztof Steć -1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Wesołowski T, Brodziński A, Zieliński J., Borowy D., Jakubik A., Kozanka M., Godlewski P., Wojtczuk T.
Białobrzegi: Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał,
Steć W., Wilk R.
,,Topaz” Węże – Sokołów 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Sabnie – Kosów Lacki 0:3 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XX kolejka 11.05.2003
Białobrzegi – Golanki 1:2
(Krzysztof Steć -1 # Robert Andrzejewski -1, Andrzej Maliszewski -1)
Białobrzegi: Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał,
Steć W., Wilk R., Zieliński A.
Golanki: Nowak P., Malinowski P., Nowak K., Andrzejewski M., Boruta K., Andrzejewski R., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Mosiej M., Steć M., Wyszyński M.
Dzierzby – Kupientyn 2:2
(Jacek Hanusz -2 # Tadeusz Kaczor -1, Tomasz Skolimowski -1)
Kupientyn: Giżyński P., Kaczor T., Pawelec A., Ratyński R., Skolimowski T., Odowski P., Nasiłowski M.
,,Topaz” Węże - Rytele Święckie 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Skrzeszew – Seroczyn 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Dzierzby - Sabnie 3:0 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XXI kolejka 18.05.2003
Kupientyn – Białobrzegi 1:9
(Tomasz Skolimowski -1 # Michał Steć -3, Jarosław Zieliński -2, Jarosław Kur -2,
Łukasz Steć -1, Jarosław Steć -1)
Kupientyn: Buczyński A., Giżyński P., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Balcerek G., Skolimowski T., Załoga W., Wilk W., Nasiłowski M., Odowski P.
Białobrzegi: Darda J., Kur J., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Wilk R., Zieliński J.
Kosów Lacki - ,,Topaz” Węże 3:3
(Marek Kozanka -1, Tomasz Wesołowski -1, Daniel Borowy -1
# Marek Wierzbicki -2, Piotr Zwoliński -1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Wujek A., Jakubik A., Kozanka M., Wesołowski T, Zieliński M., Brodziński A., Zieliński J., Borowy D., Godlewski P., Wojtczuk T.
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński P., Bednarczyk P., Oziębło W.,
Wierzbicki M., Strąk D.
Dzierzby – Seroczyn 9:2
(Jacek Hanusz -5, Andrzej Pniewski -2, Marcin Danielczuk -1, Bogdan Wrzosek -1 # Artur Wojewódzki -1, Dariusz Deniziak -1)
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Wojewódzki D., Wojewódzki A., Piwko H.,
Deniziak D., Bień T., Romańczuk A., Szymański M.
Rytele Święckie – Bujały 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Sabnie – Rytele Święckie 0:3 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XXII kolejka 25.05.2003
Dzierzby – Skrzeszew 2:3
(Marcin Danielczuk-1, Andrzej Pniewski-1 # Łukasz Dropia-2, Rafał Kwasik-1)
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Kozaczuk G., Hardejewicz A., Kozaczuk D., Siemion G., Połog P., Malinowski M., Kwasik R., Czerkas Ł., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G.
Golanki – Sokołów 1:5
(Mariusz Mosiej-1 # Grzegorz Chomać 2, Sławomir Radawiec-2, Michał Wasiluk-1)
Golanki: Nowak P., Malinowski P., Nowak K., Andrzejewski R., Maliszewski A.,
Stańczyk Ł., Mosiej M., Steć M., Boruta K., Szymański W.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Jarosz T., Jackowski J., Osiejewicz R., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S., Chomać G.
,,Topaz” Węże – Grodzisk 5:7
(Piotr Zwoliński -2, Marek Wierzbicki -1, Marcin Zwolński -1, Sławomir Replin -1
# Dawid Nowakowski -2, Robert Korczewski -2, Jacek Siemieniuk -1, Jarosław Kobus -1, Piotr Osipiak -1)
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P., Filipek M., Oziębło W., Wierzbicki M.
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Andrzejczuk J., Siemieniuk J., Przesmycki W., Nowakowski D., Kobus J., Korczewski R., Osipiak P.
Rytele Św. – Białobrzegi 2:6
(Sławomir Skorek—1, Krzysztof Andrianik -1 # Jarosłw Zieliński -2, Michał Steć-1, Łukasz Steć -1, Jarosław Steć -1, Artur Zieliński -1)
Rytele Św.: Skorek S., Żebrowski G., Rytel Andrianik R., Rytel Andrianik M., Rytel Z., Kowalewski M., Rytel Andrianik K., Kruk J.
Białobrzegi: Steć J., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Zieliński J.,
Zieliński A.
Bujały – Seroczyn 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Sokołów -Sabnie 3:0 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XXIII kolejka 1.06.2003
Seroczyn – Bujały 4:0
(Robert Boruta -2, Mariusz Szymański -1, Jarosław Ceglarz -1)
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T., Boruta R., Szymański M., Jeliński W., Romańczuk P.
Bujały: Strzała M., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała R., Kur M., Czarnocki J.,
Zawadzki Ł., Bujalski G., Zawadzki K.
,,Topaz” Węże – Golanki 3:3
(Marcin Zwoliński -2, Piotr Zwoliński -1 # Mariusz Andrzejewski -1, Krzysztof Nowak -1, Andrzej Maliszewski -1)
Topaz Węże: Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P.,
Filipek M., Ksionek T., Oziębło W., Strąk D.
Golanki: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Boruta K., Maliszewski A., Stańczyk Ł., Mosiej M., Steć M., Szymański W., Bocian M., Augustyniak R.
Kosów Lacki – Grodzisk 2:6
(Adam Jakubik -1 DanieBorowy l-1 # Piotr Osipiak -2, Robert Korczewski -2, Jacek Siemieniuk –1, Dawid Nowakowski -1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Jakubik A., Kozanka M., Zieliński M., Zieliński J., Borowy D., Godlewski P.
Grodzisk: Rogoziński K., Siemieniuk J., Przesmycki W., Buczyński M.,
Ignaciuk A., Nowakowski D., Kobus J., Korczewski R., Osipiak P.
Dzierzby – Sokołów 8:2
(Grzegorz Gawrysiuk -3, Krzysztof Przewoźnik -2, Andrzej Pniewski -1, Robert Pniewski -1, Rafał Bogucki -1 # Michał Wasiluk -2)
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Radawiec S., Bogaj M., Jarosz T., Jackowski J.,
Jurczak R., Tkaczyk S.
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Sabnie – Białobrzegi 0:3 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XXIV kolejka 8.06.2003
Seroczyn – Białobrzegi 4:2
(Mariusz Szymański -2, Robert Boruta -2 # Michał Steć -1, Jarosław Zieliński -1)
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Ceglarz J., Wojewódzki D., Wojewódzki A., Bień T.,
Boruta R., Deniziak D., Romańczuk A., Szymański M.
Białobrzegi: Darda J., Kur J., Łojko J., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Steć W., Wicenciak J., Wilk R., Zieliński J.
,,Topaz” Węże – Dzierzby 2:3
(Sławomir Replin -1, Marcin Zwoliński -1 # Marcin-Danielczuk 1, Tomasz Wrzosek -1, Krzysztof Przewoźnik -1)
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P.,
Filipek M., Oziębło W., Wierzbicki M.
Rytele Święckie – Grodzisk 0:3 walkower
* drużyna gospodarzy nie zebrała składu na mecz
Bujały – Skrzeszew 0:2
(Łukasz Dropia -1, Grzegorz Siemion -1)
Bujały: Strzała M., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała R., Kur M., Czarnocki J.,
Zawadzki Ł., Bujalski G., Zawadzki K., Pniewski P., Kur W., Pacelt M., Moczulski T.
Skrzeszew: Dropia Ł., Siemion G., Połog P., Malinowski M., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G., Socha T., Gotowicki T.
Mecz zaległy
Kupientyn – Kosów Lacki 6:4
(Artur Pawelec -3, Piotr Odowski -1, Marcin Odowski -1, Radosław Ratyński -1
# Marcin Zieliński -4)
Kupientyn: Wiewiórka, Odowski M., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Skolimowski T., Stańczuk P., Załoga W., Wilk W., Odowski P.
Kosów Lacki: Wilgos W., Jakubik A, Zieliński M., Brodziński A, Augustyniak S., Zieliński J.
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Kupientyn- Sabnie 3:0 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XXV kolejka 15.06.2003
Kosów Lacki – Dzierzby 2:2
(Marek Kozanka -1, Rafał Augustyniak -1# Daniel Sawicki -2)
Kosów Lacki: Wilgos W., Jakubik A., Wesołowski T., Zieliński M., Zieliński J., Borowy D., Kozanka M., Godlewski P., Augustyniak R., Augustyniak S.
Skrzeszew – Białobrzegi 2:1
(Grzegorz Tomczuk -1, Łukasz Koprowski -1# Rafał Wilk -1)
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Kozaczuk G., Hardejewicz A., Kozaczuk D., Siemion G., Połog P., Malinowski M., Kwasik R., Bazylczuk W., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G., Hardejewicz S.
Białobrzegi: Darda J., Łojko J., Steć J., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Wilk R., Zieliński J.
Golanki – Rytele Święckie 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
,,Topaz” Węże – Kupientyn 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Grodzisk – Sokołów 5:3
(Jacek Siemieniuk -3, Jarosław Kobus -1, bramka samobójcza-1
# Michał Wasiluk -1, Jacek Wasiluk -1, Grzegorz Fajkowski -1)
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Matwiejczuk J., Siemieniuk J., Przesmycki W., Buczyński M., Ignaciuk A., Kobus J.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M.,
Jarosz T., Osiejewicz R., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S.
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Grodzisk – Sabnie 3:0 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
XXVI kolejka 19.06.2003
Białobrzegi- Sokołów 4:3
(Marcin Steć-1, Maciej Steć-1, Łukasz Steć-1, Jarosław Zieliński-1 # Grzegorz Fajkowski-1, Michał Wasiluk-1, Grzegorz Chomać-1)
Białobrzegi: Darda J., Steć J., Steć K., Steć Ł., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Wilk R., Zieliński J.
Sokołów: Wasiluk J., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M., Osiejewicz R., Tkaczyk S., Krakowski K.
,,Topaz” Węże – Bujały 5:4
(Sławomir Replin-1, Paweł Ciepliński-1, Marcin Zwoliński-1, Paweł Bednarczyk-1, Wojciech Oziębło-1 # Łukasz Zawadzki-3, Wojciech Grądzki-1)
Topaz Węże: Replin S., Ciepliński P., Zwoliński M., Zwoliński P., Bednarczyk P.,
Oziębło W., Wierzbicki M., Strąk D.
Bujały: Strzała M., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Kur M., Czarnocki J., Grądzki W., Zawadzki Ł.,Bujalski G., Zawadzki K., Moczulski T.
Skrzeszew – Kupientyn 1:2
(Łukasz Dropia-1 # Tadeusz Kaczor-2)
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Kozaczuk D., Siemion G., Malinowski M., Kwasik R., Krukowski C., Koprowski Ł., Czerkas Ł., Socha T., Pieńkos M., Gotowicki T.
Kupientyn: Graw P., Kaczor T., Odowski M., Pawelec A., Wilk W, .Ratyński R., Załoga W., Balcerek G.
Golanki – Grodzisk 6:1
(Mariusz Andrzejewski-2, Marcin Bocian-1, Mariusz Mosiej-1, Krzysztof
Boruta-1, Paweł Wyszyński-1 # Adam Ignaciuk-1)
Golanki: Nowak P., Malinowski P., Nowak K., Andrzejewski M., Boruta K., Andrzejewski R., Maliszewski A., Mosiej M., Steć M., Bocian M. Wyszyński P.
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Ślepowroński P., Siemieniuk J., Andrzejczuk J., Przesmycki W., Ignaciuk A., Nowakowski D.
Seroczyn – Kosów Lacki 1:3
(Mariusz Szymański-1 # Rafał Augustyniak-2, Marek Kozanka-1)
Seroczyn: Chendoszko Ł.- Ceglarz T., Ceglarz J., Wojewódzki A., Boruta R., Deniziak D., Wojewódzki D., Romańczuk A., Szymański M.
Kosów Lacki: Wilgos W., Wujek A., Jakubik A., Kozanka M, Wesołowski T., Zieliński J., Augustyniak R., Augustyniak S.
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Skrzeszew – Sabnie 3:0 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
Mecze zaległe: 22.06.2003
Rytele Święckie- Sokołów 2:5
(Krzysztof Andrianik-1, Sławomir Skorek-1# Michał Wasiluk-4,
Paweł Noszczak-1)
Rytele Św.: Skorek S., Samulak A., Żebrowski G., Rytel M., Godlewski K., Andrianik A., Rytel Andrianik M., Rytel Andrianik K., Kruk J.
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Radawiec S., Jarosz T., Osiejewicz R., Krawczuk G., Jurczak R., Tkaczyk S., Noszczak P.
Kosów Lacki – Skrzeszew 1:3
(Adam Jakubik-1 # Paweł Połog-1, Sławomir Hardejewicz-1, Łukasz Dropia-1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Wujek A., Jakubik A., Kozanka M., Augustyniak R., Godlewski P., Owsianka A., Zieliński J., Borowy D., Wojtczuk T., Augustyniak S.
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Kozaczuk G., Hardejewicz A., Kozaczuk D., Połog P., Malinowski M., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G., Socha T.,
Hardejewicz S.
Kosów Lacki – Bujały 7:2
(Daniel Borowy-4, Marek Kozanka-1, Sebastian Augustyniak-1, Adam Jakubik-1 # Maciej Strzała-1, Tomasz Moczulski-1)
Kosów Lacki: Wilgos W., Wujek A., Jakubik A., Kozanka M., Augustyniak R., Owsianka A., Zieliński J., Borowy D., Godlewski P., Wojtczuk T., Augustyniak S.
Bujały: Strzała M., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała R., Kur M., Czarnocki J.,
Zawadzki Ł., Bujalski G., Zawadzki K., Moczulski T.
Kupientyn – Grodzisk 1:0
(Artur Pawelec-1)
Kupientyn: Graw P., Kaczor T., Pawelec A., Ratyński R., Ruciński J., Skolimowski T., Załoga W., Balcerek G., Wilk W., Nasiłowski M.
Grodzisk: Rogoziński K., Rozgoziński S., Ślepowroński P., Andrzejczuk J., Siemieniuk J., Przesmycki W., Nowakowski D., Wierzbicki T.
Golanki – Dzierzby 3:3
(Andrzej Maliszewski-1, Mariusz Mosiej-1, Paweł Wyszyński-1# Jacek Hanusz-2, Bogdan Wrzosek-1)
Golanki: Nowak P., Malinowski P., Nowak K., Andrzejewski M., Maliszewski A., Steć M., Mosiej M., Wyszyński P., Bocian M.
Rytele Święckie – Kupientyn 1:6
(Sławomir Skorek-1 # Tomasz Skolimowski-3, Artur Pawelec-2, Wojciech Załoga-1)
Rytele Św.: Skorek S., Samulak A., Rytel Floryszczyk S., Żebrowski G., Rytel M., Kruk J., Rytel Andrianik M., Rytel Andrianik K., Andrianik A.
Kupientyn: Graw P., Kaczor T., Odowski M., Pawelec A., Ruciński J., Skolimowski T., Załoga W., Wilk W.
Dzierzby – Bujały 6:0
(Jacek Hanusz-3, Bogdan Wrzosek-1, Marcin Danielczuk-1, Andrzej Pniewski-1)
Bujały: Strzała M., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała R., Kur M., Czarnocki J.,
Zawadzki Ł., Bujalski G., Zawadzki K., Kur W.
Skrzeszew – Bujały 6:3
(Łukasz Dropia-2, Rafał Kwasik-2, Dariusz Kozaczuk-1, Grzegorz Tomczuk-1
# Łukasz Zawadzki-2, Maciej Strzała-1)
Skrzeszew: Dropia Ł., Choma M., Kozaczuk G., Hardejewicz A., Kozaczuk D., Siemion G., Połog P., Malinowski M., Kwasik R., Krukowski C., Koprowski Ł., Tomczuk G., Socha T.
Bujały: Strzała M., Strzała Piotr, Strzała Paweł, Kur M., Czarnocki J., Kur W., Zawadzki Ł., Bujalski G., Zawadzki K., Pniewski P.
Skrzeszew – Grodzisk 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Kupientyn – Rytele Święckie 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
* drużyna z Ceranowa wycofała się z rozgrywek
Sabnie – Topaz Węże 0:3 walkower
* drużyna z Sabni wycofała się z rozgrywek
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Golanki |
26 |
63 |
102 |
44 |
20 |
3 |
3 |
2. |
Skrzeszew |
26 |
62 |
89 |
36 |
20 |
2 |
4 |
3. |
Białobrzegi |
26 |
56 |
101 |
51 |
18 |
2 |
6 |
4. |
,,Topaz” Węże |
26 |
53 |
84 |
49 |
17 |
2 |
7 |
5. |
Grodzisk |
26 |
49 |
97 |
65 |
16 |
1 |
9 |
6. |
Dzierzby |
26 |
45 |
84 |
47 |
13 |
6 |
7 |
7. |
,,N”Sokołów |
26 |
42 |
77 |
85 |
13 |
3 |
10 |
8. |
Kupientyn |
26 |
42 |
74 |
70 |
13 |
3 |
10 |
9. |
Bujały |
26 |
30 |
50 |
66 |
9 |
3 |
14 |
10. |
Seroczyn |
26 |
24 |
62 |
100 |
8 |
0 |
18 |
11. |
Rytele Święckie |
26 |
24 |
55 |
104 |
8 |
0 |
18 |
12. |
Kosów L. |
26 |
23 |
80 |
121 |
6 |
5 |
15 |
13. |
Sabnie |
26 |
10 |
30 |
87 |
3 |
1 |
22 |
14. |
Ceranów |
26 |
4 |
20 |
86 |
1 |
1 |
24 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|