SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 154, wczoraj: 31
ogółem: 1 368 571

statystyki szczegółowe

LIGA SIÓDEMEK - I EDYCJA

 

Powiatowa Liga Piłkarskich Siódemek

I kolejka 11.04.1999

Sabnie - Seroczyn                           7:3
Bramki:
Jarosław Kobus–2, Dawid Nowakowski–2, Jacek Siwiński-1, Adam Miściorak-1, Robert Korczewski -1 # Tomasz Piwko-1, Tomasz Ceglarz-1, Bramka Samobójcza-1
Sabnie
: Tomczuk  I. – Nowakowski, Kaczyński, Korczewski, Miściorak, Kobus,  Kapera, Siwiński, Osipiak, Romaniuk
Seroczyn
: Parzonka – Mazurczak S., Mazurczak P., Deoniziak, Piwko T., Gołocki, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Biernat

Białobrzegi – Ceranów                           5:2
Bramki:
Mariusz Turos-3, Maciej Steć-2  # Arkadiusz Iwanowski–1, Grzegorz Chiszpański-1
Białobrzegi
: Steć D. – Steć K., Steć J., Steć Maciej, Steć Marcin, Steć P., Turos, Zieliński
Ceranów
: Nowotniak– Cieślak, Chiszpański, Iwanowski, Żebrowski, Fabisiak, Wilk A., Golatowski, Jawoszek

Policja – Sterdyń                            4:1
Bramki:
Jacek Kowalski-1, Artur Zasuwik-1, Grzegorz Fajkowski-1, Tomasz Nowak-1 # Marcin Steć-1
Policja:
Nasiłowski – Kowalski, Zasuwik A., Fajkowski, Radawiec, Wierzbicki, Nowak,  Góral, Socha, Robak
Sterdyń:
Malinowski – Bartczuk, Wyszyński Ł .,  Saczuk Michał, Saczuk Marcin, Andrzejewski, Steć M., Siwiński, Andrzejczuk,

Jabłonna Lacka – Lebiedzie                             3:0  vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz

II kolejka  18.04.1999

Sterdyń – Sabnie                                      2:2
Bramki:
Marcin Steć-1, Maciej Wilk-1 # Robert Korczewski–2
Sterdyń:
Malinowski – Wyszyński Ł., Saczuk Marcin, Andrzejewski, Roszuk, Wilk, Steć M., Andrzejczuk, Wyszyński M., Kierylak
Sabnie:
Nowakowski – Korczewski, Miściorak, Kobus, Kapera, Osipiak, Tomczuk I., Romaniuk, Więckowski

Białobrzegi- Lebiedzie                              8:3
Bramki:
Mariusz Turos–4, Krzysztof Steć-1, Jarosław Steć-1, Maciej Steć-1,
Jarosław  Kur-1 #  Jarosław Zieliński-2, Marcin Kamont-1

Białobrzegi: Steć Marcin – Steć K., Steć W., Stec J., Steć Maciej, Steć P., Turos, Kur J., Wilk
Lebiedzie: Tatarczuk – Mosiej M., Zieliński, Wilk A., Mosiej Wiesław, Stefankowski, Kamont

 

Ceranów – Jabłonna Lacka                    2:1

Bramki: Arkadiusz Iwanowski-1, Robert Fabisiak-1 # Tomasz Plichta-1

Ceranów :  Nowotniak – Cieślak, Chiszpański, Iwanowski, Żebrowski, Fabisiak, Wilk A., Golatowski, Jawoszek, Hundert, Hiszpański, Jakubik, Rudziński, Banasiuk

Jabłonna L .: Tymiński – Kołos, Plichta R., Plichta T., Kraska, Smolik, Kondraciuk E., Kondraciuk A.

