SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 68, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 485

statystyki szczegółowe

LIGA SIÓDEMEK - II EDYCJA

 

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

II Edycja (Sezon 1999/2000)

Runda Jesienna

I kolejka 29.08.1999

 

Nieciecz - Seroczyn                                  8:2

Bramki: Mariusz Strzała-3, Jarosław Ruciński-2, Adam Ignaciuk-1, Robert Buczyński-1, Bogdan Smolik-1 # Tomasz Ceglarz-2

Nieciecz: Skorupka – Chmiel, Buczyński R., Smolik, Strzała M., Szewczyk, Ignaciuk A., Sześniak, Ruciński, Strzała S., Bielarski A.                                                                      Seroczyn: Banasiuk– Gołocki, Piekarski, Wilk M., Chendoszko T., Jurczak, Maliszewski, Romańczuk, Ceglarz, Chendoszko K.

 

Sabnie – Grodzisk                                    1:1   

Bramki: Robert Korczewski-1 #  Jacek Strzała-1     

Sabnie: Kobus– Miściorak, Osipiak, Korczewski, Kaczor, Nowakowski, Romaniuk, Tomczuk I., Barbachowski                                                                                              Grodzisk: Rogoziński K.- Rogoziński S., Siemieniuk, Strzała J., Niepiekło, Kuć, Matwiejczuk J., Ślepowroński, Ruciński

 

Białobrzegi – Jabłonna Lacka                 5:2                                                  

Bramki: Leszek Wojewódzki–3, Jarosław Steć-1, Mariusz Turos-1
# Tomasz Ewiak-1, Maciej Przesmycki-1

Białobrzegi: Steć Marcin– Steć K., Steć J., Steć Maciej, Turos, Kur J., Wicenciak, Wojewódzki, Bocian                                                                                                           Jabłonna L: Partyga– Kraska, Sarna P., Plichta T., Plichta R., Ewiak T., Kołos, Przesmycki M., Kondraciuk E.,

 

II kolejka 5. 09.1999

 

Białobrzegi- Sterdyń                                5:2                                                  

Bramki: Maciej Steć–2, Rafał Wilk–2, Jarosław Kur-1 # Mirosław Sowa-1, Jarosław Zieliński-1

Białobrzegi: Steć W.– Steć D., Steć J., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Kur J., Wilk R. Sterdyń: Malinowski– Sowa, Wilk A., Zieliński, Stefankowski, Saczuk Michał, Wilk S., Mosiej M., Mosiej Wiesław, Wyszyński Ł., Kierył, Steć M.

 


Grodzisk – Nieciecz                                 4:1                                                  

Bramki: Jacek Siemieniuk–2, Radosław Niepiekło-1, Adam Bujalski-1
# Adam Ignaciuk-1

Grodzisk: Rogoziński K– Rogoziński S., Matwiejczuk J., Niepiekło, Ślepowroński, Siemieniuk, Strzała J., Bujalski, Kuć

Nieciecz: Buczyński A.– Buczyński R., Smolik, Skorupka, Ignaciuk A., Strzała S., Szcześniak, Ruciński, Szewczyk

 

Sabnie – Seroczyn                                    9:2                                                  

Bramki: Robert Korczewski-3, Tadeusz Kaczor–2, Sebastian Barbachowski-2, Adam Miściorak-1, Jarosław Kobus-1 # Adam Romańczuk-1, Tomasz Piwko-1

Sabnie: Nowakowski– Korczewski, Miściorak, Kobus, Osipiak, Marcjaniuk, Kaczor, Barbachowski                                                                                                              Seroczyn: Chendoszko T.– Wilk  M., Piwko T., Maliszewski, Piekarski, Ceglarz, Wilk S., Romańczuk, Chendoszko K.

 

Policja – Jabłonna Lacka                                  4:6                                                  

Bramki: Grzegorz Fajkowski-3, Tomasz Nowak-1 # Tomasz Plichta–3,                      Radosław Plichta-2, Waldemar Kraska-1

Policja: Nasiłowski– Socha, Rusiniak, Radawiec, Fajkowski, Nowak, Kowalski    Jabłonna: Partyga– Kraska, Sarna P., Plichta T., Plichta R., Kondraciuk E.

Ewiak T.,

 

III kolejka 12.09.1999

 

Seroczyn – Grodzisk                                2:1                                                  

Bramki: Mariusz Wilk-1, Tomasz Ceglarz-1 # Jacek Strzała-1

Seroczyn: Chendoszko T– Gołocki, Wilk M., Piwko T, Romańczuk, Ceglarz, Kostrzewski Grodzisk: Rogoziński K.– Rogoziński S., Matwiejczuk J., Niepiekło, Siemieniuk, Strzała J. Ślepowroński, Chrustowski, Bujalski

 

Jabłonna Lacka – Sterdyń                       6:2                                                  

Bramki: Radosław Plichta–3, Tomasz Plichta–2, Emil Kondraciuk-1
# Michał Saczuk-1, Sławomir Wilk-1

Jabłonna L.: Partyga– Kraska, Plichta T., Plichta R., Sarna P., Ewiak T., Przesmycki M., Przesmycki A., Kondraciuk E.                             

Sterdyń: Sowa– Wilk A., Stefankowski, Wyszyński Piotr, Wyszyński Paweł, Saczuk Michał, Saczuk Marcin, Mosiej M., Mosiej Wiesław, Wilk S.

 


IV kolejka  19.09-26.09

 

Seroczyn - Białobrzegi                                       2:7                                                  

Bramki: Marcin Piekarski-1, Tomasz Ceglarz-1# Mariusz Turos–5, Jarosław Kur-2

Seroczyn: Chendoszko T.– Parzonka, Piwko T., Piekarski, Romańczuk, Ceglarz,

Stolarczuk, Szymański

Białobrzegi: Wilk G.– Kur J., Steć J., Steć Maciej, Steć Michał, Wilk R., Turos

 

Nieciecz – Jabłonna Lacka                      1:3                                                  

Bramki: Mariusz Strzała-1 # Emil Kondraciuk–2, Tomasz Plichta-1

Nieciecz: Nasiłowski W.- Buczyński R., Buczyński A., Buczyński M., Chmiel, Smolik, Nasiłowski M., Skorupka, Ignaciuk A., Ignaciuk W., Szcześniak, Szewczyk, Strzała M.,  Ruciński, Strzała S.                                                                               Jabłonna L.: Bazylczuk– Kraska, Sarna P., Plichta T., Plichta R., Kołos, Ewiak T., Kondraciuk E., Kondraciuk A., Tymiński

 

Sabnie – Sterdyń                                      2:4                                                  

Bramki: Robert Korczewski-1, Marcin Romaniuk-1 # Michał Saczuk–2,                     Mariusz Mosiej-1,  Piotr Wyszyński-1

Sabnie: Tomczuk I.– Korczewski, Miściorak, Kobus, Osipiak, Marcjaniuk, Siwiński,  Barbachowski, Romaniuk                                                                                                    Sterdyń: Wojewódzki– Sowa, Wilk A., Zieliński, Stefankowski, Wyszyński Piotr,             Steć M., Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Saczuk Michał, Saczuk Marcin,

Wilk S., Mosiej M., Andrzejczuk, Andrzejewski, Wilk M.

 

V Kolejka 3.10.1999

 

Białobrzegi – Nieciecz                                       5:3                                                  

Bramki: Mariusz Turos–2, Jarosław Kur–2, Krzysztof Steć-1 # Andrzej Buczyński–2,  Jarosław Ruciński-1

Białobrzegi: Steć D.– Steć W., Steć K., Steć J., Steć Maciej, Turos, Kur J., Bocian, Wilk R. Nieciecz: Nasiłowski W.– Buczyński R., Buczyński A., Buczyński M., Nasiłowski M., Skorupka, Strzała M. Ignaciuk A., Ignaciuk W., Szcześniak, Ruciński, Bielarski A., Bielarski T.

 

Grodzisk – Sterdyń                                            2:5

Bramki: Jacek Strzała-1, Adam Bujalski-1 # Mariusz Rutkowski–2, Michał Saczuk-1,   Piotr Wyszyński-1, Mirosław Sowa-1 

Grodzisk: Rogoziński K.– Rogoziński S., Matwiejczuk J., Niepiekło, Strzała J., Ślepowroński, Siemieniuk, Chrustowski, Bujalski, Iwaniuk                                                                    Sterdyń: Wojewódzki– Sowa, Wilk A., Zieliński, Stefankowski, Wilk S., Andrzejewski, Wyszyński Paweł, Steć M., Saczuk Michał, Saczuk Marcin, Mosiej Wiesław, Rutkowski

 

Sabnie – ,,N” Sokołów                                      5:5                                                  

Bramki: Mirosław Saczuk–2, Tadeusz Kaczor–2, Jarosław Kobus-1
# Jacek Wasiluk–2, Marek Wasilewski-1, Tomasz Jaszczuk-1, bramka samobójcza-1

Sabnie: Nowakowski– Korczewski, Miściorak, Kobus, Osipiak, Marcjaniuk, Saczuk, Kaczor, Sobieski, Barbachowski, Romaniuk                                                                      Sokołów: Wiśniewski– Jackowski, Krakowski, Kosieradzki, Cydejko, Wasiluk J., Małkus, Wasilewski, Jaszczuk

 

VI kolejka 10.10.1999

 

Seroczyn – Sterdyń                                  2:5                                                  

Bramki: Stanisław Gołocki–2 # Jacek Stefankowski-1, Piotr Wyszyński-1, Paweł Wyszyński-1, Mariusz Andrzejewski-1, Krzysztof Andrzejczuk-1

Seroczyn: Chendoszko T.– Gołocki, Wilk M., Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Kur, Krupa Sterdyń: Malinowski– Zieliński, Stefankowski, Wyszyński Piotr, Wyszyński Paweł, Saczuk Michał, Saczuk Marcin, Wilk S., Rutkowski, Andrzejewski, Andrzejczuk, Steć M.,  Rusiniak

 

Nieciecz – ,,N” Sokołów                          5:2                                         

Bramki:  Bogdan Smolik–3, Mirosław Nasiłowski-1, Jarosław Ruciński-1                            # Jacek Wasiluk-1, Marek Zasuwik-1

Nieciecz: Nasiłowski W.– Buczyński R., Buczyński A., Buczyński M., Chmiel, Smolik Nasiłowski M., Skorupka, Ignaciuk A., Strzała M., Szewczyk, Bielarski T.                Sokołów: Wiśniewski– Jackowski, Krakowski, Kosieradzki, Cydejko, Wasilewski,          Wasiluk J., Zasuwik, Jaszczuk

 

Jabłonna Lacka – Grodzisk                    8:1                                                  

Bramki: Tomasz Plichta–4, Radosław Plichta–2, Tomasz Ewiak-2 # Jacek Strzała1

Jabłonna L.: Bazylczuk– Kraska, Plichta T., Plichta R., Ewiak T., Przesmycki M., Kondraciuk A., Kołos, Kondraciuk E.                                                                                   Grodzisk: Rogoziński K.– Rogoziński S., Niepiekło, Siemieniuk, Strzała J., Chrustowski, Bujalski

 

Sabnie – Białobrzegi                                3:3                                                  

Bramki: Jarosław Kobus–2, Bramka Samobójcza-1 # Leszek Wojewódzki–2,          Krzysztof Steć-1

Sabnie: Sejbuk– Nowakowski, Korczewski, Miściorak, Kobus, Osipiak, Marcjaniuk, Tomczuk I., Kaczor, Barbachowski, Siwiński                                                                 Białobrzegi: Steć D.– Steć K., Steć W., Steć J., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Wilk R., Wojewódzki

 


VII kolejka  17.10.1999

 

Białobrzegi – Grodzisk                            4:1   

Bramki: Marcin Bocian–2, Maciej Steć-1, Mariusz Turos-1 # Jacek Strzała-1

Białobrzegi: Steć W.– Steć D., Steć J., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Kur J., Bocian, Wilk R.                                                                                                                        Grodzisk: Rogoziński K.– Rogoziński S., Matwiejczuk J., Niepiekło, Siemieniuk, Osipiak, Strzała J. Bujalski, Ruciński

 

,,N” Sokołów – Seroczyn                         5:3                                                  

Bramki : Tomasz Jaszczuk–3, Jacek Wasiluk-1, Krzysztof Małkus-1                                               # Marcin Piekarski–2, Tomasz Ceglarz-1

Sokołów: Wasilewski– Jackowski, Kosieradzki, Wasiluk J., Jaszczuk, Małkus, Pawelec, Wasiluk M.                                                                                                                   Seroczyn: Parzonka– Piekarski, Mazurczak, Chendoszko T., Maliszewski, Kur, Ceglarz, Gołocki, Romańczuk, Nowakowski

 

Sabnie – Jabłonna Lacka                        4:4                                                  

Bramki: Robert Korczewski-1, Jarosław Kobus-1, Piotr Osipiak-1, Tadeusz Kaczor-1 # Radosław Plichta–2, Waldemar Kraska-1, Emil Kondraciuk-1

Sabnie: Nowakowski– Korczewski, Miściorak, Kobus, Osipiak, Marcjaniuk, Kaczor, Barbachowski                                                                                                                 Jabłonna L.: Bazylczuk– Kraska, Sarna P., Plichta R., Kondraciuk E., Jeznach, Ewiak S., Kondraciuk A., Rudziński

 

Nieciecz – Sterdyń                                    3:2                                                  

Bramki: Bogdan Smolik-1, Adam  Ignaciuk-1, Mariusz Strzała-1
# Michał Saczuk-1, Marcin Saczuk-1

Nieciecz: Nasiłowski W.– Buczyński R., Buczyński A., Smolik, Nasiłowski M., Skorupka, Ignaciuk A., Strzała M., Ruciński, Szewczyk, Bielarski T., Strzała S.                                 Sterdyń: Wojewódzki– Wilk A., Zieliński, Stefankowski, Wyszyński Piotr, Rutkowski, Wyszyński Paweł, Saczuk Michał, Saczuk Marcin, Steć M., Andrzejczuk 

 

Mecze zaległe: 24.10.1999

 

Jabłonna Lacka – Seroczyn                              10:4                                                

Bramki: Tomasz Ewiak–3, Emil Kondraciuk–3, Tomasz Plichta-2, Waldemar Kraska-1, Łukasz Rudziński-1 # Marcin Piekarski–2, Stanisław Mazurczak-1, Tomasz Chendoszko-1

Jabłonna L.: Sosnkowski– Kraska, Plichta T., Ewiak T., Kondraciuk E., Kondraciuk A., Rudziński                                                                                                                        Seroczyn: Romańczuk– Piekarski, Mazurczak, Gołocki, Chendoszko T., Ceglarz, Wilk S.

Sokołow – Grodzisk                                 6:2                                                  

Bramki: Karol Krakowski–2, Jacek Wasiluk–2, Tomasz Jaszczuk-2
# Jacek Siemieniuk-1, Jacek Strzała-1

Sokołów: Wiśniewski– Jackowski, Krakowski, Cydejko, Wasiluk J., Jaszczuk, Małkus Grodzisk : Rogoziński K.– Rogoziński S., Matwiejczuk J., Siemieniuk, Ślepowroński, Strzała J., Ruciński, Chrustowski, Matwiejczuk D., Matwiejczuk Z.

 

Nieciecz – Sabnie                                     3:0   ( Walkower )                          

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

 Mecz zaległy 31.10.1999

 

,,N”Sokołów – Jabłonna Lacka              1:5                                                  

Bramki: Jacek Wasiluk-1 # Tomasz Ewiak-2, Radosław Plichta–2, Tomasz Plichta-1

Sokołów: Wiśniewski– Jackowski, Krakowski, Kosieradzki, Cydejko, Wasilewski,          Wasiluk J.,  Małkus, Jaszczuk                                                                                                      Jabłonna L.: Partyga- Kraska, Kołos, Plichta T., Plichta R., Ewiak T., Sarna P., Przesmycki M., Kondraciuk E. 

 

Runda wiosenna

 

VIII kolejka 26.03.2000

 

Białobrzegi – Sabnie                                6:0                                                  

Bramki: Mariusz Turos-3, Maciej Steć-1, Rafał Wilk-1, Artur Zieliński-1

Białobrzegi: Steć D.- Steć W., Steć J., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Wilk R., Zieliński, Gołocki                                                                                                            Sabnie: Nowakowski- Osipiak, Miściorak, Kobus, Marcjaniuk, Barbachowski, Sejbuk, Piwko

 

Czekanów- Seroczyn                                4:2                                                  

Bramki: Wojciech Gotowicki-3, Jacek Gotowicki-1 # Tomasz Ceglarz, Bramka Samobójcza-1

Czekanów: Borys W.- Zawadzki K., Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki J., Gotowicki W., Zawadzki C.                                                                                               Seroczyn: Chendoszko T., Mazurczak S., Deoniziak, Maliszewski, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Szymański, Mazurczak P.

 


Grodzisk – ,,N” Sokołów                         7:11                                                

Bramki: Jacek Strzała-3, Jacek Siemieniuk-2, Adam Bujalski-1, Robert Pacelt-1                  # Krzysztof Paderewski-4, Tomasz Jaszczuk-3, Artur Czartoryjski-3

Grodzisk: Rogoziński K.- Matwiejczuk J., Siemieniuk, Ślepowroński, Strzała, Bujalski, Chrustowski, Matwiejczuk D., Matwiejczuk Z., Oleszczuk, Pacelt                                                    ,,N” Sokołów: Jackowski, Wasiluk J., Paderewski K., Jaszczuk, Małkus, Czartoryjski, Paderewski M.,

 

Jabłonna Lacka- ,,S” Sokołów                1:0                                                  

Bramka: Maciej Przesmycki-1

Jabłonna L.: Mikołajczyk - Plichta T., Plichta R., Ewiak T., Przesmycki M., Rudziński, Kondraciuk E, Kondraciuk A., Ewiak S.                                                                                                ,,S” Sokołów: Bieliński, Bocian, Pałka J., Korczewski, Noszczak, Pałka K., Więcek, Dobrowolski R.

 

Sterdyń- Nieciecz                                               0:3                                                  

Bramki: Mariusz Strzała-2, Jarosław Ruciński-1

Sterdyń: Wojewódzki- Sowa, Wilk A., Steć M., Stefankowski, Wyszyński M., Saczuk Marcin, Mosiej M., Mosiej W., Rutkowski, Andrzejczuk, Siwiński, Chruścicki, Tatarczuk, Kierył                                                                                                                                     Nieciecz: Nasiłowski W.- Buczyński R., Buczyński A., Smolik, Ignaciuk A., Chmiel,  Strzała M., Ruciński, Szewczyk, Strzała T., Strzała S., Kaczor,

 

IX kolejka 2.04.2000

 

Sterdyń – Białobrzegi                               5:2                                                  

Bramki: Mariusz Rutkowski-2, Mariusz Andrzejewski-1, Adam Chruścicki-1, Marek Bartczuk-1 # Mariusz Turos-2

Sterdyń: Wilk A., Steć M., Zieliński, Stefankowski, Wyszyński Piotr, Wyszyński Paweł,  Saczuk Marcin, Mosiej M., Rutkowski, Andrzejewski, Andrzejczuk, Siwiński, Chruścicki, Bartczuk                                                                                                                          Białobrzegi: Steć D.- Steć Maciej, Steć Marcin, Steć Michał, Turos, Kur J.,
Wilk R.,  Gołocki

 

Czekanów – Grodzisk                              1:1                                                  

Bramki: Łukasz Zawadzki-1 # Adam Bujalski-1

Czekanów: Borys W.- Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki W.,

Borys J,  Zawadzki R. Zawadzki C.                                                                                                     Grodzisk: Rogoziński K.- Rogoziński S., Matwiejczuk J., Niepiekło, Siemieniuk, Ślepowroński, Strzała, Chrustowski, Bujalski, Przesmycki, Oleszczuk

 


Jabłonna L. – Nieciecz                             2:3                                                  

Bramki: Waldemar Kraska-1, Radosław Plichta-1 # Bogdan Smolik-1, Mariusz Strzała-1, Tadeusz Kaczor-1

Jabłonna L.: Partyga, Bazylczuk- Kraska, Kołos, Plichta R., Przesmycki M.,
Ewiak T.,  Kondraciuk E., Kondraciuk A., Rudziński, Kazanecki                                                              
Nieciecz: Nasiłowski W.- Buczyński R., Buczyński A., Smolik, Ignaciuk A., Chmiel, Strzała M., Ruciński, Szewczyk, Strzała T., Strzała S., Kaczor

 

Seroczyn – Sabnie                                    5:2                                                  

Bramki: Tomasz Ceglarz-3, Adam Romańczuk-1, Andrzej Maliszewski-1
# Adam Miściorak-1, Jarosław Kobus-1

Seroczyn: Parzonka, Chendoszko T., Mazurczak S., Wilk M., Maliszewski, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Szymański                                                                                     Sabnie: Nowakowski- Osipiak, Miściorak, Kobus, Barbachowski, Mucha, Piwko, Sejbuk

 

,,N” Sokołów - ,,S” Sokołów                   17:4

Bramki: Rusłan Mielniczuk-5, Artur Czartoryjski-4, Jacek Wasiluk-4, Karol Krakowski-3, Krzysztof Małkus-1 # Paweł Noszczak-2, Marcin Bocian-1, Konrad Pieniak-1

,,N” Sokołów: Wiśniewski- Jackowski, Krakowski, Wasiluk J., Mielniczuk, Małkus, Czartoryjski                                                                                                                                   ,,S” Sokołów: Bieliński, Bocian, Pałka J., Korczewski, Pieniak A., Pieniak K., Noszczak, Pałka K.

 

X kolejka 9.04.2000

 

Jabłonna Lacka – Białobrzegi                 3:1                                                  

Bramki: Tomasz Plichta-1, Radoslaw Plichta-1, Łukasz Kazanecki-1
# Maciej Steć-1

Jabłonna L.: Bielawski- Kraska, Plichta T., Plichta R., Ewiak T., Przesmycki M., Kondraciuk E., Kondraciuk A., Rudziński, Kazanecki                                                                     Białobrzegi: Steć Marcin- Steć J., Steć Maciej, Steć Michał, Turos, Zieliński, Gołocki

 

Nieciecz – Czekanów                               7:2                                                  

Bramki: Bogdan Smolik-3, Tomasz Strzała-2, Andrzej Buczyński-1, Tadeusz Kaczor-1 # Wojciech Gotowicki-1, Wojciech Czerkas-1

Nieciecz: Nasiłowski W.- Buczyński R., Buczyński A., Smolik, Ignaciuk A., Ruciński, Szewczyk, Strzała T., Strzała S., Kaczor                                                                                    Czekanów: Borys W.- Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki W., Czerkas W., Siemieniak S.

 


Sabnie – Grodzisk                                    7:4                                                  

Bramki: Robert Korczewski-3, Piotr Osipiak-1, Adam Miściorak-1, Jarosław Kobus-1, Maciej Mucha-1 # Jacek Siemieniuk-2, Adam Bujalski-2

Sabnie: Nowakowski- Korczewski, Osipiak, Miściorak, Kobus, Marcjaniuk, Sejbuk, Barbachowski, Mucha, Więckowski Piotr, Więckowski Paweł                                                        Grodzisk: Rogoziński K.- Matwiejczuk J., Niepiekło, Siemieniuk, Ślepowroński, Strzała, Chrustowski, Bujalski, Przesmycki

 

,,S” Sokołów – Seroczyn                          5:2                                                  

Bramki: Paweł Noszczak-5 # Marcin Piekarski-1, bramka samobójcza-1

,,S” Sokołów: Bieliński, Bocian, Pałka J., Korczewski, Pieniak A., Noszczak, Pałka K., Dobrowolski J., Sidorzak W.                                                                                               Seroczyn: Maliszewski- Chendoszko T., Mazurczak S., Deoniziak, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Szymański

 

Sterdyń - ,,N” Sokołów                                     4:2

Bramki: Robert Mosiej-2, Mariusz Mosiej-1, Marcin Wyszyński-1
# Karol Krakowski-1, Artur Czartoryjski-1

Sterdyń: Sowa, Wilk A., Stefankowski, Wyszyński M., Wyszyński Ł., Saczuk Marcin, Mosiej M., Andrzejewski, Andrzejczuk, Chruścicki, Tatarczuk, Bartczuk, Mosiej R.  
,,N’ Sokołów: Wiśniewski- Jackowski, Krakowski, Małkus, Paderewski K., Czartoryjski, Paderewski M.

 

XI kolejka 16.04.2000

 

Grodzisk – Białobrzegi                                      2:9                                                  

Bramki: Jacek Strzała-1, Bramka Samobójcza-1 # Maciej Steć-3, Mariusz Turos-3, Stanisław Gołocki-2, Jarosław Kur-1

Grodzisk: Rogoziński K.- Rogoziński S., Matwiejczuk J., Niepiekło, Siemieniuk, Strzała, Chrustowski, Przesmycki, Przychodzień, Matwiejczuk Z.                                                  Białobrzegi: Steć D.- Steć K., Steć W., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Kur J., Zieliński, Gołocki, Puchalski

 

Czekanów – Jabłonna Lacka                            0:5

Bramki: Sławomir Ewiak-2, Emil Kondraciuk-2, Maciej Przesmycki-1

Czekanów: Borys W.- Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki W., Czerkas W.,  Zawadzki A.                                                                                                                             Jabłonna L.: Kraska, Plichta R., Ewiak T., Przesmycki M., Kondraciuk E., Kondraciuk A., Rudziński, Kazanecki, Ewiak S.

 


Nieciecz - ,,S” Sokołów                                     4:0                                                  

Bramki: Tomasz Strzała-2, Andrzej Buczyński-1, Mariusz Strzała-1

Nieciecz: Nasiłowski W.- Buczyński R., Buczyński A., Smolik, Ignaciuk A., Strzała M., Ruciński, Szewczyk, Strzała T., Strzała S.                                                                                       ,,S” Sokołów: Bieliński, Bocian, Pałka J., Korczewski, Noszczak, Pałka K., Sidorzak G.

 

Sterdyń – Sabnie                                      7:1                                                  

Bramki: Jarosław Zieliński-2, Paweł Wyszyński-1, Marcin Wyszyński-1,                                   Mariusz Mosiej-1, Mariusz Rutkowski-1, Dariusz Rusiniak-1 # Maciej Mucha-1

Sterdyń: Sowa, Wilk A., Steć M., Zieliński, Stefankowski, Wyszyński Piotr, Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Wyszyński Ł., Saczuk Marcin, Mosiej M., Rutkowski, Siwiński, Andrzejewski, Andrzejczuk, Chruścicki, Tatarczuk, Rusiniak                                                Sabnie: Nowakowski- Osipiak, Miściorak, Kobus, Marcjaniuk, Barbachowski, Mucha, Więckowski Paweł, Michałowski


Seroczyn - ,,N” Sokolów                          5:5                                                   

Bramki: Andrzej Maliszewski-1, Adam Romańczuk-1, Stanisław Mazurczak-1, Piotr Mazurczak-1 # Karol Krakowski-2, Artur Czartoryjski-2, Michał Paderewski-1

Seroczyn: Parzonka, Chendoszko T., Mazurczak S., Deoniziak, Maliszewski, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Szymański, Mazurczak P.                                                                 

,,N” Sokołów: Wiśniewski- Jackowski Jacek, Czartoryjski, Paderewski M., Krakowski, Jackowski Jarosław

 

XII kolejka 30.04.2000

 

Białobrzegi – Seroczyn                                      9:1                                                  

Bramki: Leszek Wojewódzki-5, Mariusz Turos-4 # Grzegorz Deoniziak-1

Białobrzegi: Steć Marcin- Steć W., Steć J., Steć Maciej, Turos, Wicenciak, Wojewódzki, Kur J., Wilk R., Zieliński, Gołocki                                                                                               Seroczyn: Chendoszko T., Mazurczak S., Deoniziak, Wilk M., Maliszewski, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz,

 

,,N” Sokołów –Czekanów                        7:12                                                

Bramki: Tomasz Jaszczuk-3, Artur Czartoryjski-2, Jacek Jackowski-1, Karol Krakowski-1 # Łukasz Zawadzki-6, Wojciech Gotowicki-3, Wiesław Borys-1, Jacek Gotowicki-1, Sławomir Siemieniak-1

,,N” Sokołów: Wiśniewski- Jackowski Jacek, Krakowski, Wasiluk J., Jaszczuk, Małkus, Czartoryjski, Paderewski M., Jackowski Jarosław                                                               Czekanów: Borys W.- Zawadzki K., Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki J., Gotowicki W., Siemieniak S.

 


Grodzisk - ,,S” Sokołów                          3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Sterdyń – Jabłonna L.                              0:3                                                  

Bramki: Tomasz Plichta-1, Tomasz Ewiak-1, Sławomir Ewiak-1

Sterdyń: Malinowski- Steć M., Stefankowski, Wyszyński Piotr, Wyszyński Ł., Saczuk Marcin, Rutkowski, Andrzejewski, Siwiński                                                                            Jabłonna L.: Bielawski, Partyga- Kraska, Plichta T., Plichta R., Kołos, Ewiak T., Przesmycki M., Kondraciuk E., Kondraciuk A., Rudziński, Kazanecki, Ewiak S.

 

Sabnie – Nieciecz                                               1:10                                                

Bramki: Dawid Nowakowski-1 # Mariusz Strzała-5, Tadeusz Kaczor-2, Adam Ignaciuk-1, Robert Buczyński-1, Piotr Szewczyk-1

Sabnie: Nowakowski- Korczewski, Osipiak, Miściorak, Kobus, Marcjaniuk, Mucha Nieciecz: Buczyński A., Buczyński R., Smolik, Ignaciuk A., Strzała M., Ruciński, Szewczyk, Strzała S., Kaczor

 

Mecz Zaległy: 1.05.2000

 

Sterdyń - ,,S” Sokołów                             3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

XIII kolejka 3.05.2000

 

Czekanów- ,,N” Sokołów                        6:5                                                  

Bramki: Łukasz Zawadzki-3, Wojciech Gotowicki-3 # Tomasz Jaszczuk-2, Karol Krakowski-1, Jacek Wasiluk-1, Artur Czartoryjski-1

Czekanów: Borys W.- Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki W., Czerkas W., Siemieniak S., Zawadzki R., Zawadzki C.                                                                               ,,N” Sokołów: Wiśniewski- Jackowski, Krakowski, Wasiluk J., Jaszczuk, Bogaj, Wasiluk M., Czartoryjski

 

Czekanów – Nieciecz                               1:2                                                  

Bramki: Wojciech Gotowicki-1 # Bogdan Smolik-1, Mariusz Strzała-1

Czekanów: Zawadzki A.- Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki W., Siemieniak S., Borys Kamil I, Borys Kamil Ii, Zawadzki C.                                                                            Nieciecz: Nasiłowski W.- Buczyński R., Buczyński A., Smolik, Ignaciuk A., Strzała M., Ruciński, Strzała S., Kaczor, Bielarski A.

 


,,S” Sokołów- Sabnie                               2:4                                                  

Bramki: Paweł Noszczak-1, bramka samobójcza-1 # Adam Czerkas-2, Jarosław Kobus-1, Bramka Samobójcza-1

,,S” Sokołów: Bieliński, Bocian, Pałka J., Korczewski, Pieniak A., Pieniak K., Noszczak, Pałka K.                                                                                                                                     Sabnie: Nowakowski- Korczewski, Osipiak, Miściorak, Kobus, Marcjaniuk, Mucha, Więckowski Piotr, Bierdziński, Czerkas

 

,,S” Sokołów- Grodzisk                                     4:2                                                  

Bramki: Paweł Noszczak-2, Marcin Bocian-1, Wojciech Bieliński-1
# Jarosław Matwiejczuk-1, Wojciech Przesmycki-1

,,S” Sokołów: Bieliński, Bocian, Pałka J., Korczewski, Pieniak A., Pieniak K., Noszczak, Pałka K., Dobrowolski J.                                                                                                        Grodzisk: Rogoziński S., Matwiejczuk J., Niepiekło, Siemieniuk, Ślepowroński, Strzała, Chrustowski, Przesmycki

 
XIV kolejka 7.05.2000

 

Białobrzegi – Czekanów                          3:2                                                  

Bramki: Leszek Wojewódzki-2, bramka samobójcza-1 # Łukasz Zawadzki-1, Bogdan Wrzosek-1

Białobrzegi: Steć D.- Steć K., Steć W., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Kur J., Wilk R., Zieliński, Gołocki, Wojewódzki                                                                                                  Czekanów: Borys W.- Zawadzki K., Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki J., Gotowicki W., Czerkas W., Siemieniak S., Zawadzki C., Wrzosek

 

Grodzisk – Jabłonna L.acka                   1:5                                                  

Bramki: Jacek Strzała-1 #Tomasz Plichta-2, Maciej Przesmycki-2, Dariusz Milik-1

Grodzisk: Rogoziński K.- Rogoziński S., Matwiejczuk J., Siemieniuk, Ślepowroński, Strzała, Chrustowski, Przesmycki                                                                                             Jabłonna L.: Bielawski, Partyga- Kraska, Sarna, Plichta T., Plichta R., Ewiak S., Przesmycki M., Kondraciuk E., Kondraciuk A., Rudziński, Dziadkowski, Milik

 

,,N” Sokołów – Nieciecz                                    1:8                                                  

Bramki: Artur Czartoryjski-1 # Bogdan Smolik-4, Mariusz Strzała-3, Tadeusz Kaczor-1

,,N” Sokołów: Wiśniewski- Jackowski, Krakowski, Jaszczuk, Małkus, Czartoryjski, Paderewski M.                                                                                                                             Nieciecz: Nasiłowski W.- Buczyński R., Buczyński A., Smolik, Ignaciuk A., Strzała M., Ruciński, Strzała S., Kaczor, Bielarski A.

 

Sabnie - ,,S” Sokołów                              3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Sterdyń – Seroczyn                                  9:1                                                  

Bramki: Piotr Wyszyński-2, Paweł Wyszyński-2, Marcin Wyszyński-1, Krzysztof Andrzejczuk-1, Mariusz Siwiński-1, Adam Chruścicki-1, Dariusz Rusiniak-1
# bramka samobójcza-1

Sterdyń: Malinowski- Sowa, Stefankowski, Wyszyński Piotr, Wyszyński Paweł, Siwiński, Wyszyński M., Saczuk Michał, Rutkowski, Andrzejewski, Andrzejczuk, Chruścicki, Rusiniak                                                                                                                                Seroczyn: Chendoszko T., Deoniziak, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Chendoszko K.

 

Mecze zaległe: 14.05.2000

 

Grodzisk – Czekanów                              4:2                                                  

Bramki: Jacek Strzała-3, Jacek Siemieniuk-1 # Łukasz Zawadzki-1, Wojciech Gotowicki-1

Grodzisk: Rogoziński K.- Matwiejczuk J., Siemieniuk, Ślepowroński, Strzała, Bujalski, Chrustowski, Przesmycki, Matwiejczuk Z.                                                                                       Czekanów: Borys W.- Zawadzki K., Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki J., Gotowicki W., Siemieniak S., Zawadzki R.

 

,,S” Sokołów - ,,N”Sokołów                    0:3 (Walkower)                              

* drużyna gospodarzy oddała punkty walkowerem

 

XV kolejka 21.05.2000

 

Białobrzegi - ,,N” Sokołów                      11:4                                                

Bramki: Mariusz Turos-5, Artur Zieliński-5, Maciej Steć-1 # Jacek Wasiluk-3, Michał Wasiluk-1

Białobrzegi: Steć D.- Steć W., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Kur J., Wilk R., Zieliński, Gołocki                                                                                                                                        ,,N” Sokołów: Wiśniewski- Jackowski, Wasiluk J., Małkus, Wasiluk M., Paderewski M.

 

Czekanów - ,,S” Sokołów                        3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Sterdyń – Grodzisk                                  2:1                                                  

Bramki: Jacek Stefankowski-1, Krzysztof Andrzejczuk-1 # Jacek Siemieniuk-1

Sterdyń: Tatarczuk- Sowa, Wilk A., Stefankowski, Wyszyński Piotr, Wyszyński M., Wyszyński Ł., Saczuk Michał, Mosiej M., Andrzejczuk, Siwiński, Chruścicki, Bartczuk Grodzisk: Rogoziński K.- Rogoziński S., Matwiejczuk J., Siemieniuk, Ślepowroński, Strzała, Chrustowski, Bujalski, Przesmycki

 

Jabłonna Lacka – Sabnie                        2:2                                                  

Bramki: Waldemar Kraska-1, Tomasz Ewiak-1 # Jarosław Kobus-1

Jabłonna L.: Bielawski- Kraska, Plichta T., Ewiak T., Przesmycki M., Ewiak S., Kondraciuk E.,  Rudziński, Kazanecki, Wojtkowski                                                                   Sabnie: Nowakowski- Korczewski, Miściorak, Kobus, Marcjaniuk, Mucha, Więckowski Paweł, Michałowski

 

Seroczyn – Nieciecz                                 1:3                                                  

Bramki: Andrzej Maliszewski-1 # Tadeusz Kaczor-3

Seroczyn: Parzonka, Chendoszko T., Mazurczak S., Deoniziak, Maliszewski, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Szymański, Rokita                                                                              Nieciecz: Buczyński A.- Buczyński R., Smolik, Ignaciuk A., Strzała M., Ruciński, Kaczor, Strzała T., Strzała S., Bielarski A.

 

XVI kolejka 28.05.2000

 

Nieciecz – Białobrzegi                              3:1                                                  

Bramki: Bogdan Smolik-1, Mariusz Strzała-1, Tadeusz Kaczor-1 # Marcin Steć-1

Nieciecz: Nasiłowski W.- Buczyński R., Smolik, Ignaciuk A., Chmiel, Strzała M., Kaczor, Ruciński, Strzała T., Strzała S., Skorupka                                                                               Białobrzegi: Steć D.- Steć W., Steć J., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Kur J., Wilk R., Gołocki

 

Czekanów – Sabnie                                  1:7                                                  

Bramki: Wiesław Borys-1 # Jarosław Kobus-3, Adam Miściorak-2,
Piotr Osipiak-1, Maciej Mucha-1

Czekanów: Borys W.- Zawadzki K., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki W., Siemieniak S., Borys Kamil I, Borys Kamil Ii, Zawadzki C., Zawadzki T.                                                       Sabnie: Nowakowski- Korczewski, Osipiak, Miściorak, Kobus, Marcjaniuk, Mucha, Więckowski Piotr, Bierdziński

 

Grodzisk – Seroczyn                                6:3                                                  

Bramki: Wojciech Przesmycki-3, Sylwester Rogoziński-1, Jacek Siemieniuk-1, Jacek Strzała-1 # Adam Romańczuk-3

Grodzisk: Rogoziński K.- Rogoziński S., Matwiejczuk J., Siemieniuk, Strzała, Przesmycki, Chrustowski,                                                                                                                               Seroczyn: Chendoszko T., Mazurczak S., Deoniziak, Wilk M., Maliszewski, Romańczuk, Ceglarz, Jurczak

 


Jabłonna L. - ,,N” Sokołów                     8:3                                                  

Bramki: Tomasz Plichta-6, Maciej Przesmycki-1, Sławomir Ewiak-1
# Jacek Wasiluk-2, Krzysztof Paderewski-1

Jabłonna L.: Bielawski- Kraska, Plichta T., Plichta R., Przesmycki M., Ewiak S.,                                                                                                      Kondraciuk E.,  Rudziński, Kazanecki
,,N” Sokołów: Wiśniewski- Jackowski, Wasiluk J., Jaszczuk, Małkus, Wasiluk M., Czartoryjski, Paderewski M., Paderewski K.

 

,,S” Sokolów – Sterdyń                                     2:7                                                  

Bramki: Paweł Noszczak-2 #  Jacek Stefankowski-2, Mariusz Siwiński-2,                            Mariusz Mosiej-2, Marcin Saczuk-1

,,S” Sokołów: Bieliński, Bocian, Pałka J., Korczewski, Noszczak, Pałka K., Dobrowolski J. Sterdyń: Malinowski- Sowa, Wilk A., Stefankowski, Mosiej M., Wyszyński M., Saczuk Marcin, Wyszyński Ł., Siwiński

 

XVII kolejka 4.06.2000

 

Czekanów – Białobrzegi                          1:1                                                  

Bramki: Adam Wilk-1 # Jarosław Steć-1

Czekanów: Borys W.- Zawadzki K., Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki W.,  Siemieniak S., Zawadzki C., Wilk                                                                                   Białobrzegi: Steć Marcin- Steć J., Steć Maciej, Turos, Wilk R., Zieliński, Gołocki

 

,,S” Sokołów – Nieciecz                                    0:3 (Walkower)                              

* drużyna gospodarzy oddała punkty walkowerem

 

,,N” Sokołów – Sterdyń                                     7:5                                                  

Bramki: Mariusz Świerk-2, Artur Czartoryjski-2, Jacek Wasiluk-2, Tomasz Jaszczuk-1 # Adam Chruscicki-2, Piotr Wyszyński-1, Mariusz Mosiej-1, Mariusz Siwiński-1

,,N” Sokołów: Wiśniewski- Jackowski, Wasiluk J., Jaszczuk, Czartoryjski, Paderewski M., Świerk                                                                                                                                 Sterdyń: Zieliński, Stefankowski, Wyszyński Piotr, Wyszyński M., Mosiej M., Siwiński, Chruścicki

 

XVIII kolejka 11.06.2000

 

Białobrzegi - ,,S’ Sokołów                       3:0  (Walkower)                             

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 


Czekanów – Sterdyń                                1:2                                                  

Bramki: Wojciech Gotowicki-1 # Jacek Stefankowski-1, Paweł Wyszyński-1

Czekanów: Borys W.- Zawadzki K., Zawadzki Ł., Siemieniak J., Gotowicki J., Mlonek, Gotowicki W., Czerkas W., Siemieniak S., Borys Kamil I, Zawadzki R.                       
Sterdyń: Malinowski- Stefankowski, Wyszyński Piotr, Wyszyński Paweł, Wyszyński M.,  Mosiej M., Chruścicki

 

Nieciecz – Grodzisk                                 6:1                                                  

Bramki: Adam Ignaciuk-3, Robert Buczyński-1, Mariusz Strzała-1, Tadeusz Kaczor-1 # Jarosław Matwiejczuk-1

Nieciecz: Nasiłowski W.- Buczyński R., Smolik, Ignaciuk A., Chmiel, Strzała M., Kaczor , Ruciński, Strzała S., Szcześniak                                                                                              Grodzisk: Rogoziński K.- Rogoziński S., Matwiejczuk J., Niepiekło, Siemieniuk, Ślepowroński, Strzała, Chrustowski, Bujalski, Przesmycki

 

Seroczyn – Jabłonna Lacka                     3:7                                                  

Bramki: Tomasz Chendoszko-1, Andrzej Maliszewski-1, Adam Romańczuk-1
# Maciej Przesmycki-3, Tomasz Plichta-2, Radosław Plichta-1, Sławomir Ewiak-1

Seroczyn: Chendoszko T., Mazurczak S., Deoniziak, Maliszewski, Romańczuk, Ceglarz, Szymański                                                                                                                                 Jabłonna L.: Bielawski, Partyga- Kraska, Plichta T., Plichta R., Przesmycki M., Ewiak S., Kondraciuk E., Kondraciuk A., Rudziński,

 

Sabnie - ,,N” Sokołów                              5:2                                                  

Bramki: Dawid Nowakowski-1, Piotr Osipiak-1, Jarosław Kobus-1, Marcin Bierdziński-1, Adam Czerkas-1 # Jacek Wasiluk-1, Tomasz Jaszczuk-1

Sabnie: Nowakowski- Korczewski, Osipiak, Miściorak, Kobus, Marcjaniuk, Mucha, Więckowski Piotr, Więckowski M., Bierdziński, Czerkas                                                   ,,N” Sokołów: Wiśniewski- Jackowski, Wasiluk J., Jaszczuk, Małkus, Wasiluk M., Paderewski M.

 

Mecze zaległe:18.06.2000

 

Jabłonna Lacka – Czekanów                            6:2                                                  

Bramki: Emil Kondraciuk-4, Radosław Plichta-1, Maciej Przesmycki-1
# Łukasz Zawadzki-2

Jabłonna L.: Bielawski, Partyga- Kraska, Sarna, Plichta R., Przesmycki M., Kondraciuk E. Dziadkowski                                                                                                                                Czekanów: Borys W.- Zawadzki K., Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki W.,  Siemieniak S.

 

,,S” Sokołów – Białobrzegi                      0:3 (Walkower)                              

* drużyna gospodarzy oddała punkty walkowerem


,,S” Sokołów – Czekanów                       0:3 (Walkower)                              

* drużyna gospodarzy oddała punkty walkowerem

 

Mecze zaległe: 22.06.2000

 

Seroczyn – Czekanów                              0:2                                                  

Bramki: Wojciech Gotowicki-2

Seroczyn: Chendoszko T., Deoniziak, Wilk M., Maliszewski, Romańczuk, Ceglarz, Szymański, Kostrzewski                                                                                                            Czekanów: Borys W.- Zawadzki K., Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki W., Czerkas W., Siemieniak S., Borys Kamil I, Wilk

 

,,S” Sokołów – Jabłonna Lacka              0:3 Walkower

* gospodarze oddali mecz walkowerem

 

Mecze zaległe 25.06.2000

 

Sterdyń – Czekanów                                0:2                                                  

Bramki: Łukasz Zawadzki-1, Wojciech Gotowicki-1

Sterdyń: Malinowski- Wilk A., Stefankowski, Wyszyński Paweł, Wyszyński M., Saczuk Michał, Mosiej M., Andrzejczuk, Siwiński, Chruścicki, Tatarczuk                                     Czekanów: Borys W.- Zawadzki Ł., Siemieniak J., Mlonek, Gotowicki W., Czerkas W., Siemieniak S.

 

Seroczyn - ,,S” Sokołów                          3:0 (Walkower)                              

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

,,N” Sokołów – Białobrzegi                     3:0 (Walkower)

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Mecz zaległy 1.07.2000

 

Sabnie – Czekanów                                  5:2

Bramki: Adam Miściorak-2, Piotr Osipiak-1, Marek Marcjaniuk-1, Jarosław Kobus-1 # Łukasz Zawadzki-1

Sabnie: Nowakowski D., Korczewski R., Osipiak P., Misciorak A., Marcjaniuk M., Więckowski P., Kobus J., Wieckowski M

Czekanów: Zawadzki K., Zawadzki Ł., Borys W., Siemieniak J., Mlonek S., Gotowicki W., Czerkas W., Siemieniak S., Borys K.I

 


TABELA KOŃCOWA II EDYCJI

SEZON 1999/2000

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz

18

45

76

28

15

0

3

2.

Jabłonna Lacka

18

44

83

33

14

2

2

3.

Białobrzegi

18

38

78

37

12

2

4

4.

Sterdyń

18

33

64

45

11

0

7

5.

Sabnie

18

26

61

63

7

5

6

6.

Czekanów

18

23

47

57

7

2

9

7.

Nauczyciele Sokołów Podl.

18

23

89

95

7

2

9

8.

Grodzisk

18

14

44

77

4

2

12

9.

Seroczyn

18

10

43

97

3

1

14

10.

Spółdzielca Sokołów Podl.

18

6

17

70

2

0

16

 

                                                             

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz