SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 79, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 496

statystyki szczegółowe

LIGA SIÓDEMEK- III EDYCJA 2000/2001

 

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

III edycja (sezon 2000/2001)

Runda jesienna

I kolejka 3.09.2000

 

Grodzisk- Białobrzegi                              4:4                                                  

Bramki: Jacek Siemieniuk-2, Wojciech Przesmycki-1, Jacek Andrzejczuk-1
# Mariusz Turos-2, Maciej Steć-1, Stanisław Gołocki-                                                                           

Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński, Andrzejczuk, Matwiejczuk J., Matwiejczuk D., Chrustowski, 
Białobrzegi: Steć Marcin- Steć Maciej, Steć J., Wilk, Turos, Gołocki, Kur

 

Czekanów- Jabłonna Lacka.                            1:4                                                  

Bramki: Łukasz Zawadzki-1 # Waldemar Kraska-2, Tomasz Plichta-1, Andrzej Kondraciuk-1

Czekanów: Borys W.- Zawadzki K., Siemieniak S., Siemieniak J., Mlonek S., Gotowicki , Zawadzki Ł.
Jabłonna L.:Bielawski, Kraska, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Kazanecki Ł., Milik, Plichta T., Sarna

 

Seroczyn – Sokołów                                7:0                                                  

Bramki: Stanisław Mazurczak-3, Krzysztof Nowak-1, Tomasz Ceglarz-1, Adam Romańczuk-1, bramka samobójcza-1

Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Mazurczak S., Romańczuk, Zalewski, Chendoszko, Ceglarz                                                                                                                         Sokołów: Wiśniewski, Wasiluk G, Jackowski, Małkus, Wasiluk J., Krakowski, Jasczuk, Bogaj, Wasiluk M., Radawiec, Księżopolski

 

II kolejka 10.09.2000

 

Sabnie – Seroczyn                                    3:10                                                

Bramki: Jarosław Kobus-1, Adam Miściorak-1, bramka samobójcza-1
# Robert Andrzejewski-4, Tomasz Ceglarz-1, Adam Romańczuk-1, Jarosław Zalewski-1, Andrzej Maliszewski-1, Marcin Bocian-1, Mariusz Szymański-1

Sabnie:Nowkowski, Kobus J., Miściorak, Osipiak, Kapera, Michałowski, Korczewski, Romaniuk, Kobus Z.
Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Zalewski, Maliszewski, Romańczuk, Szymański, Ceglarz    

 


Białobrzegi- Sterdyń                                4:6                                                  

Bramki: Jarosław Kur-2, Maciej Steć-1, Grzegorz Deoniziak-1
# Jarosław Zieliński-2, Jacek Stefankowski-2, Paweł Wyszyński-2

Białobrzegi: Steć Marcin- Steć W, Steć D., Steć Maciej, Wilk, Turos, Gołocki, Kur, Deoniziak, Puchalski
Sterdyń:Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Wyszyński Piotr, Saczuk Michał, Mosiej M., Stefankowski, Steć, Rusiniak

 

Nieciecz- Sokołów                                    9:3                                                  

Bramki: Bogdan Smolik-3, Mariusz Strzała-2, Tomasz Strzała-2, Robert Buczyński-1, Adam Ignaciuk-1 # Krzysztof Małkus-2, Karol Krakowski-1

Nieciecz: Buczyński A.- Buczyński R., Ruciński, Smolik, Strzała T., Strzała M., Kaczor,  Bielarski
Sokołów: Wasiluk G, Jackowski, Małkus, Wasiluk J., Krakowski, Bogaj, Wasiluk M., Czartoryjski

 

Jabłonna Lacka – Grodzisk                              3:1                                         

Bramki: Tomasz Plichta-1, Piotr Sarna-1, Maciej Przesmycki-1
# Jacek Siemieniuk-1

Jabłonna L.: Bielawski, Kraska, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Kazanecki, Milik, Plichta T., Przesmycki M., Sarna
Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński, Strzała, Andrzejczuk, Matwiejczuk J., Chrustowski, Przesmycki A., Bujalski

 

III kolejka 17.09.2000

 

Grodzisk- Czekanów                               6:4                                                  

Bramki: Jacek Siemieniuk-3, Wojciech Przesmycki-2, Jacek Andrzejczuk-1
# Łukasz Zawadzki-3, Adam Wilk-1

Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Przesmycki W., Ślepowroński, Strzała, Buczyński, Andrzejczuk, Matwiejczuk J., Chrustowski
Czekanów: Borys W.- Zawadzki K.,
Siemieniak S., Siemieniak J., Mlonek S., Gotowicki, Zawadzki Ł., Wilk

Sabnie – Sterdyń                                      7:6                                                  

Bramki: Piotr Osipiak-2, Maciej Mucha-2, Dawid Nowakowski-1, Jarosław Kobus-1, Marcin Romaniuk-1 # Paweł Wyszyński-2, Michał Saczuk-2, Piotr Wyszyński-1, Mariusz Rutkowski-1

Sabnie: Nowkowski, Kobus, Miściorak, Osipiak, Mucha, Korczewski, Romaniuk, Marcjaniuk
Sterdyń: Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Wyszyński Piotr, Saczuk Michał, Saczuk Marcin, Mosiej M., Stefankowski, Rutkowski

 

Białobrzegi – Jabłonna Lacka                 1:2                                                  

Bramki: Jarosław Steć-1 # Dariusz Milik-2

Białobrzegi: Steć Marcin- Steć W, Steć D., Steć Maciej, Turos, Gołocki, Steć J.
Jabłonna L.: Bielawski, Kraska, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Kazanecki, Milik, Plichta T.

 

Nieciecz – Seroczyn                                 2:3                                                  

Bramki: Mariusz Strzała-1, Jarosław Ruciński-1 # Adam Romańczuk-1, Robert Andrzejewski-1, Piotr Mazurczak-1

Nieciecz: Nasiłowski W., Nasiłowski M., Szewczyk, Buczyński R., Smolik, Strzała S., Strzała M., Strzała T., Ignaciuk A., Ruciński J.

Seroczyn: Nowak P., Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Romańczuk, Mazurczak P. Mazurczak S.

 

IV kolejka 1.10.2000

 

Sokołów – Białobrzegi                             9:6                                                  

Bramki: Tomasz Jaszczuk-5, Mieczysław Bogaj-3, Michał Wasiluk-1
# Stanisław Gołocki-4, Mariusz Turos-1, Grzegorz Deoniziak-1

Sokołów: Wiśniewski, Wasiluk G, Jackowski, Małkus, Jasczuk, Wasiluk M., Bogaj, Czartoryjski
Białobrzegi: Steć Marcin- Steć J., Steć Maciej, Wilk G., Turos, Gołocki, Deoniziak

 

Grodzisk- Seroczyn                                  1:4                                                  

Bramki: bramka samobójcza-1 # Marcin Bocian-1, Krzysztof Nowak-1, Robert Andrzejewski-1, Bramka Samobójcza-1

Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Andrzejczuk, Niepiekło, Matwiejczuk J., Matwiejczuk D.
Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Zalewski, Romańczuk

 

Ceranów- Sterdyń                                    1:1                                                  

Bramki: Artur Rzeszotek-1 # Jarosław Zieliński-1

Ceranów: Nowotniak, Wilk, Jawoszek, Rzeszotek A., Golatowski, Rawiński A., Zając A., Zając M.
Sterdyń: Wyszyński M., Wyszyński Piotr, Saczuk Marcin, Stefankowski, Steć, Wilk W., Wilk M.

 




Czekanów – Nieciecz                               1:4                                                  

Bramki: Wiesław Borys-1 # Tomasz Strzała-2, Robert Buczyński-1, Tadeusz Kaczor-1

Czekanów: Borys W.- Zawadzki K., Siemieniak S., Siemieniak J., Mlonek S., Borys Kamil II, Gotowicki W., Zawadzki Ł.
Nieciecz: Nasiłowki W.- Nasiłowski M., Buczyński R., Szewczyk, Ruciński, Smolik, Ignaciuk, Strzała T., Kaczor, Buczyński A.