 

Seroczyn- Policja                                     2:8

Bramki: Adam Romańczuk-1, Mariusz Wilk-1 # Artur Zasuwik–4, Grzegorz Fajkowski–3, Marek Wierzbicki

Seroczyn: Parzonka – Mazurczak S., Deoniziak, Piwko T., Wilk M., Gołocki, Piekarski,  Romańczuk, Ceglarz, Maliszewski, Biernat

Policja: Nasiłowski– Kowalski, Zasuwik A., Fajkowski, Radawiec, Wierzbicki, Nowak, Góral, Socha, Błoński, Wantusiak

 

III kolejka 25.04.1999

 

Białobrzegi – Jabłonna Lacka                 3:1

Bramki: Jarosław Steć-1, Mariusz Turos-1, Paweł Puchalski-1 # Radosław Plichta-1

Białobrzegi:: Steć D. – Steć W., Steć J., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Puchalski P.,  Wilk G., Popławski

Jabłonna L: Tymiński – Kołos, Plichta R., Plichta T., Kraska, Smolik, Kondraciuk E., Ewiak

 

Ceranów- Lebiedzie                                 2:1

Bramki: Grzegorz Chiszpański-1, Arkadiusz Iwanowski-1 #  Dariusz Rusiniak-1

Ceranów : Nowotniak – Cieślak, Chiszpański, Iwanowski, Żebrowski, Fabisiak, Wilk A., Golatowski, Jawoszek, Hiszpański, Jakubik

Lebiedzie : Zieliński– Sowa, Tatarczuk, Wilk A., Rusiniak, Wyszyński, Mosiej Wiesław, Stefankowski, Kierył, Mikołajczuk

 

Sabnie –Policja                                        5:5

Bramki: Adam Miściorak – 2, Robert Korczewski-1,  Jarosław Kobus-1, Piotr Osipiak-1 # Tomasz Nowak –2 , Jacek Kowalski-1, Grzegorz Fajkowski-1, Andrzej Góral-1

Sabnie: Nowakowski – Korczewski, Miściorak, Kobus, Siwiński, Osipiak, Tomczuk I.

Policja: Socha – Kowalski, Fajkowski, Karakula, Nowak, Góral

 

Seroczyn- Sterdyń                                    2:2

Bramki: Mariusz Wilk-1, Adam Romańczuk-1 # Mariusz Andrzejewski-1, Adam Chruścicki-1

Seroczyn : Parzonka – Deoniziak, Nowak K., Piwko T., Wilk M., Nowak P., Gołocki, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Biernat, Chendoszko T.

Sterdyń : Wojewódzki– Bartczuk, Saczuk Michał, Saczuk Marcin, Andrzejewski, Wilk, Steć M., Chruścicki A., Rutkowski

 

IV kolejka 2.05.1999

Seroczyn – Ceranów                                         1:5­

Bramki: Stanisław Mazurczak-1 #  Grzegorz Chiszpański –2, Adam Wilk-1, Arkadiusz Iwanowski-1, Paweł Śliwka-1

Seroczyn: Parzonka – Mazurczak S., Deoniziak, Nowak K., Piwko T., Wlik M., Nowak P., Gołocki, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz T., Jurczak

Ceranów: Nowotniak– Chiszpański, Iwanowski, Żebrowski, Wilk A., Golatowski, Jawoszek, Hiszpański, Rzeszotek, Śliwka

 

Jabłonna Lacka – Sterdyń                       2:3

Bramki: Tomasz Ewiak-1, Maciej Przesmycki-1# Mariusz Andrzejewski–2, Marcin Steć-1

Jabłonna L: Tymiński - Kołos, Plichta T., Plichta R., Kraska, Smolik, Ewiak, Kondraciuk A., Przesmycki A., Przesmycki M., Sarna P., Sarna J.

Sterdyń: Malinowski – Bartczuk, Wyszyński Ł., Saczuk Marcin,  Andrzejewski, Steć M., Siwiński, Andrzejczuk

 

Sabnie – Białobrzegi                                3:3

Bramki: Robert Korczewski–2, Adam Miściorak-1 #  Maciej Steć-1,  Turos Mariusz -1, Puchalski Paweł-1

Sabnie: Nowakowski – Korczewski, Miściorak, Kobus, Siwiński, Osipiak, Tomczuk I.

Białobrzegi: Steć D. – Steć K., Steć J., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, .Łojko, Puchalski P., Kur J.

 

Lebiedzie – Policja                                   3:0  

Bramki: Piotr Wyszyński–2, Wiesław Mosiej-1

Lebiedzie: Szymański– Sowa, Tatarczuk, Mosiej Waldemar, Mosiej Wiesław, Zieliński, Wilk A., Wyszyński Piotr, Wilk S., Stefankowski, Kierył

Policja: Wierzbicki, Kowalski, Zasuwik A., Fajkowski, Minarczuk, Radawiec, Karakula, Rudziński, Nowak, Góral




V kolejka 3.05.1999

 

Białobrzegi – Seroczyn                                      3:2    

Bramki: Mariusz Turos-2, Maciej Stec-1 # Stanisław Gołocki-1, Marcin Piekarski-1

Białobrzegi: Steć D. – Steć K., Steć J.,  Stec Maciej, Steć Marcin, Turos, Puchalski, Łojko, Wicenciak

Seroczyn: Parzonka – Mazurczak S., Deoniziak, Nowak K., Nowak P., Gołocki,

Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Biernat, Krupa

 
Sterdyń – Lebiedzie                                  4:1 

Bramki: Tomasz Steć–2, Marcin Steć-1, Michał Saczuk-1# Piotr Wyszyński-1

Sterdyń: Malinowski- Bartczuk, Wyszyński Ł., Saczuk Michał, Saczuk Marcin, Steć M., Andrzejewski, Steć T., Andrzejczuk, Chruścicki A., Chruścicki P., Rutkowski

Lebiedzie: Szymański– Sowa, Tatarczuk, Zieliński, Wilk A., Rusiniak, Mosiej Wiesław, Kierył, Wyszyński Piotr

 

Ceranów – Sabnie                                    2:1

Bramki: Grzegorz Chiszpański-1 Paweł Śliwka-1 #  Robert Korczewski-1

Ceranów: Nowotniak– Chiszpański, Iwanowski, Żebrowski, Fabisiak, Wilk A  Jawoszek, Golatowski, Hundert, Hiszpański, Rudziński, Rzeszotek A., Śliwka, Wysocki

Sabnie: Nowakowski– Korczewski, Kobus, Siwiński, Tomczuk I., Romaniuk, Saczuk, Bujalski, Kobryń 

 

Jabłonna Lacka. – Policja                       5:4

Bramki: Radosław Plichta-1, bramki samobójcze-4 # Artur Zasuwik–2, Grzegorz Fajkowski-1, Sławomir Radawiec-1

Jabłonna L: Tymiński– Plichta R., Plichta T., Kraska, Kondraciuk A., Ewiak,  Sarna J., Przesmycki M.

Policja: Nasiłowski– Kowalski, Zasuwik A., Fajkowski, Minarczuk, Radawiec, Wierzbicki, Nowak, Góral.

 

VI kolejka  9. 05.1999

Sabnie – Jabłonna Lacka                        3:5

Bramki: Adam Miściorak-2, Mirosław Saczuk-1 # Maciej Przesmycki-2,Tomasz Plichta–2, Radosław Plichta-1

Sabnie: Nowakowski – Korczewski, Miściorak, Kobus, Siwiński, Osipiak, Tomczuk I., Saczuk, Klimczuk

Jabłonna L: Partyga – Kołos, Plichta R., Plichta T., Kraska, Kondraciuk A., Ewiak, Przesmycki M.

 


Sterdyń – Białobrzegi                               2:4

Bramki: Adam Chruścicki-1, Michał Saczuk-1 #  Krzysztof Steć–2 , Jacek Wicenciak-1, Marcin Steć-1

Sterdyń: Wojewódzki – Wyszyński Ł., Saczuk Michał, Saczuk Marcin, Steć M., Wilk, Siwiński, Malinowki, Chruścicki A., Chruścicki  P., Rutkowski

Bialobrzegi: Steć D.– Steć K., Steć J., Steć Marcin, Steć P., Turos , Wicenciak, Wilk G., Zieliński

 

Seroczyn – Lebiedzie                                4:4

Bramki:  Tomasz Ceglarz–2 , Stanisław Gołocki-1, Bramka Samobójcza-1
# Wiesław Mosiej–2, Piotr Wyszyński-1, Sebastian Mikołajczuk-1

Seroczyn: Parzonka – Deoniziak, Gołocki, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Biernat, Chendoszko K., Banasiuk, Szymański M.

Lebiedzie: Tatarczuk– Sowa, Mosiej M., Zieliński, Wyszyński Piotr, Mosiej Wiesław, Kierył, Mikołajczuk

 

Policja – Ceranów                                   6:2

Bramki: Artur Zasuwik–3, Grzegorz Fajkowski-2, Andrzej Góral-1 # Arkadiusz

Iwanowski –2

Policja: Nasiłowski – Kowalski, Zasuwik A., Fajkowski, Minarczuk, Radawiec, Nowak , Góral, Wantusiak, Zasuwik M.

Ceranów: Nowotniak– Cieślak, Chiszpański, Iwanowski, Żebrowski, Fabisiak, Wilk A., Golatowski, Jawoszek, Hundert, Jakubik, Rudziński, Banasiuk, Rzeszotek A., Pawlicki

 

VII kolejka 16.05.1999

Ceranów- Sterdyń                                    3:4

Bramki: Adam Wilk–2, Grzegorz Chiszpański-1 # Mariusz Andrzejewski–2, Marcin Steć–2

Ceranów: Golatowski– Chiszpański, Żebrowski, Fabisiak, Wilk A., Jawoszek, Hundert, Rudziński, Wysocki, Pawlicki

Sterdyń: Malinowski– Bartczuk, Wyszyński Ł., Saczuk Marcin, Andrzejewski, Steć M., Wilk, Siwiński

 

Jabłonna Lacka – Seroczyn                    5:1

Bramki: Tomasz Plichta–2, Piotr Tymiński–2, Waldemar Kraska-1 # bramka samobójcza-1

Jabłonna L: Partyga– Tymiński, Kołos, Plichta T., Plichta R., Kraska, Pieczara

Seroczyn : Parzonka– Mazurczak S., Nowak K., Piwko, Nowak P., Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Maliszewski, Biernat, Chendoszko T., Buczyński

 

Białobrzegi – Policja                                3:2 

Bramki: Maciej Steć–2 , Mariusz Turos-1 # Grzegorz Fajkowski-1, Radosław Pasik-1

Białobrzegi: Steć Marcin– Steć K., Steć W., Steć J., Steć Maciej, Steć P., Turos, Kur J., Zieliński, Kur K.

Policja: Nasiłowski– Fajkowski, Minarczuk, Radawiec, Karakula, Wierzbicki, Nowak , Robak, Wantusiak, Pasik

 

Lebiedzie – Sabnie                                   4:1

Bramki: Sławomir Wilk–2, Waldemar Mosiej-1, Jarosław Zieliński-1 # Jarosław Kobus-1

Lebiedzie: Szymański – Sowa, Tatarczuk, Mosiej Waldemar, Zieliński, Wilk A., Wilk S., Stefankowski, Kierył

Sabnie: Nowakowski– Korczewski, Kobus, Osipiak, Tomczuk I., Romaniuk

 

VIII kolejka 23.05.1999

 

Seroczyn – Sabnie                                    12:1

Bramki: Grzegorz Deoniziak–5, Stanisław Gołocki–2, Marcin Piekarski-2, Adam Romańczuk–2, Mariusz Wilk-1 # Jarosław Kobus-1

Seroczyn: Parzonka– Deoniziak, Nowak K., Wilk M., Gołocki, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Biernat, Maliszewski

Sabnie: Uszyński – Nowakowski, Korczewski, Kobus, Miściorak, Tomczuk I., Tomczuk R.

 

Lebiedzie – Jabłonna  Lacka                   0:2 

Bramki: Waldemar Kraska–2

Lebiedzie: Szymański– Sowa, Tatarczuk, Mosiej Waldemar, Mosiej M., Wilk A., Wyszyński Piotr, Mosiej Wiesław, Wilk S., Stefankowski, Mikołajczuk

Jabłonna L: Partyga –Tymiński, Kołos, Plichta T., Plichta R., Kraska, Ewiak,

Przesmycki M.

 

Sterdyń – Policja                                                2:3

Bramki: Łukasz Wyszyński-1, Maciej Wilk-1 # Grzegorz Fajkowski-1, Artur Zasuwik-1, Marek Zasuwik-1

Sterdyń: Malinowski – Wyszyński Ł., Saczuk Marcin, Andrzejewski, Wilk, Steć M., Steć T., Siwiński, Andrzejczuk

Policja: Nasiłowski– Kowalski, Zasuwik A., Fajkowski, Minarczuk, Radawiec, Karakula, Góral, Zasuwik M.

 

Ceranów – Białobrzegi                             0:2
Bramki: Maciej Steć-1, Mariusz Turos-1

Ceranów: Nowotniak– Cieślak, Chiszpański, Iwanowski, Żebrowski, Fabisiak, Wilk A., Jawoszek, Hundert, Jakubik, Rudziński, Pawlicki

Białobrzegi: Steć D. –Steć W., Steć K., Steć J. Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Zieliński

 

IX kolejka 30.05.1999

 

Sabnie – Sterdyń                                      6:9

Bramki: Robert Korczewski–2, Jarosław Kobus-2, Piotr Odowski-1, bramka samobójcza-1 # Marcin Steć–4, Maciej Wilk–3, Michał Saczuk-1, Mariusz Rutkowski-1

Sabnie: Nowakowski – Korczewski, Miściorak, Kobus, Osipiak, Tomczuk I., Odowski

Sterdyń: Malinowski– Wyszyński Ł., Saczuk Michał, Andrzejewski, Steć M., Siwiński, Wilk, Rutkowski

 

Lebiedzie –Białobrzegi                             0:3

Bramki: Jacek Wicenciak–2, Jarosław Kur-1

Lebiedzie: Tatarczuk– Sowa, Mosiej Waldemar, Mosiej M., Zieliński, Wilk A., Wyszyński Piotr, Mosiej Wiesław, Stefankowski, Mikołajczuk

Białobrzegi: Steć Marcin– Steć K., Steć W., Steć J., Steć Maciej, Turos, Kur J., Puchalski P., Wicenciak, Wojewódzki

 

Policja – Seroczyn                                    11:0

Bramki: Marek Zasuwik–4, Tomasz Nowak–2, Artur Zasuwik–2, Grzegorz Fajkowski-1, Sławomir Radawiec-1, Bramka Samobójcza-1

Policja: Nasiłowski– Kowalski, Zasuwik A., Zasuwik M., Fajkowski, Minarczuk, Nowak, Karakula, Radawiec

Seroczyn: Nowak P.– Gołocki, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Maliszewski, Chendoszko, Jurczak, Rokita

 

Jabłonna L- Ceranów                              3:2

Bramki: Tomasz Plichta-3 #  Arkadiusz Iwanowski-1, Robert Fabisiak-1

Jabłonna L.: Partyga– Tymiński, Kołos, Plichta T., Plichta R., Kraska, Kondraciuk A., Ewiak, Przesmycki M., Sarna J.

Ceranów: Nowotniak– Chiszpański, Iwanowski, Żebrowski, Fabisiak, Wilk A., Hundert, Hiszpański, Jakubik, Rawiński

 

X kolejka 3.06.1999

 

Sterdyń –Seroczyn                                   3:1
Bramki:
Marcin Steć–2, Krzysztof Andrzejczuk-1 # Marcin Piekarski

Sterdyń: Bartczuk– Wyszyński Ł., Andrzejewski, Wilk, Steć M., Siwiński, Andrzejczuk, Rutkowski

Seroczyn: Nowak P.– Parzonka, Nowak K., Wilk M., Gołocki, Piekarski, Romańczuk , Ceglarz, Biernat, Jurczak, Białoszewski

 

Lebiedzie – Ceranów                               1:0 
Bramka:
Adam Kierył

Lebiedzie: Szymański– Sowa, Tatarczuk, Mosiej Waldemar, Mosiej Mariusz, Zieliński, Wilk A., Wyszyński Piotr, Mosiej Wiesław, Wilk S., Kierył, Stefankowski, Mikołajczuk

Ceranów: Nowotniak– Cieślak, Iwanowski, Fabisiak, Jawoszek, Hundert, Jakubik, Rudziński, Rzeszotek, Wilk J.

 

Jabłonna Lacka – Białobrzegi                 2:1

Bramki: Radosław Plichta-1, Maciej Przesmycki-1 # Jacek Wicenciak-1

Jabłonna L.: Partyga– Tymiński, Kołos, Plichta T., Plichta R., Kraska, Ewiak, Przesmycki,   Kondraciuk A.    

Białobrzegi : Steć D. – Steć W., Steć K., Steć J., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Kur J., Puchalski P., Wicenciak,

 

Sabnie – Policja                                       3:8 

Bramki: Adam Miściorak-1, Piotr Osipiak-1, Marcin Romaniuk-1 # Tomasz Nowak–4, Artur Zasuwik–3, Grzegorz Fajkowski-1

Sabnie: Sejbuk– Nowakowski, Korczewski, Miściorak, Osipiak, Tomczuk I., Kobus, Romaniuk

Policja: Nasiłowski– Kowalski, Zasuwik A., Zasuwik M., Fajkowski, Nowak, Radawiec, Karakula, Wierzbicki

 

XI kolejka  6.06.1999

 

Ceranów –Seroczyn                                 5:3

Bramki: Adam Wilk–3, Grzegorz Chiszpański-1, Arkadiusz Iwanowski-1
#
Tomasz Piwko-1, Adam Romańczuk-1, Marcin Piekarski-1

Ceranów: Nowotniak– Chiszpański, Iwanowski, Żebrowski, Fabisiak, Wilk A., Rudziński, Golatowski, Jawoszek, Hundert, Pawlicki

Seroczyn: Nowak P. – Nowak K., Chendoszko T.,  Parzonka, Piekarski, Ceglarz, Piwko T., Romańczuk

    

Sterdyń – Jabłonna Lacka                       2:2

Bramki: Marcin Saczuk-1, Marcin Steć-1 # Radosław Plichta-1, Maciej Przesmycki-1

Sterdyń: Wojewódzki– Bartczuk, Wyszyński Ł., Saczuk Marcin, Andrzejewski, Steć M., Siwiński, Andrzejczuk, Rutkowski

Jabłonna L.: Partyga– Kołos, Plichta R., Kraska, Kondraciuk A., Ewiak,   Przesmycki M.,

    


Policja – Lebiedzie                                   8:4

Bramki: Jacek Kowalski–2, Grzegorz Fajkowski–2, Marek Zasuwik–2, Artur Zasuwik-1, bramka samobójcza-1 # Artur Wilk-1, Piotr Wyszyński-1, Sławomir Wilk-1, Adam Kierył-1
Policja: Nasiłowski– Kowalski, Zasuwik A., Zasuwik M., Fajkowski, Radawiec, Karakula, Nowak

Lebiedzie: Szymański– Tatarczuk, Mosiej M., Zieliński, Wilk A., Wyszyński Piotr, Mosiej Wiesław, Wilk S., Stefankowski, Kierył

    

Białobrzegi – Sabnie                                6:0

Bramki: Artur Zieliński–2, Jarosław Kur-1, Jarosław Steć-1, Maciej Steć-1, bramka samobójcza-1

     Białobrzegi: Steć D.– Steć K., Steć W., Steć J., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Kur J., Puchalski P., Zieliński

     Sabnie: Nowakowski– Korczewski, Miściorak, Kobus, Osipiak, Tomczuk, Jeznach, Gotowicki

 

XII kolejka 13.06.1999

 

Sabnie – Ceranów                                    5:3

Bramki: Tadeusz Kaczor–2, Robert Korczewski-1, Piotr Osipiak-1, Marcin Romaniuk-1 # Adam Wilk–2, Grzegorz Hundert-1

Sabnie: Nowakowski– Korczewski, Miściorak, Kobus, Osipiak, Tomczuk I., Romaniuk, Michałowski, Kaczor

Ceranów: Nowotniak– Cieślak, Iwanowski, Wilk A., Jawoszek, Hundert, Jakubik,

Wysocki

 

Sterdyń – Lebiedzie                                  6:1

Bramki: Marcin Steć–4, Krzysztof Andrzejczuk–2 # Piotr Wyszyński-1

Sterdyń: Bartczuk– Wyszyński Ł., Saczuk Marcin, Andrzejewski, Steć M., Siwiński,  Andrzejczuk, Chruścicki, Rutkowski

Lebiedzie: Szymański– Sowa, Tatarczuk, Mosiej M., Wilk A., Wyszyński Piotr, Mosiej Wiesław, Wilk S., Mikołajczuk

 

Seroczyn – Białobrzegi                                      0:4

Bramki: Leszek Wojewódzki–3, Krzysztof Steć-1

Seroczyn: Parzonka– Nowak K., Nowak P., Gołocki, Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Chendoszko T., Jurczak

Białobrzegi: Steć Marcin– Steć K., Steć W.,  Steć J., Steć Maciej, Turos, Wicenciak, Kur J., Wojewódzki

 


Policja – Jabłonna Lacka                        7:0

Bramki: Artur Zasuwik–4, Marek Zasuwik–2, Grzegorz Fajkowski-1

Policja: Nasiłowski– Kowalski, Zasuwik A., Zasuwik M., Fajkowski, Minarczuk,

Radawiec, Karakula, Wierzbicki, Nowak

Jabłonna L.: Partyga– Tymiński, Kołos, Plichta T., Plichta R., Kraska, Kondraciuk E., Kondraciuk A., Przesmycki M.   

 

 

XIII kolejka 20.06.1999

 

Lebiedzie – Seroczyn                                7:2   

Bramki: Artur Wilk–3, Piotr Wyszyński–3, Mariusz Mosiej-1 # Wojciech Szymański-1, bramka samobójcza-1

 

Lebiedzie: Szymański– Sowa, Tatarczuk, Mosiej M., Zieliński, Wilk A., Wyszyński Piotr, Mosiej Wiesław, Wilk S., Kierył

Seroczyn: Nowak P.– Nowak K., Parzonka, Gołocki, Romańczuk, Ceglarz, Biernat, Łach, Niemirka, Szymański W.

 

Białobrzegi – Sterdyń                               5:1

Bramki: Krzysztof Steć-1, Jarosław Steć-1, Maciej Steć-1, Paweł Puchalski-1, Artur Zieliński-1 # Marcin Steć-1

Białobrzegi: Steć D. – Steć K., Steć W., Steć J., Steć Maciej, Steć Marcin, Turos, Kur J., Zieliński

Sterdyń: Malinowski – Bartczuk, Wyszyński Ł., Saczuk Michał, Saczuk Marcin, Steć M., Andrzejczuk, Andrzejewski

 

Ceranów – Policja                                   3:7  

Bramki: Arkadiusz Iwanowski-1, Grzegorz Chiszpański-1, Robert Fabisiak-1
# Artur Zasuwik–3, Marek Zasuwik-1, Tomasz Nowak-1, Grzegorz Fajkowski-1, Marek Wierzbicki-1

Ceranów: Nowotniak– Cieślak, Chiszpański, Iwanowski, Fabisiak, Żebrowski, Wilk A., Golatowski, Jawoszek, Hundert, Rudziński

Policja: Minarczuk- Fajkowski, Zasuwik A., Zasuwik M., Radawiec, Karakula, Wierzbicki, Nowak

 

Jabłonna L . – Sabnie                                        3:0 (Walkower)

* Drużyna gości nie dojechała na mecz

 

XIV kolejka 27.06.1999

 

Seroczyn – Jabłonna L.                                     0:4

Bramki: Tomasz Ewiak–2, Tomasz Plichta-1, Radosław Plichta-1

Seroczyn: Krupa – Mazurczak S., Piwko T., Piekarski, Romańczuk, Ceglarz, Biernat, Chendoszko

Jabłonna: Partyga – Tymiński, Kołos, Plichta T., Plichta R., Kraska, Ewiak,  Kondraciuk E., Kondraciuk A.

 

Sterdyń – Ceranów                                  5:1
Bramki:
Mariusz Andrzejewski–2, Marcin Steć-1, Tomasz Steć-1, Adam Chruścicki-1 # Grzegorz Chiszpański-1

Sterdyń : Wojewódzki– Bartczuk, Wyszyński Ł., Saczuk Michał, Saczuk Marcin, Steć T., Andrzejewski, Steć M., Siwiński, Andrzejczuk, Malinowski, Chruścicki, Rutkowski

Ceranów : Nowotniak– Chiszpański, Iwanowski, Fabisiak, Wilk A., Jawoszek, Hundert

 

Sabnie – Lebiedzie                                   6:4

Bramki: Piotr Osipiak–2, Jarosław Kobus–2, Adam Miściorak-1, Robert Korczewski #  Paweł Wyszyński–2, Adam Kierył-1, Mirosław Sowa-1

Sabnie : Nowakowski–Korczewski, Miściorak, Kobus, Osipak, Tomczuk I., Romaniuk, Michałowski, Ruciński, Sobieski, Gotowicki,

Lebiedzie : Saczuk–Sowa, Tatarczuk, Zieliński, Wilk A., Wyszyński Piotr, Kierył, Wyszyński Paweł

 

Policja – Białobrzegi                                1:4

Bramki: Tomasz Nowak-1 # Maciej Steć-1, Mariusz Turos-1, Artur Zieliński-1, Leszek Wojewódzki-1

Policja: Nasiłowski–Minarczuk, Radawiec, Karakula, Nowak, Hadaj, Zasuwik M .

Białobrzegi: Puchalski W.–Steć K., Steć J., Steć Marcin, Steć Maciej, Turos, Puchalski P., Kur J., Zieliński, Wicenciak, Wojewódzki

 

Tabela końcowa

I Edycji- Sezon 1999

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Białobrzegi

14

37

54

19

12

1

1

2.

Policja Sokołów

14

28

74

37

9

1

4

3.

Jabłonna Lacka

14

28

38

28

9

1

4

4.

Sterdyń

14

24

46

37

7

3

4

5.

Ceranów

14

15

32

45

5

0

9

6.

Lebiedzie

14

13

33

49

4

1

9

7.

Sabnie

14

12

43

69

3

3

8

8.

Seroczyn

14

5

33

69

1

2

11

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz