SIÓDEMKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Resovia

Zegar

Najnowsza galeria

GP GMINY SABNIE
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 7, wczoraj: 375
ogółem: 1 089 052

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

ROZPISKA SĘDZIOWANIA I GODZINY MECZÓW NA 22.11.2015

  • autor: adamro7, 2015-11-18 20:16
l.p Mecz Miejsce Godzina Sędzia 1. Ceranów - BTS Kobylany Ceranów 12.00 Piotr Wyszyński 2. THC Czarni Wrotnów - Bujały Miedzna-Orlik 16.30 Piotr Pniewski 3. Ulkar Karolew - Sabnie Węgrów- Orlik 12.00 Krzysztof Woźniak 4. Sokołów I - ATS Kowiesy Repki- Orlik 14.00 Adam Chruścicki 5. NKS Białobrzegi- Nieciecz Białobrzegi 14.00 Piotr Wyszyński 6. Skrzeszew - Kamianka Skrzeszew 12.00 Adam Chruścicki

Aktualności

ROZPISKA SĘDZIOWANIA I GODZINY MECZÓW NA 8.11.2015

  • autor: adamro7, 2015-11-04 19:13
l.p. Mecz Godzina Miejsce Sędzia 1 Bujały - Skrzeszew 14.30 Bujały Adam Chruścicki 2 Kamianka - Sokołów I 12.30 Kamianka Marek Szybka 3 ATS Kowiesy - NKS Białobrzegi 16.30 Repki-Orlik Adam Chruścicki 4 Ulkar Karolew- THC Czarni Wrotnów 10.00 Węgrów, Orlik Wiesław Soliński 5 Sabnie - Ceranów 12.00 Sabnie Piotr Wyszyński 6 BTS Kobylany - Nieciecz 14.30 Repki- Orlik Marek Szybka 7 MTS Sokołów - Dzierzby 14.30 Sokołów, SLO Krzysztof Woźniak

ROZPISKA SĘDZIOWANIA I GODZINY MECZÓW NA 25.10.2015

  • autor: adamro7, 2015-10-22 08:31
L.P. Mecz Miejsce Godzina Sędzia 1. NKS Białobrzegi- Sabnie Białobrzegi 12.00 Piotr Wyszyński 2. Skrzeszew- ATS Kowiesy Skrzeszew 14.00 Marek Szybka 3. Ceranów - Ulkar Karolew Ceranów 14.00 Piotr Wyszyński 4. THC Czarni Wrotnów- Sokołów I Miedzna-Orlik 17.00 Piotr Pniewski 5. BTS Kobylany - Kamianka Repki-Orlik 12.15 Marek Szybka 6. Nieciecz - Bujały Nieciecz 14.15 Krzysztof Woźniak 7. Dzierzby - Przywózki Jabłonna- Orlik 14.30 ?

ROZPISKA SĘDZIOWANIA I GODZINY MECZÓW NA 18.10.2015

  • autor: adamro7, 2015-10-15 08:20
l.p. Mecz Godzina Miejsce Sędzia 1. Sokołów I - Ceranów 14.30 Repki-Orlik Adam Chruścicki 2. ATS Kowiesy - Nieciecz 16.00 Repki-Orlik Adam Chruścicki 3. Kamianka - THC Czarni Wrotnów 12.30 Kamianka Marek Szybka 4. Ulkar Karolew - NKS Białobrzegi 12.00 Węgrów-Orlik Wiesław Soliński 5. Sabnie - Skrzeszew 12.00 Sabnie Piotr Wyszyński 6. Bujały - BTS Kobylany 14.15 Bujały Marek Szybka 7. BG Sokołów - Rytele Święckie* 13.00 Repki-Orlik Adam Chruścicki 8. Seroczyn - Dzierzby 14.00 Sterdyń Piotr Wyszyński 9. Przywózki - MTS Sokołów 12.30 Przywózki Krzysztof Woźniak 10. Sokołów III - STANWOJ Stoczek 14.30 Sokołów, SLO Krzysztof Woźniak