V kolejka 8.10.2000

 

Białobrzegi – Seroczyn                                      1:4                                                  

Bramki: Marcin Steć-1 # Mariusz Wilk-2, Mariusz Andrzejewski-1, Robert Andrzejewski-1

Białobrzegi: Steć Marcin- Steć W, Steć Michał., Steć Maciej, Wilk R., Turos, Gołocki, Deoniziak, Puchalski, Skupiewski
Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Zalewski, Maliszewski, Romańczuk, Wilk, Szymański    

 

Sabnie – Czekanów                                  9:1                                                  

Bramki: Robert Korczewski-2, Piotr Osipiak-2, Maciej Mucha-2, Dawid Nowakowski-1, Jarosław Kobus-1, Adam Miściorak-1 # Sławomir Siemieniak-1

Sabnie: Nowkowski, Kobus, Miściorak, Osipiak, Mucha, Korczewski, Romaniuk, Marcjaniuk, Iwaniuk
Czekanów: Zawadzki K.,
Siemieniak S., Siemieniak J., Mlonek S., Borys Kamil I, Borys Kamil II, Gotowicki W., Zawadzki Ł.

Grodzisk – Sokołów                                 3:2                                                  

Bramki: Maciej Buczyński-2, Wojciech Przesmycki-1 # Michał Wasiluk-1, Mieczysław Bogaj-1

Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński,  Andrzejczuk, Matwiejczuk J., Chrustowski, Buczyński
Sokołów: Wiśniewski, Małkus, Wasiluk J., Bogaj, Wasiluk M., Jarosz, Zawadzki

 

Jabłonna Lacka – Sterdyń                                3:1                                         

Bramki: Tomasz Plichta-1, Radosław Plichta-1, Waldemar Kraska-1
# bramka samobójcza-1

Jabłonna L.: Bielawski, Kraska, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Kazanecki, Milik, Plichta T., Przesmycki M., Plichta R.
Sterdyń: Wyszyński Ł., Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Wyszyński Piotr, Mosiej M., Stefankowski, Steć, Chruścicki, Bartczuk

 


VI kolejka 15.10.2000

 

Jabłonna Lacka – Seroczyn                     3:2                                                  

Bramki: Tomasz Plichta-1, Radosław Plichta-1, Łukasz Kazanecki-1 # Marcin Bocian-2

Jabłonna L.: Kraska, Kondraciuk A., Ewiak S., Kazanecki, Rudziński, Milik, Plichta T., Plichta R.
Seroczyn: Nowak P.- Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Maliszewski, Ceglarz, Romańczuk     

 

Sabnie – Grodzisk                                    4:4                                                  

Bramki: Jarosław Kobus-3, Piotr Osipiak-1 # Sylwester Rogoziński-2, Jacek Strzała-1, Krzysztof Rogoziński-1

Sabnie: Nowkowski, Kobus, Miściorak, Osipiak, Mucha, Korczewski, Barbachowski,  Marcjaniuk
Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński, Strzała, Andrzejczuk, Matwiejczuk J., Chrustowski, Buczyński

 

Ceranów – Białobrzegi                                      1:3                                                  

Bramki: Andrzej Rawiński-1 # Mariusz Turos-2, Grzegorz Deoniziak-1

Ceranów: Wilk, Jawoszek, Rzeszotek A., Rawiński A., Szyler, Zając A., Zając M., Nowotniak
Białobrzegi: Darda- Steć Marcin, Steć Maciej, Steć J., Turos, Gołocki, Kur, Deoniziak

 

Sterdyń – Nieciecz                                    2:4                                                  

Bramki: Mariusz Rutkowski-1, Maciej Wilk-1 # Mariusz Strzała-2, Robert Buczyński-1, Bogdan Smolik-1

Sterdyń: Wyszyński Ł., Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Saczuk Marcin, Steć, Stefankowski, Rutkowski, Wilk M.
Nieciecz: Nasiłowski W.- Nasiłowski M., Buczyński R., Szewczyk, Ruciński, Smolik, Ignaciuk, Strzała T., Strzała M., Kaczor, Buczyński A.

Czekanów – Sokołów                              3:1                                                  

Bramki: Wojciech Gotowicki-2, Kamil Zawadzki-1 # Jacek Wasiluk-1

Czekanów: Borys W. - Zawadzki K., Siemieniak S., Mlonek S., Borys Kamil I, Gotowicki W., Zawadzki Ł.
Sokołów:
Wiśniewski, Małkus, Wasiluk J., Krakowski, Jaszczuk, Bogaj,
Wasiluk M.

 


VII kolejka 22.10.2000

 

Ceranów – Seroczyn                                3:8                                                  

Bramki: Grzegorz Jawoszek-3 #  Robert Andrzejewsk-2, Tomasz Ceglarz-2, Adam Romańczuk-1, Mariusz Andrzejewski-1, Mariusz Szymański-1, bramka samobójcza-1

Ceranów: Jawoszek, Rzeszotek A., Jóźwiak, Cieślak, Golatowski, Rawiński A., Szyler,  Nowotniak, Rzeszotek W., Rzeszotek Sz.
Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Boruta, Ceglarz, Romańczuk, Szymański    

 

Grodzisk – Nieciecz                                 1:2                                                  

Bramki: Maciej Buczyński-1 # Tadeusz Kaczor-2

Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński, Strzała, Andrzejczuk, Matwiejczuk J., Chrustowski, Buczyński
Nieciecz: Nasiłowski W.- Nasiłowski M., Buczyński A., Buczyński R., Szewczyk, Ruciński, Smolik, Ignaciuk, Strzała T., Kaczor 

Sokołów – Jabłonna Lacka                     0:8                                                  

Bramki: Łukasz Kazanecki-2, Emil Kondraciuk-2, Maciej Przesmycki-2, Łukasz Rudziński-1, Andrzej Kondraciuk-1

Sokołów: Wasiluk G, Małkus, Wasiluk J., Krakowski, Bogaj, Wasiluk M., Zawadzki
Jabłonna L.: Kraska, Kondraciuk A., Ewiak S., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński,  Przesmycki M., Plichta R.

 

Czekanów- Sterdyń                                  3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

Białobrzegi – Sabnie                                3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

VIII kolejka 29.10.2000

 

Seroczyn – Czekanów                              7:0                                                  

Bramki: Marcin Piekarski-2, Adam Romańczuk-1, Andrzej Maliszewski-1, Marcin Bocian-1, Mariusz Szymański-1, Krzysztof Boruta-1

Seroczyn: Nowak P.- Bocian, Maliszewski, Andrzejewski M., Andrzejewski R., Piekarski, Romańczuk, Boruta, Szymański, Ceglarz, Łach    
Czekanów: Borys W.- Zawadzki K.,
Siemieniak S., Mlonek S., Borys Kamil I, Gotowicki, Zawadzki Ł.


Jabłonna Lacka – Sabnie                        3:0                                                  

Bramki: Sławomir Ewiak-2, Radosław Plichta-1

Jabłonna L.: Bielawski, Kondraciuk A., Ewiak S., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński, Milik, Plichta T., Plichta R.
Sabnie: Nowkowski, Kobus, Miściorak, Osipiak, Mucha, Korczewski, Romaniuk, Marcjaniuk, Barbachowski, Więckowski Paweł, Więckowski Piotr

Ceranów – Sokołów                                 3:4                                                  

Bramki: Adam Wilk-1, Tomasz Cieślak-1, Mariusz Parzonka-1
# Karol Krakowski-2, Krzysztof Małkus-1, Michał Wasiluk-1

Ceranów: Wilk, Jóźwiak, Cieślak, Golatowski, Rawiński A., Nowotniak, Rzeszotek Sz., Parzonka, Fabisiak
Sokołów: Wiśniewski, Wasiluk G, Małkus, Krakowski, Bogaj, Wasiluk M., Zawadzki

 

Nieciecz – Białobrzegi                              3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

IX kolejka 5.11.2000

 

Seroczyn – Sterdyń                                  7:3                                                  

Bramki: Marcin Piekarski-4, Adam Romańczuk-1, Robert Andrzejewski-1, Krzysztof Boruta-1 # Piotr Wyszyński-1, Krzysztof Andrzejczuk-1, Jacek Stefankowski-1

Seroczyn: Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Maliszewski, Piekarski, Romańczuk, Zalewski, Boruta, Szymański, Ceglarz    
Sterdyń: Andrzejczuk, Wyszyński Ł., Wyszyński Piotr, Mosiej M., Stefankowski, Steć, Wilk W., Rutkowski

 

Grodzisk – Ceranów                                4:3                                                  

Bramki: Jacek Siemieniuk-2, Wojciech Przesmycki-1, bramka samobójcza-1
# Grzegorz Jawoszek-1, Artur Rzeszotek-1, Artur Zając-1

Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński, Strzała, Andrzejczuk, Matwiejczuk J., Chrustowski, Buczyński
Ceranów: Jawoszek, Rzeszotek A., Jóźwiak, Cieślak, Golatowski, Rawiński A., Zając A.,  Zając M.

 

Białobrzegi – Czekanów                          3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 


Mecz zaległy: 12.11.2000

 

Ceranów – Jabłonna Lacka                    0:2                                                  

Bramki: Maciej Przesmycki-1, bramka samobójcza-1

Ceranów: Jawoszek, Rzeszotek A., Jóźwiak, Cieślak, Golatowski, Rawiński A., Szyler, Zając A.
Jabłonna L.: Bielawski, Kondraciuk A., Ewiak S., Kondraciuk E., Rudziński, Milik, Plichta T., Przesmycki M., Plichta R.

 

Runda Wiosenna

 

Mecze zaległe: 18.03.2001

 

Nieciecz – Sabnie                                               7:0                                                  

Bramki: Mariusz Strzała-3, Tomasz Strzała-2, Bogdan Smolik-1, Tadeusz Kaczor1

Nieciecz: Borys- Buczyński R., Szewczyk, Ruciński, Smolik, Ignaciuk, Strzała T., Bielarski, Strzała M., Kaczor, Zawadzki, Buczyński A.
Sabnie: Kobus, Miściorak, Osipiak, Korczewski, Barbachowski S., Romaniuk, Sejbuk Maciej, Barbachowski P., Gotowicki

Ceranów – Czekanów                              8:2                                                  

Bramki: Jacek Jóźwiak-3, Arkadiusz Iwanowski-3, Andrzej Rawiński-2
# Kamil Zawadzki-1, Maciej Strzała-1

Ceranów: Jawoszek, Rzeszotek A., Rudziński, Jóźwiak, Cieślak, Golatowski, Samulak,  Rawiński A., Zając A., Zając M., Iwanowski
Czekanów: Zawadzki K.,
Siemieniak S., Mlonek S., Borys Kamil I, Strzała, Borys Kamil II, Turemka, Mlonek K.

Seroczyn – Skrzeszew                              4:2                                                  

Bramki: Robert Andrzejewski-2, Marcin Bocian-2 # Tomasz Mitura-1, Łukasz Dropia-1

Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Maliszewski, Romańczuk, Zalewski, Boruta, Szymański, Bieliński    
Skrzeszew:Krukowski, Choma, Kwasik A., Dropia, Gotowicki, Mitura, Hardejewicz, Kwasik R., Malinowski, Teodorczuk, Połog

 

Białobrzegi – Kosów Lacki                      3:3                                                  

Bramki: Rafałwilk-1, Maciej Steć-1, Mariusz Turos-1 # Adam Karędys-2, Dariusz Kazimierczuk-1

Białobrzegi: Steć W, Steć D, Steć Maciej, Steć Marcin, Steć J., Steć K., Steć Michał, Steć Ł., Turos, Gołocki, Deoniziak, Wilk R.
Kosów L.: Żochowski P., Karędys, Maliszewski T., Koc, Kazimierczuk, Żochowski R., Harasim T., Sitak


X kolejka 25.03.2001

 

Białobrzegi – Ceranów                                      6:0                                                  

Bramki: Maciej Steć-2, Mariusz Turos-2, Stanisław Gołocki-1, Grzegorz Deoniziak-1

Białobrzegi: Steć W, Steć Maciej, Steć Marcin, Steć J., Steć K., Steć Michał, Kur,
Steć Ł., Turos, Gołocki, Deoniziak
Ceranów: Nowotniak, Jawoszek, Rzeszotek A., Cieślak, Golatowski, Rawiński A., Szyler, Zając A. 

 

Czekanów – Grodzisk                              1:2                                                  

Bramki: Kamil Borys I- 1 # Wojciech Przesmycki-1, Dawid Nowakowski-1

Czekanów: Zawadzki K., Siemieniak S., Mlonek S., Borys Kamil I, Turemka, Borys Kamil II, Strzała, Mlonek K., Bujalski
Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński, Strzała, Andrzejczuk, Matwiejczuk J., Buczyński, Nowakowski

 

Kosów Lacki – Jabłonna Lacka              3:1                                                  

Bramki: Dariusz Kazimierczuk-2, Marcin Staszewski-1 # Radosław Plichta-1

Kosów L.: Żochowski P., Karędys, Kazimierczuk, Żochowski R., Harasim T., Domański, Koc, Staszewski
Jabłonna L.: Bielawski, Kraska, Kondraciuk A., Ewiak S., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński, Milik, Przesmycki M., Plichta R.

 

Nieciecz – Skrzeszew                               2:0                                                  

Bramki: Bogdan Smolik-2

Nieciecz: Borys- Buczyński R., Ruciński, Smolik, Ignaciuk, Strzała T., Kaczor, Bielarski, Buczyński A.
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Siemion, Mitura, Hardejewicz, Kwasik R.,  Malinowski,

 

Seroczyn – Sabnie                                    3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Sterdyń – Sokołów                                   1:2                                                  

Bramki: Jarosław Zieliński-1 # Mieczysław Bogaj-1, Michał Wasiluk-1

Sterdyń: Andrzejczuk, Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Mosiej M., Stefankowski, Zieliński, Mikołajczuk, Chruścicki
Sokołów: Wiśniewski, Wasiluk G, Jackowski, Małkus, Wasiluk J., Wasiluk M., Bogaj, Zawadzki

 


XI kolejka 1.04.2001

Czekanów – Białobrzegi                          4:0                                                  

Bramki: Wojciech Gotowicki-2, Kamil Borys I-1, Maciej Strzała-1

Czekanów: Zawadzki K., Siemieniak S., Mlonek S., Borys Kamil I, Turemka, Strzała, Borys Kamil II, Mlonek K., Gotowicki, Bujalski
Białobrzegi:
Steć Maciej, Steć Marcin, Steć J., Steć Michał, Steć Ł., Turos, Gołocki, Deoniziak

Jabłonna Lacka – Ceranów                    3:0                                                  

Bramki: Dariusz Milik-1, Tomasz Plichta-1, Radosław Plichta-1

Jabłonna L.: Bielawski, Partyga, Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński, Milik, Plichta T., Przesmycki M., Plichta R., Przesmycki G.
Ceranów: Jawoszek, Rzeszotek A., Cieślak, Sowa, Golatowski, Samulak, Załęski, Rawiński A., Szyler, Zając A., Zembrowski, Zając M., Siwiński

 

Kosów Lacki – Grodzisk                         2:1                                                  

Bramki:Adam Karędys-1, Dariusz Kazimierczuk-1 # Maciej Buczyński-1

Kosów L.: Żochowski P., Karędys, Maliszewski T., Koc, Kazimierczuk, Żochowski R., Harasim T., Domański, Szewczykowski
Grodzisk: Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Andrzejczuk, Buczyński, Matwiejczuk J., Nowakowski, Szcześniak

 

Sabnie – Nieciecz                                               0:3 (Walkower)                              

* drużyna gospodarzy oddała punkty walkowerem

 

Sokołów – Skrzeszew                              2:1                                                  

Bramki: Łukasz Mroczek-2 # Marek Choma-1

Sokołów: Wasiluk G, Jackowski, Małkus, Bogaj, Wasiluk M., Jarosz, Fajkowski, Mroczek, Radawiec, Kowalski, Tokarski
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Mitura, Hardejewicz, Kwasik R., Kozaczuk G., Malinowski, Brewczuk, Połog

 

Sterdyń – Seroczyn                                  0:2                                                  

Bramki: Marcin Bocian-1, Stanisław Mazurczak-1

Sterdyń: Andrzejczuk, Wyszyński M., Saczuk Michał, Siwiński, Mosiej M., Chruścicki, Stefankowski, Zieliński, Mikołajczuk,
Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Zalewski, Maliszewski, Mazurczak S., Romańczuk, Boruta, Grzymała    

 

 


XII kolejka 8.04.2001

Białobrzegi – Grodzisk                                      6:4                                                  

Bramki: Mariusz Turos-3, Maciej Steć-2, Rafał Wilk-1 # Jacek Siemieniuk-1, Wojciech Przesmycki-1, Dawid Nowakowski-1, Mariusz Szcześniak-1

Białobrzegi: Steć W, Steć Maciej, Steć Marcin, Steć J., Steć K., Steć Michał Turos,, Steć Ł., Gołocki, Deoniziak, Kur, Wilk R.
Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński,  Andrzejczuk, Niepiekło, Matwiejczuk J., Buczyński, Nowakowski, Szcześniak

Ceranów – Kosów Lacki                         3:4                                                  

Bramki: Tomasz Cieślak-1, Andrzej Rawiński-1, Artur Zając-1
# Adam Domański-2, Dariusz Kazimierczuk-1, Radosław Sitak-1

Ceranów: Nowotniak, Jawoszek, Rzeszotek A., Jóźwiak, Cieślak, Sowa, Golatowski, Samulak, Załęski, Rawiński A., Szyler, Zając A.
Kosów L.: Żochowski P., Karędys, Koc, Kazimierczuk, Harasim T., Domański, Sitak, Szewczykowski, Wojtczuk

 

Jabłonna Lacka – Czekanów                            4:2                                                  

Bramki: Andrzej Kondraciuk-2, Maciej Przesmycki-1, Radosław Plichta-1
# Mariusz Turemka-1, Wojciech Gotowicki-1

Jabłonna L.: Bielawski, Kondraciuk A., Ewiak S., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński,  Przesmycki M., Plichta R., Przesmycki G.
Czekanów: Zawadzki K., Siemieniak S., Borys Kamil I, Borys Kamil Ii, Strzała, Turemka, Mlonek K., Gotowicki

 

Seroczyn – Nieciecz                                 1:2                                                  

Bramki: Krzysztof Nowak-1 # Tadeusz Kaczor-2

Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Maliszewski, Mazurczak S., Mazurczak P., Romańczuk, Szymański    
Nieciecz: Borys- Ruciński, Ignaciuk, Strzała T., Strzała M., Kaczor, Bielarski, Buczyński A.

 

Sterdyń – Skrzeszew                                1:5                                                  

Bramki: Paweł Wyszyński-1 # Artur Kwasik-2, Marek Choma-1, Marek Brewczuk-1, Tomasz Mitura-1

Sterdyń: Malinowski, Andrzejczuk, Wyszyński Paweł, Siwiński, Mosiej M., Steć, Stefankowski, Mikołajczuk, Chruścicki
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Siemion, Tomczuk, Dropia, Mitura, Kwasik R., Hardejewicz, Kozaczuk G., Malinowski, Brewczuk,

 


Sabnie – Sokołów                                              2:2                                                  

Bramki: Jarosław Kobus-2 # Jacek Jackowski-1, Michał Wasiluk-1

Sabnie: Kobus, Miściorak, Osipiak, Mucha, Barbachowski S., Romaniuk, Marcjaniuk, Kopa
Sokołów:
Jackowski, Małkus, Wasiluk J., Bogaj, Wasiluk M., Księżopolski, Fajkowski,

Mecze zaległe: 14.04.2001

 

Seroczyn – Kosów Lacki                         4:1                                
Bramki: Mariusz Andrzejewski-1, Marcin Bocian-1, Stanisław Mazurczak-1, Adam Romańczuk-1 # Dariusz Kazimierczuk-1

Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Boruta, Maliszewski, Mazurczak S., Romańczuk, Szymański    
Kosów L.: Żochowski P., Karędys, Koc, Kazimierczuk, Harasim T., Domański, Sitak, Szewczykowski, Staszewski, Harasim M.

 

Skrzeszew – Jabłonna Lacka                            2:3                                                  

Bramki: Marek Choma-1, Bramka Samobójcza-1 # Sławomir Ewiak-1, Maciej Przesmycki-1, Radosław Plichta-1

Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Siemion, Dropia, Mitura, Hardejewicz, Kwasik R., Malinowski, Brewczuk, Teodorczuk
Jabłonna L.: Bielawski, Kondraciuk A., Ewiak S., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński, Milik, Plichta T., Przesmycki M., Plichta R., Przesmycki G., Ewiak M.

 

XIII kolejka 22.04.2001

 

Jabłonna Lacka – Białobrzegi                 7:0                                                  

Bramki: Tomasz Plichta-2, Wojciech Grądzki-2, Andrzej Kondraciuk-1, Dariusz Milik-1, Łukasz Kazanecki-1

Jabłonna L.: Bielawski, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński, Milik, Plichta T., Przesmycki M., Ewiak M., Grądzki, Sarna
Białobrzegi:
Darda, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Ł., Wilk G., Turos, Gołocki, Wilk R. Deoniziak

Ceranów – Grodzisk                                0:2                                                  

Bramki: Dawid Nowakowski-1, Wojciech Przesmycki-1

Ceranów: Jawoszek, Rzeszotek A., Jóźwiak, Cieślak, Golatowski, Rawiński A., Szyler, Zając A.
Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński,  Andrzejczuk, Niepiekło, Matwiejczuk J., Buczyński, Nowakowski, Szcześniak

 


Czekanów – Kosów Lacki                       2:4                                                  

Bramki: Mariusz Turemka-1, Wojciech Gotowicki-1 # Dariusz Kazimierczuk-1, Tomasz Harasim-1, Adam Domański-1, Radosław Sitak-1

Czekanów: Zawadzki K., Siemieniak S., Mlonek S., Borys Kamil I, Strzała, Borys Kamil II, Turemka, Mlonek K., Gotowicki, Borys S., Gliwka
Kosów L.: Żochowski P., Karędys, Koc, Kazimierczuk, Harasim T., Domański, Sitak, Szewczykowski,

 

Sokołów – Nieciecz                                  0:7                                                  

Bramki: Mariusz Strzała-3, Bogdan Smolik-2, Jarosław Ruciński-1, Tadeusz Kaczor-1

Sokołów: Wasiluk G, Jackowski, Małkus, Wasiluk J., Bogaj, Wasiluk M., Jarosz, Fajkowski
Nieciecz: Nasiłowski W.- Nasiłowski M., Buczyński R., Szewczyk, Ruciński, Smolik, Ignaciuk, Strzała T., Strzała M., Kaczor, Bielarski, Buczyński A.

Skrzeszew – Seroczyn                              1:4                                                  

Bramki: Marcin Malinowski-1 # Robert Andrzejewski-1, Marcin Bocian-1, Andrzej Maliszewski-1, Jarosław Zalewski-1

Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Dropia, Mitura, Hardejewicz,
Kwasik R., Kozaczuk G., Malinowski, Brewczuk
Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Zalewski, Maliszewski, Romańczuk, Boruta, Szymański    

 

Sterdyń – Sabnie                                      3:0( Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechał na mecz

 

XIV kolejka 29.04.2001

 

Kosów Lacki – Białobrzegi                      7:8                                                  

Bramki: Dariusz Kazimierczuk-3, Marcin Staszewski-3, Adam Karędys-1
# Mariusz Turos-3, Grzegorz Deoniziak-3, Maciej Steć-1, Łukasz Steć-1

Kosów L.: Żochowski P., Karędys, Koc, Kazimierczuk, Żochowski R.,
Harasim T., Domański, Szewczykowski, Wojtczuk, Staszewski
Białobrzegi:
Steć Maciej, Steć Marcin, Steć J., Steć Michał, Steć Ł., Turos, Gołocki, Deoniziak

Czekanów – Ceranów                              3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 


Grodzisk – Jabłonna Lacka                    0:3                                                  

Bramki: Tomasz Plichta-1, Radosław Plichta-1, Piotr Sarna-1

Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński,  Andrzejczuk, Matwiejczuk J., Chrustowski, Buczyński, Nowakowski, Szcześniak
Jabłonna L.: Bielawski, Kraska, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński,  Plichta T., Przesmycki M., Plichta R., Ewiak M., Sarna

 

Nieciecz – Sterdyń                                    3:2                                                  

Bramki: Jarosław Ruciński-1, Łukasz Zawadzki-1, Andrzej Buczyński-1
# Mariusz Mosiej-1, Paweł Wyszyński-1

Nieciecz: Borys, Nasiłowski W.- Nasiłowski M., Buczyński R., Ruciński, Smolik, Strzała T., Strzała M., Kaczor, Strzała S., Bielarski, Kuc, Zawadzki, Buczyński A.
Sterdyń: Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Saczuk Marcin, Mosiej M., Stefankowski, Mikołajczuk, Chruścicki, Rutkowski

 

Sabnie – Skrzeszew                                  2:5                                                  

Bramki: Adam Miściorak-1, Piotr Osipiak-1 # Dariusz Kozaczuk-4, Łukasz Dropia-1

Sabnie: Kobus, Miściorak, Osipiak, Mucha, Mikołajczuk, Romaniuk, Marcjaniuk, Prochacki, Podbielski
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Siemion, Tomczuk, Dropia, Mitura, Hardejewicz, Kwasik R., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Malinowski, Brewczuk,

 

Sokołów – Seroczyn                                 2:5                                                  

Bramki:  Jacek Wasiluk-1, Michał Wasiluk-1 # Marcin Bocian-2, Jarosław Zalewski-1, Krzysztof Boruta-1, Mariusz Szymański-1

Sokołów: Jackowski, Małkus, Wasiluk J., Bogaj, Wasiluk M., Jarosz, Fajkowski,  Radawiec, Tomczuk
Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Zalewski, Maliszewski, Romańczuk, Boruta, Szymański, Biernat

 

Mecze zaległe: 1.05.2001

 

Kosów Lacki – Ceranów                         3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Kosów Lacki – Czekanów                       3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 


Skrzeszew – Sabnie                                  4:1                                                  

Bramki: Grzegorz Siemion-1, Marek Choma-1, Marcin Malinowski-1, Marek Brewczuk-1

Skrzeszew: Krukowski, Choma, Czerkas, Kwasik A., Siemion, Tomczuk, Dropia, Gotowicki, Mitura, Hardejewicz, Kwasik R., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Malinowski, Brewczuk
Sabnie: Kobus, Miściorak, Osipiak, Mucha, Korczewski, Romaniuk, Mikołajczuk, Marcjaniuk, Prochacki, Podbielski

Skrzeszew – Sokołów                              3:1                                                  

Bramki: Tomasz Mitura-1, Marcin Malinowski-1, Marek Choma-1
# Jacek Wasiluk-1

Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Nowotniak, Dropia, Mitura, Hardejewicz, Kwasik R., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Malinowski, Brewczuk
Sokołów:
Wasiluk G, Jackowski, Małkus, Wasiluk J., Bogaj, Wasiluk M., Jarosz, Radawiec, Kowalski

Grodzisk – Sterdyń                                  1:3                                                  

Bramki: Adam Chrustowski-1 # Paweł Wyszyński-2, Mariusz Mosiej-1

Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński,  Andrzejczuk, Matwiejczuk J., Chrustowski, Buczyński, Nowakowski
Sterdyń: Malinowski, Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Mosiej M., Stefankowski, Steć, Mikołajczuk, Chruścicki, Rutkowski

 

Nieciecz – Jabłonna Lacka                      4:0                                                  

Bramki: Mariusz Strzała-1, Tadeusz Kaczor-1, Dariusz Kuć-1, Łukasz Zawadzki-1

Nieciecz: Borys- Buczyński R., Ruciński, Strzała T., Strzała M., Kaczor, Bielarski, Kuc, Zawadzki, Buczyński A.
Jabłonna L.: Bielawski, Kondraciuk A., Ewiak S., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński, Milik, Plichta T., Przesmycki M., Plichta R., Ewiak M., Grądzki

 

Mecz zaległy: 3.05.2001

 

Kosów Lacki – Skrzeszew                       1:5                                                  

Bramki: Adam Karędys-1 # Dariusz Kozaczuk-1, Grzegorz Kozaczuk-1, Marcin Malinowski-1, Marek Brewczuk-1, Marek Choma-1

Kosów L.: Karędys, Maliszewski T., Koc, Kazimierczuk, Harasim T., Domański, Sitak, Szewczykowski, Mróz, Wojtczuk, Staszewski
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Tomczuk, Mitura, Hardejewicz, Kwasik R., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Malinowski, Brewczuk, Połog

 


XV kolejka 6.05.2001

 

Sterdyń – Białobrzegi                               1:1                                                  

Bramki: Jacek Stefankowski-1 # Maciej Steć-1

Sterdyń: Malinowski, Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Wyszyński Piotr, Siwiński, Mosiej M., Stefankowski, Rutkowski
Białobrzegi:
Steć W, Steć D, Steć Maciej, Steć Marcin, Steć J., Steć K., Steć Michał, Steć Ł., Turos, Gołocki, Deoniziak, Kur, Wilk R.

Sokołów – Ceranów                                 5:1                                                  

Bramki: Michał Wasiluk-3, Jacek Wasiluk-2 # Artur Zając-1

Sokołów: Małkus, Wasiluk J., Wasiluk M., Jarosz, Fajkowski, Mroczek, Radawiec
Ceranów: Jawoszek, Rzeszotek A., Jóźwiak, Cieślak, Sowa, Golatowski, Samulak, Załęski, Rawiński A., Szyler, Zając A.

 

Czekanów – Skrzeszew                                     2:1                                                  

Bramki: Sławomir Siemieniak-1, Wojciech Gotowicki-1 # Grzegorz Kozaczuk-1

Czekanów: Zawadzki K., Siemieniak S., Mlonek S., Borys Kamil I, Turemka, Borys Kamil II, Strzała, Mlonek K., Gotowicki, Borys S.
Skrzeszew: Krukowski, Kwasik A., Siemion, Tomczuk, Dropia, Nowotniak, Mitura, Hardejewicz, Kozaczuk G., Malinowski, Połog

 

Nieciecz – Grodzisk                                 5:3                                         

Bramki: Bogdan Smolik-2, Jarosław Ruciński-1, Mariusz Strzała-1, Tadeusz Kaczor-1 # Dawid Nowakowski-2, Wojciech Przesmycki-1

Nieciecz: Borys- Buczyński R., Szewczyk, Ruciński, Smolik, Strzała T., Kuc, Strzała M., Kaczor, Strzała S., Bielarski, Zawadzki, Buczyński A.
Grodzisk: Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński, Strzała, Andrzejczuk, Matwiejczuk J., Matwiejczuk Z., Buczyński, Nowakowski, Szcześniak  

 

Seroczyn – Jabłonna Lacka                     0:1                                                  

Bramka: Tomasz Plichta-1

Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Maliszewski, Mazurczak S., Piekarski, Romańczuk, Zalewski, Boruta, Szymański    
Jabonna L.: Bielawski, Kraska, Kondraciuk A., Ewiak S., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński, Milik, Plichta T., Przesmycki M., Plichta R., Sarna


Kosów Lacki – Sabnie                             3:5                                                  

Bramki: Dariusz Kazimierczuk-2, Tomasz Harasim-1 # Piotr Osipiak-2, Jarosław Kobus-1, Robert Korczewski-1, Marek Marcjaniuk-1

Kosów L.: Żochowski P., Karędys, Kazimierczuk, Harasim T., Domański, Sitak, Mróz, Wojtczuk, Staszewski
Sabnie: Kobus, Osipiak, Mucha, Korczewski, Romaniuk, Marcjaniuk, Buczyński, Prochacki, Podbielski

Mecz zaległy: 11.05.2001

 

Sabnie – Kosów Lacki                                       3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Mecz zaległy: 12.05.2001

 

Kosów Lacki – Sokołów                          1:1                                                  

Bramki: Tomasz Harsaim-1 # Jacek Wasiluk-1

Kosów L.: Karędys, Koc, Kazimierczuk, Harasim T., Domański, Sitak, Szewczykowski, Mróz, Wojtczuk, Staszewski
Sokołów:
Wasiluk G, Jackowski, Małkus, Wasiluk J., Bogaj, Wasiluk M., Jarosz, Mroczek, Fajkowski, Radawiec

XVI kolejka 13.05.2001

 

Białobrzegi – Skrzeszew                          3:8                                                  

Bramki: Maciej Steć-2, Mariusz Turos-1 # Tomasz Mitura-3, Marek Choma-2, Grzegorz Siemion-1, Rafał Kwasik-1, Łukasz Dropia-1

Białobrzegi: Steć W, Steć Maciej, Steć Marcin, Steć J., Steć K., Steć Michał,

Steć Ł., Turos, Gołocki, Deoniziak, Kur, Wilk R.
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Siemion, Tomczuk, Dropia, Mitura, Połog, Hardejewicz, Kwasik R., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Malinowski

 

Ceranów – Nieciecz                                 1:12                                                

Bramki: Zbigniew Sowa-1 # Bogdan Smolik-5, Tomasz Strzała-3, Tadeusz Kaczor-3, Jarosław Ruciński-1

Ceranów: Jawoszek, Rzeszotek A., Jóźwiak, Sowa, Golatowski, Załęski, Szyler, Zając M.
Nieciecz: Borys- Szewczyk, Ruciński, Smolik, Strzała T., Kaczor, Strzała S., Kuc, Zawadzki, Buczyński A., Iwański 

 


Czekanów – Seroczyn                              1:7                                                  

Bramki: Mariusz Turemka-1 # Mariusz Andrzejewski-2, Mariusz Szymański-1, Adam Romańczuk-1, Krzysztof Nowak-1, Marcin Piekarski-1, Łukasz Stańczyk-1

Czekanów: Zawadzki K., Siemieniak S., Mlonek S., Borys Kamil I, Turemka, Borys Kamil II, Strzała, Mlonek K., Gotowicki, Borys S.
Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Romańczuk, Piekarski, Boruta, Szymański, Stańczyk, Rokita    

 

Grodzisk- Sabnie                                               5:5                                                  

Bramki: Dawid Nowakowski-2, Sylwester Rogoziński-1, Maciej Buczyński-1, Mariusz Szcześniak # Jarosław Kobus-2, Adam Miściorak-2, Piotr Osipiak-1

Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński, Strzała, Andrzejczuk, Matwiejczuk J., Buczyński, Nowakowski, Szcześniak
Sabnie: Kobus, Miściorak, Osipiak, Romaniuk, Marcjaniuk, Sejbuk  

Sterdyń – Jabłonna Lacka                       5:5                                                  

Bramki: Michał Saczuk-2, Adam Chruścicki-2, Mariusz Mosiej-1 # Tomasz Plichta-2, Radosław Plichta-2, Łukasz Kazanecki-1

Sterdyn: Malinowski, Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Saczuk Michał, Siwiński, Mosiej M., Stefankowski, Steć, Chruścicki, Wojewódzki
Jabłonna L.: Bielawski, Kondraciuk A., Ewiak S., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński, Milik, Plichta T., Przesmycki M., Plichta R., Przesmycki G., Ewiak M.

 

Sokołów – Kosów Lacki                          1:4                                                  

Bramki: Jacek Wasiluk-1 # Tomasz Harasim-2, Adam Karędys-1, Marcin Staszewski-1

Sokołów: Wasiluk G, Jackowski, Małkus, Wasiluk J., Bogaj, Wasiluk M., Jarosz, Mroczek, Fajkowski, Radawiec
Kosów L.: Karędys, Koc, Kazimierczuk, Harasim T., Domański, Sitak, Szewczykowski, Mróz, Wojtczuk, Staszewski

 

Mecze zaległe: 20.05.2001

 

Jabłonna Lacka – Kosów Lacki              4:0                                                  

Bramki: Andrzej Kondraciuk-1, Emil Kondraciuk-1, Maciej Przesmycki-1, Wojciech Grądzki-1

Jabłonna L.: Bielawski, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński, Milik,  Plichta T., Przesmycki M., Ewiak M., Grądzki, Jóźwiak, Strzała
Kosów L.: Karędys, Kazimierczuk, Harasim T, Domański, Szewczykowski, Mróz, Wojtczuk

 


Grodzisk- Kosów Lacki                                    5:2                                                  

Bramki: Dawid Nowakowski-2, Jacek Siemieniuk-1, Radosław Niepiekło-1, Maciej Buczyński-1

Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński,  Andrzejczuk, Niepiekło, Matwiejczuk J., Matwiejczuk Z., Buczyński, Nowakowski, Szcześniak
Kosów L.: Karędys, Kazimierczuk, Harasim T, Domański, Szewczykowski, Mróz, Wojtczuk

 

Skrzeszew – Białobrzegi                          2:0                                                  

Bramki: Łukasz Dropia-1, Marek Choma-1

Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Siemion, Tomczuk, Dropia, Kwasik R., Hardejewicz, Kozaczuk G., Mitura, Kozaczuk D., Malinowski, Brewczuk, Teodorczuk
Białobrzegi:
Steć W, Steć Maciej, Steć Marcin, Steć J., Steć K., Steć Michał,
Steć Ł., Turos, Gołocki, Deoniziak, Zieliński J., Zieliński A.

Skrzeszew – Czekanów                                     6:2                                                  

Bramki: Łukasz Dropia-1, Grzegorz Siemion-1, Marek Choma-1, Marek Brewczuk-1, Dariusz Kozaczuk-1, Tomasz Mitura-1 # Kamil Borys I-1, Wojciech Gotowicki-1

Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Siemion, Tomczuk, Dropia, Mitura, Kwasik R., Hardejewicz, Kozaczuk G., Kozaczuk D., Malinowski, Brewczuk
Czekanów: Zawadzki K.,
Siemieniak S., Borys Kamil I, Borys Kamil Ii, Turemka,  Borys S.Gotowicki,

Nieciecz – Ceranów                                 6:1                                                  

Bramki: Mariusz Strzała-3, Bogdan Smolik-1, Tomasz Strzała-1, Tadeusz Kaczor1 # Tomasz Szyler-1

Nieciecz: Borys- Ruciński, Smolik, Strzała T., Strzała M., Kaczor, Strzała S., Kuc,  Buczyński A.
Ceranów: Jawoszek, Rzeszotek A., Rudziński, Jóźwiak, Sowa, Golatowski, Załęski,  Szyler, Zając M.

 

Sokołów – Sterdyń                                   5:3                                                  

Bramki: Sławomir Radawiec-2, Jacek Wasiluk-1, Michał Wasiluk-1, Piotr Kosieradzki-1 # Paweł Wyszyński-2, Michał Saczuk-1

Sokołów: Wasiluk G, Jackowski, Małkus, Wasiluk J., Bogaj, Wasiluk M., Jarosz, Tokarski
Fajkowski, Radawiec, Kosieradzki
Sterdyń: Malinowski, Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Saczuk Michał, Siwiński, Mosiej M., Stefankowski, Steć, Chruścicki, Rutkowski




XVII kolejka 27.05.2001

 

Sabnie – Białobrzegi                                8:4                                                  

Bramki: Jarosław Kobus-3, Piotr Osipiak-3, Adam Miściorak-1, bramka samobójcza-1 # Mariusz Turos-3, Jarosław Steć-1

Sabnie: Kobus, Miściorak, Osipiak, Korczewski, Romaniuk, Marcjaniuk, Michałowski, Tomczuk
Białobrzegi:
Steć Maciej, Steć Marcin, Steć J., Steć Michał, Steć Ł., Turos, Gołocki, Deoniziak, Wilk R.

Seroczyn – Ceranów                                4:2                                                  

Bramki: Marcin Bocian-2, Adam Romańczuk-2 # Robert Golatowski-1, Paweł Hiszpański-1

Seroczyn: No wak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Maliszewski, Romańczuk, Zalewski, Szymański, Stańczyk    
Ceranów: Nowotniak- Jawoszek, Rzeszotek A., Cieślak, Golatowski, Szyler,
Zając A., Hiszpański, Iwanowski

 

Sokołów – Czekanów                              8:4                                                  

Bramki: Karol Krakowski-3, Jacek Wasiluk-2, Piotr Kosieradzki-2, Sławomir Radawiec-1 # Wojciech Gotowicki-2, Kamil Borysi-1, Mariusz Turemka-1

Sokołów: Jackowski, Małkus, Wasiluk J., Krakowski, Bogaj, Wasiluk M., Jarosz, Radawiec, Fajkowski, Kosieradzki
Czekanów: Zawadzki K., Siemieniak S., Mlonek S., Borys Kamil I, Turemka, Borys Kamil II, Strzała, Mlonek K., Gotowicki, Borys S.

Sterdyń – Grodzisk                                  3:1                                                  

Bramki: Paweł Wyszyński-1, Marcin Wyszyński-1, Adam Chruścicki-1
# Jacek Siemieniuk-1

Sterdyń: Malinowski, Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Saczuk Marcin,
Mosiej M., Steć, Stefankowski, Chruścicki,
Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Przesmycki W., Strzała, Andrzejczuk, Niepiekło, Matwiejczuk J., Matwiejczuk Z., Szcześniak

 

Jabłonna Lacka – Nieciecz                      0:5                                                  

Bramki: Tomasz Strzała-2, Mariusz Strzała-1, Robert Buczyński-1, Jarosław Ruciński-1

Jabłonna L.: Bielawski, Kondraciuk A., Ewiak S., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński, Milik, Plichta T., Przesmycki M., Ewiak M., Grądzki, Sarna, Strzała
Nieciecz: Borys- Buczyński R., Ruciński, Smolik, Ignaciuk, Strzała T., Strzała M., Kuc, Zawadzki

 


Skrzeszew – Kosów Lacki                       2:2                                                  

Bramki: Marcin Malinowski-2 # Dariusz Kazimierczuk-1

Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Tomczuk, Dropia, Mitura, Hardejewicz, Kwasik R., Kozaczuk G., Malinowski, Brewczuk,
Kosów L.: Karędys, Kazimierczuk, Harasim T., Domański, Sitak, Szewczykowski,  Wojtczuk

 

XVIII kolejka 3.06.2001

 

Seroczyn – Białobrzegi                                      0:1                                                  

Bramka: Maciej Steć-1

Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Boruta, Romańczuk, Zalewski, Stańczyk, Mosiej    
Białobrzegi: Steć Maciej, Steć Marcin, Steć J., Steć K., Steć Michał, Steć Ł., Turos, Kur, Gołocki, Deoniziak

Ceranów – Sabnie                                    3:5                                                  

Bramki: Artur Rzeszotek-1, Tomasz Cieślak-1, Artur Zając-1 # Piotr Osipiak-3, Marcin Romaniuk-1, Marek Marcjaniuk-1

Ceranów: Jawoszek, Rzeszotek A., Jóźwiak, Cieślak, Sowa, Golatowski, Samulak, Załęski, Rawiński A., Szyler, Zając A., Zembrowski, Zając M., Nowotniak, Rzeszotek W.
Sabnie: Miściorak, Osipiak, Mucha, Romaniuk, Marcjaniuk, Prochacki, Podbielski

 

Sterdyń – Czekanów                                3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Sokołów – Grodzisk                                 6:4                                                  

Bramki: Grzegorz Fajkowski-2, Krzysztof Małkus-1, Karol Krakowski-1, Michał Wasiluk-1, Łukasz Mroczek-1 # Jacek Siemieniuk-1, Sylwester Rogoziński-1, Wojciech Przesmycki-1, Dawid Nowakowski-1

Sokołów: Wasiluk G, Małkus, Krakowski, Bogaj, Wasiluk M., Fajkowski, Mroczek, Radawiec, Tomczuk
Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Andrzejczuk,  Matwiejczuk J., Matwiejczuk Z., Buczyński, Nowakowski

 

Jabłonna Lacka – Skrzeszew                            3:3                                                  

Bramki: Tomasz Plichta-3 # Tomasz Mitura-1, Łukasz Dropia-1, Grzegorz Siemion-1

Jabłonna L.: Bielawski, Kraska, Kondraciuk A., Ewiak S., Rudziński, Milik, Plichta T., Przesmycki M., Przesmycki G., Ewiak M., Grądzki
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Siemion, Dropia, Mitura, Hardejewicz, Kwasik R., Malinowski, Brewczuk, Teodorczuk


Nieciecz- Kosów Lacki                                      5:3                                                  

Bramki: Łukasz Zawadzki-2, Tomasz Wierzbicki-1, Bogdan Smolikl-1, Tadeusz Kaczor-1 # Dariusz Kazimierczuk-2, Marcin Staszewski-1

Nieciecz: Borys- Ruciński, Smolik, Strzała T., Kaczor, Zawadzki, Buczyński A., Wierzbicki
Kosów L.: Karędys, Koc, Kazimierczuk, Harasim T., Domański, Szewczykowski, Staszewski

 

XIX kolejka 10.06.2001

 

Kosów Lacki – Sterdyń                                     3:5                                                  

Bramki: Dariusz Kazimierczuk-2, Tomasz Harasim-1 # Piotr Wyszyński-4, Michał Saczuk-1

Kosów L.: Karędys, Koc, Kazimierczuk, Harasim T., Sitak, Szewczykowski, Wojtczuk,  Maliszewski M.
Sterdyń: Malinowski, Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Wyszyński Piotr, Saczuk Michał, Saczuk Marcin, Mosiej M., Mikołajczuk, Steć

 

Skrzeszew – Nieciecz                               4:1                                                  

Bramki: Łukasz Dropia-3, Tomasz Mitura-1 # Jarosław Ruciński-1

Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Dropia, Mitura, Hardejewicz, Kozaczuk G.,  Malinowski, Brewczuk
Nieciecz: Borys- Buczyński R., Szewczyk, Ruciński, Smolik, Kaczor, Strzała S., Kuc, Wierzbicki, Buczyński A.

 

Grodzisk – Skrzeszew                              6:3                                                  

Bramki: Jacek Siemieniuk-4, Maciej Buczyński-1, Dawid Nowakowski-1
# Grzegorz Kozaczuk-1, Adam Hardejewicz-1, Łukasz Dropia-1

Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński, Andrzejczuk, Niepiekło, Matwiejczuk J., Matwiejczuk Z., Buczyński, Nowakowski, Szcześniak
Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Tomczuk, Dropia, Mitura, Hardejewicz, Kwasik R., Kozaczuk G., Malinowski

 

Sabnie – Ceranów                                    6:2                                                  

Bramki: Robert Korczewski-2, Jarosław Kobus-1, Adam Miściorak-1, Piotr Osipiak-1, Marek Marcjaniuk-1 # Jacek Jóźwiak-1, Piotr Zembrowski-1

Sabnie: Kobus, Miściorak, Osipiak, Mucha, Korczewski, Romaniuk, Marcjaniuk, Buczyński, Prochacki
Ceranów: Jawoszek, Rzeszotek A., Jóźwiak, Cieślak, Sowa, Golatowski, Samulak, Zając A., Załęski, Rawiński A., Zembrowski

 


XX kolejka 14.06.2001

 

Białobrzegi – Sokołów                             4:2                                                  

Bramki: Grzegorz Deoniziak-1, Rafał Wilk-1, Paweł Puchalski-1, Bramka Samobójcza-1 # Grzegorz Fajkowski-1, Sławomir Radawiec-1

Białobrzegi: Steć W, Steć D, Steć Maciej, Steć Marcin, Steć J., Steć Michał,
Steć Ł, Wilk R., Turos, Gołocki, Deoniziak, Puchalski
Sokołów: Małkus, Wasiluk J., Bogaj, Wasiluk M., Fajkowski, Mroczek, Radawiec, Tomczuk

 

Sterdyń – Ceranów                                  6:1                                                  

Bramki: Wojciech Wilk-4, Adam Chruscicki-1, Marcin Steć-1
# Krzysztof Samulak-1

Sterdyń: Malinowski, Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Saczuk Michał, Steć, Mosiej M., Wilk W., Mikołajczuk, Chruścicki, Rutkowski
Ceranów: Jawoszek, Rzeszotek A., Jóźwiak, Cieślak, Golatowski, Samulak, Rawiński A., Zając A.

 

Nieciecz – Czekanów                               11:2                                                

Bramki: Bogdan Smolik-5, Tadeusz Kaczor-2, Łukasz Zawadzki-2, Jarosław Ruciński-1, Tomasz Strzała-1 # Sławomir Siemieniak-1, Wojciech Gotowicki-1

Nieciecz: Borys, Nasiłowski W.- Nasiłowski M., Ruciński, Smolik, Strzała T., Kaczor, Strzała S., Kuc, Wierzbicki, Zawadzki
Czekanów: Zawadzki K., Siemieniak S., Mlonek S., Borys Kamil I, Turemka, Strzała, Borys Kamil II, Gotowicki, Borys S.

Skrzeszew – Grodzisk                              7:2                                                  

Bramki: Grzegorz Kozaczuk-4, Jacek Połog-1, Tomasz Mitura-1, Sławomir Teodorczuk-1 # Jacek Siemieniuk-1, bramka samobójcza-1

Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Tomczuk, Gotowicki, Mitura, Hardejewicz, Kwasik R., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Malinowski, Brewczuk, Teodorczuk, Połog
Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński, Strzała, Andrzejczuk, Niepiekło, Matwiejczuk J., Nowakowski

 

Jabłonna Lacka – Sabnie                        2:2                                                  

Bramki: Tomasz Plichta-1, bramka samobójcza-1 # Jarosław Kobus-1, Piotr Osipiak-1

Jabłonna L.: Bielawski, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński, Milik, Plichta T., Przesmycki M., Ewiak M., Grądzki
Sabnie: Kobus, Miściorak, Osipiak, Mucha, Korczewski, Romaniuk, Marcjaniuk, Buczyński, Prochacki, Podbielski

 

Kosów Lacki – Seroczyn                         2:3                                                  

Bramki: Dariusz Kazimierczuk-1, Tomasz Harasim-1 # Marcin Bocian-2, Adam Romańczuk-1

Kosów L.: Karędys, Kazimierczuk, Harasim T., Domański, Szewczykowski, Wojtczuk, Koc, Maliszewski M.
Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Bocian, Maliszewski, Mosiej,  Romańczuk, Zalewski, Boruta, Stańczyk

 

XXI kolejka 17.06.2001

 

Białobrzegi – Nieciecz                              3:4                                                  

Bramki: Maciej Steć-1, Grzegorz Deoniziak-1, Paweł Puchalski-1
# Tadeusz Kaczor-2, Tomasz Wierzbicki-1, Robert Buczyński-1

Białobrzegi: Steć W, Steć D, Steć Maciej, Steć Marcin, Steć J., Steć Michał,
Steć Ł., Turos, Gołocki, Deoniziak, Kur, Puchalski
Nieciecz: Borys- Buczyński R., Ruciński, Smolik, Ignaciuk, Strzała T., Kaczor, Wierzbicki

 

Ceranów – Skrzeszew                              1:1                                                  

Bramki: Artur Zając-1 # Tomasz Mitura-1

Ceranów: Nowotniak, Jawoszek, Rzeszotek A., Jóźwiak, Cieślak, Sowa, Golatowski, Samulak, Załęski, Rawiński A., Szyler, Zając A., Zembrowski, Hiszpański, Rzeszotek W.
Skrzeszew:
Krukowski, Choma, Kwasik A., Dropia, Mitura, Hardejewicz,
Kwasik R., Kozaczuk G., Malinowski, Brewczuk, Teodorczuk

 

Czekanów – Sabnie                                 0:12                                                

Bramki: Robert Korczewski-4, Piotr Osipiak-3, Łukasz Buczyński-2, Jakub Prochacki-1, Adam Misciorak-1, Bramka Samobójcza-1

Czekanów: Borys Kamil I, Strzała, Turemka, Gliwka, Mlonek K., Jadczuk,
Borys S.

Sabnie: Miściorak, Osipiak, Korczewski, Romaniuk, Marcjaniuk, Buczyński, Prochacki

Seroczyn – Grodzisk                                4:0                                                  

Bramki: Krzysztof Nowak-1, Robert Andrzejewski-1, Jarosław Zalewski-1, bramka samobójcza-1

Seroczyn: Nowak P.- Nowak K., Andrzejewski M., Andrzejewski R., Romańczuk, Zalewski, Szymański, Stańczyk    
Grodzisk: Rogoziński K.- Siemieniuk, Rogoziński S., Przesmycki W., Ślepowroński, Strzała, Andrzejczuk, Niepiekło, Matwiejczuk J., Buczyński,

 



Jabłonna Lacka – Sokołów                     3:3                                                  

Bramki: Andrzej Kondraciuk-1, Tomasz Plichta-1, Wojciech Grądzki-1
# Jacek Wasiluk-1, Karol Karkowski-1, Grzegorz Fajkowski-1

Jabłonna L.: Bielawski, Kraska, Kondraciuk A., Kondraciuk E., Kazanecki, Rudziński,  Plichta T., Przesmycki M., Grądzki
Sokołów:
Jackowski, Małkus, Wasiluk J., Krakowski, Księżopolski, Wasiluk M., Radawiec, Fajkowski, Tomczuk

Sterdyń – Kosów Lacki                            3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

XXII kolejka 24.06.2001

 

Sabnie – Sokołów                                     7:2                                                  

Bramki: Jarosław Kobus-4, Piotr Osipiak-1, Robert Korczewski-1, Marek Marcjaniuk-1 # Łukasz Tomczuk-1, Karol Krakowski-1

Sabnie: Kobus, Miściorak, Osipiak, Mucha, Korczewski, Romaniuk, Marcjaniuk, Tomczuk
Sokołów:
Wasiluk G, Małkus, Wasiluk J., Krakowski, Bogaj, Wasiluk M., Fajkowski, Tomczuk

Skrzeszew – Ceranów                              3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Skrzeszew – Sterdyń                                7:1                                                  

Bramki: Tomasz Mitura-4, Łukasz Dropia-2, Grzegorz Tomczuk-1
# Paweł Wyszyński-1

Skrzeszew: Krukowski, Choma, Kwasik A., Siemion, Tomczuk, Dropia, Mitura, Hardejewicz, Kwasik R., Kozaczuk G., Kozaczuk D., Malinowski, Brewczuk
Sterdyń: Malinowski, Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Mosiej M., Wilk W., Mikołajczuk, Chruścicki, Saczuk Marcin, Rutkowski

 

Kosów Lacki – Nieciecz                                    2:3                                                  

Bramki: Adam Karędys-1, Tomasz Harasim-1 # Robert Buczyński-1, Bogdan Smolik-1, Mariusz Strzała-1

Kosów L.: Karędys, Koc, Harasim T., Domański, Wojtczuk, Maliszewski M., Sitak
Nieciecz: Borys- Buczyński R., Ruciński, Smolik, Ignaciuk, Strzała M., Kaczor, Wierzbicki, Buczyński A.


TABELA KOŃCOWA III EDYCJI

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz

22

60

104

32

20

0

2

2.

Seroczyn

22

54

93

31

18

0

4

3.

Jabłonna lacka

22

49

67

35

15

4

3

4.

Skrzeszew

22

39

75

44

12

3

7

5.

Sabnie

22

31

81

75

9

4

9

6.

Nauczyciele Sokołow Podl.

22

27

61

89

8

3

11

7.

Sterdyń

22

27

59

65

8

3

11

8.

Białobrzegi

22

27

64

79

8

3

11

9.

Grodzisk

22

24

60

76

7

3

12

10.

Kosów Lacki

22

24

53

67

7

3

12

11.

Czekanów

22

15

38

103

5

0

17

12.

Ceranów

22

5

34

93

1

2

19

 

 

264

382

789

789

118

28

118

 

 

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz