Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 158, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 279
statystyki szczegółowe
(Piotr Mazurczak-2, Krzysztof Boruta-2, Robert Andrzejewski-1, Adam Romańczuk-1, Stanisław Mazurczak-1 # Jacek Strzała-1, Janusz Czarnocki-1, Robert Pacelt-1, Mariusz Gmitrzuk-1)
Seroczyn I: Romańczuk A., Nowak K., Maliszewski A., Andrzejewski R., Mazurczak S., Mazurczak P., Boruta K.
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki J., Pacelt R., Kur M., Gmitrzuk M., Bujalski G., Kalicki J., Pacelt M.
(Jacek Wasiluk-3, Michał Wasiluk-1, Karol Krakowski-1, Sławomir Radawiec-1, Mieczysław Bogaj-1)
Seroczyn II: Chendoszko Ł., Wojewódzki D., Boruta R., Szymański M., Ceglarz J., Ceglarz T., Piwko T., Rokita M.
Sokołów: Księżopolski D., Wasiluk J., Wasiluk M., Małkus K., Krakowski K., Bogaj M., Fajkowski G., Radawiec S., Jarosz T.
(Andrzej Rawiński-1, Artur Rzeszotek-1, bramka samobójcza-1
# Marcin Staszewski-1)
Ceranów: Cieślak, Golatowski, Rawiński A., Załęski, Rzeszotek A., Jawoszek, Samulak, Zembrowski P., Sowa, Nowotniak, Iwanowski, Zając A.
Kosów L.:Żochowski R., Kazimierczuk, Staszewski, Domański, Harasim, Wojtczuk, Żochowski K., Maliszewski M.
(Piotr Osipiak-2, Jarosław Kobus-1 # Łukasz Dropia-2, Tomasz Mitura-1)
Sabnie: Nowakowski, Osipiak, Kobus, Miściorak, Rozbicki, Gotowicki, Romaniuk, Nowoszek
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Tomczuk, Dropia, Siemion, Kwasik R, Hardejewicz,
Połog P., Nowotniak, Pieńkos, Brewczuk, Mitura, Malinowski, Kozaczuk G.
* drużyna gospodarzy nie zebrała składu
(Wojciech Grądzki-1, Mariusz Turemka-1, bramka samobójcza-1
# Mariusz Strzała-2)
Jabłonna L.II: Ewiak M., Grądzki, Milik, Strzała, Turemka, Jóźwiak, Borys S., Borys K., Michalczuk
Nieciecz: Borys W., Ignaciuk, Buczyński A., Buczyński R., Smolik, Wierzbicki, Strzała M., Zawadzki, Ruciński, Strzała T.
(Mariusz Strzała-3, Adam Ignaciuk-2, Robert Buczyński-1, Tomasz Wierzbicki-1, Jarosław Ruciński-1, bramka samobójcza-1)
Seroczyn II: Parzonka, Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz J., Ceglarz T., Rokita, Romańczuk P., Chendoszko K.
Nieciecz: Borys W., Ignaciuk, Nasiłowski M., Buczyński A., Buczyński R., Wierzbicki, Kaczor, Ruciński, Strzała M., Strzała T.
(Tomasz Plichta-3, bramka samobójcza-1 # Jacek Wasiluk-1, Michał Wasiluk-1, Jarosław Rosłan)
Jabłonna L.I: Bielawski, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Kazanecki, Kraska, Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Wojtkowski, Ewiak S., Sarna
Sokołów: Wasiluk G., Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski, Rosłan, Fajkowski, Radawiec, Bogaj, Jarosz
(Robert Pacelt-1 # Mariusz Ewiak-2, Sylweter Borys-2, Wojciech Grądzki-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Pacelt R., Kur M., Bujalski G., Zawadzki K.
Jabłonna L.II: Stankiewicz, Ewiak M., Grądzki, Milik, Strzała, Turemka, Jóźwiak,
Borys K., Borys S., Michalczuk, Moczulski
(Łukasz Driopia-1, Grzegorz Siemion-1, Rafał Kwasik-1)
Ceranów: Nowotniak, Rawiński A., Zając A., Zając M., Rzeszotek A., Sowa, Rzeszotek W., Jawoszek, Załęski, Samulak
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Tomczuk, Dropia, Siemion, Kwasik R, Połog P., Hardejewicz, Nowotniak, Pieńkos, Kaługa
(Robert Andrzejewski-1, Jacek Siemieniuk-1 # Waldemar Kraska-1)
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Siemieniuk
Jabłonna L.I: Bielawski, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Kraska, Przesmycki M., Rudziński, Milik, Ewiak S., Sarna, Pieczara
(Artur Zając-1, Krzysztof Samulak-1 # Wojciech Grądzki-1)
Ceranów: Nowotniak, Rawiński A., Zając A., Zając M., Rzeszotek A., Sowa, Rzeszotek W., Jawoszek, Załęski, Samulak
Jabłonna L.II: Stankiewicz, Ewiak M., Grądzki, Milik, Strzała, Turemka, Jóźwiak,
Borys K., Borys S., Michalczuk, Moczulski
(Tomasz Piwko –2 # bramka samobójcza-1)
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz T., Piwko, Rokita, Skup
Sabnie: Tomczuk I., Rozbicki, Osipiak, Gotowicki, Kobus, Romaniuk, Nowakowski, Jeznach
(Stanisław Gołocki-1, Grzegorz Deoniziak-1 # Jacek Wasiluk-4, Grzegorz Fajkowski-1, Karol Krakowski-1)
Białobrzegi:Steć Marcin, Steć Michał, Steć W., Steć J., Gołocki, Puchalski, Kur, Deoniziak, Wilk R.
Sokołów: Wasiluk G., Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski, Krakowski,Fajkowski, Radawiec, Bogaj, Jarosz
(Adam Ignaciuk-1)
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Tomczuk, Dropia, Kwasik R, Hardejewicz,
Połog P., Mitura, Malinowski, Kozaczuk G., Klepacki, Kwasik A.
Nieciecz: Borys W., Ignaciuk, Nasiłowski M., Buczyński A., Buczyński R., Wierzbicki, Kaczor, Zawadzki, Ruciński, Strzała M., Kuc, Strzała T.
(Janusz Czarnocki-2, Jacek Strzała-1 # Dariusz Kazimierczuk-1, Adam Karędys-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki, Pacelt R., Gmitrzuk, Kur M., Bujalski G., Zawadzki K., Pacelt M.
Kosów L.: Kazimierczuk, Domański, Harasim, Wojtczuk, Karendys, Koc, Sitak
(Dariusz Milik-1, Kamil Strzała-1 # Emil Kondraciuk-3, Maciej Przesmycki-1, Grzegorz Przesmycki-1)
Jabłonna L.II: Stankiewicz, Ewiak M., Grądzki, Milik, Strzała, Turemka, Jóźwiak, Borys K., Borys S., Michalczuk, Moczulski
Jabłonna L.I: Kondraciuk E., Plichta T., Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Kraska, Ewiak S., Sarna, Jezierski, Partyga
(Mariusz Szymaśńki-2 # Adam Romańczuk-3, Jacek Siemieniuk-2, Piotr
Nowak-1, Robert Andrzejewski-1, bramka samobójcza-1)
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz J., Ceglarz T., Piwko, Rokita, Romańczuk P.
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Siemieniuk
(Arkadiusz Iwanowski-1,Hubert Kisieliński-1# Michał Wasiluk-4)
Ceranów: Rawiński A., Załęski, Rzeszotek A., Jawoszek, Samulak, Iwanowski, Sowa, Zembrowski, Kisieliński, Nowotniak
Sokołów: Wasiluk G., Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski J., Krakowski K., Fajkowski G., Radawiec S., Jarosz T.
(Dawid Nowakowski-1, Piotr Osipiak-1, Jarosław Kobus-1, Ignacy Rozbicki-1, Wojciech Gotowicki-1 # Adam Ignaciuk-1, Tomasz Strzała-1, Mariusz Strzała-1)
Sabnie: Tomczuk I., Rozbicki, Osipiak, Gotowicki, Kobus, Romaniuk, Nowakowski, Marcjaniuk, Jeznach, Miściorak
Nieciecz: Borys W., Ignaciuk, Nasiłowski M., Wierzbicki, Kaczor, Ruciński, Strzała M., Strzała T., Rusiniak
(Janusz Czarnocki-1 # Maciej Steć-1, Grzegorz Deoniziak-1, Rafał Wilk-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki, Pacelt R., Gmitrzuk, Kur M., Bujalski G., Zawadzki K., Pacelt M.
Białobrzegi: Darda, Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Steć Ł., Gołocki, Deoniziak, Wilk R.
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Tomczuk, Dropia, Siemion, Hardejewicz,
Połog P., Nowotniak, Mitura, Malinowski, Kozaczuk G., Klepacki
Kosów L.: Kazimierczuk, Staszewski, Domański, Harasim, Maliszewski M., Karendys, Koc
(Jarosław Kobus-1, Wojciech Gotowicki-1, Rafał Tomczuk-1 # Grzegorz Przesmycki-2, Maciej Przesmycki-1, Piotr Sarna-1, Tomasz Plichta-1)
Sabnie: Tomczuk I., Gotowicki, Kobus, Romaniuk, Nowakowski, Jeznach, Tomczuk R.
Jabłonna L.I: Bielawski, Kondraciuk A., Plichta T., Przesmycki M., Kraska, Przesmycki G., Rudziński, Ewiak S., Sarna
(Łukasz Dropia-7, Grzegorz Kozaczuk-1, Jerzy Wasilewski-1)
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Dropia, Kwasik R, Połog P., Malinowski, Kozaczuk G., Klepacki, Wasilewski
Ceranów: Rawiński A., Cieślak, Iwanowski, Kisieliński, Rzeszotek A., Zembrowski Jawoszek, Samulak
(Dariusz Kazimierczuk-5, Adam Domański-2, Radosław Sitak-2, Tomasz Wojtczuk-1)
Kosów L.: Sitak, Kazimierczuk, Domański, Harasim, Wojtczuk, Maliszewski M., Koc
Jabłonna L.II: Stankiewicz, Grądzki, Milik, Turemka, Jóźwiak, Borys K.,
Borys S., Moczulski
(Daniel Wojewódzki-3, Jarosław Ceglarz-2, Tomasz Bień-1 # Janusz Czarnocki-2)
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz J., Bień T., Rokita, Deniziak
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki, Kur M., Bujalski G., Pacelt M.
(Waldemar Kraska-1 # Łukasz Zawadzki-1, Dariusz Rusiniak-1)
Jabłonna L.I: Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Kraska, Wojtkowski, Ewiak S., Przesmycki W.
Nieciecz: Borys W., Ignaciuk, Nasiłowski M., Smolik, Wierzbicki, Kaczor, Zawadzki, Ruciński, Siemieniak, Borys K., Rusiniak
(Rafał Strzała-1 # Jacek Wasiluk-2, Michał Wasiluk-1, Sławomir Radawiec-1
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Gmitrzuk, Bujalski G.,
Zawadzki K., Strzała R.
Sokołów: Wasiluk G., Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski, Krakowski, Fajkowski, Radawiec, Bogaj, Jarosz
(Dariusz Kazimierczuk-4, Marcin Staszewski-2, Tomasz Harasim-1)
Kosów L.: Staszewski, Kazimierczuk, Domański, Harasim, Wojtczuk, Maliszewski M., Koc
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz J., Piwko, Bień T., Deniziak
(Grzegorz Kozaczuk-2, Grzegorz Tomczuk-1, Grzegorz Siemion-1, Marcin Malnowski-1, Dariusz Kozaczuk-1 # Dariusz Milik-1)
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Tomczuk, Dropia, Siemion, Kwasik R, Hardejewicz, Połog P., Nowotniak, Klepacki, Brewczuk, Kozaczuk D., Malinowski, Kozaczuk G.
Jabłonna L.II: Stankiewicz, Ewiak M., Grądzki, Milik, Strzała, Turemka, Jóźwiak, Borys K., Borys S., Michalczuk, Moczulski
(Robert Andrzejewski-2, Piotr Mazurczak-2, Andrzej Maliszewski-1, Jacek Siemieniuk-1)
Białobrzegi: Steć D., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Steć W., Steć Ł., Deoniziak, Wilk R., Tymiński
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Mazurczak S., Mazurczak P., Boruta K., Siemieniuk, Mosiej, Protazy T., Protazy K.
Ceranów – Sabnie 2:4
(Łukasz Rawiński-1, Grzegorz Jawoszek-1 # Jarosław Kobus-2, Ignacy
Rozbicki-1, Hubert Jeznach-1)
Ceranów: Cieślak, Rawiński Ł., Golatowski, Rawiński A., Załęski, Rzeszotek A., Jawoszek, Plas, Zembrowski, Sowa, Sołtys
Sabnie: Rozbicki, Gotowicki, Kobus, Romaniuk, Nowakowski, Korczewski, Marcjaniuk, Jeznach, Uszyński
(Andrzej Rawiński-1, bramka samobójcza-1 # Waldemar Kraska-1, Tomasz Plichta-1, Łukasz Rudziński-1)
Ceranów: Cieślak, Golatowski, Rawiński A., Załęski, Rzeszotek A., Jawoszek, Samulak, Zembrowski, Kamiński, Nowotniak, Iwanowski, Zając A.
Jabłonna L.I: Bielawski, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Kraska, Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Ewiak S., Przesmycki W.
(Adam Romańczuk-3, Krzysztof Boruta-2, Jarosław Zalewski-1, Piotr Nowak-1, Krzysztof Nowak-1, Mariusz Andrzejewski-1 # Piotr Osipiak-1, Jarosław Kobus1)
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Mosiej
Sabnie: Rozbicki, Osipiak, Gotowicki, Kobus, Nowakowski, Marcjaniuk, Jeznach, Tomczuk R.
(Wojciech Grądzki-2, Mariusz Ewiak-1 # Maciej Steć-1, Stanisław Gołocki-1, Rafał Wilk-1)
Jabłonna L.II: Ewiak M., Grądzki, Milik, Strzała, Turemka, Jóźwiak, Borys K., Borys S., Moczulski, Kazanecki
Białobrzegi: Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Steć Ł., Steć J., Gołocki,
Wilk R., Tymiński
(Marek Choma-3, Łukasz Dropia-3, Grzegorz Tomczuk-1)
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz J., Bień T., Rokita, Deniziak
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Tomczuk, Dropia, Kwasik R, Hardejewicz,
Połog P., Malinowski, Kozaczuk G.
,,N” Sokołów – Kosów Lacki 3:3
(Jacek Wasiluk-1, Grzegorz Fajkowski-1, Karol Krakowski-1 # Dariusz Kazimierczuk-2, Tomasz Harasim-1)
Sokołów: Wasiluk G., Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski, Krakowski, Fajkowski, Radawiec, Bogaj, Jarosz
Kosów L.: Sitak, Kazimierczuk, Domański, Harasim, Wojtczuk, Maliszewski M., Koc
(Paweł Strzała-1 # Adam Ignaciuk-2, Tomasz Strzała-1, Mariusz Strzała-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki, Gmitrzuk, Kur M., Bujalski G., Zawadzki K., Strzała R.
Nieciecz: Nasiłowski W., Ignaciuk, Nasiłowski M., Buczyński A., Wierzbicki, Kaczor, Zawadzki, Ruciński, Strzała M., Kuc, Strzała T.
VIII kolejka 28.10.2001
Jabłonna Lacka I – Bujały 1:1
(Grzegorz Przesmycki-1 # Mariusz Gmitrzuk-1)
Jabłonna L.I: Kondraciuk A., Kondraciuk E., Przesmycki G., Rudziński, Kraska, Ewiak S., Wojtkowski
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M, Gmitrzuk, Zawadzki K., Strzała R.
Kosów Lacki – Nieciecz 4:2
(Dariusz Kazimierczuk-2, Adam Domański-1, Tomasz Harasim-1 # Tomasz Wierzbicki-1, Mariusz Strzała-1)
Kosów L.: Sitak, Kazimierczuk, Domański, Harasim, Wojtczuk, Maliszewski M., Karendys, Staszewski
Nieciecz: Nasiłowski W., Ignaciuk, Nasiłowski M., Wierzbicki, Kaczor, Ruciński,
Strzała M., Bielarski M.
Skrzeszew - ,,N” Sokołów 2:3
(Marek Choma-1, Łukasz Dropia-1 # Jacek Wasiluk-1, Michał Wasiluk-1, Sławomir Radawiec-1)
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Tomczuk, Dropia, Kozaczuk D., Kwasik R, Wasilewski, Połog P., Mitura, Malinowski, Kozaczuk G.
Sokołów: Wasiluk G., Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski, Fajkowski, Radawiec, Bogaj, Jarosz
Białobrzegi – Seroczyn II 8:2
(Grzegorz Deoniziak-4, Jarosław Zieliński-2, Stanisław Gołocki-1, Łukasz Steć-1 # Daniel Wojewódzki-1, Tomasz Piwko-1)
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Michał, Steć Ł., Gołocki, Deoniziak, Wilk R., Zieliński J.
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz J., Piwko, Bień T., Rokita
Seroczyn I – Ceranów 5:0
(Krzysztof Boruta-1, Mariusz Mosiej-1, bramki samobójcze –3 )
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Mosiej, Zalewski
Ceranów: Rawiński A., Rzeszotek A., Rzeszotek W., Jawoszek, Załęski, Żebrowski
IX kolejka 4.11.2001
Jabłonna Lacka I – Kosów Lacki 3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Skrzeszew – Bujały 5:1
(Łukasz Dropia-2, Marek Choma-1, Marcin Malinowski-1, Grzegorz Kozaczuk-1 # Paweł Strzała-1)
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Klepacki, Dropia, Siemion, Kwasik R, Połog P., Wasilewski, Hardejewicz, Rymuza, Brewczuk, Malinowski, Kozaczuk G.
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki, Pacelt R., Gmitrzuk, Kur M., Bujalski G., Zawadzki K., Pacelt M.
Białobrzegi – Nieciecz 8:2
(Jarosław Zieliński-3, Stanisław Gołocki-2, Maciej Steć-1, Michał Steć –1, Grzegorz Deoniziak-1 # Jarosław Ruciński-1, Mariusz Strzała-1)
Białobrzegi: Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Steć Ł., Steć J., Gołocki, Deoniziak, Wilk R., Zieliński J.
Nieciecz: Buczyński A., Ignaciuk, Nasiłowski M., Buczyński R., Wierzbicki, Kaczor, Ruciński, Strzała M., Kuc
Ceranów – Seroczyn II 3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Seroczyn I – Jabłonna Lacka II 3:1
(Mariusz Andrzejewski-1, Krzysztof Boruta-1, Jarosław Zalewski-1 # Kamil Strzała-1)
Seroczyn I: Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Zalewski
Jabłonna L.II: Ewiak M., Grądzki, Milik, Strzała, Turemka, Jóźwiak,
Borys K., Borys S., Michalczuk, Moczulski, Kazanecki
X kolejka 11.11.2001
Jabłonna Lacka I – Skrzeszew 4:2
(Emil Kondraciuk-1, Tomasz Plichta-1, Maciej Przesmycki-1, Grzegorz Przesmycki-1 # Łukasz Dropia –1 , bramka samobójcza-1)
Jabłonna L.I: Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Kraska, Ewiak S.
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Tomczuk, Dropia, Siemion, Hardejewicz,
Połog P., Malinowski, Brewczuk.
Białobrzegi – Kosów Lacki 3:0 (walkower)
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Sabnie – Bujały 8:6
(Dawid Nowakowski-4, Piotr Osipiak-3, Adam Miściorak-1 # Maciej Strzała-3, Kamil Zawadzki-2, Janusz Czarnocki-1)
Sabnie: Rozbicki, Osipiak, Gotowicki, Romaniuk, Nowakowski, Korczewski, Jeznach, Miściorak
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki, Pacelt R., Gmitrzuk, Kur M., Strzała R., Przewoźnik
Seroczyn II – Jabłonna Lacka II 1:3
(Mariusz Szymański-1 # Wojciech Grądzki-1, Dariusz Milik-1, Mariusz Ewiak-1)
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz J., Bień T., Rokita, Deniziak
Jabłonna L.II: Ewiak M., Grądzki, Milik, Strzała, Turemka, Jóźwiak, Borys K., Borys S., Michalczuk, Moczulski
XI kolejka 18.11.2001
Seroczyn II – Jabłonna Lacka I 1:4
(Daniel Wojewódzki-1 # Maciej Przesmycki-2, Grzegorz Przesmycki-1, Sławomir Ewiak-1)
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz J., Bień T., Rokita, Deniziak, Jeliński
Jabłonna L.I: Bielawski, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Kraska, Ewiak S.
,,N” Sokołów – Jabłonna Lacka II 4:1
(Jacek Wasiluk-1, Michał Wasiluk-1, Grzegorz Fajkowski-1, Sławomir Radawiec1 # Paweł Moczulski-1)
Sokołów: Wasiluk G., Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski, Fajkowski, Radawiec, Bogaj, Jarosz
Jabłonna L.II: Ewiak M., Grądzki, Milik, Strzała, Turemka, Jóźwiak, Borys K., Borys S., Michalczuk, Moczulski
Bujały – Ceranów 2:1
(Robert Pacelt-1, Mariusz Pacelt-1 # Andrzej Rawiński-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki, Pacelt R., Gmitrzuk, Kur M., Zawadzki K., Pacelt M., Strzała R.
Ceranów: Rawiński A., Rzeszotek A., Rzeszotek Sz.., Jawoszek, Załęski, Samulak, Rawiński Ł., Sołtys, Golatowski
Kosów Lacki – Sabnie 8:8
(Dariusz Kazimierczuk-4, Marcin Staszewski-3, Tomasz Harasim-1 # Jarosław Kobus-6, Wojciech Gotowicki-1, Dawid Nowakowski-1)
Kosów L.: Sitak, Kazimierczuk, Domański, Harasim, Koc, Maliszewski M., Żochowski, Staszewski
Sabnie: Gotowicki, Kobus, Nowakowski, Jeznach, Uszyński, Gliwka
Skrzeszew – Białobrzegi 4:2
(Grzegorz Kozaczuk-3, Marcin Malinowski-1 # Łukasz Steć-2)
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Tomczuk, Dropia, Hardejewicz, Połog P., Malinowski, Kozaczuk G.
Białobrzegi: Darda, Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Steć Ł., Wilk R., Zieliński J.
Runda wiosenna
Mecze zaległe: 17.03.2002
Białobrzegi – Sabnie 2:2
(Łukaasz Steć-1, Mariusz Turos-1 # Dawid Nowakowski-1, Jarosław Kobus-1)
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć W., Steć Michał, Steć Ł., Steć J., Deonizaik G., Turos M.
Sabnie: Tomczuk I., Osipiak, Gotowicki, Kobus, Romaniuk, Nowakowski, Jeznach
Seroczyn II – Dzierzby 3:2
(Mariusz Szymański-2, Waldemar Jeliński-1 # Jacek Hanusz-2)
Seroczyn II: Gałaguz, Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz J., Ceglarz T., Bień T., Rokita, Deniziak, Jeliński
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Milik K., Pniewski A., Maliszewski M., Maliszewski K., Bogucki, Gawrysiuk G., Grabowski, Sawicki, Danielczuk, Przewoźnik K Bojar, Pałka K., Szymaniak
Seroczyn I – Skrzeszew 0:3
(Marcin Malinowski-2, Łukasz Dropia-1)
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Romańczuk, Boruta K., Mosiej
Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Tomczuk G., Dropia Ł., Kwasik R., Hardejewicz A., Połog P., Malinowski M., Kozaczuk G.
Kosów Lacki – Jabłonna Lacka I 2:8
(Adam Domański-1, Paweł Koc-1 # Maciej Przesmycki-3, Grzegorz Przesmycki-2, Andrzej Kondraciuk-1, Emil Kondraciuk-1, Tomasz Plichta-1)
Kosów L.: Domański A., Kazimierczuk D., Wojtczuk T., Sitak R, Koc P., Maliszewski M., Kosik M.
Jabłonna L.I: Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Kraska, Milik, Wojtkowski, Ewiak S.
XII kolejka 24.03.2002
Nieciecz – Jabłonna Lacka I 2:4
(Mariusz Strzała-2 # Maciej Przesmycki-2, Grzegorz Przesmycki-1, Emil Kondraciuk-1)
Nieciecz: Borys W., Ignaciuk, Buczyński A., Buczyński R., Smolik, Wierzbicki, Kaczor, Zawadzki, Ruciński, Strzała M., Kuc
Jabłonna L.I: Kondraciuk A., Kondraciuk E., Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Kraska, Milik, Wojtkowski, Ewiak S.
Skrzeszew – Sabnie 3:0 (walkower)
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Seroczyn I – Seroczyn II 8:1
(Jacek Siemieniuk-3, Nowak Krzysztof-3, Mariusz Andrzejewski-1, Robert Andrzejewski-1 # Robert Boruta-1)
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Romańczuk, Boruta K., Siemieniuk, Mosiej
Seroczyn II: Wojewódzki A., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz J., Ceglarz T., Bień T., Deniziak, Jeliński,
Jabłonna Lacka II – Bujały 3:2
(Kamil Borys –2, Łukasz Kazanecki-1 # Maciej Strzała-1, Paweł Strzała-1)
Jabłonna Lacka II: Ewiak M., Grądzki W., Borys S., Borys K., Kazanecki Ł., Kołos D., Moczulski P., Turemka M., Strzała K.
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Czarnocki J., Kur M., Pacelt M., Zawadzki K., Bujalski G.,
Dzierzby – Ceranów 0:3
(Adam Mikołajczuk-1, Łukasz Rawiński-1, Andrzej Kurowicki-1)
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Pniewski A., Maliszewski M., Gawrysiuk G., Grabowski, Sawicki, Danielczuk, Bojar, Pałka K., Szymaniak, Wrzosek B.
Ceranów: Cieślak, Mikołajczuk, Rawiński Ł., Golatowski, Rawiński A., Załęski, Plas, Rzeszotek A., Jawoszek, Samulak, Kurowicki
Dzierzby – Kosów Lacki 3:4
(Marek Ratyński-3 # Dariusz Kazimierczuk-2, Paweł Koc-1, Tomasz Harasim-1)
Dzierzby: Gawrysiuk A., Milik K., Hanusz, Pniewski A., Grabowski, Sawicki, Bojar, Danielczuk, Paka K., Przewoźnik K., Wrzosek B., Ratyński
Kosów L.: Domański A., Kazimierczuk D., Sitak R, Koc P., Maliszewski M., Harasim T., Szczepański A.
Mecze zaległe: 30.03.2002
Seroczyn I – Nieciecz 2:3
(Jacek Siemieniuk-1, bramka samobójcza-1 # Łukasz Zawadzki-3)
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Siemieniuk, Mosiej, Zalewski
Nieciecz: Borys W., Ignaciuk, Buczyński A., Buczyński R., Kaczor, Zawadzki, Ruciński, Strzała M., Kuc, Strzała T., Siemieniak
Sabnie – Jabłonna Lacka II 2:2
(Jarosław Kobus-1, Paweł Matczuk-1 # Wojciech Grądzki-1, Łukasz Kazanecki-1)
Sabnie: Tomczuk I., Rozbicki, Osipiak, Więckowski Piotr, Gotowicki, Kobus, Romaniuk, Nowakowski, Korczewski, Jeznach, Matczak, Więckowski M.
Jabłonna Lacka II: Ewiak M., Grądzki W., Borys S., Borys K., Kazanecki Ł., Kołos D., Moczulski P., Turemka M., Strzała K., Jóźwiak S.
Skrzeszew – Dzierzby 3:0
(Łukasz Dropia-2, Tomasz Mitura-1)
Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Tomczuk G., Dropia Ł., Siemion G., Kwasik R., Hardejewicz A., Połog P., Malinowski M., Kozaczuk G.,
Brewczuk M., Mitura T.
Dzierzby: Gawrysiuk A., Pniewski A., Maliszewski K., Bogucki, Gawrysiuk G., Grabowski, Sawicki, Danielczuk, Przewoźnik K., Ratyński, Pałka M.
XIII kolejka 7.04.2002
Jabłonna Lacka I – Dzierzby 5:1
Tomasz Plichta-1, Radosław Plichta-1, Maciej Przesmycki-1, Grzegorz Przesmycki-1, Waldemar Kraska-1# Andrzej Pniewski-1
Jabłonna L.I: Bielawski, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Plichta R., Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Kraska, Milik
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Pniewski A., Maliszewski M., Maliszewski K., Bogucki, Gawrysiuk G., Grabowski, Sawicki, Danielczuk, Przewoźnik K., Patejko
Jabłonna Lacka II – Dzierzby 6:3
Sławomir Jóźwiak-2, Wojciech Grądzki-1, Kamil Borys-1, Łukasz Kazanecki-1, Grzegorz Załuski-1 # Andrzej Pniewski-2, Marek Grabowski-1
Jabłonna Lacka II: Ewiak M., Grądzki W., Borys S., Borys K., Kazanecki Ł., Kołos D., Moczulski P., Turemka M., Strzała K., Jóźwiak S, Zauski G..
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Pniewski A., Maliszewski M., Maliszewski K., Gawrysiuk G., Grabowski, Sawicki, Danielczuk, Przewoźnik K.
Sabnie – Kosów Lacki 4:3
Maciej Mucha-3, Jarosław Kobus-1 # Paweł Koc-2, bramka samobójcza-1
Sabnie: Tomczuk I., Rozbicki, Gotowicki, Kobus, Romaniuk, Nowakowski, Mucha, Jeznach
Kosów L.: Domański A., Kazimierczuk D., Wojtczuk T., Sitak R, Koc P., Maliszewski M., Harasim T., Staszewski M., Mateusiak D.
Nieciecz – Seroczyn II 4:4
(Bogdan Smolik-2, Tadeusz Kaczor-1, Jarosław Ruciński-1
# Daniel Wojewódzki-2, Krzysztof Boruta-1*, Artur Wojewódzki-1)
Nieciecz: Nasiłowski W., Ignaciuk, Nasiłowski M., Buczyński A., Smolik, Wierzbicki, Kaczor, Zawadzki, Ruciński, Siemieniak
Seroczyn II: Boruta K*, Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Bień T., Rokita, Deniziak, Jeliński
* zawodnik grał za zgodą drużyny przeciwnej
Bujały – Seroczyn I 2:5
Janusz Czarnocki-1, bramka samobójcza –1 # Adam Romańczuk-3, Mariusz Andrzejewski-1, bramka samobójcza-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki J., Pacelt R., Kur M., Zawadzki K., Bujalski G.
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Mosiej
,,N” Sokołów – Ceranów 1:2
(Sławomir Radawiec-1 # Dariusz Załęski-1, Grzegorz Jawoszek-1)
Sokołów: Wasiluk J., Jackowski J., Krakowski K., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M., Jarosz T.
Ceranów: Rawiński Ł., Golatowski, Rawiński A., Załęski, Rzeszotek A., Jawoszek, Plas, Samulak, Rzeszotek W., Kisieliński
Białobrzegi – Skrzeszew 1:2
(Grzegorz Deoniziak-1 # Łukasz Dropia-1, Rafał Kwasik-1)
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Turos M., Steć J., Wilk R., Deonizaik G., Gołocki S.
Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Tomczuk G., Dropia Ł., Siemion G., Kwasik R., Hardejewicz A., Połog P., Malinowski M.
XIV kolejka 14.04.2002
Jabłonna Lacka II – Seroczyn I 3:2
(Mariusz Ewiak-1, Wojciech Grądzki-1, Daniel Kołos-1 # Mariusz Andrzejewski-1,
Krzysztof Boruta-1)
Jabłonna Lacka II: Ewiak M., Grądzki W., Borys S., Borys K., Kazanecki Ł., Kołos D., Moczulski P., Strzała K., Jóźwiak S., Stankiewicz P.
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Siemieniuk, Zalewski
Dzierzby – Skrzeszew 1:4
(Piotr Sękal-1 # Grzegorz Kozaczuk-2, Adam Hardejewicz-1, Paweł Połog-1)
Dzierzby: Gawrysiuk A., Pniewski A., Maliszewski K., Gawrysiuk G., Sawicki, Danielczuk, Przewoźnik K., Szymaniak, Wrzosek B., Patejko, Pniewski R., Przewoźnik B., Połosa, Sękal
Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Tomczuk G., Dropia Ł., Siemion G., Kwasik R., Hardejewicz A., Połog P., Malinowski M., Kozaczuk G.
Dzierzby - ,,N” Sokołów 1:3
(Andrzej Pniewski-1 # Jacek Jackowski-1, Sławomir Radawiec-1, Mieczysław Bogaj-1)
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Pniewski A., Maliszewski M., Bogucki, Gawrysiuk G., Grabowski, Sawicki, Danielczuk, Przewoźnik K., Szymaniak, Wrzosek B., Patejko, Pniewski R., Przewoźnik B.
Sokołów: Wasiluk M., Jackowski J., Krakowski K., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M., Jarosz T., Nowak T., Krawczuk G., Mikołajczuk M.
Nieciecz – Ceranów 4:0
(Tadeusz Kaczor-1, Jarosław Ruciński-1, Łukasz Zawadzki-1, Sławomir Siemieniak-1)
Nieciecz: Borys W., Ignaciuk, Nasiłowski M., Buczyński A., Wierzbicki, Kaczor, Zawadzki, Ruciński, Siemieniak
Ceranów: Rawiński Ł., Kurowicki, Golatowski, Rawiński A., Załęski, Plas, Rzeszotek A., Jawoszek, Samulak, Rzeszotek W., Kurek, Jóźwiak
Kosów Lacki – Bujały 6:2
(Radosław Żochowski-3, Adam Domański-1, Dariusz Kazimierczuk-1, Adam Karendys-1 # Jacek Strzała-1, Patryk Pniewski-1)
Kosów L.: Domański A., Kazimierczuk D., Wojtczuk T., Karendys A., Żochowski R., Szczepański A., Jakubik A, Godlewski P.
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki J., Kur M., Strzała R., Pacelt M., Pniewski P., Bujalski S.
Jabonna Lacka I – Białobrzegi 4:2
(Tomasz Plichta-1, Grzegorz Przesmycki-1, Łukasz Rudziński-1, Sławomir Ewiak-1
# Mariusz Turos-2)
Jabłonna L.I: Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Milik, Wojtkowski, Ewiak S.
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Steć J., Turos M., Mastalerczuk Ł., Nowak T.
Sabnie – Seroczyn II 12:3
(Dawid Nowakowski-4, Piotr Osipiak-3, Jarosław Kobus-2, Wojciech Gotowicki-1, Marek Marcjaniuk-1, Maciej Mucha-1
# Jacek Siemieniuk-2*, Daniel Wojewódzki-1)
Sabnie: Tomczuk I., Osipiak, Gotowicki, Kobus, Romaniuk, Nowakowski, Marcjaniuk, Mucha, Jeznach
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Deniziak, Andrzejczuk, Turos, Siemieniuk*, Romańczuk A.*
* zawodnicy grali za zgodą drużyny przeciwnej
XIV kolejka 21.04.2002
Sabnie – Białobrzegi 3:4
(Ireneusz Tomczuk-1, Dawid Nowakowski-1, Marcin Romaniuk-1 # Łukasz Steć-3, Maciej Steć –1)
Sabnie: Tomczuk I., Rozbicki, Więckowski Piotr, Kobus, Romaniuk, Nowakowski, Jeznach
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Wilk R., Nowak T., Tymiński W.
Bujały – Jabłonna Lacka I 1:2
(Patryk Pniewski-1 # Maciej Przesmycki-1, Łukasz Rudziński-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki J., Pacelt R., Kur M., Pacelt M., Bujalski S., Pniewski P.
Jabłonna L.I: Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Plichta R., Kraska, Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Milik, Ewiak S.
Kosów Lacki – Ceranów 4:5
(Paweł Koc-2, Dariusz Kazimierczuk-2 # Grzegorz Jawoszek-2,
Andrzej Rawiński-2, Łukasz Rawiński-1)
Kosów L.: Domański A., Kazimierczuk D., Sitak R, Maliszewski M., Koc P.,
Staszewski M., Żochowski R.
Ceranów: Rawiński Ł., Golatowski, Rawiński A., Załęski, Rzeszotek A., Jawoszek,
Plas, Iwanowski, Sołtys
Nieciecz – Dzierzby 7:1
(Tadeusz kaczor-3, Mariusz Strzała-2, Łukasz Zawadzki-2
# Krzysztof Przewoźnik-1)
Nieciecz: Borys W., Nasiłowski M., Buczyński A., Smolik, Wierzbicki, Kaczor, Zawadzki, Ruciński, Strzała M., Siemieniak, Borys K.
Dzierzby: Gawrysiuk A., Pniewski A., Maliszewski K., Bogucki, Gawrysiuk G., Grabowski, Sawicki, Danielczuk, Przewoźnik K., Wrzosek B., Pniewski R.,
Milik D., Marchel
Jabłonna Lacka II- Skrzeszew 1:3
(Sylwester Borys-1 # Łukasz Dropia-1, Rafał Kwask-1, Adam Hardejewicz-1)
Jabłonna Lacka II: Ewiak M., Grądzki W., Borys S., Borys K., Kazanecki Ł., Kołos D., Turemka M., Strzała K., Jóźwiak S., Stankiewicz P.
Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Tomczuk G., Dropia Ł., Siemion G., Kwasik R., Hardejewicz A., Połog P., Koprowski Ł., Czerkas Ł.
,,N” Sokołów – Seroczyn I 2:2
(Grzegorz Fajkowski-1, Michał Wasiluk-1 # Mariusz Andrzejewski-1,
Robert Andrzejewski-1)
Sokołów: Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M., Jarosz T.,
Nowak T., Krawczuk G., Mikołajczuk M.
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Siemieniuk, Mosiej, Zalewski
XV kolejka 28.04.2002
Dzierzby – Bujały 2:7
(Marcin Danielczuk-1, Robert Pniewski-1 # Mariusz Kur-2, Paweł Strzała-1,
Maciej Strzała-1, Kamil Zawadzki-1, Rafał Strzała-1, Patryk Pniewski-1)
Dzierzby: Gawrysiuk A., Pniewski A., Maliszewski K., Gawrysiuk G., Danielczuk, Przewoźnik K., Patejko, Pniewski R., Milik D., Kobyliński
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Pacelt R., Kur M., Zawadzki K., Pacelt M., Bujalski G., Strzała R., Pniewski P., Bujalski K.
,,N” Sokołów – Seroczyn II 8:2
(Tomasz Nowak-4, Jacek Jackowski-2, Sławomir Radawiec-2 # Piotr Nowak-1*, bramka samobójcza-1)
Sokołów: Jackowski J., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M., Jarosz T.,
Nowak T., Krawczuk G.
Seroczyn II: Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz T., Bień T., Jeliński, Andrzejczuk, Nowak P.*
* zawodnik grał za zgodą drużyny przeciwnej
Sabnie – Seroczyn I 2:6
(Dawid Nowakowski-2 # Jacek Siemieniuk-3, Mariusz Andrzejewski-1, Krzysztof Boruta-1, Robert Andrzejewski-1)
Sabnie: Tomczuk I., Osipiak, Romaniuk, Nowakowski, Jeznach, Iwaniuk
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski,
Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Siemieniuk, Mosiej, Bocian, Piekarski, Nicpan
Skrzeszew – Jabłonna Lacka I 5:2
(Grzegorz Kozaczuk-3, Łukasz Dropia-1, Paweł Połog-1 # Tomasz Plichta-1, Waldemar Kraska-1)
Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Tomczuk G., Dropia Ł., Siemion G., Kwasik R., Hardejewicz A., Połog P., Malinowski M., Kozaczuk G.
Jabłonna L.I: Bielawski, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Plichta R., Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Kraska, Ewiak S., Kazanecki, Przesmycki A.
Nieciecz – Kosów Lacki 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Białobrzegi – Ceranów 9:1
(Grzegorz Deoniziak-4, Maciej Steć-3, Jarosław Kur-2 # Robert Golatowski-1)
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć W., Steć Michał, Steć Ł., Steć J., Deonizaik G., Kur J.
Ceranów: Cieślak, Rawiński Ł., Golatowski, Rawiński A., Załęski, Jawoszek, Samulak, Plas, Sowa, Jóźwiak
Mecze zaległe: 1.05.2002
Seroczyn I – Kosów Lacki 6:4
(Jacek Siemieniuk-3, Robert Andrzejewski-1, Mariusz Mosiej-1, Marcin Bocian-1# Adam Domański-1, Dariusz Kazimierczuk-1, Radosław Żochowski-1, Adam Jakubik-1)
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Romańczuk, Boruta K., Siemieniuk, Mosiej, Bocian, Piekarski, Nicpan
Kosów L.: Domański A., Kazimierczuk D., Sitak R, Maliszewski M., Harasim T., Żochowski R., Szczepański A., Jakubik A., Sikorski R.
Sabnie - ,,N” Sokołów 5:5
(Piotr Osipiak-2, Adam Miściorak-2, Hubert Jeznach-1 # Grzegorz Fajkowski-3, Jacek Jackowski-1, Tomasz Jarosz-1)
Sabnie: Tomczuk I., Osipiak, Romaniuk, Nowakowski, Korczewski, Marcjaniuk, Mucha, Jeznach, Matczak, Miściorak, Iwaniuk
Sokołów: Wasiluk M., Jackowski J., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M.,
Jarosz T., Nowak T., Krawczuk G.
Dzierzby – Jabłonna Lacka II 0:1
(Kamil Borys-1)
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Pniewski A., Gawrysiuk G., Danielczuk, Przewoźnik K., Wrzosek B., Sękal, Pniewski P.
Jabłonna Lacka II: Ewiak M., Grądzki W., Borys S., Borys K., Kazanecki Ł., Kołos D., Moczulski P., Turemka M., Strzała K., Jóźwiak S., Stankiewicz P.
Kołos A.
Ceranów – Nieciecz 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Mecze zaległe: 3.05.2002
Bujały – Dzierzby 0:0
Bujały: Strzała Paweł, Strzała Piotr, Strzała J., Strzała M., Czarnocki, Pacelt R., Kur M., Zawadzki K., Pacelt M., Strzała R.
Dzierzby: Gawrysiuk A., Pniewski A., Maliszewski K., Bogucki, Gawrysiuk G., Sawicki, Danielczuk, Pniewski R., Pałka M..
Sabnie – Dzierzby 4:1
(Dawid Nowakowski-3, Grzegorz Poślada-1 # Daniel Jewiak-1)
Sabnie: Tomczuk I., Rozbicki, Gotowicki, Romaniuk, Nowakowski, Korczewski, Marcjaniuk, Mucha, Miściorak, Poślada, Iwaniuk
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Pniewski A., Maliszewski K., Bogucki, Gawrysiuk G., Sawicki, Danielczuk, Przewoźnik K., Patejko, Pniewski R.,
Milik D., Pałka M., Jewiak D.
XVII kolejka 5.05.2002
Jabłonna Lacka I – Seroczyn II 9:0
(Maciej Przesmycki-2, Grzegorz Przesmycki-2, Sławomir Ewiak-2, Andrzej Kondraciuk-1, Tomasz Plichta-1, Paweł Wojtkowski-1)
Jabłonna L.I: Bielawski, Kondraciuk A., Plichta T., Przesmycki M., Kraska, Przesmycki G., Rudziński, Wojtkowski, Ewiak S.
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz J., Deniziak, Boruta K*., Romańczuk A.*
*zawodnicy grali za zgodą drużyny przeciwnej
Dzierzby – Seroczyn I 2:3
(Robert Patejko-1, Marek Grabowski-1 # Adam Romańczuk-2, Krzysztof Boruta1)
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Pniewski A., Maliszewski K., Grabowski, Sawicki, Przewoźnik K., Wrzosek B., Patejko, Pniewski R., Sękal
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Mosiej
Kosów Lacki – Białobrzegi 0:3 walkower
* drużyna gospodarzy nie skompletowała składu na ten mecz
Ceranów – Dzierzby 0:6
(Jarosław Kaczyński-3, Paweł Kobyliński-1, Bogdan Przewoźnik-1, Robert Patejko-1)
Ceranów: Cieślak, Rawiński Ł., Golatowski, Rawiński A., Załęski, Rzeszotek A., Jawoszek, Rzeszotek W., Zembrowski P.
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Pniewski A., Maliszewski K., Grabowski, Patejko, Pniewski R., Przewoźnik B., Kobyliński, Kaczyński
,,N” Sokołów – Jabłonna Lacka II 1:10
(Michał Wasiluk-1 # Wojciech Grądzki-3, Sławomir Jóźwiak-3, Mariusz Ewiak-1, Sylwester Borys-1, Łukasz Kazanecki-1, Kamil Borys-1)
Sokołów: Wasiluk M., Jackowski J., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M.,
Jarosz T.,Nowak T., Krawczuk G., Mikołajczuk M.
Jabłonna Lacka II: Ewiak M., Grądzki W., Borys S., Borys K., Kazanecki Ł., Turemka M., Strzała K., Jóźwiak S.
XVIII kolejka 12.05.2002
Dzierzby – Białobrzegi 4:3
(Andrzej Pniewski-2, Marek Grabowski-1, Bogdan Przewoźnik-1 # Łukasz Steć-2, Maciej Steć-1)
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Pniewski A., Maliszewski K., Gawrysiuk G., Grabowski, Sawicki, Danielczuk, Pniewski R., Przewoźnik B.
Białobrzegi: Steć Maciej, Steć W., Steć Michał, Steć Ł., Steć J., Wilk R., Mastalerczuk Ł.
Dzierzby – Nieciecz 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Kosów Lacki – Skrzeszew 0:3 walkower
* drużyna gospodarzy nie skompletowała składu na ten mecz
Jabłonna Lacka I – Seroczyn I 4:4
(Waldemar Kraska-2, Grzegorz Przesmycki-1, bramka samobójcza-1
# Mariusz Andrzejewski-2, Krzysztof Boruta-1, Marcin Bocian-1)
Jabłonna L.I: Kondraciuk A., Plichta T., Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Kraska, Milik, Wojtkowski, Ewiak S.
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Stańczyk, Boruta K., Mosiej, Bocian
Jabłonna Lacka II – Seroczyn II 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
,,N” Sokołów – Sabnie 2:7
(Sławomir Radawiec-1, Grzegorz Fajkowski-1 # Piotr Osipiak-4, Dawid Nowakowski-3)
Sokołów: Wasiluk M., Jackowski J., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M.,
Jarosz T., Nowak T., Krawczuk G.
Sabnie: Tomczuk I., Rozbicki, Osipiak, Romaniuk, Nowakowski, Mucha, Jeznach, Matczak, Iwaniuk
Ceranów – Bujały 3:2
(Artur Rzeszotek-1, Wojciech Rzeszotek-1, Grzegorz Jawoszek-1
# Mariusz Kur-1, Robert Pacelt-1)
Ceranów: Cieślak, Golatowski, Rzeszotek A., Jawoszek, Plas, Rzeszotek W., Jóźwiak, Zembrowski P.
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Pacelt R., Kur M., Zawadzki K., Strzała R., Bujalski G., Kalicki J.
XIX kolejka 19.05.2002
Ceranów – Białobrzegi 1:7
(Grzegorz Jawoszek-1 # Łukasz Steć-3, Maciej Steć-2, Grzegorz Deoniziak-2)
Ceranów: Cieślak, Golatowski, Rawiński A., Załęski, Rzeszotek A., Jawoszek, Samulak, Zembrowski, Sowa, Nowotniak, Iwanowski, Zając A., Kisieliński, Rzeszotek Sz.
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć W., Steć Michał, Steć Ł., Steć J., Deonizaik G., Gołocki S., Wilk R., Tymiński W.
Dzierzby – Seroczyn II 2:4
(Bogdan Wrzosek-1, Andrzej Pniewski-1 # Daniel Wojewódzki-1, Dariusz Deniziak-1, Waldemar Jeliński-1, Mariusz Szymański-1)
Dzierzby: Hanusz, Pniewski A., Maliszewski K., Bogucki, Grabowski, Danielczuk, Wrzosek B., Patejko, Pniewski R., Przewoźnik B.
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Bień T., Deniziak, Jeliński,
Kosów Lacki – Seroczyn I 3:5
(Dariusz Kazimierczuk-3 # Mariusz Mosiej-2, Łukasz Stańczyk-1, Marcin
Bocian-1, Robert Andrzejewski-1)
Kosów L.: Domański A., Kazimierczuk D., Maliszewski M., Harasim T., Żochowski R., Szczepański A., Godlewski P.
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Mosiej, Bocian
Jabłonna Lacka II – Sabnie 2:1
(Sławomir Jóźwiak-1, Łukasz Kazanecki-1 # Piotr Osipiak-1)
Jabłonna Lacka II: Ewiak M., Grądzki W., Borys S., Borys K., Kazanecki Ł., Strzała K., Moczulski P., Turemka M., Jóźwiak S., Michalczuk W.
Sabnie: Tomczuk I., Osipiak, Romaniuk, Nowakowski, Jeznach, Iwaniuk
,,N” Sokołów – Jabłonna Lacka I 1:6
(Michał Wasiluk-1 # Emil Kondraciuk-1, Tomasz Plichta-1, Maciej Przesmycki-1, Grzegorz Przesmycki-1, Waldemar Kraska-1, Adam Przesmycki-1)
Sokołów: Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M., Jarosz T.,
Nowak T., Krawczuk G.
Jabłonna L.I: Bielawski, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Kraska, Przesmycki M., Przesmycki G., Milik, Wojtkowski, Ewiak S., Przesmycki A.
Nieciecz- Skrzeszew 2:1
(Adam Ignaciuk-1, Tomasz Wierzbicki-1 # Marcin Malinowski-1)
Nieciecz: Ignaciuk, Nasiłowski M., Buczyński R., Smolik, Wierzbicki, Kaczor, Ruciński, Strzała M.
Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Tomczuk G., Dropia Ł., Kwasik R.,
Połog P., Malinowski M., Kozaczuk G., Mercha T., Socha T.
X kolejka 26.05.2002
Jabłonna Lacka II – Ceranów 0:3 walkower
* drużyna gospodarzy nie skompletowała składu na ten mecz
,,N” Sokołów – Bujały 7:3
(Michał Wasiluk-3, Grzegorz Fajkowski-1, Sławomir Radawiec-1, Grzegorz Krawczuk-1, Tomasz Jarosz-1 # Jacek Strzała-1, Janusz Czarnocki-1)
Sokołów: Wasiluk G., Wasiluk M., Jackowski J., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M., Jarosz T., Krawczuk G.
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki J., Kur M.,
Zawadzki K., Bujalski G.
Seroczyn I – Białobrzegi 0:2
(Jarosław Steć-1, Maciej Steć-1)
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Mazurczak S., Boruta K., Siemieniuk, Mosiej
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć W., Steć Michał, Steć Ł., Steć J., Deonizaik G., Gołocki S., Wilk R., Tymiński W.
Skrzeszew – Seroczyn II 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Seroczyn I – Dzierzby 1:2
(Jacek Siemieniuk-1 # Marcin Danielczuk-1, Bogdan Wrzosek-1)
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Mazurczak S., Boruta K., Siemieniuk, Mosiej
Dzierzby: Hanusz, Pniewski A., Maliszewski K., Bojar, Danielczuk, Patejko, Przewoźnik K., Wrzosek B., Pniewski R.
Nieciecz – Sabnie 4:3
(Adam Ignaciuk-1, Bogdan Smolik-1, Łukasz Zawadzki-1, Jarosław Ruciński-1
# Kamil Iwaniuk-1, Dawid Nowakowski-1, Hubert Jeznach-1)
Nieciecz: Ignaciuk, Nasiłowski M., Buczyński A., Smolik, Wierzbicki, Kaczor, Zawadzki, Ruciński, Kuc, Siemieniak
Sabnie: Tomczuk I., Osipiak, Romaniuk, Nowakowski, Jeznach, Iwaniuk
XXI kolejka 30.05.2002
,,N” Sokołów – Dzierzby 6:2
(Michał Wasiluk-2, Jacek Jackowski-1, Grzegorz Fajkowski-1, Sławomir Radawiec-1, Tomasz Jarosz-1 # Andrzej Pniewski-2)
Sokołów: Wasiluk M., Jackowski J., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M.,
Jarosz T., Nowak T., Krawczuk G., Mikołajczuk M.
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Pniewski A., Maliszewski K., Gawrysiuk G., Grabowski, Sawicki, Danielczuk, Przewoźnik K., Wrzosek B., Patejko, Kaczyński, Bojar
Ceranów – Seroczyn I 1:4
(Andrzej Rawiński-1 # Marcin Bocian-2, Andrzej Maliszewski-1, Mariusz
Mosiej-1)
Ceranów: Cieślak, Rawiński Ł., Rawiński A., Załęski, Rzeszotek A., Jawoszek, Samulak, Plas, Rzeszotek W., Zembrowski P., Jóźwiak
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Boruta K., Mosiej, Bocian
Bujały – Skrzeszew 0:3
(Grzegorz Siemion-2, Grzegorz Kozaczuk-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała J., Strzała M., Czarnocki J., Pacelt R., Kur M., Zawadzki K., Bujalski G., Pacelt M.
Skrzeszew: Krukowski C., Siemion G., Hardejewicz A., Połog P., Malinowski M., Kozaczuk G., Pieńkos M., Brewczuk M., Kozaczuk D., Koprowski Ł.
Nieciecz – Białobrzegi 1:0
(Bogdan Smolik-1)
Nieciecz: Ignaciuk, Nasiłowski M., Smolik, Wierzbicki, Kaczor, Zawadzki, Ruciński, Strzała M., Kuc, Strzała T., Siemieniak, Borys K.
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Steć J., Wilk R., Deonizaik G., Gołocki S.
Seroczyn II – Kosów Lacki 7:2
(Mariusz Szymański-3, Robert Boruta-2, Krzysztof Boruta-2* # Radosław Sitak-1, Radosław Żochowski-1)
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Szymański, Ceglarz T., Bień T., Deniziak, Jeliński, Boruta K.*, Romańczuk A.*
Kosów L.: Domański A., Kazimierczuk D., Sitak R, Koc P., Maliszewski M., Harasim T., Staszewski M., Żochowski R., Szczepański A., Jakubik A.
*zawodnicy grali za zgodą drużyny przeciwnej
Jabłonna Lacka I – Sabnie 6:1
(Emil Kondraciuk-1, Tomasz Plichta-1, Maciej Przesmycki-1, Grzegorz Przesmycki-1, Waldemar Kraska-1, Sławomir Ewiak-1 # Piotr Osipaik-1)
Jabłonna L.I: Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Kraska, Milik, Ewiak S.
Sabnie: Tomczuk I., Osipiak, Romaniuk, Nowakowski, Marcjaniuk, Jeznach, Miściorak, Iwaniuk
XXII kolejka 2.06.2002
Jabłonna Lacka I – Jabłonna Lacka II 6:1
(Emil Kondraciuk-1, Tomasz Plichta-1, Maciej Przesmycki-1, Grzegorz Przesmycki-1, Waldemar Kraska-1, Adam Przesmycki-1 # Wojciech Grądzki-1)
Jabłonna L.I: Bielawski, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Kraska, Przesmycki M., Przesmycki G., Milik, Wojtkowski, Ewiak S., Przesmycki A.
Jabłonna Lacka II: Ewiak M., Grądzki W., Borys S., Borys K., Kazanecki Ł., Strzała K., Moczulski P., Turemka M., Jóźwiak S., Michalczuk W.
Dzierzby – Sabnie 2:5
(Marcin Danielczuk-1, Bogdan Wrzosek-1 # Adam Miściorak-2, Piotr Osipiak-2, Dawid Nowakowski-1)
Dzierzby: Gawrysiuk A., Pniewski A., Maliszewski K., Danielczuk, Pniewski R., Przewoźnik K., Wrzosek B., Przewoźnik B., Sękal
Sabnie: Tomczuk I., Osipiak, Nowakowski, Jeznach, Miściorak, Iwaniuk, Barbachowski
Seroczyn II – Ceranów 2:4
(Mariusz Szymański-2 # Grzegorz Jawoszek-2, Andrzej Rawiński-1, Dariusz Załęski-1)
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Szymański, Bień T., Deniziak, Jeliński, Boruta K.*
Ceranów: Rawiński Ł., Rawiński A., Załęski, Jawoszek, Samulak, Plas, Jóźwiak, Zembrowski P., Kamiński
*zawodnik grał za zgodą drużyny przeciwnej
Białobrzegi – Bujały 5:1
(Grzegorz Deoniziak-2, Maciej Steć-1, Michał Steć-1, Łukasz Steć-1 # Rafał Strzała-1)
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć W., Steć Michał, Steć Ł., Steć J., Deonizaik G., Wilk R.
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Pacelt R., Kur M., Bujalski G., Strzała R.
Nieciecz- Seroczyn I 3:4
(Łukasz Zawadzki-2, Tadeusz Kaczor-1 # Mariusz Andrzejewski-1, Andrzej Maliszewski-1, Adam Romańczuk-1, bramka samobójcza)
Nieciecz: Borys K., Ignaciuk A., Nasiłowski M., Wierzbicki, Kaczor, Zawadzki, Ruciński, Kuc, Siemieniak
Seroczyn: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Boruta , Siemieniuk, Bocian
Kosów Lacki- ,,N” Sokołów 4:1
(Radosław Żochowski-2, Radosław Sitak-1, Marcin Staszewski-1 # Michał Wasiluk-1)
Kosów L.: Domański A., Kazimierczuk D., Sitak R, Maliszewski M., Harasim T., Staszewski M., Żochowski R., Szczepański A.
Sokołów: Wasiluk G., Wasiluk M., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M.,
Jarosz T.
XXIII kolejka 9.06.2002
Bujały – Seroczyn II 3:0
(Paweł Strzała-2, Maciej Strzała-1)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Pacelt R., Strzała R., Bujalski G., Kur M., Zawadzki K., Pniewski P.
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Chendoszko Ł., Szymański, Ceglarz T., Bień T., Deniziak, Boruta K.*
*zawodnik grał za zgodą drużyny przeciwnej
Skrzeszew – Seroczyn I 1:3
(Marcin Malinowski-1 # Mariusz Mosiej-2, Robert Andrzejewski-1)
Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Siemion G., Kwasik R., Połog P., Malinowski M., Kozaczuk G., Brewczuk M., Kozaczuk D., Socha T.,
Koprowski Ł., Czerkas Ł.
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Mosiej, Bocian, Zalewski
Dzierzby – Jabłonna Lacka I 2:5
(Marcin Danielczuk-1, Bogdan Wrzosek-1 # Grzegorz Przesmycki-3, Radosław Plichta-1, Tomasz Plichta-1)
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Pniewski A., Gawrysiuk G., Grabowski, Danielczuk, Wrzosek B., Pniewski R., Pałka M.
Jabłonna L.I: Kondraciuk A., Kondraciuk E., Plichta T., Plichta R., Kraska, Przesmycki M., Przesmycki G., Rudziński, Milik, Wojtkowski
Białobrzegi – Dzierzby 2:1
(Maciej Steć-1, bramka samobójcza-1 # Andrzej Pniewski-1)
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć W., Steć Michał, Steć J., Wilk R., Deonizaik G., Kur J., Gołocki S., Tymiński W.
Dzierzby: Gawrysiuk A., Hanusz, Pniewski A., Maliszewski K., Grabowski, Sawicki, Danielczuk, Przewoźnik K., Wrzosek B., Pniewski R., Przewoźnik B., Sękal, Pałka M.
Jabłonna Lacka II – Kosów Lacki 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Sabnie – Ceranów 3:1
(Dawid Nowakowski-2, Piotr Osipiak-1 # Grzegorz Jawoszek-1)
Sabnie: Rozbicki, Osipiak, Romaniuk, Nowakowski, Jeznach, Miściorak, Iwaniuk
Ceranów: Cieślak, Rawiński Ł., Golatowski, Rawiński A., Załęski, Jawoszek, Plas, Zembrowski, Sowa, Sołtys
,,N” Sokołów – Nieciecz 2:2
(Grzegorz Fajkowski-1, Sławomir Radawiec-1 # Łukasz Zawadzki-2)
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Jackowski J., Fajkowski G., Radawiec S., Bogaj M., Jarosz T.
Nieciecz: Nasiłowski W., Nasiłowski M., Wierzbicki, Kaczor, Zawadzki, Ruciński, Kuc, Strzała T., Siemieniak, Borys K.
XXIV kolejka 16.06.2002
,,N” Sokołów – Skrzeszew 2:6
(Michał Wasiluk-2 # Łukasz Dropia-3, Marek Choma-2, Grzegorz Kozaczuk-1)
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Radawiec S., Bogaj M., Nowak T.,
Krawczuk G., Mikołajczuk M., Tkaczyk S.
Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Tomczuk G., Dropia Ł., Kwasik R.,
Połog P., Kozaczuk G., Socha T. Koprowski Ł.
Nieciecz – Jabłonna Lacka II 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Kosów Lacki – Dzierzby 5:1
(Marcin Staszewski-2, Dariusz Kazimierczuk-1, Tomasz Harasim-1, Radosław Żochowski-1 # Jacek Hanusz-1)
Kosów L.: Domański A., Kazimierczuk D., Wojtczuk T., Harasim T.,
Staszewski M., Żochowski R., Godlewski P.
Dzierzby: Hanusz, Pniewski A., Maliszewski K., Gawrysiuk G., Grabowski, Danielczuk, Pniewski R., Sękal
Jabłonna Lacka I – Ceranów 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Bujały – Sabnie 0:4
(Piotr Osipiak-2, Dawid Nowakowski-2)
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Czarnocki J., Kur M., Bujalski G., Gmitrzuk M., Strzała R.
Sabnie: Tomczuk I., Rozbicki, Osipiak, Gotowicki, Romaniuk, Nowakowski, Mucha, Iwaniuk
Seroczyn II – Białobrzegi 1:2
(Adam Romańczuk-1* # Justyn Łojko-1, bramka samobójcza-1)
Seroczyn II: Wojewódzki A., Wojewódzki D., Boruta R., Szymański, Ceglarz J., Ceglarz T., Deniziak, Romańczuk A.*, Piekarski*
Białobrzegi: Steć Marcin, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Steć J., Wilk R., Deonizaik G., Łojko J.
* zawodnicy grali za zgodą drużyny przeciwnej
Mecze zaległe 23.06.2002
Seroczyn I - ,,N” Sokołów 7:3
(Mariusz Andrzejewski-3, Robert Andrzejewski-2, Andrzej Maliszewski-1, Mariusz Mosiej-1 # Tomasz Jarosz-2, Michał Wasiluk-1)
Seroczyn I: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Stańczyk, Romańczuk, Mosiej
Sokołów: Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Bogaj M., Jarosz T., Jurczak R.,
Tkaczyk S.
Nieciecz – Bujały 5:2
(Łukasz Zawadzki-2, Mariusz Strzała-2, Jarosław Ruciński-1 # Maciej Strzała-1, Paweł Strzała-1)
Nieciecz: Ignaciuk, Nasiłowski M., Buczyński R., Wierzbicki, Kaczor,
Zawadzki Ł., Ruciński, Strzała M.
Bujały: Strzała Piotr, Strzała Paweł, Strzała M., Czarnocki J., Kur M.,
Zawadzki K., Bujalski G., Gmitrzuk M.
Mecze zaległe 30.06.2002
Białobrzegi – Jabłonna Lacka II 3:0 walkower)
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Nieciecz - ,,N” Sokołów 3:0 walkower
* drużyna gości nie dojechała na mecz
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Jabłonna Lacka I |
24 |
59 |
98 |
40 |
19 |
2 |
3 |
2. |
Skrzeszew |
24 |
55 |
89 |
27 |
18 |
1 |
5 |
3. |
Seroczyn I |
24 |
53 |
102 |
51 |
17 |
2 |
5 |
4. |
Białobrzegi |
24 |
44 |
76 |
49 |
14 |
2 |
8 |
5. |
Nieciecz |
24 |
44 |
71 |
51 |
14 |
2 |
8 |
6. |
Sabnie |
24 |
35 |
92 |
84 |
10 |
5 |
9 |
7. |
Jabłonna Lacka II |
24 |
35 |
58 |
66 |
11 |
2 |
11 |
8. |
,,N” Sokołów |
24 |
34 |
79 |
79 |
10 |
4 |
10 |
9. |
Ceranów |
24 |
30 |
42 |
77 |
10 |
0 |
14 |
10. |
Kosów Lacki |
24 |
23 |
72 |
90 |
7 |
2 |
15 |
11. |
Seroczyn II |
24 |
16 |
41 |
122 |
5 |
1 |
18 |
12. |
Bujały |
24 |
14 |
48 |
91 |
4 |
2 |
18 |
13. |
Dzierzby |
24 |
13 |
43 |
84 |
4 |
1 |
19 |
* w przypadku równej liczby punktów, o kolejności w tabeli decydowały mecze bezpośrednie między zainteresowanymi drużynami.
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|