* mecz może być przełożony na sobotę, jeśli obie drużyny się zgodzą


ROZPISKA SĘDZIOWANIA I GODZINY MECZÓW NA 11.10.2015

  • autor: adamro7, 2015-10-08 08:32

l.p Mecz Miejsce Godzina Sędzia 1. NKS Białobrzegi- Sokołów I Białobrzegi 14.00 Piotr Wyszyński 2. Bujały - Kamianka Bujały 12.00 Krzysztof Woźniak 3. Skrzeszew - Ulkar Karolew Skrzeszew 12.00 Adam Chruścicki 4. BTS Kobylany - ATS Kowiesy Repki-Orlik 15.30 Adam Chruścicki 5. Nieciecz - Sabnie Nieciecz 14.00 Marek Szybka 6. Ceranów - THC Czarni Wrotnów Ceranów 12.00 Piotr Wyszyński 7. Stanwoj Stoczek- Dzierzby Grygrów-Orlik 17.00 ADam Lipka Chudzik 8. BG Sokołów - Sokołów III Repki- Orlik 14.00 Adam Chruścicki 9. Przywózki - Seroczyn Przywózki 12.00 Marek Szybka  

MTS Sokołów - termin wolny

Rytele Święckie - termin wolny

     


ROZPISKA SĘDZIOWANIA I GODZINY MECZÓW NA 4.10.2015

  • autor: adamro7, 2015-09-30 19:28
L.P. mecz Miejsce Godzina Sędzia 1. Sabnie - BTS Kobylany Sabnie 12.00 Piotr Wyszyński 2. Ulkar Karolew- Nieciecz Węgrów-Orlik 12.30 Wiesław Soliński 3. THC Czarni Wrotnów- NKS Białobrzegi Miedzna-Orlik 18.00 Piotr Pniewski 4. Kamianka- Ceranów Kamianka 12.00 Adam Chruścicki 5. ATS Kowiesy - Bujały Repki-Orlik 12.00 Marek Szybka 6. Sokołów I - Skrzeszew Repki-Orlik 13.30 Marek Szybka 7. Dzierzby - BG Sokołów Jabłonna -Orlik 14.00 Adam Chruścicki 8. MTS Sokołów - Seroczyn Sokołów, SLO 14.30 Krzysztof Woźniak 9. Rytele Święckie- Sokołów III Kosów Lacki-LO 14.00 Piotr Wyszyński 10. STANWOJ Stoczek- Przywózki Grygrów-Orlik 11.00 Rafał Komosa

ROZPISKA SĘDZIOWANIA I GODZINY MECZÓW NA 27.09.2015

  • autor: adamro7, 2015-09-23 18:58

Rozpiska sędziowania na 27.09.2015

l.p.

Mecz

Miejsce

Godzina

Sędzia

1.

BTS Kobylany- Ulkar Karolew

Repki- Orlik

14.30

Andrzej Pietranik

2.

Nieciecz- Sokołów I

Nieciecz

12.00

Adam Chruścicki

3.

ATS Kowiesy- Kamianka

Repki-Orlik

13.00

Marek Szybka

4.

Skrzeszew- THC Czarni Wrotnów

Skrzeszew

12.30

Andrzej Pietranik

5.

Bujały – Sabnie

Bujały

14.00

Adam Chruścicki

6.

NKS Białobrzegi – Ceranów

Białobrzegi

16.00

Piotr Wyszyński

7.

Seroczyn – STANWOJ Stoczek

Sterdyń

12.00

Piotr Wyszyński

8.

BG Sokołów – Przywózki

Repki-Orlik

11.00

Marek Szybka

9.

Rytele Święckie – MTS Sokołów

Kosów Lacki – LO

14.00

Piotr Wyszyński

10.

Sokołów III - Dzierzby

Sokołów, SLO

14.30

Krzysztof Woźniak


ROZPISKA II KOLEJKI SPOTKAŃ 13.09.2015

  • autor: adamro7, 2015-09-10 08:14

Poniżej przedstawiam rozpiskę sędziowania i godziny meczów II kolejki spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek w dniu 13.09.2015. Jeden mecz (Stanwoj Stoczek- Trebień) odbędzie się w sobotę 12.09.2015. Drużyna z Dzierzb będzie rozgrywała swoje mecze na Orliku w Jabłonnie Lackiej


ROZPISKA SĘDZIOWANIA I GODZINY MECZÓW NA 6.09.2015

  • autor: adamro7, 2015-09-03 18:20

Poniżej przedstawiam rozpiskę sędziowania i godziny meczów I kolejki spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek w dniu 6.09.2015. 


LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW MA MECZ Z AKTORAMI

  • autor: adamro7, 2015-09-02 20:37

LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW NA MECZ Z AKTORAMI:

1. (Sabnie): Jarosław Kobus

2. (Sabnie): Damian Bogucki

3. (Sabnie): Dawid Nowakowski

4. (BG Sokołów): Przemysław Chudź

5. (Hołowienki): Łukasz Kołodziejczuk

6. (Hołowienki): Ignacy Rozbicki

7. (Ceranów): Jarosław Waszczuk

8. (Bujały): Łukasz Czarnocki

9. (Nieciecz): ?

10. (Nieciecz): ?

11. (ATS Kowiesy): ?

12. (ATS Kowiesy): ?

13. (BTS Kobylany): ?

14. (BTS Kobylany): ?

15. (NKS Białobrzegi): Mateusz Hudon

16. (Dzierzby) ?


Archiwum aktualności


Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
JSPNT SOKOŁÓW 3:0 JABŁONNA LACKA
ATS KOWIESY 0:16 NIECIECZ
GKS CERANÓW 3:3 KAMIANKA
SABNIE 8:4 SKRZESZEW
BG SOKOŁÓW 3:0 WSZEBORY
BUJAŁY 3:0 PRZYWÓZKI
KAMIEŃCZYK 0:3 SOKOŁÓW I
MTS SOKOŁÓW 4:4 DZIERZBY
RYTELE ŚWIĘCKIE 3:0 OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA

Tabela końcowa I liga 2014/2015

 

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Nieciecz (m)

20

54

180

38

2.

Sabnie (p)

20

43

108

67

3.

BTS Kobylany

20

41

122

72

4.

Ulkar Karolew

20

31

105

117

5.

Skrzeszew (b)

20

31

69

69

6.

THC Czarni Wrotnów

20

27

60

80

7.

GKS Ceranów (b)

20

27

47

54

8.

ATS Kowiesy (b)

20

24

86

109

9.

Kamianka

20

22

81

111

10.

JSPNT Sokołów

20

22

69

99

11.

Jabłonna Lacka

20

0

38

149

 

 

 

 

 

Tabela końcowa II liga 2014/2015

l.p

Drużyna

M

P

Br

1.

Bujały

20

46

81

35

2.

Sokołów I

20

46

130

46

3.

NKS Białobrzegi

20

43

119

60

4.

Kamieńczyk

20

38

85

46

5.

Przywózki

20

37

74

62

6.

BG Sokołów

20

32

85

72

7.

Rytele Święckie

20

28

85

74

8.

MTS Sokołów

20

23

67

119

9.

Dzierzby

20

15

53

79

10.

Nowa Wieś Gr.

20

13

45

111

11.

Wszebory

20

0

23

143

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. NIECIECZ 54 bz
2. SOKOŁÓW I 46 plus
3. BUJAŁY 46 plus
4. NKS BIAŁOBRZEGI 43 minus
5. SABNIE 43 plus
6. BTS KOBYLANY 41 plus
7. KAMIEŃCZYK 38 minus
8. PRZYWÓZKI 37 minus
9. BG SOKOŁÓW 32 plus
10. SKRZESZEW 31 plus
11. ULKAR KAROLEW 31 minus
12. RYTELE ŚWIĘCKIE 28 plus
13. GKS CERANÓW 27 minus
14. THC CZARNI WROTNÓW 27 bz
15. ATS KOWIESY 24 plus
16. MTS SOKOŁÓW 23 plus
17. KAMIANKA 22 minus
18. JSPNT SOKOŁÓW 22 minus
19. DZIERZBY 15 plus
20. OSP NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 13 minus
21. JABŁONNA LACKA 0 bz
22. WSZEBORY 0 bz